Posts by Edris

سلام سلام

لینک ها زیادن تخمه بیارین بشکنین

.

.

.

همونطور که می‌بینید 32 موج کاتا + 2 موج جلو زن برايه پریدن ده

.

.

.

حیف نبودن🥺

.

.

.

اس دبل عادت داره همیشه بدونه رمر بزنه جلو زن هاشو

.

.

.

این همر اول و آخرش دیوار بود درسته دیوار هون ضعیفه ولی اگه همین همرو جلو زن اون 2 تا اتک اول میزدین

بهتر نبود?

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

2 بار زدین 2 بار اون خزانه سالم موند عاشق اون کاتاهاتون شدم

خیلی بده بخاطر 2 موج ده نپره:D^^

راستی سال نو همه مبارک:love:

.

.

.

ماشاالله بچه هایه با معرفتی هم هست تو ان دبل 2 بار که زدین تو کمتر از 2 ساعت بازسازی شد

به قول بعضی از دوستان اس دبلی

دیواری به بزرگی شمال

سلام سلام

.

.

.

ما یه اسکات زدیم از اکانت TReDeR با لینک سبز

پلن پلن خفت + زدن کتیبه بود

40k گرز خواب بود تقریبا

اما انگار همون شب یکی اسکات زده که بهشون لینک داد پلن ماهم خراب کرد هعی اونی که مقصری نمیبخشمت :D

اما نتیجه پلن شد

خفت دف + زدن کتیبه

.

دیوار نقش مهمی در دف داره

بعد از دیوار شدن این 8k که انتظار نداشتم دف توش باشه یه 3k دیگه هم زدیم که حمله بعدی راحت رد بشه

.

.

.

.

و اینم از اخرین اتک به این حجم نیرو نمیشه حتی گفت دمپایی

.

.

.

هم دفت خفت بشه هم کتیبه انبار بره

بد ماجرا اینجاست اتکا باهم فاصله تایمی داشتن زیاد

هم میشد دف سواره رسوند بهش

هم خودش فیدر داشت چسب دهش با انویل هایه دفاعی که اسکات خورده ازش

پیمان جان الان که 4 موتوره هایه مارو فهمیدین منتظرم ببینم چه اتفاق خاصی قراره بیوفته

این قضیه داره پیچیده میشه پرهام

سلام:)

بریم مقداری لینک نگاه کنیم

اول با چیف شدن دیفالت محبوب دل ها دکتر نوید اونم بدونه دف

.

لینک بعد رو با یه خفت کوچولو شروع کنیم

.

.

خفت شدن پکا اونم در تایمی که رویه اکانت بود

خفتر 40 مین تو راه بود از منابعی که اومد معلومه 2 دقیقه قبل رویه همون ده بوده خیلی عجیبه باشی و ببینی و خفت بشی

.

.

دوستمون انگار نمیخواد درس بگیره و فقط یکم اسکات ریخت رویه دهش و شب بعدش باز خفت شد

.

.

یه فیک چیفر با تک هیرو برایه چیف و بردن کتیبه رویه اکانت Hermes رفتیم اما دفکورد خیلی ساده گول خورد و منتظر مهمون نوازی از ما بودن و اینم از دفی که برایه ما ریختن

.

.

بچه هایه اس ای بیایین چشمان این اس دبلو پس بدید من دلم میسوزه برایه این اسکات هاشون که اینجوری دارن تلف میشن

.

.

دیشب هم بخاطر فیک رو اکانت Hermes احتمال دادم اسکات بخورم هرچی در دسترس بود گذاشتم براش

.

.

چشمانو بدید نه بخاطر خودشون بخاطر این اسکات هایه ناز;(

تا جمع آوری لینک هایه جدید خداحافظ<3:*

سلام به همه:S

مدتی بود میخواستم پستش کنم حوصله نداشتم

ناتار گرفته بودم زده بودم دارالفنون 19 و بعدش 20 بشه چند ساعت بعد اومدم دیدم تموم که شدن هیچ داره میشه 21!?(

...

whatsapp_image_2022-02-26_at_19.19.17_xfw0.jpeg

جالب اینجاس امتیاز فرهنگی و پاپ بیشتر هم میداد

...

whatsapp_image_2022-02-26_at_19.19.17_(1)_m2ms.jpeg

نیرو جدید اومده لول 21 میشه تخقیق کرد:love::love:

و آن هنگام که غرق در توهمات پوچ بودند، سربازان جان بر کفن بر سرزمین جنوب غرب تاختند و چندین دهکده را بر تسخیر خود در آوردند تا گوشه چشمی از قدرت بیکران شمال غرب را نماینگر جهانیان کنند.

آنان که تاب ضرب سم های سواران شمال غرب را نداشتند و اهالی آن دهکده به امپراطوری قدرتمند شمال غرب پیوستند .

حال این است صدای یک دلی دلاورمردان شمال غرب‌،

که به نجوایی دلنشین برای بیداری متوهمان تبدیل گردید تا از خواب غفلت بیدار شوند و بدانند سربازان شمال غرب جامه رزم به تن دارند و پا در رکاب در کنار هم هر دست درازی را بدون پاسخ نخواهند گذاشت.

.

.

photo_۲۰۲۲-۰۲-۱۳_۱۶-۲۷-۱۱_ukhp.jpg

.

.

.

photo_۲۰۲۲-۰۲-۱۳_۱۶-۲۷-۱۹_4q6u.jpg

.

.

.

photo_۲۰۲۲-۰۲-۱۳_۱۶-۲۹-۵۴_dwb5.jpgphoto_۲۰۲۲-۰۲-۱۳_۱۶-۳۰-۳۴_t8rt.jpg

نویسنده متن: یک ذهن مریض:D (اکبر BMW)

سلام علی جان دلم برا بازی باهات خیلی تنگ شده<3

خیلی کارش قشنگ بود بعد از چندین حمله که با دست خالی بک خوردن نیرو ها و طرف جاخالی داد.

پلیر بعد از حمله اول باید دف ثابت رو میچید که اشتباه کرد و بالاخره بعد از چند روز علیرضا تونست خفتشو تمیز انجام بده:thumbup:

ولی بهت قول میدم نمیزارم این لینک ها یه طرفه باشه و به زودی با لینک هایی با دست پر از Nw میاییم تو فروم

بدرود

سلام

الان چه حسی داری که اینا دیوار شدن؟

خوشحالی؟ ذوق مرگ شدی با 1k گرز؟چند روز بود که میخواستم بزنمشون دیوار حوصله اینکه اتک هم بزنم نداشتم ولی اگه میدونستم میتونم یکی رو با 1k خوشحال کنم خیلی زودتر با شوق و هیجان دیوارشون میکردم عزیزم:)

با سلام میخوام چند تا لینک بزارم حال کنید01.png

02.png

بعد از خواب پا میشیو میبینی گندم منفیه بدجور فکر میکنی فکر میکنی میگردی تا میفهمی ابادیتو بردن گیج خوابیو قهرمانو میزنی ابادیو پس بگیری

03.png

عه نگرفتش چرا؟ آها عمارت ندارم خب میشینه عمارت میزنه باز میاد

04.png

ههه دیوار شد:D:D

خب میگه چکار کنم چکار نکنم... میگه بزار صفر کنم وقتی اتکش میشینه و میبینه وسطش اینسرت شد:cursing::cursing:

055.png

066.png

077.png

088.png

موفق و پیروز8)8)

1 نکته یاد بگیرید

از حمایت ازاد شد ما زدیمش 2 بار با کاتا زدیم اقا نامه زد (اسکرین ندارم فکر نمیکردم 1 روز استفاده بشه اگه میخوایین از خودش بپرسید) گفت نزن ما گفتیم باش اصل دادیم اشنا شدیم گفت ما چرا همو بزنیم چ دشمنی با هم داریم و...

3 هفته بعد کشید بالا پلن زدن 3 نفری ساعت 2:30 که 6 نشست دیوار شد اینم 10 دقیقه اخر اتکشو زد16.png

این اولی نشانه معرفت بود

دید دیوار شد رفت سراغ ابادی

17.png

اینم دومی معرفتو بنازم داداش تکی تک

14.png

15.png

5ک دیگه هم خفت شد از نیزه هاش عکسشو ندارم

خلاصه خواب نداشتیم حتی چند تا شب هی دف میدادم میدیدم وضعیت خوبه بک میدادم تا نتیجه این شد

13.png

به همین راحتی زدو برد

من راحتر تر شدم شب بدونه ترس چیف میخوابم

دیگه بعضی شبا یهو با استرس بیدار نمیشم ببینم اتک رومه یا نه

اون خوش حاله من خوشحالتر

فقط کاش یکم معرفت داشتن مردم حرف الکی نمیزد کسی

انشاالله نکته رو همه بیاموزن و تجربه بشه که نمیشه به حرف کسی اعتماد کرد

نکته دیگه اینکه ، این جنوب غربی که بخاطر دیوار کردن پایتون ( که اصلا کار سختی نبود و تشخیص اتک انتحاری نیاز به تخصص بالای دفکوردی نداره ) انتظار داشت همه سرور بهشون تبریک بگن ~ که البته من و دیگران تبریک هم گفتیم ~ الآن ۲ روزه چرا غیب شدن و تو فروم پیداشون نیست و هیچ عکس العملی نسبت به این پلن زیبا نداشتن !؟

یعنی انقدر ب فکرمونی 2 روز نباشیم دلت برامون تنگ میشه؟ خیلی وابسته شدین بهمون. خیلی دوسمون دارین؟:love:

اینکه 2 روز نباشیم کجا باشیم چکار کردیم باید به همه بگیم؟

فقط من نمیدونم چرا جنوب غرب در مورد همه مسائل دیگه ، کف خواب فرومه و بلافاصله و نان استاپ پست میده و عکس العمل نشون میده ، ولی وقتی نوبت تبریک گفتن باشه یهوویی حرفه ای گریش عود میکنه و سکوت میکنه!؟

دوس داری تبریک بگن بهت؟ میخوای همه رو بیارم تو فروم تک ب تک بهت تبریک بگن خوب میشی؟

تبریک تبریک باید اینو جشن بگیریم:saint: