Posts by tavahomiroll

الان بریم چی بگیم تو فروم بذار یه فرار رو به جلو کنیم پستارو خودمون بذاریم تشکر کنیم از لانچر و دفکورد که بازیو جذاب کردنه #مملی فرار رو به جلو

پ.ن. خفته چه کنیم ( مملی )اونم که چیزی نبود دف بود خفت کرده بودن من برم بخوابم. فقط اگه گفتن جنگ کوچیک روش بود چی نقل قول از مملی با یه انالیز درش میارم دف بوده حقم باماس لایکشم میکنیم میره باوا چتونه

این اکانت گوسفند صاحابم داره یا فقط فیکه چون حداقل بچهاne باید میشناختنش درباره اسکرین که از پیاما من هست به تریدر بله من قول دادمه تا یکشنبه که برگرده دو من قول دادم از تیم خفتری نخوره که خداروشکر از تیم خفتری من نخورده چون سه تا تیم خفتری تو جنوبه که من فقط با تیم خودم کار میکنم بس اگه زده کسی دیگه تقصیر من نیست در ضمن خود امیر حسین گفته بود سامان هست سهیل هست وخانومش من دوست نداشتم بخوره ولی ادای شما که کسی رو اکانتم نیست دروغی بیش نیست . پیام زیاده ولی اسکرینا کسیو ما نمیذارم کف فروم شعورمون میرسه دوست داشتید درباره اسکرین گذاشتنم خونه اخره neهم شده همون نفری که به ببره میگه بدو به گرگ میگه بگیریش به رفیقا ما میگه ببینید نظرشون چیه بعد اصل کاریه لاتیش پر میکنه چقدم که نگران میاد اره

پ.ن:امیر حسین اگه خفتی خورده شده رو اکانتت من در جریان نبودمه ولی اگه بازم ناراحتی به همون تعداد بیا از همر من بزن من مشکلی ندارم ولی گوسفند(قصد بی ادبی ندارم چون اسمتونو بلد نیستم ) نذار روبروم بعد اسکرین تو گروه در امده اینجا همینه میگم گروه ارزش نداره حالا بیا بگو کی بوده

ببنید جوش خوردن نداره که اونم اکانت تو جنوب بوده پس مثل خودتون به شما هم ربطی نداره اکانت جنوبه پس میتونستید از لیدراتون بپرسید حالا که لیدر نیستید یا با لیدرهاتون هم در ارتباط نیستید در ضمن چنل مافیا با چنلneفرق میکنه پس ما چیزی اونجا نمیبینیم این که دیگه تابلوه در ضمن هر کی دوست داره بیاد از قدیمی تا کوچیک جنوب غرب قراره بیان سرور بعد. حالا زنگ بزنید ده تا بیا یا اصلا صد بیاد ما سرور بعد هستیم خدمتتون این سرورم که میبینید یه تک شده جنوب

پ.ن.: ما ساکتیم با ادبیم ولی تخریب با تخریب جواب میدیم کسی شوخی نکرد گفتیم انبار بزرگه چی شد داستانش

پ.ن: در باره اکانتتونم اقا مازیار یادتون باشه گفتم خفت میزنم گفتی بیست چهار ساعت هستیم بعدم من امدم گفتم میبینیم فکر کنم یادتون رفته این قضیه رو

یه سوال واقعا اقا مازیار همون پیرمرد ساداس پس شمال لیدر نداره حتما چون فقط اقا مازیاز سوال براش پیش میاد خوب داداشم گلم شما که یه پلیر سادای باید از لیدرا خودت سوال کنی این چیزا رو امدی وسط دعوا میگی من میخوام جدا کنم خوب داداش چه کارایه بعدشم توضیح خواستین منم گفتم به خودمون مربوطه همنطور که جواب دادی برا اکانتت پس اینهمه اتیش از کجا میاد ؟ واقع اصلا کی بهتون حق سوال پرسیدن داده میشه مگه ما تو کارتون داخلت میکنیم یه باغ هویجی بود همه تو ش دنبال خیار میگشتن داداش هویجه هویج :d

