Posts by patriot

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.

پاتریوت داداش امشب جایزه نمیدید ؟

بابت اینکه دیشب نتونستم پاسخ بدم عذرخواهی میکنم. ولی خب لایک کردم که سؤتفاهم نشه، بگن محمد ترسید جواب بده.خخخخ

سپاس از اینکه پیگیر برگزاری مسابقه و جایزه هستین.هم از دوست خوبم آقا مانی تشکر میکنم، وهم از آقا محسن عزیز.

درخصوص جایزه که مانی جان اسپانسر برنامه خودت هستی. اتفاقاً منتظر بودم مبالغ جایزه رو مشخص کنی که من واسه دوستان برنده جابجا کنم.

در خصوص پلن توانمند دیشب. باور بفرمائید یه حساب کتاب سرانگشتی انجام دادم تعجب کردم از این همه حرفه ای بودن.
    کلی گرزی رو در قالب اتک فیک فرستادین روی اکانتهای مختلف. خو با دستم حساب میکردین، مجموعشون میشد یه بیگ همر که یه ساید و بیاره پائین نه یه واندرو

جالب اینجاست با همون فکر کنم فقط یه 40k شوال تونستین بگیرین.

ما از همر استفاده کردیم و بعدشم دیوار شد.خودم بهتون تبریک گفتم.

شما از همرم استفاده نکردین و دیوار شد. بازم بهتون تبریک میگم.

اصلاً من اینجام که بهتون تبریک بگم.

پ.ن1: بچه ها 2 روز بذارید دوستان راحت استراحت کنن. بهشون استرس ندین. به جون خودم پلن بخواید بزنید بهشون میگم که نخوابنا. گفته باشم.

پ.ن2: مانی جان قبضارو خودم پرداخت میکنم. به جون خودت تعارف نمیکنم.خخخخ

پ.ن3: تمام حرفام کل کل بین سایدی بادوستان هست. قصد بی احترامی ندارم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم

تبریک میگم به دوستان عزیز NE بابت دیوار کردن همرهای ما.

خدائیش الان بخاطر این موفقیتتون هم آقا محمدعلی عزیز و هم آقا امیرحسین عزیز تشریف بیارن نظرات گوهربارشونو بیان کنن. سپاسگزارم.

خودم اومدم تبریک بگم که یختون آب شه و روتون بشه توی فروم پست بذارید.
    منتظر شادی های بلاوصفتون هستیم.8o8o8o

ذوق مرگ نشیم صلواااااااااااااااااااااااااااات.

پ.ن1: آقا محمدعلی عزیز برد تیمی مهمه. چر بقیه رو ول کردی چسبیدی به اکانت خودت. خخخخخخ

پ.ن2: هر دهکده چند میل میخوای دف بندازی که از دستش ندی؟

پ.ن3: مواظب باش بازم دهکده از دست ندی. خخخخخ

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

آقا به پاس تشکر از بچه های NE علی الخصوص آقا محمدعلی عزیز که با کم کردن جمعیت اکانتش به ما روحیه ی مضاعفی واسه ادامه بازی دادن. میخوام امشب یه سورپرایز اساسی داشته باشم واسه دوستان خوبم.
    امشب یه مسابقه میخوام بذارم. برنده هم جایزه از طرف من گلد دریافت میکنه(مزاحم دوست خوبم میشم.آخه گفت فیش و قبضم داشتم پیش غریبه نرم.)

مسابقه حدس زدنه.

روال مسابقه:

بچه ها دارن پلن میریزن. حالا ممکنه ساعت 3 و 4 صبح شروع کنن به اتک و خلاصه خوش بگذرونیم.

هرکی بگه امشب کی دهکده از دست میده، کی کاتا میشه، کی حذف میکنه، کی کتیبه از دست میده، جایزه داره.

به مقدار اهمیت هر پرسش،برای پاسخ صحیح گلد پرداخت میشه.(با تشکر از اسپانسر خوب مسابقه) ادمین که انقد خسیسه هیچ همکاری نمیکنه واسه گلد.

خب از الان شروع شد.

بگید ببینم امشب کی قراره از سرور ناامید بشه.

