نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام مجدد

ناصر جان این بار اول شما نبود !

روزی که گفتی زدم روی حذف من خودم گفتم هدف فقط ''ناز خریدن'' هست و الان متوجه هسی که حرفم درست در اومده.به شخصه هر سروری برم تا نامه اخر بازی رو نبینم بازی واسم تمام نشده.

ضمنا راجب صحبتی که کردم ، صرفا من طبق عملکرد فعلی شما دارم نظرمو راجبت میگم ! چرا ناراحت میشی؟

1. شما کسی تفنگ گذاشت رو شقیقت اکانتتو بزنی روی حذف و بیای فروم اعلام کنی؟
    2. شما کسی تفنگ از روی شقیقت برداشت اکانتتو از روی حذف برداری؟
    3. چرا همرتو جایی نکوبیدی اگر نیتت حذف بود ، تهش واندر اس دبلو کلین میکردی واسشون یا اینکه سربازخونه اصطبل 1 میکردی و با سطح پایین ۱ سال تروپ شارج میکردی؟

در ضمن من جزو نفراتی بودم که خیلی خیلی ناراحت شدم از رفتنت چون یکی از افرادی که میشه خفت یا چیفش کرد خود شخص شمایی (شوخی میکنم جدی نگیریااااااا) :) اصلا من پلن اول میخاسم واسه شما بیام اما عموقناد زیادی شیرین زبونی میکرد گفتم از شر بازی راحتش کنیم فروم بیشتر موجبات خنده رو فراهم کنه

در کل ناصر جان شما یکی از معدود پلیر های باتجربه/عاقل جنوب غرب هستی.تا اونجایی که یادمه

1. هیچ وقت راجب تکروی های پلیر سرکش و مغرور جنوب غرب mkmj موضع نگرفتی و پلن شخصی رو تایید نکردی !
    2. هیچ وقت حتی وقتی پتانسیلشو داشتی کسی رو تهدید نکردی چون میدونسی امکان داره هر لحظه ورق برگرده و آدم نباید همه پل های پشت سرشو خراب کنه

پس امیدوارم بمونی و شرایط رو بهتر کنی ! تو میتونی دوست من.

ضمنا جا داره این نکته رو بگم وقتی ما پلنی نمیزنیم یعنی نمیخایم وقت صرف بازی کنیم پس مارو با پلن های فیک مسخرتون تحریک نکنید.اینو شما متاسفانه نمیفهمید ! پس وقتی پلن میزنید سعی کنین فقط فیک نباشه و حداقل یه جارو بزنین چون اونجوری یه پلن طلبکار میشین و ما هم خوش حسابیم.زود میایم حسابمونو صاف میکنیم !!! پلیر های جنوب غرب که هم ارز چراغ قرمز و خاکستری هستید ، اگر معلم زبانتون یا شورای توتالیتون عاجزه از فهم این جملات صریح فارسی شما واسشون ترجمه کنین چون آتش که بیاد خشک و تر رو با هم میسوزونه !

1. پلن اول روی پروفایل دیابلو بودم صحنه لند پلن ، دیدم ۱ ده بنده خدا پرید یه دهشم با ۳ واحه شد ده اخرش
    2. پلن دوم هم تاپ ۱۰ رو نگاه داشتم میکردم و هیچ تغییر فاحشی ندیدم

لطفا بچسبین قد بازیتون جای این مسخره بازیا که حداقل پلن سوم مثل پرید ۱ و ۲ نشه واسه من ! اگر نمیتونید دف کنین یا دف ندارین ، پس هی سر به سر ما نزارید !!!

موفق باشید

پ.ن : خسته نباشید ویژه به بچه های تیم دف کورد و بچه های دفاعی تیم.امشب اگر فیک بود که یه مانور عالی رو پشت سر گذاشتیم ، اگرم ریل بود که مزد تمام زحماتتونو میگیرین و با خون سربازای جنوب غرب روی دیوار هامون نقاشی میکنیم

پ.ن : علیرضا جان یه پیام به یکی از بندگان خدا هم بدی جای دوری نمیره.رفتی مارو فراموش کردی بلکل :(

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• اقا من یه سوالی برام پیش اومده الان تو تیم شما بازی کثیف مثل حذف واندر افتخار محسوب میشه کلا !؟

