Posts by FSH

حاج حسین جان

می تونم ازت درخواست کنم از اونجا بیای بیرون و بی خیال بشی ادامه این سرور رو ؟ موندن در این وضعیتی که هستی در شان شما نیست ، من بقیه رو نمی شناسم ، شما رو می شناسم واقعا خوب نیست

گروه خونت به اون بروبچ نمی خوره دادا

اینو صادقانه و به حرمت دوستی قدیمی خودمون عرض کردم

🍷

دمت گرم مملی جان عالی هستی و پلن هات هم مثل خودت عالی هستند ، اگر هم بازیکنی عقب یا جلو میزنه ، فدای سرت مهم نیست ، مهم اینه که لانچر نداریم و خودمون داریم می زنیم ،

حاج حسین جان دستت درد نکنه اومدی غارت کردی نصفه شبی ، به امید اینکه لاست بخوره همر ، ولی اگه صفرهای همر دهی که غارت کردی نگاه کنی می بینی که لاست نخورده و سالم رسیده به مقصد ، بعد اینهمه سال بازی کردن احتمال می دادیم که میزبان دوست قدیمی خودمون باشیم و موارد احتیاطی لحاظ شده بود .

فقط اون گندم رو خودت پس بدی بهتره ،

به بچه ها گفته بودم که از اکانت ما سمت حاج حسین اتک ندید ، با هم هم سایدی بودیم زمانی و دوست ندارم از اکانت ما اتکی روش بره ، خب یکی از بچه ها طبق پلن نزد و ما مجبور شدیم که جایگزین کنیم کاتاهای خودمون رو جای اون ، دیگه دیشب دیدم اومدی مهمونی کلی گندم هدیه دادیم ببری ، ولی خب هر اومدنی یه رفتنی داره !

پی نوشت : جنوب غرب دعوا تموم شد ؟ کی شیرینی میدین ؟

پی نوشت : خانم سبیکه همبازی قدیمی هم دستش درد نکنه که مثل همیشه بهترین است

یوسف جان سلام

واقعیت اینه که وقتی تو فروم نوشتم جنوب غرب دچار اختلاف خواهد شد ، غیر از تحلیل از وضعیت تیم های حاضر در جنوب غرب و تحلیل شرایط سرور هیچ ورودی دیگری نداشتم ، آینده نگاری یک علم است و با غیبگویی و جادوگری فرق دارد ، دلیل بازی کردن تراوین بنده هم تمرین مهارت های علوم مدیریتی است .

خدمت شما باز پیش بینی می کنم :

سناریو شماره 1- شمال غرب از ترس ، حاضر به متای با شما نیست و تنها می مانید و تک تک می خورید

سناریو شماره 2- متای غرب شکل می گیرد و بازی متعادل می شود

سیاست شما تعیین کننده است و چون سیاستمدار نیستید ، سناریوی شماره یک محتمل تر است

یوسف جان شما زمانی فرمودید که می گذارید ما اسلحه خودمان را انتخاب کنیم و شما از سر بزرگواری و اعتماد به نفس ، این آوانس را داده اید ،حالا مشخص است که آن سخن گزاف بوده است .

پیشنهاد می کنم :

1- بلافاصله با شمال غرب اگر پذیرای شما باشد متحد شوید

2- از مازیار جان درخواست کنید برای ساماندهی به شما امان دهد ، بدیهی است که هر امان نامه ای ، باید تاوانی هم داشته باشد

3- متمرکز بر تغییر تیم پلنری و دفاع شوید و از ظرفیت افراد خودتان بهتر استفاده کنید

4- برای بعد از کتیبه ها از هم اکنون متمرکز شوید

5- مدتی فروم را ترک کنید و به بازی برسید

6- متای غرب را دست کم نگیرید

ارادتمندم

🌺🌺🌺🌺

حاج حسین اول صبح ، جای اینکه مواظب اکانتت باشی مواظب فروم هستی برادر ؟!

جای این حرف‌ها کمی دفاع جمع می کردی ،بازی ایزی مد شد که !

جنوب غرب هم که دفاع رو پس کشید ! دیگه چه فرقی می کنه مازیار جان و آقا مازیار و مازیار خان ، مازیار جان هستند ایشون ، خیلی هم دوسش داریم،

پی نوشت : باز هم فکر می کنم حذف اکانت حتی همین حالا گزینه بهتری است!

