Posts by HoOomaN

سلام جاوید جان

والا من این سرور نیستم زیاد یه اکانتی دارم که فقط نظاره گر بازی شما عزیزان هستم.

کوچکترین اختیاری هم واقعا ندارم که بخوام تصمیمی بگیرم یا حرفی بزنم.

فقط چون اسم از بنده اوردید خواستم جواب بدم که سو برداشت نشه.

بله سرور پیش پیرو صحبت هایی که بین بنده و شما و لیدر جنوب غرب محمدعلی وگنس شد چندتا توافق داشتیم که تو یکی از بندها متعهد شدیم رجیستر کردن اکانت در ساید مقابل ممنوع باشه.

یادمه به اکانتی از اس ای بدون خبر قبلی به شمال شرق منتقل شد که بنده با شما صحبت کردم و بعد از یه پروسه ۲ هفته ای و به صورت کاملا تحمیلی اون دیفالت دیستروی شد. حتی یادمه یه همچین اتفاقی بین ما و جنوب غرب اتفاق افتاد که من با محمد علی قبل جا به جایی اکانت هماهنگ کردم و به محض جا به جا کردن اکانت دیفالتو ما دیستروی کردیم.

در کل جاوید جان من سرور پیش مسئولیت داشتم ولی این سرور پلیر ساده ای بیش نیستم

توافقاتی هم که انجام دادیم مربوط به سرور پیش و بین ما بود. بر فرض من قبل فیلتر یه توافقی با لیدر اون زمان شمال شرق داشتم. ایا الان شما و لیدر اس ای موظف به انجامش هستید؟ طبیعتا خیر. ماجرای هر سرور متفاوته و باید مجددا راجبش صحبت بشه به نظرم. و من نمیدونم این سرور چه اتفاقاتی بین لیدرها افتاده حقیقتا علاقه ای هم ندارم بدونم. همونطوری که خودتون سرور قبل میگفتید و بخاطرش مارو نکوهش میکردید که تو فروم مطرح نشه این صحبت ها الانم من نظرم اینه که لیدرهای اس ای مشخصن. ایدی و شماره همشونم فکر کنم دارید. باهاشون صحبت کنید ایشالا توافقی حاصل شه.

الانم که اومدم وسط صرفا هم عرض ادبی کرده باشم هم چون اسمم اومد خواستم جواب بدم.

ارزوی موفقیت برای همه

تا اینجا اومدیم یه پینوشتم بزنیم.

پ.ن: رفیقاتو بیخیال شدی واسه کی مردی؟ (مخاطب خاص)

فرهاد جان درود. بابت اکانتی که مهدی لاگین داشت از شما و هومن عزیز عذرخواهی میکنم. صد البته خداروشکر مهدی به شدت پسر سالمی هست و هیچ راهبرد نظامی از اون اکانت توسط مهدی که به ساید جنوب شرق ضرر بزنه نشده بود و این مسئله در نطفه خفه شد. در مورد کاتا کردن و یا شدن ناتار به نظرم این مسئله برمیگرده به بازیکن های ساید. اینکه بدون اسکات میان به هوای اقامتگاه میرن که در 90% اوقات این به انبار میخوره (نمیدونم چرا) به عکس زیر توجه کنید خواسته اقامتگاه بزنه خورده روی انبار :)

سلام محمد علی جان.

در مورد بحث مهدی پلیرتون سعی در کتمان داشت واسه همین مجبور شدیم اسکرین رو کنیم.

بعدشم ک‌شما دست پیش گرفتید پس نیفتید و از سکوتمون سو استفاده کردید و حتی ان ایم رو این موج شما سوار شد.

اما در مورد کاتا کردن ناتار‌. و مذاکرات تلفنی. وقتی پلیرای شما قطاری میان فروم و تف و لعنت به ما میفرستن اونم بدون مدرک و وقتی تشت رسواییشون میوفته زمین شما میای و سعی در جمع کردن ماجرا داری پس انتظار نداشته باش که ما بریم سراغ مذاکرات تلفنی هر چند که من از خدامه از حواشی فروم دور باشم و ترجیحم اینه مشکلی هست زودتر حل شه.

