Posts by patriot

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    از همه بزرگان این فروم عذرخواهی میکنم.
    از اینکه این مدت پیامهای خسته کننده بنده رو خوندید و تحملم کردین از همتون عذرخواهی میکنم و سپاسگزارم.
    همینجا از همه دوستانی که باهاشون شوخی کردم عذرخواهی میکنم.
    من خیلی حرفه ای نیستم که بمونم و بزنم. چون نوبم.;);)
    به احترام دوست عزیزم آقا پرهام اومدم.خدارو شکر با دوستان عزیز زیادی آشنا شدم.
    به جرأت میگم اولین سروری بود که هماهنگی گروهی رو تجربه کردم.
    یه گروه که روند بازی رو تغییر داد.
    جا داره از تک تک بچه های گروه تروریست تشکر کنم.
    از دوستان تیم رقیب هم تشکر میکنم. اگه حرفی زده شده، صرف این بود که بازی رو هیجانی کنیم. مطمئن باشید بیرون از فروم و سرور معرفتمون بیشتر از اکانتمونه توی تراوین.
    از آقا مجید آخیل عزیز هم معذرت خواهی میکنم خیلی اذیتش کردم.
    صرف شوخی: داش مجید من حذف کردم و رفتم. تو نرسیدی؟خخخخ
    ولی خوشحالم از حمایت آزاد شدی. نری تو حبس صلواااااااات.اینم شوخی آخر بود داش مجید.
    دوستان خوبی بدی دیدین حلال کنید.
    مجید داداش ما خاکستری رو خلوتش کردیم واسه شما و همه دوستان. بیاید حالشو ببرید.
    همه دوستانی که دستی بر کار دارن یادشون باشه، تروریست بنیانگذار ساید پنجم تراوینه.
    بجز اون دسته از دوستانی که بی ادبی کردن، درکنار دیگردوستان واقعاً خوش گذشت. حتی در کنار مجید.8o8o
    همه شما عزیزان رو به خدای بزرگ و بلند مرتبه می سپارم.
    ارادتمند همه دوستان محمد patriot

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    ببخشید دیگه. شاید سری بعدی واسه خداحافظی بیام.آخه اکانتمو تقدیم کردم. هرچند اکانتم نمیشه بهش گفت، چون نوب بودم دیگه.خخخ

:D:D:D:D
    حالا که بزرگترای تراوین توی همه سایدها دارن خداحافظی میکنن. ببین چه شاخهایی پیدا میشه.خخخخخ
    معلم کنکووووووررررررررررررررررر نخوریمون.خخخخخ
    عمری نیست که بخوای وقت آزادشونو ببینی. آخه کی شمارو تحویل میگیره.خخخخخ
    شهر که خلوت میشه ..... هفت تیر کش میشه.خخخخ
    معلم کنکور یه زحمتی میکشی درست اون کلمه رو واسمون بنویسی.
    داش مجید تا یادم نرفته. خیلی دوستت دارم.;)
    این سرور نشد بیشتر شوخی کنیم. ببخشید دیگه.
    از همه دوستان بخاطر شوخی های گاه و بی گاه عذرخواهی میکنم.

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    بنازم چقد پست گذاشتن.
    چند مورد بود که گفتنش خالی از لطف نیست.
    اووولللللللللل. دوست خوب خودم آقا مجید عزیز. دلم واست یه ذره شده. ایشالا آزادیت داداش از زندان تحت حمایت.
    دووووووووم دوستان محترم ادمین، لطفاً به باگ سرور رسیدگی کنید.
    من الان یه ماهه میرم روی دهکده های آقا مجید عزیز. همش میزنه تا 2 روز دیگر ساعت 25:27 دقیقه. خو این تابلوئه که سرور باگ داره. آخه این ساعت؟؟!!!
    مگه داریم مگه میشه.
    مورد سوم. یه دوستی اومده کلی سوال پرسیده. واسه همشون نمره گذاشته.
    لامصب تو تمام زمان تحصیل به این همه سوال جواب نداده بودم. مشخصه خیلی دوست داشتی معلم بشی. البته خدارو شکر که نشدی، چون مطمئنم از اون معلما میشدی که یه سوال بدون جواب رو با بارم نمره بالا میزدی که خیالت راحت باشه هیچکی نتونه نمره بالای 15 بگیره.

