Posts by tavahomiroll

با سلام خدمت همه فروم نویس های عزیز چندتا حرکت قشنگ دیدم که مختص عمو سورنا دوست داشتنیه ببین از یه ور عمو رضا میاد جنوب غرب ساید دوم بازی میدونه (از یه ور به طور نامحسوس که کسیم نفهمه:dمیخواد بگه اس ای swقوی تره ها درگیرید شید باهم ماهم بشینیم چیپس ماسمون بخوریم) ببین اگه اس ای با swدرگیر همه بشه من نمیذارم کسی با سیاست این بازیو ببره مم به جاش nwمیزنم بی تعارف پس بیاین تو گود گفتم اول بازیه نزنید گفتین بازیه بزنید فقط لب دهن نباشید منم لب دهن نبودم جاشو سوراخ کردم تو نقشه در این که نرمش قهرمانه nwسمتneهمه کسی نمیدونه حتما فکر کردین اس ای و swهم انالیزور نداره نمیفهمه این داستانا رو بله این بود جلسه امشب دیسکورد nwازبالا فشار تو فروم چانه :d

پ.ن: این فقط چون همه میذارن گذاشتم حس کردم با کلاسه 😂😂😂

سلام خدمت همه دوستای گلم اصلا دوست ندارم وارد بحث یا چیزی بشم ما متا کردیم یا هر چیزی باختش گردن من اصلا چیزی تغییر میکنه نه همون نتیجه اس پس حرمت رفاقتامون نگه داریم این بحث ادامه دادانش خوب نیست خوب یک سرور که هیچ ده سرور یه ساید واندر صد کنه یا نکنه باید به هم بپرین برعکس همه ی بازی های دیگه که بیرون از بازی همه دوستن باهام تو این بازی هیچ دوستی ندیدم کینه از هم گرفتینه که چی بشه اخه خوب اخرش بعد همتون شاکی که پلیر تراوین کم شده خو یه خواننده از بیرون بیاد پیاما فروم سرور پیش با الان چک کنه فرار میکنه میگه اینا دیگه کین

پ.ن. قصد توهین و جسارت به کسیو ندارم روش زده اعلام امادگی برا سرور اتی هر کی امد خوش امد هر کی نیومد سرش سلامت دیگه این کارا چیه اخه

پ.ن. اگه قراره تیمی اشتباه نکنه اون تیم روبرو چجور باید ببره همتون بزرگایی منی ولی برد باخت دو سر این بازی بدرد نخوره

سلام خدمت تمام دوستایی گلم تو فروم این سرور قصد بازی کردن ندارم فقط یک ماه کمک داداشم پارسا و اون یکی داداشم میام رو یه اکانت بعدم میریم تا سرور بعدی که تیم tavahomiroll کاملان حضور پیدا میکنه از تمام دوستایی که اعلام حضور کردن برا تیممون کمال تشکر دارم ولی چند سوال کرده بودن گفتم تو فروم بنویسم شاد و پیروز باشید (nwدوست دارم به جز ناصر )

درباره پارسا که داداش منه یوسفم رفیق منه بحسش جدا ولی یه چیزایی دارم میشنوم اصلا تعجب میکنم npiجان تو رفیق ما بودی ولی میشه بگی ضعف مدیریتی چی بوده اینکه پلیرا به قول شما بزرگش مثل تو روز کتیبه امدن و وقتی اوضاع رو مساعد ندیدین فرار به قرار ترجیح دادان بعد امده میگی سایدی که قرار بود فارم شه داداش هیچ کدوم سایدا تو بازی قابلیت فارم کزدن swنداشته نداره چون پلنی تو اسپسد ترا نمیره در مورد مدیدتری هم اگه ما بد بودیم پس نصف کتیبه nwکی جمع کرده عمه ی من جمع کرده نه همون تیم مدیریتی swجمع کرده سهیل npiکجاست داره میره که اسمش خراب نشه به قول خودش (#خنده همه) یوسف کجاست تا شیش صبح با من کتیبه میزد کی تقصیر کاره یوسف دیگه با وا ولم کن یه تبریک به نفر وینر یه خسته نباشیدم به بچهای جنوب بابت همکاریا که داشتن وسلام این رقاقتا حرمت داره من رفیقمو جا کسی نمیدم بلکه حرمت نگه نداره اون متایی که میگی الان توش چقد جا داری ؟ میشه بگی الان من صمیمی تر با علیرضا م یا تو داداش یه مشکل حل میکنی منت چی میذاری

