Posts by AVENGER

فرهاد دوست داشتنی شما خیلی هوشمندانه داری پست منو میچرخونی 😂 من صحبتی راجبه تعداد همر لانچ شده نکردم که خنده دار هست یا خیر من عرض کردم پست شما راجب ریلکس جلوه دادن خود و تخریب کردن و بی ارزش کردن اکانت مدافع هست ی جوری هم پست گذاشتی انگار خیلی راضی هستی از این همه تلفات 😂

البته که شما استادی احتمالا حواست نبوده مختصات ده های مدافع رو ببینی که بفهمی ارزش دیفالت این اکانت چقدره .در واقع اینو بهت بگم ۱۰۰درصد شما ضرر کردی و همر اکانت های خفتر و جنگی لب مرز خودتون رو ناقص کردید

سرت سلامت🤤😉

درودی بی کران ....

تبریک میگم به ساید دوست داشتنی و پر جنب و جوش اس ای بابت این پلن (البته اسمشو سخت میشه گذاشت پلن)

فرهاد جان اون کوچه علی چپ هم توی طرح بود برداشتنش نیازی نیست خودتو بزنی اون راه . ی ماشین حساب بزار جلو دستت اگه ریاضیت ضعیفه

بیست جور و بیست مدل اتک دادن دوستان همش دیوار بوسیدن اکانت برادرز هم اگه به گفته شما با همرش دف کرده باشه که کاملا هم اینجور نیست شما ضرر کردی خیلیم ضرر کردی . زدی به کاهدون داداش مزدوز مثلا خفت کردی ولی اونطرفم ببین چقدر کاتا به فنا دادی چقدر گرزی به فنا دادی و .و.و.

شما پلیر خوبی هستی از شما بعید که با پست خنده دارت بخای ارزش پلن خودت پایین بیاری .

پ.ن بازم دم دو طرف گرم چه اکانت مهاجم چه اکانت مدافع

پ.ن بنده هم به دلیل نداشتن وقت و مشکلات شخصی این سرور دیگه حضور ندارم .

به امید پیروزی ساید خوب و یکدست ne

پایدار باشید

بابا حرفه ایی...

فکر کنم تو استاد بلوفی...

همین که با این تعداد اسکات کشیدی فکر کنم فهمیدی مسجد جای ... نیست😂

با آغوش باز منتظرتم 😂

درودی بی کران...

واقعا دیگه دلمون نمیخاد فروم‌ باز کنیم پر شده از ی مشت اراجیف این پرهام و دارو دستش . از روزی که این تاپیک باز شده این آدم داره توهین می‌شنوه و دیسلایک میشه و گستاخ تر از قبل از بن خارج میشه و برمیگرده. واقعا یک هفته بن برای اینجور شخصیتی کم و کلا باید خودش دیلیت اکانت کنه .

این تاپیک باز شده برای اعلام آمادگی نه بیشتر

بری بخونی از اولش شده خاطره تعریف کردن از فلان سرور و خود بزرگی و سن و سال و تخریب همدیگه

امیدوارم این تایم کوتاه زودتر سپری بشه و سرور ران بشه که مجبور نباشیم برای وضعیت اعلام آمادگی تیم ها و وضعیت ربع ها مجبور به خوندن اراجیف این نفرات بشیم.

پ.ن لب و دهن بودن آسونه عیار خودتو توی بازی نشون بده خفن😂

پایدار باشید

این ساید خراب شده از تو بزرگ تر نداره؟ تو حرف نزنی کسی نمیگه لالی تو سرور میبینمت;)

اون زئوس خراب شده از تو با ادب تر نداره . 😂

الان هادی داری ناز میکنی که ی بار میگی میام ی بار میگی نمیام ؟نازت خریدار نداره 😂

دفعه بعد هم اسم اس ای میاری دهنتو آب بکش کاری نکن تمام برنامه ها و تصمیمامو زیر پا بزارم اس ای رجیستر کنم شب و روز بهت حروم کنم پیرمرد 😂

بابا نکشییی ماروووو هادی لئو تو کی اینقدر لات شدی, تو که کلا رزومه تراوینت حذف و فرار بوده دو سه بار توی کوچه خلوت عربده کشیدی فاز قلدری گرفتت ی لیوان هم عرق بیدمشک بزن برات خوبه وگرنه زئوس بدون لئو میشه دیگه کی بیاد فروم بلوف بزنه .