مورد چهارم. بازم همون دوست عزیز میگی تارگت بزرگتری انتخاب میکردین. خب شما که حرفه ای هستی پلن بریز. یه تارگت، نهایتاً نهایتاً همین اندازه بزن. البته میدونم واست سخته ولی خب تلاشتو خواهیم ستود. البته اگه تلاش کنی.
    مورد پنجم یه دوست عزیزی هست هی پیام میده و میگه ساید فروش فکر کنم آقای امیرعلی باشه.
    دوست عزیزم خوبه حوصله نداری 4،5 تا لینک سبز بذاری، 2/3 فروم رو گرفتی.اگه حوصله داشتی، فکر کنم ادمین باید واست یه فروم جداگانه اختصاص میداد.
    همینجا جا داره از داش پرهام عزیز گلایه کنم که چرا به این بنده خدا نمیگی بیا توی گروه ما. تا کلاً سیستمش تغییر کنه و همش تعریف تمجید کنه.
    البته ببخشید یادم نبود همچین نفری توی گروهش جایی نداره.خخخخخ
    و در آخر. بست توتن عزیز نوشته به بچه ها گفتیم مطالب خوب گذاشتن لایک کنید.
    بیشتر مطالب من جنبه هیجانی و طنز داره.
    بین خود دوستان شما پیام دادن و خوششون اومده.ولی با این وجود دیسلایک شده.
    یعنی هلاک این کارتونم. خدائیش خودتون خسته نشدین انقد دیسلایک کردین؟؟؟؟

ادمین عزیز. من رکورد دیسلایک رو دارم میزنم. جایزه رو آماده کن.خخخخ
    جان من بازم به آقا مجید دوست خوبم سلام برسونید. بگید بی معرفت ممد دلش واست یه ذره شده.کجایی؟؟!!
    و در آخر کلام
    تا حالا اینو نگفته بودم.
    ولی حالا گفتنش خالی از لطف نیست:
              مائیم و نوای بی نوایی****بسم الله اگر حریف مایی.

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    آقااااااااااا منو چرا بلاک میکنی آخه. منکه دوستت دارم آقا مجید.
    خدائیش دلم واست یه ذره شده بود و میخواستم پیام بدم. بخدا حلالزاده ای.
    متأسفانه دوستانی هستن که بد دهنی کردن. اونارو کاری ندارم. ولی میخواستم به دوستان عزیزی که همراهیت میکنن بسپرم که :
    به آقا مجید سلام برسونید بگید سرور تموم شد دیگه الان میتونه از حمایت بیاد بیرون.
    همش میزد تا دو روز دیگه.
    آخه لامصب چرا زدیش 7 روز دیگه.
    خدایا این سرورو تموم نکن تا آقا مجید از حمایت بیرون بیاد.;);)
    و در آخر یه دست مریزاد بهت بگم که انقد معرفت داشتی بابت اون قضاوت اومدی توی فروم گفتی. دمت گرم.خوشم اومد.
    خدا مارو بی تو نکنه.:):)

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    اااااا پسر یهویی چقد پیام اومددددددددددددددهههههه.
    ای اول آقا مجید که با پیام های گاه و بی گاه روح و روان دوستان فروم رو شاد میکنی.
    اول که خواستی بیای توی گود و حریف ضربه فنی کنی.
    یهویی چی شد داستان دفسازی شروع شد.
    بابا نکن با ما همچین.
    استرس میگیریم ما.نه اینه که همه ما نوب هستیم و حضرتعالی حرفه ای. واسه همین یهویی این رونالدینویی بودنت باعث شده هنگ کنیم.
    ولی خدائیش از خداوند منان وهمچنین از ادمین عزیز سپاسگزارم. آخه ادمین با این ناتارها باعث شد شما به ایشون گیر بدی.خخخخ
    آقا مجید آب و هوای خاکستری بهت نساخته، یه پیام فرستادی که همه دارن نگاه عاقل اندر سفیه میکنن.
    آقا نکن اینکارو. خدائیش ما خودمون نوبیم نمیدونیم چی به چیه، شما کاری کردی که حرفه ای ها هم به چالش کشیده شدن.
    الان آقا مجید داداش گلم. دقیقاً با خودت چندچندی؟
    :D:D:D

