Posts by LeGoLaS

دقیقا داداش 👏 کری وقتی خوبه که هر دوتا ساید برابر باشند

نه دیگه این مدلی که تو یه ساید پنج تا اکانت باشه تو ساید دیگه پنجاه تا باشه...

آمار رو که دیدم قبلاً

اول ne

دوم se

سومnw

چهارم sw

و فرق ساید ne با se تو ده تا اکانت بود فوقش.و همین خوبه که همه سایدها بالانس باشن نه اینکه این مدلی زمین تا آسمون باشه ...

چقدر درگیری ها تو فروم بالا گرفته 😂

دوستان شما چند روز دیگه تو سرور بعدی شاید تو یه ساید قرار گرفتین و خوب نیست درگیر بشین

خوبه کسی منو نمی‌شناسه اینجا جز یکی دونفر که فاز نصیحت برداشتم برای خودم 😅

اینقدر که هیجان تو فروم بالاست تو بازی نیست

از اینجا به بعد می‌خوام تو فروم فعالیت کنم نه تو بازی 🤣🤣🤣🤣

همیشه آدم کوچک های زود عیددیدنی میرن و زود عیدیشون رو میگیرن. ولی آدم های بزرگ از همه دیرتر میرن عید دیدنی وعیدی هم نمیگیرن چون بزرگ هستن...ولی ما سعی می‌کنیم یه عیدی خوب ازتون بگیریم ....

ادی جان داداش من باهات شوخی کردم عزیزم،وگرنه من نوب کجا تو و پدر محترمتون کجا ، من اومدم فقط یکمی هیجان رو ببرم بالا،امیدوارم داداش سال خوبی داشته باشی از طرف منم داداش به بابات سال نو رو تبریک بگو.امیدوارم به دل نگرفته باشی.من اگه تو این بازی از لحاظ معرفت و مرام کسی رو قبول داشته باشم اونم تو و بابات هستش بخدا قسم،من اگه نامرد بودم همون سرور میزدم ولی خوب اینکارو نکردم دادم اکانت رو بهتون،یا همون سرور که با اکانت رومن تو اس دبل بودم و واندر داشتم با اینکه همون سرور خیلی نامردی کردن بعضی ها بازم اتک اومد روم جا خالی میدادم در صورتی که میتونستم بزنم که شات رو میذارم تا آمار نیروها رو ببینی که فکر نکنی دست پا بسته بودم تو همون سرور ولی یکبار اتک از همین اکانت روی هیچ کسی نیامد ولی شما تا جای که تونستین تو همون سرور منو زدین منی که هرچی دف هم داشتم تو طول بازی بهتون میدادم ولی نه شماها یه کتیبه دادین نه یکبار به من دف دادین تو همون سرور ولی بازم اتک می‌آمد من جا خالی میدادم با اینکه هم دف توتون داشتم هم رومن دویست سیصدکی دف داشتم،بخاطر همین نامردی های که کردن بهم دل زده شدم و بازی نکردم چون تنها هستم و کسی رو ندارم شک نکن اگه دوتا بازیکن داشتم این سرور می‌آمدم ...از اونجای که توی هستم کسی منو راه نمی‌ده تو تیمش ...

خوب اینم از این شات عزیز من که از همون موقع تو گوشیم نگه داشتم ،اون شات نیرو نمی‌دم بهتون هم هست فقط باید پیدا کنم، فقط یه سوال میمونه تو همون سرور با اکانت BMW تمام خفت ها رو من زدم اونوقت شما چکار کردین برای اون اکانت ؟ کتیبه چشمان منحصر رو من گرفتم بعد دادم صادق اون داد امیر فایتر سه هفته پسورد اکانت رو به من ندادین که با چشمان اسکات بکشم ولی بازم خودم بخاطر بچه ها اسکات می‌کشیدم با اکانت شیما تو همون سرور .اومدم داد زدم یه چکمه به من بدین یک روز دفش با خودم تا من فولانی رو بزنم ندادین چهار روز بعد همون شخص جنگ آموز رو زد دهنتونم سرویس کرد ...

در مورد اکانت نیمیسیس باید بهت بگم مال من نبود ایمیلش و از همون اول اون اکانت مال افشین نامی بود خداشاهده که من اصلا در جریانش نبودم فقط پسورد رو براش فرستادم از باباتم بپرس بهت میگه و اونم به اشتباه بنده خدا که جواب پیامی رو که رو اکانت اومده بود از طرف اکبر باز می‌کنه و دف می‌فرسته فکر می‌کنه خودی هستش بعد ده سال طرف اومد بازی کرد اونم برای یادگیری فقط،برای دادن همر برای نقشه ،باید بهت بگم همون اولم گفتم من بهتون همر نمی‌دم هزاربارم گفتم میتونی بری صفحات اون بازی رو مرور کنی چرا چون کتیبه ندادین یه انبار ندادین یه چکمه ندادین در صورتی که کل خفت های ساید nw رو داشتم من میزدم و هر هفته هم تو تاپ تن بودم ولی دریغ از یه احمق اون سرور ؟ حالا چطوری پسورد رو اومدی گرفتی و از کی گرفتی من نمی‌دونم که بدون اجازه لانچ کردی اونم بدون هیرو جلو زن....خلاصه این سرور بهم میرسیم...