پ.ن : سلطان بازی کثیف و توتال قایمکی که پشت نوچه هاش قائم شده و لیدر فیک و رکورد دار همر تیم ملی مورچه ها و پیرهن قرمزی دوست داشتنی ! دست کم جز لایک کردن از سوراخ خودت بعد پستی که برات گذاشتم بیرون میومدی که با اینکه اسمت هم فیکه ولی رزومه کثیف برای خودت دست و پا کردی شنیدم کارت همینه تیم بر میداری میری تو یه ساید کتیبه میفروشی اموراتت رو میگذرونی این شده کاسبی برات ایول :D:D:D آدم وقتی هیچ شاخصه ای برای کسب درامد نداشته باشه اعم از مدرک و تحصیل مناسب و تخصص تهش میشه کتیبه فروش اسپید ترا دیگه افتخارم میکنه بهش 8o فقط نمیدونم چرا اونایی که سرشون به تنشون می ارزه یه سریاشون شدن نوچه تو ! اونا هم دنبال پول کتیبن یعنی ؟

پ.ن : حالا به قول اشکان کتیبه ها رو هم اصلا همشو زدید یا ما اصلا خودمون دادیم بهتون با این درصد از کند ذهنی و موارد دیگه میخواید چیکارش کنید بدید کلاهبردارتون حذفش کنه یا میدید لیدر فیکتون با مستر کت شلواری برن کت شلوار جدید بخرن ^^

اولا بازی کثیف نبود حذف واندرها چون اگه بود الان پلیرهای اون سرورها کنارم بازی نمیکردن .

دوما افتخار نکردم جواب اشکان رو دادم که نوشته بود برای اولین بار در تاریخ تراوین نشون بده رو حرفت میمونی .

سوما میخواستم برم ولی به خاطر بازی کثیفی که بر علیه جنوب غرب شد که امیدوارم این بازی کثیف از سمت تیم شرق نباشه موندم کنار بچه ها که نشون بدیم با هر کثافت کاری هم که بر علیه شون انجام بشه باز هم پیروز سرور هستن

پ. ن : اشکان جان به خاطر اون عمل کثیفی که رو اکانت های جنوب غرب انجام گرفته پلن نصفه انجام شد وگرنه مطمعن باش با لینک سبز از جنوب شرق بر میگشتیم

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• توافق شده از اکانت هیچ ربعی کتیبه با تک هیرو و هرنوع کمک از طرف اکانتهای یک ربع گرفته نشه میدونم تمام داستانهای شما برای گول زدن این بنده خداها برای کتیبه بود اتفاقا ما هم خوشحال میشیم اینکارو بکنید چون هم نشون داده میشه کی چند مرده حلاجه و پای حرفش میمونه هم زدن کتیبه از شما راحت تر از زدن از ناتاره با این وضعیت بازی کردنتون!!!

سلام

مثل روز برای من روشن بود که لویال هیچی نیست جز بازیچه جنوب غرب برای گرفتن کتیبه های شمال شرق .

توهمین پست نقل قول شده هم گفتم اصلا نگرانی نداریم چون برگردوندن کتیبه از جنوب غرب راحتتر از زدن کتیبه از ناتاره.

اون وقت گفتم شاید خیلیها خندیدن اما پلن ها و دفاعها بعد از این پست من نشون داد منظور منو(اختلاف داخلی که قطعا تو جنوب غرب پیش میاد بماند که شاید اگر دوستان عشقشون کشید با متحدینشون هماهنگ باشن و با تک هیرو بیارن شاید ما عشقمون کشید اصلا بدون هیرو کتیبه بیاریم تو اتحادمون بعدا گله ای نباشه این پست رو گذاشتم بعدا نقل قول کنم!!!خدایی یکی حال کردا!!!).

اما اصل مطلب جنوب غرب کی هم بازیو باخت هم اخلاقو؟

همون وقت که نه از لویال خبری بود نه چیزی هی سر چیزای بی ارزش میگفت شما توافق بین ربعهارو بهم زدید چرا میگفت؟

برای چنین روزی که بزنه زیر حرفش ضمنا ادای مردونگی هم در بیاره!!!

جنوب غرب کی باخت؟

وقتی یک مشت نوب تو فروم شعار دادن و نه اونها نه ادمین متوجه نشد اگه یکی راپورت بده اینا دست به یکی کردن شعار سیاسی بدن تو بازی همتون به مشکل میخوردید اما دوتا کتیبه و دوزار پول باعث شد نه ادمین فروم باهاشون برخورد کنه نه جنوب غرب تبری بجویه از یک سری نوب(کلاهتونو بندازید هوا مثل شما نیستیم وگرنه حتی اگه مخبری هم توی شما باشه که بهش مینازید خودش بدتر گیر بود که اطلاع نداده این یکی از فرقای ماست با شما)

جنوب غرب کی باخت بازیو؟

وقتی سیاست خارجیشو گذاشت بر پایه طرفت رو هالو فرض کن کارخودتو بکن!!!