اوه اوه اوه اوه.
    تابلوئه انقد ناراحتی که آمپر چسبوندی.
    خدائیش ناراحتی نداره. بابا حالا یه جوجه نوبم مثه ما اومده اذیتت کنه.
    چرا انقد ناراحت شدی.
    جاده خاکی کجا بود.
    من کلاً انقد نوبم پارک کردم یه گوشه. تا این همه حرفه ای با سرعت رد شن برن.خخخخخ
    آقا من گوش ادریس رو بگیرم بیارم توی ساید شما معذرت خواهی کنه خوبه؟
    آخ آخ آخ یادم نبود ادریس دقیقاً وسط ساید شماست.
    خو میخواید گوششو بگیرم بیارم توی ساید پنجم بازی کنه. دیگه مزاحم شما هم نشه.
    آخ آخ آخ آخ اینم نمیشه. اگه این بچه بیاد توی ساید پنجم هم بازی کنه که دیگه کلاً شما بازی کردنتون سرانجامی نداره. چون نتیجه بازی تو ساید پنجمه. یا من اشتباه میکنم.
    از همه اینا بگذریم. همینکه قهر نکردی بری، و موندی بازی کنی، خودش کلی آیتم مثبت حساب میشه.

دستت طلا عمو مجید که بودنت روانمون رو شاد میکنی.خخخخخخخ
    8o8o8o

علیک سلام به روی ماهت عمو مجید.
    تو خوب باشی ما هم خوبیم.
    بابا مشتی تو هنو از دست این بچه ناراحتی.
    منکه گفتم خودم تنبیهش میکنم.
    دمت گرم. خوشم اومد که مثل آدمای داش مشتی اومدی وسط ما نوبا بازی کنی. ایول داری بخدا.
    ولی خدائیش زشته بی سلام میپری وسط فروم.
    من کاری ندارما. ولی دوستان توی فروم این حرکت رو ممکنه دور از ادب بدونن.8o8o
    راجع به صبر و حوصله که من حرفی ندارم. به هر حال از اول سرور تا آخر سرور هیچ فرقی واسه من نوب نداره. شما که حرفه ای هستی یه کاری کن. داری از قافله بازی عقب می مونیا.
    خدائیش جوری بازی نکن که سرور بعدی هیچکی تحویلت نگیره.البته سرور بعدی خودم نوکرتم هستم. هواتو دارم.8)8)
    پیامتو با سلام شروع کن. حکم ادب رو میرسونه. ایول.خخخخ

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    ادی عموجون. ازت خواهش میکنم اینجور مطالب رو نذار.
    خوبیت نداره.
    بچه های فروم می بینن و حرف در میارن که آقا مجید کجاست، چرا جواب نمیده. بالاخره خوبیت نداره توی بچه نوب، یه حرفه ایه شاخ تراوین رو اینجوری ضایع کنی.
    نکن برادر من. نکن اینکارو.
    آقا مجید عزیز، این ادریس مارو به بزرگی خودت ببخش. بچه است نمیدونه وقتی شما اتک میدی، نباید دیوارت کنه.خخخخخخخخخ
    قول میدم خودم ادریس رو تنبیهش کنم.
    ادیییییییییییییییییییییییی کجایی بیا از عمو مجید حرفه ای عذرخواهی کن. بچه بد.خخخخخخ
    سرور تموم شد و این گلوی ما صاف نشد.
    راستی من چون نوبم یه چندتا سوال از شمای حرفه ای بپرسم؟
    چرا شما حرفه ای ها این همه هزینه میکنید وچیفر میسازید، بعد میفرستین توی یه دهکده که فقط 10 تا دونه دفاع داره،تازه اونجام دیوار میشن.
    ببخشیدا چون نوب هستم جای سوال بود واسم. حداقل بگید منم یاد بگیرم چیفر بزنم تو دیوار.خخخخخخخخ
    حساب کتاب ریاضیم افتضاح نیستا ولی خب سخته بخوای 5.4k رعد رو حساب کنی. قهرمانت ترسید باهاشون بیاد؟؟؟؟؟؟
    حرف نداری آقا مجید حرفه ای.همینم خوبه که از دهکده زدی بیرون.
    حداقل دوستات بدونن توی بازی هستی و هنو قهر نکردی.
    8o8o8o8o
    شمارو به خدای بزرگ و بلند مرتبه می سپارم.

