Posts by Matincw

1- تعداد کدهایی که میگی رو نصف کن ۶۰ تا برای هر ساید کافیه بیشتر از اون پلیر نیست

2- مپ رو کوچیک کن چون تعداد اکانتا کمتر شده پس ۴۰۰ در ۴۰۰ زیادی بزرگه

3- کراپای ۱۵۰ درصد کمتر بشه هر ساید نهایت ۴ یا ۵ تا باشه و بقیه بیشتر خاکستری باشه ( 6یا 7تا هم ۱۲۵ درصد )

4- جلو بات گرفته بشه چه بات خودت که برات نوشتن چه بات لقمان چه بات تراوین پلاس چه بات پارسا

شمام گلد لازمی ؟ هزینه ها خیلی بالا رفته متاسفانه.

این تراوین ببین چیه که واسه چند ک گلد انقدر ادمارو بهم نزدیک میکنه و قلبهارو یکی میکنه واقعا بازی عجیبیه

من و تو که همیشه باهم صحبت میکنیم میگیم کی بشه ایشالا یک سرور بتونیم بریم زیر پرچم اقا یوسف ولی حیف که شرایطش جور نمیشه

مملی جان هم درسته که بلاکت کردن ولی من خودم وساطت میکنم شما رو انبلاک کنه تا بری عاشقش بشی

من افتخار این رو داشتم دو سرور در کنار یوسف جان پلی بدم.

به نظر من یوسف جان بسیار پسر جذاب و دوست داشتنی ای هم هست.

من یوسف رو هم به عنوان یک دوست قبول دارم.

هدف ها از بازی کردن ممکنه برای هرکس فرق کنه.

یکی دنبال دوستیابیه، یکی برای نشون دادن قدرت، یکی برای پرکردن وقت ازادش.

ایشالا این دوستی ها همیشه نزدیکو نزدیک تر بشه ولی نه خیلی خیلی نزدیک :)

در اخر هم از پلیرهای جنوب غرب (میلاد یاکوزا، سید ممد، احمد، و احتمالا دو سه نفر دیگر) دعوت میشود از رضایتمندی مدیریت سایدشون یک پست کوتاه بزارند تا سکوت مارو خریدار بشن!

ارادت

اینجانب پلیر جنوب غرب بزرگ

رضایتمندی کامل خود را از لیدری و مدیریت ساید بزرگ جنوب غرب اعلام میدارم.

با تشکر از تلاش ها و زحمت های انجام شده به امید پیروزی ساید محبوب من جنوب غرب

اقا یوسف یدونس تو دنیا مثلش پیدا نمیشه تلاش نکنید چون این عظمت تخریب کردنی نیست.

پ.ن:یوسف جان گلد رو بزن به اکانت مرسی

سلام صبح بخیر

الان خسته ایم منتظر باشید بعدا لینک میزاریم

فعلا خداحافظظظظظظظظظظظظظظظ

میلاد جان ایشالا هرموقع خستگیت رو گرفتی گزارشارو بفرست ببینیم چی شده، کی کیو زده

فقط مثل گزارشای ان ای نباشه که تک هیرو دف میکنن

کامل بفرست مرسی

پسربچه خلاقی هستی این همه استعداد در شعر نویسی داره حروم میشه. وقتت رو تلف نکن فروم رو ول کن برو در مسیر های پیشرفت تپه ها و بعد کوه ها رو فتح کن.

سامورایی شاعر ندیده بودیم که خداروشکر تو تراوین دیدیم.

1- پیشنهاد میکنم از سایت kirilloid استفاده کنید برایه محاسبه خوبه

2- اینکه همر هاتو بدون شیپور و هیرو بزنی با لاست سنگین تر با عقل جور در نمیاد

3- چرا همراه نیرو هات کاتا زدی به واندر؟

4- اینارو زدید حتی اگه فارم میشد دهکده بعدش چی میشد؟ بدونه چیفر میخواستید چیفش کنید؟

5- حذف اکانت زمانی که دارای 3 تا از دهکده های شگفتی جهان با نام های (TeRR) , (TeRRoR) , (TeRRoRist) می باشید مجاز نمی باشد.

شاید تو تنها کسی باشی ک وسط فروم کلاس اموزشی میزاری و اشتباهاتو به همراه عکس و گزارش توضیح میدی.