پ.ن1: پرهام داش به نظرت کی برنده میشه؟؟؟

پ.ن2: ایلیا آموزش نجات پیدا کردن از این وضعیت رو میتونی واسشون اوکی کنی؟؟؟

پ.ن3: دوستان عزیز پلنر. از الان مسابقه شروع شد. هر تایمی تونستین حرکت بزنید.دمتون گرم.

پ.ن4: خودمم میرم بخوابم. صبح بلند شم ببینم به فنا رفتم یا ن.خخخخخ

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

متأُسفانه فیلترشکنم فعال نمیشه که تلگرام و واتس رو چک کنم.
    من از همه جا بی خبرم. هرچند از قدیم گفتن بی خبری خوش خبریه.
    توی همین فروم از دوست خوبم آقا محمدعلی عزیز درخواست میکنم اگه از جایی خبر داره به منم بگه.
    اینجوری هم میتونم از حال شما باخبر بشم.هم از اوضاع احوال 5x

باور کنید آدم جرأت نمیکنه بخوابه. ;(;(;(
    هردفه اتفاق عجیبی میوفته. فکرشو بکن نفر اول سرور باشی بعد یهویی نباشی. مگه میشه مگه داریم؟؟؟!!!

پ.ن1: به جون خودم اکانت رو ول کردن. آیتم اول

پ.ن2: به جون خودم فان بازی میکنن. آیتم دوم

پ.ن3: به جون خودم اصلاً این اکانت وجود خارجی نداشته . آیتم سوم

پ.ن4: بچه های توی سرور 4x جزایر گالاپاگوس تسخیر شدن. منحرف کردن اذهان عمومی به مباحثی دیگه.8o8o

این آخریشو کجای دلم بذارم آخه.

محمد جان داداش رو کدوم اکانت گلد بزنیم براتون ؟

بعد هماهنگ باش با دوستات تو شمال غرب

ظاهران مشکل منابع هم دارن ما خوابمون برد یادمون رفت دف فیدر بغل واندر رو جابجا کنیم بچه ها رفتن تو دیوار نامه بزنید حداقل خالی کنیم رو فیدر دیوار نشید

ایلیا نحوه عکس گرفتن رو بلد نیستم اگه میشه از خانواده غربی خودت عکس بگیر پاتریوت تبریک بگه یه بوم بوم هم واسمون بکن مرسی

جا داره از دوست خوبم تشکر کنم که زحمت کشیدن و انتقال گلد انجام دادن.دمت گرم. یه دونه ای.

با گفتمان همه چی قابل حله.

محمد جان داداش رو کدوم اکانت گلد بزنیم براتون ؟

بعد هماهنگ باش با دوستات تو شمال غرب

ظاهران مشکل منابع هم دارن ما خوابمون برد یادمون رفت دف فیدر بغل واندر رو جابجا کنیم بچه ها رفتن تو دیوار نامه بزنید حداقل خالی کنیم رو فیدر دیوار نشید

ایلیا نحوه عکس گرفتن رو بلد نیستم اگه میشه از خانواده غربی خودت عکس بگیر پاتریوت تبریک بگه یه بوم بوم هم واسمون بکن مرسی

درود مجدد بر دوستان خوبم

من بازم اومدم.

تبریک میگم بابت دیوار کردن فکر کنم 12k رعد. دفاع خوبی بود. خسته نباشید بهتون میگم.

راستی میگم شما 12kنیروهاتون نیستن؟
    نمیدونید کجا دیوار شدن.توی دیوار امروز که مساوی شدیم انگار.
    توی واندر ساید حریف مساوی بشید صلوااااااااااااااااااااااااااااات.

در رابطه با گلد، روی اکانت خودم. ایلیا، پرهام، عرفان، ادی، مهدی، آرمان، متین و ووو(اگه کسی از قلم افتاد ببخشید. از قلبمون هیچوقت نمیوفتین.) بزن. فرقی نداره.
    منکه عرض کردم.پیشوای جدید غنائم رو به صورت مساوی تقسیم میکنه. خدارو چه دیدی شاید به خودتونم گلد رسید. ضرر نمیکنید.;);)

در رابطه با منابع هم که عرض کردم خدمتت منابع اونور رو تأمین کنید.اینور منابع صرف امورات خیریه میشه.خخخ
    ضمناً یه پیشنهاد عالی واستون دارم. بخدا ضرر نمیکنید.خواستین بگید خدمتتون عرض کنم. اگه هم نخواستین جونتون سلامت. خوبه؟

پ.ن1: پرهام داداش دیدی بچه ها حاضراً گلد تقدیم کنن.

