Posts by FSH

ا

حریم خصوصی اشخاص، مانند مکالمات و تماس‌های تلفنی، حریم منزل و محل کار، نامه‌نگاری‌های سنتی و ارسال نامه الکترونیک و محتوای قرار و ملاقات‌های خصوصی، به حکم قانون اساسی و منشور حقوق شهروندی، غیر قابل تعرض است.

ضبط صدای اشخاص یا تصویربرداری غیر مجاز و بدون اطلاع، تجاوز به حریم خصوصی اشخاص محسوب شده و قابل تعقیب کیفری است.

استفاده از صدای ضبط شده اشخاص به عنوان مدرک در دادگاه، قابل اعتنا نبوده و نیست. اما ارایه‌کننده صدای ضبط شده اشخاص در مراجع رسمی و دادگاه، طبق قانون اساسی و ماده ۵۸۲ بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۷۵، قابل تعقیب کیفری است.

یک طرف : جنوب غرب بزرگ + شمال غرب خشمگین+ همرهای گنده و رکورددارن همر رومن شمال شرق

یک طرف : جنوب شرق جنگ زده + پاپ بازهای زیر 10 همر بالای 20 هزار شمال شرق

خیلی نامرد هستید ، ولی ما می مونیم تا نشون بدیم مثل شمال غرب نباید بازی رو بی مزه کرد و رفت ، می مونیم تا از گلدهایی که براتون خریدن و خرج شده لذت ببرید ، ما می مونیم تا شما دژمن های خشمگین، نیش خشم فروخفته خویش را در جان کشاورزان خسته فرو کنید ،

ما می مانیم و با شما می جنگیم با فیدرهای خودمان !

پی نوشت : خیلی نامردین فیدرهای عده ای خسته رو بزنید

سلام داداش ایرج گل

قصد دخالت تو سیاست های داخلیتون رو ندارم ولی میدونستی که همین حسین جانی که در موردش اینجوری نوشتی رکورد همر رومن تراوین دستش هست ؟ اگر اینو میدونستی و یه همچین پتانسیلی رو از سایدت میخوای بگیری که هیچ . اگر هم نمیدونستی امیدوارم بعد از این جمله یکم فکر کنین و دوباره تصمیم بگیرین .

پ.ن: حسین جان حداقل شات لانچ شدن همرت رو میدادی بهشون که اینجوری از بالا به پایین بهت نگاه نکنن :D

سلام

ممنون می شم ، لینک رو بدین ، کدوم سرور بوده ، نرمال بوده یا اسپید ؟ تیم های مقابل کی بودن ؟ به کجا خورده ؟ واندر زدن ؟

خیلی وقته همر خوب رومن در سرور نرمال ندیدیم ، ما پاپ بازها از این چیزها می بینیم ذوق می کنیم

پی نوشت : فقط اگر سرور نرمال تراوین بود بدین عکس و لینک رو

سلام حاج حسین

من حداقل سه پست گذاشتم که ما در حال کشاورزی هستیم و به ما کاری نداشته باشید ، حالا شما میای و میگی اینها فقط فیدر می سازن و کشاورزی می کنن ، برادر گلم سبک بازی ما پاپ بازیه ، حوصله همر و این جنگولک بازی ها رو نداریم ، اونها رو میدیم دیگران بسازند ، خیلی همت کنیم کمی دفاع می سازیم تا فیدرها رو نزنن ، عوضش وقتی واندر رو برامون گرفتند ( خودمون همر نداریم که بگیریم ) خیلی می تونیم منابع بدیم بهش ، دفاع هم همت عالی هست حالا یک بیشتر یکم کمتر بالاخره نفری 2-3 هزار تا می تونیم بدیم ، بقیه ساید هم معمولن می زارن ما صد کنیم که رزومه مون پر بشه ، چون دلشون برای ما می سوزه ، تاریخ نشون داده که ما همین جوری سرور ها رو می بریم .

