Posts by Yakuza

سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

اگر امکانش هست یکی از دوستان یک پست بزاره و اعلام کنه کدوم تیم ها اعلام آمادگی کردن و در کدوم ساید ها حضور دارن تا اینجوری معلوم شه کدوم ساید خلوت تر هستش تا بقیه دوستانی که میخوان بیان اون سایدو بالانس کنن.

پست های نامربوط زیاد شده و معلوم نیست کدوم تیم ها حضور دارن .

از اونجایی که معتاد تراوین هستم این سرور هم حضور دارم و آقا آرمان افتخار دادن تا عضوی از تیمشون باشم .

سایدو که مشخص نکردن ولی هر سایدی انتخاب کنن تمام تلاشمو میکنم تا برای اون ساید مفید باشم .

من محکومم به جنگیدن تا ابد8o

دیگه نیازی نیست درباره یک نوب پستی بزارم .

توی ۳ تا پست همه چیز معلوم شد . هم مولتی داشته . هم بازی بلد نیست . هم خفت کن نیست . هم الکی دعوا راه انداخت بین گروه ان دبل که شما رمز اکانت منو عوض کردین با اینکه کار خودش بوده و ...... . در کل فکر کنم کافی باشه .پرونده این بنده خدا بسته بشه کافیه .

یا حق

زمانی که من بازی میکردم تراوین (موش صحرایی داشت)

نگاه کن صادق شاهده هستش روز اولی که من سهند از اس دبل رو خفت کردم صادق اومد و گفت ابراهیم من سه دونه مولتی بهت میدم تا بزنی که یکدونه هم ناصر داد...که بعد از اینکه بین منو ناصر بحث شد سر کتیبه همون یکدونه رو هم گرفت...دوما؛اکبر در حد تعدیل زدن با من بود و من اکبر رو فکر کنم از سرور هشت راند دوم دات ایر میشناسم و بیاد قسم بخوره که یکبار درستی سر اکانت بوده بیاد قسم بخوره که یکدونه ناتار اون یا مژگان خانوم که الان گوشیش رو دزدیدن و نیستش بیان بگن که یکدونه ناتار اینها برای اکانت چیف کردن ... خفت رو تنهایی میزدم ناتار تنهایی چیف میکردم سربازخانه و اصطبل ها رو هر موقع به اکبر و مژگان میسپاردم که پر کنن میامدم خالی تحویل میدادن....وقتی که صادق از سرور رفت و پشت سرشم رضا سورنا رفت من فاتحه این ساید رو خوندم که چهارتا بچه مثل تو اومدن روی کار...اینم مولتی هاتون که باید همون موقع میزدمتون

اگه منظورت اون تایم از تراوین هستش که افتخار همه این بود اون موش صحرایی تا اخر سرور نگر دارن منم بودم . قدیمی بودن مهم نیست مهم اینه چیکار کرده باشی . چه برای سایدت چه برای اکانت خودت .

چی شد تا الان میگفتی مولتی نداری ؟ چند تا هم که از میلاد گرفتی عکسشم گذاشتم چرا بحث عوض میکنی ؟ نمیخواد الکی دورغ ببافی که کسی نبوده تنها بودی همه شاهدن. شارژ که من میکردم . منابع که از مولتی های من میگرفتی تو کاری کردی؟ اصلا نبودت بهتر بود .

نیازی نبود بشینی از تک تک مولتی ها عکس بگیری کل سرور میدونن اتحاد kto kat اتحاد مولتی های ماس . میخوای رمز اکانت هارو بد ببین از مولتی ها ما بیشتر غارت زدیم یا شماها ؟

مرد از دهنش حرف میزنه نه مثل تو فقط دورغ بگه تا دیروز میگفتی مولتی نداری به همه گفتی همر هاتونو با مولتی ساخیتن چی شد ؟ تا مدرک گذاشتم اومدی گفتی صادق و ناصر بهت مولتی دادن ؟ اینجوری که حساب میکنم تو از کل سرور بیشتر مولتی داشتی .

خداروشکر من رو کار نیومد . کسایی چون آقایان: ناصر . ادی . متین . حامد . شهریار و.... کارو دستگرفتن .الان به این بزرگان گفتی بچه؟ همین ادی که

تورو فارم عمومی کرده بود چی شد بزرگ شدی ؟ میدونم بچه ای و جایی پیش ما نداری . یادم باشه واست یه پستانک بخرم که اینقدر گریه نکنی .

راستی خفت کردنتونم دیدیم اول پیام میدی ببینی طرف جواب میده بعد لانچ میکنی :D:

.

تو برو بازیو یاد بگیر بعد بیا مولتی های مارو بزن .

طرف خودش رمز اکانت عوض میکنه بعد همر بک میده بعد میاد داد بیداد تو گروه میکنه که من ایکارو نکردم خودتون کردن . خجالت بکش تا عکسشو نزاشتم تو فروم .

تعدیل رو خوب اومدی آره تو بهم یاد دادی 🤣🤣🤣🤣،حاجی دستمون رو بگیر لطفا نوب اینجا مشخص میشه با اون همه مولتی که داشتین با جنگ اموزی که روتون بود این بودتون همرتون 🤣🤣🤣🤣،ای خدا کیا ادعا بازی میکنن ،جالبه سه نفر هم بودن لول🤣

همین که با آی کیو 10 یاد گرفتی خداروشکر میکنم.

یعنی شما مولتی نداشتی ؟ اون شیما و آراگون واسه من بوده؟ شما میگی وقت نزاشتم در صورتی که وقت گذاشتی ولی نوب بودی چیزی از تو در نیومد .

نه اینکه تو تنها بودی . حتما آقا اکبر و خانم مژگان پلیر های اکانت من بودن :). جالب اینجاس نفر سوم که میگی بعد از متا دوستی به اکانت ما

اضافه شد. شما که از اول 3 نفر بودین.

خب دوستان باز هم با مدرک اومدم . تا دیروز پاچه خواری میلاد تگزاس میکردی مولتی بهت بده رید بدی . مدرک ؟ اینم مدرک:

.

