Posts by Amirkhan

دوست عزیز و‌ گرانمایه

گمان میکنم پاسخ شما رو محمد دیابلو عزیز دادند.

اگر شما را نقل قول کردم بدلیل این بود که یوسف را شما نام بردید و عرض هم کردم که خودشان توضیح خواهند داد.

بحث اصلی من که یک پست دیگه هم گذاشتم فحاشی های دوستان هست وگرنه بازیه و کل کل لازمه بازی

اگر اینقدر درگیر این هستید که عذرخواهی کنم حتما.

اگر یوسف تایید کرد که بن نبوده تمام قد تنظیم هم میکنم.

اما باز هم شما را دعوت میکنم به آرامش

اگر جایی در کلام بنده جسارت و اساعه ادبی به کسب بوده بفرمایید.

مخلص کلام بازیه

اومدیم بزنیم، بخوریم صفر کنیم صفر شیم اگر اومدیم برا دعوا و جنگ اعصاب که خب برادر من تو زندگی عادی با این تورم و هزینه ها و بی عدالتیها به اندازه کافی داریم.

پس بیا از بازی لذت ببریم ❤️❤️🌷🌷🌷

دوست عزیز

کمی آرامش در گفتار، اندکی آرامش

گمان نمیبرم با لفظی خدای ناکرده خصمانه صحبت کرده باشم که اینچنین شما رو برآشفته میبینم. اتفاقا قبل از این پست با یوسف صحبت کردم و ایشان هم اذعان داشت به اینکه پستشان ویرایش شده و تلاش بعدی هم‌برای پست گذاری انجام داده و موفق نشده. اتفاقا سوال من هم این بود که هنوز هم بن هستی یا آزاد شدی و فرمود شب برسم منزل چک میکنم الان اطلاع ندارم.

آنچه مسلم است ایشان بن بوده. شما دنبال چه هستی الله اعلم

اما دعوتت میکنم به اندکی آرامش

ادبیات نامناسب را همه بلدند

دوست عزیز و گرانقدر جناب BANANFISH

همه دوستان و بزرگواران سرور

چون صحبت از دوست، یار، رفیق، برادر و همبازی سال‌های اخیر بنده

عالیجناب اخلاق و معرفت یوسف ریتالین عزیز

شد، لازم شد نکاتی عرض کنم.

بدون شک و تردید یکی از اخلاق مدارترین بزرگوارانی که در دنیای تراوین میشناسم یوسف عزیز است که بر همگان این موضوع آشکاره و جای بحث نداره.

حتی خاطرم هست در یکی از پستهای صفحات خیلی قبل یکی از دوستان هم فرمایشی داشتند مبنی بر کلام نافذ و محترمانه ایشان.

باید عرض کنم فرایندی که در مورد بن شدن یوسف صورت گرفت میشه یک بازی کثیف باشه.

اگر کسی از دوستان اون رو گزارش محتوا داده و شکایت داشته چرا در صفحات مختلفی که به خانواده های افراد توهین میشد گزارشی نداد. جاییکه یادمه یکی از دوستان یکی از سایدها حرمت خانواده دوستی رو شکست و لیدرهای محترم ایشان تمام قد عذرخواهی کردند لکن آنجناب همچنان پی در پی پست گذاری فرمودند و یا همین مورد اخیر. آیا حرمت خانواده و زن و مادر و فرزند از شماره سنگین تر است؟؟؟؟

فرض دوم این است که ادمین محترم خود قدرتمندانه اقدام به بن ایشان فرمودند که باید برای سرور گریست که ادمینی اینقدر بیکار و البته فرصت طلب داره و البته حتما ضد اخلاق با توجه به فرض اول.

به هر روی یوسف عزیز فعلا بن هستند و مجال و موقعیتی برای پاسخگویی ندارند.

بازی کنیم، در بازی ببازیم

اما اخلاق واقعیت است، کسی که در بازی اخلاق ببازد قطعا نام انسان هم برایش زاید است.

انشالله بازی کنیم، بزنیم، بخوریم، لذت ببریم و انسان بمانیم

یا حق

دوستان

همراهان

همه بازیکنان عزیز

به قول آقا سورنای عزیز اینجا بازیه ‌و پشت هر سیستم یه آدم نشسته (با عذرخواهی از ایشان بدلیل عدم حافظه کافی بنده در نقل قول کامل)

لطفا. لطفا. لطفا

بحث بازی کنیم زد و خورد به هر دلیلی و هر جوری باشه در بازیه حالا درست یا غلط و حق یا باطل

کاری بکار خانواده هم نداشته باشیم و بازی کنیم آوردن خانواده همدیگه کف فروم نه انسانی و نه اخلاقیه

پ ن: دیسلایک های بنده نه قومی قبیله ای و نه سایدیه فقط به محتواست که متاسفانه الان شده ادبیات خوب و بد

ارادتمند همه دوستان هستیم

لذت ببریم از بازی

🌷🌷🌷🌷🙏🙏🙏🙏

خب خب

اینقدر خوندیم یادمون رفت میشه نوشت.

خدا ازت نگذره یوسف داشتیم زندگیمونو میکردیم بازم مارو اوردی اینور اما اینبار بگم دمت گرم.

چرا؟ آقا کشفی در این سرور شده در دنیای تراوین و دژکوب و اسپید ترا نبوده. چیه؟

«متاعی گرانبها که حاج حسین نامندش»

و چیست یا کیست حاج حسین، نداند حتی خودش

گاهی زند به شمال غرب و گاهی به به گویانش

گاهی تا عرش برده امرداد را و ناگهانی کوبانده بر فرش

لکن دارد ندانیم کینه ای، ترسی، منگی، خلاصه چیزی با جنوب غرب گویان که شاید در روزگاری به توبره کشانده اندش همی خلاصه که ندانیم و نداند که هر جا مدحی ثراید یا عتابی گوید، جنوب غرب نامی هم می‌باید گفتن تا ختم شود کلامش

نداند که خود کجاست و هیچ سمتی (همان ساید خودمون) گردن نگرنفتندش

ناگاه آید چو روح اله زم نامی، با افشاگری از بیتها و داند همه رازها و نهانها

ندانیم چه زند اما بینیم که هر چه زند باشد اساس خنده و شادی ما

پ ن: حاجی مواظب باش یادت نره روح اله زم رو با گونی حمل کردن تا اوین این سعید ما اعصاب نداره ها یهو اره دیگه

😂😂😂😂