Posts by afshin

دوست خوبم بی صبرانه منتظر همر واندرزنتون هستیم البته تو ک هیچ گندتون کلاب ک البته برا شما گندس بیاد با بیگ همرش بزنه قول میدم لینک نگیره .

بابااااااا شما به ما نمیخورید😉😉⁦☺️⁩⁦☺️⁩

ایول از روحیه خوبی برخوردار هستی عزیزم،ازکسایی که روحیه خوبی دارن خوشم میاد،من تازه فکر کنم یکماه باشه رو این اکانت کرتیکال اومدم،و باور کن اگه از اول بودم روش چنان همر واندر زنی می‌کشیدیم که پ...بریزه،اونجور که من کتیبه ها رو دنبال کردم کتیبه های بچه های خودمون رو فکر کنم اکانت لجندری که بیشترین جنگ رو در اختیار داشته الان صددرصد همر واندر زن هم داره دیگه،اگه از اول روی اکانت می‌بودم و جنگ آموز هم بهمون میدادن جوری برات واندر زن می‌کشیدم که بگورخی،😉

دوستم خیلی میخواد پیام بذاره ولی خوب نمیشه هرکاری می‌کنه ،امیدوارم ادمین رسیدگی کنه که چرا نمیتونه پیام بذاره تو فروم،یکماه شد که اومدم روی اکانت دوستم ابراهیم و به یاد اونموقع ها گفتیم کمی حال کنیم،و بیشتر شماها رو هم نمی‌شناسم و فقط دو نفر رو یکی ناصر هستش و یکی هم مجید که از سرورهای قبلی دات ای آر میشناسمشون،امیدوارم که بتونیم تو سرور های دیگه کنار شما دوستان بازی کنیم،درضمن یه چیزی رو هم بگم بخاطر اون حرکتی که انجام شد و دف های که رفت روی اون اکانت bmmبود اگه اشتباه نکنم،والا من وقتی دیدم لینک رو که ماله ساید جنوب غرب هستش دیگه دف فرستادم براش و دیگه نگاه نکردم به بقیه فیدرهاش که ببینم مال کجاست،بعدم که متوجه شدم که چکاری کردم بک دادم که گندی که زدم معلوم نشه ولی خوب معلوم شد،اینجا همه چیز گردن ابراهیم بدبخت افتاد 😂😂،خوب دیگه اشتباه صورت میگیره تو بازی اونم منی که بعد چندین سال اومده بازی کنه بازم معذرت می‌خوام از تمام بچه های ساید اس دبل بخاطر اینکار ناشیانه،ایشالا سرور بعدی جبران کنم براتون

afshin.n

ایولا داداش،دمت گرم ،از اینطور آدم ها که میدونن آخر بازی به نفع کدوم ساید تموم میشه ولی ممیمونن خوشم میاد...

اطلاعات بیشتر هم خواستی از یوسف و سامان و بگیر و وقتی چیزی خبر نداری نیا جو الکی بده .

پ .ن : بیاییم یاد بگیرم که خداوند هر سوراخ رو برای کاری در بدن ما قرار داده مثلا دهن برای اینه که حرف از توش بیرون بیاد .

اوخ اوخ حاجی دهن مارو سرویس کردی تو سرور هشت چقدر امید داشتیم واندر رو صد کنی شما و مجید که آخر هم نشد،چی شد رفتین ان دبل آقا ناصر

اگه سرور هزار ایکس هم بشه باز بعضی ها میذارن روی حذف بعد کتیبه ها ،و وقت تلقی هستش ،تنها راه حل اینه که دو تا یا سه تا سرور با تایم های مختلف برگزار بشه ...تمام.

در ضمن باید خدمت ادمین عزیز بگم که این سرور باید تا آخرش بره حتی اگه با یه اکانت باشه تا بفهمن که همینجوری نذارن روی حذف و بعد هر موقع خواستن بگن سرور جدید رو بذارین اینکه نشد

فکر کردین اگه آمردادی ها بودن الان این میشد اس ای ،بخدا کل ساید ها رو شخم میزدن میرفتن البته با باگ😂😂😂😂

دوستان من زیاد اهل فروم نیستم چون سواد کافی ندارم،میخواستم یه موضوعی رو بگم اینجا،چرا اینقدر زود دلسرد میشین و میذارین روی حذف همیشه باید بعد از کتیبه ها اینجوری بشه و بعدشم درخواست یه سرور دیگه ای رو میدین،خوب اونجا هم باز بعد کتیبه ها میذارین روی حذف خودتون ،حداقل یک سرور رو تا آخر ادامه بدین و اینقدر زود دلسرد نشین

ای جان ببین کی اینجاست،اومدی که بترکونی مثل اون دوتا سرور هشت .ir😂😂😂😂