Posts by Matincw

بعضی وقتا میگم خدایا پرهام سرور قبلی بوده و این حرفارو میزنه یا داره منو اذیت میکنه

تعداد اکانت مولتی ne و se یکی بوده ؟ توی se کپ واحه ۷۵ رو میکردن سطح ۱۹ صدقه سر بات ، توی ne کپ واحه ۱۵۰ رو ۱۸ میکردن

توی se بعد از اینکه ۲۷۰ تا کپ پرید بازم رید بالا داشتن ، تو ne خدایی اگه ۲۷۰ تا کپ میپرید منابع برا زنده کردن هیرو پیدا نمیشد

توی ne هر مولتی نهایتا ۴ ۵ تا فیدر داشت ولی توی se هر مولتی میانگین بیشتر از ۱۰ تا فیدر داشت بازم صدقه سر بات

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده

حاجی ما که مولتیارو دستی بالا اوردیم همه هم ۱۵ ۲۰تا فیدر داشتن

ولی اون اتحاد Ne4 که از مملی بود و من به شخصه خودم دیدم که تماما رو بات بود نمیدونم کی بود که اسکریپت نوشت و فقط بین بچه های خودتون با اسپانسری مملی بود :)

پس یا بات خوب انتخاب کنید یا نون بازوتون رو بخورید

هم بات زدین هم ۵۰ نفره رفتین رو یه اکانت هم ۶۰تا اتحاد مولتی مصری داشتین اخرشم میگن مولتی نداشتیم بات نداشتیم :) اخرشم ادعاتون میشه

امار ارقام الکی نیار مثلا ۲۷۰تا کپ‌ یا فلان جاسوس از فلان جا یا فلان مقدار پلیر داره این سرور

امار بخوایم اقا یوسف هست با تحلیل های زیباش

شما بشین مولتیتو بکش

تو دات کام‌ با اون همه سختگیری و بررسی بازم مشالا بعضیا مولتی بازی رو قدرتمند ادامه میدن

حالا بر فرض که بگیم اینجا هم ادمین قانون بدون مولتی رو میزاره چطور میتونه جلوش رو بگیره

اره درسته دیگه یک نفر با یک ای پی ۶۰تا اکانت نمیسازه ولی این برای عوامه

اونی ک مولتی بازه وی پی اسو باتشو خریده اماده داره

شاید براش سخت تر بشه ولی بازم پنج هیچ از بقیه جلوتره

من خودم به شخصه تو سرور فینال تورنمت دات کام مولتی بازی رو دیدم و کسی نتونست اکانتارو بن بکنه

حالا اینجا سرور بدون مولتی میخواین راه بندازین ؟ نظری قشنگع ولی به عمل سخته

حاجی بگذریم از سرور 2x

بریم سراغ سرور 5x

قدرت خدا ی اکانت وسطNE ک از دست قضا کل اکانت های NE رو سیخونک میکرد و از ده دومش مشخصه مولتی هست(تغییر نکردن اسم ده 2) نصف شبی یهویی از اتحاد اصلی NWسر در اورد

یعنی واقعا سرور فان هم این کارا

ممد توشی

اندکی تحمل سحر نزدیک است...

زود قضاوت نکنیم شاید هنوز اسم مناسبی برای دهکده ۲ پیدا نکرده

خدایی نکرده قصد جسارت ندارم اما در مورد تکنیکال پلن و برنامه های ساید ترجیح میدم به کسی توضیح بدم که به عنوان پلیر و پلنر قبولش داشته باشم تا در نهایت یا من اون رو قانع کنم یا اون منو چون غیر این باشه وارد دور تسلسل باطل میشیم و سر بقیه درد میگیره فقط از یه کسی مثل فرهاد یا هومن درخواست کنید که این سوال رو بپرسه تا جواب بدم

۱ درصد که نه ۱۰۰ درصد شانس برد با NE بود بازم اگه کسایی که جز se قبولشون دارم درخواست کردن با آمار و ارقام میتونم ثابت کنم

عکس مربوط به روز ۶۵ بازی سرور ۲ایکس قبلی

در ساید ۱۰۰ درصد پیروز شمال شرق :)

توضیح بیشتر نمیدم

قرار بود تراوینو ببوسی بزاری کنار

هر سرور نفر اول اعلام امادگی میکنی

این همه کار کردیم خبر نداشتم؟ :دی

خسته نباشید به همگی

مرسی ایلیا بابت جمع بندیت

مرسی از جنوب شرق در کنارهم خاطره خوبی ساختیم

این سرورم دیگه از نظر من تموم شده هستش

سرور اول آخر باید تموم شه هرچند نتیجه این سرور اهمیتی نداره سرورو شروع کنید ولی یکی دو روز سرور فریز باشه فقط بتونن اکانتا رو ببین که پلیرایی که میخوان بازی کنن ببینن و یادشون بیاد چی به چیه و پسوردا رو از پلیرایی که بازی نمیکنن بگیرن بعدشم میتونین راجب سرعت از بچه هایی که بازی میکنن نظرسنجی کنید.

