Posts by taha

انشالله

اما طومار نویس و ویکی به دستِ عزیز، به جای طومار نوشتن در مورد درک از دموکراسی، مراقب باش پلن اکانتت برای کتیبه زدن رو نذاری کف فروم :دی

پاسخ دادن به پست‌هات چیزی جز از بین بُردن حوصله‌ی دیگر فروم خوان‌ها نداره..

معذرت از دوستان اگر بحث 2 نفره شده اما میتونه برای یکسریها آموزنده باشه ( هر کسی هم دوست نداره نخونه )

متاسفانه شما تو جواب دادن خیلی عجول هستی

و قبل از اینکه متن رو کامل بخونی و درکش کنی به فکر جواب دادنش هستی.....

پیشنهاد میکنم مجدد اون متن رو بخون و روش تامل کن بعد مقایسه کن با برداشت خودت از دموکراسی و بعد از اینکه معنی و مفهوم درست کلمه دموکراسی رو درک

کردی مقایسش کن با عملکرد خودتون در انتخاب توتال ( قطعا متوجه میشی بعضیها از چه راههایی برای تحمیق انسانها استفاده میکنن ) .

مطمعنن چون هممون انسانهای عاقلی هستیم دیگه اصرار بر جهل نمیکنیم ( البته بعد از فهمیدن و درک کردن واقعیات)(مگر اینکه جور دیگه ای باشیم ).

چند تا نفس عمیق بکش ..... یکم فکر کن

خوب با محاسبات من الان باید نه تنها معنی کلمه ای رو که استفاده کردی بلکه مفهومش رو هم کامل درک کرده باشی حالا با عملکردهاتون مقایسش کن...

آفرین

نیازی هم نیست سریع جواب بدی بزرگوار و از کلمات ریپلای نمیکنم دیگه و اه و اخ و .... استفاده کنیم

همین که بتونیم چیزی به هم یاد بدیمکفایت میکنه

( جلسه بعدی راجع به اسرار بیهوده بر جهل یا مقاومت در برابر فهمیدن صحبت میکنیم . امیدوارم آماده باشید........
    8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o8o:):(;):P^^:D;(X(:*:|8o

اینم به عشق تورج

(ما دلمون جوونه هنوز

راستی اون پلن شخصی هست گفتم باید دید دوستان چه تصمیمی میگیرن............

در ضمن من قبلا هم پلنم رو گفته بودم اونجا هم عجولانه تصمیم گرفتید و عمل کردید (مثل همیشه ) که اون اتفاق افتاد

اصل دموکراسی بر اکثریت و نظر اکثریت هست. این که اقلیتی خودخواه و بازی خراب‌کن بخوان بکِشن زیرش، به اسم بالانس سرور یا تعصب روی ساید یا هر چیزی دیگری، حناشون رنگی نداره.

سلام دوستان عزیز

لازم دونستم یه توضیحی بدم که هم تو بازی هم بیرون بازی به دردتون بخوره

عزیز دل من بزرگواری که فکر میکنی دموکراسی صرفا یعنی نظر اکثریت ( نه فدات شم اینطوری نیست )

این طرز فکر از جامعه ی محدود و بسته ای نشات میگیره که درونش هستیم و بعضیها با ادعای مطالعه فراوان اما هنوز نتونستن خودشونو از این بند دروغ که دور گردنشون حلقه زده رها کنن.

عزیز من معنی ظاهری تعریف کلمه دموکراسی رو یاد گرفتی اما عمق وجودی واقعیت دموکراسی رو درک نکردی

مطمعنن مطالعات بعضی هم به همین صورت هست مثلا رفتن کلاس تند خوانی و فقط گذرا از روی متنها میخونن و رد میشید بدون اینکه بفهمید چه چیزی گفته شده.

قبلا گفتم باز هم تکرار میکنم : رای گیری برای انتخاب یک نفر به عنوان همه کاره یا قدرت مطلق یا توتال یا ..... عین دیکتاتوری هست و فقط برای مشروع نشان دادن

دیکتاتوری از حربه رای گیری استفاده میکنن و متاسفانه ذهنهای آماده تحمیق شدن ( دور از شما ) به همین راحتی پذیرای دروغ میشن ......

(این سطحی نگری رو متاسفانه یکسری از دوستان دارند . مثلا کسایی که از کل متن فارسی ( که اصلا نفهمیدن منظور نویسنده رو ) میان یه کلمه غلط املایی میگیرن و احساس پیروزی بهشون دست میده به اصطلاح این افراد فقط نوک بینیشون رو میبینن .(عرض کردم متن فارسی و منظور غلط املایی که تو رسوندن مظمون خللی ایجاد نکنه ....)

بگذریم..........

