Posts by Matincw

.ارزش استراتژيکش چي بوده؟؟؟

- والا بخدا حتي ديفالت هاي من بيشتر منابعش هم 10 نشده،دهکده هاي ناتار خيلي شاخ ترن از ديفالت هاي من🥀

دارين با خودتون دقيقا چکار ميکنيد؟؟

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

مشکل من شما نیستی.

مشکل من با دوشیزه کیتی پری هستش از وقتی که با اورلاندو بلوم میگرده کم کار شده اهنگ خوب بیرون نمیده.

واسه همین دو تا سه چیف زدیم که حساب کار دستش بیاد. اگه تا اخر این ماه اهنگ جدید ریلیز نکرد‌ میریم برای چیف کپ...

1 و 2.نمک و سفره بخاطر رفاقت چندین ساله شما با دوستان من بوده که شما ادد شدین تو گروه اس ای وگرنه سر خیابون که نیومدیم اگهی جذب پلیر بدیم هرکی دلش خواست بیاد.

3. صحبتهای بین اکانت تورین و اکانت نامبر وان با تهمت چراغ و جاسوس بین سایدی فرق داره. چندین بار تذکر دادم و گذشت کردم. اون اتک هم تلنگری بود که به راه راست هدایت بشین که متاسفانه نشدین:))

4 و 6 و 8.تیم رو بد متوجه شدی فک کنم. چندین نفر از رفقای چندین و چند ساله دور هم هر سرور داریم بازی میکنیم و مشخصا ده نفر رو تک اکانت بازی نمکنیم. یه مجموعه اکانته که هرکی کمک میکنه پس من خودم رو کینگ رضا و فرید هم رو تورین لاگین داره:)

حالا اینکه میگی شما خودت از کجا میدونستی :))

مگه من گفتم از مسائل خارج ساید میدونم؟ فرید عضوی از تیم ماس و چیزی ک من ندونم ایشونم نمیدونه و چیزی ک من بدونم ایشونم میدونه چون مطالب رو با هم در میون میزاریم.

7. میای مطالب رو میپیچونی :))

من اومدم گفتم اقا اس ای رو نزن مولتی بچه ها رو نزن اتک نده به ساید خودی برو سایدای دیگه رو بزن. بعد شما اومدی گفتی هرجا اتک میدم رفیقام هستن. منم گفتم این سرور متا نداریم خاله بازی که نیست هر سایدی رو خواستی برو بزن ان ای بزن اس دبل بزن.

حالا شما از این حرفای من نتیجه گرفتی متا پشت پرده شده ؟

5. شماره مربوطه از فرید هست و فرید در این ۶ سال رفاقتمون درباره چراغ و متا پشت پرده و جاسوسی صحبتی نکرده و نمیکنه و نخواهد کرد. نمیگم دروغ ولی صد در صد اشتباه میکنی.

حجت جان داری هذیون میگی فرید با تیم ماست و شماره تلفن همراهی هم که گذاشتی از ایشونه

من به طور قطع به یقین بدون شک بهت میگم ک فرید ما اصلا درباره مسائل خارج سایدی نه اطلاعی داره نه وقت و حوصله داره که بیاد صحبت کنه چون صبح تا شب بیمارستانه و شیفته

حالا مولتی رو میدونم از دلسوزی گفته بیاد کمکت کنه چون فاز مظلوم نمایی برداشته بودی میگفتی منابع ندارم.

ولی بحث جاسوس یا متا پشت پرده و این داستانا اصن امکان نداره.

پای سفره ما نمک میخوری نمکدون رو نشکون عزیز دل.

پا شدی رفتی مشکل نداره ولی دیگه دروغ و تهمت نزن.

1. هر اکانت در هر هفته فقط می تواند از 10 اکانت غارت داشته باشد.

(تولید کل اکانت قابل غارت می باشد)

3. محدودیت پوش‌ وضع شده برای جلوگیری از ارسال منابع در روز های اولیه و در پایان هفته سوم به حالت اصلی سیستم پوشینگ بر میگردد.

چه قوانین من دراوردی زیبایی

مثلا من که رعد ساختم بخوام کپ یه بنده خدایی رو از ساید مقابل رید بدم‌ نمیتونم

پس نیرو سواره اول سرور کلا کشک ؟ بشینیم فقط ناتار بزنیم. لیست با باتلقمان جان ۱ک گلدم برای رید اتومات فعال میکنی الهی به امید تو ناتار بزن فقط:)

محدودیت پوش چرا فقط روزهای اول و پایان هفته سوم باشه ؟ کلا یا باشه یا نباشه :)

بفرما یه حرفی میندازی وسط بقیه خودشون میان برمیدارن.

از الان بهونه ها شروع شد.

۵ سرور قبل فلان کارو فلانی انجام داد.

۲ سرور قبل عباس اقا به من بد نگاه کرده.

باز هم‌گفتم بحث نبود مولتی نیست بحث تعداد مولتیه.

همین الان بهت میگم تو هر ساید چندین مولتی کش هست

چه ان ای مثل امیر حسین تریدر و دوستان همراه

چه ان دبل ایلیا و ارمین

چه اس دبل مثل عرفان و میلاد تگزاس

چه اس ای مثل اکانت رونان

وقتی هم سرور استارت بشه همدیگه رو متهم میکنن میگن چرا شما مولتی کشیدین ما بخاطر مولتی ساختن شما مولتی ساختیم. یا شما بیشتر از ما مولتی ساختین.

هیچ وقت کسی نمیاد تو فروم اعلام کنه بگه من طرفدار مولتی هستم وقتی هم کسی کاری به کارشون نداره چرا بیاد اعلام کنن.

هیچ اتحاد بدون مولتی هم نمیتونه ۴تا ساید رو بزنه نهایت مثل تروریسته دو سرور قبل چندتا همر بلند کنه و قبل کتیبه بره رو حذف.

فقط سوال اصلی این هست که چه تعداد مولتی قراره ساخته بشه. نه اینکه مولتیی ساخته میشه یا نه :)

این ایده های نابی فقط از یه محمد میتونه تراوش کنه مخصوصا از نوعه دیابلوش

خوش امد میگم حضور قویتون رو به فروم

ادی جان گلم

اینکه یه نفر ۶۰۰ک دف ثابت داره رو همه دهکده هاش و میتونه راحت گندم بده

یا با لیست غارت اتومات وقت بیشتری داره برای مولتی کشیدن

مشکلش لیست غارت نیست چون با بات هم میشه لیست اتومات فرستاد.

مشکلش از همون اول مولتیه

حالا بیا هزارتا کار انجام بده که مولتی کشیدن سخت تر بشه ولی وقتی میتونی از همون اول مولتی رو جلوش رو بگیری یا حتی کمترش کنی

اون ۱ک گلد اپشنی هست ک سرور از اون هزینه هاش رو در میاره اگه نباشه بچه های صنعتی باز یه وی پی اس و یه بات میندازن رو اکانت خودش لیست رو‌ بزنه

#اکانت_را_خدا_ازاد_کرد

امید الکی نداشته باش.

این سرور هم مولتی ازاده. فقط تنها محدودیتش اینه که موقع "ثبتنام" با هر سیستم ، یک اکانت میشه ساخت.

تنها تفاوت این سرور بجای ۶ تا اتحاد ۶۰تایی مولتی مصری میشه ۴ تا اتحاد ۶۰تایی مولتی مصری :)

با توجه به گفته های ادمین عزیز به نظرم در این سرور دیگه شاهد مولتی زیادی نخواهیم بود و این قضیه نوید اینو میده که سرور خوبیو شاهد باشیم .

به نظرم ادمین قدم خودشو ورداشت و حالا دیگه نوبت ماست که در این راه قدم ورداریم .