بزن بگو بازیکن رو ازاد گذاشتیم!!!

شاید چندتا هالو گول بخورن قربون صدقتون برن اما نه ما!!!!

اینو میگم که نوب ها که یک چیزی شنیدن یاد بگیرن کی و کجا باید یک چیزو بگن(برای اتفاقی که چند روز دیگه میفته و همه میدوننش نمیگن برای اتفاقی که چندماه بعد قراره بیفته و هیچ نوبی فکرشو نمیکنه میگن بقول اقای فردوس تو سریال ستایش اففففتتتتاد)لویال میشه بدنام ترین اتحاد تاریخ تراوین و جنوب غرب دیگه محاله به مدعیهای لیدری اجازه بده تو ربعشون پا بگیرن

پ.ن:زین پس هر کی میخواد بیاد تو اتحاد ما باید دست بوسی کنه و منابع بده!!!چقدر داغونه کسی که این شعارشه.

پ.ن1:سرور دو راند سه بهترین متای تاریخ تراوین ایرانو بستم اینو محمد موکسی و پیمان کینگ هکتور میتونن تایید کنن یعنی بی دغدغه برنده سرور بودیم فقط به خاطر یک نفر که مخالف زدن پنج تا اکانت تو ربعمون بود و به خاطر حرمت بزرگتری و کوچکتری حذف کردم بعد از اون متا این بهترین متای عمر تراوینیم هست و خوشحالم که دیگه ترمز نداشتم برای زدن نوبهای ربع!!!

پ.ن2:یک هفته نزدیم شاید به راه راست هدایت بشید ظاهرا فکر کردید خبریه و از ضعفه از این به بعد برای نفس کشیدن باید برید رو تراس!!!

با سپاس

• اولا بازی کثیف نبود حذف واندرها چون اگه بود الان پلیرهای اون سرورها کنارم بازی نمیکردن .

دوما افتخار نکردم جواب اشکان رو دادم که نوشته بود برای اولین بار در تاریخ تراوین نشون بده رو حرفت میمونی .

سوما میخواستم برم ولی به خاطر بازی کثیفی که بر علیه جنوب غرب شد که امیدوارم این بازی کثیف از سمت تیم شرق نباشه موندم کنار بچه ها که نشون بدیم با هر کثافت کاری هم که بر علیه شون انجام بشه باز هم پیروز سرور هستن

پ. ن : اشکان جان به خاطر اون عمل کثیفی که رو اکانت های جنوب غرب انجام گرفته پلن نصفه انجام شد وگرنه مطمعن باش با لینک سبز از جنوب شرق بر میگشتیم

ناصر جان سلام

اولا شک ندارم این فرار به جلو هست چون شک ندارید دیوارید محض اطلاع شما ما هم با اینکه زیر اتک هستیم اما به مقدار لازم دفاع دادیم به هم اتحادیهامون که نیروهاتون برنگرده!!!

دوما کثیف تر از زدن همر اریامهر و وحید پرمومنت؟

وقتی نوچه هاتون اند کثیف کاری رو انجام دادن کجا بودی عزیزم؟

• ناصر جان !!! امیدواری تازه؟

سوما میخواستم برم ولی به خاطر بازی کثیفی که بر علیه جنوب غرب شد که امیدوارم این بازی کثیف از سمت تیم شرق نباشه

اونجوری که من با دوستانم حرف زدم همه اکانت هایی که به دیوار خوردند تا دیروز جاسوس های ما و سران فتنه بزرگ بودند !

حالا ما بیایم جاسوس های خودمونو هک کنم؟جالبه

ما به خودمون مطمینیم.شما هم محض اطمینان برید آی پی چک کنید.سری قبلی هم نورالله زده بود.این سری هم معلوم میشه.

فقط امیدوارم مرد باشید اون موقع بابت قضاوت زود هنگامت بیای معذرت خواهی کنی

سپاس

• ناصر جان سلام

اولا شک ندارم این فرار به جلو هست چون شک ندارید دیوارید محض اطلاع شما ما هم با اینکه زیر اتک هستیم اما به مقدار لازم دفاع دادیم به هم اتحادیهامون که نیروهاتون برنگرده!!!