حالا بماند چند تا اک دیگه هم بهت دادیم . بیشتر مولتی های مارو بقیه رید میدادن و بعدشم رو واندر مسیر شدن . حالا برو ببین من چیکار کردم تو

چیکار کردی .حتما میخوای بگی به تو کتیبه دادن . بازم میگم زیادی نوب بودی سر همین کتیبه بهت ندادن .

یکم دیگه از نوب بودنت ببینیم : البته اگه ادمین پاک نکنه :D

.

راستی یادته وقتی رمز اکانت عوض کردی سر پلن نقشه گفتی کار تو نبوده ؟ میخوای نامه خودت به مولتی هانتر بدم که گفتی خودت عوض کردی ؟ بشین سر جات :)

حتما میخوای بگی تو رو اک من دسترسی نداشتی از این حرفا . اگه از اون اک همری هم در اومد سر من بوده.میخوای بگی چطور ؟

من واست تعدیل میزدم و شارژ میکردم . من بهت مولتی میدادم تا رید بزنی . میخوای بگی رمز نداشتی ؟ درسته ولی جانشینی داشتم اینم مدرک :

.

همه میدونن بعد رفتن صادق اکانت babolat به من داد. که روی اکانت شما جانشینی داشت .

در کل فکر کنم همین کافی باشه . خدایی ارزش نداری بیشتر از این سرت وقت بزارم . همین که همه فهمیدن هم نوب هستی هم مولتی داشتی کافیه .

با اینکه دیره ولی تبریک میگم به ساید جنوب شرق کلا عالی عمل کردن.

اولا نمی‌خواستم صحبت کنم تا پایان بازی چون

اولا نمی‌خواستم صحبت کنم تا پایان بازی چون نمی‌خواستم حاشیه درست بشه براتون آخر بازی ،نوب جان اگه برای من همر مهم بود که پسورد نمی‌دادم به الیا از neخفت کنه .سوما ساید ان دبل برای من چکار کرد که من بهش همر جنگی بدم ؟کتیبه انبار یکماه بعد اومد روی اکانت من که همر جنگی داره هرچی داد می‌زدیم بابا با انبار 240 و 480 نمیشه پر کرد اصطبل و سربازخانه اونوقت انبار میچرخید رو اکانت های اسکاتر نمونه اکانت خود امیر من این درجه از نوبی رو به هرکس بگم پشماش فر میخوره بچه جون فهمیدی که من همر جنگی دارم انبار نباید تا یکماه گیرم بیاد ولی اکانتی که اسکات می‌کشه باید انبار گیرش بیاد🤣.خوب هرکس جای من باشه بیلاخ تحویل تو و ساید تخمیت میده فهمیدی چه برسه به همر .درضمن من تو گروه که اگه عرضه داری اونها رو بذار که من نوشتم من همر به شماها نمیدم،اقای ناصر عزیز چند بار بنده تو گروه اعلام کردم همر برای ساید نمیدم میذارم از بی گندمی تلف بشه ولی به سایدی که برام هیچ کار نکرده همر نمیدم ،هرچی داد زدیم بابا یه احمق بدین ندادن داد زدیم چکمه رو بدین به ما خفت بزنیم از se که فاصله زیاد چکمه می‌رفت رو اکانت رومن 🤣 خوب این درجه از نوبی رو کجا دیدی ؟!امیدوارم سرور های بعد ببینمت بچه جون...،

بچه خیلی وقته بزرگ شده (البته اگر تو بزرگی. دوست دارم همیشه بچه بمونم )

یک سوال چرا باید به تو کتیبه میدادن حتی انبار ؟ تو شخصیتی هستی که نمیدونی تو سربازخونه و اصطبل میشه تعدیل زد بعد به تو کتیبه بدن؟

انشاالله در سرور بعد همو میبینیم . البته پلن داشتم تو یه پلن بازارتو بزنم که دیگه نتونی تعدیل بزنی و نیروها لاست بخورن . حیف شد خودم بهت

یاد دادم تو سربازخونه و اصطبل میشه تعدیل زد .

البته نیرویی روی تو بلند بشه حیفه تو خودت همین جوری تو لاستی .

مراقب خودت باش عشقم (یکی اینو گردن بگیره و بهش بازی یاد بده. البته ارزش وقت گذاشتن هم نداره)

راستش نمیخواستم این پست بزارم ولی این طرف با نوب بازیاش پدر یه سایدو در اورده . چه از اونجایی که همر میداد به پلنر تا لانچ میکرد بک میداد و رمز عوض میکرد . سر این موضوع قهرمان هولدر برای جمع کردن نقشه رفت دیوار چون قرار بود همر ایشون جلوزن باشه و سر این موضوع واندر عقب افتاد.

خب اسکرین شات :

.

دیگه خودتون سطح این پلیرو می فهمید دیگه . جالب تر اینجاس میگه من مولتی ندارم و نزدم . همین اکانت های آراگون و شیما مولتی های ایشون بودن ولی از اول گفت اینا دفساز هستن که کسی بهش نگه مولتی باز . اگر رو این اکانت ها یکم دفسازی کردی از ترس صفر شدنت بود . خیلی ها دونبال صفر کردنت بودن. فقط سر اینکه جنگ داخلی نشه این کارو نکردن .

با ناتار همر کشیدن کار هر پلیریه . اینکه مولتی میکشی واسش وقت میزاری و هزینه میکنی بایدم همر خوب در بیاد .شما هم مولتی بکش . البته کشیدی دیگه اینکه همری ازت در نیومد سر نوب بودنته . خود اکانت ما با اینکه مولتی داره نزدیک 40 کا شمشیری لاست خورده و همرش ناقصه .

الکی نیا پی وی بلاکت کردم حال بحث ندارم ;)

راستی بازم اسکرین شات دارم خواستی بگو بزارم :saint:

آقا محمد مگه تیم تایگرز در سرور پیش اس دبل بود؟ من چیزی یادم نمیاد . بعدشم مگه ما سرور پیش تیم بودیم؟ همین سرور هم تیمی نبود 2 تا پلیر شروع کردن و پلیر به اکانت ها اضافه شد .

