Posts by Yakuza

سلام و عرض ادب

خود وگنس تو پستی که اعلام آمادگی بود گفتن که تو هیچ ساید اکانت نسازید و منظور اصلی ایشون این بود که ان دبل خلوت هستش ولی از ساید های دیگه اکانتی ساخته نشه اگر قرار بود خود ان ای این کارو کنه خب از اول این موضوع اعلام نمیکرد 2 ساید دیگه هم اکانت میساختن. (در کل این موضوع دیگه بسته شده )

بنده هیچ وقت نگفتم وگنس اومده این فحش هارو برای من ارسال کرده . ممکنه پلیر های ان ای و حتی پلیر های ساید دیگه بودن . هر چیزی ممکنه منم تنها کاری که کردم عکس هارو گزاشتم فروم که پاک شد . ( خلاصه از بیرون تراوین نبودن که )

فکر کنم شما منظور منو بد متوجه شدید که گفتم هر کاری کردی بدترش سر خودت اومده . منظورم من از کثیف بازی بود که بدترش سرش اومد . بنده بعد از پست امیر فهمیدم که تو گروه ویس ارسال شده و ... خلاصه این موضوع فحش هارو نمیدونستم . این بازی ارزش فحش دادن نداره . کل کل مشکلی نداره ولی فحش بحثش جداس .

سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

اوایل سرور بود که بعد از خروج من از ان ای و یک پست درباره اینکه وگنس زیر حرفش زد(گفته بودن که هیچ سایدی نباید در ساید دیگه اکانت بسازه ولی خودشون 50 درصد

پلیر های ان ای فرستادن ان دبل ) یک بحثی بین من و وگنس پیش اومد که خیلی ها درجریان هستن .

در اون تایم چند تا اکانت فیک در واتساپ به من پیام دادن و فحش های ناموسی میدادن و من هر چقدر به شماره این اکانت ها تماس گرفتم خاموش بودن و تنها کاری که

کردم گزارش و بلاک بود. البته اسکرین شات گرفتم و در فروم گذاشتم که پاک شد ( البته باید هم پاک میشدن).

فکرنکنم تا الان به کسی فحش داده باشم(مخصوصا فحش ناموسی) و اگه بحثی با کسی داشتم فقط به خود طرف تیکه انداختن چون بنظرم این بازی ارزش نداره کلا .

اینارو گفتم که بگم وگنس عزیز هر کاری کردی بدترش سر خودت اومد .

خداروشکر قبل سرور زمانی که زنگ زدی بیام رو اک شما بازی کنم قبول نکردم وگرنه حتما کاسه کوزه ها سر من میشکست .

پ.ن:دوستان لایک در فروم معنی نداره که خودتونو درگیرش کردین . مگه اینستاگرامه 8o

پ.ن:امیر جان اگه کسی اون پست لایک کرد دلیل نمیشه از کل ماجرا خبر داشته باشه (مخصوصا موضوع فحش ناموس)

پ.ن:یوسف بیا گردن بگیر

متاسفانه به دلیل ماموریت های کاری هر دفعه یه شهری هستم و وقت زیادی ندارم و فعالیتم در این سرور کم هستنش ولی بازم در کنار دوستانم هستم .

اول از همه تشکر ویژه ای دارم از تیم تروریست بابت جذاب کردن بازی و لینک های زیبایی که به نمایش میزارن .

دوم یک سوال از دوستان شمال دارم : تا اونجایی همه میدونن شمال غرب هم دست شمال شرق هستش و پلنر 2 ساید یک نفر هستش . میخواستم بدونم این پلنر عزیز کاری

نمیخواد انجام بده؟ یعنی باید منتظر دف میلیونی باشه؟ گیریم دف میلیونی هم داشتین یعنی قراره کتک خور باشید ؟ چرا از پلیر هایی که خودشونو قبلا ثابت کردن خفت کن های خوبی هستن و تو ساید های شما هستن استفاده نمیکنید و بازیو جذاب تر نمیکیند ؟

شاید بیاید بگید به توچه یا بگید کدوم اکانتی . متاسفانه به دلیل مشغله کاری اکانت نساختم و رو اک دوستان پلی میدم این سرور . چون زیاد در جریان سرور نیستم هرچند روز فروم چک میکنم و گزارش هایی که دوستان میزارن میبینم و لذت میبرم ولی خب از 2 ساید شمالی فعلا چیزی ندیدم و منتظر لینک های شمال هم هستم

