Posts by Mahdi_Infinity

عمو سعید من اصلا کاری به کار کسی ندارم بابا یارو نمیدونم رو چیه افتاده به جون ما داره خودشو پاره میکنه خخخخ

حیف اون سرور که ما به حرف تو اومدیم برای سایدمون زحمت کشیدیم بعد روز ۳۰ سرور اومدی برای من نسخه فرستادی که بخدا نبودم شرمنده و فلان براتون جبران میکنم

داداش تو جیب مارو نزن نمیخواد برامون جبران کنی دی

آقا من جلو جمع بگم هیچی نیستم قبول میکنی بیخیال شی؟آقا میلاد من هیچی نیستم داداش تو سلطانی تو خدای تراوینی

میگن با خوک نباید کشتی بگیری داستان همینه ها تو به کثافت کشیده میشی اون لذت میبره

یه بازی ببین چه کارایی با آدم نمیکنه ناموسا

ایول گویا در کنار هفت تیر کشی کلانترم هستی قشنگ نشستی مدرک جمع کردی که مارو خراب کنی به خیال خودت

فقط یه مشکلی که هست اینه که چت رو از اونجایی که دوس داری شروع میکنی اسکرین گذاشتن و قبلش ک خود محسن ازم خواست بیام لیستشو نگاه کنم رو نزاشتی و اون پیامایی که رو اکانت گذاشت پیگیر من شد رو نمیزاری

ولی مهم نیس من ک تا همین چند صفحه پیش پستی توی فروم نزاشته بودم چون واقعا بازی برام در حد بازی مونده و میمونه ولی تویی که شیشه میکشی شب تا صب بشینی پای سیستم ۲۰۰ تا اکانت بچرخونی رو برات دعا میکنم ایشالا از چنگ این بازی خلاص بشی و بتونی ازش لذت ببری لول

فقط پهلوون لای حرفا بگم نه محمد نه بچه های اس دبل نه ان ای هیچکس از این موضوع خبر نداشت میدونم باورش برات سخته که بتونی کثافت کاری بکنی و نکنی ولی حقیقت امر اینه تا همین امروز صبح که شما تصمیم گرفتی هفت تیرو بکشی من هیچ استفاده ای از اون چراغ نکردم همینقدر صادقانه دارم میگم حالا تو ذاتت پاک ما ذاتمون خراب مهم نیستی :دی

در خصوص بازی یاد گرفتنمون هم باز تکرار میکنم قبضش در خونه هرکی بره پیش تو نباید بیاد بشین دفتو بکش هروقتم خواستی کثافت کاری کنی حالت پرواز بزار و بردار که مو لا درزش نره چون ما نکردیم بلدم نیستیم

پ.ن ۱ : یارو واقعا فک کرده گنگه خخخخ

پ.ن ۲ : بیا پایین میلاد سرمونو درد آوردی

پ.ن ۳ : این قسمت زورو در نقش دفساز اس ای

متاسفانه پای حرفای بد آدمی نشستی و اطلاعات گرفتی؛ اون بنده خدا خودش از طرف یه ساید طرد شده قاعدتا باید بشینه پشت ما جفنگ بگه فقط نمیدونم تو چرا بازی خوردی :دی

مملی ۳ صفحه طرف رو رنگی کرد جرات نکرد یه ریپلای بزنه خب طرف بنده خدا چی میتونه پشت من بگه؟فشار اومده دیگه آقا اون سرور سر ما به این بنده خدا توپیدن گفتن مهدی اینفینیتی صاف کرده یه منطقه رو تو ۱۰ تا همر کردی دیوار :دی

منم بودم مینشستم پشت اینفینیتی حرف مفت میزدم والا

ایلیا میخواسته روی اکانت ما پلن بره بهش گفتن اینا رو نزن خودین؟!خب سلطان وقتی ایلیا رو در حدی نمیدونن که براش توضیح بدن و در جریان هیچی نیست مشکل مائه؟! عجب بابا

من که دروغگو...یه اسکرین میزارم برو از قدیمی سایدتون صحتش رو بپرس

این از داستان توهماتت!