شما که وایسادید تا الان بزارید ۱۷ این ماه سرورو ران کنید.

زیبا گفتی

در صورتی که بخواد باز بشه

کلی اکانت بی صاحب میمونه تو هر ساید

نیاز هست شناسایی بشه پسورداش پیدا بشه بین بچه ها تقسیم بشه و پلن هر اکانت دوباره مشخص بشه

اگر قرار به استارت سرور هست چند روز صلح و بدون گندم منفی باشه که بشه دسترسی به اکانتها پیدا کرد

منم موافقم با این موصوع

الان فقط پیامرسان ها و شبکه های مجازی فیلترند ربطی به بازی نداره

اینترنت گوشی هم بالاست

اگر منتظرید اینستاگرام و واتساپ رفع فیلتر بشه بعد سرور رو ران کنید که حالا حالاها الافیم

میشه بفرمایید بچه ها چطوری با هم ارتباط برقرار کنن؟ یه دف بخوای جابجا کنی یا پلن بزنی چه ساید مهاجم چه ساید مدافع از ساعت ۴ تا ۱۲ کلا هیچ راه ارتباطی نداره

اره میشه واسه خودت پاپ‌ بزنی ولی این تراوین نشد

تلگرام واتس اپ دیسکورد همه قطع هستن :)

شرایط برای بازی جالب نیست

دغدغه های زندگی همینجوری زیاد هست این ضعیفی اینترنت و حتی قطعی اینترنت باعث اعصاب خوردی بیشتر‌ میشه

در صورت موافقت دیگر بازیکنان سرور به حالت استندبای در بیاد

باتشکر

پلن‌رفتن و درگیری و خفت در این شرایط اصلا جالب نیست خواستار نپ‌ موقت بین سایدهای درگیر هستم بعضی بازیکنان به اینترنت باکیفیت دسترسی ندارن

شده قضیه چوپان دروغ گو :))

بعد هر اتک به ادی میگفتم دیوار شدم ولی این دفعه هیچکی حرفمو باور نکرد :))

این همرم هم بعد از رفتو برگشت های فراوان بلاخره دیوار شد

خسته نباشید به همه بچه های اس ای

جنگ نیابتی درست شده کسی اکانت اصلی نمیزنه همه یا مولتی یا ناتار دارن میزنن :))

16 ساعت دیگه که چکمه فعال بشه با قدرت برمیگردیم

ادی تو مسلمون نیستی :))

عذرخواهی رسمی بکنن کافیه ؟

بیخیال تنسر بشو اخه چه هیزم تری بهت فروختن :))

رضا مختصات میدی؟ فکر کنم یه چندتاش از زیر دستمون در رفته

صبحت بخیر عزیز دل

حرص نخور هرکی پرسید ما میگیم شما پرو پلیر وزنه هر ساید به ۱۰۰ ۲۰۰ک گلدت مینازی؟ یا به تیم نداشتت؟ اتش زیر خاکستری برو یه باد بزن خودتو زغالت جون بگیره

خداروشکر هیچوقت نیازی نبوده حرفی بزنم برای افرین گفتن بقیه با عملم تو بازی گفتنی هارو گفتم

خودت سرور قبل یادت رفته ۲۴ ساعته تو پی وی منت منو میکشیدی یه پلن براتون بزنم پس ساکت باش ناصر اقای گل

بعدشم که رفتم ۱۰نفر ادم جمع شدین پلن زدین اونم چی واندرزن رو بدون کاتا زدین تو دیوار :))

راستی امیر فایتر دیشب سلام رسوند گفت ناصر جان رو یه بوس بکن گناه داره سنش بالاس شاید همین یکی دو سرور بیشتر باهامون نباشه منم گفتم مهربون باشم :)

من نه شعور دارم نه حرف زدن بلدم مقابل شمایی که فقط دنبال اینه از اب گل الود ماهی بگیری

صحبتی هست بین ادی برو مستقیم واتس اپ پیامش بده البته اگه جوابتو بده

جالبه کل زندگیت هرچی میشه تو واتس اپ اینو اونی قولو قرار میبندی پشت پرده

بعد حرف خصوصی میشه میاد کف فروم حرف میزنه

خود امیر فایتر جونت اسم ناصر میشنوه راهشو کج میکنه بعد اقا واسه ما شده بزرگ تراوین

برو اقا خدا روزیتو یه جا دیگه بده

انقدرم به زمینو اسمون خودتو نزن با این سن میفتی رو دستمون یه کاریت میشه

ادریس نیازی به اجازه یا اموزش یا توضیح کسی نداره که دوباره اومدی بالا منبر

اتحاد ترور دستشه مختاره میخواد بزنه به ان ای بزنه به اس ای بزنه به ناتار هرکار کنه

مادر عروس هر داستانی میشه میاد وسط خودشو قاطی میکنه

بفرما تو غارتون

مرسی :)