Posts by M o r T e z A

سلام و عرض خسته نباشید

یه عکس از تاپ 10 اتحادها در روز 91 سرور داشته باشیم.

نکته: ورشکسته های سیاسی به همراه جایزه بگیرهای ارسالیش به شمال شرق ^2 < یکی از اتحادهای متای شرق

باتشکر

پ.ن1: مراسم عزاداری و قمه زنی ورشکسته های سیاسی یکشنبه هفته آینده بعد از آزادسازی کتیبه ها در خاک غیور مردان جنوب غربی با شکوه هرچه تمام تر برگزار خواهد شد.

سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز

ببینید طرف به عنوان لیدر ساید جنوب غرب و مسئول وقت و هزینه پلیرهای اون ساید، به جای وقت گذاشتن برای لیدری خودش و حل مشکلات سایدش، که اکانتها و پلیرهاش حذف نکنن اومده اینجا کف خوابه فروم شده به غارت بقیه سایدها میپردازه و با فونت 52 مینویسه کسی وجود نداره روی همر رنک یک سرور من فیک هم بزاره.

خب دوست به اصطلاح لیدر شما حداقل حداقل توی پلن دوزمانه قبلی متای شرق 1 میلیون دفاع از شمال غرب گرفتی (دفاع خودتون بماند)، اگر اون مقدار دف رو روی همر رنک یک سرور خودت نخوابونده بودی 25تا کپ و نان کپ از ساید جنوب غرب نمیخورد. فقط برای اینکه فردا روز برات افتخار بشه که در بین بزرگان تراوین من همر رنک یک سرور رو داشتم تمام دفاع سایدت رو میفرستی رو همرت و باقی اکانتها و همین دوست خوبت استاد عربی، خبرنگار، شنل قرمزی، شمشیر وسط فروم بچرخون، تارگت از فروم انتخاب کن، هم همرش رو از دست میده تا شما همرت رنک یک سرور بمونه.

شما به عنوان ورشکسته های سیاسی باعث شدید چند دستگی توی ساید جنوب غرب با اون همه اکانت و پلیر پیش بیاد و باعث حذف خیلی از اکانت ها شدید و خواهید شد که فقط و فقط اون همر رنک یک سرورت رو بیاری وسط فروم باهاش دَستی بِکشی.

به جای رسیدگی به مسائل درون سایدی و آروم کردن جو سیاسی سایدت هی فونت مطالبت رو اینجا بزرگ و بزرگتر میکنی که بلکه بهت توجه بشه و ذهن خوانندگان رو از مشکلات سایدی و لیدری خودتون منحرف بکنید.

همه این کارها رو دارید میکنید که کسی ازتون سوال نکنه اصلا چرا وسط پلنتون یه نفر همراتون رو به واندر کوبید و پلنتون رو خراب کرد؟ چرا این گروهی که حذف کردن از اول سرور این کار رو نکردن و چی باعث شد الان به این نتیجه برسن؟

جواب اینارو دادید که حالا به غارت بقیه گیر میدید؟

----------------------------------------------------------------

مثلا فکر کردی اینجا همرت رو به رخ بکشی فردا ما احساسی میشیم و یه پلن علی اصغری میریزیم و با کله میایم تو دفاع کل غرب که میخوابونی رو همرت؟

من به همه اطمینان میدم تا اون همر توی جنوب غرب باشه هر کپ و نان کپی رو با یه پلن از بین میبریم (که قبلا از بین بردیم) و شما دفاع به هیچکس نمیدی و نخواهی داد چون پلیرهای سایدتون رو یه چراغ قرمز بیشتر نمیدونید.

البته بهت حق میدن که فقط به اون همرت بنازی چون هیچ چیز با ارزش دیگه ای تو این سرور نداری که بهش افتخار بکنی ^^

باتشکر

پ.ن1: حیف وقت و هزینه پلیرهای ساید جنوب غرب که لیدرشون چنین افرادی باشن.