پ.ن خیلی دوست دارم علت فرار این سرورتو بدونم. دقیقا از کدوم ساید یا کدوم پلیر ترسیدی که پا به فرار گذاشتی

پ.ن مورد بعد ما به تو نمیخوریم ولی تو اگه به ما بخوری ترک میخوری

Avenger team

درود بی کران....

دوستان عزیز بخدا این تاپیک اعلام آمادگی کلا شده بحث و بی احترامی تنها چیزی که توش نیست یا خیلی کم رنگه اعلام آمادگی تیم هاست .کسی هم که فروم دنبال نکرده تا الان ، بیاد بخونه چیزی متوجه نمیشه که چه تیم های اومده و وضعیت ربع ها به چه صورته.

(ویرایش مدیریت)

.. از دوستان، بزرگان تقاضا دارم این بحث ها و نفرت هارو بزارن موقع شروع سرور و بازی (در کمال احترام) که ما و بقیه دوستان که میان هم بفهمن وضعیت سرور به چه صورته .

پ.ن پرهام جان شما تروریستی، خرابکاری، یا هرچی که خودت و بچه هات میگین ،اینقدر نیاز به تکرار نداره بیاین بزنید ،ی جورایی لوس شده هر بار فروم باز میکنی با این اکانت ها و حرفای تکراری روبرو میشیم .خسته کننده شده مشتی

پ.ن این سرور در ساید ne در خدمت دوستان هستم امیدوارم ک بتونم برای ساید مثبت باشم

پ.ن از یکی از دوستان خواهش میکنم وضعیت تیم ها و ساید هارو مشخص کنه که تا الان چه تیم هایی در چه سایدی اعلام آمادگی کردن .ممنونم

پایدار باشید

درود و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز.

آدم فروم‌ رو میخونه لذت میبره احتمالا اینجور ک بوش میاد سرور جذابیه پس... Avenger هم ریجستری میشه و در خدمت دوستان هستیم .

در مورد ساید هم باید بگم برای اولین بار میخام توش رجیستر کنم اونم بخاطر ی دوست عزیز که سرور قبل اومد پیش من اما خب قسمت نشد زیاد بازی کنیم و من ی سرور بهش بده کارم .پس قطعا این سرور پیش جاوید عزیز هستم .

پ.ن محمد توهمی تو کی تیم دار شدی 😂😂😂

پ.ن امیدوارم این سرور پیشوا بیاد و ببینم اینقدی که گنده ... میکنه بازی هم بلده . چون فروم سرور قبل رو پر از گنده.... کرده این رفیقمون. ولی اگه قول بدی بیای منم قول میدم از اول سرور تا تهش شبا بهت خوش بگذره😂

پایدار باشید ....

Avenger

درود خدمت همه دوستان عزیز.

داداش تکلیف مارو روشن کن تا دور روز پیش سنگ اس دبل به سینه میزدی و تهدید میکنی که ۴۰تا همر بلند میکنم و میام کتیبه میبرم و ... بماند که روی یکیش هم نموندی. الان دیدی وضعیت خرابه پشت کردی به سایدت .اقاااااااااا ی رنگ باش از اول سرور اینقدی که توی فروم پست گذاشتی و همش گنده گویی بود ی چی از اکانتت ندیدیم . الان دقیقا نقشت توی این سرور چی بود ؟ لیدر بودی ؟ (لیدری بلد نبودی) خفتر بودی؟( خفت زدن بلد نبودی) واندر زن بودی؟(همر کشیدن بلد نبودی) لابد فروم نویس بودی؟( آخه فروم نویسی هم بلد نبودی)

الآنم دیدی وضعیت خرابه گفتی بیام ی حلالیت بطلبم و ساکت زیر چادر گل گلی الفرار برقرار...