عمه ، شوهر عمه، پسرخاله ،بابای زن عمو ، همسایه طبقه بالامون قراره اکانت بسازن اول سرور و بعدشم دوباره همون ماجرای سرورای قبلی

هیچ مشکلی برطرف نشده.

۲) بریم تو سرور و همون تیمی که گفتمو بسازیم و جلوشون بازی کنیم .

۳) مرام نامه رو بنویسیم و اون شورای امنیت که متشکل از نمایندگان هر سایده رو تشکیل بدیم و مولتی هر سایدو از داخل صفر کنیم.

چرا بریم هزینه کنیم و وقت الکی بزاریم برای بازیی ک در هر صورت باختیم.

۸۰تا مولتی از یه سمت شروع به زدن کنی وقتی به اخری برسی باز دوباره مولتی اولی بالا اومده. تازه اونم اگه فقط بخوای مولتی یک سایدو بزنی چون به احتمال زیاد هر چهار ساید مولتی دارن.

دو کلام هم از مادر عروس

نصف شب خواب به خواب شدی اومدی فقط یه چی بگی بری

توضیح دادنیا رو توضیح دادم ولی اگر بازم برات سوالی مونده میتونی بری از مانی بپرس

متاسفانه به علت داشتن پسورد اکانت ها بچه های ان دبل رو اکانت لاگین داشته و لانچها کنسل شده و به سمت واندر ان ای لانچ شده و پلن صفر کردن واندرزن بمب ناموفق بود.

همری هم که مسیرشو گم کرده بود بلاخره خواسته یا نخواسته رسید.

مرس از دکتر نوید گل

اتحاد ایش هم با پایان خودش رسید.

خسته نباشید به همه بچه ها که حرف منو زمین نزاشتن و اومدن کنار هم بازی کردیم.

متاسفانه به علت داشتن پسورد اکانت ها بچه های ان دبل رو اکانت لاگین داشته و لانچها کنسل شده و به سمت واندر ان ای لانچ شده و پلن صفر کردن واندرزن بمب ناموفق بود.

مرسی از نوید عزیز اکانت dr.nvidia

مرسی از فرید عزیز اکانت nish

مرسی از میثم عزیز اکانت mish

مرسی از رضا عزیز اکانت gish

مرسی از میلاد عزیز اکانت nervsky

و اکانت خودم اکانت kish

این سرور برای ما فان بود که سعی کردیم بدون جبهه گیری و دخالت تو بازی سایدای دیگه مستقل بازی کنیم.

در اخر از ادی عزیز و مهدی کلت (ادمین محترم گروه لیدر اعظم ادی و یاران) کمال تشکر رو دارم اگه نبودن همون هفته اول حذف کرده بودم.

گزارش واندر ان ای هم محسن جان بزار ما که دیگه دلمون نمیره رو اکانت لاگین کنیم ببینم همره چیکار کرد . حیف اون جاش رو 00بمب بود.

پ.ن: عرفان جان به اعصاب خودت مسلط باش. بجای این همه لفت دادنا بازی خودتو بهتر کن.

پ.ن۲: ارمان گل میدونی که خاطرخواهتم و دوست ندارم بازی باعث ناراحتی بشه

جهت دریافت مبلغ جایزه ۳۰ میلیونی برای ساید همیشه برنده ان ای (پس از مصرف ترکیبات سنتی و صنعتی همزمان) درخواست باز شدن مجدد سرور را دارم.

تا بار دیگر مشت محکمی در دهان نوبان حاضر در اس ای خورده شود.