شما از داداش کوچیکه یاد بگیر مسئولیت پلیری که برمیداری میاری تو یه ساید غریب رو به عهده بگیر حتی اگر اون پلیر هیچی نباشه که آخر ساید مجبور نشی یه صفحه براش خا... بمالی که اکانتشو حذف نکنه و بگیری ازش

پسر خوب تو انقدر از لحاظ شعور و شخصیت ضعیفی که وینری یه ساید رو به اسم خودت میزنی و لیدرت توی همون ساید پستتو ریپلای نمیکنه لول

در همین حد فاقد اعتباری!!

اون واندری که صد شد و تو شدی باعث صد شدنش دف میلیونیش با اکانت من کراپش تامین میشد گلم فقط ما چون پشت ویترین بودیم از شما تعریف تمجید شد سرت گیج رفت واقعا فک کردی علی آباد کتولم شهره

والا بخدا توی اسپیدترا یه همر از تو ندیدیم هرجا بودی یه اکانت دفساز کشیدی اونم ده روز نتونستی بگردونی ول کردی رفتی بیمارستان حالا برای ما شدی لیدر خخخخ

در مورد اون بنده خدا ک پلیر قدیمیه هم بهش بگو تو که داستانی نداشتی چرا چت های تلگرام رو پاک کردی خب میزاشتی ۴ تا اسکرین میزاشتیم وسط همه قضاوت کنن ما که دروغگوییم میلادم که بزن بهادر تراوین شده اسکرین شات میزاشتیم همه بخونن این که نشد پیاما رو پاک کنی بعد هرچی دلت خواست ببندی به ریش ما :دی

پسر خوب زنگ زدم بهت جرات نداشتی جواب بدی میدونی چرا؟چون خوب میدونی آدمی که صادقانه حرف میزنه صداش نمیلرزه ولی تویی که میشینی پای حرف یکی که از خودت ضعیف تره و نصف حرفاش دروغه میترسی پای تلفن صحبت کنی پیام میدی که حرفاتو بیار تو فروم بزن

دوس نداشتم پست بزارم خیلی زشت بود یه سری حرفا توی فضای عمومی فروم زده بشه ولی دیگه خیلی شلوغش کردی خداییش

پ.ن ۱ : آقا میلاد به اون بنده خدا ک بازی یادش دادی بگو گرزی رو با دلاور همزمان نمیکشن لول

پ.ن ۲ : شهر که شلوغ میشه قورباغه هفت تیر کش میشه

پ.ن ۳ : یه کاری نکنیم که فردا روزی به هر دلیل رومون نشه با همدیگه حرف بزنیم زشته ناموسا

پ.ن ۴ : مملی گلد بزن رو اکانت بازی یادت بدم امشب میخوام لانچ با ویو بیلدر یادت بدم خخخخ

پ.ن ۵ : آقایی که نصف سرور رو ماچ و بوس میکنی یه ریپلای رو پست این بنده خدا بزن خودشو کشت که توجه جلب کنه

پ.ن ۶ : من تراوین رو از مانی پارتیزان یاد گرفتم با افتخار ولی گویا قبضش میره اس ای فشارش میره رو بازیکن طرد شده ی ان ای...لول

مدرک داریم پلیرت وقتی جنوب شرق بودی به شمال شرق امار میداده

بعد کنار جنگ یونیک دهکده میزنه اکانتو واگذار میکنه بهت

بعد اکانت یونیک دار یه ایپی دیگه میخوره (رمزشو تنها شمال شرق) داشته

از همون دهکده پلیرت کتیبه میره به ساید دیگه وقتی اکانت افلاینه

پلیرتم الان نشسته با لیدر اون سرور رو یه اکانت بازی میکنه

من متوجه نشدم الان منظور شما منم؟

اون خط آخر فک کنم به من میخوره ولی متوجه نشدم گفتم اول بپرسم ازت که اشتباه نکرده باشم بعد بپرسم که دقیقا چی میگی!