درباره مولتی بازی : اول سرور گفته شد که با مولتی بازی برخورد میشه ولی خب برخوردی دیده نشد . تا زمانی که ادمین ها برخورد نکنن پلیر ها هم مولتی بازی میکنن . درباره اینکه که میپرسین چرا پلیر ها رفتن عقب بازی میکنن راستش اینقدر اکانت ساخته شده که ما 3 روز دیر تر سرور شروع کردیم دیفالت اکانت حدود 100/130 افتاد سر همین موضوع بیشتر پلیر هایی که دیر تر شروع کردن دورتر افتادن و از اونجایی که کپ های جلو تر گرفته شده مجور هستن عقب تر بازی کنن .

پ.ن: یوسف جان بیا گردن بگیر 8o

چرا از طرف پرهام وقتی خودشی ؟8o

اینکه با تیم تروریست نیومدم چون از اول گفتی میری خاکستری بی ادبی نباشه مشتی این حرف من نیست یکی از پلیر های قدیمی میگفت وقتی بری خاکستری و بگی ساید پنجمی یعنی بی خانمانی .

دلیل اینکه از تیم زئوس هم کشیدم کنار (البته وارد هم نشده بودم ) این بود که به همه فحش های ... میدادن و من خوشم نمیومد . خودت بهتر میدونی دیگه .

من شاید در فروم یا جایی دیگه با کسی کل کل کنم یا چیزی بگم ولی به خود طرف میگم با ناموس طرف کاری ندارم . مخصوصا این یه بازیه ارزش نداره به خانواده طرف بی احترامی کنم .

(زنگ هم نمیزنم فحش ناموس بدم )

دلیل اینکه با تیم ارمان ویچر هم ادامه ندادم . موضوع این بود که احساس کردم بدرد این تیم نمی‌خورم . تیم کامل بود . از طرفی یه حرکتی از ساید دیدم زدم بیرون .

اگه میگی اس ای خب فعلا بهترین جا هستش . نه حرکت فولی دیدم فعلا نه چیزی . شاید بگی چرا اس دبل نرفتی چون دوباره حال درگیری داخلی ندارم . الانم یه گوشه نشستم دارم کشاورزی میکنم .

تو از کنترل حرف نزن که سرور قبلی و تو اعلام امادگی به همه پریدی ^^

پ.ن:اگه طرف از خودش حرکت فولی نشون نده به فنا نمیره .

سلام عرض ادب خدمت آقا مازیار عزیز .

حرفشو زده تو عمل هم نشون داد دیگه نصف پلیر هارو فرستاده ان دبل . من یک پستی گذاشتم ایشون با بی ادبی جواب داد منم جواب دادم .

چشم من دیگه با این موضوع کاری ندارم دیگه پستی هم نمیزارم تا آخر سرور برای تبریک گفتن به ساید برنده (البته اگه بی ادبی ببینم جواب میدم)

پ.ن:ادمین خوب اسکرین شات هارو پاک میکنی 8o

سابقه یه سری افراد خیلی جالبه هر سروری که یکم تحت فشار بودن قبل کتیبه‌ها حذف کردن رفتن سرور بعد الان اومدن شدن لات کوچه خلوت (اینجا NW). بهشون نپردازید ولشون کنید 30-40 روز دیگه با خداحافظی خوشحالمون میکنن.

پ.ن: طرف 2 روزه تراوین رو شناخته نمیدونه قدیما (18 سال قبل نه ها، همین 10-12 سال قبل) گزارش رو چرا پاک میکردن میگه هرکی پاک میکرده نوب بوده :D:D
    پ.ن: ممد گوزو کاش حذف نمیکردی همچین اسیدی رو نمیدیدیم.

گفتم دیگه جواب نمیدم ولی نشد جواب تو نوب بی سواد ندم .

منظورم از نوب و بیکار یعنی پلیر هایی بودن که بیان گزارش های اکانت های منو پاک کنن واقعا فکر میکنی بیکارم گزارس پاک کنم ؟ میخوای موش صحرایی بفرستم بخورتت ؟ هنوز نگرش داشتم :S . نمیخواد به خودت فشار بیاری عزیزم . ۲+۲هم میشه ۴ بی‌سواد8o.

نمیدونم کیو میگی ۳۰ .۴۰ روز بازی می کنن و ول میکنن ولی میدونم این حرفت بیشتر به پلیر های قدیم اس دبل میخوره که الان مهاجرت کردن ان ای :D

دوستان اگه واقعا مردین و لیدرتون واستون مهمه و نمیخواید ملوسک شه اکانت های که تو شمال غرب ساختین حذف کنید . ;)

نمیخواد اکانت فیک بسازید . با اک اصلی بیاید

یا حق

چرا الکی پست طولانی میزاری ؟ سر اینکه حرف عوض کنی . بازم میگم اگر مردش هستی رو حرفت باش و اون اکانت هایی که تو شمال غرب ساختی حذف کن .

فکر کنم خیلی نوب و بیکاری که میشینی گزارش پاک میکنی . من یکی تو عمرم فکر نکنم یدونه گزارش هم پاک کرده باشم .

جالک اینجاس شمال بودم زنگ زدی گفتی خودت رو اک اصلی بازی نمیکنی و رو مولتی ها بازی میکنی . میخوای بگی نه این حرف نزدی ؟ میخوای ویستو بفرستم .

نمیخواد از طرف دوستات حرف بزنی بگو بالا سریات که باید ازشون اجازه بگیری .

یه فرق دیگه من با تو اینکه که : باز من 4 تا واندرزن میکشم . مقدار دفی رو یه اکانت میکشم که تو خواب هم نمیتونی رو چند تا اکانت هم بکشی .

تنها کاری که میتونی انجام بدی دروغ گفتن و مشخص کردن مختصات ده دوم هستش یعنی بعد گرفتن ده دوم بچه هاتون بی مصرف میشی .

بدون هیچ مدرک میگی من کتیبه دزدی کردم و جاسوسم . اگر اطلاعاتی هم به کسی داده باشم قبل شروع سرور بوده :). من میتونم ثابت هم کتیبه دزدی هم کراپ دزد هم منابع دزد هم ساید دزد و همینطور دروغگو :

.

چرا یک نفر باید اعلام کنه کسی نباید تو هیچ سایدی دیگه ای اکانت بسازه ولی خودش اینکارو کنه ؟ فقط سر اینکه کتیبه بدزده .منابع غارت کنه و کراپ های مهم بگیره .

اگه قرار بود این کارو انجام بدی از اول اعلام نمیکردی و بقیه ساید ها هم میومند تو شمال غرب اکانت میساختن .

مرد باش و رو حرفت باش و اکانت هارو حذف کن یا میتونی اکانت هارو حذف کنی و بعد حذف شدن کامل اکانت ها اینجا اعلام کنی همه ساید ها تو شمال غرب اکانت بسازن .

با اینکارا خودتو داری زیر سوال میبری یه کاری نکن مملی بشه ملوسک.

دیگه هیچ پستی نمیزارم چون در حدم نیستی . آخریم پستم تبریک به ساید برنده هستش .

یا حق

خب مادر عروس هم پیداش شد .

اگه منظورت اون سرور تست که رو نصف دف واندرتون واسه من بود و واندر دوم که اکانت من بود . خوشبختانه شمارو نمیشناسم ولی معلومه از اون آدمایی هستی که یه گوشه میشینه وقتی ساید برنده شد میگه من باعث برد بودم . اینکه بهم میگن کرکثیف 3 سرور پیش با اکانت های امینم و کرکثیف بازی کردم که کرکثیف بیشتردف ساید جنوب غرب داشت اون سرور سیستم کنفدراسیون نبود سر همین ساید ها تو مولتی های بقیه دف ارسال میکردن. از اونجا این اسم رو منم افتاد حالا اگه به کرکثیف بودن باشه که شما ها سطانشی

سلام

من که جنوب شرق بازی میکنم

ولی حرکت شمال شرق رو کاملا ازش حمایت میکنم یه سری اکانت با لوگوی اتحادشون ورداشتن بردن تو شمال غرب خیال خودشون رو راحت کردن هم بابت کتیبه گرفتن و هم پارکینگ و استفاده از منابع و ......

