Posts by Amir.Wall

به نام خدا

من از لفظ فحش استفاده نکردم اما شما انگار هر چیزی رو اول فحش می بینی و بعد اگر خلافش ثابت شد قبولش داری!

اما قطعا خوارج به این معنایی که شما میگی نیست و پیشینه تاریخی داره که اگر بخوایم جایگذاری کنیم شما رو باید پیروان امام علی ببینیم و بقیه دوستان رو ابن ملجم!

از اونجایی که حاشیه جای متن رو گرفته و بیشتر خواننده داره لطفا این نوع از فروم نویسی رو هم برای ما تشریح کنید که فحش هست یا خیر؟!شاید دایره کلماتی که به عنوان فحش می شناسید خیلی محدوده یا تعریفتون از فحش متفاوت هست و شاید هم تا حدودی متغیر!

داداش فکر نمیکردم کسی باشه که به قضیه خوارج بودن اینا با دید مذهبی - دینی- تاریخی نگاه کنه =))) خیلی دمت گرم، نه که خودم مذهبی نیستم، بحث رو میبندم کلا، نمیخام وسط فروم به اعتقادات کسی توهین بشه،

خدایی خیلی تخیلت خوب بود، نمیدونم چندسالته، ولی عالی بود، فکر کردی ما منظورمون از خوارج اینه که مازیار امام هست، بقیه خوارج، حتما حاج حسین هم ابن ملجم ، احتمالا در ادامه یه روز حاج حسین با سزار حمله میکنه مازیار رو زخمی میکنه =))) اینقدر خوب بود سناریو که اصلا حیفم میاد جواب بدم داستان زخمی بشه،

احتمالا بعد از مازیار هم نوه 18 ماهش ، یا شایدم مملی وگنس به ولایت میرسه؟ چی میزنین قبل فروم اومدن؟ حتما این پاکسازی شمال شرق هم نبرد نهروان هست؟ =)))

در مورد سوالت : فحش یا توهین از نظر من محدوده ای هست که باعث میشه یکی بیاد با تعجب و علامت سوال بگه :

چقدر زشت هست که ........ .فقط و فقط به خاطر یک بازی ؟!!!

این بحث از نظر من تموم شده ست، نه ما منظورمون اون خوارج تاریخی هست، نه ادامه ش روی خوشی داره،

مازیار ازت یه سوالی کرد که جوابشو ندادی، سوالش این بود :
    " مازیار: وقتی من با شما تلفنی صحبت کردم همه کارهای مارو تایید کردی ، اما بعد از چند روز چطور یهو نظرت برگشت؟ "

من جوابشو با ریپلای پستهای خودت میدم که ببینه تو کلا تو هیچیت ثبات نداری، فقط همون یه مورد نیست،

پست شنبه ت:

پست چهارشنبه ت:

میخواستم ریپلای کنم، 7-8 تا پست دیگه داری که صبحش دم از عشق به شمال شرق و خدافظی بی درگیری و همر نزدن به خود شمال شرق گذاشتی، شب گفتی انتقام میگیریم، هستیم و هیچ جا نمیریم، ال میکنیم، بل میکنیم، اینقدر دیگه بی ثبات تو رفتار و حرف؟
    والا با اینکه جنگ داخلی بده و کاش اونقدری میفهمیدید که بازیتون رو خراب نکنید، ولی خوشحالم که از مجموعه بیرونت کردن، بودن تو توی هر تیمی نشانه ی اشتباه بودن مسیر اون تیم هست، یعنی هرجایی تو هستی باید به درستی اونجا شک کرد، باید به ثبات اون تیم شک کرد، هر تصمیمی که تو باهاش موافق باشی باید به درستیش شک کرد. این بی ثباتی تو رفتار و تصمیماتت کاملا مشخص هست، حتی نمیدونی اون عده چرا از مجموعه زدن بیرون، صرفا یه عده داشتن اونوری میرفتن، تو هم اونوری رفتی،

پ.ن: دوست عزیز با ادب بودن خوبه، اما جوگیر نشو (:
    خوارج فحش نیست، خوارج یعنی یه عده که از تیمشون خارج میشن و از اون به بعد خلاف اون تیم عمل میکنن، اینکه میگی متاسفم براتون که به اینا میگین خوارج یعنی چی؟ مگه فحش دادیم؟