خبر رسیده تو این فاصله از فریز سرور تا الان علاوه بر اون ۲۵۷ کپ کاتا شده توسط ان ای یه ۶۰۰ ۷۰۰تا کپ در سرور های دات کام دژکوب ۵ایکس و غیره هم کاتا شده تا گندم کمکی از سرورهای دیگه فرستاده نشه. انقدر که پلنر های قوی هستن اقایون

اصلا کمال گرایی نکنید چرا که چیزی که شما بهش اشاره میکنید کمال گرایی است که منجر به نشدن میشه. این همه سرور ما اومدیم با مولتی بازی مقابله کنیم که در نهایت خودمون مجبور شدیم مولتی بازی کنیم... پس من تکرار میکنم سایدها معمولا 700 اکانت داشتند. قراره بشن مثلا 240 تا ! این پله اول هست.

۲۴۰تا تیکت داری ۱۰۰ تا پلیر

خوب ۱۰۰تاش که واسه بازیکنا میره ۱۴۰تا میمونه که میشه مولتی

حالا کی قراره مولتی داشته باشه ؟ مثلا بگیم ۴۰تا تنسر ۴۰تا نورث امپایر ۴۰تا تارتاروس ۲۰تا هم پخش میکنیم ک بقیه صداشون در نیاد

حالا تو این شرایط منی ک یک مولتی دارم بیام ببینم فلانی ۴۰تا مولتی داره بنظرت راضیم؟ دیگه این تیکت چه فایده ای داره

یا صفر یا صد. اینجا میانه نداریم

11- منطقی ترین حرف رو متین زد با احترام کپی که رید میشه رو بقیه دهکده هاش نیرو هست باید بن شه اکانتی که رید میره هم باید پانیش بخوره اگر ادعای مبارزه با مولتی بازی دارید در درجه اول باید ترس از باختن نداشته باشید دارید بسم الله

12- نمیشه اینجا بیاید بگید مولتی اخه پیفه هرکدومتون سرور ران شد بیاید 20 تا مولتی بکشید

در مورد 11- نه تنها اکانتی که نیرو داره و غارت میشه باید بن بشه.

بلکه اکانتی هم که نیرو نداره ولی چراغش ابیه و داره بدون لاست غارت میشه هم باید بن بشه.

فقط در یک صورت بن نداره که طرف افلاین باشه و چراغش زرد یا قرمز باشه.

در صورتی که اکانت چراغش خاکستری بشه هم باید حذف و کپ تبدیل به ناتار بشه

12-مولتی کشیدن همش زحمت اضافس ولی این بحث رقابتی هست ک ادم مجبور میشه مولتی بکشه. تا زمانی ک من بدونم طرف مقابلم ۱۰تا مولتی میکشه من سعی میکنم ۲۰تا مولتی بکشم عقب نمونم. سرور بعد باز حریف برای جبران ۴۰تا میسازه و این سیکل معیوب پیش میاد که در نهایت ۶۰تا اکانت اصلی داریم با ۶تا اتحاد مولتی که حتی ۷کراپهای ۵۰درصد گندم هم کپ مصری میشه.

گفتم که مقدار پوش مشخص و قانون دار باشه نه اینکه اصلا پوشی وجود نداشته باشه.

من میتونم ۵۰تا مصری بسازم واسه تولید بیشتر ۵تا توتن ۵تا گول بسازم یکی برای همر واندر زن یکی برای خفت و دف فقط از مصریا پوش کنم. دوباره داستان قبلی پیش میاد. (منابع اکانت برای اکانت دیگری مصرف میشه)

پوش قانون مند یعنی

1- اکانتی کوچیکتر از دریافت کننده بود روزانه یک ساعت تولید اکانت

2-اگر اکانت فرستنده بزرگتر بود روزانه ۳ ساعت تولید اکانت.

3- رو کتیبه هم میشه مسیر زد. (تعداد کتیبه هم باید کمتر بشه از هر نوع ۴تا )

شما که دات کام بازی میکنی وقتی پوش میکنیم مشکلی پیش میاد؟

پوش با بازار یا غارت به اندازه یک ساعت تولید روزانه اکانت قابل انتقال هست.

این انتظاری که داری میگی من برای ساخت همر فلان کپ رو میزنم این توقع ها تو اسپیدترا ایجاد شده که همر میلیونی باید ساخت. کی تو سرور های عادی ۶تا واندرزن میکشه هر کدوم ۶۰۰ک گرزی رو هر دهکده هم ۵۰۰ک دف ثابت داره اخ هم نمیگه؟

توقع رو باید بیاریم پایین.

این لینک درمورد قوانین پوش و نحوه پوش در سرورهای دات کام هست. کسی علاقه مند بود بخونه

Automatic Pushing Protection

1- ببین سرور دو ایکس قبلی 110 نفر داخل شمال شرق بازی میکردن. پس اگه بخوایم سایدی 60 تا بزاریم قطعا کم میاد و البته 150 تا برای یه سری سایدها اضافه میاد. این هم در نظر داشته باش تعداد بازیکن ها زیاد میشه.

2- احتمال اینکه کدها اضافه بشه و به 240 تا (یک کنفدراسیون کامل) برسه هست. من این رو به فال نیک میگیرم چرا که همیشه میگم برای پیشرفت قرار نیست از پله 1 بپری به پله 10. مثلا اینکه ثبت نام کدی بشه و حالا عددش 150 یا 240 باشه خودش پیشرفت حساب میشه چرا که از 720 اکانت به 240 یا 150 رسیدیم. با این اوصاف فکر میکنم مپ 400 تایی که استاندارد سایز نقشه هست مناسب باشه.

3- اینو نمیدونم

4- ببین باز من شخصا تا سرور قبل بات رو از نزدیک ندیده بودم ولی مطمئنا اگر یک انسان اکانت رو بکشه بالا به مراتب بسیار بهتر از بات است. شخصا موافق استفاده از بات نیستم ولی برام هم مهم نیست چه اتفاقی میفته. صد البته گرفتن جلوی این بات ها خیلی سخته چرا که میبینیم تو سرورهای خیلی قوی تر استفاده از

- حتما باید کدها طوری باشه که به ساید دیگه اگر داده شد بن شوند.

سرور های قبل رو ملاک بگیریم مثلا ان دبل ۲۰ نفر بود اس ای ۱۴۰نفر ولی همین ۱۴۰ نفر ۳ نفر رو اکانت اصلی بازی میکردن و هرکی دو تا مولتی بالا میداد پس تعداد بازیکن مهم نیست میخوایم جلوی مولتی بازی رو بگیریم.

همینطور که قبلا گفته شد قانون اصولی اینه که هر شخص فقط و فقط برای منافع خود اکانت بازی کنهپس اگر اکانتی هم پلیر داشت ولی منابع میداد رید بشه باید بن بشه. این قانون اول

از طرفی حرف دیگم اینه که ای پی ها باید سفت و سخت کنترل بشه حتی اگر اصلا رید داده نشه ولی دف ساخت عالیه دمش گرم اما حتما این اکانت باید پلیر داشته باشه مولتی بسازی دف بکشی هم مشکل داره.قانون دوم

دو راه حل دارم برای اجرای این قوانین:

یک مولتی هانتر سخت گیر باشه و بن و پانیش و بازرسی های سنگین انجام بشه که شک دارم انجام بشه

(هر سرور قول میده اعلامیه میده سرور بدون مولتی اما دریغ از یک بن یا پانیش)

یا

دو اینکه از همون اول تعداد اکانتا کم بشه. وقتی ۱۰۰تا پلیر داشته باشی دیگه سر همون ۶۰تا اکانت کسی نمیتونه مولتی بکشه

البته مشکل اینجاست که لیدری که تیکت میگیره کیه؟ تا بتونه عادلانه به همه تیکت بده

و در اخر هیچ وقت تیکت بیشتر جواب منطقی نیست. چرا که باز هم همون مولتی بازی اتفاق میفته ولی فقط برای اشخاص خاص نزدیک به لیدر.

منی که پلیر رده دوم و سوم هستم فقط یه تیکت میدن