این وسط دو حالت داره اگه من تو سایدی بودم از ساید بغل میریختن تو سایدم یا عرضه داشتم تا آخرین نفس میجنگیدم یا تو فروم غر غر نمیکردم اینا اومدن تو حیاط خونه امون چادر زدن

پیشنهاد هم میکنم هم جنوب شرق هم جنوب غرب هم برن اکانت بزنن با لوگوی ساید خودشون

سلام

بله حرف شما درست ولی نه زمانی که طرف میاد تو اعلام امادگی پست میزاره که کسی نباید اینکارو کنه و میگه هر ساید اینکارو کرد باید اون اکانت حذف بشه . وگرنه اس دبل و اس ای هم اینکارو می کردن.

مثل خودت جوابتو میدم :

مملی لب بلبلی میدونی فرق من با تو چیه ؟ اینکه من با دهنم حرف میزنم ولی تو نه 8o . خوبه من کاری میکنم گردن میگیرم و مثل مرد میام میگم اینکارو کردم تو چی ؟

نمیخواد داستان بگی اونم به من که از خودت بیشتر خبر دارم چی شده . تو به من میگفتی آمار ساید های دیگرو نگو؟ میخوای پیام هاتو خودم اینجا آپلود کنم که میگفتی بد نیست از ساید های دیگه اطلاعات داشته باشی . یا میخوای ویس هاتو بفرستم یا ویس اون تماس هایی که گرفته بودی 2 ساعت صحبت کردی .

تو در حدی نیستی که بخوای جلوی منو بگیری بعد من بیام سر حرف تو کاریو انجام ندم ؟ بیا پایین سرم درد گرفت . مگه اس دبل بی صاحبه که من برم صافش کنم .

تو همون شخصی هستی از خدات بود من برم دیسکورد زئوس تا بهت آمار بدم . اسم من بد در رفته وگرنه سطان هر چی کثیف بازی خودتی .

الانم اگه واقعا ادعا مرد بودن داری رو حرفت باش و کل اکانت هایی که تو شمال غرب ساختی حذف کن

پ.ن: صادق اون حرکت فولت یادم نرفته

امیدوارم سرور خوبی باشه

سرور در ساید شمال شرق استارت زدم ولی متاسفانه مجبور شدم اکانتم حذف کنم چون بیشتر دوستانم رفتن یک ساید دیگه و تنها شدم .

در اعلام آمادگی اعلام شد که در ساید های دیگه اکانت ساخته نشه . در تعجب هستم که چرا لیدر سایدی که این حرف زده رفتن تو ساید شمال غرب اکانت زدن . جالب اینجاس مختصات ده دوم کل شمال غرب هم باید ایشون مشخص کنن . بعد میان تو پی وی میگن نباید تو ساید های دیگه اکانت بسازی (بیشتر دوستان منو به پلیر 4 تا ساید میشناسن)

منم گفتم چشم و فقط یک اکانت تو شمال شرق ساختم . البته اعلام کردم میتونم رو چند تا اکانت کمک کنم ولی خب کسی اکانت تحویل نداد .

میخواستم بعد حذف اکانت پلی ندم ولی خب میدونم دیگه هیچ سرور مثل این سرور نمیشه پس تصمیم گرفتم مهاجرت کنم یک ساید دیگه و روی 30 تا اکانت بازی کنم . (اکانت ساپورت ساید8o)

پ.ن:همه دم از بازی پاک میزنن شما باور نکنید .

جالب اینجاس کلا شبیه پرهام پست میزاری . تو اینقدر جرات نداری که بگی خودتی و پشت اسم های فیک قایم میکنی . من که میدونم چندتا اک داری دور نزن .

مگه قرار نیست ۳ به ۱ کنه ؟ خودشون که تو دیسکورد جار میزدن . البته شما هایی که تو اس دبل هستین متا کردین صداتونم هست .

من که کلا یک سرور با یوسف بازی کردم حالا شد استاد من . تو که برای ورود به یه سرور مجبوری از حسین رپر اجازه بگیری و بری نوکری زئوس کنی . ولی من برای ورود به هر سایدی نیازی به اجازه گرفتن ندارم . تا حالا نشده یک سرور شرکت کنم و تا آخرش نباشم ولی تو کارنامه شما جز فرار چیزی ندیدم .