اتفاقا شکل گیری لویال و حمایت ازش فقط در همین راستا هست اینو مرغ پرکنده تو مرغ فروشی جعفر مرغی هم فهمیده و هروقت میرم ازش مرغ بخرم یکی از مرغهاش میگه کتیبه ها امدن؟لویال ابرو ریزی خودشو کامل کرد؟

آقا مازیار عزیز

در جواب شما فقط باید گفت چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی..... ( الان بیا بگو بله من عاقلم شاگرد خخخخخخخخخخخ)

شما نبودی قبلا تو همین فروم اعلام کردی مشکلات داخلی ساید و جداشدن لویال و ... هیچ ارتباطی به ساید دیگه نداشته چطور شد الان شکل گیری لویال در همین راستا شد

بیماری آلزایمر (به انگلیسی: Alzheimer's disease) یا بیماری فراموشی که به اختصار آلزایمر خوانده می‌شود که با تضعیف تدریجی ناخودآگاه در استخراج اطلاعات و افکار همراه است یک نوع اختلال عملکرد مغزی است که بتدریج توانایی‌های ذهنی بیمار تحلیل می‌رود. بارزترین نوع از انواع مختلف زوال عقل اختلال حافظه‌ است. اختلال حافظه معمولاً بتدریج ایجاد شده و پیشرفت می‌کند. در ابتدا اختلال حافظه به وقایع و آموخته‌های اخیر محدود می‌شود ولی بتدریج خاطرات قدیمی هم آسیب می‌بینند.

زیرش خط کشیدم بزرگوار بهش خیلی توجه کن خطرناکه...........

البته اختلالات دو قطبی هم مشاهده میشه .................

( صرفا تشخیص بنده بوده و نیاز هست به فوق تخصص مراجعه بشه )

...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

دوستان گرامی اگر چرخیدن کتیبه بین دو ساید( یک ساید و نیم) که با هم متا بستن ایرادی نداره قاعدتا رد و بدل کردن کتیبه بین لویال و sw هم ایرادی نخواهد

داشت

ضمنا دوستان آریانایی عزیز تابلو احساس خطر کردیدا ( خودتونم فهمیدید چه کلاهی سر ج ش گذاشتید با متاتون خدایی و الان که ج ش متوجه شده شدیدا

احساس خطر کردید و هی از مرام و معرفت میگید یه جورایی احساسیشون کنید ..... ( بیخیال ما کاری نداشتیم که فقط صبر میکنیم )

آقای سیاستمدار شاید به قول خودت با سیاست تونستی برای مدتی کلاه سر بقیه بذاری و شاید به هدف کوتاه مدتت هم رسیدی اما همیشه این شکلی نمیمونه

(ممکنه اونورم یه سیاستمدار مثل خودت باشه . هر چند نظر من چیز دیگه ای هست و قبلا گفتم.)

میریم با سرعت به سمت کتیبه ها

پلن من زدن 2 , 3 تا کتیبه توسط اکانت taha هست با هیرو و بدون هیرو ( البته اگر دوستان تصمیم دیگه ای نداشته باشن و اجازه بدن)

به نظرتون کل آریانا 3 تا کتیبه میتونه بزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پ ن : بعضی از بچه های آریانا : من آنم که رستم بود پهلوان.........................

تبریک به بچه های تیم نظامی و بقیه عزیزان زحمتکش که دوباره یه حالی به زیرشاخه شمالی مسترز دادن ،

دم بچه های مسترز هم گرم که دف کتیبه هاشون رو میفرستن شمال

و اینم بگم که قطعا و مطمئنا و حتما خیلی ها باور نمیکنن که یکی از اصلی ترین اهداف این پلن دیوار شدن یه سری همر بود که داشت مشکل ساز میشد، ولی خب ما خوشحالیم بالاخره مهدی قندیل از شر این همر راحت شد، دیگه غرغر نمیکنه :دی

نورالله میدونم باور نمیکنی، بودن ولی دوتا از این همرها داشت دعوا درست میکرد :دی ، حالا چشمک میزنی یا باور نمیکنی میل خودت هست، اما این همرها، خصوصا همر Rate باید دو هفته قبل دیوار میشد ، اتفاقا دوبار سر تارگت هایی استفاده شد که احتمال میدادیم 100 درصد دیوار میشه، ولی خب وقتی سالم برگشت خودمون تعجب کردیم و سالم برگشتنشون شدیدا به بچه های اون اکانت فشار وارد کرد.
    الانم باهاش خطر از دست رفتن یه یونیک رو کم کردیم، میدونم بخاطر دفاع کردنشون خیلی خوشحال هستی، ما هم خیلی راضی هستیم ، جنوب غرب هم که راضیه، ببین مملی چه پلنی میده همه رو راضی میکنه

سلام دوستان

بزرگوار واقعا شما داری جدی میگی یا شوخی میکنی

عزیز من یه فیدر که یکی دو هفته بود از ناتار چیف شده بود پرید

نان کپها هم که همشون موندن

2 جا دف شد رو اکانت من که از هر همرش یکم گرزی و تی کی به میزان خیلی کم به نسبت امروز بازی تلف شد

بقیه هم که بر اساس سوتی که تو اتکها بود اصلا دف نشد و همرهاشون پارک شد پارکینگ (با 16 موج ده نمیپره برادر من سوتی ندید بهتره )

سر فرصتم 4 تا انبار و ... به نوبت میاد بالا

از شما بیشتر انتظار داشتم بخدا ( واقعا جدی میگم )

