Posts by MeHrDaD ShaRaF

سلام به روی ماهت حسین جان

چندین روزه فکرامونو کردیم و قراره شما ۱۰۰ کنید 💙

دادا میای اصفهان اینهمه حرف میزنیم ولی به ما نمیگی همین نزدیکیا میخوای گلاب گیری راه بندازی؟؟؟

ما خار داریم که بازی نیستیم؟یا بد گلاب میگیریم؟

یا منم بازی یا بازیتونو بهم میزنم 😂

منتظره تماست هستم دادا

آبو بریز همونجا که میسوزه 💦

وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

دوستان متاسفانه با خبر شدیم که امیر کیلر عزیز در غم از دست دادن مادر بزرگ گرامیشان به سوگ نشته اند

از طرف خودم، تیم لیدری و پلیر های جنوب شرق مصیبت وارده را به ایشان تسلیت عرض نموده ، برای بازماندگان آن مرحومه صبر جزیل آرزومدنم و را از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم خواستارم

انشا الله که روح این بانو با روح مطهر حضرت زهرا سلام الله علیها محشور باشند

تیم فونیکس و بچه های شمال شرق و خودم بهشون تسلیت میگیم و انشاءالله که غم آخرتون باشه و خدا بهتون صبر بده.

انشاءالله که روحشون شاد باشه🖤🖤🖤🖤🖤🖤

سلام خدمت تمامی بازیکنان

منم از طرف خودم تبریک میگم به ساید اس ای و متاشون

و تبریک میگم به ساید ان ای بابته عملکرده خیلی خوبشون

متاسفانه این سرور من نتونستم زیاد بازی کنم

کرونا دستمو بسته بود واسه گول زدن سامان که کلا بازی نکنم😁

با اینحال با ۳تا اکانت به اسم royal army و sharaf و ghelyoon و یک بات و ۱۰ک گلد،حدودا ۵میل دف ساخته شد

هر یکی دوروز هم سر زده میشد به اکانت

اکانت gone hero با چیف کردنه دیفالته شرف دلمو شکوندی ولی برو حالشو ببر 😍

متاسفانه من با هیچکدوم از بچه های تیم های ان ای برخوردی نداشتم ولی دمه همتون گرم اینم از کم سعادتیم بوده

عزیزان این یه بازیه و نباید دل کسی شکسته بشه و ناراحتی به وجود بیاد

امیدوارم تنها مشکل و دغدغه زندگی همتون همین گندم منفی و ساخت تروپ و واندر باشه

بنده به شخصه اگر سامان رهام کنه دیگه بازی نمیکنم 😁😍

در آخر هم از تیمه خوبم فونیکس تشکر میکنم که لذت بازی فقط معاشرت با همین عزیزان و کانتر و دوتا زدن باهاتونه

سامان که یه روح تو دوتا بدنیم(تنها دلیل تراوین بازی کردنمه)فقط تویی ایمیل و پسورد مولتی میدی تا میام روش میبینم اکانته رگنارجیه😁امین از اکانت اشکبوس که مارو دور انداخت،پیام آسترال پلیر یک دوتا ایران،ادریس با جنبه اعظم،امیر حسین تریدر که جفتمون ستون های بورس ایران و فارکسیم😂البته نظره اون متفاوته با من،مرسی بابته مهمان نوازیت❤ کاوه خان رفیقه قلیونی من(تو گروه فقط آرشیو قلیونا منو کاوست😂)،رضا گارد عزیز(داداش با کفش قلیون میکشی قبول نیست)،آقا بابک هم که نیاز به تعریف نداره(مرده ادب و احترام)،علی نیمدا کبیر، علی جووون جوون😁و تمامی رفقایه فونیکسی(اگر اسمی یادم رفت بزارین پای بیشعوریم ببخشید)

بنده یک برخورد فقط با امین اس و کارو داشتم که واقعا ارزشه بردنه اسمشونو داره و واقعا واسه ساید همه کاری میکردن

از تمامی تیم های حاضر در ان ای تشکر میکنم که فوق العاده حرفه‌ای بازی کردین با اینکه خیلی تیم حضور داشت

دوستان رزومه های قوی دارن لطفا اگر کسی یاشار raad و شهاب just friend,royal army از ساید nw رو میشناسه خیلی خوشحال میشم شمارشونو بهم بدن

امیدوارم که هرجا هستین همیشه شاد، سلامت و موفق باشین کناره خانواده محترمتون

سرباز NE ❤

یا حق

فونیکس دیگه کی مد شده؟

سلام امین جان

گلم، نمیزد، ماهم نمیزدیم

این پستی هم که گذاشتی باید یاغی رو تگ میکردی :دی

داداش شما تا جایی که من تو این دوسال دیدم هر سایدی رفتین به لجن کشیدینش

یقین داشتیم معجزه رخ داده که گذاشتین رو حذف

ولی انگار نه، جدی جدی همه جارو به لجن میکشین :دی

سبکه بازیتون منو یاده خاکه اس دبل میندازه :دی

پ ن:فهمیدیم اهله سینمایی مارلون براندو :دی

همر هاشم ماله زعوس , از ماله بقیه بالا نرو

بیا دادا اینم از خودمون 3>

پ ن: اگه به لینکه، لینکا ما بیشتره :دی

یه سرور ما باختیم ولی با عزت و شرف

دادااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان چهار ساید

جا داره یه خسته نباشید به عزیزان ساید اس ای و ان دبل بابته پلن دقیقشون و همر خیلی خوبشون بگیم واقعا لذت بردیم