اینجوری هر شرور باید بیام رو بیست نفر منت بذارم

که فعلان کارا براتون کردم

پ.ن:پارسا امیر متین عشقای داداش

پ.ن: خاطرت عزیز سهیل ولی احترام swکم زیاد شه میکشم زیر همه چی با جاش

پ ن: علیرضا تو رو دوست دارم 🤩🤩

بیخیااش از واندرا چه خبر ابنو بگید 😂😂😂😂 یه ضرب المثل هم بود میگفت خشت اول گر نهد نمیدونم چی تا ثریا میرود دیوار کج

پ.ن:بلدش نبودم سرور کی برد 😂😂😂😂

پ.ن: فروم اصلیه کجا رفت نیستش راهنمایی با ذکر مثال

بعد نوشتی گلد گرونه شه داداش اون که داره پنجاه تا بکشه تو گلد بشه یه میلیونم پنجاه تا میکشه فقط بدیش اینه اون جونایی که میان باهاتون بازی کنن کم میشه که درامد ندارن

پ.ن: یه پیشنهادیم میدمتون تنها دلیلی که الان تراوین خلوت شده اینه که جابه جایی نسل نداشتینه اکثرا سن ها از سی رد کرده و پلیر زیر ۲۵ یا بیست به انداز انگشت ها تو دستتون تو هر ساید هست

اگه میخواین بازیتون ادامه دار باشه نسل جدید بازی یاد بدین نصف سی ساله ها الان قدیم دف میکشیدن برا بزرگ ترا خودشون یا فارم میشدن میومدن تلافی سرور بد باید یاد بدین به بقیه خودم من الان چهارتا دو ست دارم که یادشون دادم شما میگید مولتی منن ولی هم پیاز هم کیانپور هم میچل پلیر داشتن و سرور بعد با خود من میان رو یه اکانت ببخشید اگه طولانی شد قصد پیشنهاد بود نه جسارت به سن کسی

به امید برد جنوب

خلاصه چیزیم که من از فروم فهمیدم که شرف مرده توش وقاحت جاشو گرفته کسی که حتی اسم حقیقی نداره برا من وم از جو میزنه محسن جان مبدونم این ایدیم مال جنوبه ما ساختیم اینم شمال نمیشناسه خیلی با ادبه بهتون میاد در ضمن تو که نصفتون با ایدی فیک میایین هر موقع مرد شدی امدی اسمتو گفتی بگو جوابتو بدم باوا خندم نندازین تو رو خدا ببین من تو چشم بچها شمالا واقعا ادما خوبین ولی این که این سیاستا دارن اجراع میکنن تعجب میکنم این یه سروره باوا چتونه

پ.ن:در اخر قول منو دارید دیگه تو هر سروری که من باشم امکان نداره جنوب غرب متایی با شمال کنه حتی اگه به ضررش باشه باوا خدایی دوستایی منید ولی اینا دیچه چیه هر کی میرسه با یه ایدی فیک میاد کاورتون بخدا از چشم میفتین ایطور زشته به قران سر یه بازی بعد پست بالا منو خود شمال امده لایک کرده مملی دیس لایک کجاش بد بود مملی معذرت خواهی به سیما خانوم یا اینکه ما هم دوست داریم بفهمیم گوسفند کیه خو چه میکنید باوا شرافت مرد اصلا مو به تن سیخ میکنید

پ.ن:در اخرم میگمت حالا که بحث وقیح بودن بیام تو فاز خودتون از زبون خودتون اونایی که میگی امدنه از زبون خودشون میگمت ها امدن که من تریدر نزنم من یه نفر اونا چند نفر ببین هر جور منو میخوای تخریب کنی بیشتر میبریم بالا

پ.ن:تهش بیایین بچین اینم جنوب ساخته اقا مازیار

حرف شما برای من سنده اقا مازیار بله جنوبم همین نظرشه اخه میدونی چرا ما میگم برا شمال چون پست شما ها رو لایک و مال مارو دیس لایک هیچ وقت راجب شمال نظری نداره ولی جنوبو میزنه با الفاظ بد مگه ما دیوانیم یه ایدی فیک بسازیم که بیایم خودمون بزنیم خو چه کاریه اخه