دقیقا این رو من یه چندبار گفتم، اتفاقا اگه قرار بود متایی برای توازن سرور بشه، فقط دو ربع غرب باهم، دو ربع شرق باهم بود که شکلی از توازن رو داشت،
    از مدیریت شمال غرب خبر ندارم ولی اگه این خوارج و بقیه متنفرین از امرداد جمع بشن اونجا اکانت ها و مدیریتش رو هندل کنن، در کنار جنوب غرب که پلیر و اکانت بیشتری داره و تا الان در آرامش کامل بوده، اصلا و ابدا چیزی از متای شرق کم ندارن،
    هیچکدوم از این خوارج دلسوز شمال شرق تهش نگفتن نظرشون متا با کدوم ربع بود که توازن به سرور برگرده ، فقط رپلای کردن و رپلای کردن و رپلای کردن، بدون اینکه بگن به جز دشمنی شخصیشون با امرداد، دیگه چه چیزی میخواستن که بهش نرسیدن؟ واقعا توازن سرور؟

بهنام واقعا این ورژن تراوین و این نسل تراوین بدردنخوره ، منظورم این نیست که عکس دروغه ، یا تو بدی، یا زحمتت رو زیر سوال ببرم، کلا آدم حس میکنه دیگه اون مرزهای بازی با زحمت از بین رفته ،ناتار با تولید ساعتی 7 کی مزه ی فارم زدن سابق رو برده، اثر هنری به قیمت 60 کی نقره مزه پاپ زدن رو برده، یه زمانی اگه میخواستی 100 کی سزار پارک کنی آسفالت میشدی که سه چهارتا رومن پیدا کنی، تو کپشون آبشخوری 20 کنی، تازه اگه این شانس رو میاوردی که پیدا کنی ، اصلا وقت نمیشد طولانی مدت پارک کنی، هر هفته یه پلن سراسری میومدن رو کپ هامون ، مجبور بودیم بک کنیم ، تازه اگه این کپ ها نمیخورد ...
    کلی باید سر میزدی مواظبت میکردی که بچه های سه دات یا والس یا امثال ممد کلاسیکو سرت خراب نشن کاتاهات بپره، بازی بازی اعداد و ارقامه و واقعا تو یه بازی منطقی این اعداد یکم پرت هستن، ، 500 کی سواره رومن و 70 کی کاتای رومن رو هرجا پارک میکردی ممد کلاسیکو پیدات میکرد :D:D:D به 250 تا، 250 تا کاتاهای مونیش رحم نمیکردن،

نمیدونم والا، حس میکنم بهتر بود همون از بازنشستگیم لذت میبردم، من صدسال سیاه نمیتونم واسه 500 کی سواره رومن پارکینگ پیدا کنم،مگه یه ربع چندتا 15کراپی 100 به بالا داره، یا واسه 70 کی کاتای رومن امنیت تامین کنم، خیلی بازی رو ایزی مود کردن

خیلی از دوستان شمال شرقی علاقه پیدا کرده بودن به شات همر حسین تی ان تی عزیز و خیلی از عزیزان هم هنوز فکر میکنن که حسین تی ان تی همون حاج حسین هست . خیلی ها پرسیدن رکورد همر تو اسپیدترا هست و ...

دوستان ببخشید همه تون رو ریپلی نکردم و حسین جان ببخشید که بدون اجازه ات شات همرت رو میذارم اینجا . شاید خودت نخواسته بودی که اون شات رو ببینن که بعد فکر نکنن نگاه تو از بالا به پایین هست بهشون

این همر رو تو سرور ۴ آی آر کشیده که بالای عکس لینک سایت معلوم هست . حالا ببینین این پلیر تو اسپیدترا چه همری میتونسته بکشه .

باز هم سیاست های داخلی سایدتون به خودتون مربوط هست داداشای گلم

همر خوب و قشنگی :ایکس (همر فقط رومنش قشنگه ، حسین جان دوباره از اینا ساختی، کاتاش رو زودتر استارت بزن، 28-30 کی کاتا بود الان پیام خصوصی میدادم بهت :دی )
    من از جزییات اون سرور خبر ندارم که مثل سرور آخر خودمون جلو زئوس بخور بخواب بوده یا سرور پربرخوردی بوده، اما خب درهر صورت همر عالی هست،
    ضمنا تو نوشتی حسین، ننوشتی حسین تی ان تی، اینجام بگی حسین، مشت حسین، حاج حسین، یا هرچیزی که حسین داشته باشه ، ذهن آدم میره سمت حاج حسین، بابت این تیکه ش معذرت ،

سلام داداش ایرج گل

قصد دخالت تو سیاست های داخلیتون رو ندارم ولی میدونستی که همین حسین جانی که در موردش اینجوری نوشتی رکورد همر رومن تراوین دستش هست ؟ اگر اینو میدونستی و یه همچین پتانسیلی رو از سایدت میخوای بگیری که هیچ . اگر هم نمیدونستی امیدوارم بعد از این جمله یکم فکر کنین و دوباره تصمیم بگیرین .