بالاخره این هم یک سبک بازی است ، من فقط موندم شما که اینهمه همر دارید چرا نمی زنید این کشاورزان پاپ باز رو بترکونید ، من عرض کردم عزیز برادر عده ای کشاورز خسته می خوان پاپ بازی کنن ، دلیل متای ما با جنوب شرق هم این بوده که قول دادن نه از ما همر بخوان و نه دفاع ما هم پاپ بازی کنیم و گلد بزنیم و حال کنیم ، ازشون قول گرفتیم که کتیبه های ما رو پاکسازی کنن چون حالشو نداریم پاکسازی کنیم ، واندرها رو هم ما منابع می دیم اونها دفاع می دن !

دیگه برات بگم گلم که بقیه سرور راحت باشند و هیچ نگران نباشند همان طور که حاج حسین و رفقا می فرمایند این متا هیچ خطری برای کسی ندارد و فقط موجب آرامش عده ای پیرمرد است که می خواهند نان و ماست خودشان رو بخورند . و هی فیدر بزنن عشق کنند !

در ضمن عده ای پاپ باز کشاورز که حال غارت هم ندارند رو اینقدر اذیت نکنید ، تازه توافق کردیم که اگر ما رو بزنید بچه های جنوب شرق شما رو بزنند ، به ما هم دفاع بدن از بس که دلشون برای ما سوخته و ما رو دوست دارند ، یه همچین پیرمردهایی هستیم ما !

چیزی هم از ما نخواستند، شما بودید متا نمی کردید ؟ تازه تیرداد به من قول داده که دهکده هاشو بده من چیف کنم که پاپ خوب بیاد بالا !

پی نوشت : بهترین سیاست ، صداقت است.

پی نوشت : تیردادجان اون درشکه های مصری شما دیگه کاربرد نداره !

دوستان شمال شرقی که فکر می کنند اکثریت هستند ، اقلیت رو حذف کنید و ساید رو به دست بگیرید ، اینهمه هیجان بی مورد است دوستان خوب و نازنین .

شمال شرق که خلوت بود با حذف 18 اکانت ، خلوت تر هم میشه ، فکر کنم همین حالا شمال غرب بیشتر از شمال شرق پلیر دارد ، جنوب غرب هم که همتراز جنوب شرق پلیر دارد ، نمی دانم چه چیزی بالانس نیست !

پی نوشت : تعداد همرهای هر ساید احتمالن متفاوت با تعداد اکانت هاست شاید تعداد همرها متناسب با ادعاها هم نباشد

پی نوشت : بهتر نیست ساید غربی زودتر سروسامان بگیرد و آماده شود ، از لحاظ تعداد پلیر سمت غرب هنوز سنگین تر است

می دانم این سرور مملو از جنگ و بزن بزن و تخریب و هیجان خواهد بود ، عزیزانی که عاشق اینگونه سرورها هستند کمی تامل کنند و بمونند برای دیدن یک سرور خوب و دیدنی ،

پی نوشت : تیرداد جان شما که دفساز هستی ، با چی میخوای ما رو بزنی ؟ ولی من قول می دم اینقدر روت فیک بزارم که شب ها خوابت نبره !

من نمی دونم چرا بابا اندک کشاورز خسته و مظلوم و مستعمره در شمال شرق باینقدر تحت فشار بی امان باشند ، خسته شدیم از بس تنش ، از بس جنگ ، آخه مسوولین چرا رسیدگی نمی کنن ؟

این چه سروری است ؟

بزارید تحت حمایت جنوب شرق بزرگ و جنوب غرب جنگجو ما به کشاورزی خودمون برسیم ، تنها مشکل باقیمانده کلین کردن دفاع کتیبه هاست که اگر کمک کنید ما هم چند تا کتیبه داشته باشیم که آخر سرور پشت سرتون نگن ، نو سرور کسی نبود 100 کردین .

قدر ما رو بدونید ، زیاد به ما فشار بیارید ، جای ارتقای کشتزار می زاریم رو حذف ، چقدر آخه ؟

لامصب ها سنگ هم بود تا حالا زیر اینهمه پست و فشار له شده بود ، چشمتون به همین چهار تا دونه غارت ساید ماست ؟

عجبا !