دوما کثیف تر از زدن همر اریامهر و وحید پرمومنت؟

وقتی نوچه هاتون اند کثیف کاری رو انجام دادن کجا بودی عزیزم؟

سلام و درود به مازیار عزیز

از قدیم گفتن 3 تا چیز صدا نداره

چوب خدا

شکستن دل فقیر

ثروت بی حساب کتاب پولدار

همین دنیا (سرور) دار مکافاته دادشه گلم هر دو متا رو من بودم هم اون متا رو در جریانش بودم که یکسری عشق لیدری متا رو خراب کردن چون هم تو رو قولت میموندی هم اینجا رو هم میدونم من میدونم شما رو بازی میکنید به خوایید ببنیدید رو میبندید و بخواید بزنید رو میزنید اما یکسری اینجا اول میخوان کلاتو بردارن بعد بزن اینجوری جور در نمیاد چون یک وقت میبینی طرفت گرگ بارون دیده هست و دستت اینجوری رو میشه

قمار کردن درست ریسک اما قانون خودشو داره اونا قمارشونو وقتی ما زیر اتک بودیم با حمایتت از اون اکانتی که هم زمان با شمالغرب اتک میداد کردن و بدون حساب و کتاب باختن اما شما یا تدبیرت قمار کردی و این نشانه تجربه هست داداش

• با سلام و درود خدمت همه ی همراهان گرامی

با توجه به اتفاقات اخیر در ساید جنوب غرب لازم به ذکر هست که همه ی عزیزان بدونن اقا پرهام گرین شخصی امین بوده و در تمامی سرورها پسورد مجموعه در اختیارش قرار داشته و هیچوقت از اعتماد کسی سو استفاده نکرده

حالا دلیل اینکه پرهام این وسط خراب شد و همه میگن کار پرهام بوده چیه؟

همونطور که میدونید سامان بدبوی از تیم پیشوا با لیدری ناصر و یوسف کاملا مخالفت داشت و درگیریشون حتی به خروج سامان از مجموعه مسترز رسید و تنها کسی که حمایت صددرصدی از سامان انجام داد پرهام بود پس الان وقت این بود پرهامو از بازی خارج کنن و این سیاست کثیف ناصر زارازورا و علی زد کینگ برنامه ریزی شد افرادی که بازی کثیف همیشه سر لوحه کارشون بود و اینطوری سامان پرهام از قدرت کناره گیری میکردن و یوسف هم دیگه حرفی واسه گفتن نداشت

گذشته ی این افراد نشون میده علی زد کینگ پلیر جنوب شرق بوده و همین فرد برای اکانت توهمی هم داستان سازی کرده

همونطور ک میدونید ناصر قصد حذف اکانت به هر دلیل داشت و کسی که لیدر ودلسوز ساید باشه وسط کار ول نمیکنه بره اما گفت حالا که من دارم میرم پس بهتره سامان قدرت اس دبل نگیره و با مشورت همراهی علی زد کینگ که عشق لیدر بودن دارن و کل زندگیشون واسه لیدری میدن این نقشه کثیف ریختن

پسوردارو هم علی زد کینگ و هم ناصر داشتن و پرهام هیچوقت نمیاد کاری کنه ک اینقد تابلو خودش زیر سوال بره فقط نیازه یکم فکر کنید و ببینید اینها چقد آدمای ساده لوح هستند

و حالا ناصر بعد از نابود کردن زیر ساخت اکانت بچه ها و کوبوندن همر انها به واندر، رفتارهای لمپنیسم ( لمپنیسم معادل کلمه «Vulgarization» است. در معانی دیگر، «لومپن» به اشخاصی گفته می‌شود که ظاهر پرولتاریایی دارند، ولی فاقد فهم و شعور طبقاتی هستند ) و فردین بازی دراورده و در حال فریب دادن پلیر ها جهت پرداخت گلد به انها جهت ساخت زیر ساخت هامی باشد

