Posts by tavahomiroll

عزیز دلم من نیستم به در دیوار نزن والا من خفت بشو نیستم

حداقل از طرف شما نه ولی اگه خوشحالت میکنه فکر میکنی منو زدیه خوشحال باش و با همین خیال لذت ببر. جز لینکیم که خودم بذارم خفتی نزدمه تو این سرور.

پس با دشمن فرضی نجنگین

تنها اکانتیم که تونسته منو خفت کنه تو روز شهادت حضرت علی بوده(قرار بود نزنیم) اکانت salenاگه اشتباه نکنم والا شما مال زدن من نیستین با احترام

چون دارم میرم از سرور اینو میگم ربطی به ساید neنداره نظر شخصیه خودمه

جوابم صد درصد نمیدم دیگه

ولی همه میدونن من با فرهاد و همون وبچها تیمشون زد خورد زیادی تو بازی تو فروم داشتمه

ولی خدایی ناصر تو امدی از مردونگی حرف میزنی پشمام دوستان اخر زمان نزدیکه همینجور که صد بار تو روت گفتمه حرف تو هزار تومنم نمیرزه بعد تو شاکی

پ.ن:من نمیدونم هومن فرهاد چه کردنه ولی حال کردم یکی پیدا شده تو رو ایقد حرص داده از این به بعد یاد بگیر اول خودت مرد بشی بعد به بقیه گیر بدی که شماها مرد نیستین

وقتی دنبال تایم لند اتکا اس ای بودی بعدشون منو بزنی خوب بودن الان خاله زنکن باوا ناصر تو کی مرد شدیه من که بهت ثابتم کردم نیستی

شاد باشین تراوین برا من دیگه تموم شده رفتیم قاطی مرغا امیدوارم پارسا و امیر نذارن تیمی که جمع کردیم از هم بپاشه

از همه بچها neعذر میخوام تنهاشون گذاشتم دم همشونم گرم خیلی زحمت مارو کشیدن

از هر کیم تو بازی از ما ناراحت شد (به جز ناصر تو حقته) معذرت میخوام امیدوارم از این کمتر نشین اگه وقتی داشته باشم بر میگردم ولی فک نکنم زندگی شخصیم بذاره

Amir khan

Rollback

Parsa

Matin

Nader

Esimarshal

Fast

Rezakiyanpor

Ravani

Tavahomi holding

مرسی همیشه پشتم بودین داداش بودیم همیشه هم هستیم

با سلام خدمت همه

ما بختیاری ها یه رسمی داریم وقتی بچه به دنیا میاد براش قربونی میکنیم .

با خبرم شدم یه عوض جدید امده تو تیممون.

علیرضا فست عزیز بچه اش بدنیا امده تبریک میگم بهش.

خود علیرضا این سرور همرامون نبود و کمبودش حس میشد تو تیم امیدوارم هر جا هست انشالا سالم باشه و سر حال .

امیر کلیر عزیز تسلیت میگم بهتون امیداورم خدا به شما و خانواده محترمتون صبر بده ببخشید اگه دیر تسلیت گفتم

از همه بزرگان خواهش میکنم هر چی بوده تموم شه فقط لینک بذاریم لذت ببریم

اخ یکی از چیزایی که میگی کیسه بوکسه بودن منه بنده خدا تکی زدیه ؟

اخی خودتو دار دستت از بس فشار خوردین با nwهماهنگ میکردین میزدین ولی من تا جایی که راه داشت تکی ایستادم

راستی صحبت زد خورد میکنی یادت نره یه جوری سرور قبلش خوردین که دونه دونه میرفتین رو حذف.

اخی عزیزم تو اگه زده باشی هم کینه خوردن سرور قبلشه.

البته فرق من تو اینه من میام میگم اشتباه کردم دف نداشت اکانتم

تو میایی میگی وایی همه تقصیر کارن من بی گناهم من پلیرم به من نگید فرار کردم

در ضمن من تازه شروع کردم هنوز یه خفترمم لانچ نکردم

تارگتا از تو فروم انتخاب میشن ولی قول بدین فرار نکنین:d

اونی که اینجوری داری راجبش حرف میزنی همونیه که میومدی بهش میگفتی منو گذاشتن پلنر من اصن بلد نیستم چیه و فرهاد جای تو پلن میزد تو پزشو میدادی.

حالا حد و حدود براش تعیین میکنی؟ ساکت باش که هرچی داری از امثال رضا و فرهاده پسر جون

سلام به همگی

یکیش میاد میگه(پت) نباید بیاین حرفا که بین خودشون بوده بگین زشته شعور حرف زدن ندارین .

اون یکی میاد میگه یادته اینو به فعلانی گفتی (مت) پت گفته بود این کار قشنگی نیست اخه

در ضمن تا جایی که من از کار کرد امیر خبر دارم خودتو اون دوتایی که گفتی انگشت کوچیکه داداشم نمیشین

تهدید هنوز نمیدونی جواب نمیده .

به پا میگیری روش نریزه رو زمین :d

هر جا رفتین خوردین صداش در نیاوردین هر جا زدین اخ شما همون رستم دستانین

هی باوا خفن نخندونم تو رو قران

من کاری به هیچی ندارم مشکل خودتون بوده دخالتم نمیکنم

ولی اگه کسی به رضا چیزی گفته تو neاون شوخی بوده که از طرف منو مازیار شکل گرفته و تو همه گروه ها هست

تو ایی که میایی این حرفو تو فروم میزنی از نظر من رفتار خاله زنکی داری

رضا هم اگه تو neبه چیزی معروف باشه جنبه و معرفتشه نه این چیزی که تو میگی

خیلی ازت زده شدم . شاید من اشتباه فکر میکردم

#خاله زنک نباشیم

ببین

یکی من شناخته شده ام حداقل بهم نمیگن ایدی فیک یکی دیگه :d

قرار بود اسم تیمت بشه بلک ارمی که منو تیمم بیایم باهاتون بازی کنیم که قسمت نشد میتونی از رفیقت بپرسی بهت میگه.

هی میگی استادی. بقیه نوبن ولی از قدیم گفتن تعریف از خود مایه شکر خوردنه

درباره پلی دادن منم من حداقل تو چهار سالی که دارم بازی میکنم .

تا جایی که من خبر دارم و بقیه گفتن تا حالا کسی بیشتر من تو یه سرور خفت نزده .

این چیزیه که منو باهاش میشناسن شما چیزی داری که بشناسنت (بله که دارین ایدی فیک یکی دیگه بودن :d)

یه بار میگی لحن فروم نویسیت بهتره شده از سرور پیش یعنی منو میشناسی.

بعد میگی از پرهام پرسیدم این کیه اول پستت؟(بر موتور سوار بد لعنت :d) رو تجربم میگمت از موتوری نگیر

دریاره اون اکانتم که گفتی زدن من کم تجربه بودم دف اکانتمو جور نکردم اکانتم خورد اشتباه من بوده و ازش چیز خوبی یاد گرفتم.

اخی تا حالا تارگتت نکردنه چون چیز مهمی نبودی که بخوان بزننت فقط بلدی بیایی بگی منم ان رستم دستان

پ.ن..ما با مازیار رفاقت کنیم میشه دستمال شما دستمال کشیدنت میشه رفاقت #ایدی فیک نباشیم

ببین من نمیدونم تو کی چی هستی ولی بشین بازیتو کن برگ کدوم درختی تو اخه

بعد نگین پستاتون دیسلایک میشه چی میگی اخه(لعنت به موتور سوار بی وجدان :d)

تنها چیزی که من دیدم یه چیزه مازیار پنج خط نوشته تو یه تومار نوشتی معلومه کی داره سکته میکنه.

من نمیدونم داستان چیه دقیق بازیم زیاد نمیکنم اصلا جدی نگرفتم این سرورو بعد هفته دوم ولی اگه پرهام این رفیقشه من رفاقتی با خود پرهامم ندارم جمع کن این داغونو پرهام تا خودم زحمتشو نکشیدم

با سلام خدمت همه عزیزان حالا که صحبت گریز شد یکی به بچه بگه نژاد گل تله داره قهرمان خالی نفرستید اسیر میشه

و اینکه اینهمه حساب کتاب برا ۲۰۰ تا گرزی اخه .

وقتتون ازاده این عکسا که میذارم برا ما حساب کن تو پست بعدی بذار دمت گرم

چندتا دیگه هم بود که حال نداشتم بذارم راستی دوتا قهرمان اینور دارین با کارت ملی و ضمانت(سند دهکده هم قبوله) بیاین ازادشون میکنم

ها جان برار

با سلام خدمت همه

قول دادیم رنک یک غارت بشیم توچالشتون شرکت کردیم چالشو بردیم.

رنک یک پاپم قول دادیم که اونم میگیریم دیر زود داره ولی سوخت سوز نداره

یه خسته نباشید هم به بچها تیممون .

در ضمن پرهام جان اسم ها تو بازی استفاده میشه تو اسم منو بلدی وقتی میگی توهمی خوب نیست والا شما green لقبته صد درصد سبز رنگ نیستی پس هر چیزی جایی خود عزیز دلم .

در باره بقیه چیزا هم حاشیه اس به شخصه دیگه پست نمیذارم مگر با لینک خفتی که میزنیم

ها جان برار

جو فروم هر روز افتضاح تر از دیروز

باوا نزنید همو بازیه

هنوز فرق بازی و لذتشو از زندگی اصلیتون

یاد نگرفتین

به شدت افتضاح( این افتضاح که نوشتم مودبانه بود یعنی:d) ترین دورهمی بازیا انلاین ما تراوینه

جمع کنید بره باواهرکی دنبال اینه بگه من خوبم اون بده اصلا هم کاراتون تقصیر من شما خوبید حال کنید حال ما رو هم بد نکنید جان عزیزتون

به به ببین کی اومده داش فرید

از همین الان رنک1 غارت و پاپ مشخص شد با احترام به بقیه دوستان واسه دومی تلاش کنید :d

پ ن: امیر علی غلط کرده وقتی همه ش غ هستیم به ساید های دیگه قول بده

با سلام خدمت همه

پ.ن: با احترام به حرف مجید .ولی وارد چلنچ میشیم هم پاپ هم رنک یک غارت مال اکانت ماست حالا هر کی دوست داشت زور بزنه

پ.ن: متین، پارسا وارد میشن وارد میشود :d

ناصر اسم اکانتت بگو فقط نگو گل ور میدارم زشته به قران .

پ.ن.حسین رپر خیلی دوست دارم اونی که گفتی بازیت شبیه اشه امده منتظرم ران شه :d

باوا چتونه یک ماه مونده دعوا نکنید بعد ناصر شناخه شد اس دیگه مدرک نمیخواد کسی رو کنه.

ناصر چون دنبال فیک نیستی بهت میگم اسم اکانتتم بنویس برام لطفا هجومی هم بیا که قشنگ از خجالت هم در بیایم

پ.ن: کلان هر سایدی رفتی لانچ منم با خودت میبری

بعد پستمم پاک میکنم ارزش ندار ه پست بذارم برات

فقط خواستم بدونی کلان نیایی بهترته

سلام خدمت همه

بخدا خسته کننده شده فروم هر کی میاد همه رو زده داره بقیه رو هم میخواد بزنه .

بیخیال یه بازیه .

قصد توهینم ندارم ولی به قدیمی بودنم پول نمیدن.

دور همیم خوشیم .خوشحالم خیلیاتون که فقط اسمتون شنیده بودم میبینم واقعا دوست دارم بازی شما رو ببینم

حقیقتش من از قدیمی ترای خودم خیلی راجب بازی های خوب شما شنیدم

امیدوارم هر اتفاقی افتاد هر کی زد هر کی خورد چهره ای که حداق تو ذهن من و چهار تا مثل من ازتون ساختن با این کوری های بیخود خراب نکنید

بهتره حداقل بگید ما هم بدونیم کی قراره کجا بره ما هم بریم یه سمت کمک بدیم به یک ساید

امیدوارم رک بودنم کسیو ناراحت نکنه و بحث تمومه شه همینجا کوچیک همتون m.tavahomi

با سلام خدمت همه بلاخره تیم ما تصمیم گرفته کجا بره ما هم با شصد تا اکانتمون میریم یه وری سوپرایز ه

پ.ن: این سرور وقتم ازاده فقط میخوام خفتر بازی کنم پ.ن: شما همتون با تجربه و خوبید ولی این سرور من برا رنک یک مهاجمین میام

پ.ن: عاشق زد خورد این سرورم

پ.ن: علیرضا یه دور دور زمین داری میزنی ها کاکام😂😂😂

شاد باشید

با سلام خدمت همه.

فعلا معلوم نیست کجا قراره ریجستر کنیم . تا تیم به نتیجه ای مطلوب برسه.

تا ببینیم کجا شرایطش بهتره

ولی در کل سرور جذابی فک کنم بشه احتمالش هست که این سرور بر خلاف میل باطنی خودم تو swریجستر نکنیم که تصمیم تیمه نه من .

پ.ن:این سرور برا ساید نه برا دل خودمون جنگی وار بازی میکنیم واندرم بمونه برا کشاورز های زیبا

پ.ن: ما یه سوال کردیم از ادمین مثل بقیه نیستم نگم یا بگم انجام نمیدم .

با یک ایپی چند عدد اکانت میشه ساخت ممنون میشم جواب بدید.

پ.ن:درباره دعوای تو جنوب غرب هم یه چیزی میگم که امیدوارم دو طرف تمومش کنن جنوب ملک شخصیه یک تیم یا یک نفر نیست . خلاص

با سلام خدمت همه .

من که حتمان باهات میام فقط شماره ساقیتو بهم بده حلال خوره به شدت

یعنی این پست مریض فقط از یه نفر بر میاد

این سرور فرومش از سرور قبلم بتر میشه با این وضعی که مشخصه ما هم که طبق معمول تو خونه(sw) ریجستر میکنیم.

تنها چیزی که واقعا منم سوال شده برام اینه واقعا با هر ایپی چندتا اکانت میشه کشید ممنون میشم از ادمین جواب بده

ببینید حرفاتون در صورتی درسته که اونور باهم میساختین که نساختین همون حرفا همیشگی

بحث لیدریم که میگی میلاد جان تو با من بازی کردی هیچ وقت من خودمو لیدر ندونستمه یا استفاد ایی ازش نداشتمه فقط هزینه بدبختیاشو کشیدمه خوب میدونی اینو

مشکل swاز نظر خودم نداشتن پلیر های پیگیر بازیه اکثر بچها ما واسه دل خودشون بازی میکنن که هیچ عیبی هم نداره

هزینه هم نمیکنن اقا میلاد درسته پس کسی که هزنیه نمیکنه تایم هم نمیذاره نتیجه بهتر از این نمیگیره من امدم اکانتمو ساختم لذتمو بردم وقتی دیگه لذتی نداشت رفتم

به همین سادگی حالا دعواش اعصاب خوردیاش برا شما ممد دیابلو عزیز ما مشکل دار شما که مشکل نداشتین چرا اینجور اخه برادر من

ببینید برا تاپ غارتم که خوندم حداقل در هر سرور بیست اکانت هست که مولتی بزنه یا کتیبه جنگ دستش باشه بچها دهکدها برا رید بهش بدن پس عملان اکانتی بدون مولتی تو تاپ نمیاد

تنها اکانتایی که دیدیم بدون مولتی امدن تاپ اکانت دو سرور قبل خودم بود .و مارس(اونم به خاطر سجاد بود که هنوز کسیو ندیدم نصفش لیست فارم خوب بزنه )البته به جز رول بک ) که رید ناتار داشتن که بعد از کتیبها از تاپ افتادن بیرون به دلیل مولتی زدن اکثر اکانتا پس بحث بی جایه حالا خود دانید

با سلام خدمت همه ی بچها فروم

مثل اینکه ساید برنده مشخص شده و من به همراه تیمم بشون تبریک میگم

امیدوارم از بردشون لذت ببرن .

از رفتن و حذف اکانت ما بایت مشغوله بچها تیم بود و دوست نداشتنشون که بمونن که برا خودمون قابل احترام بود

در مورد چیزایی که الان پیش امده تو nw اینو نشون میده که تقصیر کار اون سرور که این تیما تو swبودن sw نبوده و درnw با هم نساختن

ما این حرفا رو روز ۱۵ بازی زدیم پلیرا با تجربه تر خودم گوش نکردن که ضربشو الان خوردن

از تیم seخیلی خوشم امد تو این چند سرور که من حضور داشتم تنها تیم بود که پلن پشت سر هم زد که چه برای اکانت من به فکر بقیه خوش نبود ولی برای من لذت بخش بود .

امیدوارم سرور بعد هم با حال باشه که من حدقل تا الان برنامم استراحته و هنوز تیم به این نتیجه نرسیده که شرکت کنه یا نه یا ساید انتخاب نشده از تمامی بچهایی که تو swحضور داشتن کمال تشکر میکنم منت سر من گذاشتین خوش گذشت باهاتون

شاد پیروز باشید m.tavahomi

خسته نمیشی ایقد حرف الکی میزنی مگه swنمیدونم راه رسیدن به کربلات نبود

بسم الله کربلا روبروتو بزن دیگه باوا تو وجودشو نداری جا ما تو swبودی کلاهتم الان تو اس ای بود نه کتیبه هات تو دوتا دف شدی امدی برا متا تحمل خوردن نداری که جا این تیم بودی الان سی پنج بار حذف کرده بودی

من مثل تو نیستم گردن نگیرم چیزیو بلاخره شرف هست من مصرفیامو چهار سال پیش گذاشتم کنار

خوب نپم من بهم زدم باوا خو

میگم تو همینی نبودی زنگ زدی برا نپ گفتمت حرفت هزار تومن نمیرزه دقیقان همون شبش خفت زدین به اکانتم از یه خونه ایی ؟

منم بلاکت کردم گفتمت حرفت هزار تومن نمیرزه اسکرین چتا اخرمون بذار منم راضیم تو ام رضایت بده بسم الله بذار

باوا تو که چراغ ما بودی دیگه شاخ بازیت چیه بنده خدا

یارو دنبال گندگیه اخه تو رونمایی کن از اکانتت ببینم چی داری باوا حتک تو سر ما اخر سروری افتادیم تو چلنچ با تو دفعه بعدیم میدم پستتو متعاد سر محلمون جواب بده همون اندازه میرضی