نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• پلن قشنگی بود باز هم لینک سبز !

یه ضرب المثل مغولی هست میگه همری که از راه حلال بدست اومده باشه دیوار نمیشه دی!

یه سوال فنی داداش میخوای حذف کنی برو اکانت رو تحویل لیدر سایدت بده برو نمیخوای حذف کنی بمون دیگه آرزوی موفقیت کردن برای تیم مقابلت چیه !! یکی بیاد بگه تو حراجی کی رو دست این بنده خدا چکش زده از شمال شرق میخواسته حذف کنه دی

• پلن قشنگی بود باز هم لینک سبز !

یه ضرب المثل مغولی هست میگه همری که از راه حلال بدست اومده باشه دیوار نمیشه دی!

یه سوال فنی داداش میخوای حذف کنی برو اکانت رو تحویل لیدر سایدت بده برو نمیخوای حذف کنی بمون دیگه آرزوی موفقیت کردن برای تیم مقابلت چیه !! یکی بیاد بگه تو حراجی کی رو دست این بنده خدا چکش زده از شمال شرق میخواسته حذف کنه دی

سلام مانی جان

من یک چیز رو متوجه نشدم به هر دلیلی که من هم اطلاع ندارم مجید یک پستی گذاشت شما تنها کسی بودی که لایک کردی الان تو این پست داری در مورد همون پست که لایک کردی با تمسخر صحبت میکنی و در نهایت هم علامت خنده میذاری جدا متوجه این پارادکس تو این مدت زمان کوتاه نشدم من.

• مرسی از آقا یوسف عزیز بابت آمارهای که همیشه ارائه میده ،نمیدونم چرا روی نقل قول میزنم کادر نمیاد تا بنویسم؟چندین ساله تراوین بازی کردم و وقتی که آی آر بسته شد دیگه بازی نکردم تا اینکه با این سرور آشنا شدم و سه چهار باری اومدم و اکانت ساختم که اونم همه میدونن تنهایی نمیشه تراوین پلی داد اونم با گوشی،اینجور که آمار رو دیدم بازم se جلوتر هستش و اونجوری که تو سرورهای قبل دیدم و هماهنگی که ازشون دیدم بازم seبرنده بازی هستش ،میخواستم اینو بگم دوستانی که لیدر هستن خواهشا یه گروه تو واتساپ بزنین برای خودتون اگه هم دارین که هیچی تو همون گروه بشینین و صحبت کنین قبل از شروع هر سرور ساید ها رو بالانس کنین بعد سرور رو شروع بکنین نه اینجوری مثل الان و سرورهای قبل که دوتا ساید همیشه قوی از آب دربیان دوتا ساید دیگه بشن زنگ تفریح و اینجوری دیگه بازی لذتی نداره که تا آخر دنبالش بشه ...

از اونجای که کسی منو نمی‌شناسه فکر نکنم اصلا خونده بشه پیام تا اخر😂😂😂😂

• سلام به همگی

من سرور و یه بررسی کردم به این نتیجه رسیدم همر سازی در اسپید ترا کارایی چندانی نداره بیشتر واسه قشنگیه تا استفده در پلن و دوستانی که دارن همر میکشن بیشتر نقش بات و دارن تا پلیر (شارژ رید)

من که رفتم توو کار دفسازی :D

در آخر سرور با این حجم دفسازی و دیوار مصر رمر کارایی نداره کلا باید کاتا ساخت واسه واندرزن ها تهشم هر راند حداقل باید 4.5 تا سوپر واندرزن خرج کنی رو واندر بلکه اون 4.5 تا بتونن 7.8 لول واندرو تکون بدن

چیزی که به طور مشهود در سرور مشاهده میشه ناتارای فراوان با پاپ بالا هست که هیچ تخم ریزی و آپ دیوار و اقامت ندارن که وقتی چیف میکنی میبینی فقط جی بی جی اس کم دارن :D

که به نظر من باید اسم ناتارو از روش بردارن یه اسم دیگه بذارن مثلا فارم

حالا یه مشکل اساسی که صنعتی بازها بهش برمیخورن با وجود این ناتارای تپل مپل نزدیک کلونیشون