در مورد مدرک ما هیچ مدرکی دال بر این قضیه نداریم. فقط کلام هست. مثلا ناتارهای اطراف آرش عزیز پاپشون روی 400 الی 600 بود که الان روی 200-300 هست. چند مورد اینطوری هست. صد البته ناتارهای مرکز اگر قرار باشه کاتا بشه، نمیشه چرا که مشترک المنافع هست. ناتارهای بالا این اتفاق میفته که به بازیکنان بیابون ضربه زده بشه. از اونجایی هم که با خوشحالی فراوان از زدن مولتی های آرش رونمایی شده بود این مسئله دور از ذهن نیست. صد البته ما مدرکی بر این اساس نداریم و اگر هم داشتیم همونطور که به آرش گفتم با لیدرهای جنوب شرق در میون میزارم نه اینکه بیام وسط فروم حرفشو بزنم، که مطمئنا اونها خبری نخواهند داشت ولی از این کار در ادامه جلوگیری خواهند کرد چرا که به حسن نیت اونها اعتقاد دارم. که انتظار میرفت این مسئله دو طرفه باشه و سر اون لاگین مهدی شما و هومن وسط فروم اون صحبت هارو نمیکردید، خیلی شیک با چند تماس ته قضیه مشخص میشد. 8)

من خجالت میکشم بخوام‌فرق مولتی زدن و اثراتش و ناتار زدن و اثراتشو برای شما توضیح بدم...گودرز کجا..شقایق کجا😂

اما کلام اخر:

۲ مورد بین جنوب شرق و جنوب غرب پیش اومد. در هر ۲ موردم ما با مدارک صحبت کردیم و حق کاملا با ما بود.

ما اهل کره گیری نیستیم که بخوایم سو استفاده کنیم.

اما این ۲ مطلب نشون میده از حسن نیت ما داره سو استفاده میشه .

خواهشم اینه که این سیاست رو کنار بذارید و من بعد هر مطلبی بود لطفا اگر مدرکی هست بفرمایید در غیر این صورت برداشت من اینه که شما به صورت هدفمند قصد تخریب و تهمت دارید و مجبوریم نوع دیگری پاسخ بدیم. این صحبتم تهدید نیست واقعا. صرفا درخواستم اینه که ایجاد حاشیه نکنید.

پ.ن: علیرضا اونجر عزیز اول از همه خوشحالم که مجدد میبینمت. در مورد متین اینو بگم که از بهترین و عزیز ترین پلیرای جنوب شرقه و اینکه بخواد حرفی بزنه کاملا حق داره. حرفشم اصلا بد نبود. و کاملا درست بود. هر عملی انجام بدید باید انتظار مقابله به مثل داشته باشید. لطفا در مورد پلیر های جنوب شرق با احترام صحبت کنید. ممنونم.

پ.ن: رضا گارد عزیز. فکر نمیکنم سر صحبتای میلاد هیچ جوره به شما بخوره. درخواستم اینه که تو مطلبی که به شما ارتباط نداره یا اصلا ورود نکنید یا با احترام صحبت کنید.

پ.ن: فروم جزو اموال شخصی کسی نیست و کاملا عمومیه. هیچ کس حق نداره به خودش اجازه بده به کسی بگه پست بذاره یا نذاره.

پ.ن: پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد.

سلام یوسف جان.

ما اگه میخواستیم از چیزی کره بگیریم که با توجه به مدارک موجود میکشیدیم زیر تمام حرفامون و توافق رو نادیده میگرفتیم.

ولی من اعلام میکنم برای بار اخر ما روی حرفمون میمونیم و توافقات رو همچنان قبول داریم.

اما با توجه به حرفای محمد علی دیگه رو حرف هیچ کسی حساب نمیکنیم و فقط رو حساب اعتبار حرف خودمون رو توافق میمونیم.

امیدوارم شماهم حد اقل بخاطر خودتونم که شده یه تحقیق تو سایدتون بکنید که بعد مدرک رو کردن ما مجبور به توجیح و شفاف سازی نشید.

راجب یکی دروغ بگو که رزومش‌ مشخص نباشه.

خدارو شکر تو اون سایدی که داری پلی میدی اگه یه نفرو قبول داشته باشن فرهاده.

