Posts by Yakuza

سوال: دف ریختن توی اکانت های ساپورت رقیب مجاز هست یا خیر؟

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

دوست عزیزمون از توتال های جنوب این سوال کرده و من بی ادبی میکنم و جواب این سوال میدم چون قبلا از این کارا انجام دادم , دف میریختم تو فارما واین هم سبکی از این بازیه ولی این سرور اقا میلاد از اکانت eminem اجازه ندادن و باعث افتخار بود از ایشون تجربه کسب کنم .

درباره دف ریختن شاید کار کثیفی باشه ولی سبکی از این بازیه هیچ قانونی هم نیست که این کار غیر قانونی بدونه . مثل مولتی بازی .خرید و فروش کتیبه و خرید و فروش اکانت .البته دف ریختن تو فارما نسبت به مثال هایی که زدم چیزی نیست . پس نمیشه گفت مجاز هست یا نه .

سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان عزیز

میدونم خیلی دیره ولی تبریک میگم به جنوب بابت دف عالی و تسلیت به شمال شرق بابت دیوار شدن . میگن پلن خوبی بود اگه خوب بود دیوار بوس نمیکردن .

درباره خرید کتیبه : کاری که خودتون انجام میدین به بقیه نچسبونید . با این کارا فقط خودتونو خراب می کنید .

شاید دفکورد های شمال شرق خواب بودن شایدم دفکورد نداره !!!!

کاریه که شده اگه شمال شرق هم بیاد از جنوب کتیبه ببره دلیل نمیشه بگن کتیبه خریدن .

به آقا سجاد 33yad هم بی احترامی نشه . اگه همری شمال شرق داره به لطف ایشونه .

من بلد نیستم بیام بگم این سرور بودم اون سرور بودم یا اسم چهار نفرو بیارم . کسی هم منو نمیشناسه فقط برای پیدا کردن رفیق جدید پلی میدم

و هیچ وقت برای ساید پلی ندادم پس لطفا به رفیقام احترام بزار تا احترام ببینی .

به بعضی ها باید گفت : بهت گفتن آدم؟ نه ، بهت تهمت زدن !