Posts by ashkan psr

این خوی استبدادی شما همه جا نمایانگر..توهینارو پیرمرد 50 تا 60 ساله شرو میکن و همگی ازش دفاع میکنید . ی نفر ضدتون حرف بزن بلاک میکنید

توی بازی میتونید اتک بدید ب مخالفاتون ولی اینجا مث دختر بچه ها بلاک میکنید:D:D:D:D

زشته داداش نا سلامتی مرد هستید فک کنم

شرف حسین تی ان تی و وحید پارتیزان چیزیه که من بشخصه بخاطرش از کل وقتم میزنم پس مطمعنا چیز کمی نیس

پ.ن =اینکه کتیبه جا ب جا شه چیز طبیعی هست .ساید متا هم اگ کتیبه لازم داشته باشیم اوکی میکن واسمون دمشون هم گرم

ولی بازم مارو بلاک نکنین تولوخداااا میگم کلاهبردار بستنی بیاره:P

من سلام میکنم خدمت همه دوستان

اگ شما همرای دیفالتو ب دیوار نمیزدید با پلن های شلغم ترشی . شاید نتیجه بهتری داشتید

درمورد اسپید ترا اولین بار بود اکثر بچه های لویال اسپید ترا بازی کردن خواهشا توجیح نکن محل کتیبه هارو .<Xچیپسو ماست میل بفرما

شما که سر مارو زدین اقا مازیار متاسفانه نمیدونستید اون مار نبود اژدهای هفت سری بود که حالا حالا هست در خدمتتون حتی با پاپ صفر:whistling::whistling:

اما در مورد اکانت رضا زد پی ان

صاحب اصلی اون اکانت دوست من بود بعد این اختلافات ایشون ترجیح داد نباشه و اکانتو داد ب رفیقش و تنها لطفی ک در حقش کردم کندم دادن به همرو و کاتاهاش بود . بالاخره بی طرف بود و همری رو ما لانچ نکرد و ماهم تو یه ساید بودیم

تنها کاری ک از اکانت خواستیم بکن لانچ هیرو بود

ن همری لانچ کرد ن پلن لانچ کردن داشته:saint:

اقای بدی که این بحثو راه انداخته با 50 سال سن و زندگی بدی ک تاکید میکنم .تو زندگی واقعیشم هیچی نیس و میاد این بحثو بولد میکن:thumbdown::thumbdown:

توهم اینکه ایقد شاخید ک همه خیانت میکنن رو بندازید دور . ی بارم فکر کنید چقد بدرد نخورید تو این بازی:D:D:D

البته من پلی دادن اقا مازیارو ندیدم منظورم با فرشید هس و اینایی ک صدا توپ میدن و اثری از خودشون نیست

دفه بعد اگ مرد هستید و پست نیستید و مث پلن خفت کردن اکانت خودی توی تایم خوابش توسط نامردا عمل نمیکنید8)8)

درمورد همر اریامهر مدارکو واس من بفرستید من میزارم رو حذف اصلا:saint::saint:

درمورد اکانت زد پی ان هم همینطور اگ خواستید بفرستمم پی وی:evil::evil:

البته تو مرد بودن خیلیاتون شک هس...مرد بودن ب داشتن اندام و سیبیل نیس اونو هم بز داره هم بقیه جونورا:P:P:P:evil::evil:

پ.ن= اگ تونستید ی بار بگید ما خراب کردیم و خوب نبودیم کسی نمیفهمه نوبید پلیر اشتباه میکن8o

فک کنم از دیشب ده بار این پستو خوندم

اقا من اول کار بدون اینکه بدونم طرفم چند سالشه و کار و بارش چیه گفتم ای بنده خدا تو زندگی واقعیش هم مالی نیس

خیلی برخورد بهتون که اقااااا فرشید به به و ای مسایل

اما ای طرز حرف زدن ب ادم 50 ساله با موقعیت اجتماعی بالا میاد یا ادم دوزاری بدرد نخور ؟؟؟؟

ما اگ این تعاریفی ک شما کردید بودیم پشت حسین . حاج حسین . تورج . و نورالله درنمیومدیم ک البته حسین رو 7 سال میشناسم