پ.ن: حسین جان حداقل شات لانچ شدن همرت رو میدادی بهشون که اینجوری از بالا به پایین بهت نگاه نکنن :D

=))))))

فکر کنم منظورت از رکورد تراوین ، رکورد سرورهای صنعتی اسپیدترا هست؟ (-:
    بده اون لینک رو ببینم کدوم سرور بوده ، تعصبی که روی رومن دارم، روی میلان ندارم،

رکورد تراوین؟؟ مگه حاج حسین تراوین هم بازی کرده؟ یه دونه همین سرور قرار بوده واسش رزومه حساب بشه که این شد.
    بده اون لینک رو ببینم کجا ثبت شده ، قلبمو شکستی

یه پست بهنام گذاشته که مشروح دفاع کردن رو نوشته

اگه کسی حوصله کنه ، از رو اون پست میتونه تعداد اکانتهایی که پر شدن رو دربیاره

چون من واقعا در جریان دقیق پر کردنها نبودم و اصلا هم جز تیم دفکوردی نیستم

فقط اینقدری یادمه که اون تک اکانت سعید که با دف ش.ش پر شد در مقایسه تعداد اکانتهایی که با دف خودمون پر کردیم ، عدد کوچیکیه

البته دستشون درد نکنه و ممنونیم که به سعید کمک کردن

نه اصلا بحثم اون قسمت حرفت نبوده، بیشتر بحثم اون پستم بود که گفتم از نوع دفاعتون معلومه که اون بخش تحلیل فنی دفاع رو بیخیال شدید، چون کمیت خوبی تو دفاع داشتید دیگه نیازی ندید که بیش از حد تحلیل کنید (از اون تحلیل های خوراک احساس پرشین گلف) ، بچه هاتون یقه منو گرفتن که زحمات مارو نادیده نگیر،
    اتفاقا در مورد این که کی به کی دف داده، به من باشه میگم شمال شرق دلش خواسته به متای آینده ش دف بده، به کسی چه مربوط؟ مگه باید به سایدهای دیگه توضیح بدیم؟
    یه سری چیزها هست که خیلی بدیهی هست ، ولی ملت خودشون رو گول میزنن، اداشو در میارن که مثلا نمیدونن، مختصر توضیح میدم

1- یه بخش عظیمی از سرور از امرداد متنفر هستن، دلیلش هرچی هست به خودشون مربوطه:
    شمال غرب 100 درصد متنفر بود،

جنوب غرب 50-60 درصد،

خوارج شمال شرق 200 درصد،

"دلواپسان خارج از سرور که اتفاقی و با نیت خیرخواهانه واسه شمال شرق، تاپیک رو باز کردن بخونن" :دی 500 درصد،

خب عزیزان من، شما که متنفرید ، چرا جمع نشدید تو یه ربع، بزنید نفت در بیاد؟ چرا پخش شدید تو همه ربع ها که دهن مارو سرویس کنید با این کاراتون؟ شما متنفرید به ما چه ربطی داره؟
    اصلا اوکی، تا الان نشده جمع بشید، الان رجیستر کنید غرب سرور، یکم خرج کنید، میدگیم به بعد حس تنفر رو ارضا کنید، بازی هم برای ما قشنگ میشه، بکشید بیرون از ما،

2- یه حس نزدیکی بین شرقی های سرور و از طرفی بین غربی های سرور بوده، غرب سرور بخاطر بحث تنفر از امرداد بهم نزدیک بودن ، شرق سرور بخاطر خاطرات گذشته و سبک بازی مشابه و اعتماد متقابل،
    متای شرق و متای غرب قطعی نبود، ولی رفتارها جوری پیش رفت که تقریبا قطعی شد، خب ؟ چیه؟ مشکلی دارین؟ من به غلط و درست متا کار ندارم، من سرباز پیاده هستم و بازیمو میکنم، ولی عجیبه، الان ما باید به اصغر چاقوکش که این سرور نیست و سرور فیلان جلوی امرداد بازی کرده ، توضیح بدیم که چرا با امرداد متا میکنیم؟ نه خدایی؟ الان ما باید به اکبر چاخان که فیلان سرور دوست فیلانی بوده ،توضیح بدیم که چرا داریم فیلانی رو تحت عنوان خوارج میزنیم ؟ بساطی داریم این سرور، خود اینایی که تو سرور هستن یه مشکل هستن، باید یه تیم بیاریم فقط جواب این دلواپسان رو بدیم،

