Posts by NATAR_time

سلام خدمت شما

اول اینکه دف ریختن تو فارم ها یا مولتی ریدتون؟اگه فارم هستش لینکشو اینجا بذارید ما هم بزنیم حالشو ببریم =: ))

دوم اینکه با توجه به سابقه شما و اماری که از دوستان گرفتم ، در سرورهای گذشته هم شما تیم پیشوا الخصوص سامان کوک می کردید تا سایدشو بچنگ بنده ؛از همر بلند کردند تا کتیبه فروختند و هزاران کاری که گفته شده

از کجا معلوم این سرور اونم در زمان پلن زدن اینکارو نکردید؟بی شک وقتی هدف از بازی این باشه ما شاخ هستیم و برای شاخ بودند دست به هر کاری هم خواهیم زد,هیچ بعیدم نیست این عمل از سوی شما است و بک شک هم از سوی شما هم است

سوم: دست پروده های شما در ساید ان ای از سوی شما هویت دارند از سوی ما بی هویت هستند و جایگاهی ندارند. کسانی که اومدند پتانسیل ساید رو از بین بردند

دقیقا کاری که امروز در جنوب غرب صورت گرفته

حال یه داستانی هم تعریف کنم در خصوص نظر دوستان نسبت به شما

اون اوایل یه سری از این دوستانی که تازه تو سرور اومده بودند وقتی متوجه شدند شما در امرداد کاره ای هستید

یکیشون میگفت:سعید لیدر اس ای است؟بش...تو اون سایدی که سعید توش توتال باشه

یکی دیگه میگفت من افتابه دستشویمو بهش نمیدم بعد اینا یه سایدو بهش دادند؟

اون یکی میگفت :پیمان و محمد هوسکی (یه همچین اسمی بود)کجایی بیای ببینی سعیدم لیدر شده,ما به این چیزمونم نمیدادیم این شده توتال ...با خنده

اون یکی میگفت الان محمد و پیمان بودند می....تو سایدی که شما لیدرش بودی

خلاصه بگم در خصوصت چیزها تلاوت می کردند و دور هم میخندیدند

تا اینکه توتال اومدو این موضوع جمع کرد

حال سوال برام پیش اومده

الان اونا ش...تو سایدی که شما لیدرشی؟

که البته با توتالی که من دیدم بنظرم شما ش....تو سایدی که اینا اومدند توش

با توجه به از بین بردند پتانسیل ساید و فراری دادند بیشتر پلیرها و از بین بردن همر و دف؛دقیقا مثال بارزش میشه دومی

البته جسارت نمی کنم به شما,دوستان گفتند شما سبک بازیتون و تیم هماهنگی که شکل دادید یکی از بهترین تیم های تراوین است

و دقیقا هم همینطوره و تیم امرداد با سیاست هایی که در بازی به کار می بره و مولتی ریدزنهایی که انجام میده و همرهای فراوان

از هر نظر یه سر گردن از همه تیم ها بالاتر است

ولی دمت گرم,با توجه به نکات بالایی که در خصوص شما گفتند و مدعیان کلاسیک

شما دقیقا عکسش رو صورت دادید

باز هم شرمنده از بیان جملات بالا

مطمئنی خبر نداشت؟ من خبر دارم که خبر داشت..

خبرهات فکر کنم بدرد خودتون میخوره؛ایشون در جریان اون شب اصلا نبود

کلا میدونی خب بلدید همچیز حاشا کنید و بزنید زیرش؛

منظورت از دوستی و رفاقت دقیقا چیست؟ مطمئنی من رفیقِ شفیقِ کل امرداد بودم؟ چطور؟ زمینه‌ یا سندی داری براش؟ اگر حوصله داشتی برو اوایل فروم (زمان من و آیدین) ببین بیشترین تندی و کل کل من با بچه‌های امرداد بوده اتفاقا :)) اما بعدش با سایدها صحبت کردیم و شرایط رو بررسی کردیم رای گیری هم کردیم در نهایت و صلاح دیدیم با امرداد متا کنیم، الان هم از این متای رسمی و نُرمال که در تراوین مرسوم هست راضی هستیم کاملا.