طبق صحبت دفه قبلتون در رابطه با ا نگل ک بیشر ب رفتار خودتون شبیه بود فک مکنم ایندفه هم مارو به کیش خود پنداشتی

باز پدر مازیارو بیامرزه باوجود دروغ گفتناش حداقل باشخصیت صحبت میکن

کاش بجای FSH حداقلLH بالا بود امثال تو اینجا نبودن ک جوگیر بشن

یکم تو حرف زدنت ادم باش:P

پ.ن پ: البته من خودم قبول دارم اوایل چجوری صحبت میکردم و به اشتباهم پی بردم ب هرحال نسبت به شما جوونتریم و تجربه کسب میکنیم

پ.ن:درمورد مگنس هم فک میکنم منظور کسیه ک دور سر ادم میپرخه و پیله میکن و بیکار همون مگس بوده ولی خب ترجیح دادن ابنجوری تو فروم شناخته شه;)

سلام

قطعا فدای سرش ب هرحال پلنه ممکن خوب پیش بره یا بد

اما تا اینجای کار چی بدست اوردید؟بجز همر نورالله ک اگ لجبازی نمیکرد حتما استفاده بهتری میشد کرد ولی در نهایت دیفالتای ما پرید و ی دونه همر نوری

ولی عاقلانس 7 روز مونده ب کتیبه همر لانچ کنی بخاطر صفر کردن فیدر؟ ینی 60 کی گرزی اقا مهدی نون خور اضافه بود و بدرد نمیخورد؟یا اریامهر ک حداقل چندین ده همر میکش_ دیوار بشه چون ارزش نداشته؟

ما قاعدتا باید چیزای بیشتری از دست میدادیم به نسبت شما ب هرحال ما 18 نفر بودیم درمقابل تعداد زیادی اکانت و پلیر ولی ما با هیچکدوم مشکل نداشتیم همین الان هم نداریم ولی با تصمیم لیدر و محمد علی اکانت 250 گرم ک جز اکانتای تاپ سرور بود خفت شد اونم با وضعی ک گفته شد قبلا..با تصمیم لیدر در زمانی ک قرار نبود همری لانچ شه و بقول خودشون اگ از اتحاد رفتید بیرون جنگی رخ نمیده ولی بلافاصله لانچا شرو شد...دیفالتایی ک میتونست همر بکشن صفر شدن نوش جونتون

ولی با همه این حرفا دیفالتای همردار شما هم تقریبا صفر شد//کتیبه منحصرو کی قرار برداره؟ینی این تصمیم ک هم دیفالت لویال هم همرای دیفالت شمال شررق صفر بشه بجز پلن تخریب شمال شرق چی میتونست باشه؟ک همین الانم با تمام این پلن افتضاح بهمدیگه تبریک میگید

درسته که از منم ی دمپایی دیوار شد ولی افسوس میخورم فقط بخاطر پتانسیلی که بخاطر دوستی خاله خرسه زحمت پلیرارو ازبین میبره

حالا میتوید پشت دیوار گریه کنید ولی بگید خوشحالیم

حق شمال شرق نیس بخاطر عصبانیت من و دستاویز کردن توهین من این اتفاق براش بیفته و بارها گفتم حاظرم حذف اکانت کنم ولی مشکل چیز دیگری بود

اتفاقاتی ک توی این سرور افتاد جز ننگ هیچ چیزی برای لdدرنخواهد داشت حتی اگ امرداد بزاره واندرو توی ان ای صد کنن ک نمیزارن بازم استفاده ابزاری از پلیر مختص

گرگا توی لباس میشه

سلام خدمت دوستان

خرده نگیرید به تعطیلات ما

من همین الان کشیک بیمارستانم تموم شد ولی خبرا رسید که بوم بومی اتفاق افتاده ببینم وگنس چی میزاره واس پست واس همین من هیچی نمیگم

من تو این ده روز 6 تا کشیک ورداشتم ک بتونم تایم کتیبه درخدمت باشم ن بخاطر ترس ک مطمعنن این موضوع به لویال نمیچسبه

ارمان ناتار عزیز انگار کرونا گرفته اگ تا 4 روز دیگ چیزیش نشه بازم دفاع خغت میکن نگران نباشید

تامرلن عزیز هم اضافه خواهد شد;)

