Posts by tavahomiroll

یک سوال از کسایی که پستو منو دیس لایک کردنه یکیتون بیاد منطقی برا من توضیح بده چطوری کسی که زیر اتکه پاپش میاد بالا ولی کاتا هاش فرار نمیکنن. سوال پرسیدیم دیگه ؟ جز اینه که مولتیه با رباته از ادمین محترم خواهش میکنم پیگیری کنه .بعدش چجوری مولتیه ولی اکانت ازneرفته تو تاپ دف . نه باوا اونا پلیر های neنیستن امدن nwاز دستsw مولتی زن نجات بدن :d اینم دیسلایک کنید حرف حق سنگو سوراخ میکنه حتی اگه دویصدتا دیسلایک بخوره

داداش اون مولتیه و با بات امده بالا میدونی چرا چون تو تایم اتک پاپش رفته بالا ولی کاتاش فراری نداده این سنده مولتی بازی با باته . و اکانت ما دیوار نشده فقط برا مولتیتون گپ عوض کردینه که چیف نشه از لژیونر بپرسید بهتون میگه لینکو داره. در ضمن من هنوز لباس جنگم نپوشیدم بپوشم به مولا که فقط یه راه داره شات شات:d .عجب نقطه های گذاشتم الله اکبر از اینهمه نقطه دستت درد نکنه عکس میذاری برا من افت داره عکس این خفتارو بذارم مرسی میذاری 🤣🤣🤣✋

اقا یه سوال چرا هر روز یکی میره قهرمانش تو تاپ چه وضعشه ما از این پوینتا گیرمون نمیاد .(اصلا نقطه که میذارم چه حسی داره:d) با تشکر از بچهای متایی دوست داشتنیمون عمو لطیف مهدی که اعتماد کردن عکسا خورده همرا هم خو مملی زحمتشو میکشه خسته نباشید شب خوبی بود

اقا مازیار شما منو میشناسی ادمی نیستم که دروغ بگم چون ترسی ندارم یوسف تازه تماس گرفت باهام گفت جاسوس گذاشتی تو neکه این شیوع بازی با کمال احترام تو راستایی بازی من نیست.(به عشق خودت نقطعه گذاشنم اقا مازیار) و فقط به شوخی من گفتم این از این و اگر واقعا نت ایشون قطع بوده من خبر نداشتم اینقد شرف دارم که سر بازی دروغ قسم نخورم اقا مازیار من حرفمو جلو همه زدم خود اون دوست عزیز برا چند نفر دیگه از جمله علیرضا فرستاده بود این ویسو من شما رو دوست دارم ده دقه دیگه هم باید بیام اجماع شما رو بگیرم تو مافیا ولی واقعا اگه منو میشناسی یه هم چین کسی تو اتحاد شما من وکسانی که میشناسم نداریم پس لطفا تهمت به من نزنید از اون دوستتون سوال کنید میگه برا کیا ویسو فرستاده و واقعا فک کردم قطعی برق شوخیه

ببین ویستو تازه گوش دادم من خان زاده ایل بختیاریم تو به من فوش مادر دادی سر یه بازی فدا سرت داداش من جواب نمیدم چون خانواده داردم جواب بدم تو بازم فوش میدی بر عکس تو من مادرم دوست دارم اگه اون ساید بزدگ داشت تو دهنی میزد به تو داداش یاد بگیر ادم بودنو ساید که بزرگ نداشته باشه همینه اقا مازیار اینو فهمیدین یا بازم نقطه بذارم من خودت میدونی طرز صحبتم جوریه میتونم جواب بدم ولی بازیه شما همتون میگید نقطه بذار نمیفهمیم ولی فوشا رفیقتون میفهمید شاید زبون ما با هم فرق داره من زدم تو سوختی فوش گذاشتی من جواب ندادم تا یاد بگیری مادر حرمت داره نه لذت. در ضمن من همونم که بعد اتک ارگرین تو پستم ازش تعریف کردیم فرق منو شما همین بس بیایین دیس لابک کنین پشتشو بگیرین مهم نیست این پستو دو تا ادم بخونه میفهمه من راست میگم یا شماها که هر پست منو ده نفره جواب میدین