درود بر دوستان خوبم.
    من مجدد اومدم.
    آقا مجید خوبی؟
    8o;)
    داش پرهام عزیز اگه خاطرت باشه توی یکی از پست ها عرض کردم قیمت پائین زدی:
    (آقا پرهام عزیز. ازت دلخورم.

آخه لامصب یعنی شاخ تراوین(آقا مجید) اندازه 50k بوده، انقد ارزون آخههههههههه؟؟؟!!!!

خدائیش یه ذره قیمت بالاتر میزدی که این بنده خدا از ارزونیش ناراحت نشه.

خودشم با زبون بی زبونی داره میگه حداقل میگفتین 100k که بگم خیلی مهمم.:D:D:D:D

********)
    دیدی داداش. واسه خرید باید آدم دست و دل باز باشه.یه جایی میبینی یه جنسی ارزش نداره، ولی بخاطر طرف میری خرید میکنی، دلت به حال طرف میسوزه
    اینجام باید بخاطر اعتبار دوستمون قیمت بالاتر میزدی که این بنده خدا هم انقد ناراحت نشه.
    موندم اینجا تراوینه یا سوراخ موش. آخه همه شاخهای عزیز بالای نقشه اون ته ته نقشه قایم شدن و میگن اگه راس میگی بیا.
    بابا دو دقیقه اومدیم خودتونو ببینیم همش تو آشپزخونه هستین.
    آقا مجید خدائیش میترسی خودی نشون بدی؟؟؟؟
    8o8o8o
    البته ما یه عمویی داریم. امروز دستور داده اذیتت نکنیم.خخخ
    این گلوی ما صاف نشد.8o8o
    بابت رفتار دوستم که توی نیمساعت این همه چیفر دیوار کرده معذرت میخوام.;(;(;(
    بچه است بازی کرده. هواسش نبوده.:D:D:D:D
    خدائیش چه حسی داره چیفر سوزوندن؟؟
    حرفه ای جون بپرس به ما هم بگو.

پرهام جان همونجوری که من ان ای باز بودم همیشه و تعلق خاطر به ان ای دارم عرفان هم نسبت به اس ای همینه قرار باشه یه جارو انتخاب کنه اس ای و انتخاب میکنه

جنوب قبل سرور متاشو بسته شما هم داری در جهت منافعشون بازی میکنی جنوب در ارامش داره مولتی بازیشو میکنه

نه دیگه وقتی رجز میخونی و مهلت 48 ساعته میدی حداقل تمام تلاشتو بکن بعد برو

من میخوام ببینم این اکانت هایی که میگی پلیر روشون بوده چیکار کردن چی دارن

دارم بهت تارگت میدم از ساید دیگه هم دف نمیگیرم فقط با مولتی هام دف میریزم ببینی مولتی های من از پلیرهای شما بیشتر تروپ دارن :d