3- شمال شرق و جنوب شرق متا کنن بازی یک طرفه میشه؟ آره تا حدودی میشه گفت تا مید گیم یه طرفه میشه، اما بعدش مشخص نیست، اما خب عزیز دلم، قربون شکلت بشم، عشقم، یکیتون چرا نیومد بگه چجور متایی بسته بشه سرور متوازن هست؟ تا الان جنوب غرب آرومترین ، ریلکس ترین ربع سرور بوده، میشه گفت قوی ترین ربع سرور هست، چجوری توازن برقرار کنیم؟
    NW+NE VS SE+SW؟ این متوازن هست؟ یه سری پیرمرد زوار دررفته شمال شرق برن با شمال غرب بیابون متا کنن، بعد جنوب شرق یه دست با جنوب غرب آروم که همر و دفش بدون دردسر تپل شده باهم متا کنن؟ این توازن هست؟ نکن اینکارو، نرو اونجور جاها، اونا گداین!

تارگتهای ش.غ تو اون پلن ۳۴ تا بود که ما تقریبا ۲۵ تاشو یا بیشتر (دقیق یادم نیست) با دفاع خودمون پر کردیم

یادمه وقتی گفتم تو اون دفاع جنوب شرق بیشتر روی کمیت دفاع تمرکز داشته، نه تحلیل فنی، یه چند نفر از بچه های جنوب شرق میخواستن منو بکشن :دی یا میگفتن تیم دفاعی ما دله روغن و ... نیست،
    والا هرکسی یه چیزی میگه قصدش دشمنی باهاتون نیست، این جمله تیرداد نشون میده که تو اون دفاع اصلا بحث تحلیل آنچنانی نبوده که باز نیاز باشه ادمین هم کمکتون کنه، دفاع زیاد داشتید، نوش جونتون دفاع کردید، 34 تا تارگت بوده، 25 یا بیشتر رو دف ریختید، یکی یا دوتا که دف نریختید هم ریل بود، دیگه چرا آدمو از نوشتن پشیمون میکنید ، حالا یا نیازی نبوده به تحلیل کردن، یا حالش نبوده، ولی خب حرف من اشتباه نبود.

یه پستی نوشتم بچه های جنوب شرق گفتن چرا داری زحمت مارو نادیده میگیری
    بچه های شمال غرب گفتن چرا داری دخالت ادمین رو نادیده میگیری
    "دلواپسان خارج از سرور که اتفاقی و با نیت خیرخواهانه واسه شمال شرق، تاپیک رو باز کردن بخونن" :دی هم گفتن چرا داری پاچه خواری امرداد رو میکنی،

داستانی بود خلاصه ، همه ناراحت

سلام امیر جان

داری اشتباه میزنی صادق اصلا تو سرور اکانت نداره . در ضمن جنوب غرب هم مخالف صد در صد جنگ داخلی تو شمال شرق هست

پ.ن : حاج حسین با حسین تی ان تی فرق داره :دی

سلام، فکر کنم بدجور اشتباه زدی (-:

کجای پستم گفتم صادق تو سرور اکانت داره؟من فقط جواب صادق جان رو با این دید دادم که چون از امرداد متنفره، دوست داره شمال شرق هم در راستای همون تنفر گام برداره و حرفاش در این راستاست،

اتفاقا تو پست بعدی (بعد همین که رپلای کردی) بهش گفتم گویا زیاد از سرور و شمال شرق خبر نداری، صرفا از روی نفرتت از امرداد اومدی تاپیک رو باز کردی، پست گذاشتی ،
    (اون شماها منظورم همینایی هست که چه تو سرور هستن، چه تو سرور نیستن، همه ی سیاست سرور رو در راستای انتقام از امرداد میبینن ، انتقامی که والا ما برامون مهم نیست )

کجای پستم گفتم جنوب غرب با جنگ داخلی تو شمال شرق موافق هست؟ من فقط گفتم جنوب غرب از لحاظ تئوری وضع بهتری نسبت به بقیه سایدها داره،

کجای پستم گفتم حاج حسین با حسین تی ان ای یکی هست؟ حاج حسین و حسین تی ان اتی ، هردو تو شاخه ای بودن که خودم هستن، چرا فکر کردی باید اشتباه بگیرم؟

اگه اسممو اول پستت نمیاوردی فکر میکردم اشتباه رپلای کردی، درست رپلای کردی؟

فقط همین رو بگم یکی از اون 4 نفری که با این متا مخالفت داشت و وقتی براش توضیح دادن اوکی شد، خود من بودم (-:
    بقیه بحث رو بیخیال میشم، امیدوارم شناختت از سابقه "نورالله و تورج" همونقدر که شناختت از من اشتباه هست، غلط نباشه ،

خیر پیش

آهان پس با تاس انداختن سیاست های سایدتون رو میچرخونید.

