Posts by EVil

سجاد جان منتظر خدافظی شما هستیم

به نظرم ایشون صرفا اخرین تلاشها رو میکرده واسه بهم خوردن متا ان ای با اس دبل

مثل اس ای که صرفا راهبردش رو تو برد خراب کردن پلیرهای قوی ان ای میدید و میدونست تو گیم حرفی ندارع واسه گفتن

سجاد جون بازی کن بابا...

تبریک به برد متا

درود به اساتید. ببخشید من خیلی رک صحبت میکنم.من موندم این شمال شرق چطور اسم خودشونو گذاشتن مرد آخه بیچاره ها حرف از دهنتون درومده مثلا ما فکر کردیم شما هم حرف زدین و رو حرفتون هستید با این که این سرور رو برنده بودید بازم با ذلت و دوز و کلک دست به کثیف کاری زدید که البته این کارها همیشه از ساید ان ای برمیومده نه این سرور اکثر سرورها .

اسم اینو برد نذارین چون بعد ها میگن که با اون همه قدرت با دوز و کلک بردن .

و ی نکته جالب که سامان ک اسمشو زده اون بالای اتحاد حرفش هیچ ارزشی ندارد برای بچه هاشون و حکم ی مترسک داره البته اگر خودش دست نداشته باشه تو این داستان .

از بزرگان عذر خواهی میکنم به غیر از ساید ان ای ک دشمن همیشگی من بوده

ارادت alireza avenger

زیاد داری ان ای ان ای میکنی؟؟

خیلی دردت آوردیم؟؟؟

من به عنوان یه پلیر ساده ازت معذرت میخوام ظرفیت این همه فشا رو نداشتی اینجا....

آرگین و گارد عزیز تی تاپ سید و پسش بدید زودتر
    پ ن : خدایا هیچ مسجدی بی امام نشه...........کسی امام و ندیده؟؟بابا غیبت کبری رفتی مگه

برخلاف اون چیزی که همه دوستان سعی دارن توی بازی سیاست ازش استفاده کنن و اس ای رو متهم به فرار میکنن از ترس باختشون !!! مطمئن باشین اس ای وینر بازی بود و هدفش از حذف کردن فقط و فقط ضربه زدن به سایت بود

سلام

الان واقعا فک میکنی اس ای وینر بود اگه فرار نمیکردن؟؟

به نظرت نمیتونستن وایسن وینر بشن بعد اعلامیه بدن و تحریم کنن این سایت رو...؟؟؟این همه هزینه کردن دم نقشه تحریم کنن ساید رو؟؟؟گلداشونو خریدن مولتیا رو آپ کردن زیر ساختا رو زدن جاسوس فرستادن ده چندین تا تو ان ای زدن یهو دم نقشه دو دو تا چهارتا کردن بعد رفتن؟؟

حالت خوبه؟؟؟؟!!!

مال این صحبتها بودن وایمیسادن وینر میشدن ....نخندون مارو