فکر کنم یه اشتباهی تویه تقسیم بندی هات کردی

تیم هایه

Eminem . Ritalin . Vagnes . Sadegh_partizan که در جنوب غرب ثبت نام میکنند قرار بود در کنار تیم بزرگ پیشوای کبیر و تروریست و تایگرز بازی کنند

لطفا اصلاح کن

خوشحالم از اینکه تو یکی تو این سرور هستی،از اونجای هم که اومدی تو sw مجبورم تو se بسازم اکانت ولی همینجا بهت قول میدم همون بلای که تو ان دبل بودم سر اون بنده خدا اول سرور در آوردم این سرور سرتو در میارم.مطمئن باش 😂 😂🤣😂

سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم اسپیدترا

از این پست شما 6 روز گذشته و فکر میکنم 6 روز فرصت مناسبی بود برای یک همه پرسی در مورد شرایط سرور ...

به نظر بنده بهتره دیگه اطلاعات مربوط به سرور ( تایم شروع ، سرعت سرور ، سرعت حرکت ، غارت اتومات و ... ) را اعلام کنید ، قطعا با شروع سرور شاهد حضور تیم های دیگه ای نیز در این سرور خواهیم بود ...

یوسف جان الان دوتا ساید بازیکن نداره یکمی صبر کنین لطفا تا ببینیم اون دوتا ساید همیشه بازنده آیا کسی توش شرکت می‌کنه یانه 😂

والا اون سرور اگه از باگ استفاده نمی‌کردین جوری از روتون رد می‌شدیم که دیگه هوس بازی کردن رو نکنی عزیز دل،این سرور بلند بشین بیاین تا بهتون نشون بدیم

والا تا جای که من یادم میاد تو اون سرور امردادی ها از اول بازی از باگ های سرور استفاده کردن و لذت بردن و بردن اینجوری افتخار نیست عزیزم ،حالا امیدوارم بیاین و بازی رو جذاب کنین عزیز

ابراهیم هستم از اکانت کرتیکال ،بعد چند سال اومدیم بازی کنیم برای خودمون،گفتم بذار بازی تموم بشه بعد حرفهامو بزنم و برای ساید اس دبل و ساید دوست داشتنیم حاشیه ای درست نشه،طرف منو از اتحاد انداخته بیرون بعد میاد میگه چرا رفتی بیرون،همین که تا الان از طرف اکانت بنده هیچی اتکی لانچ نشده روی کسی همه چی رو ثابت می‌کنه که ما قصدمون چیزی جز سربلندی است دبل نبود بقران مجید، از چند نفر شدید گله دارم خودشون میدونن کیا رو میگم والانم دلیلی برای فیلم درآوردن نیست الان که دیگه بازی تموم شده،روزی که اتک اومد روی اکانت بنده از ساید sw خداشاهده بیدار بیدار بودم و افشین شاهد هستش که افشین گفت دف هارو بفرستیم داخل نان کپ و کپ و واندر رو بیخیال بشیم و بعد همر نان کپ که 25کی کاتا و 200کی شمشیری داره رو بزنیم به واندر ne که قشنگ بقران مجید صفر میکرد واندر رو ولی چنین اجازه ای ندادم و پسورد اکانت رو عوض کردم،همین که تونستیم برنده این سرور باشیم برای من خودش دنیایی ارزش داره بخدا،دم تمام بچه های اس دبل گرم که با بازی خوب خودشون پرچم این ساید رو بالا بردن،ابراهیم،موفق باشید دوستان 💙

بابا ما که هرجا نشستیم گفتیم نوب هستیم،ولی خوب سوال پیش میاد که چرا به نوب ها سرور رو واگذار کردین،هرچند بنده تو این سرور نقش نداشتم 😅

شما فکر کن من اولین سرورم هستش که بازی میکنم،هرچی نوب تر بهتر میدونی چرا چون همین نوب ها کاری کردن که شما مجبور شدین حذف کنین همین فارم هاتون کاری کردن که قبل از نقشه حذف کنین،خوشحالم از اینکه دنیا دست نوب هاست و آقایون ادعا نتونستن کاری کنن،

روی سخن بارفیق هام نیست دوستان،سید،ناصر،اکبر

ای خدا ،فقط یه سوال جناب ادمین ؟مگه بچه ها هم میتونن پست بذارن تو فروم؟جناب ادمین لطفا رسیدگی کن و بالای بیست سال به بالا بتونن پست بذارن،یا کسایی که سابقه بالای دارن تو تراوین ،باتشکر 😂😂😂😂

خب رنک دفاعیم نشون میده چقدر دف کشیدم.