باز فروم شد حاشیه. فقط لینک بذارید باوا اگه کنجکاویم هست بذارید برا خودتون به قول خودتون اقا مازیار که گفتم از اکانت که افی نداره چه خبر گفتی به خودمون مربوطه اینم به خودمون مربوطه فک کنم قانع شده باشین با این جواب چون مثل خودتون اون کتیبه هم خو مجید داده نه مملی پس حرف انبار بزرگ مملی سر جاشه البته تو هوا در حال پرواز چون مثل بقیه حرفا شه یه چی پرونده اقا مازیار شما هم شدی این پیرمرده تو فیلم میکایل که همه کارو رو خودش میکرد بعد میگفت من یه کارمند بازنشسته سادم والا :d

باز که رفتیم تو تاپ خدایی چه کاریه مملی زحمت لینکا رو بکش اینم بیاید بگید سامان نیست اکانت سامان نیست سامان تو س ور نیست ما هم باور میکنیم تو عصر مگه میشه خفت اره اگه بلد باشی

پ.ن؛ من لباس پوشیدم بسم الله پست اخر فروممه لینکاشو از این به بعد بچها میذارن ارگین این سرور خفتر شماره یک مشخص میشه یا من یا تو داداشی دوست دارم کوچیک همتون m.tavahomi

در مورد اون جمله نوب سگم که اگه با ما بودی اینم فدا سرتون اخلاقیاتتون و سطحش واسه همه مشخصه تو راست میگی بات نداری مولتی توswنداری بهش بگو رمزشو عوض کنه

پ.ن: تو صحبتاتون ادب رعایت کنید کسی با فوش دادن مرد نشد فوشم سپر نمیشه از ترسته

ببین دیگه نیایین از اخلاق بگین جاسوستون در امد میگم عادت دارین کاری کنیین حرف بزرگتراتون بی ارزش شه ها باوا بس کنید تو اون جلسه ای که من با امیر حسین بودم بات اوکی کردین برا خودتون چی همتون امدید از بزرگ تا کوچیک گفتید نه ما بات نداریم انیر حسین دروغ میگم من بیا بگو من میتونم میزنم میتونم خفت میکنم میتونم چیف میکنم میتونم از رگ گردن میام نزدیک تر من با هر کی مثل خودش رفتار میکنم بازی خیر اخلاقی دیگه بسم الله داداش بسم الله

عکس بذار داداش بذار عزیزم بچه میترسونی پیاز با کباب میرنم بفالو با دوغ میزنم رضا کیانپور با سالاد این مشکلی از درد تو دوا نمیکنه بعد یه سوال اونم مگه مولتی نیست توnwبدون اتحاد چرا به تو بر خورده من گفتم عکس میذارم از نیرو کمکیاش. شما یکیتون میگه ما گزارش دادیم خشکوندیم swپس گزارش اینا هم دادینه به قول خودتون مولتیا منو در ضمن از ادمین محترم خواهش میکنم این دیگه خودش رسمان میگه اون اکانت مولتیه واکانتایی که کمکش هم کردن مولتین عکس لینک خواست میدمش بن کنه ولی نمیشه اگه بن کنه تریدر میره از سرور البته که اون پلیره nw (d) یه فکت اتش نشانی امده جدیدا تو فروم خیلی لازمت میشه (#npi) داداش دیگه بقیه جواب نداشتنه خودت امدی تو میدون محمد علی کلی یه مشت دو مشت ده تا مشت باوا لامصب عابرو محمد علی رفت(نقطه به خاطر اقا مهران )

پ.ن : تریدر :مملی رفتی تهدیدش میکنی بعد بزنه ما چیکار کنیم هی دف بکشم تو مولتیا چطور رید بدیم اخه

پ.ن: مملی باز امد تو تاپ اینو چیکارش کنیم نمیدونم باوا دیس لایک کنید تا با مهران مازیار مشورت کنم داداش تگه تو عکس داری من تو جلسه باته بودم فدات شم

نزدیک تر از رگم چجوری بهت بگم :d

پ.ن . بیا مملی شما میرید دیس لایک میکنید اون میاد دهکده منو چیف میکنه خو الان چی بگیم باوا و دیس لایک کنید تا خودم عکس بذارم بگم اصلانم ربطی به ما نداره

