Posts by Edris

وسط کلونی خودت بدونه رمر و 4 کی کاتا

فکر کنم 2 سرور پیشم خودت بودی اینجوری زدی رفتی دیوار

بعععععععععععع

.

.

با اینکه اسکات زده بودن دوباره بدونه رمر

بععععععع

.

‌‌.

.

.

درسته احمق رو ناتار زیاد هست اما لذت داره از حریف

.

.

.

.

.

.

.

.

زدن 5 کراپ

.

.

.

‌‌.

عاشق این کرم ریختن هام از دیوار شدن بیشتر حال میده

.

‌.

.

.

خلاصه بجا 10 کی دف ریختن رو کپت و کتیبه احمقت انقدر لاست دادی

امضا

بععععععععععععععععع

تقریبا یک روز قبل از این پلن، من و دوست خوبم مسعود فراهانی عزیز صرفا جهت کمک به بچه ها اومدیم و یه دفساز رو گرفتیم دستمون (اکانت batman ).

بلافاصله بعد از جابجایی اکانت به اتحاد اصلی اتک های شما لانچ شد و این ثابت میکنه شما توی اتحادهای شمال اکانت نفوذی دارین.

اره شما درست میگی ما همه جا نفوذی داریم

حتی بات هم داریم اسم پلیر هایه سرور رو میدیم هرکی از اتحادی لفت بده یا جوین بده زنگ میزنه بهمون

یه پلیر بیکار هم داریم به صورت سنتی هر 10 دقیقه اتحادتون رو چک میکنه

ما داشتیم کشاورزی میکردیم که اکانت king mma امار داد شما جا به جا شدی

یه تشکرم از اکانت Dj Mr2 که امار دف شما رو به ما داد و همچنین اکانت a3pik که با ما همکاری کردند و چند روزی از ما اسکات نکشیدن

و یه تشکر ویژه هم از اکانت King lol عزیز که تویه لانچ به ما کمک کردن

کلا NE از آن ماست حتی شما دوست عزیز

امیرحسین تریدر و مجید آخیلیوس بعد اینکه با مهدی کلت و ادریس و پرهام ( ضایعات پیشوا ) به دوئل دعوت شدن ترجیح دادن منچ رو جایگزین تراوین کنن

سلام من یادم نمیاد به کسی بی احترامی کرده باشم که اینجور صحبت میکنی اگر هم کسی از طرز صحبت کردنم دلخور شده معذرت میخوام

نه مهدی کلت نه پرهام اوناهم ادمایی که اینجور داخل فروم میبینی و صحبت میکنند نیستن

جفتشون تو ساید مقابل من بودن راستش از جفتشونم بدم میومد

منم از تیم پیشوا نیستم و با تایگرز بازی میکنم ولی وقتی به اتفاق کنار پرهام و مهدی کلت بازی کردم برعکس فروم که انقدر رو مخ صحبت میکنن خیلی رفیقای خوبی تو بازی هستن و کنارشون خوش میگذره

قطعا یه سرور اگه کنار هم بازی کنین شما اینجوری دیگه صحبت نمیکنی دربارشون<3

ادمین گرامی

اگه امکانش هست یه قابلیت به لیست فارم اضافه بشه که وقتی برایه یه دهکده لیست درست کردیم نیاز نباشه بریم واسه دهکده بعدی دوباره لیست درست کنیم و بشه یه لیست رو کپی کنیم برایه یه دهکده دیگه

خیلی وقت میگیره و زود به زود باید لیست رو اپدیت کنیم نمیشه داخل چند دهکده روزی 2 بار هعی اپدیت کنی

واقعا وقت گیر و حوصله سر بر هست:)

سلام ادمین عزیز

ناتارا مشکل دارن یا مشکل از ماست نمیدونم

ناتارا ساختو ساز میکنن دیوار و اقامت میدن بالا لاست میدیم این خیلی هم خوبه باعث میشه یکم سرگرم کاتا ناتار بشیم

اما اینکه ناتار هایی در مپ میاد با این وضع که ظرفیت انبار زیر مخفیگاه هست مشکله نمیشه هم مخفیگاه کاتا کنیم

اگه تویه ساختو سازش انبار هم بده بالا خیلی بهتر میشه

یه لیست کوچولو دارم این همه ناتار توش مخفیگاه بالاتر از انبارشه

ممنون میشم برسی کنید

از ان ای :

۳۹ همر واندرزن به اضافه ی ۸ تا همر واندرزن خارج از اتحاد که میشه ۴۷ تا اندگیم

چند تا کتیبه جنگ داشتید؟

چند تا احمق داشتید؟ حتی زیر ساخت برا چیف احمق هاتونم نداشتید همش پارک بود رو اکانت هایه بیهوده

تنها جنگتون منحصر بود که وقتی رفت فلج شدین حتی بخاطر مرتاض کوچیکاتون نمیتونستید کتیبه کوچیک بیارین رو واندرزن داشتید با بزرگ شارژ میکردین اونم گاهی

بعد به همر هایی که بدونه جنگ کاتا و همر میکشیدن میگی واندرزن؟

میتونی با امار و ارقام اینارم ثابت کنی که کاتا هایه همر هاتون بدونه جنگ چطور به اندازه یه واندرزن میرسید؟

نمیخوای اکانتتو گردن بگیری؟

.

.

بریم سراغ سرور 5x

قدرت خدا ی اکانت وسطNE ک از دست قضا کل اکانت های NE رو سیخونک میکرد و از ده دومش مشخصه مولتی هست(تغییر نکردن اسم ده 2) نصف شبی یهویی از اتحاد اصلی NWسر در اورد

یعنی واقعا سرور فان هم این کارا

ممد توشی

بجا اینجا پست گذاشتن بچسب به اکانت خودت هم خفت داری میشی هم رید داری میشی جات تو گروه خالیه<3

.

.

.

در مورد این پلیر هم که نصفه شب اومد تو اتحاد ما اول از اون لیدرات سوال کن کامل برات توضیح میدن اگه جوابتو نگرفتی بیا اینجا

در بخش زیرساخت: 258 تا پایتخت تخریب کردند که چیزی حدود 64.500.000 در تولید به ساید مقابل ضرر زدند

میتونی ثابت کنی انقدر کپ 0 کردی و 64m در ساعت ضرر زدی؟ فیدر هایی که از ترور 0 کردی هم حساب نکردی؟

اما من میتونم ثابت کنم این عددا همش چرتو پرته از این به بعد با زبون عدد با شما صحبت میکنم

64.500.000 در ساعت میشه روزی 1.548.000.000 در روز رید جنوب پایین اومده درسته؟ با یه نگاه ساده به تاپ میشه فهمید

رید جمعی ان ای الان: 3.823.725.216

رید جمعی اس ای الان: 6.801.048.025

بزار یه حساب دیگه کنیم غارت روزانه ایی که از اس ضرر زدی 1.548.000.000 بود درسته این در 7 روز هفته میشه 10.836.000.000

بنظرت درسته این عدد؟ بزار من بگم

اخرین مدال هفته 11 اس ای رو نگاه کن 16.896.721.488 رید داشت در هفته این عدد رو منفی ضرر شما کنیم

6.060.721.488 یعنی اس ای کل هفته 6 میلیارد باید رید داشته باشه ولی روز چهارشنبه هستیم و تقریبا 7 میلیارد رید داشته

حساب کتابم بلد نیستی

منتظر امار یوسف هم هستم روز 77 بازی با روز 70 بازی رو مقایسه کنیم

در بخش کتیبه: جنگ منحصر + مرتاض منحصر و بزرگ مرتاض + احمق و احمق کوچک + چکمه کوچک

مرتاض بزرگ شندیم اما بزرگ مرتاض نشنیده بودم

احمق و احمق کوچک؟ فرق این دوتا چیه دقیقا؟ یونیکش که از اول دست اس ای بود لطفا ترجمه کنید

انبار بزرگی که حسین زد جز امار نبوده؟

پس گیج من چی شد؟

ایلیا هم صداش در اومده میگه کتیبه هایه من جز امار مملی نبود قهر کرد

در بخش زیرساخت: 27 تا پایتخت تخریب کردند که چیزی حدود 6.750.000 در تولید به ساید مقابل ضرر زدند

مطمعنی 27 تا بود؟ چرا واسه ما امار همیشه کمتر میاد بیرون؟ میتونی ثابت کنی 27 تا بود؟

ولی من ثابت میکنم بیشتر بود لطفا سعی کن دیگه دروغ نگی یا چیزی نمیدونی امارشو نده

.

.

.

مریضی شما به منم سرایت کرد و ارشیو کردم همه رو

34 تا کپ فقط توشی عزیز 0 کرده خب تا کی میخوای امار دروغ بدی به سایدت؟

اگه فکر میکنی اینا فیدر بودن یه نگاهی به این عکس بکن

.

.

.

.

اگه بازم فکر میکنی فیدرن هرکدومو دوس داشتی بگو عکسشو بدم

همونطور که میبینی جوری زدیم که جاشون سوراخ شده زیر ساختی نمونده که حتی دوباره ساختش ولی اس ای داره بازیابی میکنه

تعدادی 15 کراپ با درصد هایه 75% و 100% و 125% و حتی 150% پیدا شده برایه ثبت نام و احداث دهکده جدید به موارد زیر نیاز دارید

داشتن 3 مهاجر الزامی

1 قطعه عکس

پرداخت عوارضی به اس ای

لطفا عجله کنید که زود پر میشه

بازم مملی

و باز مملی

و بازم مملیییییییییییییییییی

.

4 بار زدی باید انتظار اینارو داشته بودی

.

.

.

تا پاپ مارو 0 نکنه ول نمیکنه که حالا دید همرش زخم شد دوباره برا رو کم کنی اومد

.

.

خسته نباشید موج اول کاتا خالی

موج دوم ریل میزنن

.

ولی بازم من ضرر کردم کلی از دف بیهوده ترور رفت

گندم خور مملی ازاد شد اگه نمیزد از لاست همرش 0 میشد پس من ضرر کردم :(

.

.

مملی کجایی دقیقا کجایی

کجایی تو بی من. تو بی من کجایی

طبق معمول چکمه باید جابه جا شه و دیگه نیاز نداشتم اینو ایشالا که دفش کرده باشین ولی از اونجا که لینکشو‌ هنوز نذاشتینه معلوم نیست چی شده

هفت کی کاتا داشته تو جاسوسی ایشالا که اسیب ندیده باشه d

تو که نیازی به لینک از طرف اس ای نداری

2 تا حساب سر انگشتی میکنی از پوینتی که گرفتی میفهمی چقدر لاست گرفتی و معلوم میشه دف شدی یا خفت زدی

یه چیز دیکه هم هست شما 13.725 تیرانداز زدی که میشه 27.450 پوینت دف

17.353 کل پوینت دف اکانته اگه از اوا سرور هیچی دیوار نکرده باشه 10k پوینت تیرانداز هات مال کسی دیگه شده

سلام خدمت همه

با مزدور اخه

چون رپ دوست دارید

با مزدور زدم بگو یا امام 😂😂😂

هیچ وقت نمیاد کسی جای ما

خفت با مزدور دیده بودید؟

.

.

بیا خفت با رمر نشونتون بدم از مزدور سمی تره

.

.

.

.

الان باز استادان میان وسط میگن تو ضرر کردی

خسته نباشید به امیر حسین تریدر

خسته نباشید به ادریس و تیم خوب هجوم

خسته نباشید به توهمی ها

خسته نباشید اساسی به بچه های خوب اس ای

مملی رو جا انداختی :( ناراحت شدم

خسته نباشید به اسکاتر

خسته نباشید به لانچر

خسته نباشید به مزدور هایه عقده ایی بجز مملی :دی (مخاطبین خاص)

خسته نباشید به تیرانداز ها

خسته نباشید به رمر ها

خسته نباشید به هیرو که به سربازا روحیه میده

خسته نباشید به اون

خسته نباشید به این

خسته نباشید به همه

خسته نباشید به ممد توشی

خسته نباشید اساسی به Brothers

خیلی دلم میخواد این 3 تا عکس دروغ باشه?(

46 ساعت قبل

.

.

.

.

32 ساعت قبل

.

.

.

.

همونطور که میبینید 6k نگهبان و 3k مزدور لاست دادن ایشون

.

ساعتی پیش داغ داغ

.

.

.

.

52k پیاده گول 13 هزار نیزه یکم کاتا و رمر توتن

21k کاتا رومن نیست انشاالله که بک خورده

12k سزار نیست انشاالله که بک خورده

85k شوالیه رومن نیست انشاالله که بک خورده

24k شمشیرزن نیست انشاالله که بک خورده

کل همر هون مزدور تیرانداز کاتاش نیست این انشاالله بک خورده

اگه تو سایدی برا ساید بازی کن دعوت میدم اتحاد =) وگرنه مشخصه فول بودن قضیه

ِمن پیش تو که بازی میکنم

سرور قبل یادت رفت؟

اقای میم

خانوم میم

:D:D

ِیه اکانت ببر یه اتحاد منم dopamin میارم به یاد سرور قبل

دعوتش کن دلم تنگ شد برات:*

اخرین پستی ک من گشتم و از ایشون دیدم گفتن ک بر میگردن ب غارشون

نکنه ک ورودی غار ریزش کرده باشه

تو رو خدا یکی پیگیر باشه

ممممد من پیداش کردم اینجاس مملی

.

.

.

.

چون مملی مفقود شده من جاش میگم

بهترین کتیبه سرور یه کتیبه اند گیمی

که از مرتاض یونیک و حتی جنگ یونیک تاثیر بیشتری تو بازی داره و به برنده شدن 1 ساید کمک میکنه رو از دست دادیم

هیچ کتیبه ایی جایه گیج کوچیک رو پر نمیکنه زیرا طرف اگه 20 موج اومد کاتا بزنه اشتباهی میزنه به خودشون و همر سالم میمونه با زیر ساخت هاش

از طرف خودم از ساید بابت از دست دادن همچین کتیبه ایی معذرت خواهی میکنم و نتونستم دفاع کنم امید وارم که جبران کنم

:ِدی

ولی از دید من کل کپ هایه مولتی مملی خوردن NE 1 رو مشاهده کنید کپی نمیبینید

مملی این دهکده خمرش بود و مسیر بچه ها رو این بود بعد از این میرفت رو مرتاض پس درسته اسمش گیجه ولی ارزششو داشت

الان همه باهم 1 صدا میگیم کلاغ پر

کل مسیر هاش پر

مولتی ها پر

همر ها پر

مرتاض پر

اکانت پر

مملی پر

سلام ادریس جان

تو تربیت شده تیم تایگرز هستی و با این کارت فقط داری اسم اون تیم رو خراب میکنی .

اینهمه سرور قبل برات توضیح دادم این کار اشتباه هست و انجام نده رفتی جای دیگه بازی کنی همه چیز فراموش شد ؟

ادریس جان فرق تو با جایی که الان داری باهاش بازی میکنی اینه که تو برای لذت بازی میکنی و اونا برای برد . نذار ارزش هات برای بازی عوض بشن .

حرفتون درسته ولی من شندیم اونا زدن منم شروع کردم هرکاری که بکنن باید انتظار تلافی رو داشته باشن

سن پسرتون رو دارم با کمال احترامی که برایه شما قائل هستم کارم تو این موقعیت درست بوده و از این کارم لذت بردم

.

.

دوستان چند وقتی هست هیچ خبری از دوست عزیزمون اکانت تنسر نیست

براش نگران شدم

شما خبری ازش ندارید

؟!

من که 1 خونگیش نشستم

2 ماه نون و نمک تنسر رو خوردم مدتیه ازش خبر ندارم

هعی یادش بخیر چقدر باهم دیگه سر یه سفره نشستیم و گندم خوردیم

محمد بریم به پلیس بگیم تنسر گمشده شاید دزدیده باشن اونو||

.

ارمان کجایی که ببینی اون اکانتی که پاش خونتو میریختی چه بلایی سرش اومده

.

.

نه به روزی که با NORTH EMPIRE رقابت سر سخت داشتی نه به الان که در به در دنبال گندمی حتی به قیمت دیوار شدن

با اینکه میدونی دیوار میشی ولی باز اومدم دیدم اتحاد ترور رو با مولتی هات اشتباه گرفتی البته مولتی نداری دیگه مولتی هات بیت الماله

اینارو برات تا صبح دیوار میکنم همه موج ها دیوار میکنم تک موج که موند میزارم لینک بگیره که بازم بیاد

بهتره خودت هرچی گذاشتی رید از الان اف کنی چون نمیزارم بدونه لاست منبع ببری و نمیزارم از لیست خارج بشم

5 موج دیوار دف بک لینک سبز برایه لیست شما دوباره ارسال دف ببینیم کی کم میاره الان باقی اکانتا هم چک میکنم بای بای

ترور همچنان درحال چیف شدن😂

لینک با عرفان و ادریس

خدافظ

درود بر شما رضا گارد عزیز نمیدونم کجارو چیف زدید اگه لینک رو شما بزارید ممنون میشم من حوصله ندارم دیگه اینارو چک کنم سخته پیدا کردن برا من

.

.

.

ولی اگه دوس داری به چیف زدن ادامه بدین بگو لاگین کنم

الان یادم اومد دیروز هم لینک از چیف زدن شما دیدم وایسا

.

.

.

.

.

همه اینا چیفر توشونه با کاتا این دوتاهم امروز زدین الان دیدم یه وقت چیفراتون خسته نشه میبینی اقامت داره باز میزنی؟ یادت رفته هون مرکز فرماندهی داره؟ مگه نژاد خودت نیست

میگن دیشب لانچر عزیز ان ای از خستگی تا یه هفته خوابه

من درکت میکنم چقدر اذیت شدی ولی به نظرت خودت خستگیت در اومد بعد لند اتکا؟

من جات بودم اصلا همچین پلنیو لانچ نمیکردم چون وقتی تهش نتیجه نداشته باشه هیچ انرژی نمیگیرم وقتی زدین که حال میکنین اگه هم دیوار میشدین میگفتید ما زدیم زحمت کشیدیم دیوار شدیم فدا سرمون ولی اخه زشته این همه فیک منظم بری مولتی بزنی دیوار بشن بعضی هاشون ها

این فیک ها که باعث نشد دف به مولتی ها ندن و فکر خودشون باشن اونا کنفدراسیون ندارن که

اون چند همری که دیوار شد رو مولتی خیلی بده

همون هارو میزدین رو تارگت هایی که فیک زدید رد میشدن اینجا دارن با گرزی و اسکات دفاع میکنن امیدشونم به باغ وحشی که هیرو درست کرده هست

اگه ایلیا هم این دوتا کتیبه رو نمیزد دستاورد پلن بزرگ دیشت

1 زدن چند کپ مولتی از 18 به 10

2 ترس فراوان برایه کل پلیر هایه اس ای

3 جا به جایی دف ها و خستگی دفکورد

#شجاعت_و_دیوانگی_رو_از_ایلیا_بیاموزیم

.

شاید الان دیگه بعد زدن این کتیبه ها بهش اعتماد داشته باشین دو دستی همر بدین بهش ولی دیگه دیره