از من چیزی نخواستی ؟ جالب اینجاس تو واتساپ کال دادی ۱ ساعت صحبت کردی بعد فرداش دوباره کال دادی ۲ ساعت صحبت کردی . اگه یادت رفته ویستو بفرستم واست . (دلیل اینکه صداتو ضبط کردم اینکه کلا کارت اینه حرف هایی که میزنی گردن نمیگیری )

راستش من دوست دارم پلیر کثیفی باشم تا اینکه پشت سر طرف فحش ناموس بدم یا زنگ بزنم فحش بدم. شما فقط بلدین فحش بدین چیزی ندارید ارائه بدین باز من یه سبک کثیف دارم .

۱۴ سال پلی دادی ؟ پس چرا اینقدر نوبی ؟ چرا باید از سامان . حسین و زئوس بالا بری ؟ اها یادم نبودم تو این ۱۴ سال هر سال فقط ۱ ماه پلی دادی. چون فقط در حال فرار بودی .

الان دیدی زئوس جوابت کرده نوبت پارسا شد ؟ البته جوابت نکرده ویس هار‌و داشتم گوش میکردم گفتن پلیر خوبی نیست ولی میشه از تیمش برای زدن چند نفر استفاده کرد .

نمیدونم یوسف باهات چیکار کرده ولی میدونم خیلی بهت فشار اومده . بازم میگم برو پرورش قارچ راه بندازی موفق تری تو تراوین ازت چیزی در نمیاد .

محمد جان از اونجایی ذهن کثیفی دارم نمیتونم تمیز بازی کنم . اما قول میدم مثل بعضی ها فحش ناموس به کسی ندم .

پ.ن: دهن پرهام نمیشه بست حتی با ماسک ( فقط میشه بهش قارچ سمی داد )

پ.ن: همه میدونن تا ۱۰ سال دیگه هم میشنی فقط پست میزاری و چیزی واسه گفتن نداری .

پ.ن: دوستان مود شده تا از یکی فشار میخورید بهش میگین بچه ؟ (بچه های این دوره زمونه خطرناک شدن مراقبت خود باشید)

پ.ن:اینقدر پدرام پدرام نکن . پشت همه اک ها خودت با اون حسین رپر هستین .

#ترس #فرار 8o

والا شما سوالی درباره گذشته کردین منم یک سوالی کردم وگرنه اون موضوع هم چال شده بود . سایدم مشخصه اس ای . حالا دوست داری کثیف بازی کن یا تمیز واسه من فرقی نداره چون چه مولتی بازی چه اک داشتن تو ساید دیگه از نظر من شاخه ای از این بازیه. حالا کثیفه یا تمیز مهم نیست

راستش چند نفر از دوستان ان دبل رو اک اومدن . حتی می‌خواستم بزنمش به واندر اس ای که آقا ناصر گفتن که این کار قشنگی نیست . البته میزدیم واندر تکون نمیخورد و برنده بازی معلوم بود . و این کار باعث میشد از اس ای رانده شم .

در سرور آینده هم با صحبت هایی که با اون اک واتساپم و صحبت های گروه تلگرام. قراره باز کنار شما بازی کنم . ^^

راستش من هر سروری که میرم اسمم عوض میکنم و بیشتر به دونبال این هستم که با بازی کردن با بقیه تجربه کسب کنم .

یک سوال : سرور پیش به گفته لیدر های ان ای ساید شما یک اتحاد در این ساید داشت . آیا درسته این موضوع ؟

متاسفانه ویرایش دادی مجبور شدم پست جدید بزارم .

درباره اینکه شمال غرب بودم ولی اخرش واندرزن تو اس ای کشیدم این بود که من با تیم کاپیتان اومدم ان دبل و متاسفانه این تیم بازی ادامه نداد و منم رفتم یک ساید دیگه و هرچی اک داشتم تحویل پلیر های ساید دادم . اما بعد چند هفته میلاد تگزاس گفتن پلیر کمکی نیاز داره که منم چون رفیقمه نه نگفتم و در کنارش پلی دادم .(هنوزم کسی اطلاع نداره کدوم اکانت ها بودم . شما میدونی؟)

۱۰۰ کیلو کجا بود ؟ ۱۵۰ کا مشتی . خواستی بیا بهت یاد بدم :). البته خود شما سلطانی

نمیخواد نقل قول کنی . همه میدونن خودتی .