امیدوارم لحظه ای درنگ کنید و عمق فاجعه رو ببینید

به امید سایدی متحد و ادم های امین

و لیدرهای وفادار و دلسوز تر در جنوب غرب

• سعید جان میدونی حرف ناصر چیه؟ میگه پرهام رمز اکانت ها رو داده به سامان، و سامان همرهارو زده به واندر.......... من حاضرم رو پرهام قسم بخورم که پرهام هیچوقت اهل همچین کاری نیس (پرهامی ک فقط پلن میره، رمز اکانت دفساز رو می خواد چیکا مثلا دفساز خودمو رمزشو فقط یوسف و علی زکینگ داشتن ک کار دفکوردی انجام میدادن والان داره بسمت واندر میره و همه زیرساختاش ازبین رفته( فقط فک کنید اینا چقد ساده ان)) و این حرفشون به این دلیله که تیم تایگرز و کلاهبردار همه داشتن به سامان تهمت میزدن و پرهام از سامان حمایت کرده که اینا عمدا اومدن این حرکات رو زدن و الان پرهام جان سیبل کردن؛ این وسط ادمای مثل یوسف ک دست راست سامان بود بهش خیانت میکنه و جو لیدری می گیره (رو مخش امیر کوچکی میره و .... میشه و اونطرف ناصر خیلی راحت افسار یوسف رو تو دست میگیره و به هرسمتی میکشه و) (سامان یوسفو لیدر پیشوا میفرسته چون تیم پیشوا چند نفر بیشتر نیومده بود و این سرور فقط برا فان اومده بودن و فک نمیکردن سرور کلاسیک تو اسپید ایقد جدی بشه ) و ناصر برا رسیدن به قدرت هرکار ی میکنه جز همدلی و همیاری جنوب غرب

به امید بازی زیبا و حرفه ای در کل اسپید ترا (همه سایدها)

• تو اگر مرد بودی با اسم خودت پست می‌ذاشتی بد بوی

اونایی که باید بدونن میدونن که چه اتفاقی افتاده

این ننه من غریبم بازی فقط جهت خوب نشون دادن تصویر کریهته

مردی به توهین کردن نیس مسلما،مردی فدا کردن خود برای سایدته نه کوبیدن زحمات بچه ها به هیچی

امیدوارم سرتون رو از زیر برف بیارید بیرون و یکم تجزیه و تحلیل کنید.

کیارش هستم اکانت GREY HOUND یک پیشوایی

• 2 ماه و نیم پیش این پست رو دوستان جنوب غربی (رضا سورنا - یوسف ) کلی انکار کردند ...

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• اشکان جان

کلمه امیدوارم یعنی چی ؟ از کی تاحالا این شده تهمت ؟

گفتم امیدوارم کار بچه های شرق نباشه ؟

تهمت زمانی هست که بیام بگم این کار بچه های شرق بود .

مطمعن باش اینقدر مرد هستم اگه اشتباهی بکنم بیام معذرت خواهی کنم .

• 2 ماه و نیم پیش این پست رو دوستان جنوب غربی (رضا سورنا - یوسف ) کلی انکار کردند ...

الان بیاید ببینید تو‌ جنوب غرب شده صف سبد کالا

اقا ناصر دست ب جیب شده می خواد گلد خیرات کنه اونم هر اکانت ۱۰ کی

حتی ب منم میخواد بده

• عجب حالا میفهمم چطور یکی که با پیژامه و کتونی چینی و پیرهن مردونه عکس میذاره تو پروفایلش به یک بنده خدایی میگه من صدمیلیون خرج میکنم حال فلانی رو بگیرم وخیلی چیزای دیگه!!

پس همینه دیگه از ما گلد نخواستن!!!

یادش بخیر یک دوست داشتیم ازش هر روز میپرسیدیم ادم امروز کیلو چند میفروشی!!

حالا باید گفت ربعتو چند میفروشی!!

واقعا ما خود فروخته بودیم;(;(

خوش بود تا محک تجربه اید به میان

تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد

بفروشید خسته نباشید!!!

• با سلام،

به دلیل اتفاقات اخیر و مشغله نتونستم فروم رو کامل پیگیری کنم، فقط یه نبش قبر و فلش بک دیدم به دو ایکس آی آر، که باید بگم اونجا متای شمال از قبل از سرور بسته شده بود و دمشون گرم مرررررررررررررررررررررررررررررد بودن و همونجا هم اعلام کردن، حالا اینکه متای جنوب چرا شکل نگرفت و چرا اس دبل جنگ شد بارها گفته شده، اون قسمت مررررررررد خیلی مهمه ها! توجه کنید!

دوست غیر عزیزی که میدونم کی بودی ولی دوست ندارم باور کنم، آره دوست ندارم باور کنم تو بودی! فقط یک سوال، اون اکانت که دلخوشی یه نفر بوده و تازه تراوین استارت کرده رو چرا اونجوری کردی؟ چقدر نیرو و گلد داشت مگه!؟ خجالت نکشید روی اون اکانت هم این کارو کردی!؟

کسی فرار رو به جلو و عقب نکرده و نخواهد کرد، هستیم ...

اگه سه تا 40 نفری بودیم، شدیم یکی 120 نفری، حالا یه تصفیه نیازه فقط!

بازم میگم با دوستایی خوبی این سرور آشنا شدم، یکیشون پرهام بود که ازم خواست این پستو به جاش بفرستم.

