Posts by Matincw

مگه قرار نبود دانشگاهت شروع بشه ؟ :))

گفتیم جنگو بزنیم وقتت رو ازاد کنیم بری به زندگیت برسی ولی باز پای این بازی کوفتی نشستی

رفتی جنگ گرفتی الان مجبور میشی بیای خودت همر شارژ کنی ارمینم که نیست :))

مبارکت باشه ولی منم تو صف چرخشش بزار :))

کسایی که از موضوع خبر ندارن لطفا اظهار نظر نکنن نه شما و نه بقیه

کف فروم کمین کردی فقط منتظری یه چی‌ بفرستی اگر کسی بخواد ناتار بزنه ۲۰موج کاتا نمیزنه تک موج‌انبار میندازه

و نکته جالب اینه همیشه عکسای ان ای کات شدس یه گوشه کار دیده نمیشه و خدا میدونه اونجا چی بوده ( البته ما میدونیم )

این فاز جوانمردانه و پای مصدوم رو من نمیتونم درک کنم بازی جنگیه نمیزنیم که ریکاروی کنید ؟ وقتی شما جوری خوردین که نیاز به دل رحمی تیم‌ مقابل داشته باشین همون‌ بهتر برین حذف کنید

من تو این چندین سال بازی تراوین غیر از این سرورای ایرانی ندیدم سایدی کتیبه بزنه از ساید دیگه بعد بیان بگن اگه شما لازم داشتین میدیم بهتون

اولا اگه شما لازم دارین خودتون بردارین

دوما ساید بیاد همر مصرف کنه برای شما که تک هیرو بزنید ؟

علاوه بر این کسی نگفت که کارایی که شما میکنید درسته مثل قول و قرارتون با اس دبل که صادق کتیبه ای برنداره. خودت برای خودت ۴تا ارزش درست کردی بقیه هم مجبور میکنی انجام بدن سر ما رو هم درد اوردی

دقیقا بازم به حرفام‌ میرسم که شما بازی خودتون رو تو فضای قول و قرار واتس اپی گذاشتی در صورتی که این حرفای پشت پرده ای اصن معنی نداره. جالبه که دیدی بعد روز کتیبه با همین اس دبلی که به زور و چاپلوسی نپ‌ کتیبه زدین اتک دادن و کتیبه جنگ رو بلند کردن و بعدش خودتون جوری کینه به دل کردین که همراتون فقط میرفت‌ رو اس دبل وقتی که اس ای ساید مقابل اصلی بود

و یه نکته دیگه ناصر جان ما اون سرور از پشت پرده ها هم خبر داریم برادر من. هم خودت میدونی چجوری زیر و رو میکشیدی هم من میدونم هم بقیه بچه هایی که اون سرور بودیم ولی در ظاهر این روحیه پهلوان تختی رو داشتی :)

من ایرادی به پارسا نمیگیم وقتی خودتون میگید ۴ تا پلیرین که نشستین تو واتس اپ میخندین و بازی براتون اهمیتی نداره احتمالا پارسا یه چیزی دیده حالا چه از نظر عملکردی چه از نظر رفتاری که اتحاد رو دستتون نداده

ان ای هم‌ که انقد زیر ابروشو بر میداری به فکر شما یا اس دبل نیست مطمئن باش شما رو میخواد فقط تارگت اضافی کنه حالا بیا از بالا تا پایین مملی رو طلا بگیر که یه جنگ بهتون داده

تبربک برای نجات دو دهکده و از دست دادن فقط!!! یک دهکده

باید خوشحال بود که همر دیفالت با چنج‌کپ سیو شد ولی همر اصلی اکانت کاتا و صفر شد

مسلما ما اشتباهات خودمون رو قبول می‌کنیم و نتیجه عوض نمیشه. منتها اسم گذاری پلن برای این حرکت خارج از منطق هست.