پ.ن2: ایلیا داداش آموزشات انگار سنگینه. بچه ها یاد نگرفتن، من بهت رو میزنم نمره پاسی بهشون بده. دمت گرم.

پ.ن3: بچه ها صبح پائین فروم دیدم دوست خوبم آقا امیرحسین تریدر آنلاین بود. خدارو شکر در صحت و سلامته. سلامتیت دوست خوبم.

محمد جان من از طرف کلیه پلیرهای شمال شرق اتحادهای دف ساز و ... بابت چیف شدن واندر مرکزی شمال شرق تبریک وتهنیت عرض میکنم امیدوارم این واندر رو صد کنید متاسفانه کنفدراسیون نیستیم امکان ارسال دف و منابع نیست انجام بشه دف هم ارسال میکنیم

فقط ما مثل شما دریا دل نیستیم اگر اشتباها جایی دف کردیم یا کار قشنگی کردیم دل ما هم کوچیکه شما هم تبریک بگید بوس رو لپات

من نوکررررررررررتم هستم.
    سپاس از لطف و محبتت بابت تبریک. کاری نکردیم جز انجام وظیفه.
    همینکه تبریک گفتی، نشون دهنده بزرگی و دل مهربونته دوست من.
    اینو قبول دارم و میدونم نمیشه دف و منبع ارسال کرد. ایلیا بهم یاد داده خدارو شکر.همینجام ازش تشکر میکنم.ایلیا یه دونه ای.

واسه موضوع عدم امکان ارسال دف و منابع هم راهکار هست.پرهام میتونه هماهنگ کنه گلدی چیزی به حساب کاربریش بزنید. بالاخره گلد رو روی سنگم بذاری آب میشه. دیگه از اینورم ما بجای اینکه نیروهارو با پیکان و مینی بوس، و منابع رو با وانت بفرستیم واندر، میتونیم یه هواپیمای چارتر واسشون بگیریم که برن. واسه منابع هم قطار ردیف میشه.به هرحال هزینه اش تأمین میشه.
    بازم بابت دیوار کردن اون لنگ دمپایی(لنگ دمپایی نبود لامصب که، کفش اسپرت بود) بهتون تبریک میگم. (ذوق کنید صلوااااااااااااااااااااات.)

پ.ن1: یعنی هلاکتم که با یه بوس رو لپاتی که بهم گفتی، لپام گل انداخت. آی شیطون بلا.

پ.ن2: الان دیگه چیزی ندارم بگم جز اینکه هلاکتونم بچه ها.

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.
    سابقه نداشته دوتا پست پشت سر هم بذارم. ولی خب بخاطر شرایط موجود مسدع اوقات شریف دوستان خوبم شدم.
    دوستان عزیز NE اینکه متا بستین با ما و اومدین زیر پرچم پیشوای جدید، دلیل نمیشه انقد کم کاری و کم لطفی داشته باشین.
    توی تیم پیشوا، هم مسئول، همه مدیر، همه لیدر و همه کار میکنن.
    شما هم لطفاً کوتاهی نکنید. الان واسه واندرمون که توی زمین های شما بوده، منبع نیازه. از این ور راه دوره. خودتون زحمت بکشیداز همون NE پوش منبع بدین که روند ساخت بهتر پیش بره.به هر حال شما همسایه هستین و فاصله کم، باعث میشه ما هزینه کمتری متقبل بشیم.
    بازهم از متایی که بستین تشکر میکنم.
    باور کنید پرهام میگه خراج. من میگم کمکهای مردمی.تازه از بیت المال نیست.از مال البیته.