پی نوشت :،تاوان 50 روز دیر اومدن ما رو کی میده؟ بهنام ، سعبد ، البرز، تیرداد ، عجالتا نفری 40 هزار منبع بفرستید تا بچه های جنوب غرب هم در گلریزان مشارکت کنند

پی نوشت : به شمال غرب چند روز وقت میدین برای ریکاوری ؟ دو‌برابرش هم به شمال شرق بدین میشه همین حالای شمال غرب 😂

پی نوشت : دوستان حنوب غربی بنده از قلب شمال شرق عرض می کنم ، نزارید ما شرمنده بشیم وقتی از ما همر یا دفاع خواستید ، بزارید همون آبرومون پیش بروبچ امرداد بره ، اونها هم می گن دفاع فرستادن ، فقط برای آبروی ماست ، فقط موندیم همر رو چه کنیم 😂، تنها راه حلی که به ذهن ما رسیده فتوشاپ پیشرفته است !

من نمی دونم چرا اندک کشاورز خسته و مظلوم و مستعمره در شمال شرق باید اینقدر تحت فشار بی امان باشند ، خسته شدیم از بس تنش ، از بس جنگ ، آخه مسوولین چرا رسیدگی نمی کنن ؟

این چه سروری است ؟

بزارید تحت حمایت جنوب شرق بزرگ و جنوب غرب جنگجو ما به کشاورزی خودمون برسیم ، تنها مشکل باقیمانده کلین کردن دفاع کتیبه هاست که اگر کمک کنید ما هم چند تا کتیبه داشته باشیم که آخر سرور پشت سرتون نگن ، نو سرور کسی نبود 100 کردین .

قدر ما رو بدونید ، زیاد به ما فشار بیارید ، جای ارتقای کشتزار می زاریم رو حذف ، چقدر آخه ؟

لامصب ها سنگ هم بود تا حالا زیر اینهمه پست و فشار له شده بود ، چشمتون به همین چهار تا دونه غارت ساید ماست ؟

عجبا !

پی نوشت :،تاوان 50 روز دیر اومدن ما رو کی میده؟ بهنام ، سعبد ، البرز، تیرداد ، عجالتا نفری 40 هزار منبع بفرستید تا بچه های جنوب غرب هم در گلریزان مشارکت کنند

پی نوشت : به شمال غرب چند روز وقت میدین برای ریکاوری ؟ دو‌برابرش هم به شمال شرق بدین میشه همین حالای شمال غرب 😂

پی نوشت : دوستان حنوب غربی بنده از قلب شمال شرق عرض می کنم ، نزارید ما شرمنده بشیم وقتی از ما همر یا دفاع خواستید ، بزارید همون آبرومون پیش بروبچ امرداد بره ، اونها هم می گن دفاع فرستادن ، فقط برای آبروی ماست ، فقط موندیم همر رو چه کنیم 😂، تنها راه حلی که به ذهن ما رسیده فتوشاپ پیشرفته است !

یادمان باشد این یک بازی است ، بیش از حد موضوعات رو پیچیده نکنید !

دشمنی ذاتی یا دوستی ذاتی با کسی وجودندارد ، خاک مقدس و این اراجیف هم نداریم !

اتحاد مقدس هم اراجیف مطلق است ، هیچ اتحادی از قدس ( بهشت ) نیامده است !

راحت باشید و از بازی لذت ببرید ، فقط مسیر را به سمت بالانس بودن سرور ببرید والا بردن سرور یک طرفه هیچ لطفی ندارد!

بعد از تشریف فرمایی یا هرچی که خودشون یا حریفانشون میگن ، توسط بزرگترین و خوشنام ترین و گولاخ ترین بازیکنان دژکوب در جهان و بخش شمال غربی کهکشان راه شیری ، درمورد وضعیت سرور کمی دوستان سایدهای مختلف نظر بدن ببینیم چند چندیم !

