Posts by Shir kosh

بگم بگم ؟ مدرک نشون بدم ؟ شات بزارم ؟ !

بابا بسه تو رو خدا مگه ادعا ندارید ؟ که ما فلان ما بسار ؟

چرا تو بازی رفتید گوشه رینگ ؟ فقط تو فروم قهرمان هستید 😅🤣🤣

ممد توهمی دیشب ازتون یه چیف کرد اینه حرف حساب این هست مردونه بازی کردن

اینطوریه نه دنبال پیاز خوردن مایکل باشی 😅😅😅😅🤣🤣🤣

حالا تو بیا انالیز لیز کن 😅😅

گسی که کل اتحادش داره از مولتی تغذیه میکنه اومده داره میگه،، مایکل پیاز خورد ؟

بعد میاد هل من مبارز هم سر میده به اقای فونت .. اقا جون بزرگی قشنگی ملوسی ما که حرفی نداریم اصلا تو سیندرلا قبول !! بیا تو بازی ببینیم چند چندیم !

این جا این بچه بازی ها رو در نیارید تو بازی چرا اقایون لودر هاتون خاموشه ؟

یبار هم با لینگ حرف بزنید جایی این کارها ...

جنوب عشق ه جنوب قدرت ه جنوب متحد هست اینو بفهمید و فرار کنید 😳😳

سلام و عرض ادب

من بشخصه اصلا با مولتی زدن و .. اینها مشگلی نداشتم و ندارم

یوسف تو ۲ تا سرور قبل هم دیده من بدون رید مولتی پلی میدم به سبگ خودم

من اقا مازیار رو اکانت میلاد رفتم دیدم رو دو تا اکانت دف ریختن و ... و اکانتی که تو تاپ دف اومد همزمان یه مصری از ساید شما بود ..

من بشخصه تحت هیچ شرایطی این کار رو انجام نمیدم حتی برای مقابله به مثل ..

امیدوارم یه بازی رو شاهد باشیم پر از هیجان مثل زمان ای ار

پ.ن ‌: ما تو جنوب اولین درسی که میدیم به بزرگ ها تو هر سایدی احترام میزاریم

پ ن : من بارها گفتم بازی ها تموم میشه و اونچه میمونه رفتار ما و نوع برخورد ما ..

امیدوارم همه جوانمردانه بازی کنیم 💪🙏

اولا نوب خودتی

نوب گسی هست که بلد نیست چطور رفتار کنه ..

اولین دلیل .. سلام بلد نیستی دومین دلیل اسمت معلومه ..

سوما گوچولو هر موقعه بازی کردی یجا بیا قوقولی قوقو کن

من فکر میکنم با اکانت فیک تو ساید اومدن کارتونه و دف ریختن تو فارم ها ...

الان اکانت فیک هم اومده تو فروم ؟

شمال شرق دنبال متا نبود .. وای این جوک قرن بود ..

اینو یوسف و گسری میدونن که چطور بوده😅😅

پ ن ؛ میگم از این مولتی دنبال چی هستین بابا دمتون گرم

سنتی صنعتی .. نوش جونتون ..

پ ن : شما بازی نمیکنی ! اما از جلسه توتال ها هم خبر داری 🤘 اوه له له

قبلا هم گفتم تو بازی که مهلومه چند چند هستید حداقل تو گفتار و رفتارتون صداقت داشته باشید ..

میتونید از یوسف کمک بگیرید با شناختی که روش دارم حتمان کمکتون میکنه 😉😉

سلام خدمت دوستان عزیز

دوست عزیز این قبری که روش گریه میکنی مرده زیرش نیست 👎👎

جنوب متحده و این اتحاد اینقدر براتون دردناک هست که به هر راهی که جلوتون هست قدم بر میدارید

ختم کلام برو بازیتو بکن تو بازی حرفت رو بزن ..با ادای بزرگ بودن ادم بزرگ نمیشه بیاییم یکم بزرگ رفتار کنیم امثال امیرخان و یوسف یه تیم پشتشون هست خارج از برد و باخت یه تیم هستن... اینو متوجه بشید هر چند الانم دیر شده براتون ..