آقا محمد چرا به خودت میگیری . تو که میدونی من کیارو میگم همونایی که بعد رفتنشون آخر سرور پست گذاشتن و ..... بماند جوابشونو در سرور پیش دادم . حتی اگه یادت باشه خود شما و آقا یوسف پیام دادین که پستو پاک کنم که نکردم .

مشکل اس دبل نبود پلیر های پیگیر نبود در اصل لیدر هایی بودن که پیگیر نبودن و رفتن . وگرنه خود من که کم نذاشتم رنک یک دف سایدتون بودم و بعد رفتن پلیر ها 15 تا از اکانت های اونارو قبول کردم که دفسازی کنم .(دوستان مشکل اصلی کمبود حجم دف سرور پیش اس دبل نبود مولتی بود نمیشد گندم بدیم حتی مرتاض ها هم تو لاست بودن ) حالا بماند که پلیر هایی چون شهریار . امیر . صادق . و...... تمام تلاش خودشونو کردن.

تنها سروری که واقعا پیگیر نبودم و برای ساید تلاش نکردم همین سرور بود اونم به دلیل رفتن تیم کاپیتان و مشکلات شخصی .

این سرور که اس دبل مولتی داشت چیکار کرد؟ باز ما سرور پیش مشکل گندم داشتیم این سرور مشکل چی بود؟ بگم؟ تیم لیدری .

من و آقا محمد دیابلو دعوایی نداریم اگه داشتیم تو بازی حلش میکردیم . این بحث ها فقط برای گرم کردن فروم هستش ;).

خود شما تو واتساپ گفتی برای سرور بعد قراره تیم جمع کنی . بشخصه منتظرم تیم شمارو ببینم .

سلام اقا محمد خوبی ؟

مشکل های اصلی اس دبل در سرور پیش نداشتن مولتی (اقا یوسف گفته بود ساید بدون مولتی میاد ) و بعضی از لیدر ها که دیدن اس دبل نسبت به بقیه ساید ها ضعیف هستش سایدو ول کردن و با رفتنشون بیشتر پلیر هارو هم بردن .

جالب اینجاس اس دبل سرور پیش خیلی بهتر از اس دبل این سرور هستش . همین که سرور پیش برده نمیکشید بیانگر همه چیز هست .

این تیم ها تو اس دبل نبودن این سرور اس دبل اینجوری شد اگه بودن چی میشد ؟ البته شکی نیست این تیم ها تو اس دبل بودم اوضاع اس دبل اینجوری خراب نمیشد .

تا زمانی که تیم لیدری فعلی اس دبل عوض نشه اون ساید هیچ وقت نمیتونه به جایی برسه .

سلام آقا محمد . نیازی به جانشینی نیست اگر گزارشی هم بوده پاک شده .

اینکه میگید هر دهش تو مختصات های مختلف هستش . سرور پیش روی یکی از اکانت ها همین کارو کردیم درسته غارت بالا بود ولی تو تاپ نرفت . همر های اون اکانت جز ۱۰ تای اول سرور بودن پس میشه گفت همرش هاش نصبت به اکانت سورنا حجم بیشتری داشت . منظورم از این حرف این نیست که همر اکانت سورنا کم بود یا ... منظورم اینه با غارت ناتار شدنی نیست . بله در گذشته که مولتی نبود میشد ولی از وقتی که مولتی بازی اومده تو کار نمیشه با غارت کاری کرد .

آقا محمد این همه من سوال کردم چرا فقط جواب پوش و غارت مولتی دادین ؟ بقیه سوال ها چی میشه ؟ من که هرچی گفتین جواب دادم . بنظرم این پست گذاشتن ها فقط وقت تلف کردنه و کسی قرار نیست پا پس بکشه . به زودی نقشه میاد و این سرور تموم میشه اما حتما دونبال این باشید اون پلیری که گفتم کیه وگرنه اخر سرور چتشو تو گروه میزارم .

یا حق

بنده نیازی به دعای شما ندارم ولی برای شما دعا میکنم تا در تیم خودتون بهتون احترام بزارن .( اخر سرور پیام پلیر خودتون تو گروه واتساپ میزام تا بدونی در تیم خودت هم جایی نداری )

من این همه سوال پرسیدم شما هیچ کدوم جواب ندادی و فقط دست گذاشتی رو پوش! مرد باش بگو مولتی داشتی .

طرف میگه من استاد دانشگاه هستم . خب باش افتخار داره؟ اونم استادی که نمیتونه جواب یک نفر بده و فقط بلده بگه تو شخصیت نداری پایین شهری هستی . همین پایین شهری که میبینی چه از نظر مدرک دانشگاهی چه از نظر جایگاه شغلی از تو خیلی بالاتره و نیازی نداره شخصیت اصلی خودشو پشت کلمات قلمبه سلمبه مخفی کنه .

بنده هیچ وقت به شما تو گروه واتساپ بی احترامی نکردم . میگم هنوز دوستان فکر میکنن یک میلاد پلیر اکانت تگزاس است ولی نه بنده 3 هفته بعد از رفتن تیم کاپیتان برای کمک به اکانت تگزاس اومدم . اگر نیاز به بی احترامی بود تو پی وی با شما صحبت میکردم . پس حتما اشتباه گرفتی من در گروه فقط نظاره گر بودم .

افعال معکوس ؟؟؟؟ میدونم وقتی اون پیام هارو دیدی چشمات 4 تا شد و گفتی تنها راه اینه بگم اون برای تیکه انداختن ارسال کردم . باشه ما باور کردیم که شما 20 روز کاتا و کوچیک هارو هم 20 روز با غارت ناتار شارژ کردی!

در اینکه نژاد شما در غارت برتری داره شکی نیست ولی در سروری که بیشتر دوستان با غارت مولتی در تاپ حضور دارن نمیتونی بگی مولتی غارت نکردی .

اینکه میگی فقط ناتار میزدی کل سرور زیر سوال بردی . یعنی بقیه ناتار نمیزدن؟ ناتار ها فقط منابع برای شما سیو میکردن؟ مرد باش بگو مولتی داشتی .

