Posts by tital777

سلام عرض ادب خدمت دوستان این سرور به خاطر درخواست چند تا از دوستان قدیمی استارت کردم که امشب متوجه شدم دوستانی که ادعا میکنن که اهل مولتی بازی نیستن منو به خاطر زدن مولتیاشون از اتحاد انداختن بیرون واقعا براتون متاسفم اکانت تیتال تا 65 ساعت دیگه حذف میشه و برای همیشه از دنیای تراوین خداحافظی میکنم و واقعا اشتباه کردم که به امید کسایی اومدم ساید شمال غرب که فقط ادعا دارن و توان اینو نداشتن که جلوی اخراج دوستشون از اتحاد رو بگیرن یا حق پ ن : پارسا راست میگفت تازه الان به حرفش رسیدم یا حق

با سلام خدمت دوستان گرامی با توجه به مشکلاتی شخصی ( نه مشکلات داخلی sw ) اکانت tital حذف میشه و واقعا متاسفم برای یک سری از دوستان که عقده های خودشون رو داخل بازی خالی میکنن و گند میزنن به بازی بقیه در ادامه امیدوارم که این روند در سرور ادامه پیدا نکنه و هر کس با توجه به مهارت و شرافتش بتونه بازی رو به اتمام برسونه

و در آخر عکسی از لنگ دمپایی های بنده که قرار نیست رو کسی بلند بشه(یکشم که رفته تو دیوار خخخ)، با تشکر موفق و پیروز باشید

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی من کلن عادت به پست گذاشتن ندارم ولی یه جای کار ایراد داره که زیاد وارد بحث نمیشم اگر چه قطعا مقداری زمانی که برای کشیدن همر صرف میشه قابل مقایسه با زمان و هزینه ساخت نیروهای دفاعی نیست ولی دوستان امردادی دیشب چیزی کم نذاشتن و همه جوره به خودشون زحمت دادن و قرار نبود این پلن اینطور اجرا بشه ولی متاسفانه یکی از دوستان مشکلی براش پیش اومد و لحظه آخر دستمون رو خالی گذاشت اشکال نداره شب درازست و قلندر بیدار تایم زیادی داریم برای جبران و لذت بازی به همین پلنا و دیوار شدن هاست و قرار نیست همه پلن ها موفق باشن ولی لازم دونستم که اتک با جزییات کامل بزارم گویا دوستان امردادی زیاد راغب نبودن سطح تلفاتشون لو بره بازم به نوبه خودم به دوستان جنوب شرق تبریک میگم به امید سروری پر از هیجان