سلام و عرض خسته نباشید

والا کلاه بردار جان دیگه ما هم همه چی یادمون رفته و همه چی رو اشتباه میخونیم از بس که افرادی امثال شما که عشق لیدری هستید سُکان هدایت ساید رو به دست میگیرن و افرادی هم مثل خودتون سوار ترقه و تی ان تی میکنید و میفرستید سایدهای دیگه که بلکه بتونید توتال و لیدر بشید، باور کن دیگه نمیشه تشخیص داد چی درسته چی غلط، خودت که دستت تو بازار کلاه برداری و کلاه گذاشتن هست دیگه که همه گرگی شدن برا خودشون.

-----------------------------------------------

استاد عربی بدجور ناراحت شده و با لینکاش هممون رو انگشت به دهان کرده^^. دسته همه ی مارو رو کردی با این لینکات، دیگه آبرو برای ما نموند!

خدایش تا حالا جلوی چنین بازیکن های حرفه ای بازی نکردی که اینقدر در پوست خودت نمیجنگی !؟ میتونی از سرورهای بعد با اشکان صحبت کنید تا مقدمات حضورتون در مجموعه مارو براتون فراهم بکنه. حداقل اساتید تراوین رو از نزدیک ببینید و یه کمی عشق کنید.

-----------------------------------------------

اینجا کسی به لینک شما و حتی مدارکتون در خصوص غارت مولتی اهمیت نمیده. چون اصلا در جایگاهی نیستید که بخواید در این خصوص اظهار نظر بکنید ولی خب همه لینکارو بزارید و چیزی رو پیش خودتون نگه ندارید، تا جایی که میتونید مدرک بزارید اینجا که فردا نگید مدارک بود و نزاشتیم.

منم بزارم !؟

باتشکر

پ.ن1: نپ بهشون بدید تا گریه نکردن این وسط^^.

پ.ن2: طرف خودش کل افتخارش پلن فیک اجرا کردن بوده میره از اونایی که حذف کردن و فرار کردن مایه میزاره. میگیری چی میگم از بقیه مایه گذاشتن.

پ.ن3: برای 50تا همرِ پلن بعدی دفاع دارید؟

سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز

سرور رسیده به روز 85 و دوهفته مونده به آزاد سازی کتیبه ها اما یه عده از ربع های دیگه هنوز دنبال اینن که چرا متای شرق تشکیل شده! فلانی تو فلان جلسه چی گفته حالا ما توقع داشتیم اینجوری بشه ولی اونجوری شده! اگر اونجوری نمیشید حتی سرور الان اینجوری نمیشد.

سعی کنید اگر بلد نیستید نگاه کنید و یاد بگیرید، اینکه هی نشیمنگاه خودتون رو روی زمین بکوبید و گریه زاری راه بندازید نتیجه درستی نمیده. خیلی شیک و اتوکشیده بیاید اینجا مثلا سیاست رو چه داخل بازی چه خارج بازی از اساتید اینکار یادبگیرید. یا مثلا نحوه پلن اجرا کردن، یا اینکه طریقه خارج کردن پلیرهای اتحاد از زیر فشار، یا نحوه غارت کردن که هیچجوره در مخیله شما نمیجنگه، یا در آینده نحوه کتیبه جمع کردن و کتیبه زدن به صورت سبزرنگ.

ببینید اصلا اشکالی نداره یه چیزایی رو بلد نبودن، خیلیها از اول بلد نبودن اما خب با دقت نگاه کردن و یادگرفتن. شما هم یادبگیرید مثل این ترقه ها نباشید که اساتیدی مثل مازیار و تیمش رو ول کردن رفتن زیر پرچم کتکخور آمرداد با پلنرهای دَر حَدشون.

شما ببینید اینا کی هستن و اینجا کجاست که طرف پلیرهای کلاسیک رو قبول نداره بجاش زیرشاخه آبروی نژاد رومن شده یا همین سازنده ترکیب نیزه دلاور که تارگت از تو فروم انتخاب میکنه. تازه میگن شما نمیتونید مارو بزنید! دیگه نگاه نمیکنه ببینه که بالاخواه شما که یه ساید باشه رو کتکخور کردیم شما سه نفر با اون اتحادتون خرجتون فقط یه پلن 2زمانست.

-------------------------------------------------

و در آخر، با دقت بخونید

1- غارت همین بوده و خواهد بود (زور الکی نزنید چون قبل از شما زدن فایده ای حاصل نکردن)، شما فرضت رو روی غارت از مولتی بزار و از مراحل قانونیش اقدام کن.