پ.ن:چون فک کنم حداقل پیش خودم اینجور فکر میکنم دوستان خوبی تو جنوب شرق وغرب دارم اگر بی احترامی به سیما خانوم صورت گرفته من عذر خواهی میکنم و این بحث ادامه دار نشه اگه انبار هم هم از سهیل زده شده که انبار باز خودتون میدونید بی استفاده شده اگه هم نه بردنش برای شما سودی نداشته چون خودتون گفته بودید شما کارتون با انبارا تموم شده درسته دیگه پس لازمش نداشتید حالا چه با جاش چه بی جاش

پ.ن:من قدیمی نیستم و افتخار سرورا قدیم با اون حجم پلیر قوی نداشتم به قول دوست خوبم تا زه مد شدمه پس به امید روزی که بازم شلوغ شه ما هم فارم شیم ولی لذت تراوین واقعی یکبار بچشم

ببین من نمیخوام پست بذارم واقعا خستم وضع جسمیم خوب نیست دوتا نکته بگم برم اگه احمق بی استفادس پس چرا موری احمق اکانت سهیل زد امدید خوشحالی کردید دو اگه مهمه پس این پستاتتون چیه

دو. به یه موقع از من خوردید که حالشو ندارم جون امیر رول بک که میخوام دنیا نباشه اگه صدتا که هیچ دویصدتا هم باشید میزدم از تون خفت میکردم باشه شما خوب من بد

و در اخر یه جمله واسه محسن که میگه چرا حرف شمال میگی همش دروغه داداش من یعنی تو نمیدونی گوسفند کیه برات سوال نشده . بعدش داداش (گوسفند) من که نمیدونم کی هستی که به اسم صدات کنم سهیل رفیق منه رو چش منو یوسفم جا داره اگه با ما بده به خودم ربط داره اگه خوبه بازم به خودمون ربط داره بشین سر جات داداش دنبال خیار میگردی تو باغ هویج

هر کی دوست داشت باور کنه هر کی دوست داشت باور نکنه ولی من یک ماه تقریبا داره میشه روزی یه بار لاگین دارم به خاطر دوستام امیر میدونه سوال کنید ازش شما منو دیوار کردید سیما خانوم دست شما درد نکنه

شاد باشید ولی فیلم نگاه نکنید دوستتون دارم خیلی بیشتر از چیزی که فکر کنید

دیگه این حرفو تو نزن ممد ! یادته اول سرور مولتاتن رو رید میرفتم (مثلا همین micheal ) نامه زدی گفتی اتک نده ولی من بازم اتک دادم نامه زدی تهدید کردی دف جور کن تا شب صفرت میکنم :Dبعدا گندش در اومد مولتیا خودته که داری ریدشون میری ؟ بعد الان اومدی میگی ناتار میزدم تاپ غارت بودم ؟ د اخه ناتار زدنم خودت بلد نیستی که مگه امیر رولبک بیاد برات لیست فارم بزنه وگرنه خودت که فقط یه خفت زدن بلدی از کل بازی که جدیدا ثابت کردی حتی با چکمه یونیک اونم بلد نیستی ! تو 7 خونه ایت دیوار میشی !؟ مگه داریم همچین چیزی !؟ حیف اون کتیبه ! دست من بود الان 1 غارت بودم والا !:D

حالا یوسف گفته سرور بعدی با حجم بالای مولتی میخواین بیاین ! ایشالله باشم ببینم از این ربات ها که ازش اطلاع داری ولی من از هر کی پرسیدم میگه ربات کار نمیده این سرور چجوری استفاده میکنید ! موفق باشید

والا اونجوری که امار اکانت تو در امده فقط خواجه حافظ شیرازی پلی نمیده روش اگه امیر رول بک برا من لیست بزنه یا نزنه ربطش به تو داداش خودمه میتونه بزنه میتونه نزنه اینجا ورودت اشتباه داداش گربه گوشت گیرش نمیاد میگه پیف پیف بو میاد چیزی راجب محدودیت نمیدونی که از تیم مهندسیت بپرس برات توزیع میده ده تا چکمه هم ببری رنک یک غارت نمیشی به امید اینکه بچها همه بیان پایین از همون رول بکت بپرس بهت میگه اونموقع میزدم یا نمیزدم به قول خودت خودش میزده دیگه بعدشم گفتی راست گفتی من به یه دوتا اکانت نامه ایطوری زدم یه رومن یه مصری عه نژاد تو هونه که پس اونا چین ها اونا ناتاراتن باوا لات بمیری سامورایی این اکانت ترامپ کیه اینم جدید اوردینه خدایی خوب حال دارین ها ولی خوبه برا لایک دیس لایک مثل بات عمل میکنن بیا برو جفت گوسفند باوا (اینو با ترامپ بودم موری داداشمی به مولا یه چی بگو بگنجه)