ایلیا جان

۲تا نکته رو لازم میدونم که بگم

۳تا سناریو میگم که برای ما در هر ۳ حالت برد محسوب میشد

حالت اول بلند کردن کتیبه حتی با دیوار شدن چند همر جنگی که باعث فلج شدن واندر زنهای شما میشد

حالت دوم جابجا کردن کتیبه و برگشتن همرها بدون که اماده بودیم به محض برگشتن همرها پلن جایگزین زده بشه

حالت سوم کشته شدن دف شناور ساید که راه رو برای پلنهای بعدی باز میکنه

اینکه چرا اسکات زده نشد چون نیازی به اسکات نبود

ما حسابمون رو یک میل دف بود همونجور که مرتاض یونیک هم مقدار دف پیش بینی شده ما خیلی بالاتر بود ولی از شانس ما یا بی توجهی شده تلفاتمون کمتر از انتظارمون بود

حاجی نمیخواد بیشتر از این توضیح بدی بابت اون همر توتن.

اینا هنوز نمیدونن چه اتفاقی افتاد دیشب و اون همر چطور خفت شد.

حتما اکانت بدتوتن ضرر کرده توی اون اتک.

مثل اون خفتی که با مزدور خوردن. که هنوزم هنوزه سوزشش از بین نرفته و یکی در میون درباره ش اظهار نظر میکنن و یاد آوریش میکنن.

اخ اخ باز یادمون انداختی سوزشمون گرفت

برم یه جنگ یونیک شارژ بگیرم ۴تا گرزی اماده بشه تا بزرگ خفتر تراوین بیاد دوباره خفت کنه

فرق ۱۰ک شمشیری خفت کردن با فلج شدن واندرزناتون رو شما وقتی درک کردی بیا من خودم ۲۰۰ک گرزی میدم خفت کن

در به در دنبال گزارش میگردی ها

رفتی از ارشیو سرچ کردی هرچی هست بیای بزاری فروم که یه جوری فقط بگی اره ما زدیم

اول اینکه عکس رو کامل بزار لطفا

با همر گرزی اونجا دفاع شده نه با دف

دوم اینکه علامت سوال نشون دهنده اینه دهکده تخریب شده و حالا چی تو اون دهکده بوده طبق محسبات ما ۶۰ک گرزی بود

سوما اینکه این گزارش برای 30 20 روز پیشه

نمیدونم چطوری یک دفعه بعد مدت ها الان یادت اومد این گزارشو بفرستی

نیازی نیست به عکس گزاشتن ما همینجوری میگم شما بزنید

یه پلیر فعال داشتین که ایلیا بود همونم فراری دادیدخسته هم‌نباشید

مشکل از ساخت خزانه 20 در مختصات پایین -40 بوده که با چکمه طی 3-4 ساعت لند

پلن طی فاصله 2:10 ارسال شد

ولی اگر مایل هستید بالانس دفاع منحصر یونیک رو بررسی کنیم؟ همراش از اس ای نخورد لینک کامل نذاشتن

بنظرم کسانی که از دف جنگ یونیک ایراد میگیرن بهتره یه نگاهی به دف مرتاض یونیک بندازن تا نسبت تعادل رو خوب بفهمیم

ولی من هنوز ناراحت اون ۴ک گرزی خفت شده یک ماه پیشم مگه جنگ یونیک این درد رو بشوره ببره

خسته نباشید به همه عزیزان به خصوص محمد توشی عزیز که در کمال ناباوری نشون داد که ان ای بعد زدن مرتاض یونیک قبلی هنوز درس عبرت نگرفته

یه مطلب دیگم که فراموش کردم حالا که ناصر جان رو مخاطب قرار دادم یادم اومد

سرور قبل اکانت کلاهبردار که شما بازی میکردی و رو حذف گزاشته بودی رو بنده از حذف برداشتم

بنظرم حذف اکانت توهین به شعور تمام بازیکنان سایدت بود و شمایی که لیدری اول از همه نباید تو فروم از چیزی که مطمئن نیستی کل کل کنی و بگی حذف اکانت میکنم که بعدش تو مضیقه قرار بگیری و مجبور به حذف بشی و بعدش بیای دم از مردانگی بزنی

فارق از اینکه بازی رو باخته بودیم و تمام همر هارو به هر نحوی چه درست چه غلط دیوار شد و نه انچنان دفی اکانت شما داشت ( حدود یکی دو میل پیاده ) وقتی شما میای این وسط قبول مسئولیت میکنی و چهار تا پلیر به خاطر شما و حالا دوستانتون جمع شدن بی خبر حذف کنی برام خیلی هضمش سخته

اونجا هم دوباره این حذف کردن اکانت تنیجه سیاسی بازی و یکدستی زدن به تیم حریف بود که متاسفانه به خودمون بیشتر اسیب زد

نتیجه حرفام اینکه کل کل رو تو بازی انجام بدیم که نه تیم خودمون و نه تیم مقابل رو سرشون رو درد نیاریم با تومارها و پستهای طولانی که سرو تهش شاید یک کلمه هم به بازی ربطی نداشته باشه فقط از چت های پشت پرده واتس اپی گفته میشه

کی بشه از این رفتارهای خاله زنک بازی دست برداریم و بجای واتس اپ و تلگرام و قول و قرار ها و نپ های ۲۴ ساعته نپ های نیمه رسمی نپ های مولتی نپ های ابدوغ خیاری یا ما به فلان شما دست نمیزنیم به اون ما دست نزنید

بجاش بشینید بازی کنید

ناصر جان برام انسان خیلی محترمی هستی ولی این صحبتها و سیاسی کاری ها بنظرم فقط از جذابیت بازی کم میکنه

شما همر داری بزن بلند کن دف داری دیوار کن این وسط مملی پویا حسین اصغر ممد عباس رو واسطه نکن که کم کاری های شما رو جبران کنن

بیا پای کار ببینیم چند مرده حلاجی ۴تا لینک ببینیم لذت ببریم فارق از برد و باخت اومدیم از بازی لذت ببریم

به اتاق فرمان بگو حواسش به خودش باشه

شمام دنبال زیر بغل مار نباش
    پلیر اکانتش که من باشم یه روز دوس داشته همر بکشه ( دلیلش به خودم مربوطه ) دیشبم بدون هیچ مشورتی هم پسورد عوض کرده هم اتک زده که دیوار بشه بدون هیچ پلنی از تیم پلنری ساید ( اونم دلیلش به خودم مربوطه )

جدیدا مد شده 50ک گرزی دیوار میزنن میگن دوست داشتیم‌ اصلا زدیم که دیوار بشیم

ولی ۲ک پیاده رو اکانت بی صاحب خفت میکنن میشه بزرگ خفت سرورهای تراوین

تناقض جالبیه که نیاز هست حتما رضا گارد بیاد یه پست پر محتوا بزاره و مطلب رو چند دور بپیچونه که شاید یه درصد ان ای با خیال خودش حرفی برای گفتن داشته باشه

اینجا قسمت چت روم نداره یه دو ساعت کل کل کنیم تا موتور روشن بشه

ادی باز این ایلیا داره دور میگیره یه کتیبه زده چیزی بهش نمیتونم بگم

یه ۳۰ک شوالیه نداری بدیم بهش بزنه به ۲۰۰ک نیزه؟ گفتم بهش رو نده بیا الان پسفردا ما رو هم چیف میکنه

شهریار جان

اشنایی با پلنای ایلیا نداری متاسفانه

یه بخشی از پلن رفتن گمراهی تیم حریفه

حالا مرحله جدیدش اینه که خودت سر پلن رفتنت گمراه بشی ندونی چی به چیه ندونی کی به کیه :D

که ایلیا جان به حد اعلا رسوندن دستخوش

کم چکمه نباشین ایلیا ؟ جوری که شما چکمه جمع میکنن یه کتونی نو هم تو جاکفشی دارم اونام بیا ببر لازمتون میشه:D

تشکر ویژه دارم از اقای رضا گارد عزیز که با اتکهای شبانه شون خواب شب رو از ما گرفت

ما هم که دیدیم حالا که بیدار موندیم پاشیم بریم به مرتاض یه سلامی بکنیم ولی امان از دل غافل نمیدونستیم انقدر ان ای مهمون نوازه که خودشون خزانه رو برامون تخریب کردن بسته بندی شده اماده برای بردن گذاشتن

فقط تو سه کلمه بهت میپردازم

لات کوچه خلوتی

ادریس یه تنه تو ترور داره کاری با شما میکنه که با ۱۰تا اتحاد مولتی و ۵۰تا پلیر نمیتونید انجام بدین

بعد عکس کاتا شدن ۴تا فیدر میزارین دست خوش

بابا بزن کی بودی شما

اون تارگتا هم ارزش دف دادن نداشت وگرنه لانچای شما زبان زد خاص عام شده با نحوه فیدر زدنتون