پ.ن1: بچه های NE جون جدتون یکی بیاد توی فروم. کم کم دارم نگرانتون میشم.آخه خبری ازتون نیست. نکنه گم شدین.:/:/

پ.ن2: بازم بچه های NE تو فکر لیدری ساید نباشید. ما نفر داریم. یکیو میذاریم که مواظبتون باشه آب تو دلتون تکون نخوره.
    پ.ن3: یه بار دیگه بچه های NE(تا سه نشه سرور تموم نشه.) اگه گفتین کجایید، یه جایزه بهتون میدم.(شاید اینجوری پیداتون کردیم.).

پ.ن4: راستی بچه های NE، نه دیگه هیچی این آخریش سرکاری بود.8o8o

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.

دوستان خودم، بی معرفتا، چرا نگفتین متا بستین. من این همه اذیت کردم، خب حداقل میگفتین الان اینجوری خجالت زده نشم.
    هنو باورم نمیشه ne با NW متا بسته باشه.
    تازه هدیه هم دادن اونم چی.... واندرشون.

اول آب جاروش کردن بعد آوردن تقدیم کردن.

روح فردین در آرامگاه ابدیش به شما افتخار میکنه بخاطر این فردین بازیتون.

به همین برکت من خواب بودم. همین صبح شنبه فهمیدم متا بستین.

تشکر ویژه ای دارم از هم پیمانان عزیزمون در ساید بزرررررررررررررگ و مقتدرررررررر NE که اومدن زیر پرچممون.8o8o

خدائیش پیشوای جدید جهانیان ادریس کبیر فرمانروای تروریست به صورت کاملاً مساوی غنائم تقسیم میکنه.
    بخدا دیگه جرأت نمیکنم بخوابم.;(;(
    میترسم بخوابم و بیدارشم، بگن NE واسه واندرمونم دف ریخته.

پ.ن1: یه دیوار انجام دادین، خوشحالمون کردین، چون به ادامه سرور امیدوار شدیم.دیوار نمیکردین، ممکن بود بریم رو حذف.

پ.ن2: خیلی بده این همه اذیت بشین واندر کلین کنین بعد دو دستی تقدیممون کنید؟؟؟!!!!! این حستونو درک نمیکنم.

پ.ن3: تشکر ویژه دارم از آقا ایلیای عزیز که نحوه عکس گذاشتن توی فروم رو عمومی توضیح داد، که دوستی بخاطر بلد نبودن خجالت زده نشه.دمت گرم داش.

پ.ن4: الان این حسو درک میکنم که پرزیدنت مملcat چرا گفت به همین برکت من صبح جمعه فهمیدم. اگه صبح شنبه می فهمید بیشتر حال میداد.خخخ

پ.ن5: پیشنهاد میکنم دوستان نقل مکان کنن برن NE. آخه همه کاراتون اونجا انجام میشه. حداقل برید هزینه ایاب و ذهاب کمتر میشه ها.

شما میگی ولی متاسفانه بعضیا اینجوری دوس دارن ما هم مطابق خودشون رفتارکنیم فکر کنم تا الان باید متوجه شده باشی چند تا تهمت و حاشیه برام درست کردن ...از این خاله ها هیچی بعید نیست زیر چادر همه جوره هستن 😒😒

دوست عزیزم نه تنها شما.بلکه همه دوستان رو عرض میکنم.

گر تو با بد، بد کنی
    پس فرق چیست؟؟

من از خودم شروع میکنم که به کسی توهین نکنم.توی فروم زیاد کل کل میکنم ولی توهین و بی احترامی نمیکنم.
    هروقت خودمو درست کردم. مطمئن باش، بقیه هم مجبور میشن خودشونو درست کنن.

اگه کسی بهت تهمت زده یا توهینی کرده. من ازت معذرت میخوام. خوبه؟
    گناه کسی رو نمیشوریم داداش.

درود بر دوستان خوبم.
    به عنوان یکی از کسایی که هرازگاهی تراوین بازی میکنه.
    ازتون درخواست میکنم حرمت همدیگه رو نگه داریم.
    از طرف خودم از دوستانم تقاضا دارم رعایت کنن.
    از رقبای عزیز هم تقاضا دارم رعایت کنن.