تموم شد ؟ خیلی تاثیرگذار بود !
    صاحب اکانت ها که تریدر نیست بماند کیه خودش اگه صلاح دونست بیاد بگه یه تیم قوی با تلاش شبانه روزی داره این دفساز ها رو مدیریت میکنه (حتی کیفیت کاری که من از این چند نفر دیدم در حد مهندسی تراوینه ) ! کارایی که شما نه سوادشو داری نه همتشو ! البته تقصیری نداری ها ! حق داری باور نکنی منم جات بودم باور نمیکردم تا وقتی خودم دیدم چقدر اینا خفنن ! راستی ! مگه ربات تو این سرور کار میده اصلا ؟ اگه میده معرفی کنید استفاده کنم برای اکانت خودم خسته شدم اینقدر دستی کارا رو انجام دادم !

بعدم جالبه ربات داره اینا رو مدیریت میکنه و این ربات اینقدر هوشمنده که تا الان چندین دفعه رو همین فیدرهای دفساز دیوار شدید ! بات دیوار هم میکنه ؟ جدی عجب بات خوبیه حتما اسم بات رو برام بفرست دانلودش کنم !

پ.ن : شما اومدین پاک بازی یاد ما بدین ولی انگار من دارم پاک بازی یادتون میدم ! با رید ناتار برید تاپ غارت ببینید از کل بزرگای جنوب بیشتر رید دارم میرم ! (خطاب به یک دوست عزیز : دف نفرست تو این اکانتا لاست میدیا :Dسرور بعدی نژاد ناتار بردار اگه تونستی دف بریز تو ناتارا :D)

به قول افتخاری : عجیبه واقعا عجیبه !

SNIFF ینی : Start a New Idea For Farm :D

تموم شد موری بیا پایین جان خودت باوا توهمی منم تو توهم چیو زدی احیانا تیم مهندسیت نگفته من تو جلسه که بات راندازی کردن بودمه بهت نگفتنه اونجا اگه کسی پا گرفته ما گذاشتیم که بازی قشنگ شه اینم فدا سرت فقط میشه از تیم مهندسیت سوال کن بعد بیا بگو اخر سرور کی اندازه من ناتار میزنه کجا بودی تا حالا خوش امدی جون تو موقعی که من با ناتر امدم تو تاپ ناصر دنبال این بود اونجا چیفتون نکنم بعدم با پنچاه سال سن کشید زیر حرفش اینگار واقعا برا حرف خودشم ارزش قابل نیست البته مهم نیست حالا سرور بعد بیشتر اشنا میشه با من ایشالا ولی دیگه حرفش اندازه بچه پنج ساله هم اعتبار نداره

پ.ن:داستان شما شده من بودم رضا پنصد علی فرصت اره اینا خیلی بودیم اخرشم ما به همه گفتیم زدیم شما هم بگید زده حیف باز قول داده بودم حرف نزنم بهش والا بیشتر میگفتم

پ.ن: روز مهندس مبار ک داداش کوچیکه ✋✋

دوست با کمال احترام برا اکانت سهیل که رفیقمه نه شما نه گنده تر شما نزذیک گپ همون طرفم که گفتی بشه با بلدوزر رد میشم روش خدارو شکر جنوب شرق اینقد پلیر قدیمی داره که شما در حد جواب دادنشونم نبودید که جواب بد ن و من پلیری که دو سه سرور بازی میکنم جواب شما رو میدم شما چی میگید برید از سهیل بپرسید اخلاق منو احترام همه رو دارم الا کسایی که گنده تر دهنشون حرف بزنن این قضیه لاگینم که گفتی نمیدونم چجوری ولی واقعا اشتباه حالا باز شما پلیر تر بیشتر میدونین پلیر حرفه ای هر سایدی بره پلیر اون سایده نه روبروش این رفاقاتا مال بیرون بازیه دوست عزیز من به سهیل گفتم پاک کنه پست شما رو نکردین جواب شنیدین دوست داشتی لانچ کن رو اکانت توهمی تا خودم بهت بگم چه خبره اونم اخر میدونم سهیل حل میکنه ولی شما ما این گند گویا نیستی