اینکه شب قبلش ایلیا بردین دیسکورد و صحبت کردن و به نتیجه هم نرسیدین دلیلش این بود که شما دونبال پلیر هایی هستین که فقط بگن چشم و زیر پرچم شما باشن و حسین رپر که عشق پلن دادن هست بهشون پلن بده .ولی خب کنترل ایلیا براتون سخت بود .

قبری که ازش صحبت میکنی توش خالیه و ارزش گریه کردن نداره .

من از شما هیچ بدی ندیدم و در پست قبلی هم فکر نکنم بی احترامی کرده باشم و فقط گفتم زئوس قول ۵۰ پلیر به شما داده که اونم خودت میدونی حقیقت داره .

اینکه دیگه دیسکورد زئوس نمیرم دلیل اصلی فحش های ناموسی بود که به خیلی ها داده میشد و اگر چک کنی کلا دیگه تو اون سرور نیستم که بیام . ( زئوس که میاد نمیخواد کسیو بازی بدین . فقط مثل همیشه رو بازی نمیکنن )

پ.ن : یوسف جان قرار بودن این سرور همه چیزو گردن بگیری از الان شل کردی ؟ 8o

دوستان یک سرور ۷ روزه ارزش نداره اینقدر سرش کل کل کنید .

یک سوال : واقعا تیم زئوس نمیاد ؟ اخه من ۲ تا ویس بالای ۶ ساعت دارم که تو دیسکورد پلن میریختن و به بقیه ف.... میدادن . (خودتون میدون کیو میگم )

آقا پارسا سوئیفت عزیز خدا بگم چیکارت کنه که سر شما پرهام و حسین رپر باید برن از زئوس ۵۰ تا پلیر بگیرن که شمارو بیرون کنن. (اگه بگین اینجوری نبوده ویس هاتونو میزارم فروم ) ;)

به گفته زئوس که مثلا بالای ۲۰۰ تا پلیر داره ۵۰ تاشم میرن اس دبل . حالا میان میگن نمیان ؟ مگه میشه ؟ زئوس کارش اینه که میاد ولی اعلام نمیکنه .

شاید بیاید بگید تو از کجا میدونی :

.

درسته من از اعتماد شما سواستفاده کردم ولی ارزشو داشت . پلی دادن با کسانی که فقط بلدن فحش بدن واقعا ارزش نداره . بنظرم پلی ندادن بهترم هم هست .

موضوع بعدی : صادق جان خوبی ؟

باز دم وگنس گرم تا روز ۷۰ یه پلنی دارن و تا آخر بازی میکنن . شما که کارت اینه یه اک بسازی یه لیدری بگیری بعدچند روز ول کنی بندازی گردن ما بعدش آخر سرور پیدات شه اگه برنده باشیم میگی من اینکارو کردم اگه بازنده بی احترامی کنی بری ساید بعدی . ;)

(خوبه اکانتت رنک خوبی تو دف داشت بعد اونجوری رفتار کردی )

بعدشم یوسف باعث ضعیف شدن اس دبل نبود کسانی مثل شما بودن که لیدری قبول میکنن و بعدش ول میکنن . ( یوسف جان بیا این صادقو گردن بگیر )

پارسا سوئیفت عزیز یک سوال داشتم : شایعه شده که شما و تیمت سر اینکه اس ای پلیر زیاد داره و مشکل کتیبه و کراپ داره دارید میرید اس دبل و از همین الان متا هستین با اس ای . البته خود شما تو پست قبلی تایید کردین که اس ای و اس دبل هیچ بازی کثیفی نمیکنید و از طرف اس ای صحبت کردین .

پلن خودم برای این سرور هم معلوم نیست . یه تیم ۱۰۰ نفره هستیم که به احتمال زیاد ۶۰ تا اک تک ده بسازیم واسه درگیری و ۴۰ نفر دیگه دفساز یا نه شاید بریم یه گوشه همه دفسازی کنیم . شایدم کل ۱۰۰ نفر رو یه اک بازی کنیم 8o( ۱۰۰ نفر واقعی ;))

البته درخدمت آرمان ویچر هستیم .