نظر بنده :

شمال شرق : خسته تر از خسته هستند و شیشه بشکسته اند (واقعن آخرش نمی دونم چی میشه این ساید با اینهمه خستگی مفرط )

شمال غرب : کلی کراپ 15 خوب آزاد شده و احیای مجدد قدرت شمال غرب

جنوب شرق : مغرور و کلی گندم خور دفاعی مفت خور رو دست مانده

جنوب غرب : آماده سازی برای جنگ های کتیبه ها

پی نوشت : بنده خدا جوری میگه همه منو می شناسن انگار رییس جمهور علی آباد کتول بخش سفلی منطقه ده بالاست !

پی نوشت : "هیچ صیادی در جوی حقیری که به گودالی میریزد، مرواریدی صید نخواهد کرد ."

زنده یادفروغ فرخزاد

به سعید عزیز تسلیت می گم ، خدا رحتمشون کنه و صبر بده به خانواده ایشان.

خداوند پدر آقا حسین را هم بیامرزد به ایشان هم تسلیت میگم

خواهشمندم حذف نکنید . به خاطر سایدهای شمال شرق و جنوب غرب :thumbup:

ما به خاطر شما اومدیم لذت ببریم

ارادتمند همه بروبچ تراوین

فرشید

لقمان جان سلام ،

اگر جلوی دمپایی های ما دف بچینید که معلومه ادمین گفته ، چطوری تشخیص دادین که شمال شرق میزنه وقتی همه سرور به شما فیک دادن و فقط قرار بوده شمال شرق دمپایی بزنه و از طرفی نیرو هم نداره فیک بزنه ، شما به این سوال جواب بدی به نظر مشکل سرور حل شده است .

من همین جا اعلام می کنم روش من کاملن علمی است .

به خروجی های پلن من فکر کنید ، همه راضی میشن ، جنوب شرق مبرا میشه ، شمال غرب خیالش راحت میشه ، جنوب غرب خوشحال و متحد می شن ، شمال شرقی های داغون تر از داغون هم چند تا کپ میزنن که آرزو به دل نمونن !

پی نوشت : سعید عزیز اگر این پلن اجرا بشه من قول میدم بیام رو اکانت شما بازی کنم :*

در مورد منابع گرفتن ویانا ناراضی بودید همون موقع میگفتید، تا اونجا که یادمه 50 روز افتخار میکردید به دیوار کردنش :)

بعد سرور بغلی وسط ویو های سیمش نمیشه اینسرت کرد ! واسه همینم دلیلی وجود نداره ادمین دخالت کنه ..... !

گودرزو با شقایق نامزد نکنیم !!!

پ.ن: فرشید من گفتم بیا کجو کوله کردی خودتو اما مازیار و مهدی عشقی گفتن اومدی؟!!!

گلدهای تعدیل و زمان ساخت رو هم برگردوندند ؟ آقا نمیشه یه باگ هم به من بدین ؟

به نظر من شمال غرب حذف نمی کنه و به خاطر بقیه ساید ها و برای اینکه این دورهمی به هم نخوره ادامه میده ، دم همشون گرم!

آخرین تحلیل سرور :

1-شمال غرب : شجاعان عجول دوست داشتنی که خیلی خوب هستند و قابل احترام!

2- جنوب شرق : سرور خراب کن های لعنتی دف درست کن سریع !

3- جنوب غرب : سیگار رو لب و لبخند مرموز و از پشت بوم دعوای همسایه نگاه کن !

4- شمال شرق : در حال آبیاری باغ ، خسته ، منتظر گلد ساپورت !

باز هم تکرار می کنم بهترین کار اینه که شمال شرق تست کنه بروبچ بالا هستن با جنوب شرق یا نه ! به پیشنهاد من فکر کنید ، ما که کلن 7 تا دونه دمپایی تو ساید داریم ( بچه ها از اونور میگن لو نده ) سه راند می زنیم جنوب شرق ( روهم میشه یک راند معمولی ) سه ساید دیگه هم فیک بدن ، معلوم نشه مال ما کدومه ، چون ما فیک بدیم تموم میشه نیروهامون ;( اگر دیوار شد حتمن بهشون از پنل امار دادن 8o ، اگر هم نشد معلوم میشه حق با امرداد بوده و بهنام تقلب نکرده !

