Posts by 250grams

با سلام خدمت همه دوستان

این سرور با چنتا از پلیرای تیم اومدیم امیدوارم ک بتونیم رکورد همر رومن بدون مولتی رو بزنیم

درواقع توانایی مولتی بازی کردن رو به شخصع ندارم

ولی قول میدم وضعیت سورپرایز کننده باشه

از بچه هایی ک دعوت کردن تشکر میکنم امیدوارم بی حاشیه باشه این سرورX/8o

سلام رفیق صمیمی و قدیمی خودم

مگه میشه جایی تو باشی و سرور حاشیه نداشته باشه 8o

پ.ن : تو که زیر پرچم نمی رفتی چیشد پس .... :(

در مورد قسمت ادیت شده ی پستت هم عزیزم برای عدم لاست از گندم هست ساختن مخفیگاه :)

گفتم راحتتون گذاشتم اما دیگه اونجوری نباشه که گوشت و جلو سگ میندازی بخواد دستتم گاز بگیره :)

پی نوشت: بلاخره اهلی میشه یا امروز یا فردا یا با استخون یا با گوشت :دی

آره دیگه اتفاقا انقد دیدم پیگیر این دهکده ای هستن که خودشون زحمتشو کشیدن گفتم بزنن فردا روزی مدیون مردم نباشیم :)

شما فعلا به خفت کردن نیزه هات برس عزیزم دخالت توی دعوای درون اکانتی یکم جنبه خاله زنکی داره

یوقت جسارت نباشه ها دوست دارم میگم بهت

خخخ علیرضا جان از تو بعیده

گویا مولتی هامون شاخ و دم درآوردن از 1 خونه ای رمر خفت میکنن رمری که با منابع خودش پلیر اخراج شده ی خودش کشیده :))))

از شما بعیده خودتو با این پست تو دعوای درون اکانتی دخالت بدی : دی

این دهکده که شما مشاهده میکنید به دست همین کسانی که خفت کردن بالا اومده و نیروسازی توش انجام شده بلاخره حق آب و گل دارند

گذاشتم راحت باشن یکم از بار آتش سوزی داخلیشون کم بشه که لیاقت این اکانت رو نداشتند و بیرون انداخته شدند که گویا شد :)

نه به توتال دیکتاتور!

من بعنوان سرباز شمال شرق و بعنوان یک پلیر دلسوز برای ساید خودم به هیچ عنوان توتال و لیدری افرادی چون جناب مازیار را تایید نمیکنم! ایشان با دغل کاری و گمراه کردن ما ساید را از مسیر و هدف خود دور کرد و ما نیز با وجود تعداد بالای پلیر حرفمان هیچ اثری در سیاست های ساید نداشت و ایشان تنها با جمع کردن دوستانشان در شورای لیدری و رای گیری های از پیش تعیین شده مسیر ساید را به قهقهرا برد و ما تمامی سیاست این مرد را برخلاف اصول حرفه ای گری میدانیم

مازیار با دستمال به دستان اطرافش با ادعای اینکه اگر شمالغرب به پلن های خود ادامه بدهد آمرداد حذف میکند !!! و آنموقع توازن سرور بهم میخورد درحالی که این ادعای مضحک و صد البته دروغ درحالی مشخص شد که با با دف دادن به آمرداد کمک به حذف شمالغرب کردن آیا این حرکت توازن سرور را بهم نمیزند؟ جز این است که این لیدرای های شاخ فقط در جهت آمرداد بازی کردن و برای خاله بازی آماده میشدن؟ زمانی که ما بعنوان سربازان دلسوز شمال شرق در مقابل چنین سیاست هایی غیر اخلاقی ایستادیم با انواع تهمت ها و انگ ها روبرو شدیم تا اینکه چند روز پیش بچه های میلیتاری درحال برنامه ریزی برای پلن رفتن روی جنوب غرب بودن! سوال بزرگ برای تمام پلیر های شمال شرق این بود که با حذف شمالغرب و جنوب غرب توازنی در سرور باقی میماند؟ اصولا چنین بازی چه لذتی دارد ؟ جز برای پرکردن رزومه آقایان با صد کردن واندر مشترک بدون هیچ رقیبی!