بزار یه دفترچه بیارم نکاتو یادداشت کنیم استاد.

مطالبو برای علاقه مندان خلاصه کردم که داخل فروم راحت تر بخونن.

ایول چه هیرو قویی بود. تک هیرو ۵تا همر رو تنهایی دف کرد دمش گرم

میزان تا شدن رو هم مشخص نکردی محسن جان تا کجا باید تا شد

من هی میخام تحلیل نکنم شما بی تعدبیرا نمیزارید

هدف از پلن;جذاب شدن بازی

قدرت مانور بالاتر نسبت به کمتر شدن تارگت های دفاعی ومتمرکز شدن دفاع ساید بر اهداف خاص ناقص شدن

متمرکز شدن دفاع برای اهداف خاص منظورت واندریه که ندارین هست؟

تمام پیامات و حرفات جهت داره و تنها برد این پلن که زدن جنگ اموز کوچیک از اس ای بود به صورت عامدانه اشتباهی گزارشش رو نزاشتی.

دیگه حنات رنگی نداره ایلیا

خوردین بدم خوردین

یه همر پرید یه جنگ اموز دادین رفت دیگه پلن چی میخواسته داشته باشه که بگی موفق بوده؟

دیشب پلنگ صورتی زحمت کشید یه احمق از ما زد

بسیار حرف زشت و به دور از ادبی بود. نه تنها توهینی به بچه های ان دبل بود بلکه اینجور حرفا اصلا در فروم جایی نداره.

به شخصه از ادی عزیز عذرخواهی میکنم شاید سطح شعور و درک و فهم بعضیا بالاتر بره.

ادی جان واضحا اسم دهکده خودش رو بعععع گذاشته پس شایسته هست با کمی فکر و درایت ایشون رو گوسفند خطاب کنیم. پلنگ صورتی اصلا یه چی دیگه بود.

لطفا در انتخاب الفاظ خود بیشتر دقت کن.

اتحادم‌ مشخصه و به کسی اتکی ندادم و وارد هیچ متایی نشدم دیگه فقط میخواسته بیام استشهاد محلی جمع کنم که شما باور کنی :)

از روی بیکاری دارم پلی میدم اگه یک درصد این گنده صحبت کردناتون رو تبدیل به عمل میکردین الان وضعتون این نبود

خوبه اتکی ندادم باز اینجوری میگی اگه خدایی نکرده یه اتکم من میدادم دیگه اینجارو به اتیش میکشیدین

در مورد دو ایکس هم فعلا بچه های قبلی رو که طی سزارین چندقلو زاییدین رو جمع کنید دو ایکس بعدی طلبتون. هرکی پرسید ما میگیم شما بزنید

موفق باشید

تبریک به تیم رقیب

پلن خوبی بود، خدا قوت به پلنر و سازندگان همرها

مرتاض منحصر نوش جونتون

چرخش واستون بچرخه

به عنوان بازیکن بی طرف

این اتک هارو پلن نمیدونم بدون فیک یه کله همر لانچ کردن کتیبه بلند کردن

کم کاری ساید مدافع بوده که دف نریخته یا جابجا نکرده

حالا یا بچه ها دل به کار نمیدن و اتکو ندیدن یا دف ندارین

در هردو صورت انتظار بیشتری از ساید ان ای داشتم

مولتی بکشم پروندنشو بلدی ؟ یا بازم زودتر از ما عکس دیوار شدنتو خودت میذاری فروم ؟😂

یه اصطلاحی هست که شاید اینجا جاش نباشه بی ادبی نباشه میگه

خوبه تو هر پلن همرای من جلو زن بود رو مرتاض یونیک رفت رو جنگ یونیک رفت رو نالنجی رفت رو دهکده های لب مرزی رفت اخرش همر سوم چهارمم رو دیوار کردین

افتخارتون شده زدن کپ‌مولتی و دیوار کردن همر گرزی

فک‌ کنم عکسشو سیو کن رزومش کن شب به شب قبل خواب با خودت بگو اره ما بزنیم یه جایی یه همر دیوار کردیم

مورد بعدی هم‌گفتی افشاگری کن حیف ک سایت قطعه دسترسی ندارم عکس بگیرم وگرنه از این توهم میاوردمت بیرون که کپای ۷کراپی از ۱۶ اومد رو ۱۲ ۱۳ :)