جنوب متحد چنان کاری کرده که دوستان از دف تو فارم ریختن و از ترس اومدن تو ان دبلیو .. و خیلی کار های دیگه که هیچ کدوم براشون سودی نداره چون بار کج به منزل نمیرسه ...

پ ن : جنوبی ها مشتی هستن بیایید یکم مشتی بودن یاد بگیریم ازشون

پ ن : یروز هم بازی پاک نمیکنید حداقل پاک فکر کنید دست از این کار های لوس و نوب بردارید ...😅😅😅

با سلام خدمت دوستان

دوست خوبم برای فان ه که ۲۰۰ تا اکانت مصری ساخته اکه واقعی بود ۲۰۰۰ تا میساخت 😅😅

به هر صورت یسری دوستان از ایشون بابت زحمتی که گشیدن ممنون هستن 😎😉😉

ببین ویستو تازه گوش دادم من خان زاده ایل بختیاریم تو به من فوش مادر دادی سر یه بازی فدا سرت داداش من جواب نمیدم چون خانواده داردم جواب بدم تو بازم فوش میدی بر عکس تو من مادرم دوست دارم اگه اون ساید بزدگ داشت تو دهنی میزد به تو داداش یاد بگیر ادم بودنو ساید که بزرگ نداشته باشه همینه اقا مازیار اینو فهمیدین یا بازم نقطه بذارم من خودت میدونی طرز صحبتم جوریه میتونم جواب بدم ولی بازیه شما همتون میگید نقطه بذار نمیفهمیم ولی فوشا رفیقتون میفهمید شاید زبون ما با هم فرق داره من زدم تو سوختی فوش گذاشتی من جواب ندادم تا یاد بگیری مادر حرمت داره نه لذت بعید میدونم بدونی در ضمن من همونم که بعد اتک ارگرین تو پستم ازش تعریف کردیم فرق منو شما همین بس بیایین دیس لابک کنین پشتشو بگیرین مهم نیست این پستو دو تا ادم بخونه میفهمه من راست میگم یا شماها که هر پست منو ده نفره جواب میدین

سلام خدمت دوستان

محمد جون مردونه رفتار کردی خودت میدونی تا اخرش تا تهش پشتتم بتاز داداش تو زمین بازی جوابش رو بده .. تو یه شیری یادت باشه با شیر ها فقط بجنگ نه با هر کسی😍💪💪

ایرج خان جای بازیکن های بزرگی مثل شما همیشه خالی خالی میمونه .. امیدوارم هر جا هستی تندرست و سلامت باشی همیشه 🙏

متا جنوب غرب و جنوب شرق رو تبریک میگم ،، من رو جنوب غرب خیلی تعصب دارم خواستم بگم از الان جنوب شرق هم همینطوره برای من .،

امیدوارم دوستان از بازی لذت ببرن ، و باعث شگستن دلی نشن این بازی نهایت نهایش ۶ ماهه اما یه رفقات های پیش میاد توش که یه عمر طول میگشه ...🙏

درود دوست عزیز

ما اومدیم و مطرح کردیم که بازی بدون مولتی و پاک رو تو جنوب غرب تو این سرور راه انداختیم ...

برام جالب ه عزیز شما چرا اسرار به مولتی بازی حالا بقول دوستمون سنتی یا صنعتی دارید

پ.ن: همه ما ها میتونیم ادعا کنیم و و .. تو بازی همدیگر رو ملاقات میکنیم

به امید یه بازی لذت بخشش برای تمام بازیکن ها

پس طبق فرمایش شما مولتی بازی سنتی هم تو جنوب غرب نیست بسیار هم عالی ممنون که بنده و کل سرور رو در این مورد روشن فرمودید.

در مورد اقا یوسف هم متاسفانه خیلی تلاش کردم باهاشون صحبت کنم و دوست بشیم ولی متاسفانه وقتی تلفنشون هم پیدا کردم زنگ زدم جواب منو ندادن ولی طبق فرمایش شما حتما سعی میکنم خودم رو تو دایره دوستان ایشون وارد کنم ممنون!!!!

انشالا تبارک تعالی .. این یه بازیه دوز از جونت خیلی ها تو بازی هم بازی میخورن

تراوین رفیق سازه و ارزش داره در کل نباید یادمون بره اومدیم کناره هم لذت ببریم ما هم اکه سنگ یوسف رو میزنیمحتمان دیدیم ازش تو رفاقت...

سلام دوست عزیز

با توجه به کلمه صنعتی که فرمودید یک سوال برام پیش امده یعنی مولتی بازی سنتی تو جنوب غرب بدون مشکل هست یا نه؟

پ.ن.یوسف جان حرفه ای هم بشم میزنم هرچه بادا باد;);)

سلام عزیز دل برادر

صنعتی از این نظر که ۴۰ تا مصری با پاپ مساوی به حول قوه الهی با هم میان بالا اونم بطور مساوی .. در مورد جنوب غرب هم میتونی یه راند بیای پلی بدی تجربش کنی چون چیزی که مبرهن و دیگه همه میدونن اینه تو sw مولتی باز نداریم ... البته تو بازی معلوم میشه که من درست گفتم یا نه ...

پ.ن : یوسف جان ۱۰ تا رفیق داره که تا تهش کنارشن .. اینو تجربه کنی یکم برات خوبه💪🙈

خوب خیلی جالب ه اکه ادعای اینو دارید بدون مولتی بازی میدید چرا به یوسف برچسب میزنید ؟

جالب تر اینه همه میدونن جنوب غرب پرچم دار بازی پاک هست پس ما باز هم اعلان میکنیم

تمام دوستانی که میخوان از بازی مخصوصا پاک لذت ببرن تشریف بیارن جنوب غرب...

درسته مولتی بازی نمیکنیم ولی عمرا بتونید شب راحت بخوابید درسته صنعتی بازی نمیکنیم ولی تک تکتون با ترس لرز بازی کنید این نوید جنوب غرب هست .... اماده روزهای سخت باشید 👍👍💪💪💪💪💪

با سلام خدمت همه دوستان

این سرور با چنتا از پلیرای تیم اومدیم امیدوارم ک بتونیم رکورد همر رومن بدون مولتی رو بزنیم

درواقع توانایی مولتی بازی کردن رو به شخصع ندارم

ولی قول میدم وضعیت سورپرایز کننده باشه

از بچه هایی ک دعوت کردن تشکر میکنم امیدوارم بی حاشیه باشه این سرورX/8o

خوش اومدی فقط بگوو تو کدوم ساید رکورد رومن رو میخوای جابجا کنی غافلگیر نشیم 🙄😍

واقعا دوست عزیز نمیدونم چه فکری کردی این حرفارو زدی ؟ صحبتی که شد اصلا ربطی به این موارد نداشت که شما مطرح کردی. من به شما پیشنهاد میکنم استراحت کنید چون هنوز سرور شروع نشده دچار توهم و کابوس شده اید. اگر قصد تخریب دارید که اینم راهش نیست گلم .

یوسف چرا این بچه هارو میترسونی😂😂😂

شنیده بودم اسم تیم محافظان جنوب غرب دلهره اوره ولی نه دیگه تا این حد بنده خذا یوسف داره کمک هم میکنه ....

توهم زدن داداش 😂😂

یعنی الان چی ؟ شما بسمه الله رو بگو بعد دنبال این حرف ها باش ...

بنظر من اقا شما روز خوبی رو نداشتید احتمالا با امیرخان موافقم