به به آقا مجید گل.
    خدائیش از اینکه هستی و قهر نکردی خوشحالم.
    حالا میای اد شیم توی یه گروه؟
    من بتونم تا آخر سرور تورو قانع کنم که محمدم و پرهام نیستم. خودش کلی امتیاز محسوب میشه.خخ خ خ
    گلومم داره صاف میشه.8o8o
    منکه قاطی کردم. الان کی به کیه؟؟؟
    چندچندیم؟
    پیگیر گنده مون بودی، گفتم فلان اکانت، جالب اینجاست تا قبل از اینکه معرفیش کنم اتک میخورد.
    وقتی معرفی شد به صورت خود جوش غیبتون زد.خخخخخ
    من رو حرفم هستم داداش. بچه های تروریست به حرف من احترام میذارن.
    اگه بهشون بگم ضامن مجیدم. کاریت ندارن ها.
    تو هم راحت بتونی بیای توی ne و nw یه چرخی بزنی.
    میدونم دوس داشتی طبیعت SW رو ببینی و این همه شانتاژ بازی واسه این بود بگن مجید دلبندم قهر نکن بیا توی SW یه اکانت بزن.
    ولی خب SW از روز اول جای نوب ها بوده.
    شما حرفه ایه عزیز اگه بیای میچایی.8o8o
    حرفه ای جون نترس بیا بیرون. کسی کاریت نداره بخدا.خخخخخ

:D:D:D:D
    دمت گرم به مولا.
    همین معرفتتو نشون میده که به فکر سلامتیه من هستی.از ادمین عزیز درخواست کردم توی سرور یه قهوه خونه بزنه به سلامتی ساقی و باقی. ماهم این وسط یه آبجوش بزنیم خرخر گلومون صاف شه.
    خدائیش همین فرمون دارین میرین جلو میترسم برم سرور قبل.
    کوچولو شدیم، الان جوجه ایم. مرحله بعدی توی سرور قبل پیدامون میشه.
    راستی آقای حرفه ای چرا موندی تو ساید خودت و به من جوجه میگی بسم الله؟
    منکه نوبم.از حمله و دفاع سر رشته ای ندارم. از چی میترسی که نمیزنی بیرون؟؟؟
    داستان رجز خونیت توی خونه چیه؟
    هی بیا بیرون پوست لطیفت یه هوایی بخوره.
    منو ببین. با همه نوب بودنم توی ساید شما دهکده زدم. فکر کنم از ترس بوده.خخخخخخخ
    شما هم که از شجاعت رفتی یه مختصات بیرون نقشه این سرور گرفتی.
    کسی بخواد بهت سر بزنه عمرش کفاف نمیده.
    طرف ما آب هستا. اومدیم توی ساید شما یه زحمتی کشیدیم الانم آب قطعه.خخخخخخخ
    شما مواظب باش.
    نگی نگفتیا.
    التماس شجاعت.8o8o8o8o

بابا بخدا من پرهام نیستم. اسمم محمد.
    واسه اینکه من راحت باشم شما فکر کن پرهامم.خخخخخ(پرهام داداش ببخشید وجدان درد گرفتم.:D:D)
    داش مجیدمون جوری جو گرفته اش که انگار داره قرار دعوا میذاره.
    بیایم کمک داداش؟؟؟؟؟؟؟

من میگم Dopamin . ولی خدائیش آقا مجید شما نترسید.
    آقا مجید امیدوارم هر اتفاقی بعد از این رجز خونی افتاد، من مجبور نشم از دوستات آدرستو پیدا کنم و بیام دلجویی. این یه بازیه. جان من قهر نکنی بری.
    اگه حریف نشدی خدائیش نذار رو حذف. من قول میدم حذف نکنم.خخخخ
    باور کن ما نوب ها دلمونم نوبه.خخخخخ
    اوس کریم خلاقیتتو عشقه.8o8o
    روح و روانمونو شاد کردن این دوستان.

خدایا هلاک این حال نکردنشونم. اینا حال نمیکنن چمبره زدن پای تراوین.
    اگه حال میکردن فکر کنم زیرآب ادمین رو میزدن که جای این بنده خدارو بگیرن.خخخخ
    داداش گلم. اونایی که لینکشونو میذارین ول کردن رفتن. کار داشتن رفتن. نمیان بگن تراوین اخه پیفه.
    اکانتم ول کردن به امون خدا.
    آخه معمولاً ما چمبره نمیزنیم پای سیستم.
    ضمناً خفت کردن نوب که هنر نیست. قهر کردن ابر حرفه ای شاهکاره.خخخخخ
    راستی مجید تکلیفش با خودش روشنه یا نه؟
    آخرش قهر کرده یا برگشته؟
    شنیده شده با قهر کردن مجید به ساید ابر حرفه ای ها استرس وارد شده.خخخخخ
    هرکی پرسید میگیم نشنیدیم. شما هم نگرانش نباش.خخخخ
    توی مطالب قبلی آقا مجید فرمودن گنده تون بیاد.
    به قول خودت من کوچلوئم.
    داداش ما کوچولومون (اینجانب) اومده شما قهر کردی. گنده مون میومد داستان چی میشد؟؟؟؟
    خدایا از خلق این مخلوقات دوست داشتنیت سپاسگزارم ولی خدایا خودت نگاه چی ساختی.;)8o