ما اگر واقعا به دنبال جنگ داخلی بودیم اکانت های اصلی دف سازمون رو به این لیدرهای خود فروخته نمیدادیم و حداقل با پلن های تیمی تنها 2 3تا همری که داشتن درون ساید رو میپروندیم!

اما هیچ پلن تیمی بر روی همر های سایدمون بلند نکردیم و بی حرف و حدیث اکانت ها واگذار شد! اما دروغ و تهمت و سیاستی جیره خوارانه مارو وادار به برملا کردن حقیقت کرد!

من بعنوان عضو کوچک شمال شرق جناب مازیار از اکانت دو دهکده ای تندر را به هیچ عنوان شایسته توتالی این ساید بزرگ و پرسابقه نمیدانم و ادعای ایشان و دوستانشان بر پیروزی ایشان با رای بالا را کاملا تکذیب میکنم چون جناب توتال تنها با 6رای مساوی در بین شورای لیدری رای آورد البته که نصف بیشتر اون با اعضایی بود که بواسطه آیدین وارد شده بودن و صد البته که ما موافق سیستم مدیریت توتالی نبودیم و موافق سیستم شورایی بودیم که هر تیم لیدری داشته باشه نه اینکه شورای لیدری 5نفره 4 نفر از یک تیم باشند!

ختم کلام!

جا داره یه سلام گرمی به تمامی عزیزان فروم نویس و فروم خون بکنم

من تا آلان خویش تن داری کردم و سکوت، نخواستم از این ساید که لایه تاریکی از استعمار روش قرار گرفته پرده برداری کنم اما چه میشه کرد....

درست از آنجایی شروع شد که روی اکانت ما از یک یاغی تو ساید ان دبل اتک اومد و ما درخواست دفاع کردیم، بجای گوش دادن به درخواست و دفاع دادن ما رو از گروه لیدری پرت کردن بیرون.... و انداختن تقصیر کس دیگه

من همه ی حرفام با مدرک هست عزیزان... کاشف به عمل اومد که مسئول میلیتاری ساید گویا به علت دعوای خانوادگی یا هرچیزه دیگه اون زمان عصبی بودن و مارو خودسر و بی دلیل انداختند بیرون(البته این حرف حرف همون آدمایی هست ک تقصیری توی هیچ مسئله ای ندارند و کسه دیگه از دیدشون مقصره)

خلاصه که.... این موضوع گذشت... رم دیفالت ما شبانه خفت شد به کنار....

یه روز شب با خیالت راحت و خوش و بش با رفقای ظاهر نگه دار خوابیدیم صبح دیدیم دیفالت نیست :))))))

گویا اشتباهی شده بود

یکی میگفت ای واییییی تو رو اشتباهی زدیم ما نمیدونیم چرا آقا علیرضا ایران تورو زد برنامه این نبود :)))))

یکی زنگ میزنه هر هر کر کر که آره ببخشید تروخدا با ادمین صحبت میکنیم همرت رو برگردونن :))))))

(انگار ما از بنگلادش اومدیم نشستیم پای تراوین) لول

بازیکن با تجربه ی اتکر هم گفت حسام جان من راستیتش دیدم نزدیکی خواستم پیشگیری کنم که اتکی از تو رو من نیاد.... (جا داره بگم که بخاطر همون پلن همون پلیری که اتک داد من دوال های نازنینمو از دست دادم چون با پلن مخالف بودن اما من گفتم هرچی لیدر میگه باید بگید چشم.... )

:))))))

آره دیگه سرتونو درد نیارم این شد که این جماعت حتی به یکی از پرپتانسیل ترین و تیمی ترین اکانتاشونم رحمی نکردنو زدنو خراب کردن

پ.ن:ما همچنان هستیم و پایدار اما ای کاش این سرور یه قاضی داشت و قضاوت رو میسپردیم بهش