حکم یه بابایی دارید که با کلیدِ درِ توالتِ خونشون مملکت رو اداره میکنه.

تاس و شیر یا خط انداختن تون تموم شد برید حرف اونهمه معترض داخل سایدتون رو گوش بدید اونا ظاهرا بیشتر از شما با کلمه ((منافع ساید)) آشنا هستن

اتفاقا چون اون قسمت هایی که دوست نداری بخونی رو نمیخونی، دوباره مختصر، بولد، قرمز، با فونت بزرگ مینویسم، بلکه...

برای این قضیه از قبل اعلام عمومی شد که دو روز دیگه جلسه ست، تو جلسه بالغ بر 45 نفر شرکت کردن، به همه وقت داده شد برای اظهار نظر، همه موافق بودن به جز 4 نفر، از اون 4 نفر فقط دو نفر مخالف سفت و سخت بودن، اون دوتای دیگه کاملا تحت تاثیر حرف کس دیگه مخالفت میکردن و وقتی براشون تشریح شد نظرشون عوض شد،

اتفاقا در مورد اون قسمت که گفتی به حرف معترضین تو سایدتون گوش بدید، از بس MM زدن که اگه کسی سر این داستان ابهام یا مشکلی داره ، بیاد تیم اسپیک براش توضیح بدیم ،که دیگه من یکی زخمی شدم ، اگه راه داشت تو بازی بلاک میکردم که دیگه این MM نیاد برام :دی

خلاصه کاملا مشخصه نه از جریانات شمال شرق خبر داری، نه از سرور
    از قبل با امرداد مشکل داری، یه چیزی شنیدی، تاپیک این سرور رو باز کردی، اومدی تنفراتت از امرداد رو تخلیه کنی،
    والا بخدا تنفرات شما از امرداد برای ما هیچ اهمیتی نداره، باور کنید

اتفاقا وقتی همون پستی که اشاره کردی رو نوشتم، یه سری از دوستان جنوب شرقی شدیدا بهم حمله ور شدن، ناصر که کم مونده بود فحش بده :دی
    اینکه اون پستم جوری بوده که بچه های جنوب شرق بهشون برخورده، از طرفی دشمن جنوب شرق هم بهش برخورده، نشون میده اون پستم در همون راستای تحلیل صادقانه و بدون جهت گیری بوده که مد نظرم بود، وقتی تحلیلت بدون جهت گیری باشه هردو طرف از یه تیکه ش دلخور میشن ، چون هرکسی یه سری معایب داشته که وقتی بهش اشاره کنی دلخور میشه،

بزار من از شما سوال کنم،
    -فرضا متای شرق در کار نباشه، چجور متایی راضیت میکنه و سرور متوازن میشه؟ متای سه ربع علیه جنوب شرق خوبه واسه توازن؟ اینطوری راضی میشی؟ :دی
    -جنوب غرب از شمال شرق پتانسیل تئوریش بهتره (از نظر تعداد پلیر و اکانت) ، تا الان هم بدون هیچ درگیری داشته میساخته
    شمال شرق پلیر کمتری داشت، یه سری هم که به لطف شماها خوارج شدن و هم خودشون باید برن، هم یه سری همر برای راندن اینا خرج میشه،
    جنوب شرق چندتا همر تو مرکزش پرید، یه ده روز هم نان استاپ رو دف سازی بودن ،
    شمال غرب هم هرچند خیلی خیلی ضعیف تر شده، ولی 0 مطلق نیست،

یه تاس بنداز ببینم چجور متایی مد نظرته، ما همونو پیاده کنیم که هم شما راضی باشی، هم ما

پستت قشنگ بود، یه زمانی تو جوونیم متخصص نوشتن این پست ها بودم :دی البته من عکس و گرافیک هم بهش اضافه میکردم کارم بهتر بود
    یکی خط شکن میرفت، یکی محبوبیت توتال رو میاورد پایین، موج های بعدی حمله مون، توتال اون ربع زیر فشار رسانه ای عوض میشد،
    ولی خب ما خودمون این متدرو نوشتیم و پیاده کردیم، جلوی ما هم؟ :D اگه خواستی بگو چندتا ترفند دیگه هم بهت یاد بدم لول آپ بشی، نکاتمو کنار اینجور پست ها به کار ببر، نتیجه ت خیلی بهتر میشه، فعلا داری تو لول 1 پست میزاری

داداش کل تجربیاتی که از متا دیدن و متا کردن و ... داری مربوط میشه به همین تجربیاتت از امرداد؟ بالغ بر 40 تا سرور رسمی تو ایران ران شد و تموم شد،تو اکثرشون متا بسته شده و به ندرت بحث مستعمره در کار بوده ، حالا شما دوتا سرور دیدی امرداد متاشو مستعمره کرده قرار نیست همه همون باشه، فرضا اگه متای شرقی شکل گرفت ، بمون ببین فرق داره

