Posts by VaGNeS

سلام

از جنوب شرق و از شمال غرب خواهش میکنم در صحبت هاتون یک ساید رو خطاب نکنید. شاید بازیکنانی توی اون ساید دارن بازی میکنند که نه با سیاست ساید و نه سطح فنی لیدری و نه با پلن ها و استراتژی ساید و موارد دیگر مخالف باشند و دارند توی اون ساید به پاک ترین شکل ممکن بازی میکنند. لطفا از خطاب کردن یک ساید کاملا خودداری کنید. این کار خیلی زشته ! هم با هم اتحادی های عزیزم هستم و هم با دوستان قدیمی جنوب شرق. ممنون

پ.ن: یادمان باشد تراوین دیگر آن تراوین سابق نیست ! هر کس بیشتر اکانت بسازد و پول بیشتری داشته باشد از عزیز دوردونه ساید تا لیدر کل ساید جایگاهش خواهد بود. دیگر قوانین و سطح علمی و فنی جایگاهی ندارد. یادم باشد سرور بعدی با 1000 اکانت وارد ساید شوم :D:D:D

آیم نوب

سلام و ارادت

نمیخواستم وارد بحث های فنی و استراتژی های دفاعی و هجومی بشم که مازیار مجبورم کرد که بیام و پست بزارم. اول از همه این رو بگم همر غیر از همر پایتخت به طور قطع معلوم میشه و شما هیچ وقت نمیتونی اون رو مخفی نگه داری... اگر بخوای تخریب کنی بسازی که جلوی فیک های کاتا برای سربازخونه بزرگ و یا اصطبل بزرگ معلوم نشی خیلی راحت در سایت های مختلف میتونی بالا پایین شدن جمعیت دهکده های یک اکانت رو در تاریخ ساخت تا پایان آن چک کنی و دهکده مورد نظر رو پیدا کنی...

جاسوس های زیاد با کتیبه جاسوس روی ثانیه های مختلف به تمام شهرها میفرستی یا دونه دونه به عبارتی میای ویو با اختلاف 20-30 ثانیه ای میزنی...

حالا شما میتونی جاسوس زیاد بزاری که باز تابلو میشی.... بیای در تمام شهرهات جاسوس زیاد بزاری باز هم ویو ها نشون میده کدوم شهر داره تروپ میندازه بیرون... حالا باز هم بیای در تمام شهرهات همزمان سربازخونه بزرگ و اصطبل بزرگ ران کنی که دیگه با خدا در ارتباطی عزیزم. همیشه که نمیشه. در نهایت این بحث مسخره هست... خیلی راحت شما با آنالیز جمعیت دهکده های هر اکانتی که نان کپ داره میتونی بفهمی کدوم شهر هست. (عزیزانم همه و همه زیر ذره بین هستید) دونه دونه نان کپاتونو میگم. این بحث رو هر کسی بیاد ادامه بده که نمیشه نشون داد و غیره من دیگه شفاهی توضیح نمیدم، عملی نشون میدم.بحث بالا رو ادامه نمیدم و نتیجه گیری رو بر این اساس میزارم که تمام نان کپ ها قابل شناسایی هستند.

اگر بخوام با جنگ آموز بزرگ نان کپ خودم رو شارژ کنم به مقدار زیر میرسم. (پیش فرض سپاه رومن)

و اگر بخوام با جنگ آموز کوچک یا منحصر شارژ کنم به مقدار زیر میرسم.

ببخشید جسارت میکنم ولی قدرت حمله هشتاد و شش میلیون رو ول کنم بیام به پنجاه و هفت میلیون برسم ؟ که نان کپ من مشخص نشه ؟ که میشه!

بیست و نه کا کاتا رو ول کنم بیام به نوزده کا راضی باشم ؟ میشه ؟ که نان کپ من در دید دشمن و غارتگران نیفته ؟ که میفته!

به نظر بنده دوستان بجای اینکه تمام این مزیت ها رو ول کنند که نان کپشون مشخص نشه (که میشه) برن به فکر دفاع باشند و دفاع بسازند در تمام سایدشون که احیانا و برفرض محال همرهایی به سمت نان کپشون راه افتاد بتوانند نان کپ خود را حفظ کنند و یا چند همر بگیرند و یک همر بدهند.