سپاس از لطف و توجهتون.

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    این وقت صبح؟؟؟!!!!
    یعنی چه خبره آخه؟

یه قطار عدد 2 بندازی پشت بند هم رعد بفرستی واسه خفت. بعدش حتی یکیشم برنگرده، من بودم سکته خفیف رو حداقل زده بودم؟
    شما شاخ عزیز NE رو نمیدونم. یه دوست خوبی 22222 رعد گذاشته بغل دست هیروش فرستاده مهمونی.
    آقای عزیز، برادر من یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه:

دستی رو که نمیتونی بشکنی، بوسش کن.

یه بابای دیگه ای اومده توی یه خونه ای اینسرت شده.

آقا نکن اینکارو. با روح و روانمون بازی نکن برادر من. خوبیت نداره.آخه توی یه خونه ای اتک میدی،اینسرت بشی؟؟؟؟؟ خدایا ذبحم کن راحت شم.

وقتی حریف بچه ها نمیشی تسلیم شو داداش. حالا چه اصراریه.

ناگفته نماند، این وقت صبح قضای حاجت بود بیدار شدم. نمیدونستم خودم بودم، شمال بوده، نوب بوده.

راستی دیوارشدن، جز متا محسوب میشه؟
    اینسرت شدن یه خونه ای چی؟

آقا من با اجازتون برم بخوابم. شاید شما خفت خوبی تونستین انجام بدین.

هلاکتونم.

همینجا از همین فروم، من، محمد patriot همه ی NE رو گردن میگیرم. اصلاً رانده شدن آدم و حوا از بهشت، حمله آگامنون به تروی، جنگ جهانی اول و دوم.

همه ایناروگردن میگیرم. خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه توی شمال هیچکی گردن نمیگیره. گفتم یه گوشه کارو کمک بدم.

پ.ن1: الان هیچکی نیست، صبح همه میان میگن فان بازی کردیم. اصلاً ما نبودیم. اصن این رعدا خودشون سرخود اتک زدن باگ سرور بوده و این حرفا.
    پ.ن2: داداش گلم توی یه خونه ای اینسرت شدی؟؟؟؟؟ اونم فقط با 500تا مزودر؟؟؟؟؟
    پ.ن3: شما فان بازی میکنید، اینجوری به درو دیوار میزنی، اگه واسه برد میومدی،چطوری به در و دیوار میزدی داداش؟؟؟؟
    پ.ن4: دم پرهام اونا گرم. اولین نفریه که دیدم مرد و مردونه اومد و گفت . بازم معرفتت پرهامشون. خدائیش انگار هرکی پرهامه، گله. پرهام ما که یه دونه است.

پ.ن5: عرفان داش همشون تا چند روز پیداشون نمیشه.خخخخ

آقا همش کل کل بوده و کری خونی.
    این یه پست رو صرف شوخی عرض میکنم.
    پیشاپیش از همه دوستای خوبم عذرخواهی می کنم.

دربی بود. دقیقه 80 استقلال 2 بر صفر جلو بود.
    یکی از طرفداران عزیز و فهیم استقلالی رفت قضای حاجت کنه. وقتی برگشت نمیدونست خودش..... یا تیمش..... .

جای خالی رو با کلمه نامناسب پر کنیم.

درود بر دوستان خوبم.
    من اومدم.

کسی از دوستان نیست؟
    الو؟
    الووووووووووووو؟
    مرتاض یونک رو زمین افتاده واسه کیه؟
    صاحب نداره؟
    زشته بخدا؟
    خوبیت نداره ها.
    از طرف بچه های گروهمون سعی میکنم که سرور بعدی نیایم، تا دوستانی که فان باز هستن، شاخ سرور بشن.

خدائیش فروم هم یه طرفه شده.

یه طرف میاد عکس و پلن و چیف و کتیبه میذاره.
    یه طرف هم میاد تبلیغ واکسن برکت میکنه.

کوو برکت نیاد تو فروم صلوااااااااااااااااااااااااااااااااات.
    این وقت صبح مارو از دعای خیرتون محروم نکنید.