پ.ن: من هنوزم لباس جنگ نپوشبدم اقا مهران باور کن البته چون سوال میپرسین از همه خودتون و دوستان این نیروها کمکی کیه داره میاد رو اکانت(نقطه به خاطر اقا مهران) چرا وقتی میاد تو تاپ دف یه نفر روش انلاین میشه اخی

پ.ن: مملی خدا بگم چیکارت کنه گفتم توهمی ول کنید الان دوباره میگه بات دارین ما هم باید بریم دیس لایک کنیم

پ.ن: مملی: به نظرم بریم ازش تعریف کنیم نه نمیشه انموقع اقا مهران حرفش دوتا میشه که گفت بقیه تعریف باید بکنن خدایا من چی بنویسم :d

بله میبینید که سپهر سالار وارد عمل میشه و بحثو عوض میکنه مملی مثل مافیایی که حرفی واسه شهروندا نداره و فقط منتظره یکی بیاد تا بتونه چیزی بگه این قضیه بچسبه داستان من چی شد اون باته چی شد اینا کجا رفتن

پ.ن. مملی باز این توهمی پست گذاشت الان چه کنیم مملی: باوا چه میدونم برید چهارتا عکس دیگه بذارید یه چی بگید دیگه همش من باید بگم خستمه خو دیسلایکش کنید اصلا والا عصبی شدمه اصلا گیر بدید به یوسف وقتشه دیگه

پ.ن: لطفا اسم امیر رول بکو نیارید چون داداشم جواب نمیده کل اون اکانتایی که عکس گذاشتی تهمت زدی امیر رول بک میشناسه منتظر معذرت خواهیت هستم تهمت زدیه گردن بگیر برادر

داداش گلم اقا مهران سوال میپرسن نه مدرک جور میکنن تهمت میزنن میدونی ادمایی که زیاد داد میزنن چون بلد نیستن مثل بقیه راحت دروغ بگن من اسم پلیر از خودتون اوردم که لیست فارم منو زده حالا من جواب دادم میتونه بیاد بگه ببخشید تهمت زدم یا اینم مثل قضیه فوشه یکی دیگه میاد معذرت خواهی میکنه ما سهیل از خودمون میدونیم شما خودتون به امیر میگید لژیونر حقش همینه بعدش من جواب سوال دادم دیس لایک برا چی مبکنید یا تحمل جواب ندارید یا تهمت میزنید گردن نمیگیرید

پ.ن. تو شهری کورا ادم یه چشمم گردن میزنن بستگی داره بقیه کی باشن که تعریف کنن یا نه :d

پ.ن: باوا مملی باز توهمی حرف راست زد ایندفعه چجور بحثو عوض کنیم

پ.ن: ایندفعه بگیم یکی دیگه جواب یکی دیگه رو بده اصلا ولش کن از اقا مهزیار کمک بگیرید دیس لایک فراموش نشه فقط :D

بازی مافیایی که میگی من داد بیداد از ترس بازی خوبم هر شب میگن بندازیشم بیرون ایشالا گل در میاد بعد میبینن هیچی در نمیاد پوچه اینجا هم بازی خوب من اذیت میکنه داداش میگی داد بیداد تو جایی که شما نکس میدی ما بازی در میاریم فقط یاد گرفتین یه گروه بزنید گروه دیس لایک زدن از قدیم گفتم لایک دیس لایک شما نشان کیفیت بازی شماس من از پلیر خودتون گفتم امیر رول بک رو اکانت من امده لیست فارم زده چجوری الان اون بیا بگه من میزنم منم قبول میکنم پلسر ساید شما هم هست چجوره

پ. ن :مملی بیا این توهمی پست گذاشت بریم دیس لایک کنیم باشه زنگ بزن بچها رو خبر کن :d