جالب اینجاس میگی من لیدر نبودم پس چرا در امور ساید دخالت میکردی ؟ شما چیکاره بودی رفتی به آقا یوسف ویس دادی و گفتی کتیبه جنگی که زدین باید پس بدین تا بزارم متا صورت بگیره . اینو که خود آقا یوسف تو فروم گفتن شما هم تایید کردین که این ویس دادین . اگه لیدر نبودی چرا دخالت کردی؟اگه لیدر نبودی چرا آقا ناصر بار ها در همین فروم شمارو لیدر شمال غرب خطاب میکرد .

البته بهتره بگی لیدر ساید شمال غرب نبودی چون شمال غرب نیازی به لیدری ترسو و فراری نداره .

درباره کتیبه جنگ . ساید جنوب غرب این کتیبه به میلاد نداده در اصل لطف آقا شاهین بوده .

اون کسی که میگی دونبال متا غرب بوده من نبودم (فکر کنم باز منو با میلاد اشتباه گرفتی) . اس دبل هیچ وقت ساید محبوب من نبوده . بنده از اول پلیر ساید شمال شرق بودم .حالا بماند با چه اسم هایی . دلیل حضورم در ساید شمال غرب در این سرور دعوت آقا سجاد از تیم کاپیتان بود که بعد رفتن تیم کاپیتان منم رفتم ولی بعد از 3 هفته برگشتم برای کمک به اکانت تگزاس و ساید . فکر نکنم کاری کرده باشم که میگید تخم تفرقه کاشته باشم .

فرار رو به جلو ؟ من بلد نیستم فرار کنم مثل شما . همیشه تا اخرش هستم . نیازی به فرار هم ندارم . اونایی که شمارو میشناسن پلیر های تیم خودت هستن و بعضی هاشون با من در ارتباط هستن و حتی درباره شما حرف های رکیک میزنن .

بنده در جایی بزرگ شدم که عقده ای در زمینه لات بازی و قمه کشی ندارم . آقا شهریار پلیر تیم خودت همشهریه من هستش بنده اهل حصارک پایین کرج هستم 20 سال حصارک بودم و چند سالی هست کمالشهر زندگی میکنم میتونی از ایشون بپرسی کجا هستش . پس فکر نکن عقده اینکار هارو دارم . حتما میخوای بگی تو پایین شهری هستی و ..... بله افتخار میکنم بچه پایین شهر هستم چون در پایین شهر همه با مرام هستن و در میان ما اقا زاده هایی چون امثال شما وجود ندارن .

آقا محمد عزیز تا زمانی که مولتی بازی وجود داشته باشد و اکانتی در تاپ غارت باشد نمی تواند ثابت کند مولتی نداشته .

امیدوارم یک روز همه بدانند در فروم نمیشه با کلمات قلمبه سلمبه شخصیت اصلی خود را پنهان کرد .

شکی نیست زیر ساخت اکانت اماده بوده و اونم سر میلاد تگزاس که کلا زیر ساخت واسش مهم هستش. دمپایی اون ده خرج کتیبه شده حالا برو خودتو بکش بگو من یه ده چیف کردم;).

بعد اصلا تو نمیدونی من پلیر کدوم اکانت ها هستم .

11 روز بعد؟؟؟ پس چرا 2 روز بعدش حذف شد اکانت های شما ؟

درباره زدن هم در ساید اس دبل اون تایم همر اماده بوده و برای زدن شما 1 ساعت هم کافی بود .دلیل نزدن این بود که رو حذف بودی . و دلیل اصلی یکی از پلیر ها گفته بود نیازی نیست اکانت های پیشوا بزنی خودشون حذف میکنن میرن . مگه غیر از اینه سامان فراریتون وسط سرور حذف کرد بعد همتون ؟ بعدش بیام کسیو بزنم که هیچی نداره؟ حیف نیست ؟ فردا نمیگن بچه زدی؟

برای کوبیدن شما نیازی نیست از کسی بالا برم . شما خودت خودتو میکوبی عزیزم . تاریخچه بازی شما کلا تو حذف کردن اکانت خلاصه میشه که همین بسته برای کوبیدن .

اگر اسم تایگرز اوردم دلیلش اینه حقیقت گفتم . تیم شما اصلا نباید تو تراوین حضور داشته باشه . چه برسه در کنار تیمی بازی کنید .

پشت شما حرف زدم؟؟؟ شاید درباره پلیر های این سرور صحبت کنم ولی درباره آدم های ترسو و فراری نه . ارزشی ندارن دربارشون صحبتی کنم .

همه مشکل اصلی ساید اس دبل در این سرور یوسف میدونستن . ولی مشکل اصلی پیشوا بود .

یه کاری کن ببین چیف یک ده که دمپایشو زده کتیبه بد تره یا فرار کل تیم وسط سرور .همون اکانتی که دهشو چیف کردی کجاس تو الان کجایی ؟

دوستان عزیز همتون این پلیر و تیمشو میشناسید تا یک سال دیگه هم میتونه پست بزاره و حرف های بی معنی بگه . از اونجایی که برای وقتم

ارزش قائل هستم دیگه درباره این پلیر و تیمش پستی نمیزارم خودتون این تیم کامل میشناسید .

اگه مشکلی مالی داری سر پرورش قارچ بگو گل ریزون کنیم .

در آخر :

دهن شمارو نمیشه بست حتی با ماسک

سلام و عرض ادب خدمت بزرگان .

اول از همه به جنوب شرق تبریک میگم واقعا پلن عالی بود .

تبریک دوم به دفساز های شمال غرب .

اینجاس که باید گفت :

بچه بیا پایین سرمون درد گرفت .

سامان بدبوی کبیر ؟؟؟؟؟ سامان فراری بیشتر بهش میاد . والا ما ندیدیم پیشوا تا اخر سرور مونده باشه .

شما گفتی دیفالت اکانت مارو زدی . بله اون هیچی نداشت . 2 روز قبل اون چیف دمپایی که داشت برای کتیبه مرتاض منحصر خرج شد و اون ده کاربردی دیگه نداشت .

اما تیم پیشوا کلا همینجوریه هر وقت یکیو میزنه فرداش اکانت حذف میکنه . حتی 2 روز هم نمیمونه تا صفر شه .

اینکه میای میگی تایگرز مثل پیشوا هستش این حرف از ریشه مشکل داره . خوبی تایگرز اینه تا اخرش هست و کم کم 4 تا پلیر خوب ازشون در میاد . از پیشوا چیزی ندیدیم . تایگرز اگه کسیو بزنه خوبیش اینه حذف نمیکنه و طرف مقابل میتونه روشون پلن بره ولی شما مثل ترسو ها فقط بلدین حذف کنید .

قبلا قارچ خیلی دوست داشتی بهت گفتم برو وقتو بزار تو کار پرورش قارچ تو بدرد تراوین نمیخوری .

اول از همه باید گفت تموم شد؟؟؟ خیلی تاثیر گذار بود .

سورنا عزیز نه اسمی از من اورد نه چیزی ولی خب خودتون میدونید منظورش کیه از پست های قبلی من کاملا مشخصه .

بله من هم بی شخصیت هستم . من کوچه بازاری صحبت میکنم . من بچه پایین ترین جای ایران هستم . اصلا کارتون خواب هستم . ولی برای ما بچه پایین ها راست گفتن خیلی مهم هستش .(ببخشید مثل شما کتابی بلد نیستم صحبت کنم و اگر مشکل املایی داشتم به بزرگی خودتون ببخشید چون کارتون بخوابم:))

این دوستمون تو فروم هر کی ندونه دکتر یا استاد دانشگاه یا چیزی هستش . ولی یادمه وقتی تو گروه واتساپ بحثی میشد یه پیام طولانی در حد همین پستی که گذاشته میزاشت بی احترامیشو میکرد بعدشم لف میداد حتی 1 دقیقه هم منتظر نمیموند تا جواب بگیره . (شایدم بعد این پست از فروم خدافظی کرده باشه) حتما میخوای بگی عکس بده که اینجوری پیام میدادی و در میرفتی راستش عکس ندارم ولی دوستانی که تو گروه واتساپ هستن اگه مردونگی خودشونو زیر سوال نبرن دیدن .

گفتی ترجیح میدی تو خصوصی صحبت کنی ای کاش اینکارو میکردی :

جواب 1: بله شکی نیست این یکی از اصول بازی هست که جنگ و انبار پوش بشن ولی وقتی اکانت تگزاس درخواست پوش کرد پوشی انجام نشد و حتی چند نفر گفتن چون کتیبه از اس دبل اوردی گفتن شما نباید پوش بشید !!!

گفتی جز شهریار (منظورتون اکانت Bulldozer؟) پوش نکرده .نیازی به این نیست کسی عکس از ارسال منابع ارسالی کنه :

.

.

اگه این تیم معرکه بود چرا ولشون کردی؟

دوستان این اکانت در اون تایم پوش سنگینی شده و نیازی نیست همه بیان مدرک بزارن . 20 روز کاتا با غارت از ناتار ؟ شما از اون افرادی هستی مثل بنز مولتی غارت میکنن و پوش سنگین میگیرید ومیگین ما فقط بازی پاک قبول داریم ولی کثیف ترین کار اینه دروغ بگی .

جواب 2: همه دوستانی که صادق میشناسن خبر دارن ایشون در اون تایم سفر خارج از کشور داشت و درگیر کار هاش بود . البته یادمه روز کتیبه ها هم در دیسکورد حضور داشت و کتیبه های مهم جمع کرد . هیچ کسی نگفت شما بدی حتی بار ها از کسانی که برای ساید زحمت کشیدن تشکر کردم . ولی شما کلا هر وقت کاری کردین چه تو گروه و چه تو فرم فریاد زدین من اینکارو کردم و انگار اون پلیری که وقت و هزینه کرده و اون همر اماده کرده و داده شما بزنی ارزشی نداره کارش و فقط شما که لانچ کردی همه کارو انجام دادی .لانچ کردن دست بچه هم بدی میتونه لانچ کنه تایم دراوردن هم کاری نداره پس نیازی نیست منم منم کنی .اینکه کسی خودشو دخالت نداد میدونستیم شما اخلاقت مشکل داره و اگه بیایم تو کار و کارو از شما بگیریم کلا بازیو ول میکنی (که ول هم کردی )

یک سوال از بزرگان دارم . وقتی یک نفر پلنر ولانچر ساید هست هر پلیر همر خودشو خودش لانچ میکنه یا اکانت تحویل لانچر ساید میده؟ (ببخشید من

اصطلاحات این بازیو بلد نیستم کارتون خواب هستم و فقط کوچه بازاری بلدم حرف بزنم.)

جواب 3 : به من مربوط نیست جواب بدم .

جواب 4 : شکی نیست بیشتر تاثیر منفی داشتی . 1 شکستن نپ غرب . شما و یکی از لیدر های جنوب غرب(محمد توهمی) که مثل شما این سرور ول کرد 2 روز قبل نپ با 2 تا اتک نپ شکستین گزارش هاش تو گروه واتساپ پلیر تیم خودتون گذاشته بود . بعد از اون همه انگشت ها به سمت آقا شاهین شیرکش رفت و از شرافت ایشون صحبت شد. با اینکه 2 پلیر که با هم مشکل داشتن اینکارو کردن البته اقای محمد توهمی بیشتر با آقا ناصر مشکل داشت اون سرور سرور پیش که ایشون گفته بود ساید شمال نزنید ما با کسی کاری نداریم تا اونجایی که شنیدم ولی در آخر دف خوبی به ان ای سرور پیش تحویل دادن . حتی بعدش اقا یوسف دونبال متا بود که شما چیز هایی درخواست کردین که واقعا این متا ارزشو نداشت . خیانت کردی به پلیر های سایدت .

درباره تیم تایگرز وقتی همر یکی از پلیر های تیمتو زدی به دیوار و ازتون درخواست کتیبه جنگ کرد تا چند روز پیچوندی . حتی ایشون به من زنگ زد و یک ساعت صحبت کردیم بماند که چه حرف هایی درباره شما زد . حتی پیام های واتساپ ایشون هست که چه حرف های رکیکی درباره شما زده (زیادی +18 هست ) . اینجا که نمیشه آپلود کرد اگه خواستی میتونی بیای پی وی اسم اون پلیرو بهت میگم بعد از ایشون اجازه بگیر بعد من اون اسکرین شات هارو واست میفرستم که بدونی پلیر های تیم خودت ازت شاکی هستن .