با سلام خدمت همه ی دوستان
    متاسفانه به دلیل پاره ای از مسائل شخصی جا داره از همین تریبون اعلام کنم دیگر قادر به ادامه ی بازی نیستم.
    اکانت Infinity_Team تحویل ساید داده شد.
    با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان
    با تشکر

مهدی اینفینیتی

با سلام خدمت همگی دوستان
    جاوید جان چون اسم منو آوردی لازم دونستم چند خط براتون توضیح بدم
    در وهله اول باید بگم ما ماشین حسابمون از همون زمانی که آقا مجید اعلام کردن 1985 تا کاتا روی ده برادرز دیوار شد سوخت الان سمت هر ماشین حسابی میریم جیغ زنان با ندای یا مجید! انتحاری میزنه میسوزه زحمت ماشین حسابا با خودتون و بچه های اکسل کار شمال
    در ثانی لانچ امروز صبح با بنده نبوده با تیم خوب storm بوده که لازم باشه خودشون توضیح میدن خدمتتون من هر همری لانچ بکنم چه لینک سبز بشه چه دیوار بشه خودم تو فروم پست میکنم به طرفین تبریک میگم اونقدری هنوز تو موضع ضعف قرار نگرفتم کارامو گردن نگیرم
    و از اون جایی که من دست خدا تو دستامه پلن هام کاملا مشخصه و شمایی که زخم شدید بهتر میدونید اینفینیتی الکی لانچ نمیکنه که فیکش هم 120ک دف ازتون جمع میکنه لول
    ثالثا ما خیلی وقته کارامونو کاراتونو کردیم شما کافیه مپو باز کنی روی مختصات X=85 , Y=0 تنظیم کنی و مپو بزرگ کنی کاملا مشخص میشه کی چی کارس و چند چندیم و فکر نکنم نیازی به ماشین حساب باشه دو تا دست کفایت میکنه و 10 تا انگشت که بتونید بشمارید و اوج فاجعه اونجاست که تعداد دمپایی هایی که لینک سبز رفتن و برگشتن اونجا بیشتر از دهکده های شماله که خودش گویای خیلی چیزاست :دی
    در آخرم به رسم رفاقت پستتو لایک کردم که آمار و ارقامش قشنگ تر بشه براتون
    ارادت

در ادامه ی پستم یه حرف میندازم کف فروم مخاطبش بیاد برداره خودش
    دوست عزیز شما نه زرنگی نه پلیر خفنی هستی نه ازت به نیکی یاد میشه شما صرفا یه پلیر ضعیفی که تحت فشار قرار گرفته و از ترس کتک خوردن اکانتش روی حذفه و اومده یه حرکت احمقانه زده که پروندش سفید نباشه

باریکلا تبریک میگم بهت ببم جان خفت خوبی زدی فقط لطفا زودتر حذف کنید که بودن شما بدجور سطح سرورو پایین میاره و پلیری مثل منو از سرور زده میکنه

من ترجیح میدم صبح بیدار شم ببینم شمال کل همرامو پرونده خودم پست بزارم فروم ازشون تشکر کنم بابت پلن زیباشون تا اینکه برای تو وقت بزارم پست فروم بخوام بزارم =)) ولی خب متاسفانه ما از اونجایی که اعتماد کردیم خوردیم اشکالیم نداره بالاخره شمام لیاقتت همین حرفا بود تو فروم اونم جلو جمع!!

ارادتمند همه ی دوستان
    مهدی اینفینیتی

سلام خدمت همگی دوستان

قبل از شروع پست روی صحبتم با AVENGER عزیز هست
    من پست شما رو ندیده بودم متاسفانه به هرحال توی این مدت که بازی میکردید به ما که خوش گذشت امیدوارم اگر شوخی ای کردم باهاتون به دل نگرفته باشید و هرجا هستید موفق و شاد باشید

خب دیشب داشتیم با مزدورا و گرزیا تاس مینداختیم که قرعه به نام 3 تا اکانت افتاد

این اکانت پلیر خیلی خوبی داشت و متاسفانه باید این ده از روی نقشه حذف میشد
    یه فکت جذاب براتون بگم پلیر این اکانت ساعت 1:20 دقیقه تعدیل زد رفت خوابید
    اینم چون میدونم سناریو چیدن دوس دارید گفتم در جریان باشید ما خود دست خداییم لول