هر یک پست مساوی با ده پست از بچهای neمن سوختمه اونا درست میگن ادمین محترم یه پست دیگه میذارم بچها قول میدن یه صفحه دیگه پست بذارن در جواب اون پست #نقطه بذار ما متوجه نشدیم ولی جواب میدیم اقا مازیار یادشون بده داداشم که حداقل میسوزن گردن من نندازن من که پستامو در کمال ادب میذارم من میگم بهم پیام بده تا یادت بدم در حد خودت صحبت کنم اون میگه ویس دادم نا صر بابا گلادیاتور ما رو دیدی قورت ندی گرزیاتو🤣🤣🤣

این همین نیست یه جور زدمش پستمو لایک کرد باریکلا من همینو بلدم طرف هیچی گیر نمیاره میگه نقطه بذار تو اگه نفهمیدی چجوری جواب میدی سه در سه خفت نیست گرزی خفت کردن نداره اصلا داداش من هر چی بزنم خفت نیست خوبه خودتون لینک گذاشتین من خوشحالی کردمه پشمام بعد داداش تو خفت شدیه یکی دیگه زده امتیازش برا شماست تو پروفایلمم که هر روز میری میخونیش ببینی کجا دهکده زدم نزدم انالیز میکنید نوشتم همه جایزه ها مال شما یه شیر احتیاج نداره بهش تاج بدی داداش گلم من با ادبیات که در شن خانوادم هست تایپ میکنم پستمم ویرایش نمیشه صد کا گلد میگیرم یه کاری میکنم تا ده صفحه اینده حرص بخور ین خوبه بدون نقطه مینویسم بزرگ تا کوچیک جواب میدین اگه نقطه بذارم میری از اقا مازیار سوال میکنی چی بگی ها اخی

من کی نمیدونم سوزندن یعنی چی من پست میذارم بزرگ تا کوچیک جواب میدن داداش اره من سوختم وایی اتیش گرفتم اینا لینکا چیزی نیست که بخوام بذارم من شب درازه قلندر بیدار من نذاشتم به یه روز از حرفت بگذره از رگ گردن امدم نزدیک ترتون اره اونا پلیرهایnwبعد پستایی شما رو فقط لایک میکنن باوا چی میگید اون همه اکانتا پلیر دارن حتمان پلیر دارن :d

سوزش را در پیاما هایی دیدم که ویرایش میشود دمو دقه داداش شماره منو دوستات دارن میخوای فوش بدی اونجا بده که جواب در حد بشنویی جدیدم قول میدم یادت بدم در ضمن لژیونر چه کردیه همه پست میذارن صدقه سرت 😂😂میگم میذارین لینک گرزیم بذارین دیگه یا اون حساب نیست البته دو کا پنصد گرزی پول خرد خفتا منه من که هنوز شروع نکردم جنگ با ما باش تو خوبی زنگ بزن بگو ده تا بیاد منو بن نکنه ادمین فرومو شلوغ میکنم بعد داداس اون اتک که دادی خفت حساب نمیشه چون تایم در اوردینه دف نبود ه ارگین تو که میدونی خفت چجوری توصیح بده فرق کانتر فرق داره با خفت عه اینهمه قدیمی نمیدونستن یعنی الان چیکار کنیم اقا مازیار چی بگیم برین پست درست کنید بگید من نبودم دستم بود