حالا به نظر شما تو این یه هفته 4 تا انبار و ... رو من میتونم بیارم بالا یا نه ؟؟؟؟

و اینکه دوستان اون همر هارو تو این یه هفته میتونن بسازن یا نه ؟؟؟؟؟

واقعا یه هفته مونده به کتیبه ها اونم سایدی که هیچ همر درست درمونی براش نمونده بخدا خجالت آوره این حرفها

الان من باور کنم آریا مهر همر اضافی داشت یا ریت یا رونجر یا بقیه

بخدا با این حرفها خودتونو ..... ( همر خر است ) شعار شماست ؟؟؟؟؟

بیخیال . آقا اصلا دیوار نشدید ...... بیخیال.... بهترین همرهاتون دیوار نشد دیگه . باش ...

عکسهای دیوارهارو میزارم دوستان قضاوت کنن

ضمنا خطر از دست رفتن یه یونیک اگر با 6 کی گرزی و دو سه کی تی کی از بین میره پس شما بردید داداش. آفرین

پسر خوبی باشیم ساری قلی خان همه جا هست

ما هم خدارو شکر هستیم

سر بلند و سر افراز پیش به سوی آینده تشکر از پیگیریتون , یه پیغام میدادید بودیم ما

نقل قول شما

خسته نباشید میگم به تیم نظامی و تک تک اعضای اتحاد شرق درسته اون تارگت صفر نشد اما همری که قراربود بپره پرید.

چون قبلا دوستان به همر بنده اشاره کردن احساسم بر این بود که شما هم منظورتون همین بود

پس شما هم نظرتون اینه که همر اخه درسته . بله استاد . ما شاگردیم اما نه شاگرد شما و این استاد هم داستان داره ( بگم )

بیخیال شما بزرگتر هستید و ما احترامتونو داریم ( شوخیمون با هم سن و سالای خودمونه با بچه های دوران پیری ساری قلی خان شوخی نداریم)

اما بیاید پسرک پرو نباشیم ساری قلی خان همه جا هست

همرمون اخ بود زدیم به اکانت taha دیوار شد این جمله زیبا نیست ( ببخشید استاد بیشتر مسخرست )

ویرایش :::::

استاد یادم رفت بگم .... شما باید بجای جمله اما همری که قراربود بپره پرید باید بگید همرهایی که . چون چندید همر از دست دادید .خخخخخخخخخخخ

سلام به همه عزیزان

به به محمد جان خوبی عزیزم چه خبر خیلی وقت بود منتظر بودم ...........

قربونت برم آخرین باری که یه فیدر (که البته دوست داشت نان کپ بشه ) منو زدید و 0 شد رو یادته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعدش 4 یا 5 تا از دیفالتای اتحادهاتون محو شد و فقط از یه اکانت taha

(متاسفانه یا خوشبختانه بعد قرنطینه نتونستم تو فروم وقت بزارم و برام ارزشی نداشت که عکسهاشو اینجا بزارم نیاز بود بگو )

خوب الانم یه کپ پروندید و خسته نباشید میگم کاری هم ندارم با اینکه بگم مهم نبود و دف نریختم توش و از این حرفها (هر کی ببینه عکسهارو میفهمه)

حالا با توجه به فرمول قبلی که اجرا کردم به نظرت چند تا کپ رو باید 0 کنم .....

4 یا 5 تا بله کار سختیه اما تلاشمو میکنم فقط تو حوصله من نیست عکس بگیرم بزارم اینجا خودت زحمتشو بکش

راستی عکسهای اون خفتی های دیشبم میزاشتی دیگه .....( اونطوری تعادل برقرار میشد )

به قولی

شب دراز است و قلندر بیدار .................

تاریخ نگار:

دوستان لویال دارن اضافه کاری میکنن (-: ، گویا این زرخریدهای مزدور خیلی دیگه از کارفرمای جنوبیشون راضی هستند. با وجود کارآفرینان جنوب غرب و به خدمت گرفتن مزدوران شمال شرقی، آمار بیکاری کشور شدیدا کاهش پیدا کرد :دی

[attach='3651','none','true'][/

عزیزکم این کار اسمش مقابله به مثل هست ( دو هفته ای بود ما میگفتیم نکنید )

هر چند با تعداد بالای مولتی که شما رید میزنید نیازی به ناتار ندارید

راستی برام یکم جالب بود اکانت پارتیزان ناتار کاتا کرده بعد آریامهر چیف کرده

بیخیال

( داداش بیخیال . ناراحتم میکنی اینجوری فدات شم . با خودتم عززززززززززززیزم )

چنج کپ پیشرفته 2

نام کتاب : اصول و فنون چنج کپ

مولفین : Mr.Dr.Moon

WolfishAlone

سر فصلها

1. نیت

2. چیف کردن ناتار

3. تصمیمات مهم بعد از چیف کردن و قبل از چیف شدن

4. دیدگاه و نظرات علمی سقراط (لقمان) بعد از چیف و قبل از چنج کپ

5.چنج کپ چیست ( تعاریف دانشمندان بزرگ )