اینه که وقتی چندتا از این ناتارا چیف بشه به شدت کلونی آسیب پذیر میشه

چون این ناتارا منایع 10 هستن و ساختمون ها لول بالا زمان زیادی نمیخواد تا کاتا و چیفر تحقیق کنی فیدر نزدیک باشه تا به خودت بیایی ببینی فیدر چیف میشه کپ باشه کاتا میشه کراپ لاک یا صفر میشه

طرف میاد 10 تا اکانت هون میسازه ماهی 20 تومن میده بات ادد ناتار و ماهی 750 گلد رید خودکار اندازه 30 تا مولتیی که یه مولتی باز براش تایم میذاره و هزینه میکنه جواب میگیره

خب چه کاریه بیایی این همه هزینه کنی و وقت بذاری وقتی همچین ناتارایی داره سرور :D

10تا اکانت هون میسازیم 9تاش توو اتحاد که باهاش ناتار میزنی یه ده هم خمره میکنی مسیر میزنی منابع بره اونجا 1دونه بیرون اتحاد میاد خمره این 9تارو رید میزنه میریزه توو خمره خودش بعد با اکانت اصلی میری خمره اون یه دوه رو رید میکنی هم دفت اکیه مشکل گندم نمیخورن هم منابع داری همر بسازی

آره ادمین جان با این وضعیت ناتارا 30ک اتک کمه بکنش 300ک اتک بازم کم میاد چون وقتی تا 250 خونه رو توو 2دقیقه ادد میکنی و بعدشم رید خودکار

ناتار چیف میکنی 150 تا اتک روشه با دف چیف کنی راحت مدال دفاعی میگیری :D

فک کنم به این دلیل باشه سرور هنگ میکنه نمیکشه اتک ها گیر میکنه

ادمین جان ناتاراشو استاندارد کن مخفیگاه و اقامتگاه و دیوار و تخم ریزی کنن ببین کسی که 50 تا لیست ادد میکنه میتونه ریدشون بزنه

• فک کنم به این دلیل باشه سرور هنگ میکنه نمیکشه اتک ها گیر میکنه

گل بود به سبزه نیز آراسته شد!

همین مونده بود مولتی بازها بیان بگن چرا ناتارها پاپ بالا و منابع بالا دارن وقتی ما داریم زحمت میکشیم و مولتی میسازیم : ) البته زحمت نیست، هزینه س. فکر کنم آقا مجید برا همین کمی فشاری شده.

خیر آقا مجید دلیل هنگ سرور، رید کردن ناتار نیست. خودت میدونی چیه. وقتی هر مولتی کمه کم 5 تا ده داره و روی دهاشون بات نیروسازی میکنه، فرض کن روی 6000 تا دهکده بات مدام رفرش میکنه منابع چک میکنه و نیرو میسازه. آره فدات شم. دلیل هنگ سرور همینه. و الا فکر نکنم افرادی امثال من که 90% منابعشون رو ناتار تامین میکنه بیشتر از انگشت های دو دست باشن توی سرور. اونم اگه راهش رو بلد باشن، نیاز به زدن کل ناتارها نیست. با 50 تا ناتار میشه انبارهارو فول نگه داشت.

ادمین اگه بخواد سرور رو استاندارد کنه اول از همه باید پاک کردن آیپی هارو لغو کنه بعدش هم برای هر دستگاه [هر مک آدرس] یک اکانت مجاز باشه تا ببینم کسی برای هر یک دونه مولتی بات و VPS جدا میخره؟ فکر نکنم. چون اینجوری هم ایلیای شما بیکار میشه هم انبارای اکانت The Last of Us خالی میمونه.