بله ممنونم مفهوم بازی تراوین رو هم متوجه شدیم.هرکی فیدر بیشتر داشته باشه بیشتر بازی رو بلده.

آقا یکی ب این بگه کتیبه گیج کننده رو تربیت سربازا تاثیر نداره😄😄😄

نمیدونم چرا لیدرا قبل از استارت آموزش نمیدن😅😅

آقا یکی بیاد واتساپ من چند تا اسکرین شات خوشگل دارم از چند خط مکالمه😂😂😂

خب رنک دفاعیم نشون میده چقدر دف کشیدم.

بله ممنونم مفهوم بازی تراوین رو هم متوجه شدیم.هرکی فیدر بیشتر داشته باشه بیشتر بازی رو بلده.

آقا یکی ب این بگه کتیبه گیج کننده رو تربیت سربازا تاثیر نداره😄😄😄

نمیدونم چرا لیدرا قبل از استارت آموزش نمیدن😅😅

آقا یکی بیاد واتساپ من چند تا اسکرین شات خوشگل دارم از چند خط مکالمه😂😂😂

اولا من که اصلا یادم نمیاد که چنین چیزی رو پرسیده باشم ،من خیلی چیزها رو یادم رفته که اومدم و پرسیدم و این دلیل بر این نمیشه که من بازی بلد نباشم سرور قبل که نژاد هون بود خوب من که نمیدونستم این نژاد ماله خفت هستش،یا خیلی چیزهای دیگه رو که همین الانشم نمی‌دونم و بیشتر میپرسم واین دلیل نمیشه که بلد نباشم،من الان دوماه هستش که روی این اکانت دارم پلی میدم بچه های اس دبل شاهد هستن پارسا و رامتین و پیمان و محمد توهمی میتونن وقتی این پست رو دیدن بگن بهت،الان تو همون اکانت که من اومدم روش و پلی ندادم ،تو این دوماه یه چیزی حدود 180کی شمشیری داره فقط تو اکانتی که جنگ آموز روش نبوده و یه احمق تو این مدت روش بودم وچهار بار جنگ شده که 2بارش رو که اصلا نبودم فقط اومدم تعدیل زدم رفتم،

ما همیشه لات بودیم عزیزم،تو رو خدا اگه چیزی تو چنته داری رو کن بذار همه بدونن،لازم نیست بهشون بگم اونها خودشون وقتی نگاه کنن اکانت اصلی تو رو همه چی رو متوجه میشن و میفهمن که کی بیشتر وقت گذاشته برای اکانتش اکانتی که ده تافیدر داره که با بدبختی بالا اومده با اکانتی که 26تافیدر زمین تا آسمون فرق داره تو اگه روی اکانت من بودی که وضع اکانت خودت اون نبود،یکی از پسورد های اکانت رو که بقیه بچه های اس دبل هم داشتن رو بگو فقط😂،میدونم آتیش از کجا گرفتین و این آتیش از کجا بلند شد دقیقا،😂،میگم تو اکانت خودت چقدر دف کشیدی شاتشو بذار بچه ها ببینن که چقدر دف کشیدی تا بدونن چقدر وقت گذاشتی 😂😂😂😂

عزیز دل میگم بچه زدن نداره ،اگه لب و دهن بودیم عزیزم که الان سرور به نفع ما تمام نمیشد ،والا من همینجوریش اصلا سر نمیزنم به اکانت چون وقتشو ندارم،دوستام میدونن،یه سوال چی شد که کارتون به حذف کشید اونم اینجای بازی 😂😂😂😂😂،من الان می‌دونم چه حسی داری 🔥🔥🔥🔥

دوست خوبم بی صبرانه منتظر همر واندرزنتون هستیم البته تو ک هیچ گندتون کلاب ک البته برا شما گندس بیاد با بیگ همرش بزنه قول میدم لینک نگیره .

بابااااااا شما به ما نمیخورید😉😉⁦☺️⁩⁦☺️⁩

فکر ماله ان دبل باشی دوست عزیزی درسته،کسر شان بچه های اس دبل و ان ای هستش که بزنن روی چهارتا بچه،شاید سرورهای بعدی که بزرگتر شدی بهت نشون بدیم 😂