پ.ن اول حرفتو مزه کن بعد فکر کن ببین مرد عملش هستی بعد به زبون بیار لامصب

پ.ن یوسف جان دوست خوب و با شخصیتم بنظرم بشین ی فکری برا ادامه بازیت توی اس دبل بکن چون هر سری با همین پتانسیل میای و میشی کیسه بکس و تغییری ایجاد نمیشه

پ.ن هومن عزیز زیاد به حرف جوجه های تازه از تخم درومده گوش نکن تو بازیت و تجربه ات ثابت شدس 🥰

پایدار باشید

درود .

نکشی مارو با همرات 😅😅

پ.ن داداش بجا اینکه فیلم جنگی ببینی بیای برا بچه های اس ای شاخ و شونه بکشی ۴۰تا همرتو استپ کن کتیبه سایدتو جمع کن 🤢🤢

پ.ن تو ی ناتار هم نمیتونی از اس ای چیف کنی چه برسه به کتیبه زدن

پ.ن جوانی هست و هزاران آرزو

بدرود

درود و وقت بخیر خدمت دوستان عزیزم .

خب بنده که خیلی وقته از این سرور رفتم و دورا دور توی فروم میام و وضعیت سرور رو چک میکنم .حقیقتا دستمریزاد به بچه های se با پلن های زیباشون واقعا سطح سرور رو بالا بردن.

فقط نکته ای که ذهن منو درگیر کرده سکوت و چراغ خاموش بودن علیرضا یویو عزیز و پارسا عزیزه ؛البته این درگیری ذهن من بخاطر فعالیت بالای این دوستان در سرور های قبل است .البته تیم خوب هومن امام🥰 عزیز این خلأ رو کاملا جبران کرده . دمتون گرم

پ.ن فرامرز عزیز دمت گرم پاپ عالی دف هم عالی 💓

پ.ن اشکان سرلشکر این سرور کارت حسابی سبک چون کسی نیست پلن بیاد روی se 😅

پ.ن آقا؛ یدا.. رو هم بیارید وسط ی گوشه نشسته حوصلش سر میره 😅

پایدار باشید

ALIREZA Avenger

عرض ادب . خسته نباشید به تک تک دوستانم.

خب خدمت دوستان عارضم که بنده از چند روز قبل به کل از این سرور خداحافظی کردم و نه اکانتی دارم نه روی اکانتی هستم نه فعالیتی در سایدی دارم . اینو مخصوصا گفتم که برای دوستان سو تفاهمی پیش نیا.

از همینجا به تیم خوب اس ای تبریک میگم به خصوص دوست عزیزم پارسا و برا همه آرزوی موفقیت دارم .

پایدار باشید

Avenger

درودی بی کران به همه دوستان عزیز💓

خب تیم Avenger هم این سرور حضور داره امیدوارم که مثل سرور قبل بتونیم در تزریق کردن آدرنالین به سرور موفق عمل کنیم. این سرور ما در کنار تیم بزرگ و دوست داشتنی کاپیتان حضور داریم و امیدوارم که مفید واقع بشیم. ساید رو فعلا مشخص نمی‌کنیم ولی قطعا هرجا تیم کاپیتان رجیستر کنه ما هم اونجاییم . امیدوارم که برای همه سرور خوب و جذابی بشه💓

پ.ن از تیم ها درخواست حضور در این سرور رو دارم که به ما هم خوش بگذره🥰

پ.ن از همینجا هم از تک تک پلیرهای ساید دوست داشتنی se تشکر میکنم و اینکه دلم برا تک تکتون تنگ شده امیدوارم همتون این سرور حضور داشته باشید. 💓

Avenger team

درود و وقت بخیر....