وایی منو تارگت میکنی خو خفت میشی داداش عجب نتت قطع شد خفت شدی اخی رومن کاتاش گرونه نه ؟ اره فک کنم گرونه داداش بیخیال میدونم اون اکانت اصلیت نیست ها ارگین مجید فوق العاده بودید برا زدن همچین اتکی لذت میبرم تراوین واقعیو شما بازی میکنید حیف که مولتی میزنید اونم سبک بازیتونه ولی در کل جمله پلیر برای شما استفاده میشه لذت میبرم روبروم شما هستین من ندیدم تا حالا ارگین یا مجید حرفی بزنن با اون اکانت داداش طبل تو خالی زیاد صدا میکنه من به قول شما اسمم برازندمه میگه فوش بنداز سر زمین صاحبش بر میداره من گفتم منو بزنی شاخ نمیشی امدی زدی شاخ شی باوا نت قطع نکنید خو عه خفت میشه داداشمون

کسی با اوردن اسم ما گنده نمیشه رو چیزایم که به کسی مربوط نیست نباید نظر بدی پس نپر رو مین من که نمیشناسمت ولی بزن شاید گنده شی دو مورد یک لژیونر با یه حرف من میره از پیشت ولی خدا رو شکر پلیر بهتون دادیم بازی یادت بده این خمس زکات swتو این سرور خوبه والا یارو پلیر nw;dما میزنیم neجواب میده

نه اونا خودشون پلیر nwهستن رفتن برا سایدشون بجنگن از روز 14 با همونا که ساختن که ما رید بدیم رک میگم اینجا یا دف بذارید توشون یا پاپ بدید بالا ما استفاده کنیم ممنون میشیم :d رگ گردن کجایی پس یکی میفرستادین بتونه بزنه جنگ درست کنه فوقش تفنگ اپاش باشه داداشمون

ازاد شدم ازاد شدم نه نه ایشالا ازادی قسمت همه سهیل نپی:d

چندتا نکته درباره اتفاقات اینکه فروم شلوغ شده خوب من شلوغش کردم دستم درد نکنه

دوم اکانت تارتاروس اسم منو زده تو دهکدهاش که اونم دوستایی منن ولی اشکال نداره

سومین موضوع

تریدر جان یه عکس از اتکی که من به شما دادم بذار من فقط یه اتحاد مولتی رید دادم که این درستی حرف بچها رو میرسونه که اون اتحاد کلان برای شماس که اینقد عصبی شدیه ملت با تایم سه ساعت خفت زدمه که شما بیایی از رگ گردن بهم نزدیک بشی من فقط بوس میکنم سلطان من :dدر مورد جا هم درسته اکانت اصلیneاره اخی

این فکت درستیه که اون اتحاد بن شه با تشکر از مدیریت که پیگیر این قصیه باشه حضور سامانم تو سرور با اکانت اکترکس

سلام محمد نمیشه دو ساید پلیر توش نباشه اونم دو سایت که جفت ما هستن په من چه کنم شبا اونورم خو بچها خودمونن من کیو بزنم میشه صبر کرد تیم بیاد یوسف اروم باش ادمین جان میشه جایزه بذاری برا خفت کردن منو ارگین دعوامون نشه :D به شدت دوست دارم ارگین

اقا مرد از دهن حرف میزنه این حرکت برو از پلیزا قدیمی یاد بگیر بگو با نامه خفت میزدن یا نه بعدشم سلاطین جواب منو که نمیدی نمیگی کی یادم دادین کی فارمم کردین شماها بزرگایی هستید که تو زندگیتون موفق نشدید امدطد تو مجازی اونم به چوق رفتید نمیتونی خفتا منو زیر سوال ببری چون من راجب خفت اصلا صحبت نکردم مگه نگفتی تو کاپیتان من یاد گرفتم چرا نمیایی یکیتون بگه یادش دادیم بنده خدا اسمتو من بلد نیستم این اخرین پیام من بودن جواب ادم بی گردن سکوته اخر سرور امدی منو بزنی گنده شی داداش ایقد خوب جواب دادم که همتون ریختین فروم سوخته برادر من سوخته

دوست عزیز من عصبیم همه هم میدونونن ولی اسم اوردی. گنده تر از تو هم کسی بیاد بگه منو فارم کرده دیگه پلی نمیدم تو نه پلیری امده منو تو این سه سال فارم کرده بیاد بگه از زن کمتره پلی بده دیگه ۲ . گنده تیم گاپیتانت ارش که رفیق منه اگه ارش بیاد اینجا بگه چیزی یاد من داده من بازی دیگه پلی نمیدم