من اگه یه روزی رو یه ربع تعصب داشته باشم،
    اگه واقعا یه روزی بردن یه ربع برام مهم باشه،
    اگه واقعا باخت رقیب قدیمیم برام مهم باشه،
    و در عین حال با سیاست های توتال و اعضای لیدری مشکل داشته باشم، فقط دوتا راه به ذهنم میرسه:
    1- -نقدمو میگم، خیلی محکم، بعد میشینم بازیمو میکنم،
    2- -اگه یه روزی رسید که دیدم ، نه اینجا دیگه جای من نیست، حذف میکنم که اختلالی تو عملکرد ربع ایجاد نکنم،

هیچوقت به کسی فحش نمیدم، هیچوقت تهدید نمیکنم، هیچوقت mm نمیزنم، هیچوقت اتک نمیدم، حتی اگه خواستن منو بزنن جلو اتکشون دف نمیچینم، حتی به کاری که ممکنه به ربعم ضرر بزنه فکر هم نمیکنم،

چرا؟ چون روی این ربع تعصب دارم و بردش برام مهمه
    مگه به فکر این نیستید که امردادی که ازش متنفرید واندر 100 نکنه؟
    خب الان اینکارها باعث ضرر زدن به امرداد هست؟

من کلا سه بار تیم اسپیک اومدم و دیگه نمیام، اما یکیش جلسه همگانی بود که 45 نفر اومده بودن، کاملا واضح و آشکار دیدم که بر خلاف گفته های دوستان شما 80 درصد مخالف توتال و تیم لیدری نبودن، اتفاقا 90 درصد موافق این تیم و تفکراتش بودن،

در آخر:
    - اختلاف داخلی و اکانت های دردسرساز همیشه هستن و بودن و خواهند بود، اتفاقا خوبه واسه یه مانور و دست گرمی، اما اگه دلتون با ربع بود و اگه موندنتون لذت بخش نیست، واقعا حذف یه خدمت بزرگ به ربع هست،
    -من اگه تو تیم لیدری بودم هیچوقت به شما خوارج اعتماد نمیکردم، چون قطعا قطعا ضرر این اعتماد و مذاکره رو در آینده خواهیم دید، نفرت شما از امرداد جلوی چشمهاتون رو گرفته و اصلا به فکر شمال شرق نیستید

در اینده معلوم میشه حق با کی بوده!! کما اینکه از رضاو امین وپارسا و.... بپرسین میگن سرورای قبل چیا بوده!! حالا شاید این سرور اصلا نبوده تا حلا ولی همیشه بوده و به نظر ما هنوزم هست

من دوتا سوال میپرسم، بر اساس همین خطی که رپلای کردم و همون تیکه که قرمز کردم، نه دلخور شو، نه دلگیر شو، نه اصلا میگم حذف نکن یا بکن، فقط برام سوال شد ، یه سوال فارغ از اینکه کدوم ربع هستی و بودی، کدوم ربع هستم و بودم ، صرفا برای کنجکاوی خودم میپرسم نه بیشتر، اگه ناراحتت هم میکنه جواب نده، کلا جو فروم شدیدا مزخرفه.

و اما سوالهام ، از این خط میتونم برداشت کنم که :
    1-هنوز خودت هم مطمئن مطمئن نیستی که این سرور اتفاقی افتاده یا نه؟ یعنی تویی که توی داستان بودی و همه مدارک رو دیدی و تصمیم به حذف گرفتی، بازم هنوز برای خودت قطعی نیست؟ طبق تیکه قرمز رنگ،
    2- طبق چیزهایی که گفتی، قبل از شروع سرور هم میدونستید (یا میتونستید بفهمید) که ادمین این سرور و این سایت خیلییی مشکل داره، یا حداقل میشه گفت کلی از دوستاتون این داستان ادمین رو میدونستن؟ یا یکم تحقیق میشد این همه وقت و هزینه رو هدر ندید، درسته؟

ممنون

هیچکی به اندازه من به پست های حسین انتقاد نداره، نفر اولی هم بودم که تو فروم بهش گیر دادم،
    ولی هیچوقت حق ندارم و نداری به خانواده ش توهین کنیم، اونم در این حد!!!