آقااااا. بخدا من محمد هستم. پرهام نیست. نبند به پای اون بنده خدا.
    منکه گفتم حسابی ناراحت شدی که مکالمه ات به اون شکل بوده.
    الان بریم تو بازی. شرایط رو مرور میکنیم:
    منو بزنی هنر نکردی، چون من نوبم. از کاربرتازه وارد جلوی پروفایلم نوشته شده مشخصه.
    دیوارت کنم خیلی ضایعست. آخه یه حرفه ای با این همه یال و کوپال بیاد و یه نوب دیوارش کنه خیلی بده.
    اتک بدم و دیوار شم، طبیعیه.
    اتک بدم و قرمز بشی خیلی ضایعست چون یه نوب زده قرمزت کرده.
    حرکتی نزنی،اینور بچه های فروم میگن انگار مجید ترسیده که تحرکی نداره.
    الان کلاً آچ مز شدی داداش. قبل از اینکه لبو بشی و بی مهابا به آب بزنی خواستم بگم من نوب بدون ترس توی خاکستری بودم.
    توی حرفه ای هم نترس. بیا توی خاکستری.:D:D:D
    خدایا مارو از این تراوین نگیر. حیفه.
    از ادمین عزیزم خواستار در کنار راه اندازی سرور، یه داروخانه با قرص های خاص مخصوص آرامش و تمدد اعصاب بذاره. شاید یکی از این حرفه ای ها قرص لازم شد.خخخخ
    واسه این صاف شدن گلوی منم یه لیوان آب جوشی، چایی چیزی بذار. ادمین جان دمت گرم.
    مجید داداش خوبه؟؟؟؟!!!!

عزیز من سرور بعدی هم هست تنهایی خاکستری وسطتتون بازی میکنم که ببینی زدن 4 تا نوب مثل شما برای من عین آب خوردنه

این سرور 5.6 نفری رو یه اکانت بودیم دست و بالام بسته بود اگه میزدم و دیوار میشدم عذاب وجدان میگرفتم

ولی وقتی تنها باشم دست و بالم بازه چیزی برام مهم نیست

دیدار به سرور بعدی

بای بای کوچولو

خخخخخخخخخ
    خدائیش از مکالمه ای که داری مشخصه ناراحت شد. بابا منکه گفتم شوخیه.
    الانم اگه دلت هوای اینوکرده توی منطقه خاکستری بازی کنی. خودم نوکرتم. بیا رو اکانت من بازی کن. باور کن تو خاکستری بازی کردن کار هر حرفه ای نیست. فقط ما نوب ها میتونیم بازی کنیم.
    دوس ندارم از الان تا سرور بعدی ناراحت باشی و تو فکر این باشی که سرور بعدی چکارشون کنم و فلان و از این حرفا.
    آقا مجید عزیز. این یه بازیه. انقد خودتو ناراحت نکن.
    الان شما میخوای ول کنی بری. مارو ببین. درسته ناراحتیم ولی اصلاً به چهره نمیاریم این ناراحتیو. خودمونو کنترل میکنیم که واست گریه نکنیم.
    سپاسگزارم که در کنار نوب بودن مارو کوچلو هم حساب کردی. کوچولوتیم داداش.خخخ
    فقط من سنم یه ذره بیشتر از کوچلوئه. بچه ها بابابزگ صدام میکنن.خخخخ.
    الانم خدائیش قهر نکن. سرور بعدی تو خاکستری بازی کن من میرم ته مپ. خوبه؟