پیرو بحث و جدلهای پیش اومده در مورد دیفالت اکانت Number One: پلیر این اکانت به دلایل اطلاع پیدا کردن از حضور ما و افزون بر آن، بی مهری خود ساید جنوب شرقی تصمیمش بر این شده که ادامه بازی رو کنار ما باشه. در مورد دیفالت این اکانت چون گروه ما در لحظات آخر بازی تصمیم بر شرکت در سرور گرفت، هیچ اطلاع و رضایتی در مورد مفاد ذکر شده نداشت. چون مثل روز برای ما مشخص هستش که رقیب برای ضربه زدن از هر فرصتی استفاده خواهد کرد و نمونه های اون رو در حال حاضر داریم مشاهده میکنیم. اما بنا بر صحبتهایی که با جاوید عزیز داشتیم و بخاطر ارزش داشتن حرف ایشون پیش بنده، عليرغم ميل باطني خودم،دیفالت اکانت نامبر وان تا 12 شب پسفردا توسط خود ما دیستروی خواهد شد.

والسلام رحمت اله و برکات

اميدوارم اين بحث همينجا تموم شده باشه

(تورج)8)8)

تورج جان مشکل من اصن اون دیفالتو اون اکانتو اون پلیر نیست.

من در جریان پیامای فرهادو این اقا هستم.

چیزی‌که مشخصه اینه که این اقا به وضوح داره دروغ میگه. من به جاویدم گفتم که اگه بخوام کاری کنم زیر چادر نمیکنم عین مرد میام میگم من کردم.

ولی ایشون به وضوح داره دروغ میگه.

و دست رو کسی گذاشته که من روش بد حساسم.

من خیلی راحت میگم اگه بخوام کاری کنم میکنم نمیرم زیر چادر عزیز دل.

ما نه چراغی تو اتحاد شما داریم نه کاری غیر از توافقمون کردیم.

الانم مسئله خیلی سادس. اگه ایشون راست میگه اجازه بده اسکرین چتاش با فرهاد بیاد فروم.

ولی متاسفانه ایشون الان تو یه داستانی وارد شده که خودشم میدونه تهش اصلا به نفعش نیست و هی داره این قضیه رو هم میزنه.

ما بیش از حد جنبه ایشون بهشون تو اس ای لطف کردیم. الانم شما به جای اینکه بخوای قضیه رو حل کنی بنزین رو اتیش میریزی.

اون قضیه از نظر من تموم شدس

فقط دروغ این اقا میمونه که اثباتش میکنیم.

و در نهایت یکی بیاد بگه لیدر ان ای و لیدر این آقا کیه ما باهاش صحبت کنیم انقدرم از صداقت جاوید سو استفاده نکنید.

این موضوع در فروم مطرح نشده و توافقی هست که بین دو ساید در حال اجرا هست و با هومن صحبت هایی کردم و تمایلی به باز کردن این بحث تو فروم ندارم.

جاوید عزیزم سلام.

بله قرار بود قضیه کاملا بین من و شما حل و فصل شه و کار به فروم نکشه.

متاسفانه پلیر خود اکانت قضیه رو به فروم کشوند.

طبق صحبت بنده و شما قرار بود ۵ روزه اون ده صفر شه.

امروز ۱۰ روز از صحبت اول ما گذشت. من تمام شرایط شمارو درک کردم. و رو حرف شما حرفی نزدم.

حتی وقتی پاپ اون اکانت دائم بالا میرفت من به بچه ها میگفتم خیالشون راحت باشه چون من قول گرفتم اون ده صفر بشه‌.

ولی امروز لینک اتک اون اکانت روی پلیرای ما بیرون اومد.

و از اون زیباتر عکس پایین هست

که طبق تصویر نه تنها دیفالت این اکانت طبق توافق ما تخریب نشد.

بلکه با چیف ناتار کنار دیفالت موقعیت اون ده رو تثبیت کردن.

هرچند چیف دهکده در ساید دیگه هیچ منعی نداره طبق توافق. اما خوب گویا عزمی برای تخریب دیفالت اون اکانت وجود نداره.

طبق توافق اولیه و طبق صحبت هایی که با ساید های دیگه بازی داشتیم باید عرض کنم که جا به جایی اکانت از سایدی به ساید دیگر ممنوع میباشد که متاسفانه این اتفاق توسط شمال شرق افتاد.

باز هم من بخاطر رفاقت و به احترام شما جاوید جان این مسئله رو علنی نکردم و فقط خواستار تخریب دیفالتش بودم که محقق نشد.