از ویژگی های مهم زرخرید بودن این است که کم کم تمام اختیارات خود را واگذار می کند و تبدیل به عروسک خیمه شب بازی می شود

اصول ارزشی خود را می بازد و کم کم احساس بی هویت بودن و بی شخصیت بودن می کند

انتهای مسیر سرخود و خسته ، عذرخواهی می کند و گناه گناهان خود را بر گردن این و آن و زمان و آسمان می اندازد

همه اینها را گفتم که عرض کنم

هیچ راهی برای خروج از این بن بست نیست !

لویالی های عزیز ، بهتر نیست کمی تعقل کنید و از بازی احساسی دست بردارید ؟!

تحلیلی از سرور تقدیم عزیزان

1- شمال شرق :

پاییز غم انگیزی را برای برخی عزیران پیش بینی می کنم ، لویال های زرخرید ، بهتر نیست بی خیال بشید ، پست های در این فروم ، برای همیشه باقی می ماند و در هر سروری در هر کجا عکس هایش گذاشته خواهد شد.

2- جنوب شرق :

اینهمه همر رو می خواهید چکار کنید ؟ به نظر کمی زیادی ساختید ، امیدوارم ترشی نشه !

3- جنوب غرب :

آیا از شما بخاری بلند خواهد شد ؟ آنهمه ظرفیت به دلیل بی کفایتی چند نفر بر باد رفت ، اینهمه بی کفایتی در تاریخ تراوین ایران ماندگار خواهد شد ، سرورهای بعدی بهتر است بازیکن عادی باشید دوستان عشق لیدری !

4- شمال غرب :

ریکاوری بسه ! اینهمه غارت و تروپ دیگر بس است ، به نظر شمال غرب به بازی برگشته است ، لیدرهای جدید شمال غرب انتظار می رود کمی در فروم سیاست های خود را شفاف سازی نمایید ، صنم شما با جنوب غرب برای ما مهم است ، اگر سکوت کنید به حساب صنم شما می گذاریم !

سکوت شما به معنای متای غربی است مگر آنکه شفاف در فروم راه خود را از این زرخریدان و زرفروشان حیله گر جدا کنید

پی نوشت : بزودی در غرب سرور تغییرات را شاهد خواهیم بود و به نظر تغییرات مثبت و به نفه بازیکنان مظلوم جنوب غرب است که اسیر دیدگاه های افراطی عده ای خوش نما و عاشق ریاست شده اند

هممون که میدونیم دیگه چطوری دارن میبرن بازی

حسین جان سلام چطوری میبرن ؟ میشه توضیح بدی ؟ شما اگر کمی صبور بودی حالا جور دیگه پست میذاشتی ، با کمی صبر ، تحمل ، سیاست و حمایت بازیکنان و ساختن تروپ و افزایش سطح کراپ ها و حمایت از لیدرها بازی رو میبرن ، زیاد سخت نیست ولی خب کمی عجله کردی رفیق قدیمی !

پی نوشت : هر وقت آقا ناصر از سرور رفت بگید ما هم از بلک لیست درشون بیاریم

پی نوشت : پیش بینی می کنم زمان کتیبه ها اختلاف در شمال غرب رونمایی خواهد شد.

برادر نه لویال ن بعضی از خودتون لیدری نوکریتونو قبول نداره

بخصوص شما

تو کف شکستن رکورد میمونی;)

ذرات بنیادی جدیدی کشف شده ؟ نوکریتونو ، مثل نوترینو و اینها است ؟

لیدری نوکریتونو چی هست ؟

ممنون می شم توضیح بفرمایید ، در ضمن کوچ پرستوهای عاشق رو تبریک می گم ، شما هم رهسپار شدین ؟ انشالله غذا و آرامش و امنیت برقرار باشه ، اونجا رفتید اتحاد جداگانه نزنید ، بهتره در اتحادهای منطقه ادغام شید به نفع سایدتون هست ،

تحلیل سرور :

1- شمال شرق :

در حال پاکسازی دوستان عزیز لویالی و تلاش برای بدرقه دوستان تا دم در تا سوز نیاد

2- شمال غرب :

در حال غارت منابع فراوان و حمایت از دوستان شمال شرق که بدون پرداخت زر انجام می شود و فقط از منافع پاچه خواری حاصل از گوشه چشم انداخته شده به ملیجک ها را ، لذت می برند ، دمشان گرم ولی روزهای سخت بعد از کتیبه ها در انتظارشان است

3- جنوب شرق :

بازسازی شده ، غارت کننده ، همرسازی فراوان و بازی گربه مانند با جوجه های زرد کاکل زری

بعد از کتیبه ها سیل حملات را راهی جنوب غرب خواهد کرد

4- جنوب غرب

بی روحیه، بازنده مطلق در فروم ، ترسو ، پشیمان از حمایت از انگل های شرق ، در آستانه اختلاف داخلی ناشی از سیاست های غیر حرفه ای ، پلنرهای ضعیف که مورد تایید دو تیم دیگر نیستند ، در آینده از هم خواهد پاشید و تبدیل به دو تیم خواهد شد که منجر به استعفای برخی از لیدرها می شود ولی دیگر دیر شده است ، در زمان کتیبه ها چرخش کتیبه ها در این ساید بسیار سخت و همراه دردسر خواهد بود

دو ماه بعد از کتیبه ها سی درصد جنوب غرب حذف اکانت کرده اند

این بود تحلیل من از سرور

خواهشمندم از چارچوب ادب و نزاکت خارج نشویم و با ادله به تحلیل ها پاسخ دهیم

ارادتمند همه از جمله دوستان عزیز

واقعن دیوار شدن همر زیبای رومن دردناک است ، دلایل دیوار شدن به نظر شما کدام است ؟

1- بی کفایتی پلنر

2- بی سیاستی لیدرهای ارشد

3- ترس زیاد از باخت مفتضحانه

4- مهم نبودن وقت و پول پلیر از نظر لیدرها

5- رها شدن از شر همر پلیری که بهش شک داشتند

6- همه موارد !

پ.ن: من یه توضیح کوچیکی بدم، تو این سرور 10-15 تا از بچه های کلاسیک حضور دارن که تو ربع های مختلف و بیشتر شمال شرق بازی میکنن، اما لازمه بگم هیچوقت تیم کلاسیک به اون حالت سنتی سابق که از قبل شروع سرور تیمش رو میبست ، شورا تشکیل میداد، سرور رو با قدرت و سیاست مشخص استارت میزد، حضور نداشته، بچه های کلاسیک باز که به این زنجیره وصل هستن بین 45 الی 100 نفر هستن، که ماها نهایتا یک چهارمش هستیم.

ضمن تایید سخنان شما ، در آخرین سرشماری 137 نفر بودیم ، که دوباره با بروبچ اولین سرور 2x ،شمردیم شد 153 نفر که البته بچه های شاخص سه اتحاد آس+والس+تری دات هستند

برای پاسخ به چند جمله نیازی به گذاشتن پست‌های کوتاه نیست

رضا گارد

سلام رضا جان

من این جمله رو نفهمیدم ، یعنی چی که برای پاسخ دادن به چند جمله ، نیازی به جواب کوتاه نیست

یعنی روده درازی و سخن سخیف طولانی بهتر از نغز گویی و سخن موجز است ؟

فکر کنم ادبیات پارسی به شما بدهکار است 🤣

ارادت فراوان

یوسف جان

چیزی که برای خودت نمی پسندی برای دیگران هم نپسند ، شما وسط شمال شرق دفاع ریختی و زر خریدی و سرقت کتیبه قول گرفتی و برده داری کردی و نهایت بی اخلاقی رو به خرج دادی ، حالا ما رو از سر بریده می ترسانی برادر؟

فرهنگ عامه :

ضرب المثل ترکی:

اوستورانین گاباقیندا سیشمیسن دیر به گوتون یوخودی

یوسف جان بنده عرض کردم که دوستان خوبی در ساید غربی اعلام آمادگی کردند که با توجه به ناراحتی از دست لیدرهای غیرحرفه ای نسبت به اعلام خودمختاری بعد از کتیبه ها اقدام کنند تا روح حقیقی جنوب غرب را دوباره احیا کنند و از رفتارهای غریب عمو قناد تبری بجویند ، پیشنهاد کردند که تبادل کتیبه جهت تقویت این عزیزان هم داشته باشیم و درخواست داشتند که کمکشان کنیم خدمتشان عرض کردیم که تا قبل از کتیبه ها فعلن در محضر شما باشند شما هم به فکر دفاع از لویال باشید برای شما بهتر است ، فقط زودتر عرض کردم که این تبادل نظرات و کمک ها فقط در جهت جبران زحمات شما برای زرخریدان انجام می شود ! بعدن فریاد وامصیبتا در فروم راه نندازید.

قانون سوم نیوتن :

هر گاه جسمی به جسم دیگر نیرو وارد کند، جسم دوم نیرویی برابر انرژی پتانسیل یا جنبشیِ ذخیره در خود و در جهت مخالف نیروی جسم اول به جسم اول وارد می‌کند.