اینم عکس اون اکانتا که عکس گذاشتی که گزارشی ازشون نیست اره داداش میدون گردن نمیگیری ولی کارتون زشته من بخوا تهمت بزنم کونتور نمیندازه چتونه حالا ازswمنم تو تاپ امدمه تو چشتون رفته سهیل npiمیشناسه دقیقا جا اتیش نشانی کمه هر کی بهت رسونده من عصبیم درست رسونده ولی امدی حرف زدی با مدرک ثابت کردم تا دو هفته پشیم لیست فارم منو رول بک میزد الان ساکات نشسته چیزی نمیگه در عجبم حداقل خودش میدونه دیگه تو فوش ندی صلوات یه بازی زیاد چدی گرفتین بلاخره هر کی برا کمبوداش میجنگه (در جواب پستمم بیایید بنویسد نقطه نداشت ما نفهمیدیم نه داداش فهمیدی فقط گردن نمیگیرید گردن گیر مشکل داره)

از لژیونرتون بپرسید بهتون میگه من میزنم یا نه به قول شما اگه من هفتا گپ میزدم چرا تو تاپ نیستم در ضمن هر کدوم اکانتا که گفتی اسم صاحب اکانت بهت میدم اهو اهو خراب کردی اکانت بفالو مال همون ارش ارملو که پست گذاشت وایی هیچی نداریم بگیم بریم تهمت بزنیم من اگه اینهمه مولتی میزدم الان ده تا همر داشتم نه دوتا دروغ از سر پاتون میباره یکیتون تهمت میزنه یکیتون فوش میده خدا در تخته رو جور کرده به تنها کسیم که اعتماد دارم سنشم اوکیه مازیاره اصلانم بازی مهم نیست برام اقا مازیار من پسورد میدم شما چک کن بعد دویت عزیزتون بیاد عذر خواهی کنه هویچ گرون شده دنبالش نگردین شما میگید میزنه داداش من که ترسی از تو ندارم بزنم میگم میزنم به توام جواب پس نمیدم خوب نیست هر چی از دهنتون در میاد میگید زشته خجالت بکشید یارو قرار بود فوش داده حدف کنهبره بعد امدید گفتید جاسوس دارید طلبکارم شدید عادت کردید بدون هیچ مدرکی بگید

داداش از بایت این شلوغ کاری با بد کسی امدی تو چلنچ نه رابطه من با پلیر ساید خراب میشه با من کسی بد نمیشه این خصلت رفتاریه منه از بچهاتون بپرس عزیزم ولی فرومه بیا بنویس کنتور نمیدازه (نقطه) در رابطه با اسم ارگینم که اوردی دوست منه دوستی باهاشم افتخاریه برا ما درحدیم نمیبینم خودمو که بخوام یاد کسی بدم چیزیو چه برسه به ارگین (سر پایین زندگی زیر زمینی) و در اخر من واسه اقا مهزیار نوشتم چون باور اون برا مهم بود والا میخواستم اسمتو میاوردم ادم باید یاد بگیره جایی که اسمش نیست نپره رو مین (نقطه) و در اخر مجید پرشیا رو بزنید :d🤣🤣✋ خوشم میاد یعنی بچها خفتر نباشن بازی خاله بازی میشه بطنید بخورید لذت بازی تو همینه کوری که توشه حتما همچنان مجیدو بزنید

اقا مازیار میدونم حرفمو قبول میکنی اون مهاجرا زده که دیوار شه من که نزدم پلیرشم چون تیرانداز کشیده بود زده حالا خودت میدونی من با هزارتا میزنم اونم مهاجم دبگه خودت میدونی من کار اینجوری نمیزنم ولی نوش جونتون پلیر مون زده نه خفترمون

باوا خدایی من دوست دارم اون نوبه باشم صف ساخت سی تا پاپ پشمام باوا بیخیال بهتر شما هم منطقی باشی نه با جوابایی بی ربط زیرش بی کشی الان میگی بات نیست عاقلان دانند ولی مردونه شما که پلیری نکش زیرش داداش میدون کوچیکه همه میدونن همه چیو چطور لینک اتک ندارید ولی امار صف ساخت دارین باریکلا بابا باری چند بار ولی اگه یکی از بچها بزرگ neیا خود امیر حسین بیاد بگه بات نداریم تو سرور من همینجا معذرت خواهی میکنم بابت تهمت زدن من رو حرف ادما بزرگ حساب میکنم ولی اون باتو منم میتونم داشته باشم نخواستم که ندارمش الان یالا گود بای منتظر جوابتم