من برادری خودمو با ۱۰ روز صبری که کردم نشون دادم.

ولی متاسفانه با چیزی که الان دیدم باید این حقیقت رو پذیرفت که شمال شرق کاملا زیر توافقاتش زد و این خیلی برای من ناراحت کنندس.

بنابر این بر خلاف میل باطنیم باید بگم که از این پس در مقابل ساید شمال شرق ما هیچ حد و مرزی برای بازی قائل نخواهیم بود.

دلیل این که این مطلب رو به فروم اوردم این بود که بعدا خدایی نکرده حرف و حدیثی نباشه.

پ.ن:جاوید جان بنده هیچ شکی در صداقت شما ندارم برادر ولی متاسفانه گویا برخی از دوستان شما از صداقت شما سو استفاده کردن و با ۱۰ روز زمان خریدن باعث تثبیت جایگاه اون اکانت در اون منطقه شدن.

پ.ن: قدیما فیدر زنی افت لاتی بود.

الان با افتخار لینکشو میذارن فروم.

گویا معیار ها عوض شده.

ارادت.

با سلام خدمت دوستان

ظاهرا بین ساید ها توافق شده که کسی تو ساید دیگه ای دهکده نزنه. این یعنی ساید ها با خیال راحت کتیبه های خودشون رو جمع میکنند. مرحله بعدی چیه؟ به واندر هم دیگه اتک ندیم؟

تراوین یک بازی استراتژیک هست و زدن دهکده در ساید های دیگه جزو استراتژی بازی. اگر سایدی به دنبال راحت بازی کردنه، به نظرم بازی اشتباهی رو انتخاب کرده.

اگر میخواین بازی جوانمردانه انجام بدید از مواردی خودداری کنید که به خاطر ضعف های اسپیدترا بسیار گسترده شده. مانند مولتی بازی و یا به اشتراک گذاشتن پسورد و یا زدن اکانت تک دهکده در ساید حریف. به نظرم حتی داشتن جاسوس هم جزو استراتژی های بازی هست. لطفا قوانینی نگذارید که عملا نمیشه رعایت کرد و یا با رعایت کامل شون بازی بی مفهوم میشه.

درود میثم جان.

خیر چنین توافقی نشده.

توافق شده که اکانت در ساید مقابل رجیستر نکنیم.

ولی با اکانتی که در ساید خودمون رجیستر شده ده زدن در ساید مقابل هیچ منعی نداره.

جاوید عزیزم سلام

بله در‌جریانم.

قضیه کاملا دو طرفه هستش.

اگر نیت حل کردن مسئله بود، کما اینکه قبلا این اتفاق هم تو ساید ما افتاده بود قابل گفتمان بود

ولی اینکه شما دقیقا بعد از احداث ده این پست رو زدید به نظر بیشتر اینجا اعلام تلافی بود و کمی هم با چاشنی تهدید.

شما مختارید که هر جور به صلاحه سایدتون هست رفتار کنید.

به نظرم بهتره در همون چارچوبی که هر ۲ قبول داریم به بازی ادامه بدیم.

موفق باشید.

درود بر همه عزیزان.

در ابتدا ارزوی سروری زیبا و لذت بخش برای همه عزیزان دارم.

لازم دونستم پیرو صحبت هایی که در همین ابتدا شده این نکته رو خدمت عزیزان متذکر بشم که ساید جنوب شرق تا به این لحظه با هیچ کدام از ساید های دیگر بازی هیچ صحبتی در مورد متا نداشته و انشاالله در ادامه و با توجه به روند سرور قطعا سیاست ما نسبت به ساید های دیگر مشخص و از طریق فروم اعلام خواهد شد.

پ.ن: در تاپیک امادگی محمد علی عزیز در مورد چارچوب های بازی صحبت کردن که مورد تایید جنوب شرق هم هست.

سلام خدمت تمام عزیزان

با توجه به عدم حضور ما در سرور ۵ ایکس و نسخی بعضی از بچه ها تصمیم گرفتیم این سرور رو علی رغم وقت کمی که داریم خیلی سبک پلی بدیم.

به همین دلیل اعلام میکنم جمعی از بچه های تیم همیشگی جنوب شرق این سرور رو هم در ساید همیشگی حضور خواهیم داشت.