من اگه جای لیدرت بودم، قطعا گوشتو میپچوندم و حداقل تا کتیبه ها اجازه نذاشتی تو فروم پست بزاری،
    چیکار دارید میکنید؟
    چی دارید میگید؟
    حواستون هست؟
    دیشب یه تحلیل ساده کردم ، اومدی با اون لحن صحبت کردی، گفتم اوکی، مشکلی نیست، کل کل فرومی هست ، فکر کرده دارم کل کل میکنم،
    اما دیگه فحش مستقیم به خانواده طرف؟

والا من برای خودم متاسفم شدم که این سرور رو استارت زدم، یه هفته ست استارت زدم ، مثل .... پشیمونم،
    گول قلدر بودن شمال غرب رو خوردم،
    گول بودن عزیزانی مثل البرز تو جنوب شرق رو خوردم،
    اما واقعا دیگه واسه من نه سرور، نه فرومش به لعنت خدا نمیارزه،

میدونستم پستم شر میشه و یه عده از دوستان ناراحت میشن، حیف دیره وگرنه پاک میکردمش،
    والا من بی طرف ورود کردم،
    والا من 7-8 بار تعظیم کردم و دست زدم براتون،
    والا من دوستون دارم و قطعا بین شما و شمال غرب، سمت شماها هستم که بینتون کلی دوست دارم،
    صرفا یه تحلیل بود از نظر خودم، شاید تحلیلم اشتباه باشه، اما مطمئنم موقعی که مینوشتم کاملا بی طرف بودم، حتی یکمی به سمت شما متمایل بودم و این بحث رو گفتم که این نوع دفاع اونجوری نبوده که نیاز به اطلاعات ماورایی داشته باشه، اما یه سوال ، تو پست منو خوندی و بی طرف جواب دادی؟

من به طور خلاصه نوشتم:

به احترام حرکت فشرده شما تو دف سازی کلاه از سر بر میدارم (و از اینجور کارهای با کلاس)

برای انعطاف ساید شما و سوئیج کردن برنامه ها بر اساس شرایط پیش اومده ، تعظیم میکنم،

برای حجم همکاری شما دست میزنم،

اینا یه چیز دیگه ست،

اونجا اونقدری کار سخت و ظریفی انجام نشده که آدم بگه خبببببببب پس اینا به یه جایی وصل بودن که اینقدر خفن و ظریف تشخیص دادن،

همین

یعنی شما داشته هاتون رو ارتقا دادید، تو این دفاع بر داشته هاتون اتکا کردید تا تحلیل ظریف ،

گفتم اصلا بحث بی ارزش کردن کارشما نیست، والا عکس های البرز نشون دادن بیخوابی کشیدین سر همین، بحثم سر تحلیل فنی تیم دفاعی بود، فکر کنم توضیحم کامل بود

تو برداشت کردی که :

یعنی تیم دفکورد ما در مواجهه با این پلن آخر در حد دله روغن هم کار ازش بر نمی اومد و کافی بود از دم تارگت ها پر بشه که رندوم انجام شده؟

بد نیست به عنوان بی طرف هم اگر ورود می کنید ... .;)

امیدوارم که برداشتت بی طرفانه و دقیق بوده باشه، بوده؟

سلام عزیز دل،

نه ببین من به احترام حرکت فشرده شما تو دف سازی کلاه از سر بر میدارم (و از اینجور کارهای با کلاس)
    برای انعطاف ساید شما و سوئیج کردن برنامه ها بر اساس شرایط پیش اومده ، تعظیم میکنم،
    برای حجم همکاری شما دست میزنم،
    اینا یه چیز دیگه ست،
    حرفم این بود که خود خود خود اون تحلیل دفاعی ، منظورم همون چندساعت حساس که باید بشینی تحلیل کنی کجارو پر کنی، کجارو پر نکنی،
    فقط و فقط همون رو میگم، نه قبلش
    اونجا اونقدری کار سخت و ظریفی انجام نشده که آدم بگه خبببببببب پس اینا به یه جایی وصل بودن که اینقدر خفن و ظریف تشخیص دادن،
    همین

یعنی شما داشته هاتون رو ارتقا دادید، تو این دفاع بر داشته هاتون اتکا کردید تا تحلیل ظریف ،
    حریف هم مغرور پلن های قبل شد و سوار موج پلن بعدی شد،
    یهو خورد به دیواری که حاصل انعطاف شما تو برنامه هاتون و اشتباهات خود پلنری هست،

گفتم اصلا بحث بی ارزش کردن کارشما نیست، والا عکس های البرز نشون دادن بیخوابی کشیدین سر همین، بحثم سر تحلیل فنی تیم دفاعی بود، فکر کنم توضیحم کامل بود