3.من همونیم که چهار بار از گروه کاپیتان لفت دادم گفتم من جز تیم کاپیتان نیستم از کل بچهایی که میگی من فقط فقط ارش میشناسم خودتم نمیشناسم ریپلایی نکردم که به قصدت نرسی و گنده نشی در ضمن من هر کی میشناسه راجبم حرف نمیزنه شما که حرف میزنی اخلاق منو نمیدونی ببین بحث سابقه که گفتم من پلیر تازه واردم ولی نشون دادم به سال یا سابقه نیست به هوشه که شما فک نکنم درصدش بالا باشه ارش میدونه من مجازی بدم میاد دفعه بعد تصویری خدمت میرسم شهرش فرق نمیکنه برام لوکیشن باشه لطفا تو پیام بعدیت اسمت نمیدونم اخه بنده خدا

با سلام قرار بود من دیگه پست نذارم ولی کسایی که الان دارن اسم جنوب غرب میارن اول صلوات بفرستن دوم به این فکر کنن که اگر الان جنوب غرب خادم داره و شما پادشاهاش بودید شما ها شاهی فراریی بیش نیستت از این به بعد توتال sw یوسفه هر کسی که میخواد سرور بعد بیاد swاینو بدونه همون خادما کاری کردنه که شما باز جرات کنی به اون خاکی که ازش فرار کردی برگردی اینم از طرف من قول اونایی که با من صحبت کردن میدونن من حرفم حرفه هر کسی که پاشو توswبذاره یا باید با تیم ما باشه یا شخصا کاری ندارم صدتا واندرم صد کرده باشه کاریش میکنم با تیمم زانو بزنه پس بهتره بره پی وی یوسف و بگه ما هم دوست داریم خدمت گذار swباشیم نه شاهش

یه ضرب المثال هم هست میگه ناخدا هیچ وقت کشتیشو ترک نمیکنه ولی از اونجایی که شاه یاد داده فرار کردنو اکثرا شاه فراریین من پلیر قدیمی نمیشناسم از کم لطفی ماس ولی من ستون sw ایستادم هر کی بخواد سایدمو ضعیف کنه یا تخریب کنه حتما تو بازی جواب میشنوه (اینم با رضا گارد داشی هنوز صد کا تیرانداز دارم برا خفت دیگه کسی نمونده :D)

با سلام خدمت همه ی دوستان فروم نشینم من یک پست بیشتر نمیذارم اونم قول داده بودم اخر سرور بذارم که الان وقتشه به نظرم . جدا از کوری خونی که دیدم ازتون من یکم ازتون شاکیم این سرور سوم منه که افتخار حضور تو جمع پلیرهای تراوین ایرانو داشتم واقعا برخوردتون باهم خوب نیست احتراما بالا پایین شده من تجربه بازی زیادی ندارم و مثل یک پلیر تازه وارد بی ادا دارم باهاتون صحبت میکنم سعی کنید حرمت همدیگه سر یه بازی بهم نریزید

اینجا جا داره تشکر کنم از داداشایی گلم امیر. پارسا .علی .یوسف .پیمان . امیر خان .شاهین و دوستایی گلم از ساید ne وseوnw که اسمشون زیاد مبشه بنویسم خیلی دوست داشتم کسی حذف نکنه که جذاب باشه سرور ولی شده دیگه. از تمام کسی که زد خورد داشتم باهاشون معذرت خواهی میکنم اگه حرفی چیزی بوده که اذیتشون کرده از طرف من از اکانتایی که منو زدن تشکر میکنم بازیو برام جذاب تر کردین به امید روزی که تراوین تو بازی خودشو نشون بده نه تو فروم کوچیک پلیرهای تراوین ایران m.tavhomi:thumbup: