Posts by RoNaN

به خدا لایک کردم ولی اسم شما رو نمیدونم که بخوام بگم به ایلیا عزیز اسمتون چی بود

دوما ایکس جان پلنشون که معلوم بود فقط بین اتکاشون یه جام جهانی که به کرونا خورده بود فاصله بود به نظرم به غیر از لانچ کردن و فیک ایستایی که زده بودن که افتضاح بود بقیه پلنشون خوب بود

یعنی فکر خوبی کرده بودن 😂

این خیلی بده که هر ژتون شهربازی فروشی بیاد اینجوری صحبت کنه با آدم

اسم کینگ رو بردار پادشاه بی ادب نمیشه که

ناصر به گفته تو شرافت نداره اینو نداره اونو نداره حداقل شعور حرف زدن داره آدم دو کلمه باهاش حرف میزنه حرف بد نمیشنوه

یوسف جمع کن بچه هاتو ادب یاد بده

اومدیم بازی کنیم یا ببینیم کی بی ادب تره

از اول سرور مولتی مولتی میکنین مولتیای ممد توهمی مولتی نبود

کی کتیبه انبار میاره خاکستری میخوای طرز تهیه چیفرو بهتون یاد بدم ده بزنین بقل دف سازاتون چیف کنید کتیبرو ؟

سره بازی بلد نبودن شما ها ما میشیم کرکس ؟

من ترجیح میدم کرکس باشم تا چیز دیگه

جمع کنین خودتونو هرکی یه اکانت بی اصل نسب ساخته اومده تو فروم چششو بسته دهنو باز کرده

اینجاشو دیگه با تو نیستما با همه سایدام آقا واقعا اگه شعور استفاده از فروم ندارین یا سنتون پایینه هیجانی تصمیم میگیرین و جواب میدین لطفا به بقیه احترام بزارین نیاین

آقا برای آخرین بار میگم رفیق من بازی هم بلد نیستم شما ناصر کدورتارو کنار گذاشتین

سایدو دست بگیرین آدم رغبت کنه اونجا ثبته نام کنه پلیر ها پخش میشن

والله دیگه نمیدونم چجوری بگم

آقا یکی به این دوستمون بگه قبل کلاس اینو بدونه رو هر ده اتک بیاد یه ذره دف دادن ایراد نداره فقط یکم

شما کی لیدر شدی با این وضعیت

لیدری چیزی بیشتر از نیرو سازیه برادرانه میگم بهت

بچه های باغچه بان از شما ها قشنگ تر بازی میکنن والله 😂

فرهاد جان داری گند می‌زنی به بازی ها با این کارات میشه کتیبه بزنیم بعد هدیه بدیم بهشون ؟ 😂

خاک بر سرت فرهاد تو باز پلن زدی کتیبه اوردی؟

چرا انقد نوبی تو؟

نمیدونی استاد تک هیرو میره کتیبه بیاره؟

واقعا که.

بلد نیستی مولتی بکشی چرا ناراحت میشی شما اصول اولیه بازی رو یاد بگیری کسی توقعی ازت نداره ایلیا جان

رونین خار شده تو چشتونا 😂

شما مولتی نمیزنین ؟

شما به کتیبه درست تو سایدتون جمع نکردین من نمیفهمم چرا با رونین خودتونو مقایسه میکنین

اینجا میگین مولتی تو سرور های فینال دات کام شماها کجایین

وقتی ما تراوین بازی میکردیم شما ها قفله کندی کراش بودین والله

به نظرم اولین شرط سر کلاس نشستن باز کردنه چشمه

شما چشتو باز کن این فاز خود بزرگ بینیتو بزار کنار بعد بیا من ثبته نامت کنم 😂

راستی ۲۵ تا نیست ۳۲ تاست 😂

مرد جنگی اگر یاراشو میشمرد که جلو زن کتیبه نمیشد از ساید دیگه بیان با دو کی لاست کتیبشو ببرن

علی جان شما یا مرد جنگی نیستی یا شمردن بلد نیستی

هی میخوام بگم میپردازم بهت میبینم چیزی ندارید بپردازم به نظرم به حال خودت رهات کنم بهتره

شما کتیبه ساید اس ای رو بلند کردی یه خزانه عقب نداشتی جا به جا کنی ؟ الان کتیبتونو بردیم ده چیف کردیم الان عکس چی گذاشتی
    فروم ببند تورو خدا وقت بزار تو بازی این سرور که گذشت شاید یه چیزی یاد گرفتی واسه سرور بعد

پرهام جان والله من ندیدم ازت هیچی حتی اون سرورم که ما احترام نگه داشتیم هیچی نگفتیم سفره هم پهن کردیم بعدش اون همه حرف شنیدیم هم هیچی ندیدیم

من لفظ باز بودم قدیما حال میکردی الان به دهنت تلخه

من مولتی میدم تو بزن تو نیرو داشته باش بدم بزنی

کپ ۱۷ اوج افتخارات ماس ؟؟؟؟؟. حق با تو افتخارات شما چیه زدن دهکده با جمعیت ۲۰ تو خاک اس ای به مدت ۲ روز 😂

اون موقع که من تراوین بازی میکردم تو کودک درونت بیرون بود آرزو بزرگ شدن داشت

یادته جلو دره مغازم وایساده بودی تا بیام بیای تو مغازه

سن سالت نه تو ریل به من میخوره نه تو تراوین

این سرورم دست گرمیه بعد کتیبه ها میپردازم بهت

بهش تو باهاش فرقی نداری

رید سالم ۷ در ۷ می‌زنی درسته من نابینا باشم حسی کلیک کنم رو مانیتور بیشتر از تو نیرو میسازم

سلام خدمت همه دوستان

آقا پرهام عزیز

از ادبیاتت خوشم اومد

شما بزن بودی اکانت پاتریوتو میزدی

0. -41

شما هر سروری که بگی هر نژادی که بگی من با شما تک به تک میزنم

رسولو مهدی اگه ران میکنن اختصاصی بریم اونجا

.com

قبوله بریم اونجا هرچی که شما بگی

شما آماره منو میخوای از تیمای بزرگ فینال بپرسی درباره تیم رونین مهدی رونان میگن بهت

من اکانت پاتریوتو از مولتیای شما کشیدم بالا میدونی کدوم اکانته که همونی که نتونستین چیف کنین اینسرت زدم براتون 😂

شما کله پیشوارو جمع کن اگه کسی مونده من با تیم رونین میام خوبه ؟

تو یک پنجم من نیرو داشته باشی من از سرور میرم

تو سرور اسپید ترا که غارت خودکار داره هزارتا داستان تو نتونستی آقا

شما قدیم بد بازی نمیکردی خیلی خودتو درگیر سامان کردی بازی یادت رفت

والله تکی یه کتیبه نمیتونی بلند کنی

شما دهه ۳ که همر همر دارن ۱۰۰۰ تا سواره داره از دو مدل نیرو

فقط بهم بگو کی کجا

میپردازم بهت

هی پاک میکنه

آقا میگم بین اتکاشون به فاصله دوتا جام جهانی باز بود 😂

اینم پیشرفته دیگه بنده خدا بالای ۳۰۰ تا نیرو داشت 😂

افتخاری دیگر از اینا 😂😂😂

الان پسندیدی ؟؟؟ دیگه پاک نمیشه ؟؟؟

من اون سرور که رو رونین با ایمان بودم میثم اینا رو بیگ فارم میثم کشیده بالا

من هیچوقت لیدر ساید نبودم ، پارکتو عوض کن ؟؟؟

درو دیواری نبود خیلی آروم باهات صحبت کردم خرابش کردی

همون فروم میای بهتره مغازه زدی اینجا بفرما پسته بفرما قارچ از افتخارات من میتونی از تمام کسایی که سرور های فینال جهانی بازی میکنن بپرسی بهت توضیح میدن

پیشوای جهانیان ؟؟؟؟؟؟ بیخیال

بگو بره یه کتاب جدید بنویسه نباشه چند وقت دوباره

۱۰۰۱ روش گند زدن به ساید

جایی نیست بکشم بیرون آروم نبودم رعایت نون نمک که خوردیم رو میکردم

از ادبیاتت خوشم نیومد سری بعد ملاحظه کن خودت

اینجوری جواب نگیری

افتخاراتتو بگو لطفا تو ام بدونیم ؟ (نگه داشتن چکمه یونیک برای پلن رفتم و فروختن به آن دبل )

پ.ن : مهدی جان بنده مگه میشه شما رو یادم نباشه داداش ؟ من یه محمد نامی میشناختم که رو اکانت پاتریوت بازی میکرد فکر کردم ایشون هستن ، چون ایشون تو جنوب غرب بودن اون موقع و با تیم پیشوا به مشکل خوردن . بنده از طرف تیم پیشوا صحبت نکردم صرفا عرض کردم تیم پیشوا در این سرور نیست و چندین سروره که تیم محافظین جنوب غرب در این ساید بازی میکنه .

داداش ؟ علامت سوال ؟؟؟؟

اون موقع ها میگفتی یادمه یوسف من کلا با سیاستهای شما جنوب شمال کاری ندارم

من دیدم بچه های پیشوا اومدن روی صحبت با بزرگ‌تر اوناس واگرنه من به کسی بی احترامی نمیکنم خودتم میدونی کل کل نمیکنم

به به آقا یوسف خوبی

من مهدیم رونین ، ویک ، رونان ، بیگ فارم بازم بگم یا کافیه نگو نمیشناسی که ناراحت میشم

یوسف جان داداش خودش نمیاد جواب منو بده تو چرا انقدر انرژی مصرف میکنی ؟؟؟؟

بله حق با شماس من با اطلاعات کم اومدم اخه از وقتی پیشوا اومد ما تمام تلاشمونو کردیم بریم از سرور ایران

بهت تبریک میگم یوسف بعد اون سرور تا الان پیشرفته خوبی داشتی داداش فقط اگر محافظین اس دبل هستی بزار بچه های پیشوا جواب بدن بهم

ممنون

پارسا جان اگر انقدر خوشحال شدین یه ۱۰ ک دیگه بزنم دیوار کنین آقا

۴ روز رو چجوری جبران‌کنیم الان 😂

الان ما نابود شدیم آقای shadow دومینو نابودیمون رو از کجا تهیه کنیم 😂

با سلام خدمت همه دوستان

آقای پرهام خوده سامان نمیاد تو فروم ؟

واقعا به ایشون من تبریک میگم که با تلاشی که داشت کل sw رو از هم پاشوند من خودم پلیر اون ساید بودم ولی از وقتی تیم پیشوا اومد کلا اس دبل نابود شد

شما که میگی مولتی داشتن بازی کثیفه شما هم وقت بزار مثل دوستان هزینه کن بیار با خودت

بازی کثیف وقتی بود تنها خون آشام دنیای واقعی رو ۳ تا کتیبه دادین بهش ۳ تاشو بردن ازش بجای معذرت خواهی گفت دوس داشتم فروختم

بازی کثیف وقتی که بخاطر دیپلماسی تیم پیشوا تمام پلیر های ساید رفتن

مشتی شما خودتونم با هم کنار نمیاین بجای ۴ تا اکانت تو ۱ اتحاد ۱ اکانت میاوردین ۳ تا دیگرو مولتی میکشیدین که الان این بحث ها نباشه

الان سوال من اینه اگر پیشوا خیلی تیم خوبی بود چرا حتی اسم اتحادتونم پیشوا نمیزارین ؟؟؟

آخرین سروری که من تو اس دبل بازی کردم تنها افتخار اکانت بد بوی زدن ۱ ده با جمعیت ۳۰ تو اس ای بوده

همون تیم زئوس که از نظر شما کثیف بازی میکنن چند ساله با همن ؟؟؟ امرداد چند سال با هم بودن تال وال چند ساله با همن چرا پیشوا اینجوری شد ؟؟؟؟

پرهام جان فکر کنم وقتشه شما یکم روشتو عوض کنی

آقا سامانم به دوران باز نشستگیشون برسن دیگه بیشتر از این sw جووون و توان نداره بیابون شده اون ساید

امیدوارم از حرفام دلخور نشین

و من الله توفیق

پاورقی : دوستان تراوین یه بازی یه سرگرمی خیلی خوبه

و همراه خودش کلی دوست میاره به شرطی که به عنوان تفریح نگاهش کنین

لطفا از این همه حاشیه دوری کنین

با آرزوی بهترین ها

مهدی رونان