پس وقتی داری با مولتی حال میکنی، حالت رو بکن ولی دیگه به کسی که اصولی بازی میکنه گیر نده. ذات ناتار برای رید شدن و تامین منابع بازیکن هاست. منابعش هم اصولیه و تنها مشکلش عدم نیروسازی هستش که اونم میشه گفت اینجا اسپیدتراست نه دات کام.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سلام به همه دوستان

زززررررششسکککک همین مونده بود دیگه از بازی بدون مولتی بیان ایراد بگیرن که خدارو شکر این مورد هم انجام شد . واقعا وقتی این کامنت و خوندم مغزم هنگ کرد که طرف امده به ادمین میگه ناتار و کاری کن منبع نده چون ما که صنعتی بازیم خرج کردنمون الکی نباشه . یا جایی دیگه که خنده دار تره واسه جمعیت ناتار امده گلایه کرده چون خطر چیف شدن فیدر مولتیش هست . ای خدا به کجا چنین شتابان . فکر کنم کسایی مثل ما که مولتی نداریم باید کلا بازی نکنیم دیگه چون فرمت بازی از بیخ و بن عوض شده . دوستان مولتی باز و صنعتی باز نگران نباشین این سرورها ماله شماهاس برای شما ساخته شده با این محدودیت های اعمالی مثل تعداد لیست فارم و تعداد اتک .

شماها فقط نقش بات دارین

پ.ن : رضا سورنا عجب زمونه ای شده آخر شب منتظر باش

پ.ن : نیم کیلو باش ولی مرد باش (مخاطب خاص )

موفق و پیروز باشین

• جدا الان داری اصولی بازی میکنی؟ دمتگرم واقعا

کدوم بات توو این سرور نیرو سازی میکنه که ما ازش خبر نداریم؟ ما کل تروپی که ساختیم دستی ساختیم نه بات

عزیزم باتی که ما استفاده میکنیم اسمش ربلزه نیروسازی نمیکنه ماجراجویی نمیفرسته سطح تروپ اپ نمیکنه تهش فقط ساختمون اپ میکنه که اونم هر 2و3 ساعت یه بار قطع میشه باید بری آن و آفش کنی

اتفاقا اون باتی که شما داری باهاش ناتار ادد میکنی ما هم استفاده میکنیم توو 2 دیقه تا 300 خونه به تعداد مشخص و پاپ مشخص ناتارو برات ادد میکنه

بله موافقم با 5تا ناتار هم میشه انبارارو فول نگه داشت وقتی با 100 تا رعد هر نیم ساعت میزنی همش پر میاد چرا با 50 تا نشه

من چه این سرور چه آی آر جه کام تعداد مولتی هام همیشه همینه 20تا مولتی مک آدرس جدا آی پی جدا

برای یه دونه مولتی سیستم و تبلت و لب تاپ و گوشی حدا دارم نیازی به وی پی اس نیست نیاز هم بشه واسه هر 1دونه مولتی 1 وی پی اس میگیرم

هزینه سرور و دارن این مولتی بازها میدن وگرنه با 2ک گلدی که شما میگیرین که سرور خرجش در نمیاد

• اره داداش ما که مولتی نداریم داریم اصولی بازی میکنیم

نه شما و نه کسایی که رفتید 20 تا مولتی زدید 200 200 یا یه اتحاد زدید واسه خودتون اسمش اصولی بازی کردن نیست من روی یه اکانت بازی میکنم بالای 12 کی گلدم تا الان زدم !

بعد عزیز جان شما که استادی مولتی دارا میان ناتار کاتا میکنن کاری که تو جنوب شرق داره انجام میشه ما هم میریم مولتی های اونا رو میزاریم زیر رید

بعد جسارتا این اساتیدی که با افتخار کلونی دارن !! نمیتونن کاتا کنن ناتارهای دور و برشون رو ! اگه نمیتونن اینم میشه بات نویسی کرد

باز به شخص شما کاری ندارم

قوانین و شرایط بازی

این لینک قوانین بازی هست اگر این سرور صاحاب داره باید بیاد برخورد کنه طبق قوانین اگه هم نداره که هیچی

فقط سلطان شما که خرج سرور رو میدی راحت هم میگی مولتی بازی افتخار هم هست نمیتونستی 4 تا وی پی اس اضافه تر بخری شمال غرب به قول خودت میشد یه ساید نه سوریه !!!!