واس اولین بار گفتم بچه ها دیر پست بزارن ببینم روتون میشه هنوز حرف بزنید یا ن😂😂😂سنگ پای قزوین جلو شما لنگ میندازه بخدا

این همر های خوشکلتونو بیارید بیرون اگ ندارید برید تنظیمات و گزینه حذف اکانتو بزنید دیگ

اینقد 4 کی اسکات واست سنگینه ستون؟

منم خدمتت گفتم همیشه فیکا فیک نیستن ی ریل از توش در میاد البته بقول سر مثلثی ما تروپی نداریم ولی خب در حد بضاعت خودمون ی حرکتایی میزنیم حتی با تک هیرو و تک ده.کراپات چند شده؟

ی خبر بده نگرانتم ستون

کاش یکی اینو واقعا توضیح میداد

چرا ناتار با پاپ 500 باید ظرفیت انبارش 800 باشه؟

یادشون رفته میگفتن هرکاری میتونیم میکنیم. اگ میتونید بکیند

اصول ارزشی؟هویت؟شخصیت؟

فک میکنم شما ازون معلم پرورشی ها بودید که هیشکی دوس نداشت باهاش حتی حرف بزن ولی ی ساعت و نیم وقت همه رو میگرفت

ستون ما از بازی لذت میبریم

تعقل و همه کارای خرد گرایی رو هم انجام دادیم

در مورد این علامت سوالا فک کنم اگ ی کوچولو خودت داشتی اصلا بازی رو میبوسیدی میرفتی فضا نوردی

از ما به شما نصیحت ابته قطعا من سنم از شما کمتره:)

این بازی ب پیدا کردن دوست و رفیقاش بیشتر میرزه تا سلطان مجازی شدن

اولین باره اومدی رو اکانت داداش؟یا کلا از ساید خبر نداری؟اون لات کوچه خلوت کجا،تشریف داره

نترس هیچ پلیری حتی نوب هم باشه میفهمه کپ رو نمیشه چیف کرد

اما درمورد چنج کپ فک کنم پلنای فیک قبلی جوابگو بود

ولی این تو بمیری ازون تو بمیریا نیس

بت قول میدم

ما شب متاسفانه خواب نداریم

یا بیمارستانیم داریم خدمت میکنیم

یا پای اکانتیم داریم خفت میدیم😁

ذرات بنیادی جدیدی کشف شده ؟ نوکریتونو ، مثل نوترینو و اینها است ؟

لیدری نوکریتونو چی هست ؟

ممنون می شم توضیح بفرمایید ، در ضمن کوچ پرستوهای عاشق رو تبریک می گم ، شما هم رهسپار شدین ؟ انشالله غذا و آرامش و امنیت برقرار باشه ، اونجا رفتید اتحاد جداگانه نزنید ، بهتره در اتحادهای منطقه ادغام شید به نفع سایدتون هست ،

🤣🤣🤣من اخر با توجه،به اسمت،ی تحلیلی رو خودت میرم خوراکه تحلیل علمیه

لیدری نوکری ی نوع لیدریه ک طرف فک‌میکن لیدره ولی در،واقع یه نوکره ک داره برده های پایین تر از خودشو لیدری میکن واس ارباب

ما کوچ نکردیم

کوچم نمیکنیم

مگ ایک اقا حسین بگه

ولی حیفم میاد ولله وگرن دوس داشتم حذف کنم🤧🤧

سلام

اول ک بخاطر بی احترامیم عذر میخوام ب هرحال من زود عصبانی شدم و بالاخره واکنشی هر چند ناخوشایند بود ولی اتفاق افتاد

اول ناراحت شدم بخاطر اینکه این موضوع رو ب اقا تورج چسبوندید در حالی ک من اصلا نمیشناختم اقا تورجو و باهاش صحبت نکردم و وقتی فهمیدم و باهاش صحبت کردم معذرت خواهی کردم و اصرار کردم ک برگرده و بازی کن ک قبول نکرد

دوم درمورد علیرضا ایران بگم ک
    دنیای بیرون با تراوین فرق داره هیچ منتی نیس الانم میگم ب علیرضا هم گفتم انگار داداش خودم مریض شده فرقی نداره با وجود صحبتایی ک میدونم انجام شده بود و رکیک بود حتی حاظر نیستم ی تار مو از هیشکی چ پلیر شما چ پلیر ما چ کسی دیگ کم بشه