اینجوری هم امرداد چیزی از دست نداده و تازه گرم شدن و باید برای ما به خاطر گرم کردن گلد بگیرن ، هم شمال شرق یاد میگیره که بازی فقط کشاورزی نیست ، هم قهرمان های شما کلی لول میگیرن ! هم سه ساید با هم تمرین کردند و شمال غرب حذف نمی کنه! وین وین وین وین شد

پی نوشت : بهنام ببین چقدر من به فکر تو هستم که معلوم شه بی گناهی ، از زیر بار گناهانت دارم میارمت بیرون تبرئه شی! در مورد آمدن به سرور هم راستش فهمیدم از پیمان که جعفر هست ، پنج دقیقه بعد مهدی اکانت داد دست ما ! بعد هم فهمیدم که مازیار عزیز رییس کل ماست کلی بیشتر حال کردم ، ضمن اینکه امیر وال عزیز هم هست!

بودن تیرداد تو تیم شما رو اعصاب منه ! پیرمرد دفساز لعنتی:*! همیشه دف داره تو دست و بالش حتی وقتی میگه اصلن ندارم، حتی یک دونه ، قسم هم خورد شما باور نکنید ، حتمن 100 هزار تا داره ! اون ها رو هم فرستاد مطمئن باش باز 100 هزار تا دیگه هم داره ! آخرش که سرور تموم میشه هم میگی این دفاع رو چرا رو واندر نفرستادی ، میگه شاید سرور بعدی لازم شد:S

به نظر من شمال غربی ها حذف کنن برن بهتره ، من لب مرز شمال غرب هستم و چون دیر اومدم یک کپ 75 درصدی ضایع دارم و اگر حذف کنن من برم یک 150درصد توپول بگیرم که بیشتر خوش بگزره !

نکته بعدی هم اینکه برید هم اتفاق مهمی نمی افته و احتمالن کشاورزان خسته و بروبچ جنوب غرب روی هم با باقی مانده شمال غرب هماهنگ میشن ( قبلش هم با امردادی های عزیر توافق می کنیم که بالانس سرور اتفاق بیافته ) از همین حالا تا آخر سرور می زنیم و می خوریم و لذت میبریم ، اخرش هم واندر شمال غرب رو با همکاری همدیگر میاریم بالا جشن 100 کردن رو برای اولین بار در تراوین به صورت دست جمعی همه سرور با هم میگیریم !

پیشنهاد : می خواهید ما یک راند بزنیم جنوب شرق رو ببینیم رسول بهشون آمار میده یا نه ؟ اگر دفاع کردن شمال شرق هم حذف کنه ، اگر نکردن و کپ هاشون خورد یعنی داش رسول آمار نمیده ! 8o اینجوری خیال همه راحت میشه !

به نظر من همانطور که همر زودهنگام مشکلات گندم خور ایجاد میکنه و مانع رشد اکانت میشه ، دفاع زود هنگام هم موجب از دست دادن منابع ساید برای دفاع های بی مصرف میشه ! مخصوصا که غیر از شمال غرب کسی متمایل به جنگ زود هنگام نیست که بروبچ شجاع ما دارن میرن و کشاورزان شمال شرق و دلاوران جنوب غرب هم که به نظر علاقه ای به جنگ قبل از کتیبه ها ندارن ،

در انتها باز پیشنهاد می کنم شمال شرق تست کنه این نامردهای امردادی رو !

پی نوشت : سعید جان ، اینور کشاورزی ادامه پیدا کنه از واردات گندم در کشور بی نیاز می شیم !

