Posts by Eminem

چه حاجت به بیان واقعا؟ مگه سرور اوله از اسدبلیو کتیبه میره؟

با ما کاری داشتی همینجا نوشتیم! حالا تو ذهنت قراردارد فرضی بساز

ایلیا جان مسئولیت توافقات صورت گرفته با یوسف بوده

توافقاتی صورت گرفته MM هایی زده شده

ابتدای بازی من وقتی سوال کردم گفتن ادریس توتال شمال شرق هست

من به عنوان یه سرباز و پلیر ساده از جنوب غرب وقتی حرفی میزنم بچه ها انقدر قبولم دارن که میگن چشم و برعکس ،هر اتفاقی از ساید ما رقم بخوره شک نکنید نظر من پشتش بوده و با بچه ها به اتفاق نظر رسیدیم

باشما مذاکره ای نداشتیم اما ادریس مهر تاییدی بر توافق صورت گرفته بین دو ساید غربی هست زمانی ک از ما کتیبه ای زده شد من به ادریس گفتم،و ادریس گفت خبر ندارم این یعنی به توتال خودشون احترام نزاشتن حالا این مسأله به من مربوط نمیشه که تو سایدشون چه خبره و چیکار میکنن

تو این چند سالی که بازی میکنم احدی بازی کثیف از من ندیده

ما بازی میکنیم که لذت ببریم نه اینکه به هر طریقی ببریم

پلیر های جدید به بازی اضافه کردیم و واقعا دارم لذت میبرم از اتحاد و همبستگی بین بازی کن های سایدم

ایلیا جان اون مرتاض که بردی زیاد برای ما کارایی نداشت چون تولید گندم تو 5ایکس به قدری بالاس که کلا به مرتاض نیازی نیست همون دوتا ک بردیم کافیه واسمون مرتاض نوش جان

من روی صحبتم در مورد جنگ آموز بود حالا اتفاقی که افتاده و فقط ذات زیبای دوستان رو نمایان می‌کنه

در آخر ممنون از همه ی کسانی که جذابیت بازی رو بیشتر میکنن

از همه ی بچه های سایدم تشکر میکنم که با این انگیزه دارن بازی میکنن لذت میبرم از بازی کردنشون تو تیم ما فقط چند تا پیشکسوت هست و الباقی بازی رو تازه دارن یاد میگیرن این تیم تیم برندس از نظر من

کوچیک همشونم

ما دیگه فعلا تصمیم داریم بجای دلقک بازی تو فروم بیشتر وقتمون رو صرف پیشرفت و بازی کنیم

پاینده باد جنوب غرب با اصالت

زنده باد شرافت

خیلی حرف ها راجب پیشوا زده شده و میشه

اما این پست زیبا باعث میشه نشون بده خیلیاش چرت و پرتی بیش نیست

اما بنده به عنوان یه پلیر ساده که بچه های ساید قبولش دارن واقعا راضی نیستم که شما حذف کنید چون بنده به شخصه دنبال زیبایی و جذابیتم همون‌طور که شما دنبال لذت بردن هستید

خوشم میاد از کسایی که صرفا به خاطر برد بازی نمیکنن تبریک میگم ،من از همین جا شمارو برنده اعلام میکنم حداقل برای خودم شاید یه سریا خیلی حرفا بزنن راجب این پست من اما

خداروچه دیدی شاید اصلا این پست شما باعث شد تگزاس سرور بعد درکنار پیشوا بازی کنه

دیدید میگم دوست ندارم ورود کنم به حرف های چرند و صد من یه غاز

ببین عرفان جان ،اول بازی من به شما گفتم آقا ما با اس ای درگیریم شما دیگ سمت ما نیاید بزارید بازی بالانس باشه و گفتی اوکی،

اون موقع می‌تونستی توهم بزنی اما

وقتی چار نفر صحبت میکنن قرار بر این میشه که از ساید دیگ کتیبه نزنی اون چار نفر زر نزدن که

سلام وقت همگی بخیر امیدوارم شاد باشید دوستان من دوست نداشتم به فروم ورود کنم چون کلا اعصاب حرف صد من یه غاز زدن ندارم

آقا تا جایی که من میدونم نپ کتیبه یعنی از رو ناتار نمیتونی کتیبه بلند کنی مگر اینکه من بیام اعلام کنم آقا این کتیبه رو نمیخوام هر سایدی خواست بیاد ببره

متاسفانه پلیر های محترم ساید شمال غرب نقض قوانین کرده وقوانین نپ رو زیر پاگذاشتن و اومدن از سایدما کتیبه بردن