اره سروری بود که مثل این سرور مولتی هانتر عزیز کل اکارو بن کرد یارو بندال اکانت پلیر داری بود که کپ به جای ونوم گرفته بود توی سایدش هر سری یکیتون و میزد هم اون و بن کرد بعدشم بقیه اکانتا که اصلا ای پی مشترک نداشت من سرور ای ار میگم که باز بسته شد توی اون سرور اگه منظورت اون سرور دلیلش باز همین مولتی بود که اون سرورم از لحاض دف همر رید کسی جا مولتیامونم نمیگرفت رزومه ی دات کام تیمی که حرف میزنی و ببین ببین لیدر کجاها تو چه سرورای دات کامی بوده که بعدشم کلی شکایت به دات کام شد از مولتیا سرور ابرو برش که به بهونه تحریمم باز گل گرفت سرور ایرانشو هر جایی که ادمینش ایرانی باشه همین وضعیت بعد یکی مثل تو با دو تا دف و دمپای خوشحالی البته اینا اصلا برای امثالی مثل شماها این سایتارو بالا میارند.بلاخره توام در حد فروم اونم یه فروم همچین جایی شاید زورت برسه 2تا پست بذاری ذوق کنی

یکم رو فارسیت کار کن عزیزم، آخر هر جمله یه نقطه ای بزار، ویرگولی بزار، یه اینتری بزن، یه نفسی بکش وسطش،
    یه جوری نوشتی که آدم فکر میکنه میخواستی انگلیسی بنویسی، صفحه کلیدت رو فارسی بوده " ٍلثیبلنثقحلثتخت خصیلت د تیندل هت هبخصثلا هبها ب ها ایبه سی نتیکخلته اثامنص نتخقال ...." (نه که دات کام بازی و همش انگلیسی مینویسی، از این بابت گفتم :دی )
    دو سه بار خوندم ، فقط فهمیدم از فراری های همون سروری که گفتم هستی، آره،
    همونجا که بخاطر فساد اکانت هاتون با سه تا کتیبه بن شدن،
    همونجا که سه بار توتالتون رو با فشار تو فروم عوض کردیم،
    همونجا که مید گیمش رو ندیدین،
    همونجا که واندرمون صد کردیم،
    همونجا که فرستادتون تو شمال شرق ، یه هفته به کتیبه ها با دل شکسته و چشم گریان حذف کرد،
    همونجا که به اندازه سه برابر اکانت های ساید ما ، مولتی صنعتی کشیده بودید،

والا از قدیم به هرکی گفتیم از خودت تو تراوین بگو بشناسیمت، کی هستی؟ چه کردی؟ گفت کل رزومه م تو دات کام هست :دی
    کنتور که نداره، کی به کیه، منم توتال تیم روسیه هستم اومدم فارسی یاد گرفتم (فارسیم از تو هم بهتر شده)

زئوس از لحاظ رزومه و از لحاظ شرافت تو بازی منو یاد یه کشوری میندازه که وزیر و رئیس جمهور و نماینده های مجلس، همشون مدعی هستن که تحصیل کرده خارجن ، اما نمیتونن جواب سلام انگلیسی بدن،
    هرچی اونا تو خارج درس خوندن، شما تو سرورهای خارج از ایران رزومه دارید.

راستی اون زمان که کل کل میکردیم، میگفتین سرور نروژ رو فتح کردین ، میبینم پیشرفت کردین تو سرورهای دات کام پا گذاشتید =))))
    یادش بخیر، میگفتید سرورهای نروژ رو میبردید، بچه ها رفتن دیتا بیس سرور رو چک کردن، دیدن همش ... (شما نهایتا تپه هارو فتح کنید :دی )

حالا بگو ببینم اگه این سایت های ایرانی و فرومش و ادمینش اینقدر اخ هستن، چرا اینجایی؟؟ (-:
    چرا تیم کشیدین اومدین؟ (-:
    احیانا باز از یه سرور صنعتی حذفتون کردن، فرار کردین اینجا؟ (-:

قربون شکل ماهت برم که احتمالا هیچوقت میدگیم ندیدی، ما ایرانی باز هارو دور ننداز،ما اونقدرها هم بدردنخور نیستیم، به خودت بیای دوباره میدگیم رو ندیده مجبوری بری دات کام روزمه فیک بسازی،

با تیم زئوس تو یک ساید بودند! با خون من قاطی نمیشه.

امیدوارم حضور این فراری ها با خون هیچکی قاطی نشه ، اینا چندسال پیش یه سرور رسمی جلوی ما بودن، به میدگیم نرسیده حذف کردن :دی (البته میدونم خودت بودی باهامون)
    بودن اینا یعنی سرور با شروعی کثیف، میدگیمی همراه با حذفشون ، اندگیمی بدون لانچ شدن همر رو واندرمون ،

کلا پیشنهاد میکنم هیچکی این تیم رو تو سایدش راه نده، در غیر این صورت تاریخ تکرار میشه براش