خب تارگت بعدی دف ساز مرزی بود که لینک سبز پرید و زحمت 30 روزه ی اکانت که معلوم نیست کجا پارک بود از بین رفت

و تارگت آخر هم زحمت دست تیم کشت و صنعت شمال شرق بود که باید از اون منطقه حذف میشد دستشون درد نکنه 30 روز ازش تغذیه کردن

راستی دیشب صحبت بود گفتن مثل اینکه شمال شرق دف کوردینیتور هم داره
    دمشون گرم یه پیام دارم برای دف کوردینیتور شمال شرق
    آقا ارادت :دی

فقط اینکه شما اول 120ک دف از نقطه نقطه ی ساید اونم نصفه شب جمع میکنید بعد یادتون میوفته اسم ده رو بزارید فیک یا بالعکس؟
    خلاصه که خیلی قراره بهمون خوش بگذره خیلی خوبید

ایشالا تاس به زودی به نام شما هم میوفته دوست عزیز لول

ارادت
    مهدی اینفینیتی

انرژیتون نیوفته دو تا لینک سبز ببینیم

ما نه تنها دست خدا (چراغ) داریم بلکه آمار مولتیاتونو از خودتون دقیق تر داریم d:
    ده اول در حدود 15ک دف جای دیگه داشته که لینک سبز پریده
    ده دوم هم نمیدونم چقدر ولی بالای 10ک گرزی جای دیگه پارک داشته که لینک سبز پریده

مهدی اینفینیتی

با سلام خدمت همگی دوستان
    دوتا لینک سبز ببینیم لذت ببریم کنار هم

جای خالی را پر کنید (2 نمره)

شخصا منتظر توضیحات شما در خصوص بی ارزش بودن این همرهای هون مرزی , بی ارزش بودن این پلن , ماشین حساب های نامنظم , دسترسی ما به چراغ اتحاد (دست خدا) , و هرگونه ادعای عبث برای برداشته شدن این فشار از روی دوشتون هستم.

یه اسکرین دیگه هم ببینیم که سطح بازی تیم خفن avengers رو به نمایش بزاریم

من یه پست برای شما وقت گذاشتم از خواص اسکات و راه های استفاده از اون براتون توضیح دادم جالبه که همر مرزی بدون اسکات و دف!!!
    دمتون گرم که بازی رو برای ما جذاب میکنید کاش منم یه تیم 3 نفره داشتم 3 تایی سرمونو با خیال راحت میزاشتیم میخوابیدیم

از مانی و محمد بابت همرایی که در اختیار گذاشتن تشکر میکنم

مهدی اینفینیتی

درود بر شما محمد علی عزیز
    نمیدونم از کجای صحبتای من این برداشت رو کردید که من پلنر ساید اس ای هستم و امیدوارم هدفتون کره گیریه از فرط بی محتوایی نبوده باشه!
    خیر من پلنر ساید نیستم من پلنر دو سه تا پلنی بودم که پستاشو گذاشتم اگر لازم باشه و وقت و انرژیش باشه بازم با مشورت بزرگتر ها پلن میریزم اگر به اندازه ای نبوده که شما رو ارضا کنه کوتاهی از من بوده شرمنده سعی میکنم پلن های تمیز تری برم ولی خب به شما حق میدم قطعا تو جایگاه سختی هستید بایدم به این شکل واکنش نشون بدید که فشار روانی به حداقل ممکن برسه براتون.
    در خصوص چراغی که مطرح شد به نظرم لزومی نداره اتهام الکی بزنید وقتی از چیزی مطمئن نیستید اگر تونستید این موضوعو ثابت کنید من همرامو میکوبم به ناتار و میزارم رو حذف اما کسی که باید متوجه توضیحات من میشد شد و ریپلای هم کرد که حس کردم قانع کننده بوده براش ولی اینکه شما انقدر سعی دارید از وسط حرف من سوتی بکشید بیرون رو متوجه نمیشم حالا بالفرض اون همرم ارزشی نداشته برای شما و ما هم 100 درصد متضرر شدیم شما چرا دردت گرفته که اینطوری حجمه ی الکی وارد میکنید و سناریو میچینید؟!