حالا ما که جز تیم شما نبودیم برای همون پلیر تیم شما ام ام زدیم و حتی از اکانت اصلی و مولتی های خودمون پوش کردیمش .من منتی نمیزارم . حق ایشون بود از همه طرف پوش بشه چون همرشو برای ساید خرج کرده بود .

جواب 5: اول از همه اکانت تگزاس 2 تا پلیر به اسم میلاد داره صاحب اصلی اکانت میلاد تگزاس( یا امینم سرور پیش) و بنده کوچیک همه میلاد یاکوزا این سرور .دوما بیا ببین من پلیر کدوم تیم بودم . من اول با تیم کاپیتان با دعوت آقا سجاد به این سرور اومدم بعد رفتین این تیم اکانت هارو تحویل ساید دادم . بعد یک مدت میلاد تگزاس عزیز درخواست کمک کرد و من هم باعث افتخار بود کنار ایشون بازی کنم . اقا سید محمد پلیر اکانت چیتا در حد اینکه شب ها رو اکانت سر بزنه و تعدیل بزنه روی این اکانت پلی دادن چون اکانت خودشون به اندازه کافی زمان بر هستش . اقا دکتر نوید هم بعد از متا دوستی به اکانت ما اضافه شدن . شاید شما وقت آزاد داشته باشید و تو خونه بشینید و بازی کنید و سر ماه پول به حساب شما واریز شه ولی ما از صبح تا شب سرکارهستیم ومجبوریم چندنفره بازی کنیم. بیشتر اکانت های این سرور چند پلیر دارن . 20 تا مولتی نبوده 24 تا . ما حقیقت میگیم مثل شما نیستم مولتی بزنیم بعد بگیم با غارت از ناتار 20 روز کاتا شارژ کردیم . البته اون مولتی هارو فقط ما نزدیم کسانی بودن که مشکل گندم داشتن و با هماهنگی استفاده کردن . حتی خود من برای کمک به ساید مولتی کشیدم بالا و الان همون اک ها گندم واندر تامین میکنن . با اینکه هنوز بعضی از لیدر ها در جریان نیستن .

جواب 6 : راستش این سرور تازه با شما آشنا شدم پس منظورتون من نیستم .

نژاد شما هون هست . تا اونجایی که دیدم بیشتر همر های شما مزدور هستش که خیلی راحت در میاد و به گفته یکی از پلیر های اس ای ارزش نداره مزدور گندم داد باید زد اینور اونور . اگه شما یکم امتیاز مهاجمین داری سر این موضوع هست . ما هم کم کار نکردیم برای این ساید فقط بلد نیستیم جار بزنیم .

لطفا یادبگیرید وقتی یک کارو شروع میکنید تا اخرش برید . اینکه لیدری قبول میکنید و وسط راه سایدو ول میکنید جز بی احترامی به پلیر هایی که وقت گذاشتن و هزینه کردن نیست. مرد وقتی یا علی میگه تا اخرش هستش .

شما گفتی با اسم دیگران نمیشه بزرگ شد . دقیقا شما نمیتونید با استفاده از اسم سردار ایران سورنا خودتونو بزرگ جلوه بدی .

اگر انبار ناتاری هم چیف شد از تیم شما بود و تیم شما خانواده شماس حالا یک سوال شما مادر تیمی یا پدر ؟

ببخشید طولانی شد;)

در اخر :

ترسوها فرار میکنن. کاری که شما کردین !

مثل اینکه دوستان اشتباه متوجه شدن . من نگفتم کاتا رومن تخریب بیشتری داره گفتم قدرت هجومی بیشتری داره .از زمانی که مولتی بازی راه افتاد نژاد رومن کم‌رنگ شد . من اومدم اکانت دیابلو و تگزاس مقایسه کردم . ایشون گفتن همر تگزاس رنک 44 ساید هستش که کل ان دبل اینقد همر نداره . بعدش معلوم شد همر تگزاس با این لاستی که داده و گفتم سر چی در پست های قبلی پوینت خیلی کمی نسبت به همر یک ساید داره . یا اکانت دیابلو بین ماس یا پایین تره . با این که این همه سوال از دیابلو عزیز پرسیدم هیچ کدوم جواب ندادن فقط گفتن پوش نشدن که خداروشکر لینک هاش تو گروه هست و عکس دوستان که منابع ارسال کردن با اینکه اعلام کردن تگزاس نباید پوش بشه . ولی یک سوال هم پرسیدم از صاحب نظران . اینکه توتنی که این همه امکانات داشته چرا پوینتش باید با تگزاس برابری کنه ؟ اونایی که رو اکانت اومدن میدونن همر خیلی لاست خورده و گزارش اکانت هم هست . مشکل اصلی من اینه طرف هیچی نیست ولی فاز برداشته . اول برو ۴ تا نیرو بلند کن برای سایدت و امتیاز مهاجمین بگیر بعد بیا حرف بزن .

سلام بر شما

زمانی که اس دبل اون پلن رفت من یک پستی نوشتم که با واکنش لیدرها روبرو شد و مجبور کردن پست پاک کنم . همه میدونن در اون تایم سرور کتیبه جنگ یکی از مهم ترین کتیبه های ساید بود. ولی کسی به روی خودشم نیاورد .

میشه گفت چند نفر بودن که نمیخواستن غرب متا کنه . و باعث شکشته شدن نپ هم 2 تا پلیر بودن که یکی از لیدر های اس دبل و اون یکی از لیدر های ان دبل بود که چند روز قبل کتیبه ها با 2 تا اتک الکی نپ شکستن .

سرور پیش من پلیر ساید اس دبل بودم . اوضاع خوب نبوده که بیشتر پلیر های سرور قبل اس دبل کوچ کردن ان دبل . بنظرم ساید اس دبل نیاز به تیم لیدری جدید داره وگرنه اس دبل سرور پیش نسبت به این سرور خیلی بهتر بود .