6. چرا و در چه شرایطی چنج کپ میکنیم

7.تاثیرات ترس از فروم برای تصمیم گیری ( چرا حول میشویم)

8.بررسی راههای عملی جایگزین چنج کپ (بیدار ماندن و ساختن مکرر اقامتگاه و درخواست پوش و دف از اکانت بغلی(دوست))

9.تاثیرات چنج کپ بر کراپهای کپ قبلی ( بینوا )

10. راههای مقابله با ضایع شدن قطعی بعد از چنج کپ اشتباهی (سوتی)

11. چگونه بحث را عوض کنیم ( راهکارهای سخنوران بزرگ متای شرق)

12. انکار ارزش واقعی کپ با کراپهای بالای 18 ( اه اه اه خیلی بد بود واسه همین چنج کردیم )

13. بررسی تاثیرات آب زرشک بر عملکرد افراد

عجب چنج کپی بود

کسانی که به این سرعت و از روی ترس تصمیم میگیرن تو لحظه کراپهاشونو نابود کنن

از ترس 4تا فیک هم ممکنه همرشونو زده باشن دیوار ؟؟؟ آیا ؟؟؟

گویا متوجه داستان نشدی فدات شم

عامیانه تر میگم شاید بگیری :

عزیز من برای یه اتحاد چند نفره که کلی داد و بیداد داشتید 3 روزه جمعش میکنید و خوارج هستن و .....

الان دست به دامان پلنهای بلند مدت شدید دی:

ما به کسی نمیگیم از ترس چیف شدن حول شدید و چنج کپ کردید شما هم نگید , واسه کل سرور ضایس ( همون پلنهای بلند مدت قشنگ تره)

حالا عکسهاتو خوب بگیر مهربون

یه تاریخم بگی واسه انتهای پلنتون خوشحال میشیم مثل همون جمع کردن 3 روزه لویال ....

ما هنوز از عکسهای جمع کردن 3 روزه و همه حذفن و ..... استفاده نکردیم . گذاشتیم به وقتش ...

یه عکس دیگه هم هست که میگه مشکل داخل ساید رو خودمون حل میکنیم ( 3 روزه )

یه سوال خیلی ذهنمو مشغول کرده . تعدادی اکانت بود کلی اکانت هم خریداری شد . نمیشد واسه این پلن بلند مدت ( که فکر کنم دو سه سالی زمان ببره)

از یه اکانت دیگه که حداقل کراپاش پایینتر بود استفاده میشد( پلنر کی بودی ....) نمیشد خوب ( آخه کلی خون دل خورده شده بود تا اون کراپها بشه 18 )

البته وقتی به کفتر آب زرشک ( زرشک؟؟؟ ) بدن و فکر کنن خون دادن بهش , تهش اینجوری میشه دیگه . (فشار کفتر میوفته جای خون آب زرشک به مغزش میرسه

یهو خوف میگیردش چنج کپ میکنه ( جمله خیلی سنگین بود...... صلوات )

روز سوم :::::::

برگرفته از فیلم روز سوم : دی

من اینجا (تراوین) هیچی ندارم الا چند تا رفیق خوب

تو نمیدونی با رفیقا بودن ( ببری یا ببازی فرقی نمیکنه )چه حالی میده ... نمیدونی

دمت گرم حاج حسین

یه بنده خدایی میگفت 3 روزه تهرانو میگیرم........ چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط میدونی که مشکل درون سایدیه خودمون جمعشون میکنیم ...

همین که بالای 24 ساعت سر یه حرفش موند من یکی کم آوردم...

اینم خطاب به دوست عزیز:

حوصله توضیح بیشتر رو ندارم ...

هم ما میدونیم هم خودت دیگه بحثی نیست

فقط یه موضوع::

واسه چند تا پلیر که 3 روزه میخواستید جمعشون کنید چنان پلنهایی میریزید که کپی که کراپاش 18 بود رو چنج میکنید

بعد هم میگید پلنمونه و براتون برنامه ها داریم

یعنی خودتونم دیگه امیدی به جمع کردن این چند تا دونه اکانت ندارید که چنان پلنهای بلند مدتی میریزید.....

حاج حسین نیاد روزی که ماتصمیم بگیریم 3 روزه جمعشون کنیم ( یاد میگیرن جمع کردن چجوری میشه )

بزرگوار سوتیها داره زیاد میشه ها ( میزارم رو حساب اینکه گفتید چشماتون گرم شده وگر نه مطمعنن این مساعل رو خودتون میدونید....)

نقل قول از شما :

عزیز دل برادر عکسها رو ببین اولین عکس زده "قصر یا اقامتگاه موجود است." یعنی قبل اولین اتک اون ده کپ شده بود. دومین اتک که قصر رو تخریب کردید باز نفهمیدین چنج شده و با چیف اومدید که حتی اگه چنج هم نبود با کله تو دیوار بودید.

بزرگوار اگر اون ده قبل اتکها با چیفر , کپ شده بود که وفاداری تا 37 پایین نمیومد فدات شم.دی:

وقتی میگم از حول چیف شدن کپ رو چنج کردید میگید نه...

بعدشم واسه ماله کشی هی پشت هم سوتی میدید..............

مگر اینکه از قابلیتهای اسپید ترا این باشه که چیفر بتونه وفاداری کپ رو بیاره پایین که من خبر ندارم ازش....

خوانندگان فروم قضاوت کنن

پ ن : چیفرای ما کپم چیف میکنن .... ( اگر چیف نکنن حداقل میتونن وفاداری رو تا 37 پایین میارن ). دوباره دی:

مراقب خودتونو کپهاتون باشید...

بازم عاشق برنامه هاتونم....

از اهالی سرور بابت تاخیر در پروژه معذرت میخوان . ( پروژه کلا کنسله )

ش.ش مشکلات داخلیشونو خودشون حل میکنن.....................................................................

من حرفی ندارم کلا دوستان قضاوت کنن

این دهکده اگر پایتخت شده بود به قول شما

سلام دوستان گرامی

لازمه برای عزیزی که ادعای فهمیدن داره توضیح بدم

مجید جان دلبندم فیکها از اکانت ashkan psr روی کپ دوست گرامیتون بود بعد که 15 کراپ جدیدش رو گرفت بچه های ما رفتن برای چیف (پس فیک با چیفر نبود دلبندم)

حالا بزرگوار از حول چیف شدن بوده یا .... مجبور به چنج کپ شدن دیگه , آره عزیز الان دیگه نمیشه چیفش کرد....

فقط من نمیدونم چه برنامه ای میتونه باعث بشه کپت رو که کراپاش حدودا 18 هست رو سریع از ترس چیف شدن یه 15 کراپی جدید چنج کنی

سوتی سوتی سوتی سوتی سوتی سوتی سوتی و.... ( آره قربونت کپ رو که چنج کنی کراپا از 18 به 10 تنزل پیدا میکنه , عیب نداره زندگی همش تجربس )

قشنگترین پلنی که دیدم این بود که با چند تا فیک کل کراپها از 18 تبدیل به 10 بشه

کلا عاشق برنامه هاتونم

برنامه جمع کردن 3 روزه لویال که داره به روز 30 نزدیک میشه کم کم

(یه تابلو معذرت خواهی از اهالی محل بزنید بابت طول کشیدن زمان پروژه)

مشکلات داخل ساید رو قرار هست فقط از داخل ساید حلش کنیم.............................................................................................

دهنتو سرویس ashkan psr چه پیش بینی کردی شرط رو باختم

به عکسها با دقت نگاه کن سر ارسال آخرین چیفر هیچ راهی بجز چنج به ذهن مبارک نرسید

وقتی میخوای عکس بزاری کامل بزار عزیزم (حالا با این عکسها همه متوجه میشن داستان چی بوده....

خیلی خندیدیم

مرسی که هستی.....................

سلام دوستان عزیز

باید عرض کنم که وقتی یک جامعه از هم میپاشه مطمعنا دلیلش مجموعه ای از عوامل هستند که پی در پی و به مرور موجب بی اعتمادی

بین افراد و گروهها میشه و در نهایت میتونه موجب تجزیه اون جامعه بشه...

در جواب دوستان :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

اینکه بخواهیم مساعل رو به یک یا دو موضوع کوچیک تقلیل بدیم مطمعنن کمکی در حل مسعله نکردیم.

برای نمونه تنها به یک موضوع اشاره میکنم ( به نقل از یکی از اعضای لیدری آریانا تو همین فروم که قبلا مطالعه کردید )

چطور میشه 4 تا از دوستان لیدر ـ یه گروه واتساپ جدا داشته باشن و در اونجا بدون حضور نفر پنجم تصمیمات رو بگیرن و یکی از لیدرهارو از خودشون جدا کنن

و تو یه گروه دیگه اون عزیز رو هم داشته باشن ( مطمعنا حسین تی ان تی وقتی میدید حرفها قبلا یکی شده و تصمیمات گرفته شده و نمیتونست با دلیل و تحلیل و

منطق تاثیری تو تصمیمات داشته باشه اجبارا سکوت میکرد).

( مطمعنا وقتی چهار نفر از قبل تصمیمی رو بگیرن بنا بر تعداد رای دیگه رای نفر پنجم مهم نخواهد بود ) شاید بگید خوب اونها در نهایت چهار رای داشتند و حسین یک رای پس فرقی نمیکرد اما این موضوع خودش یکی از بزرگترین اشتباهات تیم لیدری بوده و خودشون رو از نظرات یک لیدر حرفه ای محروم میکردند و در نهایت به ضرر ساید تموم میشه . و وقتی تصمیمات در جای دیگه ای بدون حضور یکی از لیدرها گرفته میشه قاعدتا براشون اهمیتی نخواهد داشت که به اون یک نفر حتی توضیح مناسبی بدند و نهایتا اون لیدر هم برای تیم خودش هیچ توضیحی نداشته و حتی دلایل گرفتن یه تصمیم رو نمیدونسته ( متاسفانه نقش زیر زمین در تمامی تصمیمات کاملا ملموس هست ).