اگر پست مشکل داره و مرتب نیست شرمنده اولین باره با گوشی پست میزارم .

پ.ن: در ایران سامورایی وجود نداره اگرم باشن رونین هستن و ارباب ندارن . :saint:

اول از همه به ساید شمال شرق تبریک میگم بابت پیروزی در سرور تست . خودم با اکانت AXE در خدمتشون بودم (البته درگیر پایان نامه دانشگاه بودم و اکانت بیشتر دست یکی از دوستان بود )

درباره تایم شروع سرور. با اینکه هم درگیر کار هستم هم درگیر دانشگاه ولی بنظرم هر چه زودتر شروع شه بهتره .

آقا پرهام عزیز بنظرم صبر داشته باشی بهتره. چون چند تا پلیر محصل که پلیر های خوبی هستن و تا اونجایی که من خبر دارم قراره اس دبل بازی کنن و این امتیازی برای شما هستش .

یه نصیحتی به دوستان اس ای : به بعضی ها پست و مقام ندین . وگرنه وسط سرور به دلایلی بازیو ول میکنن و آخر سرور پیداشون میشه اگه برنده باشید میگن ما باعث برد بودیم اگه بازنده باشید میگن شما خراب کردین . (تجربه ثابت کرده ;))

دوست ندارم درباره گذشته صحبت کنم ولی دوست عزیزمون گفتن توضیح بدم :

در اون سرور لیدر ها زیاد بودن مثل : توتال ساید آقا یوسف .اقا پارسا لاقونچر . اقا سهیل نپی (اگه اشتباه نکنم نپی بود ) . نادر دفکورد(یادم نمیاد اقا ناصر بودن یا نادر ) . و فکر کنم پلنر ساید آقا شاهین شیر کش بود و آقا محمد توهمی که همیشه میگه لیدر نبوده ولی بوده .

در اون سرور بعد کتیبه ها آقا پارسا به دلیل خدمت رفتن . حتی پست ایشون هم تو همون فروم 2 سرور پیش موجود هست که گفتن بخاطر سربازی نمیتونن به بازی ادامه بدن . بااینکه آخر های بازی اومدن و یک پست گذاشتن گفتن مدیریت اس دبل ضعیفه و پلیر های اس دبل بدردنخور هستن . منم جواب ایشون دادم که باعث شد آقا یوسف و محمد توهمی بیان پی وی و بگن که پست پاک کن ولی پاک نکردم و باعث شد بحثی صورت بگیره .

با رفتن اقا پارسا پلیر های زیادی رفتن مثل دفکورد . اقا متین که اکانت خوبی داشتن و ...... (پلیر هایی که رفتن زیاد بودن )

جالب اینجاس ایشون سربازی بودن ولی خبردارم سرور پیش هم شرکت کردن . در کل مهم نیست نمیخوام دوباره بحثی صورت بگیره .

مشکل اصلی ساید اس دبل آقا یوسف نیست . مشکل اصلی اینه هر کسی میاد دونبال لیدری هستن و وقتی 2 تا کار انجام میده منم منمش شروع میشه .

خیلی ها هم خودشونو صاحب اس دبل میدونن . پلیر های اس دبل هیچ وقت زیر یک پرچم بازی نکردن و هر کسی یک تیکه پارچه برداشته میگه این پرچمه منه و بیاد زیر پرچم من .

.

.

دوستان خواهش میکنم گذشته هر کاری کردین فراموش کنید و اینقدر منم منم نکنید . اگر واقعا پلیر هستین این سرور شرکت کنید و خودتونو نشون بدین . این سرور ارزشو داره بیاید و کل توان خودتونو بکار بگیرید .

.

یک سوال از دوست عزیزمون دارم : sarbazne

میشه خودتونو معرفی کنید ؟

.

.

یادمه 2 سرور پیش یک اکانتی بود به اسم گوسفندی که طرف ان ای میگرفت ولی تا اخر سرور خودشو معرفی نکرد و پلیر های ان ای هم ایشون گردن نمیگرفتن . این اکانت هر نوع بی احترامی به پلیر های ساید دیگه کردن . ولی خبری از بن نبود .