Posts by LORD

سلام خدمت همه ی عزیزان دل

ایشالا که همه سرکیفید

طبق سنت تبریک میگم به پلن موفق دوستانم

زیاد اهل تایپ کردن و پر حرفی نیستم فقط یک نکته رو خواستم کوتاه بیان کنم اونم داستان مولتی کشی

یه جمله معروف هست که میگه

دم خروس رو باور کنم یا قسم حضرت عباسو

البته شاید مخاطب اول این بحث خودم باشم ولی طبق گزارشات و آنالیزهای آقا لقمان عزیزم همه میدونیم چه خبره و همه دارن مولتی میکشن حالا اینکه یه عده بیشتر خرج میکنن وقت بیشتر میزارن یا تعداد پلیر بیشتری دارن قطعا تو این زمینه موفق تر عمل میکنن

به هر حال خواستم بگم کسی رو متهم نکنیم

بازم دم بچه ها گرم پلنشون عالی بود 👌

این عکس صرفا برای اونایی که میگن مختصات شناور بوده

و غارت از چنتا همر میرفته

اکانت ما از ۵ تا همر و ۲۰تا ده با دلاور رید میرفت

البته دیر امدیم تو سرور و شبا غارت میخوابید

ولی خب غارت خیلی کم بود زیر نفر اخر تاپ و اینکه وقتی تاپ ریست میشد تا چند ساعتی تو تاپ بودیم و غارت رو ی نظم میرفت بالا

و طبق اماری که من تو اتحادای دیگه دیدم مولتی میزدن

و بعد ریست تاپ منی که به مرور غارتم میرفت بالا میدیدم اکانتای مدعی ۱۰۰کا ۱۰۰کا دارن میان بالا

البته اونم ی سبکی برا خودش

ولی مایی که کلاسیک باز بودیم و مصری رو روز اول با رومن اشتباه گرفتیم فک کردیم رومنو تغییر نام دادن 😂😂

مولتی کشی زیاد معنی نداشت

البته دلاورا تو لاست گندم منفی هستن الان دورزه

مجدد سلام با مشورتی که با دوستان داشتم احتمالا این سرور۲ نیایم منتظر سرور یک بعدی هستیم

دوستانی هم که گفتم چرا حذف کردید که سرور جدید اعلام امادگی کنید

باید عرض کنم ادمی که خواب هستو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده رو ن

بازی تو سرور یک تست بوده و از روز اول باگ خورده تا من هفته پیش که نتم قطع شد و سه بار رو اهنگری کلیک کردم وقتی نتم وصل شد دیدم سه لول همزمان اپ شد که به باگ سیم سکند پی بردم اما متاسفانه ۳ماه دیر فهمیدیم وقتی که همین دوستان داشتن سه ماه با این باگ مولتی میزدنو کارای دیگه

حالا چرا نموندیم دومین موضوع اینه که گفتن پانیش میکنیم ولی اب ریخته شده به جوی بر نمیگرده

من خودم برا تست ی کپ رو ۲۰کردم.

اکانتایی بن شدن که اخرین روز سرباز خونه رو تست کردن و صف ساختشون پر بود و همشونم اعلام کردن باگو

در هر صورت بازی که از استاندارد خارج شد دیگه ارزش وقت گذاشتن نداره

و اینکه چرا سرور بعد هستیم

این که ما همه از این بازی لذت میبریم و خیلی باهاش حال میکنیم دنبال بردو باختشم نیسیم

کاره خودمونو میکنیم تا اخرم میمونیم شده با یک ده و یک هیرو

ولی وقتی بازی باگ خورده دیگه موندنش صرفا برا کسایی توجیح داره که با باگ بازی کردن و مشکلی ندارن

به شخصه چ سود ببرم از باگ چ ضرر لذتی برام نداره

انشالا سرور بعدی کم باگ تر باشه

و سرعت لود بهتر باشه

یکم سرورو ارتقاع بدن از نظر سخت افزاری

یا علی

Mahmoud

عزیز گفتند باگ نگفتند پلیر حرفه ای که

نکنه دنبال باگ میگردید که به جای شما جا خالی بده یا پلن بریزه ؟ :D:D

میتونیم سوال رو جور دیگه ای مطرح کنیم: ج غ چقدر هنر داشته که با وجود استفاده از باگ بازم اینقدر شیرین کاری کرده=O

خیلی خوبید شما

من ۳بار دف راز یونیکو بک دادم سر گندم منفی ده بار جا به جا شد

بعد تو میگی باگ 😂😂😂

خوشگل منم اگه کل انبارمو پر میکردم کل سرباز خونهرو شار میکردم میگفم خیلی خفنم خیلی بلدم 😂😂

ببینید دفم همیشه رو اکانته ببینید چقدر راحت همر میزنم دیوار 😂😂😂😂

من خیلی شاخم

اصلا تک شاخ چیه چند شاخم 😂😂😂😂

نحوه بازی تو اسپید ترا:

اقا من ۵۰تا مولتی میزنم میریم غارت میکنیم خیلی شاخ میشیم ناتار چیه ولش وقتتو نزار برا غارت فقط مولتی

کمی بعد:

صبر کنید من روش بهتری بلدم بیاد منابعتونو پر کنم تمام سرباز خونه هاتون شارژ کنم همرو بزنم

دوستان ؛ بله بله خیلی خوبه اینجوری حال میده خیلی خفنیم ما

😂😂😂😂😂😂😂

ما اگه از باگ خبر داشتیم ساید ج غ انقدر از بازی عقب نمی افتاد انقدر همراش خفت نمیشد انقدر راحت کتیبش بلند نمیشه

جایی برا بحث و دفاع نیس

از لیست فارم مشخصه کی باگ داشته

خدا قوت

موفق و پیروز باشید

سلام

متن زیبایی بود

فقط باید بگم ماهم همین رکب رو خوردیم فک کردیم سرور از مولتی بازی پاکه ولی متاسفانه هنوز ادمین سرور نیاز مالی رو مهمتر از سالم بودن بازی میدونه (در پی فروش اثر هنری و پیدا نشدن اون تو ماجراجویی) و اجازه مولتی کشی میده

و الانم که کلی هزینه کردن رو مولتی ها بن کردنشون ایجاد نارضایتی میکنه و چون پلیرهای سرور کم هست بلاجبار باید به این گیم نا عادلانه ادامه داد

اگر سلامت و استاندارد های بازی درست باشه هیچوقت همچین مشکلاتی پیش نمیاد