پی نوشت : متا جسم محسوب میشه ؟

دوست عزیز

اولن : شما ببازید مردانه نمی بازید ، زرخرید کردن عده ای جاهل جزو مصادیق برده داری است و خلاف منشور سازمان ملل !;)

دومن : قانون سوم نیوتن را در درسهای حقوق درس نمی دهند ولی حتمن مطالعه بفرمایید.8)

سومن : اخلاق و شرافت و آبرو را وقتی برای زرخریدان دفاع فرستادین قورت دادین یک آب هم روش !:thumbdown:

چهارمن : منتظر هر حرکت در چارچوب الگوی رفتاری خودتان باشید .:thumbup:

پنجمن : حق باوران مهمترین مشکلشان با شما و عمو قناد شمشیرزن است <X، بهتر است جای فروم به اکانت خودتان بیشتر سر بزنید :/

پی نوشت : با دستمال کثیف نمی شود شیشه را تمیز کرد .:S

تجزیه و تحلیل بنده از سرور :

متای غرب + زرخریدها :

با توجه به مذاکره و ابراز تمایل یکی از تیم های غرب برای متا با شرق ، بزودی شاهد تغییرات در غرب خواهیم بود ؛ حتمن متای شرق با توجه به رفتار متای غربی در حمایت از زرخریدان ، از شورشی های غرب حمایت خواهد کرد ؛ هر دستی که بدی از همون دست میگیری!

متای شرقی + حق باوران غرب

زمان کتیبه ها به خوبی عمل خواهند کرد و حجم دفاع و هجومی خوبی در اختیار خواهد داشت ، شورای پلنری شرق حتمن کار سختی خواهد داشت برای هماهنگی حملات ولی به نظر میاد تمرین های خوبی در حال انجام است .

پی نوشت : من در شرق هیچکاره هستم ، فقط از بازی و هدایت دوستان خوبم در شرق لذت می برم

پی نوشت : پیش بینی می کنم 30 روز بعد از آمدن کتیبه ها موج حذف اکانت در غرب داشته باشیم .

سکوت امشب نشان از اخبار جالب در فردا دارد !

امیدوارم بعد از نشستن اتک ها کسی رو حذف نزاره!

پی نوشت : یکی از فانتزی هام اینه که برم تو اتحاد لویال بچه های جنوب غرب برام گلد بگیرن بعد بگم من زرخرید نیستم بیام بیرون از اتحادشون !

حاج حسین عزیز

بهترین کاری که می تونید بکنید اینه که حذف کنید و برید ، بهترین کاری که بچه های ما می تونن بکنن اینه که فحاشی نکنند ، و بهترین کاری که قابل انجام بود بودن شما در تیم و لذت بردن از بازی بود ،

در هر صورت این فقط یک بازی است و نباید خیلی جدیش گرفت ، شما هم اشتباه کردید! قبول کنید که اشتباه کردید ، روی کمک جنوب غرب زیاد حساب کردید. برچسب خیانت به ساید برای شما ماندگار شده است و هیچ راهی ندارید که این برچسب رو پاک کنید .

بهترین کاری که میشه کرد اینه که برید مثلن شمال غرب و اکانت تحویل بگیرید و با متای غربی به خودتون و به ما لذت بازی بهتری رو هدیه کنید دوست عزیز.

این راه درست است . توصیه من به شما این است که به شمال غرب کوچ کنید ، هم برای شمال غرب خوب است و هم برای ادامه بازی همه بیشتر لذت می برند.

پی نوشت : ایکاش کمی عاقل تر بودیم

پی نوشت : فحش ندین بچه ها همه ما "بازیکنان تراوین ایران" هستیم .

مباحثی برای تغییر جهت فنی در فروم :

1-آیا قرار گرفتن در تاپ دفاع یا تهاجم در زمان فعلی سرور برای یک اتحاد خوب است؟

2- آیا خفت کردن دفاع ( درکش کمی سخت است ) از لحاظ فنی و منابع به صرفه است ؟

3- کراپ بزنیم یا غارت کنیم ؟

4- آیا چیف کردن ناتار در این سرور به نفع بازیکن یا به نفع ساید است ؟

5- آیا یک اتحاد خوارجی در تاریخ تراوین ایران داریم که موفق بوده باشد ؟

6- آینده سرور را بعد از کتیبه ها چگونه ارزیابی می کنید؟

7- شمال غربی ها دوباره شکل گرفتند یا هنوز زمان لازم دارند؟

8- برای بردن بازی کدام مهمتر هستند : دفسازها یا همرسازان؟

امیدوارم کمی حال و هوای فروم بهتر شود

پی نوشت : کاتا کردن ناتارهای نزدیک مرکز شمال شرق توسط لویال زرخرید ( همان گلد بگیر )و جنوب غرب تزویرگر ( همان دروغگو ) سیاست جدید اتاق فکر جنوب غرب است . آیا موفق خواهد بود ؟