بدون هیچ گونه دخل و تصرفی فقط کپی، پیست شده:

با سلام خدمت همگی عزیزان

من پرهام هستم از اکانت Green

قرار بود اکانت فروم من تا ۱۷ نوامبر محدود باشه و امروز در تاریخ ۱۹ نوامبر همچنان رفع محدودیت نشده

این پست احتمالا پست خداحافظی بنده از جامعه تراوین باز ها باشه

چند کلامی میخواستم شما عزیزان رو مخاطب قرار بدم

اولین سروری که پسورد یک اکانت دست من بود ، سرور ۹ اولین سرور ورژن جدید بود که پسورد اکانت Emperor توتال لیدر ساید NW که عادل عزیز روش بازی می‌کرد در اختیار من بود

سوابق بازی بنده کاملا مشخص و موجود بوده و سوابق لیدری بنده با ، بازرسی در ادامه دف کوردیناتوری ، لانچری و پلنری باعث تجربه‌های زیبایی در این بازی شد

تجربه بازی من با ساید NW و تیم ... استارت خورد و در سال های بعد فیلترینگ در سایت دژکوبی که دوستان امروز مسخره می‌کنن و از دید من بسیار قانون مند تر از اینجا بود با اولین سرور که C1 بود باز هم در ساید شمال غرب استارت شد و در ادامه در ساید شمال شرق و سرور G3 در کنار خدا بیامرز عطا Bide vahshi آخرین سرور بازی بنده در این سایت بود

سرور ۱ راند ۱ بعد از فیلتر باز هم طبق عادت در شمال شرق و با حضور چند تیم مثل سرور کنونی و تجربه همین اتفاق ها در نرسیده به Midgame بازی از سرور جدا شدم و بعد از اون وارد تیم پیشوا شدم

امروز شاید خیلی از عزیزان بنده رو جزء لیدر های اصلی پیشوا میدونن در صورتی که قدمت این تیم به قبل از تاریخ تولد عیسی مسیح بر می‌کرده :D

اگر عزیزان یادشون باشه اواخر زمان قبل از فیلتر تراوین به دلیل قدرت همیشگی جنوب غرب یه عده شورشی در جنوب غرب ظاهر شدند

این موضوع بعد از فیلتر هم ادامه داشت و مدام درگیر جنگ داخلی بودیم تا اینکه بعد از سرور ۴ کذایی که وحید پارتیزان و همین تیم لویال کنونی در ساید جنوب شرق و به عنوان دشمن ساید ما بودند

اون سرور به عنوان قشنگ ترین سرور تاریخ لیدری بنده هیچ وقت از یادم نمیره

تیم پیشوا تجربه متای ۴ به ۱ رو در اون سرور داشته

بعد از اون تا زمان تغییر Domain سرور ایران در جنوب غرب ۲ تیم بازی کردن

۱. تیم پیشوا

۲.تیم امیر حداد عزیز

من همواره سامان Badboy رو یکی از دانا ترین و عالم ترین توتال لیدر های تاریخ شناخت تراوین خودم میدونم

و ایشون استاد بنده داخل بازی هم بودند امروز اتفاقاتی که افتاد تقصیر هارو گردن بنده و ایشون انداختن

سامان بد بوی اگر بخواد نیروی کسی رو بکوبه فیک‌میکنه رو اکانت خودش بعدم یه نامه بهت میده میگه چطوری گل پسر

اما کلا کاری با این قضیه ندارم که یک سری از دوستانی که نون و نمک‌ مارو هم خورده بودن امدن تهمت و بدو بیرا به ما زدن مهم هم نیست ، سطح درک و شعور آدم ها متفاوت هست

این سرور رو با بحث جدل شروع کردیم با تهمت ساید خراب کنی تموم کردیم

کسایی که با من پلی دادن می‌دونن که من چه کار‌هایی برای سایدم انجام دادم و همیشه پیش قدم بودم در تمامی برنامه های ساید

در آخر خیلی خوشحالم از آشنایی با آقا رضا سورنای عزیز تلخی‌های این سرور با صدای گرم ایشون شیرین می‌شد

و همینطور محمد دیابلو ای که پا به پای من و حتی بیشتر از من زحمت کشید

به نظرم ترکیب تیم تایگرز و پیشوا مثل دینامیت میمونه چرا که ۲ تا تیم جنگی و وحشی با تجربه های شبیه به هم و با لیدرای دانا و محبوب هستن

از بین دوستان پیشوایی عده ای این تیم رو ترک کردن که البته نظر هر شخص محترم و همچنان دوستان ما هستند

اما تجربه‌های من تو این چند سال لیدری در تیم پیشوا بهم گفته که شاید اخلاق سامان خاص باشه و بعضی جاها دیکتاتوری سنگینی داشته باشه اما پیش بینی‌هاش همیشه درست بوده

پ.ن : دیسلایکاتون فراموش نشه

پ.ن: میخوام تو دیسکورد مافیا ران کنم ببینم پسوردا از کجا درز کرده

پ.ن: دوستانی که تمایل دارن ما فردا بازی مافیا داریم برای بچه‌های تهران پاشین بیاین

پ.ن: ما از این سرور حمایت کردیم اما اشتباه کردیم

• سلام آقا مازیار گل

توی این 15 سال که بازی کردم اگر یک نمونه پیدا کردین که یک کتیبه با تک هیرو اومده باشه تو تیم من هر چی میگین قبوله .

از حسین تی ان تی بپرس بهت میگه تو سرور 29 آی آر اولین سرور 5 نژاده ایران کتیبه احمق منحصر رو از رو اکانت وهاب با تک هیرو آوردن جنوب غرب و من اولین کاری که کردم اون کتیبه رو برگردوندم .

اینجا هم اگه قرار باشه کتیبه ای از شرق با تک هیرو بیاد تو جنوب غرب با همون تک هیرو پسش میدم .

خوب نیست تهمت بزنیم . در مورد اکانت آریا مهر هم من همون موقع از رسول خواهش کردم اگه میشه همرش رو برگردون و ما راضی هستیم .

ما اومدیم مردونه با حریف مبارزه کنیم و پنجه در پنجه بندازیم .

• سلام و درود

از دوستان عزیزم در جنوب غرب خواهش می کنم آرامش خودشون رو حفظ کنن و به هیچکس تهمت نزنند. تا مدرکی نباشه نمیشه به کسی تهمت زد. اتفاقاتی که افتاده ریشه در ضعف سایت و البته برخی موضوعات دیگر داره که بعد از بررسی تکمیلی و دقیق می توانیم در موردش اظهار نظر کنیم.

همه عزیران از جمله ناصر عزیز و دوست داشتنی، پرهام جان دوست عزیزم که خیلی زحمت کشیده؛ کیارش که همیشه همرش آماده و در اختیار ساید بوده؛ محمد دیابلو که خیلی خیلی مدیونشم و نادر که می دونه عشق منه. همه تون صبور باشید. تراوین یک بهانه هست که دور هم جمع بشویم. برد و باخت و همر و دف همه شون یک روز نیست می شدند و نباید باعث کدورت شوند.

کنار هم می مانیم حتی اگر همرهامون به واندر کوبیده شده باشه. شخصا هم به کسی که چنین حرکت زشتی کرده هیچ حرفی نمی زنم و فقط به وجدان خودش می سپارمش. فقط لطفا ادعای پلیر جنوب غرب بودن نکنه.

همین

• در یک حرکت نمادین و عادی ، از دوستانی که از مجموعه اصلی جنوب غرب خارج شدن ، حمایت نمیکنیم،
    همچنین نه تنها به مشکلات جنوب غرب دامن نمیزنیم، بلکه امیدواریم که مشکلاتشون حل بشه و سروری کاملا وحشی تجربه کنیم،
    نه واندری به نام کسی خواهیم زد،
    نه اسم نامردی و دخالت تو ربع جنوب غرب رو میزاریم "ما اینطور دوستی میکنیم"
    نه کسی از دوستان خارج شده از جنوب غرب قراره بیاد کتیبه های جنوب غرب رو با افتخار به ما پیش کش (پیش فروش) کنه و ما لایکش کنیم.
    اتفاقا اگه کاری ازمون بربیاد که به رفع سوءتفاهمات تو ربع رقیب کمک کنه، در خدمتیم،

همچنین اصلا و ابدا روزی سه وعده منبر اخلاق و معرفت نمیریم.

ما در عمل اینیم، شما در عمل اونید.

• سلام ناصرجان

قطعا حرف شما برای شخص من حجته.

اما وقتی کسی که حتی قبل از جدا شدن از اتحاد ما از افتخارات تک هیرو کتیبه اوردن تو سرورهای دیگه میگه میاد اینجا و از دادن کتیبه به ربعهای دیگه میگه و از لیدرهای ارشد جنوب غرب ایشون رو لایک میکنه به بنده حق بدید یک کمی غلغلکم بیاد.