این قسمتم به شما پیشنهاد می کنم به گفتار خودتون در پست های گذشته,که مابصورت چادر به سر در سرور بودیم ؛ بعد که دیدید دوستان قدیمی شما در اون ساید حضور دارند بنارو بر این گذاشتید که حتما باید با انها متا صورت بگیره و حرف همو خب میفهمیم بقیه ساید ها ن....هستند؛بعدم که کلا با حضور توتال برنامه تغییر کرد

با توسل به دروغ و موارد دیگه , اون برنامه اصلی خواستید پیاده کنید ؛حذف دو ساید و زدوخورد به یاد گذشته و واندر مشترک

میفهمی که چی میگم؟یا خودتو می زنی به خواب که نفهمی؟ (برنامه ای که وکنس چیده برای ادامه سرور اینه و شما همراه باشید و لذت ببرید از سرور تهشم ما توافق کردیم واندر در لب مرز صد بشه)

کلا شما همه دارید تقاص اعتماد به دروغ‌های لیدرهای تیم‌تون رو می‌دید و بازی‌چه شدید، اما به نظرم این قدری درایت و قدرت فکر دارید که دو دو تا چهارتا کنید.. این که بخواید واقعیات رو ببینید یا نه دیگه صلاح‌دید خودتون هست..

اتفاقا ما داریم تقاص اعتماد به شمارو پس میدیم و فکر می کردیم شما ادم های با فهم و با شخصیتی هستید ولی زمانی که ویس ها و شات هاتون بهمون نشون دادند متوجه شدیم چقدر شما درو هستید

تو محفل خصوصیتون هر چی فحش دهنتون است نثار می کنید و پلیرهاتون رو شستشوی مغزی میدید که اینها اینجوری هستند و انجوری هستند و ما اومدیم سر افعی بریدیم و الا به اخر، (فکر کنم منظور از افعی هم اقا تورج بودند)و اون پلیرها هم با توجه به شناخت گذشته حرفهاتون رو باور کردند

اقا فاز ادم های با شخصبت بر ندار بالای ده تا ویس و شات وجود داره چه حرفهایی زدید

همون بنده خدایی که گفتید افعی که اگه نبود الان مثل بچه کودک ها قهر کرده بودید از سرور رفته بودید ولی در کمال نامردی اون وصله هارو بهش چسبوندید

حیف که گفتند ویس هارو تو فروم نذارید و من مثل انها بی اخلاق نیستم و دوست ندارم ابروی کسی ببرم

البته خیلی دوست دارم اون ویس ها گذاشته بشه تا چهره از نقابتون برداشته بشه چقدر ادم های ........هستید

اگه تورج اجازه بده ویس هارو میذارم

و کلام اخر

ناتار تا امروز سفید میشد و از روز اولی که جدا شدیم این موضوع شروع شده

ببنییم از فردا چه اتفاقی می افته و اصل هم میذاریم تو این یک ماه در جریان نبودید

از فردا چک می کنیم ببینیم لیست هامون سفید نشه و امیدوارم نشه

سلام دوستان گفته بودند شما قرص مرص زیاد میخوری؛ولی فکر نمی کردم شربتم مصرف داری

متاسفانه شما و برخی دوستان یک تنه به قاضی رفتید و نخواستید حقایق رو بشنوید. برخی سوتفاهمات هم به وجود اومد که می‌شد به سعه صدر و صبر حل‌ش کرد.

شما چی یطرفه به قاضی نرفتید؟اینکه صحبتی کنید و حرفی بزنید و شخصی که تو اتحادتون بود و اصلا از ماجرا خبر نداشت و بی خبر از همچیز شبانه زدید دهکدهای همرشو پروندید؟

شما خب بلدید اینجا دروغ بگید و مظلوم نمایی کنید ؛ولی پیشنهاد می کنم همنظور که تو بازی از پشت چادر بیرون اومدید و بازی همرو خراب کردید

تو فروم هم بیرون بیاد و قشنگ هدفی که داشتید بیان کنید و اینقدر اینجا نقش بازی نمی کنید که ما ادم خوبه داستان هستیم بقیه همه بد بد بد

ازت یه سوال دارم: آیا از این بازی الان لذت می‌بری؟ چیزی که من می‌بینم فقط یک تنش و لج‌بازی فرسایشی و جنگ اعصاب هست.."