بچه ها کسی نیاد تو فروم چندتا عکس الکی بذاره بگه مرتاض یونیک زدیما.این مرتاض یونیک خودش روی زمین بوده. صاحبم نداشته.

من نمیگم. شما هم نگید. بخاطر شاخای NEEEEEEEEEE.

آب قند گوشه فروم هست.

پ.ن1: پرهام، ستونی بخدا ستوننننن.
    پ.ن2: عرفان یه دونه ای. خدا ادی رو ازت بگیره.
    پ.ن3: ادی واسه لیسانس خودم نوکرتم.
    پ.ن4: جون جدتون انقد پشت بند هم پیام نذارین تو گروه، نمیرسم همه رو بخونم. فحشتون میدم بجاش.گفته باشم.

پ.ن5: ادی نخند ..........بزنت.

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

چیزی واسه گفتن ندارم.:(:(

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.
    البته زیاد مسدع اوقات شریفتون نمیشم.
    فقط خواستم عرض ادبی خدمت همکیشان در عرصه تراوین داشته باشم.
    در کنارش هم جویای احوال دوستان خوب NE باشم.
    آقا حالتون خوبه. لیدراتون همه اوکی هستن؟
    گرگی چیزی به گله نزده؟
    دوستای خوبم جای نگرانی نیست.
    ما نمیگیم چی شده.
    شما هم نگید که چیف شدین. خوبه؟
    تازه امروز یه آیتم جدید از تراوین یاد گرفتم. البته اونم از صدقه سری شما سروران گرامی بود. جاداره همینجا تشکر کنم.
    همش میگفتم، چرا بعضیا توی قلب دشمن یه دهکده چیف میکنن، تبدیلش میکنن به پایتخت. نمیترسن پایتختشون تسخیر بشه و سقوط کنن؟
    امروز متوجه شدم توی تراوین پایتخت رو نمیشه تسخیر کرد.
    وای چقد از این بازی خوشم میاد.

پ.ن1: عرفان داداش نگو. منم نمیگم. خودشونم که نیستن که بگن.
    پ.ن2: ادی یه دونه ای.
    پ.ن3: داش پرهام سرت سلامت داش.
    پ.ن4: آرمان داش پلیرش نیست، خود دهکده به صورت خود جوش دف زائیده و رشد کرده.

تو خفنی برو دنبال بازیت

پ.ن5: یه بچه محل تخص داشتیم، وقتی کم میاورد میگفت برید در خونه خودتون بازی کنید.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

میتونم از آقا امیرحسین عزیز یه درخواست داشته باشم؟!!
    دوست عزیز و گرامی آقا امیرحسین عزیز اگه امکانش هست بفرمائید کدوم اکانت پلیر روش بازی میکنه و مشکلی نداره. که بچه ها برن سرااغ همون.
    آخه هرکیو میزنن شما میگی نبوده و نیست. ما نمیشناسیمو گوسفند و ببعی کیه.

شما میگی روش بازیت اینه ته مپ بازی میکنی. در جواب این حرفت باید مخاطبمو ادمین محترم در نظر بگیرم، آقای ادمین محترم میشه بفرمائید اون ته مپ سمت ساید شمال شرق، اون یه ذره زمین اضافه رو چرا چسبوندی به نقشه؟ واسه همین دوستمونه؟؟؟؟
    بخدا میترسم یه شب دوستان خوبم (داش عرفان، داش مهدی، داش آرمان و گل سرسبد شمال سوز گروه، داش ادی) اکانت TRaDeR رو بزنن بعد شما تشریف مبارکتو بیاری و بگی نههههههههههه. من نیستم. این تریدر یکی دیگه است.خخخخخ

راستی این عکسا چیه؟
    خوبیت نداره کسی که نوشتینش King NE اینجوری مورد عنایت قرار بگیره. واسه روحیه مابقی کینگ های NE بهتر نیست یکی از اون ته اتحادتون بذارین بالا؟
    اینجوری اگه بچه ها زدن، شما میگی داش کوچیکه بوده. ما هم میگیم داش کوچیکه بوده.8o8o8o

راستی واکسن برکت، میای تو فروم صحبت میکنی مواظب باش، اینا همه یا مورفینن یا رباکسین. گفتم بدونیا.خخخخ

عرض آخرم خدمت اون دوستی محترمی که گفت واسه تست بوده.<X<X

داداش اولین بارتون بود اومدین خاکستری،خب میگفتین. نوبترین نفر ما هم توی خاکستری حرفه ایه.تعارفی که با هم نداریم، بهتون آموزش میدادیم.