عزیزانی که مایل به بازی در ساید جنوب شرق هستند برای هماهنگی بیشتر میتونن از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره بنده 09337280746 پیام بدن.

پ.ن: کسری جان این سرور گروه تلگرام هستیم و واتساپ فعالیت نداریم. پیام بده ادت کنم.

ارادت

با یه کتیبه اینور اونور اتفاقی نمیوفته کتیبه جایگزین هم زیاده

رضا جان نکنه این کتیبه هاتون مثل همرای سرور پیش عمو یوسفه که هر ۱ دونش که میپرید قرار بود ۲ تا جاش در بیاد اینام هر یه کتیبه که میزنیم ۲ تا جاش در میاد براتون؟

همر نالنجی رو واندری که 15 میلیون دفاع داره نتیجش این میشه. هر چند بعید میدونم با چند تارگته بودن شما (واندرها- کتیبه ها) این حجم دفاع را بتونید داشته باشید.

اون ۱۵ میل دف رو واندر بود.

شد ۱۳ تا. ۲ تاش رفت رو جنگ یونیک. 😂😂

به علت پخش کردن چت خصوصی و طبق منطق هومن جان از صفت جدید بچه های اس ای یعنی خاله زنک بودن هم رونمایی شد

یاد دبستان افتادم.

به یکی فحش میدادیم دستشو سریع میگرفت جلومون میگفت آینه آینه. 😂😂😂😂

تو همون دوران سیر میکنی قشنگ.

ما که سنمون پایینه و بچه ایم.

امیدوارم شما زودتر به راه راست هدایت شی که زمانی دیگه نمونده زیاد.

درود

من تا حالا فکر میکردم ان ای مهد کودک زدیم همه با هم قهر میکنن....

ظاهرا اس ای هم خوب مهد کودکیه...

دوس باشین با هم بابا

کاوه جان سلام.

اقا این یه شوخی کوچیک بود از طرف این امید پیرمرد و فرهاد گفتن یکم شوخی کنیم بخندیم وگرنه به نظرت تیم ما این همه سروره کنار همیم ممکنه دعوا کنیم؟ یا انقد بچه ایم دعوارو به فروم بکشیم؟

مثل اینه که شما بیای مثلا با بابک تو فروم دعوا کنی. شدنیه؟ من که فکر نمیکنم.

مصطفی جان سلا‌م.

اقا یکم انصافم بد نیست. ته دلت یکم نگاه کن. ببین امید واقعا تا حالا به خاطر برد کیو فروخته؟

کسی که داری اینجوری صحبت میکنی بخاطر حرفی که زده بود کلی از زئوس فحش خورد و چیزی نگفت که سایدش تو حاشیه نره بعد شما میای این حرفارو میزنی ادم حقیقت به شما شک میکنه‌. اتفاقی که افتاده به نظرم هرکی چند سرور تو اس ای باشه بخواد پشت امید حرف بزنه نمک نشناسیه چون همه میدونن امید برای پلیرای اس ای کم نمیذاره.

اینم بگم. روزی که اون اتفاق واسه واندر ما افتاد امید رسما به همه گفت کسی حق نداره چیزی به مصطفی بگه. و ۱۰۰ درصد مطمئن بود کار شما نبوده. میدونم تو گوشت کی چی میخونه. به یکم فکر کن. مارو میشناسی دیگه. بعد تهمت بزن.

اقا خوب میتازونی برا خودت.

بذار روشنت کنم ناصر جان.

لفظ خاله الحق برازنده خودته که سرور پیش ۲۴ ساعته تو پی وی ما دنبال ۲ به هم زنی بودی.

مردونگیم ما برای مردش خرج میکنیم.

ادم خاله زنکو کاری باهاش میکنیم که یاد بگیره دیگه پشت ما از این کارا نکنه.

هروقت یاد گرفتی عین مرد رفتار کنی انتظار مردونگی داشته باش.

پ.ن: علیرضا اونجر عزیز. اینکه به نفر به هر دلیلی از یه تیمی بره یا مجبورش کنن که بره اتفاقیه که تو تراوین زیاد میوفته. من در جریان ریز مشکلات شما با امید نیستم. ولی تمام اسامی که اوردی روی امید شدیدا حساسن. امید خط قرمز جنوب شرقه. توهین بهش توهین به همه ماس. پس تموم کنید این داستانو.ممنونم رفیق

پ.ن: ارزوی وفات دارم برای این پیرمرد امید که من تو سن ۳۰ باید بیام طرفداری این پیرمردو بکنم خدا ازت نگذره.

پ.ن: اقا دیسلایکارو وردارید لو دادم من.

اونی که اینجوری داری راجبش حرف میزنی همونیه که میومدی بهش میگفتی منو گذاشتن پلنر من اصن بلد نیستم چیه و فرهاد جای تو پلن میزد تو پزشو میدادی.

حالا حد و حدود براش تعیین میکنی؟ ساکت باش که هرچی داری از امثال رضا و فرهاده پسر جون.

سلام

اقا ۲ تا نکته

۱ اینکه تا حالا ۵۰ تا اکانت ساختی بذاری رو بات؟ بعد ببینی دردسراش چیه؟ یه بار فقط امتحان کن شاید خودتون پشیمون شدید از اینکه انقد راحت میگید اینو. مولتی بازی چه با بات چه بدون بات دردسر ها و سختیای خودشو داره‌. وگرنه مطمئن باش ۹۹ درصد کسایی که میگن اه اه مولتی خودشون میرفتن مولتی میکشیدن. اونم که دردسر مولتی کشیو به جون خریده چه با بات چه بدون بات کارشو میکنه‌ (هرچند با بات خیلی راحت تر میشه واقعا). ولی بات باشه خیلی میتونه به کسایی که تایم کمی دارن ولی میخوان بازی کنن کمک کنه. یعنی هم سود داره هم ضرر. ولی سودش بیشتره به نظرم.

دومین نکته اینکه راجب سیستم کد فعال سازی اس ام اسی.

فرض کنید یکی خط دائمی نداره. با ایده شما نباید تراوین بازی کنه دیگه 😂😂😂

اخه این چه ایده ایه. قبلش سبک سنگین کنید. هرجند که میدونم کسی به این نظرات جه خوبش چه بدش گوش نمیده. ولی خوب چرا اخه یکی باید یه همچین ایده ای بده 😂😂😂😂

الان من ایرانسل دارم رفقا. اگه از سرور بعد منو ندیدید حلال کنید اس ام اسا فقط برای همراه اولا میره. اونم کد ۱ تا کد ۵. مرسی اه.

پ.ن: هادی لئو‌. یه شماره ازت داشتم زنگ زدم حال و احوال کنم خاموش بود. یه زنگ به من بزن دادا دلم برات خیلی تنگه‌

پ.ن: صحبتایی که تو فروم این سرور میشه نگران کنندس. این حجم از توهین و تخریب به نظرم داره پاشو فراتر از بازی میذاره‌ و مسلما توی تاپیک اصلی سرور توهین ها بیشتر میشه‌. به نظرم مدیریت فروم باید یه فکر اساسی کنه. پست هایی تو این تاپیک هست که علنا توهین های مستقیمی بوده که پاک نشده.

سلام سلطون

تو و هادی بیاید.

من شخصا ممد نوبو میفرستم پیش اقا که رضایتشو بگیره‌.

هادیو ببوس

بی تابی نکن جوون. میپردازیم بهت. 😉

سلام به تمام عزیزان

خوب این سرورم تموم شد.

خسته نباشید به تمام پلیر های ۳ ساید دیگه که موندن و زحمت کشیدم.

خسته نباشید ویژه به تمام تیم جنوب شرق که این سرور جوری بودن که واقعا لذت بردم از بودن کنارشون‌‌. مثل یک خانواده بودیم و اینکه امیدوارم خارج از بازی هم رفاقتمون بمونه.

بریم تشکر کنیم دیگه.

اول از همه پیرمرد فرتوت اس ای. امید عزیزم که واقعا هیچ لذتی بزرگتر از اذیت کردن این بشر نیست. حضورت یه وزنس بدون تو اس ای واقعا یه چیزی کم داره. لیدر به معنای واقعی

پارسای عزیز که اگه دیدیدش بگید یا زنگ به ما بزنه نگران سلامتیشیم. دمت گرم دادا.

تیم لست لردز. که کنار هم سرورو استارت زدیم و رفاقتای خارج از بازیمون خیلی عمیق تر از داخل بازیه. احسان و پویا و علی دراگون که افتخار اینو داشتم این سرور از نزدیک دیدمشون و لذت بردم از داشتن رفقای گلی مثل شما. حسین و میثم عزیز که واقعا زحمت کشیدن.

تیم فوق حرفه ای رونین. اولین بار که تو سرور دات کام این اکانتو دیدم واقعا لذت بردم. خوشحالم که این سرور کنار شما بودیم. مهدی دانایی بزرگ. ارتش یه نفره. داداش گلم که پلیر بی نظیر و شخصیت به شدت خوش اخلاق و دوست داشتنیه. واقعا خوشحال شدم از اشناییت. کلی میترکونیم باهم در اینده. ایشالا اومدی ایران یه ۲ تا پیک میزنیم باهم.

حسین شدو عزیز پلیر اروم‌ و حرفه ای و دوست داشتنی. افتخاری بود اشنایی با شما.

سروش عزیز. کاربلد و شخصیت بسیار کاریزماتیک.

مهدی کلت کبیر. حاجی چرا نمیخوابی ناموسا؟ به جرات نصف بار جنوب شرق روی دوش این یه نفر بود. خیلی گلی.

فرامرز ملقب به افسانه. دیگه چی بگم راجبت. استاندارد های دفسازیو جابه جا کردی داداش. شل کن یه کم. 😂😂

محمدرضا سوشیانت و همسر محترمشون فوق العاده با شخیت و درجه ۱. قلبا افتخار میکنم به بازی کنار شما.

ارش افکت عزیز که این سرور فان بازی کرد ولی مرزهای بازی فان رو کاملا جا به جا کرد. پلیر با شخصیت حرفه ای.

اشکان سرلشگر. رفیق گل و دفکورد بی نظیر. بیشتر بیا ببینیمت اشکان

بر و بچه های عزیز گول تیچرز. سجاد سلطان رید ناتار و نیما که نصفه نیمه بود. هم بازی و استاد قدیم خودم.

لژیونر های عزیزمون که این سرور در خدمتشون بودیم. ایرج با شخصیت و عزیز. قبلا رو به رو ما بودن و کلی چالش داشتیم ولی واقعا لذت بردم از مصاحبت باهاش.

محمد علی وگنس که بدون حاشیه این سرور کنار ما بود.

کسری عزیز، حسین فستر و مصطفی، سعید شدو عزیز، حاج علی گل، بانو شریل، عمو کامل، امید گاد عزیزم. کسری ماهان و مهربان گل. امیر عزریل، ارمین گل، محمود عزیز، علیرضا I.A.T، مجید عزیز و با شخصیت.

و تک تک عزیزانی که در ساید های دیگه حضور داشتن و باعث جذابیت بازی شدن.

و اماااا اصل کار.

رفقای گل Bella CiaO

فکر کنم نزدیک۱۲ سرور اسپیدترا و کام کنار هم بودیم. واقعا برادرای منید. خیلی برام عزیزید و افتخار میکنم با داشتن شما.

محمدقطری بزرگ تیم که این سرور نبود ولی جاش تو قلب ما هست و از سرور بعدی ایشالا کنار هم دوباره میترکونیم.

ممد نوب. رفیق و برادر به معنای واقعی کلمه. تا حالا نشده چیزی بگم و نه بیاره. هرسری بیرون بازی همو دیدیم کلی عشق و حال کردیم. کلی عشق و حال میکنیم در اینده.

فرهاد. نابغه به معنای واقعی. داداش کوچیکه که بهش واقعا افتخار میکنم. ثانیه به ثانیه پیشرفتتو دیدم لذت بردم. اگه بعضی جاها غر زدم شرمنده اخلاق مزخرفمو دیگه میشناسی. به زودی خودم میام میبینمت.

رضا. این سرور نبود ولی نمیدونم چجوری رنک ۳ دف شد 😂😂

حضورت یه وزنس برامون داداش. خوشحالم که برگشتی پیشمون. میام جنوب میبینمت به زودی.

من واقعا نفر اخر این تیم فوق العادم. شاگردتونم. افتخار میکنم بهتون.

پ.ن: این پست کاملا دلی بود. ببخشید که طولانی شد.

پ.ن: اگه کل کلی بود منو ببخشید بعضی جاها رد میدم شاید حرفی زدم‌کسی رنجیده باشه. به دل نگیرید.