در پاسخ به مورد اول

۱۰تا اکانت مصری بدون اتحاد و بدون نیرو یعنی انقدر سخته که صفر بشه ؟ اونم وقتی اکانت شما چسبیده به مولتی های ساخته شده هست ؟ کاتا کنید اقا کسی نگفت همونجا بمونن

گزارش مولتی جزو گزینه های بازی هست و کسی مانع گزارش دادن شما نشده ولی برای همه باید اجرا بشه یعنی اتحاد ne 1 , ne 2 , ne 3 , ne 4 ,... ne 9 و ان ای با هر پیشوند و پسوندی که خدا میدونه چندتاس هم بن بشه یا پانیش بخوره

مورد سوم هم که میگید از اب گل الود ماهی میگیریم

ما اصلا از این موضوع خبر نداشتیم هم تیمی های شما و شما از صبح داخل فروم به داد و بیداد گزاشتن که ۸ک شمشیری لاست خورده که همون ساعت اول اس ای رو متهم کردید و معلوم شد کار پلیر خود اکانت بوده

پس سعی کن مشکل داخل همون اتحاد حل بشه و به بقیه ربط ندی نهایتش خرج ۲تا همره رو اون مولتیا و منطقه کلین میشه

ما نه اتکی زدیم و نه برنامه ای ریختیم پس طرف حسابت ما نیستیم مشکل از جای دیگست

درنهایت هم اگر شما ۴۰۰تا هون بسازی ما ۸۰۰تا هون میسازیم اگر قرار به بازی کثیف باشه

مدیریت تصمیم بر بک ندادن همر گرفته، و تیم تنسر به این تصمیم احترام میذاره. لذا از ادمین خواهشمندیم، در صورت امکان یا مولتی هارو در اختیارمون قرار بده و یا حذفشون کنه از بازی.

اخرالزمان شده

"از مدیریت تقاضا دارند مولتی ها به مولتی باز برگردانده شود یا حذف شود و بجاش مولتی های خودش اورده شود"

سوال اول: اکانت شما مگه نیست؟ پس با ایمیل پسورد عوض کنید

سوال دوم: ایمیل از شما نیست؟ پس دیگه اکانت شما نیست به چه حقی اختیار اکانتی که از شما نیست رو میخوای؟

سوال سوم: انتظار داری یک اکانت بدون تلفات و اتک حذف بشه؟ به چه علت با چه تخلفی؟ اتکی که رو اکانت دفساز بوده دیوار شده و نیروهات کشته شده الان باید حذف بشه فقط چون یه زمانی غارتش میکردی بدون تلفات؟

سوال چهارم: اصلا این دعوای درون اکانت چه ربطی به مدیدیت و فروم داره که اومدین اینجا؟

سوال پنجم: اصلا تروریست هم دست داشته باشه بازم به اختیار صاحب اکانت تحویل تیم شده پس مدیریت اینجا چیکار باید بکنه؟

نه میشناسمت مانی جان نه افتخار همبازی شدن با شمارو داشتم ولی مثل شمارو تو خیلی از سرورا دیدم

همه‌ حرفهای شما از بالا تا پایین فقط داره توجیح میکنه که چون شما کردین ما هم انجام دادیم

اولا چرا باید کلمه ای استفاده بشه که بعد بیاد معنیش سرچ بشه و بگید بد نیست حالا شاید لغوی بد نبوده اما مطمئن باش اون شخصی که استفاده کرده به منظور گفته و این معنی شما مدنظرش نبوده

دوم اینکه اکانتی داخل ساید شمالی رجیستر نشده و ما که هرچی گشتیم چیزی پیدا نکردیم اگر شما پیدا کردی با مدرک نشون ما بده ببینیم داستان چیه

مورد سوم هم خداروشکر ایلیا اومد گفت اون شمشیری ها کار جنوب نبوده

پس بهتره اول از همه قبل از تهمت و حرف بدون سند به خودمون نگاه کنیم و ببینیم که ایا واقعا این عملی که انجام میدیم حتی در صورت اشتباه و خطای ساید مقابل درسته؟ دنبال توجیح الکی نباشیم