این یعنی یک دلی و صداقت از اول بین عزیزان نبوده و دوستان صرفا جهت سو,استفاده از ظرفیت تیمی که اون لیدر با خودش همراه داشته تو گروه دوم ( که فقط در ظاهر گروه لیدری بوده ) ایشون رو عضو کرده بودند.

و خیلی مساعل دیگه.........................................................

ما هم زمانی که همه مساعل رو بررسی کردیم و تحلیل کردیم تصمیم گرفتیم از اتحاد بدون مشکل و درگیری جدا بشیم(تصمیم نهایی همون شب گرفته شد)تا بتونیم با فشار جدا شدن , مذاکره درست و اصولی انجام بدیم ( فاصله گرفتن یکی از راههای پیشگیری از درگیری هست و میشه صبر کرد و با آرامش بیشتری مذاکره کرد و تصمیم معقول گرفت )

اما از اونجایی که دوستان خیلی عجول هستند و گویا به ضعف خودشون در مذاکره کاملا واقف هستند تصمیم عجولانه و قهر آمیزی گرفتند و همون شب به یکی از دوستان ما اکنت 250 گرم که ( بنده خدا خواب بود و هنوز از اتحاد آریانا خارج نشده بود اتک زدند .( نا گفته نماند با چک کردن چراغ و....)

ناراحتی ها بعد از این موضوع بیشتر شد و متاسفانه توهینهایی هم از هر دو طرف تو گروه واتساپ صورت گرفت که بچه های ما بارها اینجا معذرت خواهی کردند اما

دریغ از یه معذرت خواهی از طرف عزیزان ( متاسفانه اسکرین شاتهای توهینها همه موجود هست )

تحلیل شخصی :

متاسفانه دوستان آریانا با پیش بینی اشتباه و افراط شدید عمل کردند و با دید ساده و غیر حرفه ای با خیال خریدن و صفر کردن تمامی اکنتهای اتحاد لویال و با خود بزرگ بینی خاصی دست به این کار زدند . و مطمعنن امروز به خوبی به تواناییهای اعضای اتحاد لویال پی بردند و متوجه شدند که پیروزی بدون حضور بچه های اتحاد لویال محال هست.

با قدرت حضور داریم , ادامه میدیم میجنگیم و از باختن هراسی نداریم

آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه عزیزان

سوال۳: خیلی واضحه که نزدید به ارتمیس

چون شما پسورد جانشینی داشتید و فقط میتونستید غارت لانچ کنید و ما هم میرسیدیم و جاخالی میدادیم و تمام. مطمعنیم اگه شما پسورد اصلی داشتید ۳۲ موج گذاشته بودید رو ارتمیس ولی امکانات کم بوده به قول معروف آب نبوده که بتونی هنر شنا رو نشونمون بدی.

سلام به همه دوستان عزیز و بزرگوار

من خودم از دست کرونا 10 روزیه قرنطینه هستم و یکی دو روز اخیر مجدد یکم حالم بد شد و نتونستم مستفیضتون کنم و از این بابت معذرت میخوام

و برای علیرضا جان آرزوی سلامتی میکنم.....

بزرگوار این سوال 3 برام جالب بود

شما اگر تونستید بفرمایید جانشین اکنت بنده چه کسی یا کسانی هستند و پسوردهاشونم بفرمایید من تمام مسعولیت اتفاق افتاده رو به گردن میگیرم .

و گویا شما برای این قسمت داستان جوابی ندارید و از روی این مساعل پرت میشی .

فیلم پلیسی خیلی دوست دارم شما هم نگاه کنید جالبه :::::::::::::::::::

وقتی توی شهری دزدی میشه پلیس اولین کاری که میکنه اینه که میره کسانی رو که سابقه دار هستند رو برای بازجویی میاره

حتی اگر از منزل فردی دزدی بشه و فرزند اون خانواده سابقه ی دزدی داشته باشه جز؛ مظنونین اصلی قرار میگیره...

نمیدونم بزرگان و لیدرهای اتحاد آریانا دنبال چی میگردن ( اینجا شاکی شخصا حق داره از کاراگاه خصوصی هم استفاده کنه )

کسی که خودش اعتراف کرده 12 تا ( نه 2 تا) اکنت رو با پسورد و ... وارد شده و همرشونو کوبونده با ناتار و با گلدش 4 سال آهن شارژ کرده . والله عقل و منطق میگه ازش یه سوالی بکنید ( شما اگر قرار بود مبلغی رو بابت اکنت بهشون بدید گلداشونو نمیکوبیدی دیفال )

بماند که چرا لیدرها پیگیری نکردن . ( فکر میکنم بچه های مهربون لویال بیشتر از لیدرهای آریانا پیگیر بودن )

پ ن : ما اهل فیرپلی هم هستیم

/// وکیل حاذق هم هست

نوری جان کرم تو خود درخته

سیاست بازیشونه بارها هم اعلام کردن عکسشم بچه ها اینجا گذاشتن

اینم سیزدهمیش ( تو تیم لیدری نبوده اما گویا جز, مشاورها بوده و اتفاقا مشاوره های جالبی هم میداده همین حرکت نمونشه )