اگ فک کنی توی گروه فهمیدید ما چقد رو حسین تی ان تی حساس بودیم و هستیم تنها دلیلش هم این بوده حسین مث شما توی تیمتون حرف اول و اخر و میزنه

اما هیچوقت نگفته با تندی ک شما فقط میتونی نظر بدی ن بیشتر حرف اخرو توتال میزنه{ممد علی وگنش تو تیم اسپیک فرمود} هرچند درسته ولی احترام پلیر واجبه

توی بحثای متا و این مسایل من نبودم واقعیتش تو گروه هم تا اواخر نبودم

ولی پیشنهاد من این بود اتحاد جدا باشه من بع لیدرم جواب پس بدم لیدرم ب توتال جواب پس بده

سلسله مراتبی ک توی گروه های نظامی هم رعایت میشه و البته از تنش جلوگیری میکرد

دوبار اومدم توی تیم اسپیک ی بار فرمودین اگ با ان دبل متا کنین من دیگ لیدری نمیکنم ی بار گفتین مرام ایجاب میکن جلوی اس دبل و ان دبل با امرداد باشیم

در واقع اشتباه بود

مرام ینی احترام گزاشتن ب پلیری ک 24 ساعت رو اکانت واس سایدش کار میکن

همت خرابکاری زدین ! بعد بگی باشه شما حرف منو قبول نکردین من از این محل میرم ! بعد دو روز بگی نه من میمونم و خونه های محل رو سعی میکنم خراب کنم !

ما تهمتی نزدیم شروع کننده درگیری هم نبودیم شاید تموم کنندش باشیم

پس خواهشا جوری جلوه نده انگار از هیچ خبر ندارید این کسی که واس شما ریش سفید واس ما روباه پیره نه بیشتر

. یک حسین نامی با اسم اکانت حسین تی‌ان‌تی که همون فرد خجالتی و زبون بسته‌ای هست

حسین تی ان تی همون حسین تی ان تی سابقه فقط هرچی ما گوشزد کردیم گفتن نه بهشون اعتماد کنین

زبون بسته نیستن اتفاقا ولی مطمعنم ارزش جواب دادن تو و پیرمردو نداشته ک جواب بده

نه به توتال دیکتاتور!

من بعنوان سرباز شمال شرق و بعنوان یک پلیر دلسوز برای ساید خودم به هیچ عنوان توتال و لیدری افرادی چون جناب مازیار را تایید نمیکنم! ایشان با دغل کاری و گمراه کردن ما ساید را از مسیر و هدف خود دور کرد و ما نیز با وجود تعداد بالای پلیر حرفمان هیچ اثری در سیاست های ساید نداشت و ایشان تنها با جمع کردن دوستانشان در شورای لیدری و رای گیری های از پیش تعیین شده مسیر ساید را به قهقهرا برد و ما تمامی سیاست این مرد را برخلاف اصول حرفه ای گری میدانیم

مازیار با دستمال به دستان اطرافش با ادعای اینکه اگر شمالغرب به پلن های خود ادامه بدهد آمرداد حذف میکند !!! و آنموقع توازن سرور بهم میخورد درحالی که این ادعای مضحک و صد البته دروغ درحالی مشخص شد که با با دف دادن به آمرداد کمک به حذف شمالغرب کردن آیا این حرکت توازن سرور را بهم نمیزند؟ جز این است که این لیدرای های شاخ فقط در جهت آمرداد بازی کردن و برای خاله بازی آماده میشدن؟ زمانی که ما بعنوان سربازان دلسوز شمال شرق در مقابل چنین سیاست هایی غیر اخلاقی ایستادیم با انواع تهمت ها و انگ ها روبرو شدیم تا اینکه چند روز پیش بچه های میلیتاری درحال برنامه ریزی برای پلن رفتن روی جنوب غرب بودن! سوال بزرگ برای تمام پلیر های شمال شرق این بود که با حذف شمالغرب و جنوب غرب توازنی در سرور باقی میماند؟ اصولا چنین بازی چه لذتی دارد ؟ جز برای پرکردن رزومه آقایان با صد کردن واندر مشترک بدون هیچ رقیبی!

ما اگر واقعا به دنبال جنگ داخلی بودیم اکانت های اصلی دف سازمون رو به این لیدرهای خود فروخته نمیدادیم و حداقل با پلن های تیمی تنها 2 3تا همری که داشتن درون ساید رو میپروندیم!

اما هیچ پلن تیمی بر روی همر های سایدمون بلند نکردیم و بی حرف و حدیث اکانت ها واگذار شد! اما دروغ و تهمت و سیاستی جیره خوارانه مارو وادار به برملا کردن حقیقت کرد!

من بعنوان عضو کوچک شمال شرق جناب مازیار از اکانت دو دهکده ای تندر را به هیچ عنوان شایسته توتالی این ساید بزرگ و پرسابقه نمیدانم و ادعای ایشان و دوستانشان بر پیروزی ایشان با رای بالا را کاملا تکذیب میکنم چون جناب توتال تنها با 6رای مساوی در بین شورای لیدری رای آورد البته که نصف بیشتر اون با اعضایی بود که بواسطه آیدین وارد شده بودن و صد البته که ما موافق سیستم مدیریت توتالی نبودیم و موافق سیستم شورایی بودیم که هر تیم لیدری داشته باشه نه اینکه شورای لیدری 5نفره 4 نفر از یک تیم باشند!

ختم کلام!

با سلام

فک کنم اولین باره که توی فروم مطلب میزارم

اول از همه باید ی عذر خواهی بکنم از کسی ک نمیشناسمش به اسم تورج اقا بخاطر اینکه حرفای منو پای اون نوشتن

درمورد لیدری شمال شرق چیزی که ب ما گفتن بخاطر سن زیاد و نوه نتیجه دار بودن یه ادم ترسو لیدر کل انتخاب شد البته هنوز به ویژگی هاش پی نبرده بودم

با این وجود بخاطر سابقه بسیار خوب حسین تی ان تی و وحید پارتیزان ما اطاعت کردیم

تیم اسپیک رفتیم که مثلا متا رو بحث کنن ی بنده خدایی ک هنوز نمیشناسم حرفی زد و جواب لیدری اطاعت بی چون چرا

از نظر ایشون بدون پرسیدن سوال بود..واسم عجیب بود ولی گفتم بیخیال

شب پلن همه چی عالی و هرکی حرفشو میزد و جالب این بود عکس همر واس بیگ پلن میخواستن ک بنده با لطف دوستان فتوشاپ فرستادم ایقد نوبن م نفهمیدن تاپ غارت ک فقط سزار رید میده نمیتونه 600 تا سزار فقط داشته باش و خیالشون راحت شد ک ما چیزی نداریم و پلن بزرگشون ینی زدن خودیا و فدا کردن ساید رو اجرا کنن

تا اینکه صب بلند شدیم دیدم از اکانت خودمون همری ک واسش زحم کشیده شده و شب بیداری و هزینه روش شده خفت شده توسط تیم لیدری

من رو دوستام بشدت تعصب دارم و اصلا تحمل این حرفارو ک خودی بخواد بزنه رو ندارم

به لیدر کل توهین بشدت زننده و البته بجایی کردم بخاطر این فک نمیکردم ادمی ک 60 سال سن داره پلن با نامردی بچینه واس ساید خودی

بقول ی بزرگی میگفت درسته تراوین ی بازیه ولی کسی ک رو سایدش تعصب نداره رو خانوادش هم نداره

که البته دیدیم من توهین کردم و این بزرگ مرد بجای اینکه بیاد توضیح بخواد این توهین منو به اقا تورج چسبوند و باعث شد اکانتو ول کن بده به ساید ک مشکلی پیش نیاد

حالا شما قضاوت کنین درسته من اشتباه کردم ولی ای وسط یکی میشه مازیار با 60 سال سن ک از خانوادش و اون عضو خانوادش استفاده میکن ک مظلوم نمایی کن و یه طرف ی بزرگی مثل اقا تورج هست ک بخاطر کاری ک نکرده و بخاطر منی ک نمیشناسه اکانتو داد ب ساید که ضربه نخوره

اقای مازیار اقای عشقی ...شب درازه