Posts by AVENGER

. الان دقیقا فازتو نمیفهم الان دقیقا چی هستی جز ی بنده خدایی ک سلام میده و خفت می‌کنه بابا بی اعصاااب :D برو داداش این قبر ک سرش داری فاتحه میدی مرده توش نیست برو لات بازیتم سر کوچتون در بیار اینجا هیچی نیستی

داری میای شهرش از کنار بیا آفتاب پوستتو خراب نکنه:P

اولا من که اصلا یادم نمیاد که چنین چیزی رو پرسیده باشم ،من خیلی چیزها رو یادم رفته که اومدم و پرسیدم و این دلیل بر این نمیشه که من بازی بلد نباشم سرور قبل که نژاد هون بود خوب من که نمیدونستم این نژاد ماله خفت هستش،یا خیلی چیزهای دیگه رو که همین الانشم نمی‌دونم و بیشتر میپرسم واین دلیل نمیشه که بلد نباشم،من الان دوماه هستش که روی این اکانت دارم پلی میدم بچه های اس دبل شاهد هستن پارسا و رامتین و پیمان و محمد توهمی میتونن وقتی این پست رو دیدن بگن بهت،الان تو همون اکانت که من اومدم روش و پلی ندادم ،تو این دوماه یه چیزی حدود 180کی شمشیری داره فقط تو اکانتی که جنگ آموز روش نبوده و یه احمق تو این مدت روش بودم وچهار بار جنگ شده که 2بارش رو که اصلا نبودم فقط اومدم تعدیل زدم رفتم،

بابا لااااااات .⁦☺️⁩⁦☺️⁩ شهر ک شلوغ میشه قورباغه چاقو کش میشه .تو نمیخاد از اکبر رزومه بخای که لیدراتونم اندازه ی ناخون کوچیکه اکبر تراوین بازی نکردن عزیزم لیدرات بیشتر از تو آموزش میخوان تو که هنوز خیلی چیزا رو بلد نیستی باید ی اکانت مصری میدادن بهت بشینی برا خودت ی بستنی و تخمه هم بخری دف بکشی آخرشم بگی آخ جون من دف دارم .

ببین بچه شوخی بسه از الان به تمام لیدرا و دارو دستت میگم وجودشو دارید لانچ کنید من و رفیقام منتظریم بخندیم به تک تکتون .

این اسم ها رو آوردی دلم نیومد نگم بهت برم (پارسا و ممدد توهمی و...) ببین گلم به قول خودت ک تازه اومدی بعد چند سال که شک دارم من چون معلوم سرور اولی هستی در مورد رفیقات اینا فارم های اختصاصی تیم ما بودن ممد آقای توهمی هم که بازی رو از تیم ما (کاپیتان) آموخته و البته خوشحالیم از وجود آموزش خوبمون ولی دیگه از کاه کوه نساز

برو عزیزم بشین بقیه بازیتو بکن دیگه ام نیازی به جواب دادنت نمی‌بینم

چیزی ک نیستید اداشم درنیارید

فکر ماله ان دبل باشی دوست عزیزی درسته،کسر شان بچه های اس دبل و ان ای هستش که بزنن روی چهارتا بچه،شاید سرورهای بعدی که بزرگتر شدی بهت نشون بدیم 😂

بچه ک توی پتو برو بگیر بغل بچرخونش .تو مثلا چهارتا رفیقت فقط لب و دهنی .وجود دارید لانچ کنید که البته اون مثل دهنتون خرابه شما رو حرفتون نموندید چه انتظاریی داریم ما . عمو جون برو توپ بازی تو بکن

راستی چندتا بیست داری⁦☺️⁩⁦☺️⁩

راستی گفتی شأن بزا اینم بگم فردا شاخ نشی . از دیروز خودتونو دارید جر میدید با همرای سنگین سنگین میزنید به امید گرفتن لینک . عزیزم این خبرا نیست گفتم ک تو که عددی نیستی بزرگتون بگو بیا

سامان لیدر ان ای : خدایا چرا هر چی میکوبیم لینک نمی‌گیریم نکنه منم بزنم آبروم بره⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

داداش همر واندر زنم هم داریم،میخواهی بندازیم روت ؟به دوستاتم بگو خوب نیست از وسط سرور یه ساید بره رو دف کشیدن یا اینکه قبل از نقشه ها بذاره روی حذف،اونم منم منم کن های nw که یکیش دوست خودم اکبر هستش...

دوست خوبم بی صبرانه منتظر همر واندرزنتون هستیم البته تو ک هیچ گندتون کلاب ک البته برا شما گندس بیاد با بیگ همرش بزنه قول میدم لینک نگیره .

بابااااااا شما به ما نمیخورید😉😉⁦☺️⁩⁦☺️⁩

ما چیزی رو با کسی مقایسه نکردیم فدات شم آزمون ورودی اشکان جان بود واسه ورود به ان ای....شمام میخوای بیای ان ای؟؟

ناصر جون هنوز منتظر خبرت هستما......قرار شد خبر بدی فدات شم!!!!

شمارش رو که شما باید انجام بدی حساب کتاب کنی چقد دف کشیدی و برا ادامه سرور میخای کجا بزاریش و نگاش کنی برا ورود به ان ای هم نیاز به بات هست نه این صحبتا ...

بگو ببینم خودتون چیکاره اید⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

حالا عزیزم مدرک میخای برو بخون . مثلا برا تو ننه من غریبم دربیاریم برو‌بگو بالا سری هات بیان خودتم ننداز وسط برو دفتو بکش

انتظارشو نداشتی اسکرین بیاد .....

خوردی حالا پاشو ظرفشو بشور😉😉😉😉

به قول کلاهبردار عزیز هر سوراخ را بحر کاری ساختن

الان ان ای سوراخارو قاطی کرده

پرتغال فروش را پیدا کنید⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️

Alireza avenger

لابد سرور رو تو خالی کردی بابا رضا نخندونمون دم آخری

راستی دفاتونو نگه دارید برا سرور بعد⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

با ناتار خوش بگذره آقای بلوف⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

زیاد داری ان ای ان ای میکنی؟؟

خیلی دردت آوردیم؟؟؟

من به عنوان یه پلیر ساده ازت معذرت میخوام ظرفیت این همه فشا رو نداشتی اینجا....

آرگین و گارد عزیز تی تاپ سید و پسش بدید زودتر
    پ ن : خدایا هیچ مسجدی بی امام نشه...........کسی امام و ندیده؟؟بابا غیبت کبری رفتی مگه

تی تاپ ک الان دست بچه های ان ای که دارن با جمعا 10 تا پلیر میجنگن در ضمن تو نه هیچکدومتون مال قلقلک دادن ما نیستین برو ی جا از چیزایی ک نداری حرف بزن که چهار نفر باشن نه سرور خالی برو خدارو شکر کن ما موندیم وگرنه باید تو و دارو دستت با ناتار میجنگیدی .

حالا بشین از رشادتات بگو

Alireza avenger

اخه رضا گارد سرورش سرور نبود و تنها بودیم وگرنه تو خودت زنگ تفریحی بیشتر نبودی تو میخای سطح بازی رو به رخ من بکشی دیگه با این وضع پیش آمده سرور رو بدی آدم کور برنده میشه نیازی به این کثیف کاری ها نیست

ما روزی هامونو گرفتیم خدارو شکر این سرور روزی گرفتن برا تو شد .

اول سرور رو یادت نره شده بودین زنگ تفریح الانم ک با این وضعیت ما موندیم بخاطر گل روی بچه های

وگرنه نتیجه معلومه ولی خب حداقل مردونه ببرید ک جایی روتون بشه بگید وینر شدیم

Alireza avenger

درود به اساتید. ببخشید من خیلی رک صحبت میکنم.من موندم این شمال شرق چطور اسم خودشونو گذاشتن مرد آخه بیچاره ها حرف از دهنتون درومده مثلا ما فکر کردیم شما هم حرف زدین و رو حرفتون هستید با این که این سرور رو برنده بودید بازم با ذلت و دوز و کلک دست به کثیف کاری زدید که البته این کارها همیشه از ساید ان ای برمیومده نه این سرور اکثر سرورها .

اسم اینو برد نذارین چون بعد ها میگن که با اون همه قدرت با دوز و کلک بردن .

و ی نکته جالب که سامان ک اسمشو زده اون بالای اتحاد حرفش هیچ ارزشی ندارد برای بچه هاشون و حکم ی مترسک داره البته اگر خودش دست نداشته باشه تو این داستان .

از بزرگان عذر خواهی میکنم به غیر از ساید ان ای ک دشمن همیشگی من بوده

ارادت alireza avenger