خب چیزی که من فهمیدم فاصله من با همر رنک یک ساید خیلی کمه همر اقای دیابلو به احتمال خیلی زیاد بین ما هستش یا پایین تر . اگه واقعا با اون پوش و امکانات و نژاد توتن و استفاده نکردن از نیرو های اکانتت اینقدر قدرت تهاجمی داری بهتره دیگه حرفی نزنی .

راستی من اینهمه سوال پرسیدم تو فقط دست گذاشتی رو پوش! بقیه سوال هارو هم جواب بده فکر نکنم سوالی پرسیده باشی جواب نداده باشم . مخصوصا گفتی همری که رو تگزاس هست 50 50 رم کاتا هستش .اینو ثابت کن .

دوستانی که میگید واندرزن هون و توتن بهتره بله اینجا اسپیدترا هستش . باید قبول کنید که با مولتی دارید گندم اون نیرو هارو میدید وگرنه قدیم بیشتر واندرزن ها رومن بودن و هونی وجود نداشت و توتن یا رم مکشیدن جلوزن رومن میشدن یا واندرزن یا جنگی پلی میدادن .البته از نظر هجومی میگم وگرنه یادمه سزارو به عنوان نیرو دفاعی هم استفاده میکردن.خلاصه این مولتی بازی همه چیز عوض کرد .

در اسپیدترا من بیشتر دفساز بودم تا هجومی و شکی نیست تجربه کافی ندارم اما یک سوال اکانت توتن که از نظر قدرت هجومی با رومن برابری میکنه قوی تره؟ چون رنکی که من میبینم رو این اکانت یا یک رنک از تگزاس بالا تره یا پایین تر اونم با اختلاف خیلی کم . جالب اینجاس تو گزارش های اکانت موجود هست که این همر لاست شدیدی خورده .

والا ام ام های اکانت سورنا هست بابت پوش شدنش شما هم کم لینک نذاشتی تو گروه واسه پوش شدن . بعدشم اگه طول کشید جنگ بیاد رو اکانت شما بجاش رفت رو اکانت پلیر های تیم خودتون . در اصل بین خودتون چرخوندین که اخرشم اونارو جنگی استفاده کردین .

بعد گفتی همری که ۵۰ ۵۰ کاتا و رم کشیده به نظرت واندرزن میشه؟ منظورت تگزاس هستش ؟ اگه من از همر تگزاس عکس بزارم که رم نداره چیکار میکنی ؟

سوال شما به خاطر نبود جنگ تغییر کاربری داده؟ یکیش این بوده . 2- تو پست قبلی هم گفتم وقتی دیدین از ساید دیگه کتیبه گرفتیم گفتین این اکانت پوش نشه . برو ببین شارژ رومن چقدر سنگینه . دلیل دیگه میلاد پلیر اصلی اکانت تگزاس رو اک نبوده و همر لاست خورده . البته هنوزم همر خوبی هستش . دلیل ول کردن اکانت هم مشکلات شخصی این پلیر بوده .

از اونجایی که سطح مطالب شما خیلی بالاس و من درک نمیکنم ارزش نداره وقت بزارم .

همین الانشم ته سروره تهش 10تا 15 روز دیگه تمومه دیگه . اکانت تگزاس که تو لاسته ارزش نداره این سرور زمان گذاشت چون برنده معلومه .

البته منم برنده سرور هستم .بعضی ها منظورمو میفهمن;)

زمانی که شما داشتی کتیبه جمع میکردی خود من 4 تا دمپایی بهتون دادم و 2 دمپایی دیگه اکانت تگزاس داد . وقتی رضا سورنا عزیز کارو دست گرفته و قبول کرده من چرا باید خودمو دخالت بدم؟ وقتی یک نفر یه کارو قبول کرده چرا بقیه باید دخالت کنن؟ مگه شما کمک خواستین ما رد کردیم؟ شما داری واسه سایدت کار میکنی نه واسه خودت که بیای منم منم کنی . اینجوری باشه شما تکی داری بازی میکنی و این اکانت هایی که تو ساید هست همشون الکین .و اگه ساید برنده شه فکر کنم میخوای بگی خودت تکی برنده شدی .

اول از همه برو ببین چرا اون کتیبه جنگ 5 روز رو اک تگزاس بوده . نمیخواد بری خودم میگم . وقتی اون کتیبه اومد رو اکانت هومن گفتن جنگ ببر چون جات خوبه و دف خوبی هم داشت اون ده و دور تا دورش دفساز بود . شک نکن پلیر های اس دبل دیدن دور تا دور اون ده چه خبره و سر همین نزدن . اگه این حرفو قبول نداری یعنی دفساز های اصلی ساید زیر سوال میبری.

بعد تو فرق اکانت هون و رومن نمیدونی ؟ اکانت هون رنک خوبی میگیره . حجم همرش زیاد میشه (از نظر تایم ) . غارتش خوبه . و......

اما یه مشکلی هست کاتاش 45 قدرت حمله داره ولی رومن 75 تا قدرت حمله داره . از نظر ساخت تایم کاتا همینجوری اطلاع داری یکیه . شما حساب کن

کدومش برای واندرزن بهتر هستش. تا جایی که یادمه همیشه جلو همر رومن یه جلو زن خوب میزاشتن میرفتن واسه پایین اوردن واندر . البته به دلیل مولتی بازی زیاد و حجم بالا دفسازی پایین نمیاد تو اسپیدترا . سر همین بیشتر پلیر ها جنگی بازی میکنن .

یه سوال تا جایی که یادمه یکی از تیم تایگز تو همین فروم گفته بود اکانت سورنا جنگی هستش . خب چرا رو اکانت جنگی که میخواد پلیرش بره جنگ بره و پوش سنگین شه که اخرشم صفر شه ؟

بعد همر 44 ساید؟کل ساید 44 تا همر داره اصلا؟ اول برو از ادی که رو اکانت اومده بپرس چند سایده بعد حرف بزن .

شما گفتی 5 تا همر نمیشه با اون جنگی که دادی رفت شارژ کرد . والا اونجوری که کل ساید شما و اکانت سورنا پوش کرد چرا نشه بیشترم میشه .