به هر حال برای شما آرزوی شادی میکنم امیدوارم همونطور که هدف از بازی برای ما لذت بردن هست برای شما هم همینطور باشه نه صرفا بردن بازی به هر روشی و سیاستی!

در ادامه روی صحبتم با آقا جاوید هست
    برادر ما متوجه نشدیم بالاخره وقتی یکی میاد برای دیستروی دهکده و موفق نمیشه ولو 3 تا پاپ از ده باقی بمونه آیا اون پلن موفق بوده یا خیر؟این تناقض رو لطفا برای ما حل کنید
    اگر از نظر شما موفقیت بوده که پلن دیروز ما هم موفق محسوب میشه حالا درسته ده شما دیستروی نشده ولی همر شمارو به دمپایی لاانگشتی تبدیل کرده و اگرم موفقیت نبوده که به زعم شما پلن دیروز ما موفق نبوده و سینه سپر کردید و لینک دیوار شدن همر گذاشتید کف فروم پس ما چرا نزاریم؟
    به نظرم اینسرت کردن 260 تا کاتا روی فیدر ششم اکانت توشی که 150 تا حدودا پاپ داشته و 147 تا گرزی اونم زیر نیم ساعت سینه سپر کردن داره!

پ.ن: آقا مجید شب شد من هرچی ماشین حساب دستم گرفتم کاتای اکانتایی که دستم بوده رو شمردم 1985 تا نشد که شما 1985 تا کاتا از ما دیوار کرده باشید...قضیه شرط بندی مالیده؟500ک رو نمیدی یعنی؟! لول

ارادت
    مهدی اینفینیتی

جاوید جان سری بعد ایشالا

راستی مجید جان 4*65 موج کاتا رو حساب کن برام ریپلای کن ببینم ماشین حسابت سالمه یا نه

پ.ن : آقا مجید خیلی دارید ضعیف ظاهر میشید حاجی آخه ده 150 پاپی رو نتونستید بپرونید؟خداوکیلی؟
    حاجی من اشتباه کردم گفتم پلن برید همون برید ته مپ برای زمون واندر کشت و زرع کنید :دی

سلام خدمت همه ی دوستان
    در وهله ی اول تشکر میکنم از شما جاوید جان که بدون قضاوت سوال پرسیدین
    ضمنا
    جاوید جان من خیلی کوچیک تر از هر پلیری (از لحاظ سنی) اینجا هستم که بخوام برای شما کلاس آموزش بزارم ولی چون پرسیدید براتون میگم شاید به ضرر ما تموم بشه کما اینکه اون دیفالت وارمستر هم از همین روش بدون اسکات پرید ولی اشکالی نداره برای تیم پلنریتون بد نیست براشون یادآوری بشه یا شایدم یاد بگیرن
    شما وقتی مولتی میزاری زیر رید اونم به تعداد زیاد و یه واحه برای دیفالتتون تسخیر میکنید خیلی راحت هر یک ربع یا نیم ساعت با تک اسکات میشه فهمید (یا حداقل حدس زد) که چخبره توی اون ده و وقتی این موضوع 3 الی 4 روز تکرار بشه در یه سری ساعت های مختلف کاملا ساعات آفلاینی و آنلاینی مشخص میشه برای اکانت شما
    بله درست حدس زدید من برای پلن زدنم 3 روز به صورت منظم در یه سری ساعات خاص از واحه ی دیفالت شما اسکات زدم
    برای اثبات این مدعا چند تا اسکرین میزارم که استفاده کنید

این تصاویر بالا برای چند ساعت قبل پلن هست حالا توی 3 اسکرین بعدی هم براتون توضیح میدم که کلاس آموزش حلال واری باشه دی

به عنوان مثال این اسکات ساعت 3:31 دقیقه صبح پلن از شما خورده که به من میگه شما تازه اومدی رو اکانت و منابعو تعدیل زدی

این اسکات ساعت 5:01 به من میگه شما طبق عادت رفتی یه چرت یکی دوساعته بزنی یا حدس دیگه من با توجه به اینکه چند پلیر روی اکانت لاگین دارن اینه ک پلیر شبتون رفته بخوابه و حدود 1 الی 2 ساعت اکانت آفه و با توجه به اسکات 15 دقیقه قبلش من متوجه میشم شما تازه آفلاین شدید

و قسمت زیبای پلن اینجاست که انقدری دقیق بوده که با وجود گذشت بیش از یک ساعت از لانچ تا ساعت 6:11 همچنان شما آفلاینی جاوید جان :)

همونطوری که گفتم من از این مدل زد و خورد ها لذت میبرم حالا آقا مجید بیاد بگه اسمشو به زور میشه پلن گذاشت یا شما بیای بگی دیوار شدید هیچ چیزی از ارزش پلن من کم نمیشه چون اونقدری ریزه کاری داشته که شما حتی فرصت نکردید یه اینسرت بندازید مجبور شدید از واحه حیوون اینسرت کنید (گزارشات بالاتر رو با دقت ببینن دوستان متوجه حرفم میشن)

راستی مجید من هنوز منتظر لینکات هستما دیشب یه شرطی بستیم سریع تکلیفو مشخص کن که 500ک باختی :دی

پ.ن : در خصوص اکانت توشی متوجه منظورت نشدم جاوبد جان که دقیقا میخواستی به چی برسی ولی باید بگم بله من وقتی اکانتی در اختیارم قرار میگیره برای استفاده از همراش برای پلنم خیلی برام مهمه که چه اتفاقاتی رو اون اکانت میوفته و بیش از اکانت خودم از اون اکانت مراقبت میکنم

مهدی اینفینیتی

آقا مجید یه شیطنتی کردن لینک کامل نزاشتن اشکالی نداره بنده به عنوان پلنر این موج حملات اصلاح خواهم کرد و از زاویه ی دیگری هم به اتک ها نگاه خواهیم کرد

برای اینکه همه بتونن از دیتا ها استفاده کنن و نیازی به ماشین حساب نباشه من 4 تا عکس دیگه هم مربوط به عکس اتک های بالا اضافه میکنم

اینم از آمار تلفات طرفین
    بله بنده اگر صادقانه بخوام دیتا بزارم کف فروم ما به عنوان مهاجم 1600 تا حدودا کاتا ضرر کردیم و نه 1985 تا مجید جان
    ولی از یه زاویه دیگه ای اگر بخوایم این موضوع رو بررسی کنیم باید بگم پلیر شما دیفالتش تو اون مختصات افتاده و به صورت انتخابی نبوده ولی قطعا ما 4 تا ده بردیم اون منطقه و انتخاب کردیم که زد و خورد داشته باشیم و قطعا هر تعداد دهکده ای که زده شده و سرمایه گذاری شده روش با هدف مشخص بوده حالا این هدف از سمت ما میشه خراب کردن همر یا دیستروی کردن ده و شاید از نظر شما دیوار چیدن با همر هون باشه یا شایدم بهتر بگم مجبور کردن شما به این کار از ترس دیستروی نشدن به هر حال بنده از شما تشکر میکنم که با فکت غلطی که وارد فروم کردید نشون دادید جایی که بچربه توی فروم حضور خواهید داشت دمتون گرم
    از تیم برادرز هم تشکر میکنم که تا ساعت 5 صبح آنلاین بودن زحمت مارو زیاد کردن و مارو مجبور کردن 5:10 دقیقه لانچ کنیم :دی
    به هرحال ما از این مدل بازی لذت میبریم هرکسی که این بستر زد و خورد رو فراهم کنه دست بوسش خواهیم بود

حالا که پست گذاشته شده یه پیام دارم برای تیم AVENGER عزیز
    از همین جا درود میفرستم برات :دی

و در نهایت امیدوارم همگی از بازی لذت ببرید اگر با عزیزی شوخی میکنیم به دل نگیرن ممنون

مهدی اینفینیتی

صفر شدن دیفالت اکانت warmaster با تقریبا تلفات 400 گرزی و 100 تی کی
    با توجه به میزان کاتایی که خفت شد حدس ما بر اینه یکی از 30 همر اول سرور بود

صفر شدن دیفالت اکانت _bavaria_ با لینک سبز

تشکر میکنم از مانی پارتیزان و محمد و سروش و علی فلوید عزیز بابت همکاری و همراشون

مهدی اینفینیتی