بات ساخت نیرو هم دارن رفیقات بگو بهت بدن

• نعمت جان بازی همو دیدیم قبول دارم که جزو انگشتایی

ولی

کی اصولی بازی میکنه اینجا؟

یعنی باورت میشه کسی بشینه بین 4000 تا دهکده ناتار فارم لیست دستی درست کنه بخوره به لیمیت اتک؟

اگه برا هر یدونه ناتار یه مارکسمن هم بزاری نهایتا رو 20000 اتک باشی در این مرحله بیشترش اصلا اصطبل پتانسیلش رو نداره

90 درصد پلیرا حتی نمیدونن 20*20 اشون چنتا ناتار هست !! :/

خب اینش باگه بازیه دیگه. البته اگه 10 تا فارم لیست 50*50 دستی نشون من بدین هیچ اعتراضی ندارم

به این نمیگن پلیر ساده بدون بات.

غارت که خودکاره فارم لیستم با بات میزنیم یه همر کپ مزدور مارکسمن میکشیم کسی مگه میتونه بزنه

اتکم زدن همونو میزاریم جلوش میگیم شما ضرر کردید :D

رجیسترشم میزنیم داخل ساید دشمن اصلا دیگه واویلا :دی

حاجی کاری داره؟

درکل اگر بعد اینهمه سال بازی میکنید

لذت بازیو از هم سلب نکنید چه صنعتی چه سنتی

• داداش من نگفتم خرج سرور و من میدم گفتم مولتی بازها میدن اتفاقا مولتی های من ضرره واسه سرور :d

من کلا 20 تا مولتی دارم که به سبک کام و آی آر خرجشونو از حراجی در میارم اون 12 ک گلدی هم که شما هزینه کردی من واسه مولتی هام هزینه نکردم وقتی 30 تا کتیبه رو توو حراجی میدادم 100 ک سیلور یا 50 تا قفس و 50 ک نوار زخم و 50تاشو 20ک میخریدن :d

مگه واسه پوشش یه ساید به وی پی اس خریدنه؟

با 6تا پلیر شما میتونی یه ساید و کلا پوشش بدی؟ بیا جای 4تا من 40 تا وی پی اس میدم بهت

درسته سرور ایزی موده نه اونقدر که 400 تا مولتی بسازی

الان هم هر کی بات نیرو داره دمشگرم چون حداقل 2.3 برابر بقیه دف داره

ما که نداریم اگه داشتیم و داریم 1دونه تروپ و بات ساخته ادمین باید تروپ کیل بزنه کلشو

• 90 درصد پلیرا حتی نمیدونن 20*20 اشون چنتا ناتار هست !! :/

خب اینش باگه بازیه دیگه. البته اگه 10 تا فارم لیست 50*50 دستی نشون من بدین هیچ اعتراضی ندارم

من اون تیکه رو بهت پروندم جنبه شوخی داشت و میدونستم به دل نمیگیری <3

تا حدودی حرفت رو قبول دارم. یعنی مایی که داریم ناتار میزنیم هم به میزانی صنعتی بازی میکنیم اما تنها نکته صنعتیش همون بات اد ناتار هستش. غیر از اون من اشکالی درش نمیبینم چون رید خودکار، سیستم ثالث حساب نمیشه. جزوی از سایت هستش و همه گونه ها، اعم از مولتی داران یا ناتار زیستان ازش استفاده میکنن.

منتها نکته اصلی صحبت من با آقا مجید این بود که اگه تو دنبال استاندارد سازی اسپیدترا هستی، خیلی نکات مهم تر و غیر استانداردتر از تولید زیاد ناتارها هستش که میتونی به اون ها بپردازی. من اینجا اسم نمیبرم چون ممکنه به دلیل دخالت در امور مدیریت بن بشم اما خودتون میدونید منظورم چیا هستن.

میاد میگه تولید ناتار رو کم کن نیروش رو ببر بالا ببینم کسی جرئت میکنه 50 تا لیست ناتار بزنه؟ جای اینکه اینو بگی، بگو هر مولتی رو دیدی بن کن و اکانت اصلی رو هم پانیش سنگین تروپ بزن تا ببینم اشخاصی مثل اون پلنرتون جرئت میکنه اینجا با همر فیک و مولتی زاده ش پز بده؟

ما با مولتی بازی کنار اومدیم و دیگه بحثش رو هم نمیکنیم. اما دیگه نهایت پر رویی هستش بیان از ناتار هم ایراد بگیرن. یکی نیست بهش بگه توام بزن. مگه کسی جلوت رو گرفته؟

عدم نیروسازی ناتار و تولید اون رو میشه یه جوری استانداردسازی و بالانس سرور قلمداد کرد تا همه افراد توی سرور شرکت کنن.