پی نوشت : بهنام بیا پیشنهاد منو قبول کن ، لامصب ها شما خیلی قوی شدین اینهمه دف رو چطوری می خواین گندم بدین تا کتیبه ها ؟

دوستان عزیز شمال غرب ، حذف اکانت در این وقت سرور بسیار زود است ، تیم امرداد هم تیم خوبی است اگر دفاع کرده هم زیاد عجیب نیست ، اطمینان می دم از بازی لذت می بریم ، اگر هم مشکلاتی هست با همفکری و صحبت لیدرها حل میشه ، بهتره که لذت بازی چهار ربعه رو خراب نکنیم

پی نوشت : دوستان خوب و عزیز اکانت بهتر پیشنهاد می دن ، لطفن همه سایدها پیشنهاد بدن تصمیم بگیریم :)

به نظر من جالبترین بخش این مقطع از سرور ، حتی جالبتر از درگیری هاش و کل کل هاش ، بخش تاپ تن پیشرفت بازیکن هاست :) 10 تا اکانت با یک نژاد و یک دهکده و هر 10 تا از یک ساید :)

عده ای کشاورز خسته و پاپ باز که دیر رسیدن به سرور 😂

تیرداد جان درمورد اینکه فروم باید جای بحث و تبادل نظر در مورد همه سایدها باشه با شما کاملن موافقم ، امیدوارم این روند فروم ادامه دار باشه و ظرفیت شنیدن حرف های مخالف رو داشته باشیم ، از دیروز اکانتی را تحویل گرفتیم به همت بروبچ قدیمی که در خدمت شمال شرق باشیم ، روزهای زیادی از سرور عقب هستیم ولی با یک کپ نسبتا ضعیف مجبوریم که بسازیم و خدمت کنیم ، تعداد پیرمردها زیاد نیست ولی خب اصول کار تیمی و در اختیار تیم بودن و از همه مهمتر شب نشینی های مافیا ، موجب خرسندی است و یادآور دوستی های قدیمی ، خلاصه حسابی جات خالیه ، عادت ندارم تیم دیگری باشی ! نمی دونم چطوری باید حالتو بگیرم تو فروم :)

اوضاع سرور از نظر من با توجه به خواندن فروم و آمار اتحادها و وضعیت پلیرها :

شمال شرق : کشاورزان خسته

شمال غرب : گرگ های شجاع

جنوب شرق : باران دیده های حرفه ای

جنوب غرب : جنگجوهای جدی

پی نوشت : میشه کل سرور بجنگیم بعد آخر سرور همه با هم واندر 100 کنیم برنده هر چهار ساید باشند ، به ما پیرمردها هم شانس پیروزی بدین مردان جوان !

پی نوشت : تعداد پلیرهای کل سرور چند نفر است ؟ تخمینی وجود دارد ؟

سلام بر همه عزیزان تراوبن باز

چقدر خوب که سریع جنگ رو شروع کردید ، آفرین 👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽

کلی خوندم ولی نفهمیدم تیرداد وسط امردادی ها چکار می کنه 😂 تیرداد سلام عزیز دل 🥰

هنوز خلیج فارس بازی ادامه داره؟ آیدین باز قهر کرد رفت ؟ همه چی تکراری شده چرا !

جنوب غربی ها این سرور می مونن تا آخر سرور ؟

شمال غربی ها عرق تند زود تب نکنه 😉

شمال شرقی ها خجالت نمی کشید ؟ کشاورزهای لعنتی !

بهنام جان سلام عرض شد ! خیلی دوست دارم به خاطر مرام و اخلاقت 😍

پی نوشت : پی نوشت می نوشتیم وقتی مد نبود !

پی نوشت : کل تعداد بازیکن های سرور چند نفره ؟ به 500 نفر میرسه ؟

دلم برای همتون تنگ شده بود

سخن آخر: هنوز توی فروم اتحادها حضور و غیاب می کنن تا امتیاز اتحاد بره بالا؟ ملکه داریم هنوز؟ مسوول فروم اتحاد هنوز مهم‌ترین پست سازمانی است؟