منم سوال دارم؛اینکه پتانسیل یک ساید رو بخاطر دوستی ها و رفاقت هاتون از بین بردید و جنگ داخلی به وجود اوردید و هر روز هم دارید تو این باتلاقی که خودتون درست کردید فرو می رید از بازی لذت می برید؟

اینکه بنارو در این دارید دو ساید غربی حذف کنند برن؛و بعدش با ربع شرقیتون بزنید تو سر کول هم و بعدش واندر صد کنید ؛لذت می برید؟خب این چه لذتی داره؟

خدایش سواله

چه لذتی داره با هر هدف و روشی به دنبال حذف همه باشیم و بعدش یه همری بدون دردسر بکشیم و بزنیم تو سر کله هم تا بگیم داریم لذت می بریم

خب با ادمین سایت حرف می زدید میگفتید یه سرور براتون ران کنه و از روز اول هم براتون کتیبه بذاره؛همر بکشید و عکس بگیرید و در نهایتم واندر صد کنید و لذتشو ببرید

چرا دیگه بازی بقیه خراب می کنید؟

یا بچه های امرداد بگند

اماری که از شما گرفتم؛در هر سرور مولتی می زنید فراوان؛و بعد غارت میلیاردی و همرهای سنگین که ما شاخ هستیم

خب تهش؟میتونید یه سرور بدون مولتی و غارت مولتی همر بکشید و بازی کنید و لذت بازی ببرید؟

قرار بود این سرور بات و مولتی نباشه؛متاسفانه هردوش بود هم بات بود هم مولتی زیاد

چرا مولتی هانتر با غارتهای میلیاردی و مولتی های امرداد برخورد نمی کنه؟

اقا توتال؛ غارت امرداد برات غیر واقع نیست؟یادته چقدر خودتو داشتی جر میدادی غارت شمال غرب غیر واقع است باید بزنیم

آدم نمیاد ناتارهای ساید خودش رو کاتا کنه =))) مگر برای اون ساید نباشه و قصدش خراب کردن بازیِ

قشنگ گفتید؛بس شما قصدتون خراب کردن ساید و بازی دیگران بود که بعد جدا شدن و تا به امروز همه ناتارهای اطرافون داره کاتا میشه

هر روز صبح باید 10 تا ناتاری که داره لینک سفید بر می گرده از لیست خارج کنید

اقا بسه اینقدر نقش بازی کردند تمومش کنید و به کثافط کاریهاتون ادامه بدید

سلام

بابت اتفاقاتی که برای شما افتاد ناراحت کننده بود ولی اینکه انتظار داشته باشی این توتال کاسه به دست بخواد پیگیر بشه تا همرها و دفاعی که از شما به ناتار زده شده برگرده؛ اشتباه

وقتی این شخص از روز اولی که تو این سرور اومد بنارو بر این گذاشت ,شمال غرب باید حذف بشه؛جنوب غرب باید حذف بشه و بعدش ما یه خاله بازی تو سرور داشته باشیم و تهشم واندر لب مرز اس ای صد می کنیم

و بعد اینکه شمال غرب حذف کردند؛گفت باید هر کاری که میتوانیم صورت بدیم تا جنوب غربم حذف کنه.

در نتیجه از این اتفاق بسیار بسیار خوشحال ه,

کلا اینا همین بنارو با امرداد دارن که دو ساید مقابل و همه کسایی که احساس خطر کنن؛باید حذف کنند و از سرور برن و

شک نداشته باش ساید شرقی در این کثافط کاری دست داشتند و از این بابت هم اصلا ناراحت نیستند و الانم که گفتید تو سرور می مونیم؛یه جورایی اون خوشحالی رو براشون زهرمار کردید

تحلیل

اس ای:

عامل اصلی ارسال انگل در ساید دیگه برا بقا و ادعای اینکه ما خیلی شاخ هستیم

ان دبلیو:

فرار از انگل های دو ساید شرق به کمک مولتی هانتر ,از قبیل اجازه دادن از مولتی اکانتی؛وی پی اس؛بات ؛خرید اکانت؛امار دادن از حملات و حجم دف در یک اکانت

گلد رایگان به دوستان

اس دبلیو:

به دنبال از بین بردن انگل های شرقی

نکته:

چنان طرف میگه کلاسیک,انگار بقیه از یه جای دیگه بازی شروع کردند

اقا تو که مدعی بازی هستی و فکر می کنی خیلی شاخی

در قدیم هم با مولتی و اینوع کثافط بازی خودتو شاخ کردی؟

بلدی یه سرور بدون کثافط بازی ؛یه سرور به انتهاش برسونی؟

کلا تیم مدعی بازی (کلاسیک) اصلا میی تونند بدون هیچ تخلف و تقلبی بازی کنند؟

ما که کلا شمارو میشناسیم؛کلا جفت پوچ هستید

پ ن:اقایان مولتی هانتر کمتر تلفن دوستاتنو جواب بدید

پی نوشت : یکی از فانتزی هام اینه که برم تو اتحاد لویال بچه های جنوب غرب برام گلد بگیرن بعد بگم من زرخرید نیستم بیام بیرون از اتحادشون !

شما با خرید اکانت و کوچ کردن از اس ای به ان ای فقط اومدید بازی بچه هارو خراب کردید

بهتره لکه نگ رو از پیشانیتون پاک کنید اگه بنارو دارید ان ای از این وضعیتی که خودتون درست کردید خارج بشه و این مسیر باز است

در غیر اینصورت

مثل خودتون برخورد می کنیم و تا تهشم تو سرور حضور خواهیم داشت

دیگه خود دانید

این امردادی که شما میگی ما نه در گذشته و نه در سروری روبروشون بازی نکردیم که بنای امدنمون در این سرور انها باشند کلا شناختی نداریم

به ما گفتند یه تراوینی باز شده که ادعا می کنن توش بات وجود نداره( دیدیم که داشت و دارن استفاده می کنن همین گروه ای که اسمشو میاری و ادمینم در جریان امر است ) گفتن مولتی بازی و ی پی اس وجود نداره(دیدیم همه مولتی دارن و وی پی اس هم استفاده می کنند؛باز این گروه ای که نامشو می بری از همه بیشتر داره و استفاده می کنه)

گفتند مثل سرور ای ار بعد فیلتر مولتی رید و این چیزا دیگه نیست(باز مشاهده میشه همچین چیزی وجود داره)

ما هم بر همین اساس بازی شروع کردیم و هدفمون از بازی هم لذت بردن بود

در نتیجه جمله ای که بیان داشتید به کل رد می کنم ؛چون بچه های اینور اصلا شناختی رو امرداد ندارند

موضوعات دیگه فکر کنم دیگه تکراری باشه بخوام باز حرفشو بیان کنم

دیگه همه در جریانش هستند,

شما و اقای مازیار با دروغ و هر چیزی دیگه جوری وانمود کردید ؛دو ساید دیگه متخلف و کثیف باز هستند و امرداد

ادمهای با شخصیت و با فهم و حرف مارو میفهمند ؛ولی ساید های دیگه نمیفهمند(یادت هست که تو جلسه چی میگفتی؟

چون امرداد بهاشون دوستیم و حرف همو خب میفهیم ؛و از گذشته بهاشون رفاقت دوستی داشتیم,عقل حکم می کنه که متا با اینها ببنیدم و شمال غرب و جنوب غرب چون شناخت نداریم و نمیدونیم کی هستند و مشخص هم نیست دو فردای دیگه زیر متا بزنن

نباید با انها متا کنیم

امیدوارم جمله خودت یادت نرفته باشه,خلاصه خب بلدید نقش بازی کنید و دروغ بگید و بزنید زیر حرف

ولی چون یه عده دوستان مخالف بودند و میگفتند امرداد تیم خیلی قوی است و با برنامه,متا بهاش بلانس سرور بهم می زنه

بگذریم حرفها دیگه تکراریه گفتنش دیگه فایده نداره

ولی اینم میگم و تمام

شما با سناریوی از قبل ترتیب داده شده,و اینکه شمال غرب بهمون توهین کرده,(بعدش گندش در اومد اصلا توهینی در کار نبود)و جنوب غربم گفته فعلا دنبال متا نستیم و پشت دستم با شمال غرب متاشو بسته(که اینم گندش در اومد و دوستان جنوب غرب جزییات اون جلسات بیان کردند)

رفتید با دوستان با فهم و شعورتون متا کردید

بعدشم که با نامردی تمام اون بلاهارو سر بچه های سایدتون در اوردید

نکته اخر

اگه دلتون واقعا با ساید است و میخواید ارامش به ساید برگرده و نوچه های امرداد در ان ای نیستید