آقا مجدد عذرخواهی میکنم.
    یادم رفت این موضوع رو عرض کنم خدمتتون.
    داداش مجید. این داستان حذفی که دوستمون اون بالا اشاره کرد در خصوص سیاست لفت از بازی جواب نمیده.
    فکر نمیکنی خیلی زود داری این سیاست رو بکار میبری؟؟؟؟:D:D:D
    تو فکرش نباش من به کسی نمیگم. بچه های فروم هم اصلاً هواسشون نیست. ندیدن، نشنیدن. خوبه؟؟؟؟ خخخخخ

درود بر دوستان خوبم
    من بازم اومدم.
    داداش مجید گل. بابا باهات شوخی کردیم.
    چرا ناراحت شدی.
    به جون خودم اگه میدونستم انقد روحیه لطف و حساسی داری نوب بازی در نمیاوردم.خخخ
    داداش حرفه ای من. چرا آخه؟
    حرفه ای به کسی میگن که توی هر شرایطی بتونه دوام بیاره.
    این داستان حال نمیکنم واسه برنامه خاله شادونه و عمو پورنگه.
    حالا بودی یه چای دیگه پوست میکندی داداش.
    خدائیش حیف شد.
    الان دیگه همه سرور نوب شده. آخه تنها حرفه ای حرفه ای های تراوین قهر کرد.چه بد.
    جا داره همینجا به نوبه خودم به عنوان یه نوب از اینکه موجبات شادی بچه های سرور رو برای مدتی فراهم کردی ازت تشکر کنم.
    کدوم سرور میری منم بیام همونجا. همیشه واسه تعادل باید در مقابل یه حرفه ای یه نوب هم باشه.اینجوری حرفه ای بودنت بیشتر به چشم میاد.خخخخخ
    از من میشنوی قهر نکن. به جون خودم قول میدم بچه ها بذارن تا آخر سرور بازی کنی. آیا بنده وکیلم؟؟؟؟؟

خب قربونت بشم یه لیوان چای یا آب جوش بخور راه گلوت باز شه بعد بیا فروم پست بزار

پ.ن: سرور قشنگیه، دم همه اونایی که باعث هیجان و قشنگیش شدن گرم

پ.ن: برنده دو ماراتن کسیه که اوایل مسابقه با طمانینه و همگام با بقیه میره جلو، اونی که دو ماراتن رو با دو صد متر اشتباه بگیره خیلی قبل از کتیبه ها میزاره رو حذف و اثری از خودش و تیمش توی سرور نمیبینی. ولی خب بخاطر شخصیت توجه طلبش تا آخر سرور توی فروم پلاسه

نشی عزیزم که حیفیییییییی.:D:D:D
    حال خوبتونو خریدارم بخدا.خخخخ
    اطلاعاتت راجع به دو ماراتن و دو صدمتر خوبه ها. نکه بد،ولی عمو جون بدو بدوی شما با دوی ماراتن خیلی فرق میکنه ها.
    باور کن من آدم خوش قلبی هستم، از بدوی بدوی شما لذت میبرم.خخخخ
    آخ آخ آخ ببخشید، یادم رفت چای بخورم راه گلوم باز بشه. قول میدم دفه بعدی چای بخورم.فقط کدوم دهکده توی شمال دفه بعدی میزبانمونه؟
    خدائیش میزبان فقط خودتون، بقیه اداتنو در میارن.8o8o8o
    اینایم که میگیم، نذار رو حساب بی ادبی. اینجوری میگم سرور یه ذره هیجان داشته باشه.
    اگه اینارو نگم که کسل کننده ترین سرور میشه.
    ولی بازم دمتون گرم که واسه اینکه مجید توی چشم نباشه، هر دور یکیتون میاد.خخخ
    با توجه به اینکه پیام بعدی از طرف یه کاربر دیگه است، شمارا به خدای بزرگ و بلند مرتبه می سپارم.خخخخ

پرهام جان 48 ساعت مهلت دادی 2ک استپ و خرد کنی بزنی به ما اینجوری میخواستی از رو نقشه جابجامون کنی؟