لازم به ذکره که این دیوار به دلیل این بود که ما همرهایی که رنکشون سه رقمی بود و دیگه از روی رفاقت و حفظ آبروشون ایندفعه بهشون دف ندادیم تارگتامون کمتر شد

حتی دوسته عزیزی که همه آشنا هستین باهاشون ادعا داشتن که اتک هایی که بر روی اکانت Lord Of Teotons است کاملا فیک است و با همرش میتونه دفاع کنه

که منطقا ما حرف کتیبه فروش را باور نکردیم و ما ایندفعه همرمان را قربانی دوستان خیالیمان نکردیم

و درآخر هم جا داره تشکر ویژه از دوست خوبمون علی مهری و بچه های اکانت Lord Of TeoTons بکنیم

phoeNix tEam

با سلام خدمت تمامی دوستان
    تیمه ماهم اعلام آمادگی میکنه و امیدواریم که بازیه خیلی جذابی را کناره همگی دوستان تجربه کنیم و لذتشو ببریم
    سومین سرور هم میخواد آغاز بشه ولی اون دوستان هنوز حاضر به بازی نشدن
    مخصوصا تیم های nw و se
    آرزوی موفقیت برای همگی دوستان
    PHOENIX TEAM

با سلام خدمت تمامی دوستان
    تیمه ما قرار بود به اندازه یک سرور استراحت کنه که خوشبختانه نشد که بشه
    دلیلِ خوشبختانشم اینه که دوسته خوبمون علی گرس ثبت نام کرده و تیمه ما به رسم از دوستی و پهلوونی، به این نتیجه رسیدیم که یه تراوینه و یه علی گرس
    تیمه ما مثله قبل، شمالشرق ثبت میزنه کناره دوستان حرفه‌ای
    امیدواریم که کناره مابقی دوستان بازی لذت بخش و پر از دوستی و رفاقت برای همه رقم بخوره
    مهرداد شرف
    PHOENIX TEAM

با سلام خدمت تمامی خوانندگان فروم
    تیمه ما به علت دو برد پی یا پی به اندازه یک سرور میدونو به جوان ها میده و انشاالله اگر عمری باقی بود سرور بعدی خدمت میرسیم
    امیدواریم سرور خوبی برای همگی عزیزان باشه
    مهرداد شرف
    PHOENIX TEAM

با سلام خدمت خوانندگان فروم
    اول از همه تبریک میگم به شمالشرق و خسته نباشید به تمامی بازیکنان سرور در هر ۴ ساید
    جا داره که تشکر ویژه بکنم از تیم آقا رضا انزلی و تیم تورج جان و سعید کستل خان که زحمات بسیاری برای ساید کشیدن و خسته نباشید میگیم به جفت تیم ها
    تبریک و خسته نباشید به کل پلیرهای ساید ان ای که کاملا حرفه‌ای و با انرژی همیشه کنار هم بازی کردیم
    یک تشکر ویژه دیگه که انصافا خیلی زحمت کشیدن تیم هولدری بود که دمه همشون گرم و مبارکشون باشه
    و در آخر میرسیم به بچه های فونیکس
    از لیدر ها بابک خان و سامان گرس که زحمات اصلی رو دوششون بود تا رضا اشکبوس و کاوه تاتاسون که برای تیممون حکم بزرگتر و لیدرو دارن کمال تشکر و قدردانی را دارم و خسته نباشید میگم بهتون انشاالله که همیشه کناره همدیگه باشیم چون تراوین بدونه شماها صفا نداره
    تموم رفقای فونیکس بدونه ترتیب :))
    امیر تریدر، علی مهری، پیام آسترال، حسین بلک ارکید، محسن بلک ارکید، امین سایلنس، محسن هرمس، رهام رایزِس، میثاق دانته، علی دانته، محمد رضا بلک مرلین، امیر حسین نایت دراگون، امیر راگنار ، محمد جواد ام جی، علی نیمدا و آرین سُئار
    عذرخواهی میکنم اگر اسمه کسیو فراموش کردم
    از بازی کردن کناره شما لذت بردم و انشاالله لذت خواهم برد
    امیدوارم همه دوستان چه کسایی که کناره ما بودن چه نبودن در تمامه مراحله زندگیشون موفق و سربلند باشن
    مهرداد شرف
    PHOENIX FOR EVER

با سلام خدمت دوستان و خوانندگان فروم
    جا داره یه تشکر ویژه از مولتی هانتر و ادمین سرور بکنیم که واقعا عملکردشون خیلی خوبه، انتظار همچین مدیریتی نداشتیم و واقعا راضی هستیم.
    امیدوارم که با همین سرعت پیش برین و سروره خوبی باشه برای همه.
    با تشکر

PHOENIX TEAM

با عرض سلام و خیرمقدم خدمت دوستان عزیز و آرزوی سروری جذاب
    بنده از طرف تیم فونیکس(سامان گرس، آقا بابک، رضا اشکبوس و بقیه بچه ها) اعلام می کنم در کنار و شونه به شونه بقیه رفقا تمام تلاشمون رو برای اعتلای ساید بزرگ NE خواهیم کرد.
    امیدوارم به دور از حواشی و با کنار گذاشتن کدورت ها برای هم خاطرات خوبی بجا بزاریم و در آخر سرور دوستان بیشتری نسبت به امروز کنارمون ببینیم.

مهرداد شرف
    PHOENIX TEAM