اول تبریک به ساید شمال شرق بابت صد کردن واندر ی خسته نباشی جانانه به تک تکشون💓

مورد بعد که باعث شد من دوباره پست بزارم این بحث sw

دوستان همه میدونن من این سرور توی ساید اس ای بودم و به لطف دوستان مسئولیتی از ابتدا به عهده گرفتم اما در انتهای سرور کم رنگ و کم رنگ تر شدم و دلیلش عدم همکاری دوستانم بود این حرفارو گفتم که بگم درست نیست اینقدر حق به جانب صحبت کنیم دوستانی که از sw دارن عیب و ایراد میگیرن و اونارو به خائن تشبیه میکنن باید بگم خودتون چی کار کردید آیا جز این بود که ی گوشه نشستید و مولتی رید دادید و تا ته سرور کتیبه اختصاصی گرفتید .سرور تموم شده خوبه آدم جنبه باخت رو هم داشته باشه و مطمن باشید با تخریب دیگران شما بزرگ تر نمیشید. از نظر بنده که لیدری از ساید جنوب شرق بودم و با تمام وجود برای سایدم زحمت کشیدم ساید جنوب غرب هم در حد توانش پا به پای ما تلاش کرد و هیچ انگشت خیانت و کم کاری متوجه این بچه ها نیست . امیدوارم که دوستان عزیزم دست از این حرکت ها بردارن چون با زدنش خودتونو خورد میکنید . فروم این سرور رو بیاید با تبریک و خسته نباشی به پایان برسونیم.

پ.ن سرور بعد هم تیم اونجر رجیستر خواهد شد اما ساید فعلا معلوم نیست اما قطعا توی اس ای نیست

پایدار باشید

Avenger

درود خدمت همگی...

خب کم کم داریم به پایان سرور میرسیم چون من احتمالا نباشم، اینه که پیش‌دستی میکنم و تبریک ویژه میگم به تیم وینر 💓 از ته قلبم براتون آرزو میکنم توی زندگی موفق باشید و واندر زندگیتون صد بشه. جا داره از دوستان عزیزم تشکر کنم و اگر از ابتدای سرور هر کل کلی از طرف بنده بوده که باعث شده کسی ناراحت بشه عذر خواهی میکنم و اینو بگم که فقط برای جذابیت و تزریق آدرنالین بیشتر بوده وگرنه تک تک شما چه در شمال چه جنوب برای من قابل احترام هستید و توی قلب من جا دارید و شاید در آینده کسانی که امروز رقیب بودن دوست باشن و بالعکس.

مملی عزیز دوست خوبم که نشون داد پلیر قابلی

مازیار عزیز که قسمت شد این سرور باهم رفیق بشیم و در ارتباط

مجید پرشیا عزیز که هرچقدر از بزرگواری این آدم بگم کم گفتم (عرق نعنا ما چی شد)🤣

جاوید عزیز جات توی قلب کنه

عذر خواهی از سیما خانوم اگر از طرف بنده موردی بوده که ناراحتتون کرده شما کارت درسته

ارگین عزیز سجاد یونیک با معرفت(mr.dislike)😘 و تک تک عزیزان در شمال ببخشید اسم نمیبرم چون ماشالا پلیر خوب و قابل بسیار است

اما ساید دوست داشتنی جنوب 💓

امید عزیز سلطان معرفت که همه جوره هوامونو داشت

کسری جان همیشه صبور بودنت رو دوست داشتم

اشکان سرلشکر، فرامرز، مهرشاد، محمد اولدارک ،هومن امام ،حسین فستر، مهدی کلت، حسین کینگ عزیز ،آرش گادفادر اسطوره ادب،آرش کاپیتان خوش صدا و کلیه بچه های با معرفت ج.ش صمیمانه و از ته دل دوستتون دارم واقعا دمتون گرم گل کاشتید 💓