این وضعیت پیش امده جمع کنید

- ما از ابتدا و زمانی که مسئولیت ساید رو به عهده گرفتیم، خیلی خوب می‌دونستیم که عده‌ای در ساید خودمون رجیستر کردن فقط به قصد زدن امرداد! و زمانی که تصمیم گرفتیم متا با جنوب شرق رو نهایی کنیم، خوب می‌دونستیم که با این عزیزان کمی دردسر خواهیم داشت. آیا به دردسرش می‌ارزید؟ بله صد در صد

شما از روز اولی میدونستی؟ نوستراداموس هستی شیطون؟

خب چرا نمیگی ما هم از روز اول اومدیم مسئولیت رو بر عهده بگیریم ؛این بود همجوره ساید مستعمره امرداد کنیم و با برنامه و هدف قدم در ساید ان ای گذاشتیم

وگرنه طبق روال گذشته و سرورهای قبل؛ مثل بچه ادم مینشستیم در کنارشون بازی می کردیم

متای دوستانه و رفاقتانه شما از روز 25 بازی صورت گرفته بود و کلا از همون اولاشم همین برنامه داشتید

اینقدر دروغ نگید

اقا این امرداد چیزی به حسابتون می ریزه؟

یا همون دیگه بالا وا نمیستیم و قرار بر این بود ساید رو بدیم دست شما بریم بیرون همتون رو بزنیم خودتون هم میدونستید

سلام

بس مشخص شد در هر دو صورت می زنید یعنی براتون فرق نداشت, وضعیت ساید چی میشه هدف زدند بود

ما هم همینو میگیم

,کلا بهانه بود تا دست پروده هایی که امرداد تو ان ای کاشته بود,نذار از این ساید خط حالی رو امرداد بی افته

دقیقا هدف از زدن الان هم سایدیتون همینه

میگم زشت نباشه اینو میگی، اینکه شمال غرب عملا بخاطر دفاع شمال شرق از دور خارج شد، زشت نیست؟
    چون خودشون یه ده باری گفتن کل اون همرها که دیوار شد عددی نبوده واسشون و علت حذف کاملا چیز دیگه ست، الان شما خلافش رو مینویسی میان شاکی میشن،

گرامی
    یا متوجه نیستید یا متوجه هستید خودتون رو زدید به متوجه نشدند

اولا از شمال سوال نکردم و بهتره خودشون بیان جواب بدند,و بهتره دفعات بعد وقتی شم مخاطب نیستی,خودتو وارد هر موضوعی نکنی و بری بشینی دفتو بسازی

ولی چون تازه اومدی تو سرور ؛برا دونستند جوابتو میدم ولی دفع بعد مخاطب نبودی,لطف کن چیزی ننویس

موضوع بحث دفاع به امرداد نیست,موضوع سر اینه اون اقا قشنگ و زیبا حرف می زد(برا اینکه جسارتی نکنم,میگم زیبا ...شما بخوانید همون دروغ)

از اول این اقا اومد زیبا و قشنگ؛جوری مسیر بندی کرد و جوری وانمود کرد, که ضعیف ترین ربع سرور امرداد است و ما نباید اجازه بدیم امرداد حذف کنه و هر جوری شده و به هر روشی شده یا با زدن یا دف دادن,اجازه ندیم توازن سرور بهم بخوره و اینجوری لذت بازی گرفته میشه

با این ادبیات زیبا؛همرو اوکی کردند.

البته نکات زیاده و از حوصله خارج

مثلا یکی از نکاتی که همیشه روش تاکید داشتند, و اینکه همه ذهنیت منفی رو سمت شمال غرب ببرند,

رو بحث غارت بود,اینکه شمال غرب غارتش عجیب غریب است

ولی یک هفته قبل پلن اخری شمال غرب و بعدش حذف

مقدار غارت امرداد و شمال غرب یک اندازه بود,,

سوالی که از ایشان داشتم اینه,براشون عجیب غریب نیست غارت امرداد؟

نکته اخر؛جناب اقای 60 سال سن؛اگه وجدانی تو وجودت است اگه کمی اندازه سر سوزن ....داشتی و وقت و هزینه و عمر کسایی که در اینجا میان بازی می کنند برا اهمیت داره و ارزش