واسه آمار گرفتن هم نبود چون ما ده هارو خالی گذاشتیم راحت اسکات بزنین

وقتی میگم با مولتی میزنیمتون با مولتی میزنیم

حالا تا 100 ک خراج و نکردم 200ک بده تا باهاتون کاری نداشته باشیم

به به آقا مجید گل. نچایی؟ خخخخخخخ
    مشکلی بابت 200k نیستا. فقط تنها داستانش اینه میتونی بشمری؟؟؟؟
    خخخخخخ
    آخه من نوبم. نمیدونم 200k چندتا میشه. گفتم از شمایی که حرفه ای هستی بپرسم.خخخخ
    راجع به این دوست گلمون عرض کنم 3 تا دهکده رو خفت زدین. نووووووووووششششششش جوننننننننتون. فقط داستانش اینه. کلی دهکده چیف کردیم. حالا یه 3 تا خفتم کنارش بوده. ما عادت داریم توی دعوا هم میزنیم هم میخوریم.
    داداش گلم، توی این مدتی که سرور راه افتاده روزی چندتا لینک اینجوری داشتیم ما، حالا شما بعد از کلی داستان و رو انداختن، که بخدا سفارشتونو میکنیم یه تکون کوچلوی خوردین. بازم دمتون گرمه.خخخخخخ
    فقط تورو خدا ادامه بدین که حداقل سرور کسل کننده نمونه.خخخخخ
    از خسارت تعجب نکردیما. اس جسارتتون تعجب کردیم.آخه از شما بعیده.خخخخخ
    اینکه آخر مطلبت نوشتی باهامون کاری نداشته باشی، خیلی باحاله ها.
    حس میکنم ترسیدم ما. اونم هممموون.خخخخخخخخخخخ
    اینیم که من پیام میدم و جواب نمیدی، نمیذارم رو حساب اینکه محل نمیذاری. میذارم به حساب همون ترسی که ما داریم. انگار شما هم دارین.خخخخخخخخ. نترس داداش گلم. منکه نوبم باید بترسم، تو خو مثلاً حرفه ای هستیا.خخخخخخخ
    خدایا مجیدو از تراوین نگیر. بخدا کسل کننده میشه تراوین بدون مجید.
    و در آخر از اینکه موجبات شادی همه دوستان توسط شما آقا مجید گل فراهم شده، از خداوند سپاسگزارم.8o8o8o

مجدد عرض ادب میکنم.
    در خصوص مهمون نوازیتون که شاید آقا ناصر بهتون تاحالا سر نزده. اما من مطمئنم که دیگه گربه های توی کوچه های جنوب هم بهتون سر زدن. مهمون نوازیتونو عالی دیدم. ولی رسم ادب اینه که حرمت نگه داریم و میزبان رو بیش از این شرمنده خودمون نکنیم.خخخخخخخخ.
    در خصوص پرهام عزیز:
    دوست خوبم پرهام ارزون نیست. اندازه خودش قیمت داره. واسه اینکه بدونی قیمتش چنده، بهت یادآوری کنم که وقتی پیام میده و یه کاری میخواد انجام بشه، کسی نمیگه چرا؟
    همه میگن انجام شد.نه اینکه زور بگه. رفاقتی میگه همه هم با کله واسش انجام میدن.

راجع به اینکه ارزون میفروشه هم، بهش حق میدم. آدم عاقل اینکارو میکنه، جنسی که بنجل باشه.اگه بهت انداختنش، سعی میکنی فقط ردش کنی بره.
    حالا میخواد 50 تا باشه یا قیمت شما که شده 500 تا.
    تک و تنها و گروهی فرقی ندارین.
    ببین شما کی هستین که من به قول مجیدتون، من نوب هم دارم به حرکاتتون میخندم.
    از اینکه موجبات شادی همه مخاطبین سرور رو فراهم میکنی ازت سپاسگزام.خخخخخخ
    به مجید گفتم. خجالت کشید حرف دلشو بزنه. به شما هم میگم، میخواید من واسطه شم بچه های بیخیال شما بشن؟
    خدائیش رو حرفم نه نمیارنا. از من گفتن بود.
    میدونم واستون سخته ولی خب، التماس تفکر دوست خوبم.خخخخخ