Posts by soshyant1

سورنا عزیز فکر میکنم حرف دل خیلی هارو زدی

به طور کل اسپیدترا از دیدگاه من موفق عمل کرد و برای ادامه این راهشون آرزوی موفقیت برای تیم اسپید ترا دارم

اما متاسفانه یک سری ایرادات باعث دلزدگی بازیکنان شده به طور مثال که شما هم بهش اشاره کردی خرید فروش اکانت این در بازی تراوین کاملا غیرقانونی و مهم تر از اون غیر اخلاقی هست شما ببینید یک عده جوان و نوجوان تمام تلاش خودشون میکنن در این بازی برای به دست اوردن موفقیت ، لذت بازی گروهی هم ببرن .

ولی به محض این که شخص پولدار پیدا میشه و با خرید اکانت زحمات تمام دیگر بازیکنان از بین میبره

فک کنید یک شخص 200 روز برای یک سرور معمولی از وقت انرژِِِی خودشون گذاشتن و امید این دارن که این بازی برنده میشن اما به یک باره یک نفر پیدا میشه با مبالغی کلان اکانت های خوب خریداری میکنه بدون این که اون شخص اصلا از اول بازی وقت و انرژی گذاشته باشه و نتیجه این کار دلزدگی دیگر بازیکنان میشه نمونه مشابه این اتفاق الان در سرور یک راند دو در شمال شرق داره اتفاق میوفته اسم اتحاد و شخص خاصی نمیبرم اما وقتی پیشنهاد های کلان به هم اتحادی های من برای خرید اکانت داده میشه اول از همه بچه ها وسوسه میشن برای فروش و دوم این که زحماتی که این وسط ما کشیدیم به باد هوا میره

واقعا من متوجه نمیشم خود خریدار ها سختشون نیست که به صورت ناعادلانه بازی میکنن ؟ این وسط رقابت جوانمردانه کجا رفته ؟ بد نیست ادم یک مقدار خودش برای موفقیت خودش تلاش کنه نه این که هر چیزی با پول بخره

به هر حال من دوست داشتم در یک سرور ایرانی کنار دوستان ایرانی خودم بازی کنم و فکر میکنم هم بازی های من هم با حرف های من موافق باشن

اما وقتی تا چنین قانون های مضری وجود داشته باشه شما نمیتونید رقابت سالمی داشته باشد، و ترجیح میدم در سرور های رسمی تراوین با قانون های که بازی سمت یک رقابت جوانمردانه میکشونه بازی کنم

سورنا جان برات بهترین هارو آرزو میکنم