لطف کن دیگه در هیچ سرور ورود نکن و اگه ورودم کردی,وقتی متوجه شدی دوستات در فلان ساید است برو پیش همونها باش و در کنارشون تلاش بکن برنده سرور بشند

نه اینکه بی وجدانی کنی و بی ....کنی کسایی که تو این مشکلات اقتصادی و مالی و بیکاری ,واسه اینکه کمی از اون دنیای اعصاب خورد کنی بدور هستند

بازیشنو خراب کنی

کاش وجدان داشتی و سر سوزنی هم داشتی ,که بازی اینو اون خراب نمی کردی

الانشم باز دیر نشده

اگه داری بسم الله و این گندی که تو ساید زدی رو جمع کن و اجازه نده هزینه هایی که این دوستان انجام دادن و براش وقت گذاشتند از بین بره

اگرم نداری که هیچ بشین حذف کن تا دوستات صد کنن و تو هم سهمی از این کاسه برده باشی

برادر من با تاکید بر توهمات خودتون که متا قبل از سرور بسته شده امدید هی میخوای منطقی حرف بزنی بنده هیچ متای قایمکی نبستم کدوم ادم احمقی برای متای قایمکی از کل اتحاد رای گیری میکنه تا وقتی متوجه کج فهمی خودتون نشدید و روی برداشت غلطتتون تاکید میکنید بحث بی نتیجست بارها انگ درغگو و....به من چسبوندید

اقا شما چقدر قشنگ حرف می زنید
    انگاری یادتون رفته تو جلسه ای که گذاشتی؛خودتو به اب آتش می زدی و میگفتی؛

اگه ما نریم سمت امرداد,شمال غرب امردادو می زنه و انها حذف می کنند؟ و اگه انها حذف کنن سرور دیگه از توازن می افته ؟

تو اون جلسه بهت نگفتند اقا امرداد؛تیم اندگیمی است و با سه چهار تا حمله و ده تا دیفالت صفر شدن بازی نمیذاره کنار

یه پا موندید به همه گفتید نه,من امار صد در صد دارم امرداد گفته ,من تا هفته بعد میرم رو حذف و اینجوری سر همه شیره مالیدید و وانمود کردید که اگه سمت امرداد نرید فرار می کنند؛

نمیگم دارید دروغ میگید؛و جسارتم نمی کنم ولی میگم چقدر قشنگ حرف می زنید؛چقدر زیبا ملت چیز فرض می کنید

این شما نبودید رو مخ همه راه می رفتید نباید اجازه بدیم سرور از توازنش بی افته؟چی شد که شمال غرب خواست حذف کنه و مشخص بود حذف می کنه باز اومدید دفاع دادید به امرداد؟

مگه تو همون جلسه نگفتند,امرداد انقدر قدرت داره همین الانشم سه ساید بخواند بزنن,باز صد می کنه,بس برنامه این باشه شمال غرب بزنه,کمی از قدرت امرداد کم بشه
    و در اون حلسه هم تصمیم بر همین شد فعلا متایی صورت نگیره ؛تا ببینیم شمال غرب برنامه اش برای ادامه بازی چی است

ولی شما دف دادید و کاری کردید عملا یه ساید از دور خارج بشه

موضوع سر 20 یا 30 یا 40 یا 140 کی دفاع به امرداد نیست؛موضوع بحث ادبیات قشنگتون است.

خب شما هدفتون این بود ,امرداد فرار نکنه و سرور از توازن نی افته بس چرا امروز بعد حذف شمال غرب باز رفتید سمت اس ای؟

یه نکته دیگه :گفتید غارت شمال غرب غیر وقع و غیر متعارف است؛ الان غارت امرداد اوکی است؟همچیزش قانونی؟ مشکلی نداره؟

لپ کلام اینجا بیان بکن,بگو ما جیره,دستمال,یا هر چیز دیگه ای که میخوان اسم روش بذارند

هدفمون اینه امرداد هر جور شده این سرور صد کنه؛سر همینم

هر کسی در هر ساید و حتی ساید خودی این اجازه رو نده,کاسه بدست گیران انو می زنیم تا خط خالی رو امرداد نی افته

موضوع اینه نوب ترین و بی اطاع ترین افراد تو بازی هم کامل اینو میدونه,امرداد فعلی خیلی راحت جنوب غرب میتونه از دور خارج کنه.

بس اینقدر قشنگ حرف نزن