سهیل نپی عزیز می‌دونی ک چقدر میخامت 💓

یوسف ریتالین عزیز پسرک خوش قلب 💓

عمو شاهین که رفیق شفیق خودم

ممد توهمی عزیز که خط قرمز منی میخامت با معرفت

و تک تک پلیرهای ج.غ که واقعا دوست داشتنی هستن

و در آخر استاد عزیز خودم سجاد33yed که تا ته سرور اکانت رو هندل کرد شما نیاز به تعریف نداری 🥰

ببخشید اگر اسم کسی جا موند اما همتون برام عزیز هستید

عذر خواهی میکنم پست طولانی شد پست آخر بود به بزرگی خودتون ببخشید

مخلص و کوچیک تک تک پلیرهای اسپیدترا علیرضا

پایدار باشید

Avenger

کاوه عزیز و دوست داشتنی خوشحالم که ته سرور شروع به حرف زدن کردی من همینجا ازت عذر خواهی میکنم که پست های متعدد من باعث این همه فشار روی شما بوده 🙏 فقط ی سوال اون روزا و شبایی که خفت میشدید یا اون شبی که با سه تا همر و کلی کاتا نتونستید دهکده منو با فاصله یک خونه چیف یا کاتا کنید شما کجا بودی؟؟؟؟؟؟

حالا ی چی میگم فقط مخصوص خودت با کسی هم کاری ندارم درسته یک دست صدا نداره اما پست زیاد مزیتش سوزش شدید افرادی مثل خودته ، ممنونم ازت که اینو بهم یاد دادی💓

دلیلی برای ادامه این بحث با شما نمیبینم .خووووش باشی😉

پ.ن در مورد همر هم چشم بهش میگم ببینیم چی میگه😉

پایدار باشید

Avenger

عرض ادب خدمت دوستان عزیزم ....

تبریک به شمال و لیدرای محترم بابت مدیریت خوب و دف زیبایی که کشیدن (اصلا کاری با چجوریش نداریم) به هر حال مولتی هم زحمت داره هزینه داره و مدیریت خوبی لازمشه .

تبریک به دوستان خوبم در جنوب بابت این همرهای زیبا و دلنشین واقعا خسته نباشید .

پ.ن کاوه جان هر اکانت توی سایدش ی وظیفه ای داره به نظرم اکانت اونجر وظیفه اش رو به نحو احسنت برای سایدش انجام داد اما خب خودت استادی و می‌دونی یک دست صدا نداره مخصوصا توی بازی تراوین.... در کل ازت ممنونم که پست های خیلی قبل منو توی ذهنت داشتی 😘

پایدار باشید

Avenger

درود علیرضای عزیز

با باقی فرمایشات شما کار ندارم فقط اینکه چون یه خانم داره پست میذاره باعث خوار شدن سایدش میشه؟؟؟؟

درود بر شما دوست خوبم خیر گویا اشتباه پست را خواندید، اشکالی نیست که یک خانم پست گذاشته اشکال اسکرین ها و صحبت های دو سرور پیش البته طبق فرمایش خود حضرت عالی و دوستان که گفتن این کار حرام و عندحرام است و خودداری کنید

به به بانو سیما شما کجا فروم کجا ی وقت زیادروی نکنی برات ضرر داره 😅

افرین به همر آفرین به دف ماشالا چشم نخوری ایشالا اما عزیزم یکم دیر نیست برا گفتنش اون سرور تموم شده ، سرور جدید شروع شده توی باغ نیستی؟ 😅😅 وای بر من🤷🤷

بخدا که شما خیلی خنده دارید خودتون از خودتون میاد میگه رشادت های سرورهای قبلتون رو بزارید برا خودتون بعد نفر از خودتون میاد میزنه توی دهن خودتون 🤣 شماهارو باهم تنها میزارم ✋

پ.ن مهندس چرا بنزین تموم شد، کتیبه احمق رو بردن 😭

پایدار باشید

Avenger team