ببین شاید اونم تو تیم لیدری یه چیزی گفته و اینا سریع فکر کردن میخواد بزنتشون و با سیاستهای خاصشون زودتر اقدام کردن و فرستادنش براشون پاکسازی

زود هنگام . داداش تورو ما میشناسیم اونارم میشناسیم و به این داد و بیدادا و فیلماشونم توجه نکن

دو حالت داره یا کار خودشونه که رمز اکنت و جانشینیشو داشتن یا کار تو و بقیه به اصطلاح دشمناشونه که خوب رمز که نداریم جانشینم که نیستیم پس باید

هک کرده باشیم که اونم از ما بر نمیاد و اگر قرار بود این کارو بکنیم کل 5 تا همرشونو هک میکردیم خیلی شیک و مجلسی یا خیلی جاهای دیگه

فقط یه موضوع خدمتتون عرض کنم وقتی میاید با افتخار میگید تو یه سرور 12 تا اکنت رو همرشو کوبوندیم دیوار و گلدشم 4 سال آهن شارژ کردیم

یه سرور دیگه هم میاید از خاطرات این کارتون میگید .

تیم یکپارچه . قوی . متا بند . قدرتمند . سیاستمدار . با سابقه . جلوی این همه عناوین که واسه خودتون مینوشتید یه کرمو هم بنویسید

درخت هر چقدرم بزرگ باشه و بخوان با پیوند زدن بزرگتر نشونش بدن وقتی کرمو باشه میوه کرمو میده آخرشم از ریشه میبرنش

حالا امروز نه فردا نبرنش خودش از داخل میپوسه

:::::: نه به بازی کثیف

:::::: نه به کثیف بازی کردن

:::::: نه به کثیف کاری وسط بازی کثیف

از اتفاق پیش آمده برای Aria.mehr به شدت ناراحت شدیم و این ما بودیم که از اوایل بازی این گونه رفتارهارو محکوم میکردیم که متاسفانه حمایت نشد.

اما من تفاوتی تو این کاری که معلوم نیست کدوم از خدا بیخبری کرده با اون کاری که با اکنت 250 گرم شد نمیبینم و عاملانش رو از یک قماش میدونم

برای هر دو اکنت زحمات زیادی کشیده شده بود و انصافا حقشون نبود

دی : چه بسا دوستان با تجربه تو این موضوع بخاطر بازی دوستان مثلا جنوبی (به اصطلاح متاشون) مجبور به اینکار شده باشن و تجربه سیزدهمشونو با موفقیت رقم زده باشند

................................................................................................................................. خدا داند .......................................................................................................................................

دی : فکر کردم اول دوستان از الان شروع کردن به clean wonder کردن

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

:::::: نه به بازی کثیف

:::::: نه به کثیف بازی کردن

:::::: نه به کثیف کاری وسط بازی کثیف

::::::

بهر حال امیدواریم ختم بخیر بشه و از صمیم قلب ناراحت شدیم وقتی تاپ رو دیدیم

این اکانت Taha جانشین بزرگوار حاج حسین شده.

اینا پلن بلند مدت دارن برای سرویس کردن اعصابمون. محتوا پست ها اهمیتی براشون نداره.

همین که یه چیزی باشه در موردش حرف بزنن کفایت میکنه.

دوست گرامی اگه ناراحت نمیشید ار نوشتن من

1. من جانشین کسی نیستم خیالتون راحت چند روزیه وقتم کامل آزاده دارم مینویسم دور هم بخندیم یکمم اعصابمون خورد شه یکم سوتی بگیریم و...

2 این بازی بزرگوار اگه شماها به ما میگید خوارج که ما واقعا خوارج نمیشیم که یا ما میگیم ساید فروش منظور فقط تو چهارچوب بازیه با اعصابتون چی کار دارم آخه

3 خداییش ما تیمی که هستیم تو فروم مینویسم عوض همه تو یه گروهم با همیم و میگیم میخندیم و لذت میبریم بازی هم همین اندازه برامون جالبه

4 قبلا هم گفتم فدای قشنگیهاتون من چند روزیه قرنطینه هستم تو خونه تنها حالا این دوران قرنطینه تموم میشه کمتر میام اینجا ( ولی میام فکر نکنید کلا میرم)

حالا 4 نفر میان جدی میگیرن یکی از در ادبیات وارد میشه میگه حذف کن

یکی از در منطق میاد میگه حذف کن

یکی با زور

یکی با زر

خلاصه ما فقط در حد یه بازی اینجا هم فانش بیشتره

ناراحت نشید خداوکیلی

اما الان یه چیز دیدم تعجب کردم آقایون فحش دادن تو فروم به چند تا از دوستان درست نیست

حالا فکر میکنید با sw متا کردن یا ش ش فکر میکنید درگیر شده و مقصر خراب شدن بازی هستن

هر چی واقعا دلیل نمیشه این فحشها رد و بدل بشه وجدانن (یکی یه فحش داده بود همه حتی ما که از دوستانمون بود ناراحت شدیم و من شخصا بارها از دوست بزرگوار معذرت خواهی کردیم حالا شما اونم تو فروم بقیه رو محکوم به بته و ... میکنی( معنی خیلی زشتی داره اون کلمه ) به قول خودتون تو بازی زدید و دیوار کردید دیگه حالا چرا این حرفها نمیدونم