اگه از نژادی نمیتونید استفاده کنید،نگید بده، مثه این می مونه نتونی برقصی و بگی زمین کجه.:D:D:D

از اینکه موجبات شادی و خنده مارو فراهم میکنید،واقعاً سپاسگزارم.

پ.ن: ادی این تن بمیره انقد اذیتشون نکن. بخدا خوبیت نداره.

پ.ن: عرفان دوره آموزشی زیر مبتدی نداری واسه دوستامون.خخخ

پ.ن: پرهام تو یه دونه ای.افتخار میکنم که به واسطه تو، با ادی و عرفان و آرمان ومهدی و حسین و فرهاد وبقیه ی بچه ها آشنا شدم. خودت میدونی تا جهنمم باشه پشت سرتم رئیس.

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

ضمن تشکر از دوستان، من یکی دو روز نرسیدم فروم رو بخونم،کولاک کردین.چقد پست بوددددددددددد. ااااااااااااااااااااا. 8o8o
    در خصوص یه دوست عزیزی که مثه واکسن برکت پرید وسط و زحمت کشید، فروم رو شلوغ کرد، داداش گلم. شما که هیچ، من به بزرگتر از شما گفتم اگه بخواید واسطه میشم بچه ها کاریتون نداشته باشن و بذارن بازی کنید.بخدا رومو زمین نمیندازن. هرچندمیدونم شما تو میدون نیستی و میترسی بیای. اگه هم هستی که قایم شدی اون پشت مشتا.خخخخ.
    راستی کتف شما خوردن نداره. ما همون قلقلکتون میدیم که واسمون بخندین.
    باور کن خودم واسطه میشم داش پرهام کاریت نداشته باشه. پشت سر دوستات قایم نشو و بگو نه نمیخوام، نمیام. بیا جلو و خودتو معرفی کنی، مجلس بی ریاست.

در خصوص دوست خوبمون آقا امیر عزیز. وقتی شمای عزیز و دوستان محترمتون صحبت میکنن یاد صحبت یه ریش سفیدی افتادم که گفت به هم احترام بذارین، بدترین آدما وقتی به هم احترام بذارن میشن شاخای یه سایدی(بخاطر تحریف در نصیحت اون ریش سفید ببخشید).آخه میبینم یکی میاد میگه ما چنان بودیمو چنینیم. اونیکی میاد میگه نه خودتو واسه اینا نمیخواد معرفی کنی. چقد هندونه زیر بغل همدیگه میذارین بابا.
    این همه رفتین سر منبر که نه ما نیومدیم، فقط 4تامون اومد.5 تامون رفت اون اکانتمون نبودش. خب داداش گلم من یه خواسته ازت دارم:
    آقای امیرحسین تریدر توی همین فروم و از طریق همین پست به عنوان یه نوب ازت درخواست دارم با دوستات صحبت کن و موافقتشونو جلب کن،یه سرور ران بشه شما با تمام قوا بیا وسط. یعنی از مملی و آخیل و این واکسن برکت و اون دوست عزیزی که هندونه تقدیمتون کرد و خلاصه همه و همه. بیا وسط.
    منم همینجا از همین دوستام میخوام آمادگیشونو اعلام کنن.
    از پرهام و عرفان و ادی گرفته تا آرمان و مهدی و دیگر دوستان عزیز.
    میایم توی میدون.
    اینجوری دیگه حداقل واسه شما مشخص میشه که هندونه هارو زیادی کود دادن که ردای بزرگی به تن شمال، گنده نشون داده، وگرنه تهش یه هندونه نرسیده است.

توی 2x خدمت دوستان محترمتون عرض کردم، اینجام عرض میکنم:

مائیم و نوای بی نوایی** بسم الله اگر حریف مایی

پ.ن: ادی داش این لامصبو غیر فعالش کن. واسه یه ادی .... بزنت دلم تنگ شده.

پ.ن2: پرهام داش دیدی که بهم دیگه میگن نمیخواد خودتو به پرهام معرفی کنی، نگفتم میترسن.خخخخ

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

عرایضم یه ذره طولانیه. ببخشید.

توی فروم صحبت از مولتی بازی میشه. توی این دو سرور اخیر من یه اکانت داشتم. اسمشم تابلوئه.
    هیچوقتم وقت بیشتری نذاشتم که بخوام چندتا اکانت بزنم و مولتی بازی کنم.
    اگه بخوایم مولتی بازی رو از سرورها برداریم بهتره از خودمون شروع کنیم. نیازی نیست خط و نشون واسه دیگران بکشیم.
    دوست خوبی تشریف مبارکشونو آوردن و مدعیه به دوستام بگم رومو زمین نمیندازن ولی نمیگم؟؟؟!!!!8o8o
    داش پرهام الان اعلام کنه هیچکدوم از دوستاش مولتی نمیزنن.حتی مطمئنم بعضی از رقباش هم مولتی رو کنار میذارن. اما....

اما شما اگه به دوستات بگی حرفتو میخونن؟؟؟!!!!:D:D
    بگذریم.خخخ8o8o

خدایی نکرده قصد جسارت ندارم اما در مورد تکنیکال پلن و برنامه های ساید ترجیح میدم به کسی توضیح بدم که به عنوان پلیر و پلنر قبولش داشته باشم تا در نهایت یا من اون رو قانع کنم یا اون منو چون غیر این باشه وارد دور تسلسل باطل میشیم و سر بقیه درد میگیره فقط از یه کسی مثل فرهاد یا هومن درخواست کنید که این سوال رو بپرسه تا جواب بدم

۱ درصد که نه ۱۰۰ درصد شانس برد با NE بود بازم اگه کسایی که جز se قبولشون دارم درخواست کردن با آمار و ارقام میتونم ثابت کنم

در خصوص برد 100 درصدی NE در سرور قبلی، خدائیش در حد خوردن نوشیدنی 100 در100 بدون الکل شاید برنده میشدن. که اونم براشون سنگین بود.
    از اینکه انقد اعتماد به سقف داشتی راجع به برد NE، خدائیش مشتاق شدم ساقیتو زیارت کنم. ساقی نیست پیامبر اولوالعزمه. راستی آدرسشو نداری؟

بخدا سرور قبلی جوری مولتی میزدین که اگه همون مرز Ne میخواستیم یه دهکده رو بزنیم، باید ارتش پاورچین پاورچین قدم ورمیداشت که یه دهکده دیگه رو خراب نکنه.

وقتی میبینی طرف مقابلت دکتر(داش عرفان عزیز) و شما هنو سیکلی، بایدم بیای بگی واسه تو توضیح نمیدم، واسه یکی دیگه توضیح میدم.
    آقااااا شما واسه من نوب توضیح بده، توضیح دادنت واسه حرفه ای پیش کشششششششش.

پ.ن1: بخاطر داش مهدی عزیز که گفت به یه بابایی نگیم از بچه های NE هستی، ناراحت میشه. داش مهدی نگفتم. خوبه؟؟؟؟

پ.ن2: داش عرفان جان ممد از این سوالات سخت ازشون نپرس، سوالت 2+2=4 میشه بپرسی اونا راضین. خدا ادی رو از جفتمون بگیره.

پ.ن3: پرهام داش چالش رو میزنم مولتی نزن واسشون سنگینه.ازشون اینو نخوا.

پ.ن4: عمو رضا سورنای عزیز دلتنگتیم سلطان.

آقاااااااااااااااااا. ||||||||||||
    به جون خودت من فقط گفتم قاطی کردیم که فازت چیه لامصب. جون من خیلی سرپا نمون تو جنوب شرق. یه ذره بشین استراحت کن.
    منکه نوبم کاری از دستم برنمیاد. بچه های دیگه هم هرکی سرش به کار خودش گرمه. باور کن دوستانه دوستانه ایم.:D:D:D