بیا اینم امده یه حرفی بزنه اقای علیرضا avengers شما خودت مگه احترام میذاری سرور پیش گفتی منو فارم کردی به دروغ کو معذرت خواهیش کجاست. اون صادقت تو پیام بالای شما نه داداش این نصحیت برا شما خوب نیست استارت دعوا در گذشته راند دو رو اغاز میکنم

نقل قول از مملی شاد ورزی 😂😂😂😂

زارت

از روز اول این سرور فروم رو دنبال کردم و عاشق پستات شدم فقط میتونم یه جمله بگم رکورددار یاوه گویی بر ثانیه ای🤣

تو ژاپن بودی از این سرعت گل گفتنات میتونستن برق تولید کنن

ببین کی پستتو لایک میکنه سطح شما با همون ادم یکیه که سر دویصدتا کاتا فوش میده تو بازی والا لیدرهای شمال گفتن حذف میشه نشد گفتن نیستش توش همر درامد الانم که تو فروم تو رو لایک میکنه من نمیدونم ولی سطح فرهنگی شما دقیقان با همون فرد یکیه و قابل بحث نیست فک کنم یک اکانت فیک دیگه از شمال رو نمایی شده و قراره ادامه بده وظیفشو تو فروم

گوسفند دو در راه است

خوبه ژاپن مارو برا برق لازم داشته باشه ولی سطح تو برا

افغانستانم زیاد اسمتو گفتی بگو جوابتو بدم والا برو پیش گوسفند کسی جدیدت نگیره

با سلام خدمت همه ی دوستایی گلم یوسف لقب یار جنگی به من داده و از اونجایی که یوسف وارد جنگ شده مگه میشه من نباشم ها مگه داریم به قول شمالیا تی بلا به سر

پ.ن: داداش علیرضا کمکی نمیخوای داداش:d

پ.ن:مایم نوایی بی نوایی خفت نخورید اگر حریف مایی

پ.ن:نخواستم برگردم ولی حاظرم بمیرم یه گوسفند ببخشید البته اسمشو نمیدونم به جنوب توهین نکنه

پ.ن:در رابطه با کل بچها شمال شما یعنی نمیدونید این گوسفند کیه که اینجور حرف میزنه پس فکر کنم اخلاقو شمال از وقتی این اکانت فیک ساخت از وقتی فوش داد باخت پس راجب اخلاق چیزی نگید جاوید جان محسن جان شما سوال براتون نمیشه این گوسقند کیه چرا ازلیدراتون سوال نمیکنید کیه سوال براتون فقط از توتالاهای جنوب پیش میاد

یه جمله اخرمم بگم بزک نمیر بهار میاد محمد توهمی با خیار میاد

Kheft is lo....

سلام بچها خسته نباشید به عنوان یک عوض کوچیک از جمع شماها یه نظری داشتم من خودم کل کل دوست دارم ولی بی احترامی اصلا نمیپسندم خداروشکر با همه هم مثل خانواده خودم برخورد میکنم حالا گاهی شیطنت مبکنم که بزرگای خودم میبخشن منو فروم داره از کل کل به بی احترامی تبدیل میشه پس بهتره یه انتراک بدین یا فقط لینک بذارید تو کل کل کسیم با کسی دخالت نکنید

ببین دوست عزیز موقعی هم که همرا شمال دیوار شد مملی امد گفت اینا همر دیواری بودن و یک جمله جدید اختراع کرد تقصیر خودشه مملی صد مافیاس

پ.ن:فک نکنم تا حالا برات پست گذاشته باشم که بخوای متوجه بشی یا نشی ببخشید اینقد صریح عرض میکنم ولی اصلا مهم نبوده که متوجه نشدی برا رفیقا خودم گذاشتم اونا هم متوجه میشن

پ.ن:در ضمن مگه ما درباره لیدرا شما نظر میدیم میاین تو چیزی دست میذارید که اصلا ربطی بهتون نداره بعد میگید بی محلی میکنی بهمون البته ببخشید صریح عرض میکنم خدمتتون

پ.ن: مجید الان من اون ملخم دهنت سرویس دیگه اهنگ برات نمیفرستم

پ.ن:اکانتfunمن کاتا کردم درضمن پس از جنوب نبوده تا جایی که من میدونم

دوست دارم خیلی زیاد قهرمانی بهت میاد :d

هیچی فقط سناتور شدن خودم تبریک میگم بهتون بزنید هم دیگه رو دیگه چه میکنید په هی منتظر لینکا دو طرفم 🤣🤣🤣منم لایک کنید سریع امتیازشو بگیریم برگشتن مملی هم تبریک عرض میکنم وای به حالتون دیس لایک کنید من میدونم شما مملی تو صد مافیایی بیا مافیا بزنیم پوشت کنم

پ.ن:در ضمن یه چیزیم بگم در باره علیرضا بگم هر کسی علیرضا دوتا پیام بهش بده میدونه خیلی مرده خیلی مرده

با سلام خدمت همه ی بزرگای خودم هرچی خواستم جمله قلمبه سلمبه بنویسم بلد نبودم پس مثل خودم مینویسم با لهجه بدون نقطه به خاطر مشکلاتی که داشتم قصد بازی نداشتم این سرور که پارسا داداشم نذاشت این سرور امدم باهاش (خیلی دوست دارم میدونی) ولی خدا خواستو کاری جور شد ما هم دیگه وقتی برا تراوین برامون نمیمونه که بخوایم بازی کنیم پس تصمیم گرفتم اکانتو بدم دست دوستا و پشتوانه های همیشگیم یوسف شاهین از همه کسایی که اذیتشون کردیم حالا چه تو کوری خونی چه تو بازی عذرخواهی میکنم ازشون و در اخر به امید برد متا خیلی خوب که جنوب بسته اگه فکر میکنید خفت نمیشید اسم علیرضا avengerیادتون نره خیلی اقایی علیرضا

پ.ن:شبایی ارومی ارزو میکنم براتون البته مطمنم که علیرضا نمیذاره صد در صد

پ.ن: درباره پست اخر مجیدم که نوشته مجید داداشی گلم مگه چند نفر جنگ دارن تو یه ساید مگر همون که جنگ داره به حرف تو نباید خفت شه خو اگه خفت نشه اون نیرو باهمون تایمی که گفتی دوبرابر میشه خودتم خوب میدونی اکانت خفتر جنوب زیاد داره پس اصلا لاست ما مهم نیست این که همر شمال زخمی شه مهمه سه بار که اون همر خفت شه با لاست ما به قول تو تنظیم همر به هم میریزه و سواره پیادش نمیخونه باهم و خودت میدونی بقیشو

پ.ن: سرور بعد swسه به یک میکنه مطمنم

پ.ن:اگه تو خوابتم دیدی مارو زدی بلند شو معذرت خواهی کن بعد بخواب tavahomiroll یادش بخیر داداشی

من فقط یه چیز میگم چطوره که شمال میگه یارو کتیبه فروخته بعد به طرف پیشنهاد ده میلیونی برا خرید اکانتش میده من با صاحبم اون اکانت صحبت کردم بنده خدا میگفت بگو گرون فروختم بهش گفتم چی میگی گفت میگن کتیبه رو فروختی به توهمی اخه اونی که منو میشناسه میدونه من پولی ندارم که بخوام کتیبه بخرم اسکریناشم هست از تعریف پلرتون از شماها

پ.ن: صولتی خدا خیرش بده جنگو نفروخت دبه کرد :d

پ.ن: ما اینجا یوسفو داریم که هر اشتباهی بشه خودش گردن میگیره در روبرو مملیه که با عابرو یه نفر مثل ریگ تو خیابون بازی میکنه که خودش خراب نشه یه روز دروغاتو خودتم دیگه باور نمیکنی پسر خوب نما

پ.ن: هر جا دف کنن عالی دفکورد. روز هفتاد بازی گپ پرونده باریکلا بست پلیر اخ اونجا عکس گذاشتی گپ پروندی موری دیشب تا حالا سه تا دهکدهاش پریده اینم میذاشتی

پ.ن: و در اخر یه چیم بنویسم حال کنی با( تو نیستم مملی به خودت نگیری) درخته بی ریشه با یه باد میوفته ریشه هاتو محکوم کن کوچیکه