ادعای واهی به این میگن

استاد سوتی املایی دادی که خخخخخخخخخ

چون ادعایی ندارم ویرایش نمیکنم اما سریع سوتی رو رفتی تو ویرایشش

دمت گرم اول صبحی شادمون کردی

دی : عکسشو داری که عمو جون

مجبوری بیای این همه ادا در بیاری به قصد تحقیر نمک دون بشی آخرش سوتی بدی (ممنون از عکس سریع و به موقع )

بنویس یک صفحه از روش عکسشم گذاشتم حیف 20 نشدی میخواستم برات دوچرخه بخرم

قبولت :

ادعای ادبیات عکس سوتی املاییت رو گذاشتم پایین ( تو هم 20 نشدی)

فرزند نونهال رو خوب اومدی

در مقابلش هم میشه گفت پسرک مودب درس خون معلومه خوب درسهاتو میخونی آفرین عموجون

ادبیاتم 20 شدی ماشالله

ضمنا قولت میکنم نه قبولت میکنم

ویرایش خوبه اما متاسفانه عکس گرفتم ازش خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

براتون یه توصیه دارم انسان انقدر سطحی نگر و ظاهر بین و جزعی نگر از یه مرد بعیده آقایون بیشتر کلی نگرند و یکم موضوعات رو عمیقتر میبینن

تو جمع مردونه این شکلی باشید بهتره

توصیه میکنم بهتون موضوعات رو یکم عمیق تر نگاه کنید خوب نیست آدم تا نوک دماغشو بیشتر نبینه عزیز دلم

بهر حال انقدر از خدا عمر گرفتی که ادبیات فارسی رو پاس کنی

الانم احتمالا بادها در غبغبه و سینه ستبر و کتها باز داری میری تو افق محو شی و از خوشحالی گرفتن غلط املایی داری ریسه میری و ذوغ میکنی

یکم مردونه تر . آفرین . سرتو بگیر بالا . آ ماشاالله . بگو اکنت خرید و فروش میکنیم . از موضوع اصلی فرار نکن

هر جا بری و هر چی بگی و صد تا غلط املایی هم بگیری و تهش معلم ادبیات فارسی هم باشی بازم دلیل نمیشه از موضوع اصلی فرار کنی حرف زدی فرار نکن

من کلا غلط املایی تو فردوسی حکیم نظامی حافظ سعدی : آقای مودب اکنت خریدن عین بی ادبیه ...............

ضمنا تو این فروم هر کی پست گذاشته عامیانه صحبت کرده ( خواهی نشوی رسوا ادا در نیار بیا راجع به اکنت خریدن صحبت کن عمو جون)

الانم 4 نفر پا نشن بیان بگن وای آقا 80 سالش بود . 80 سالشه بره فکر چیز دیگه ای باشه وقت بازی کردنش گذشته......

بله بله، من بودم وقتی زنگ زدن گفتن کینگ ام ام ای ریله متاسفانه دف هم اندازه کافی نداشتیم، اد شد،

لطفا زودتر تشریفتون رو از فروم و سرور ببرید، دفعه بعدی ام اگه وسوسه به بازی شدید برید تو یه سرور و ساید بیابون که فقط خودتون باشید

لطفا زودتر تشریفتونو از این سرور ببرید وبه علت سرما در رو حتما پشت سرتون ببندید، فقط دوباره حرفتون دوتا نشه.

به به خیلی هم عالی

عجب مرد هنرمندی

عزیز دل من چرا انقدر اصرار به رفتن ما دارید خوب بازیه حذف ما بازی شمارو هم بی مزه میکنه به هر طریقی دنبال نبودن ما بودن خوب نیست

ضمنا من هیچ وقت حرفم دوتا نشده بر خلاف خیلیها که نمونه های مکررشو تو پستهای قبلیم میتونید ببینید (بهشون اشاره کردم)

بهر حال بنده متاسفم از حضور در این سرور ولی این اصلا دلیلی بر رفتن من نمیشه و نگفتم میرم فعلا هستم زمانی هم که نخوام باشم قاعدتا میرم

متن رو مجدد میزارم لطفا با دقت بخونید حتی چند بار بعد توضیح بدید کجاش گفتم میرم

من هیچ وقت حرفم دوتا نشده اما تو همین فروم براتون تعداد زیادی کاربر با حرفهاشونو براتون میارم که به راحتی دوتا شده منم چیزی نگفتم

متن رو مجدد و درست بدون تعجیل در آرامش کامل بخونید

مدارکش قاعدتا رسیده دست ایشون

متاسفم اومدم اینجا بازی کنم

میدونم خیلیها پشیمونن مثل بچه های شمالغرب و جنوبغرب و ما خوارجیها به قول دوستان

اما اونا مدرک نداشتن و ما داریم

هنر تشخیص تارگتهارو که در جریان هستید انشالله...................