• عزیزی<3

نعمت جان اگر سایدها مسئول ناتار داشته باشن (فکر کنم برا کاتا کردن دارن الان :دی) به جای ربات امکان بهینه سازی غارت اکانت ها تا 40% هست نسبت به بات.

در کل همیشه تجربه بهتر از باینری بوده.

اینکه مجید شاکی هست دلیل منطقی شرایط آنفیر داره که ما با 5 نفر باید مسئول ناتارم بزاریم :دی. مشکلی با غارت پلیر معمولی نداریم و با هر فیدری هم که میزنیم به طور خودکار با اسپاون ناتار یه سودی به عوام میرسونیم. خیلی هم حرکت زیبایی هست برای بالانس که اسما بهش Non profit گفت میشه.

استاندارد دیفالتی که برای مولتی بازی مرسوم هست کپ مصری و فیدر هست.

اما مسئله

اکانت های مولتی هجومی هستند که شرایط رو عوض میکنند و حتی از سود پلیرهای نرمال هم برای خودشون سهم میگیرند. به هر حال اگر اعتراضی به این قضیه نباشه دیر نیست روزی که 50 تا همر وی پی اسی لانچ کنیم رو همدیگه بخندیم و حتی باهاشون کل کل کنیم!

برخی اصولیات هستند که تراوین رو تراوین میکنند و حتی به اکانت وابستگی ایجاد میکنند

برای مثال عرق ریختن پای شارژ همر :)

به شخصه نه برای من نه مجید و نه حتی شما لذتی نداره اینکار و بازی از بازی بودنش داره خارج میشه که میل و رغبت به ادامه دادن رو از ما میگیره

• اکانت های مولتی هجومی هستند که شرایط رو عوض میکنند و حتی از سود پلیرهای نرمال هم برای خودشون سهم میگیرند. به هر حال اگر اعتراضی به این قضیه نباشه دیر نیست روزی که 50 تا همر وی پی اسی لانچ کنیم رو همدیگه بخندیم و حتی باهاشون کل کل کنیم!

ایلیا جان همرهایی که رو اکانت های اصلی کشیده میشه هم همر وی پی اسی هستش تنها تفاوتش اینه که افتخار فشردن دکمه تربیت نیرو مال انسانه. و الا مولتی خودکار اومده بالا. منابعش هم خودکار انتقال پیدا کرده رو اکانت اصلی.

برخی اصولیات هستند که تراوین رو تراوین میکنند و حتی به اکانت وابستگی ایجاد میکنند

پس وقتی اصول تراوین رو با مولتی زیر پا میذاریم باید پیه عواقبش رو هم به تنمون بمالیم. نمیتونیم بگیم اوکی مولتی بکشید اما باهاش همر نسازید. یا ناتار چیف نکنید. نمیتونیم توی بی قانونی، قانون وضع کنیم. وقتی یه چیزی رو شروع کردین پای عواقبش هم بمونید. بله صددرصد توی سرور بالای ده ها همر رعد یا استپ سوار روی مولتی ها کشیده میشه و خواهد شد. با خفتر وی پی اسی، همر وی پی اسی خفت میکنن:) نمیتونم به عقلشون شک نکنم. نمیدونم چطوری به خودشون نمیگن خب که چی؟

• ایلیا جان همرهایی که رو اکانت های اصلی کشیده میشه هم همر وی پی اسی هستش تنها تفاوتش اینه که افتخار فشردن دکمه تربیت نیرو مال انسانه. و الا مولتی خودکار اومده بالا. منابعش هم خودکار انتقال پیدا کرده رو اکانت اصلی.

پس وقتی اصول تراوین رو با مولتی زیر پا میذاریم باید پیه عواقبش رو هم به تنمون بمالیم. نمیتونیم بگیم اوکی مولتی بکشید اما باهاش همر نسازید. یا ناتار چیف نکنید. نمیتونیم توی بی قانونی، قانون وضع کنیم. وقتی یه چیزی رو شروع کردین پای عواقبش هم بمونید. بله صددرصد توی سرور بالای ده ها همر رعد یا استئ سوار روی مولتی ها کشیده میشه و خواهد شد.

این که حرف قشنگی نیست زحمت کشیدیم خدایی :)

پس با حرفت همه اکانتای تاپ رید همراشون وی پی اسیه مشکلی نیست. :دی

اصول رو که همه گذاشتند زیر پا

یکسری استانداردها اگر تعیین نشه بازی خیلیا خراب میشه. از ما گفتن

به هر حال نعمت شکر خدا همیشه هستی این دنیاست که دوروزه و امروز بر علیه ماست تا فردا روزی که شاید ورق برگردد

بریم حاجاقا بسته

• با سلام خدمت همه ی دوستان
    انرژیتون نیوفته دو تا لینک سبز ببینیم

ما نه تنها دست خدا (چراغ) داریم بلکه آمار مولتیاتونو از خودتون دقیق تر داریم d:
    ده اول در حدود 15ک دف جای دیگه داشته که لینک سبز پریده
    ده دوم هم نمیدونم چقدر ولی بالای 10ک گرزی جای دیگه پارک داشته که لینک سبز پریده

مهدی اینفینیتی

• نسل کشی در منطقه مرزی

اینم چیف شده بود

هرچند مولتی بود ولی دف سازی میکرد از روز یک

• نعمت جان بازی همو دیدیم قبول دارم که جزو انگشتایی

ولی

کی اصولی بازی میکنه اینجا؟

یعنی باورت میشه کسی بشینه بین 4000 تا دهکده ناتار فارم لیست دستی درست کنه بخوره به لیمیت اتک؟

سلام.

ایلیا جان سه سرور با سه نژاد مختلف(توتن،هون و گول)شش هفته ابتدایی سرور بین سه نفر اول تاپ غارت بودم(فقط غارت ناتار و رتبه های بالاترم مولتی میزدن) هر سه سرور هم تمام لیست فارم ها را دستی ادد کردم،البته برای سرچ ناتارها از داخل پروفایل ناتار ابتدا خودم با اکسل انجام میدادم و بعدا که لقمان جان روش سریعتری گذاشت از این روش استفاده کردم ولی این فقط سرچ ناتارها بود،ادد کردن ناتارها و ویرایش ناتارها کاملا دستی انجام میشد.

از سرور قبل یک بات برای ادد کردن ناتارها اومده ولی من اگه زمانی خواستم بازی کنم از این بات استفاده نمیکنم و به نظرم ادد کردن دستی ناتار خیلی بهتر از آب در میاد

در مورد لیمیت غارت، نژادهای هون و گول این تایم سرور نباید به لیمیت برسن و اگه رسیدن بخاطر ادد کردن فله ای ناتار بوده،آپدیت و بهینه کردن لیست ناتار خیلی مهمه که این فقط دستی قابل انجامه،با همین لیمیت، M A R S هون هفت همر جنگی ساخت بدون هیچ مولتی ای، و Gaul Teachers گول هم پنج میل دف

لیمیت دهکده که ده هزار هست خوب و منطقیه ولی لیمیت اکانت به نظرم باید از 30 هزار به 50 هزار برسه،با لیمیت حال حاضر در بهینه ترین حالت یک اکانت هون بدون هیچ مولتی نهایت هفت همر جنگی میتونه بسازه،توتن نهایت سه همر جنگی و گول هم حداقل 2 میل دف و نژاد گول و هون حتما میتونن تا کتیبه ها در تاپ غارت حضور داشته باشن و بعد از کتیبه هم اگه کتیبه چکمه داشته باشن بازم میتونن