با توجه به وضعیت لند کتیبه ها توی اس دبل و وضعیت سرور ترجیح میدم از ادامه بازی صرف نظر کنم

یاد بگیریم به قوانین احترام بزاریم

ارادتمند دوستان

TEXAS

پ.ن من فک میکنم عرفان تو همونی هستی که تو بازی مافیا هم چشم باز میکنی

حاجی خودتو زدی ب خواب ؟

جنوب شرق کاری مونده ک واسه برد نکرده ؟

خوبه گزارششو بچه ها دادن ، اون رفیق و هم اتحادیتونم ک قبول کرده کاره خودتونه تو قبول نمیکنی 😂😂 الان شمال شرق داره کاتا میکنه ، عجب بابا عجب !!

این همه به آب و آتیش زدن واسه اینکه ی سرور شمال شرق نبره ؟؟

ناتارم کاتا کنید اینم اضافه میشه ب لیست کثیف بازیاتون 😉😉

آره عزیزم ما بودیم که رفتیم جدا از ساید خودمون ب ساید دیگه رو هم اکانت ساختیم مسعود جان شما با این کارتون باعث شدید خلیلی از پلیرای ساید ان دبل دیلیت بزنن،من، ممد ،ایمان, اسی, امیر ،والا من ک تابه حال حرکت اشتباهی از بچه های خودمون ندیدم غیر از این که زارت و زورت پلن میرفتن ،داستان اکانت تنسر هم ک هم پستای شمارو دیدم هم ساعتها با آرمان حرف زدم مانعی نداره مسعود جان عزیزمی من واسه خودم همین جای کار بازی رو بردم

جالبه برام که کل لیست فارمای ناتار من داره خالی میاد ،بغد جنوب شرق دست به بازی کثیف زده بابا یکیم آبو جارو کنید خودتو بابا

ببین آقای رضای عزیز اگه من کشش ندادم چون امیر حسین رفیقمه ،وگرنه اون اتکایی ک روزبه ما گذاشته رو ناتار چندین موج هست پس برای دیستروی رفته نه برای انبار زدن من الان سه تا لیست فارم صدتایی دارم ک تقریبا همشون خالی میاد جای تأسف داره با امثال شما بازی کردن

خب امیر من از این اطلاع نداشتم خدایی من بازی کثیف تو ذاتم نیست حتی زمانی که از ان دبل رفتم به مملی و مجید اخیل اینا گفتم من رفتم اکانتایی ک من آوردم بنداز بیرون پس فردا نگید میلاد کثیف کاری کرد

اگر بچه های ما زدن که جای گله ای نیست شهامت عذر خواهی هم دارم

خب من الان یه نگاهی به لیست فارم و تاتارهای چیف شده از دفساز ها و اکانت خودم میکنم میبینم ناتار با سطح منابع فول 800انبار داره و اکثر ناتار های لیست فارم داره خالی میاد جا داره تبریک بگم به شمالی های عزیز بابت بازی کثیف و زدن انبار ناتار ها

البته چند تا از کپ هامو یوسف داداش لطف کرد زد بابت زدن اونا بهت دست خوش میگم اما بابت کاتا کردن انبار های ناتار اضهار تاسف میکنم براتون

خوشم اومد که کسایی که حرف از بازی تمیز میزدن ابتدای بازی میلادمون یاکوزای داداش یکم دستتو رو کرد و الان هم باکاتا کردن انبار های ناتار تکمیلش کردید درود بیکران خدمت شما عزیزان دل

برید لب دریا بازی کنید تا فشار کار کم بشه عزیزانم

داداش این ۴ک استپ ک میبینی اضافه بود ،این اکانت رو من هر سه روز یه بار روش لاگین میکردم هر سری ی جا میزدم ک دیوار نمیشد ،خوشحالم که با ۴ک استپ دیوار شدن خوشحال شدید

من از ان دبل رفتم چون دوست نداشتم زیر پرچم ان ای تو ساید ان دبل بازی کنم با احترامی که برای رفقای شمال شرقی قایل هستم همشونم دوست دارم ،مملی رضا اشکبوس،امیر تریدر ،برادر بزرگ ایتالیاییم آقا سعید،ممد توهمی،آقا مازیار کاوه.یوسف.آروان و ....الباقی ،خلاصه که دوست عزیز این اکانت ول بود کلا وگرنه هرکس از راه می‌رسید نمیومد مثلا خفتش کنه باز با این حال دمتون گرم

ب جرعت میگم از قدیمی ترین پلیر های تراوین ناصره

من سالهاست بازی میکنم البته ی مدت دور بودم و بعد آی آرش فقط دو سرور اسپیدترا بازی کردم

تو هرساید رفیقای زیادی دارم دوست عزیز آقای رضا گارد ک من اسمتو از دهن یکی دیگ شنیدم افتخار آشنایی باهات نداشتم،سعی کنیم لحن صحبت مون توهین آمیز نباشه حتی اگه میخوای کل کنی کری تو خالی بخونی هم مودبانه

پ.ن:الان ی عده میان بابت این پست من جبهه میگیرن.

واسه شخصیت خودتون ارزش قائل بشید.

بدرود

پ ن : بنده در حال حاظر رفتم کمپ ترک اعتیاد و دارم تراوین رو ترک میکنم

ی اکانت داشتیم تو ان دنبل ک اونم گذاشتیم رو حذف

عمری باقی باشه لینک هاتونو ببینیم عشق کنیم

دوستدار همتون بجز بچه های تایگرز منهای لطیف و ادی

مملی دادا این یه بازیه

سعی کنید زیاد به فروم دقت نکنید

من ازت معذرت میخوام

تمومش کنید هم تو هم میلاد ما

من شاید دیگ فروم نیام همونطوری ک مدتها نیومده بودم ک حتی پست هارو بخونم اما دیشب یکی گفت برو رفیقات افتادن ب جون هم

جفتتون عشقید دوستون دارم اگه یه ذره احترام بهم میزارید این بحث هارو تموم کنید

همه پلیر های تراوین عشقن بجز بچه های تایگرز

البته اونم ادی و لطیفو دوس دارم

به امید ترک اعتیاد به تراوین همتون

خیلی وقت بود ک دیگ فروم چک نمیکردم چون واقعا یه چیز مسخره ای شده بود اما

اتفاقای جالبی افتاده ،همتون پا پس کشید که

عجب با با عجب

اما ما همچنان NWهستیم با اندک لشکر تگزاسی و سایر بستگان

نه به یک ماه پیش. ک ما به این فکر میکردیم که 3ب 1میکنن رومون نه به الان که حیاط خلوت شدیم

رفیقایی که قرار بود بیاید ان دبل و پیچیدید خدایی. دیگ باهاتون کاری ندارم هیچوقت،نمبگم اکثرتون اما خیلیاتون مارو به گلد فروختید

سلام بر کربلایی هومن :)))

حاجاقا میدونم که دلتنگم شدی :) منم دوست دارم

ما به‌ دور از میادین بودیم بازی یادمون رفته شاید باور نکنی ولی عین حقیقته اگه خدا قبول کنه میایم

خوش آمد میگم که اومدید و مارو تو بیابون تنها نمیزارید -نیاید ما باید با ماروعقربا سر کنیم:D

حق با تو هست ما نوبیم و شما پلیر با ادب با خانواده

حق با یکی از دوستان هست

حکایت کسی با روباه

که میرن پیش شیر

روباه میگه شیر الان شبه من هرچی به خر میگم قبول نمیکنه

شیرهم میگه روباه ببرید زندانی کنید

که دیگ با کسی بحث نکنه

یا علی

شما بهترین پلیر تراوینی

خدانگهدارت باشه

خب اولا که گفتی شما 10خونگی من بودید پس اتک ساعت 11 شب لانچ نشده بود البته حق داری چون تو اصلا لانچر پلن نبودی اصلا اون تیمت حسابت نمیکد به جایی ک بخواد در جریان بزارتت

دوما باید بهت بگم که من خیلی سنم از تو بیشتره در حد من نیستی

از مجید اخیل-شاهین-ناصر-میلاد آنریتد -هاج ابراهیم همون حاجی قدیمی بپرس بگو میلاد تگزاس چه زمانی بازی میکرد البته اکثر قدیمیا منو به اکانت نکبت میشناسن

ته تهش سن عددیت 20 باشه

سن مغزیت 5.6

یعنی خاااااااار گلای تراوین رو سافیدم که تو باید بیای واسه من پیام بزاری

یه دیفالت از ما زدی هنر کردی پشت بندشم دیلیت اکانت کردی

کل پلنت این بوده ک ساعت 5 صبح کلین کردی 7 صبح چیفرت خورده حالا اینکه ما کار زندگی داریم و شب کسی رو اکانت نیست دیگ تقصیر خودمونه اما نرو بگو من پلیر بودم چیف زدم -اون موقع ک من مثل تو الاف بیکار بودم همه ازم حساب میبردن داداش

دیگ واقعا داره حالم از فروم به هم میخوره از هر 10تا پست 11تاش مال توعه