اون همری که میگی 20 کیلومتریش نرسیدم اول برو ببین همر تگراس کجاس شما کجا . ببین نژادت چیه ما چی هستیم . ببین چقدر پوش شدی ما چقدر . بعدشم بازم میگم برو از ادی بپرس چند سایده بعد بیا اینجوری حرف بزن .

بعدش جنگی که از اس دبل روی این اک هستش من حتی برش گردونم به صاحبش شما کاری نمیتونید بکیند .چندین بار چندتا از همین پلیر های ساید ان دبل گفتن کتیبه بچرخون گفتم نه چون مرد حرفی بزنه از دهنش میزنه و ما به کسی که کتیبه بهمون داده بود قول دادیم رو هیچ اکانتی نره جز ساید اس ای که ممکن بود پلن بیاد .

اینکه میگی اکانت شما ارزش تارگت بودن نداشت برو مپتو باز کن ببین چند تا دفساز دور این اکانت هستش بعد فاز بردار . دلیل اینکه شما تارگت بودی چون خیلی راحت میشد صفرتون کرد .

اقا ناصر گفت همر های جنگی تو این پلن استفاده شد . بله چون ساید مشکل جنگ کوچیک داشت و بیشتر همر ها از حالت واندرزن در اومدن و جنگی شدن . حتی همین اکانت تگزاس چون وقتی دیدین کتیبه از ساید دیگه اومده روش گفتین کسی این اکانت پوش نکنه و منم به میلاد گفتم جنگیش کن .

بعدشم آقا ناصرمنظور شما نبودین . شما توتال سایدی ولی کسی که از اول پلنری دست داشت سایدشو ول کرد .

دوستان اگر همر های تگزاس میبنید حجم کمی دارن با عکس میتونم ثابت کنم که اکانت چندین روز تو لاست بوده و پلیری روش نبوده دلیلشم مشکلات شخصی پلیر اصلی اکانت هستش .

راستی شما گفتی من استاد تحلیل و آنالیز هستم با اینکه من هیچی حالیم نیست اما یک سوال گیریم اصلا ان دبل تو این تایم دف سنگین بکشه با اون کتیبه ولی آیا ان دبل واندرزنی داره که واندر ساید اس ای بیاره پایین ؟ شاید یه بار تا دو بار بتونه ولی از اونجایی خودتونم میدونید اس ای این سرور قوی هستش و حتما چندین واندرزن داره . که اگه نداشته باشه واسم سوال میشه با اون همه امکانات مشکل واندرزن داشته باشه .

من هیچ کدوم از پلیر هایی که وقت گذاشتن زیر سوال نمیبرم ولی هر کسی هر کاری کرده واسه سایدش انجام داده و نباید منم منم کنه .

بحث شما شروع کردی و من ادامه دادم.

سلام و عرض ادب خدمت بزرگان تراوین

اول از همه تبریک به شمال متحد بابت پلن و خستنه نباشید میگم به ادی و متین عزیز خیلی زحمت کشیدن .

تبریک دوم به ساید جوب شرق بابت دیوار کردن همر های شمال .

درمورد اینکه همر های اکانت تگزاس و چیتا بدون قهرمان لانچ شدن :

پلن سنگین بوده و ادی و متین دست تنها بودن چون متاسفانه بیشتر لیدر هایی ساید شمال غرب بازیو ول کردن (وقتی نمیتونی و عرضه نداری قبول نکن و بشین سرجات) همین که این 2 پلیر عزیز این پلنو اجرا کردن پرچمشون بالاس .

من نمیخوام ارزش این پلنو کم کنم اما یک سوال واسم پیش اومده:

سوال اینکه با غارتی که اکانت های جنوب شرق داره شک ندارم تا اخر سرور شارژ کردن و تا اونجایی که همه اطلاع دارید شمال غرب به دلیل کمبود جنگ

اموزش مشکل همر داره . آیا این پلن ارزشو داشت؟ (دوستان گارد نگیرید فقط یک جواب منطقی میخوام)

یک موضوع هم ذهن منو درگیر کرده :

اقا محمد دیابلو عزیز شما گفتی پلیر قبلی تگزاس وقتی ام ام فیک لیست داده 21 پیاده 1 کاتا بایدعزل میشد. یک سوال اینجا پیش میاد:

ایا با این ام ام ساید شمال غرب فلج شد ؟ ایا به پلیر ها فشار اومد ؟

خودم جوابشو میدم به خودت فشار نیار : نه

حالا یک سوال دیگه :

وقتی تو اون تایم سرور از اکانت شما جنگ کوچیک زدن ایا ساید فلج شد ؟ ایا به پلیر ها فشار اومد ؟ اکانت های هجومی به مشکل خوردن؟

بازم جوابشو خودم میدم : بله . شما همون اول یه جنگ دادین رفت بیشتر اکانت های هجومی بهشون جنگ نرسید . واندرزن ها جنگی روشون نرفت .

خود اکانت تگزاس اگه اشتباه نکنم 3 یا 4 هفته بدون جنگ شارژ کرد . ولی شما بازم درخواست جنگ کردین با اینکه من جای شما بودم و تو اون تایم

سرور اگه ازم کتیبه جنگ میزدن شک نکن اکانت حذف میکردم . جالب اینجاس ازشما هر کسی جنگ برد ام ام پوش کرد و تا جایی که شنیدم کاتا 20

روز شارژ شده بوده(حتی بیشتر) رو یکی از اکانت های تیم شما که متاسفانه اون ده صفر شد . ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم اکانت تگزاس پوش

نشد . البته سر این پلن گندم پوش شد تا نیرو ها تلف نشن .

تو این تایم سرور که کم کم 10 تا 15 روز دیگه سرور تموم میشه کتیبه بدرد نمیخوره این 2 تا کتیبه ای که رو تگزاس هست دکوری هستش اما

اگه اون جنگ اموزش توی اون تایم سرور اونجوری نمیدادی بره کم کم 5تا واندرزن درست حسابی دیگه هم در میومد از شمال غرب .

مسائل درون سایدی وگذشته رو نریزیم کف فروم تا مجبور نشم گذشته رو به یاد بیارم و کف فروم جواب بدم.

پیپر دارم ولی شما گل نیستی