حال میرسیم به بحث زیبای جنگ آموز بزرگ... دوستانی که میگفتند جنگ آموز بزرگ برای دفاع ساز خوبه (بله!) شما کاملا درست میگید. عالیه... بهترین استفاده است.
    شرایط زیر رو در نظر میگیریم. یک اکانت رومن بیست دهکده ای که پایتخت 75% پانزده گندمی داره که هر دهکده اش 50% واحه دارد.

عکس پایتخت در زیر میبینید (این آبرسانی نمیدونم چی هست اصلا)

تولیدات حدود 80.000 میباشد.

هر دهکده این خورزو خان هم حدود 9000 تولیدات دارد.

برای ساخت دو ماه لژیون در هر دهکده شما حدود 18میلیون منابع میخوای (دست پر میگیرم بهونه نگیری)

به عبارتی نوزده دهکده برای ساخت لژیون به مدت زمان دو ماه 342 میلیون منابع میخوای... حالا شما چقدر تولید کردی ؟

19 دهکده 9000یک دهکده 80000 تایی که میکنه سیصد و شصت و پنج میلیون منابع !
    تقریبا 850 هزار لژیون ! حالا اینو در 6 ماه بزار ! میشه دو و نیم میلیون دفاع در یک اکانت ! با پوش کتیبه و برنامه ریزی منظم و دقیق این کتیبه رو میشه در بین 40-50 اکانت گردوند... لطفا در مورد اینکه گندمشو چجوری میخوای بدی و .... اینارو بگید میگم این دوستمون دنبال سوراخ موش میگرده و عملی نشون میدم چجوری میدم. تو اون دهکده جاسوس هم نمیزارم، میزارم بیای ببینی 100.000 کاتای پارک شده با دفاع های رنگارنگ و فراوان... از این دهکده ها چندتا میسازیم. اینجا نمیخوام در مورد ریپورت های واندر با دفاع های فراوان صحبت کنم که شاید یک یا دو لول میشه پایین آورد ! به نظر من همر 30 تا در هر ساید برای واندر زدن و جلو افتادن از رقیب میتونه خوب باشه... اونم نه در لول 90 به بالا... 90 به زیر خوبه بزنی که حجم دفاع پایین تر باشه... 50 تا 80 تا همر جنگی (بسته به پتانسیل ساید، همرهای کوچک و بزرگ) برای مختل کردن اکانت هایی که همرهای واندر زن در ساید های رقیب دارند. برای کتیبه آوردن و در کل لذت مید گیم بردن از یک جنگ تمام عیار میتونه عالی باشه.

پ.ن: آیدین بی ادب شدی سلام نمیکنی... تو چندتا شبکه اجتماعی هم فالوت کردم که باز بی ادبی کردی اکسپت نکردی. بنده سلام

پ.ن: اون دوستی که هنوز خودشو معرفی نکرده خدمتش بگم من iO تو SF شرطی :D

پی نوشت مهم: دوستانی که تو شمال غرب بازی میکنند و دوست دارند با پرچم OX لذت یک بازی با برنامه و زیبا رو داشته باشند به اکانت CaTaZ پیام بدهند. ممنون

سلام و ارادت

امروز دوست عزیزم بهم زنگ زد گفت میای تراوین گفتم نه بابا همین دوتا شب تا صبح بازی میکنم بیشتر حال میده، گفت دوستان هم هستند (مازیار و مهدی عشقی و...) گفتم پس منم میام حال میده. خلاصه اکانت یک دهکده ای رومن در شمال غربی دادند و داریم دونه دونه این چوب ها که میره بالا رو میشماریم و از صبح فقط 3 دست دوتا بازی کردم. خوشحالم که چهره های قدیمی میبینم و از بازی کردن دوباره بسیار لذت میبرم. شما دوستان چه با ما چه بر ما دوست مایید و فرقی نمیکنه بخوریم یا بزنیم.

VaGNeuSS
    RAIDER و.... دیگه بقیه رو نمیگم. اینارم گفتم که به یاد بیارید دوستان