این سرور یک اکانت صرفا برای چک کردن سرور ساختم و چند باری باهاش تعدادی ناتار غارت کردم و جالب اینجا بود که اکثراً کامل پر برمیگشتن و واقعا حیف شد این سرور وقت بازی نداشتم.این سرور با این همه ناتار واقعا برای کسی که بخواد بدون مولتی بازی کنه خیلی فرصت خوبی بود،بخاطر تعداد زیاد صنعتی بازها،تعداد ناتارها خیلی زیاد هست و تعداد کسانی که ناتار غارت میکنن هم کم هست و یک هون یا گول با لیست های بهینه میتونست این سرور داخل تاپ باشه(علاوه بر شیرده بودن ناتارها،غارت مولتی های صنعتی بازها هم این سرور خیلی راحت تره هم بخاطر کنفدراسیون هم اینکه بخاطر تعداد زیاد مولتی ها ،دست واسه انتخاب بازه)

هر ده عزیزی که داخل تاپ غارت هستن غارتشون مولتی هست(به سالم بودن ریدشون در پروفایلشون توجه نکنین) و من فکر میکنم اگه تاپ تا 15 نفر هم ادامه داشت بازم 15 نفر اول غارتشون مولتیه

یک پیشنهاد :اگه میخواین از بازی لذت ببرین یک اکانت هون یا گول بسازین،نقاط مختلف سرور (حتی در سایدهای حریف) ده بگیرین و مولتی و ناتار غارت کنین،تک اکانت هم از بازی لذت میبرین هم توی تاپ غارت حضور خواهید داشت

یکمم فضولی کنم :

--------------------

اکانت omg laghooncher

من دفساز نیستم و Gaul Teachers اولین تجربه دفسازی تخصصیم بود،به عنوان یک پیشنهاد خدمتتون عرض میکنم

پراکندگی دهکده هاتون مقداری زیاد هست و این باعث میشه در جابه جایی منابع برای ساخت دف و همچنین ارسال دف به پارکینگ و ... یکم اذیت بشین،پراکنده دهکده ساختن برای گرفتن واحه برای نژاد گول توجیه پذیر نیست

----

اکانت T E N C E R و تا حدودی T A R T A R U S

با این همه مولتی و مختصات پایین،توتن بهتر نبود؟

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سجاد جان من داخل متن پست به شرح زیر نوشته بودم :دی

{ یه پلیری هست نون دستشو میخوره حالا اصلا 50 تا مولتی هم اضافه کنه مشکلی نیست

مثلا سجاد سرور پیش علاوه بر غارت خودکار دستی هم فارم لیستشو میزد. }

و یه سری حرفا که هیچ چیزی رو عوض نمیکنه ...

داداش اینا 100ک لیمیت اتکو 300 تا فارم لیستم داشته باشن باز 250 خونه ای پاپ 2 هم میزنن

پیشنهاد من اینه حالا که همه ناتارها با بات ادد میشه یه 200 گلد بگیره خودش 100 تا ناتار نزدیکتو ادد کنه راحت :D:D

در کل ارادت

دوست داشتی بیا اندبل

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    اااااا پسر یهویی چقد پیام اومددددددددددددددهههههه.
    ای اول آقا مجید که با پیام های گاه و بی گاه روح و روان دوستان فروم رو شاد میکنی.
    اول که خواستی بیای توی گود و حریف ضربه فنی کنی.
    یهویی چی شد داستان دفسازی شروع شد.
    بابا نکن با ما همچین.
    استرس میگیریم ما.نه اینه که همه ما نوب هستیم و حضرتعالی حرفه ای. واسه همین یهویی این رونالدینویی بودنت باعث شده هنگ کنیم.
    ولی خدائیش از خداوند منان وهمچنین از ادمین عزیز سپاسگزارم. آخه ادمین با این ناتارها باعث شد شما به ایشون گیر بدی.خخخخ
    آقا مجید آب و هوای خاکستری بهت نساخته، یه پیام فرستادی که همه دارن نگاه عاقل اندر سفیه میکنن.
    آقا نکن اینکارو. خدائیش ما خودمون نوبیم نمیدونیم چی به چیه، شما کاری کردی که حرفه ای ها هم به چالش کشیده شدن.
    الان آقا مجید داداش گلم. دقیقاً با خودت چندچندی؟
    :D:D:D

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.