2- کسی در مورد غارت سالم و ناسالم حرف میزنه که خودش چیزی برای عرضه کردن داشته باشه نه شخصی که هویتش مشخص نیست یا کپ و نان کپشو براش پروندن.

3- مورد بعدی اینکه تو هر مجموعه ای هستن افرادی که مولتی غارت بکنن و شما نمیتونی جلوی این قضیه رو بگیری همونجور که لاغُنچه شما هم همین کارو میکنه.

4- کل سرور افتادن دنبال حل مشکلات ساید شما که فقط حذف نکنید و همرای ما ترشی نشه بعد خود شما افتادید دنبال زیر بغل مار.

۱- دیستروی کردن کپ اکانت سرلشکر

۲- دیستروی کردن یک آنویل از مارانلو

۳- دیستروی کردن یک نان کپ از اکانت بمب

عذرخواهی میکنم اینو یادم رفت بزارم، چی !؟ دیستروی!؟ این دیگه چه سمی بود شنیدم !

دیسترویم بلد نیستید چیه!؟ ||

با تشکر

پ.ن1: سَر نَخهای عروسک خیمه شب بازی دست ماست:)

پ.ن2: زودتر به بهونه سرورهای خارجی رفع زحمت کنید که پلن های آینده داره مراحل اداریش طی میشه.

سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

خب استادیار عزیز میشه یه توضیح هم در مورد نیزه و دلاور روی کپ و نان کپ بدید که دوستان متوجه بشن ترکیبشون رو باید چجوری بچینن!؟ که مثلا 2 به 1 باشه بهتره یا 2 به 1.5، اگر میشه جهت یادگیری بهتر دوستان یه عکس هم از نیروسازی نیزه و دلاور خودتون اینجا بزارید که ما دقیقا نحوه صحیح ساختشو یاد بگیریم. بینهایت سپاسگذارم.

--------------------------------------------

مورد بعدی نحوه تشخیص تارگت جنوب غرب توی پلن سواحل لبنان و تیکی تاکا هست، میبخشید میشه توضیح بدید وقتی اتکا داشت لانچ میشد چجوری فکر میکردید و تشخیص میدادید!؟

مثلا پیش خودتون گفتید خب امکان داره سواحل لبنان فیک باشه اما تیکی تاکا ریل باشه

یا اصلا سواحل لبنان ریل باشه اما تیکی تاکا فیک باشه برای گمراهی ما

یا اصلا کلا مثل ما جرات ریل زدن ندارن و فقط فیک لیست زدن

بعد چجوری تارگتا رو پر میکردید !؟ دفاع فرستادید برای تارگت های سواحل لبنان بعد که تیکی تاکا هم اضافه شد گفتید خب دفاع رو بک کنید برید تارگت های پلن دوم رو پر کنیم ؟

میدونید چی میخوام بگم ؟ میخوام بدونم وقتی پلن داشت لانچ میشد، حال دلتون چجوری بود

پیش خودتون چه حس و حالی داشتید

------------------------------------------

مورد بعدی اینکه یه بنده خدایی بود اینجا میگفت ما به ازای هر نیروی شرق 5 تا نیروی دفاعی داریم، میخوام ببینیم یعنی شما فقط به ازای هر نیروی جنوب شرق هم یه دونه نیروی دفاعی نداشتید؟ به والله کسی مجبورتون نکرده خالی ببندید، اگر شما سرعت ساخت نیزه دلاور رو توی فیدراتون ببرید بالاتر شاید تا روز 700 سرور بتونید به این ترکیب برسید، با تلاش و کوشش پلیرهایی که صفر و چیف میشن مثل شخص شما، هست که میتونید وعده هاتون رو عملی کنید.

------------------------------------------

در آخر میخوام بهتون بگم تا الان رغیبی به ضعیفی و ندید بدیدیه شما ندیدم. نه تنها شما بلکه اون دوستان شمال غربی که حذف کردن هم بعلاوه کنید(به جز چندنفرشون). واقعا شما کجا بازی یاد گرفتید !؟ (خیلی دوست داشتم حداقل یکیتون رو بشناسم)

شنیدم اینایی که تو فروم فحش میدادن رو میخوان ببرن سرورهای بین المللی !؟ ^^

فکر میکنم دارید باهام شوخی میکنید ^^

در هر صورت میتونم بیام اینور برای سایدتون یه پلن درست و حسابی از همین الان بچینم که حداقل بتونید واندر بگیرید که با این فضاحت بازی رو نبازید. این کاریه که از دست من برمیاد اگر بخواید میتونیم چندتا پلیر خوب بفرستیم روی اکانتهایی مثل m n m و غیره که حداقل در زمینه بازی هم حرفی برای گفتن داشته باشید.

-----------------------------------------

با تشکر

پ.ن1: از قدیم الایام فروم رو گذاشته بودن برای دوستانی که داخل بازی فارمی بیش نیستن چیزی برای عرضه ندارن، تا بتونن حداقل اینجا یه حرفی، شمشیری چیزی برای تکون دادن داشته باشن. فروم آزادی بیان هست عزیزم هرچقدر دوست دارید جولان بدید.

پ.ن2: در حد و اندازه ام جی جانم ظاهر نمیشید!

پ.ن3: انتخاب تارگت از فروم دیگه چه سمی بود رو کردید!؟^^

اشکان جان ببخشید دیشب پیامت رو کامل نخوندم واقعا اکانت بوفالو جز تارگت هاتون بوده ؟ و این همه تعریف از اکانت بوفالو کردی و اعلام کردی داشته دف شناور میکشیده ؟ با دوتا دهکده ؟ مجموع جمعیت اکانت ۱۲۰۰ ؟

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستای عزیز

تو هر پلنی یه سری تارگت امن و کم ریسک باید باشه تا در اختیار همرهای سبکتر و پلیرهای جوون تر قرار بگیره که بتونن همراشون رو لانچ کنن. چون از یه طرف جنبه انگیزه و روحیه برای پلیرهای ساید مهاجم داره و اون طرف هم عکسش برای ساید مدافع اتفاق میوفته.

اینو گفتم در خصوص اینکه گیریم حرف شما هم درست باشه و اکانت مورد نظر چیزی جز یه کپ خالی نداشته باشه ولی این مسئله برای پلن های ما طبیعیه و چنین تارگت هایی تو همه پلن ها انتخاب میشه و خواهد شد.

اما چون میدونم به عنوان لیدر (البته نمیدونم هستید یا نه) یا حتی بودن جز لیست پلیرهایی ساید جنوب غرب که اسمتون باعث ریختن پَرهای ما میشه، از هیچ کجای سایدتون خبر ندارید به لینک زیر دقت فرمایید.

تلاشتون رو برای پیچیوندن دوسدارم :)

باتشکر

پ.ن1: فقط تورخدا حذف نکنید ما برنامه های جذابی داریم در آینده8)

با سلام خدمت تمام دوستان و فروم خواب های عزیز

نمیخواستم فروم دیگه پست بذارم چون بعضی ها کل کل رو با توهین اشتباه گرفته بودن . ولی دلم نیومد تبریک نگم به عملکرد عالیه تیم دفکوردی سایدمون

ضمن تبریک به عملکرد عالی تیم دفکوردی ساید که واقعا کارشون عالی بود . و همچنین تبریک به تیم پلنری جنوب شرق پلن خوبی بود .

حالا اگه از نظر شما همر رنک یک سرور رو از بین بردن و به جاش همر رنک ۱۵ سرور رو پروندن و اینقدر بوووووم داره بیان بهتون بگم کجا رو بزنین برای بوووووم بوووم بعدیتون

سلام و خسته نباشید

بنده هم بهتون تبریک میگم. و همچنین به برو بچه های متای شرق

از حق نگذریم استاد عربی رو چیف کنی بوم بوم نداره ولی دهکده 2هفته چیف شده خاکستری دوتا همر روش دیوار کنی، بوم بوم داره.

و اینکه استراتژی خوبی توی دفاع دارید هر اکانت با همر خودش دفاع میکنه خیالتونم راحته، دفاع کمتری هم مصرف میکنید.

عزیزم اینجا رنک همر و این مخلفاتش برامون افتخار به حساب نمیاد شاید شما به خاطر ورژن جدید هرروز برید تو سربازخونه یه مقدار نیرو شارژ کنید و بعد بدو بدو برید ببینید رتبه همرتون چند شده اما اینور تو مجموعه آمرداد تا صب همر تک رقمی هست. شما شماره همر بده پلن بعدی همرای 2 و 3 سرور هم براتون ارسال میکنیم.

سطح بازیتون خیلی پایینه، چه خودتون چه اون دوستان ول نَکُنِ شمال شرقیتون. اینبار یه چندتا پلن درست درمون برید دلمون نسوزه که تا اینجا اومدیم.

فقط قهرمان همراه همراتون فراموش نشه - همرتون به صورت یک جا در موج اول و موج های بعدی مقداری نیرو به همراه تعدادی کاتا جهت تخریب - لطفا نیروها رو 2ک 2ک تقسیم نکنید و به فیدرهای زیر پاپ 100 نزنید - روی تارگت های همر دار و کپ های مهم لانچ کنید - از پلن های دست چپه بنیانگذار هزار و یک روش دفاعی دنیا دفاع استفاده کنید نه حمله - تارگت از فروم انتخاب نکنید چون ممکنه خودتون تارگت بشید - فروم و بازی رو خواهشا برامون جهنم نکنید - خواهشا از سبک نوین مدرس هزار و یک روش دفاعی هم رونمایی کنید -

-------------------------------------------------------------------------

با تشکر

پ.ن1: این بنده خدا "ام کا" رو تحویل بدید و چنج میل کنید شاید فرجی بشه براتون.

پ.ن2: کلاسهای غارت به سبک آمرداد رو حتما ثبت نام کنید قبل از تکمیل ظرفیت.

پ.ن3: تعارف الکی برا هم تیکه پاره نکنید تراوین با کل کله فرومش قشنگه.

بدون شرح . بابا داری میزنی تصادفی نزن حداقل انبار و انبار غذا رو بزن که اینهمه کاتاهات تو راه بودن الکی نرن و بیان .

احتمالا جدیدا رومن ها هم مست میکنن و هدف هاشون میشه تصادفی 😁

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز

والا بخدا که من سعی میکنم فکر کنم شما دارید با این حرفاتون باهامون شوخی میکنید که فروم جنبه نمکدون داشته باشه و همه بچه ها ازش لذت ببرن. وگرنه پلیر حرفه ای جنوب غرب که شما باشید و هنوز نمیدونید داستان این لینک که خودتون گذاشتید چیه، وای به حال اونایی که زیر نظر شما دارن تو سایدتون بازی میکنن.

- یکیتون که لینک اینجوری میزاره و میخواد یکی اینوش براش توضیح بده!؟^^

- اون یکی که میگه چرا جنوب شرق به شمال شرق دفاع داده این دخالت تو مسائل ساید دیگه نیست!؟

- یکی دیگه میگه شما از مولتی خودتون مسیر زدید رو ناتار، و از اونجا غارت میکنید!؟

- یکی دیگه رنک 2 همرشو گذاشته بعد به زور تو تاپ نفر دهمه!؟

- یه عزیزی دیگه خودش میاد اینجا میگه دوتا از همرامو پارک کردم!؟ اصلا نمیدونه شکست حفاظتی یعنی چی!؟^^

- یه عزیزی دیگه 10تا اکانت مولتی اینجا تو فروم به اسم های مختلف ساخته به جای یه اتحاد داره پست میزاره و میگه ما اکثریتیم، شما اقلیت باید برید کنار وشمال شرق رو بدید به ما!؟

- یکی دیگه اسم اتحاد رو هنوز نمیدونه چیه!؟

- یکی دیگه میگه اومده مجموعه آمرداد رو بشونه سرجاش!؟

- اون یکی میگه لیدر خودش باید اکانتش خیلی خفن باشه و همرش از همه گولاخ تر باشه!؟

- یکی دیگه ناتار چیف میکنه، دفاع میریزه توش و عشق میکنه از این کارش!؟

- یه عزیز دیگه ای که اسطوره تراوینیش آیدینه و فکر کرده ایشون سلطان پاکبازهای تراوینه!؟

- میترسم یکی دیگه فردا بگه من کاتاهارو روی تله گول پارک کردم!؟

* منم خیلی چیزا رو از ورژن جدید و به خاطر دوری چند ساله بلد نیستم و فراموش کردم ولی وقتی میبینم چیزی رو بلد نیستم ادای آدمای حرفه ای و بازی بلد رو اینجا درنمیارم. به جای سوتی دادن اینجا و دستگاه کردن خودتون جلوی بقیه برید رو اکانتتون وقت بزارید بلکه دوتا همر درست درمون ازتون ببینیم نه اینگه فردا همر رنک دو سرور 500تا رم و کاتا داشته باشه.

---------------------------------------

باور بفرمایید مجموعه آمرداد همون زمان که شماها شدید رقیبش نشسته سرجاش، و بنظرم با بازی کردن تو چنین سروری با این سطح، خودشو کوچیک کرده.

باتشکر

پ.ن1: بازم ام جی جان که با دفاع هایی که ساخته میشه بهش گفت رقیب درخور و درحد.

پ.ن2: به شدت به مجموعه آمرداد پیشنهاد میکنم طی یه پلن مشترک با دوستان شمال شرقی این اتحاد ترقه و دینامیت و جوجه عقاب رو که کلا سه نفر هستن، صفر کنه و این ماجرا رو تمومش کنه.

سلام و عرض خسته نباشید

حاجی عذر میخوام این اکانتت چقدر دیگه به حذفش مونده؟ یه تایم میدید که ما تا حذف شدن کامل شما و تیمتون فروم نیایم و بعد از اون بیایم و به بازیمون برسیم.

من روزی اولی که رفتم رو اکانت یکی از بچه ها تا ببینم وضعیت داخل سرور چجوریه، بعدش تو گروه بچه های امرداد گفتم صد کردن این سرورم مبارکتون باشه ولی فقط و فقط مراقب شمال شرق باشید اونم به خاطر پلیرهای کارکشته و حرفه ایش، وگرنه امثال شماها با نحوه بازی کردنتون و طرز تفکرتون نه این سرور که هیچ سروری نمیتونیم جلوی تیمی مثل آمرداد رو بگیرید حتی اگه برید با بزرگترتون بیاید.

طرز تفکر شما در حد همینه که هرکی همرش گنده تره زورش بیشتره و لیدر باید خودش اکانت و همرش خیلی خفن باشه. یا مربی پرورش اندام باید خودش قهرمان جهان باشه یا مربی فوتبال خودش باید بهترین فوتبالیست بوده باشه.

تا طرز تفکرتون این مدلی باشه حالا حالاها تو هر سروری که اتحادی مثل آمرداد حضور داشته باشه باید تو فرومش گریه زاری راه بندازید مثل همینجا. هر سروری آمرداد اومد گفتید اینجا نشد بیاید سرور بعدی اونجا باز نتونستید گفتید بیاید سرور بعدی، آمرداد اتحادیه به بزرگیه مجموعه کلاسیک بازا و زئوس، شما فعلا باید درس یاد بگیرید یا بیاید تو این مجموعه تا درس یادتون بدن.

-----------------------------------------------------

جای شما بودم میومد تیم اسپیک شمال شرق کمتر حرف میزدم و بیشتر یاد میگرفتم از کسایی که برند تراوین تو ایران هستند.

-----------------------------------------------------

با سلام

تا اونجا که من چند سرور از امرداد دیدم ، تصمیم های اصلی امرداد توسط 1 الی 2 نفر گرفته میشه .... و یجورایی سیستم دیکتاتوری هست و اعضای امرداد تحت همون سیاست ها میرن جلو ، نفوذ به امرداد مخصوصا تو لول های بالا به شدت سخت و نشدنی هست از طرفی چون رزومه سیاست های امرداد توی 2 سرور کاملا اوکی بوده و هردو سرور به سمت استعمار رفتن برای همین اعضا یه خاطر جمعی نسبی به تیم لیدری دارن و این یه نقطه قوت تو امرداده که باعث میشه هیچ وقت چند دستگی توشون پیش نیاد

این دوستمون رو نمیشناسم ولی تعریف خوبی از مجموعه آمرداد کرد. نمیدونم داخل این مجموعه بوده یا نیست ولی سعی کرده به جای بهونه گرفتم بیخودی از زمین و آسمون یه نگاه منطقی و بدون تعصب از این مجموعه داشته باشه. تو هر مجموعه ای تشکیل شده از تعداد نفرات زیاد دموکراسی مطلق جواب نداده و نمیده و باید یه سری تصمیمات بین تعداد افراد کمی گرفته بشه و بقیه هم پیروی بکنن.

تو سرور اولی که اتحاد آمرداد رو تشکیل دادیم دقیقا افرادی مثل همین دوستان معترض شمال شرق داخل مجموعه ما بود، کسانی که چشمشون به چند کا گرزی خورده بود هوا برشون داشته بود اما به بهترین نحو مدیریت شدن و خیلی هاشون از سرور بعد راهشون رو کشیدن رفتن و خیلیها هم جذب این اتحاد شدن و همین الان از ارکان اصلی هستند.

شما اگر یه کوچولو به مازیار و تیمش اعتماد کرده بودید آخر سرور به تنهایی شمال شرق برنده از سرور خارج میشد (نه متا برنده) اما با این کارتون نه تنها بازی خودتون رو خراب کردید بلکه سایدتون رو هم تضعیف کردید و از موضع قدرت پایین کشیدید.

من به پلیرهایی مثل شما میگم پلیرهای سرعتی سریع میاد و سریع هم از دور خارج میشید به درد سرورهای سرعتی هم میخورید نه اینجا که یه سال باید زمان بزارید.

-----------------------------------------

با تشکر

پ.ن1: سخنرانی 100 - عمل 0

پ.ن2: ام جی جان نان استاپ دفاع بساز که لازمت میشه

با سلام و خسته نباشید

سلام و درود

حالا ببین! هنوز نیومده شما داری میری، چرا آخه!؟ شما نرو من قول میدم امان نامه از امرداد برات بگیرم که حتی یه فیک هم روی اکانتت نیاد، میگم ما دوتا رو به حال خودمون بزارن، میمونید برم صحبت کنم یا میترسید که رو نوار مرزی طوفان ببرتتون؟ حداقل بزار یه کم کاتا بشید بعد فرار کن (واللهی زشته)

-------------------

این دوستانی که حذف کردن عجب حال و حوصله ای دارن که هی دارن اینجا پست میزارن، بخدا برید به زندگیتون برسید، شما وقتی بودید برای بچه های ساید جنوب شرق مهم نبودید حالا که دیگه کلا نیستید. برای وقتتون ارزش قائل باشید. ممنونم

------------------

یه سری هم توی شمال شرق بازی خودشون و سایدشون رو خراب کردن به این جهت که فکر کردن مازیار و تیم قدیمیش (با اون رزومه و اون سابقه) میخوان سایدشون رو مستعمره مجموعه آمرداد کنن! حداقل قبلش یه تحقیق میکردید بعد این فکرای خنده دارتون رو اینجا بیان میکردید. (حق دارن پلیر قدیمی ندیدن دیگه، چندتا سرور در سطح بورکینافاسو بازی کردن به خیال خودشون دیگه مثل خودشون آفریده نشده)

------------------

یه مسئله هم دوستان شرقی در نظر بگیرن که (با تمام احترامی که برای تک تک پلیرهای ساید جنوب غرب و شمال غرب قائل هستم) فکر میکنم دو ساید غربی توان مقابله همزمان با دوتا ساید شرقی رو نداشته باشن و به همین خاطر سعی کنید بازی رو خیلی ایزی مود نکنید و کمی مراعات بعضی مسائل رو بکنید.

باتشکر

پ.ن1: صبر کنید من همر بسازم، بعد زرتی جنگ راه بندازید:(

پ.ن2: یه پروفایل دیدم نوشته بود سعید sms مرحوم! من اطلاع نداشتم . یه زمان هم صحبت تیم اسپیکمون بود ، خدا رحمتش کنه، قلبا ناراحت شدم از شنیدن این قضیه.:(?(

پ.ن3: زیاد به خودتون سخت نگیرید از بازی لذت ببرید، رفاقتی که با زد و خورد تو این بازی به هم بخوره فقط بدرد پر کردن لایه اوزن میخوره. قدر دوستی های بیرون این بازی رو بدونید.

سلام و درود

دوست عزیزوم حیف نیست شما اکانت دفاعی بالا بیاری. شخصا به امید شخص خودت یه اکانت مرز جنوب غرب تحویل گرفتم که این دهکده های معمولی همو کاتا کنیم بعد شما اکانتت رو دفساز کردی!

شما که ساید جنوب شرق رو بارها با اون اکانت دفسازت زدی، بیا منو هم بزن پلیییز

باتشکر

پ.ن: من یکی که رو مرز جنوب غربم.از همین الان رای میدم با همین ساید وارد جنگ بشیم برای دست گرمی از همین ام کا جونم شروع کنیم.

پ.ن: کتیبه های خود را دودستی بچسبید که امرداد متخصص زدن کتیبه از سایدهای همسایه میباشد (به جز دوستان و آشنایان).

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز

شما ول کن این بازی نمیشید مارو هم هی وسوسه میکنید.

من چند روز پیش اومدم رو یکی از اکانت دوستان و به اولین چیز جالبی که برخورد کردم اکانتهای باحال ساید شمال غرب بود، از 5 اکانت توی تاپ به جز فارمینگ ماشین بقیه کپ درست حسابی نداشتن و فکر کنم اونایی هم که داشتن واحه ای هم نگرفته بودن. بعد پرس و جو کردم اینا داستانشون چیه که دوستان توضیح دادن، اینجا کپ لازم نیست چون مولتی با نژاد مصری میاری بالا و فلان قدر تولید میده بهت، دیگه روی کپ مانور نمیدن، هرچند این قضیه برام قابل قبول نیست چون اینجوری مجبور میشی روز 60 بازی نشده مثل دوستان فعلی همرتو بکوبی تو دیوار تا بتونی گندمخور آزاد کنی و پیش دوستانت از خفن بودن همرت تعریف بکنی.

همونجا هم به بچه ها گفتم از این ساید رقیب براتون درنمیاد، بهتره تمرکزتون روی شمال شرق باشه تا این ساید.

تا دیروز تعدادی از همر همین اکانتهای تاپ غارت رو دیدم و از عدم بالانس همرا و نداشتن کارگاه درست و حسابی روی همرای خفتشون، پی بردم که اشتباه نمیکردم.

متاسفانه یه سریا فک میکنن توی روز 50 بازی 60ک گرزی با 100 تا دونه رم و 500 تا کاتا از روی دیفالتت اکانتی که هنوز کپ نداره لانچ کنی، بسیار کار بزرگیه، در صورتی که برای دوام اوردن توی 300 روز این بازی به يه سری فاکتورها برای بلند مدت نیاز داری که نمیتونی نادیده بگیریشون. با تصور اینکه از روز اول غارت کنی و به غارت و مولتیات متکی باشی تا یه تایمی از بازی جواب میده از یه زمانی به بعد باید برای خارج شدن از فشار همرتو به اسم پلن بکوبی تو دیوار. خیلی ها با این سبک در گذشته بازی کردن و هیچکدومشون هم به روز 200 بازی نرسیدن و با کلی خودشیفتگی و تعریف از خود از سرور رو ترک کردن.

البته من فقط چندتا اکانت تاپ غارت شمال غرب رو بررسی کردم وگرنه سایدهای دیگه هم چنین اکانتهایی دیده میشه.

این سبک جدید بازی (به قول خیلی از دوستان) در مقابل یه تیم منسجم و کاربلد فقط توی یه مدت کوتاه نتیجه میده، این بازی خیلی طولانی تر از این حرفاست، برای بردن به چیزایی غیر از همر و دفاع و مولتی نیاز هست.

در هر صورت امیدوارم باز بتونید جلوی برنده شدن آمرداد رو بگیرید. چون دیگه زیادی دارن میبرن😁

با تشکر

پ.ن: شمال شرق اگر تا آخر بازی با همین پلیرها ادامه بدن خیلی حرفا توی اندگیم خواهند داشت.

پ.ن: به جای بحث الکی توی فروم برید برای اندگیم برنامه ریزی کنید. این اتحاد آمرداد به کتیبه برسه دیگه نمیشه جلوشو گرفتا😄