با سپاس

• این پست خیلی لایک داره چون خیلی حرف داره

اینم جواب اون آقای کت شلواری که عملا از یک سری افراد مجهول الهویه دفاع میکرد

سلام ناصرجان

قطعا حرف شما برای شخص من حجته.

اما وقتی کسی که حتی قبل از جدا شدن از اتحاد ما از افتخارات تک هیرو کتیبه اوردن تو سرورهای دیگه میگه میاد اینجا و از دادن کتیبه به ربعهای دیگه میگه و از لیدرهای ارشد جنوب غرب ایشون رو لایک میکنه به بنده حق بدید یک کمی غلغلکم بیاد.

با سپاس

خدایی وقتی میشینم فکر میکنم توی همه دوران تراوین همچین افرادی بودن اما حداقل نسل ما کم بود یا اگر بود آشکارا از گند کاری حمایت نمیکردن و این همون چیزیه که نسل ما رو از نسل های دیگه متمایز میکنه شاید دیگه تکرار نشه واندر خالی کردن اون زمان رو یا نپ بستنی که به خاطره هک شدن یک همر کل سرور با هم میبستن تا اون همرو سالم برگردونن وقتی فکر میکنم میبینم دیگه اون گذشته ها تکرار نمیشه چه توی زندگی واقعی و چه توی مجازی کاش آرشیو خودمو پیدا میکردم و عکس آخرین متا رو میذاشتم تا دیده بشه 160 نفر از کل سرور چطوری بعد بازی جمع شدن و میگفتن و میخندیدن همون عکسی که خیلی ها شون دیگه تو جمع ما نیستن اما یادشون و الگو رفتاریشون هنوز بین قدیمی ها هست

• اینجا هم اگه قرار باشه کتیبه ای از شرق با تک هیرو بیاد تو جنوب غرب با همون تک هیرو پسش میدم .

یکی از قشنگی های اینکه جنوب غرب سه تا لیدر اصلی داره میدونی چیه ؟
    ----
    اولی میاد میگه ما اهل دامن زدن به اختلافات تو ربع دیگه نیستیم،
    دومی میاد میگه دوستامون هستن و حمایت میکنیم،
    سومی سکوت میکنه

بعد پلن میریم رو لویال ، میبینیم تعداد اکانتهای جنوب غرب که رفتن تو تاپ دفاع، بیشتر از تعداد کل اکانت های لویال هستن :دی
    وقتی میگی چی شد؟؟؟؟
    اولی میاد میگه من که گفتم اهلش نیستیم و حمایت نمیکنیم،
    دومی میاد به این حماسه افتخار میکنه،

سومی سکوت میکنه
    ---

یا مثلا یکی که کل رزومه ش (به گفته خودش) انتقال چندتا کتیبه با تک هیرو و نامردی هست ، میاد تو فروم اعلام میکنه که این سرور هم اینکارو میکنن،
    بعد لیدر اول سکوت میکنه،
    لیدر شماره 2 میاد لایک میکنه و حمایت،
    اینبار لیدر شماره 3 که 2 بار تاحالا رفته تو قسمت تنظیمات اکانتش میاد میگه امکان نداره همچین اتفاقی بیافته،
    ---

ناصر جان، درسته چیزی نمیگیم و به روی خودمون نمیاریم ، اما ما بیشتر از اونی که شمال غرب تو جنوب شرق دفاع کشت، تو خود شمال شرق دفاع های جنوب غرب رو کشتیم،
    اون موقع که بچه های جنوبیمون داشتن شخمتون میزدن، دفاع های یکی از سه تیم اصلی جنوب غرب تو راه شمال شرق بود،
    الانم اصلا تعجب نمیکنم اگه کتیبه ای از شمال شرق بیاد جنوب غرب ، بعدم یکی از سه تا لیدر محترم بیاد یه خطبه عقدی وسط فروم بخونه و کتیبه رو برای خودش حلالش کنه،
    اصلا تعجب نمیکنم،
    ولی خب خدایی خسته نشدین از این سیستم رفتاری؟ باور کن میتونم 10 تا پست بزارم و حرفهای لیدرهارو بزارم که در تناقض باهم هستن، خسته نشدین؟ خدایی؟
    مملی یه چیز جالبی گفت، گفت زودتر این کتیبه ها بیاد، زیرشاخه جنوب غرب (لویال) سهم کتیبه هاش رو برداره بفروشه ، از این دو دوزه بازی جنوب غرب خلاص شیم،

جمع کنید این بساط پلیس خوب و بد رو، ما روی قسمت خوبتون هییییییچ حسابی نمیکنیم، تراوین بهمون یاد داده داداش، هیچی حسابی!
    تمام