Posts by Amir.Wall

قبلا هم گفتم یه بار دیگه میگم با فونت بزرگ

من ادم خراب کن یا پلیر خراب کن نیستم برعکس بعضی ها وقتی کسی سکوت میکنه شاید به خاطر خودته لطفا بفهمید

ممنون از دوستان با درک فهم

اکانت خراب کن چطور؟ اونم نیستی؟
    احیانا واسه ضربه زدن به ربع مورد علاقه ت اکانت کسی رو از دیشب تاحالا خراب نکردی؟

درست میگید ولی یه سوال،

داشتن مولتی اکانت هم خلاف قوانینه و الان تو همه کوارترها هست از جمله تو اتحادهای خودتون.

چرا به این اعتراض نکردید و نمیکنید!؟،چرا واسه این ددلاین تحریم گلد نذاشتید!؟

تیرداد یه نکته خیلی خیلی خیلی خوبی گفت که زیر داستان های مصور عمو قناد از جنوب غرب گم شد، اتفاقا خیلی خوبه جناب سورنا بیان به این سوال جواب بدن،
    همونطور که خرید اکانت (حتی اکانت خودی) طبق قانون تراوین خلاف هست،داشتن مولتی هم خلاف هست،
    دو حالت داره:
    - یا شما واقعا هییییچ کدام از قوانین تراوین رو زیرپا نمیزارید، مخصوصا همین داشتن مولتی، در این صورت یعنی جنوب غرب 230 تا پلیر داره (تعداد اکانتهاتون تو 4 شاخه اصلی)
    -یا صرفا رو همین یه مورد خرید اکانت خودی حساس شدید و قانون رو چاشنی سیاست کردید و پست نوشتید،

چون نمیشه نگاه دوگانه ای به قوانین مکتوب تراوین داشت، میشه؟

پ.ن:قدر پست های حاج حسین رو ندونستیم، گیر عمو قناد جنوب غرب افتادیم :دی
    داداش تو میخوای با پست های گل و بلبل ، شنل قرمزی و کدو قلقله زن فروم رو برامون جهنم کنی؟ =))) ملت شبها اینارو برای بچه هاشون میخونن که خواب آرومی داشته باشن،

پ . ن : در مورد خرید و فروش اکانت ( طعمه زیاده ولی نباید گشنه باشیم !!)

چون فعلا شخص دیگه ای از شمال غرب تو فروم حضور نداره، ممنون میشم نظرت رو در مورد خرید اکانت های خودی بگی، فکر کنم منظورم رو متوجه شدی ولی توضیح میدم که شبهه ای تو سوالم نباشه،

-بعد از اینکه با خوارج به نتیجه نرسیدیم، یه مقدار زدیم، یه مقدار زدن ، از یه جایی تصمیم گرفته شد با اون بخششون که اهل اتمام این کشمکش هستن مذاکره بشه و اکانتهاشون رو بخریم (بجای اینکه خودزنی کنیم ، با همر خودی، اکانت و دفاع خودی رو بزنیم) ، بعد هم برای این اکانت ها دنبال پلیر معتمد هستیم،
    علت پیشنهاد پول هم اینه که مجاب بشن هزینه ای که کردن هدر نرفته و پس میگیرن، با خیال راحت برن یه ساید دیگه یا سرور دیگه شروع کنن به بازی ،

این از نظر شما بازی کثیف و تهوع آور هست؟

عرض ادب مجدد

راستش رو بخواین یکم از اینکه شما انقدر راحت میگید موضوع ساده ای هست جا خوردم. حداقل انقدرهام نباید ساده باشه. اگر در جناح معترض هم بودید همین فکر رو داشتید؟

شب همه گی خوش

ممنون از جوابتون ، لطف کردید.
    این رو خیلی صاف و صادقانه میگم اگه در جناح رقیب بودم دقیقا همین طرز فکر الانم رو داشتم ، حتی اگه اون کسی که تو جنوب غرب میخواد اکانت رو ول کنه رو میشناختم و دوستم بود، حتما حتما بهش پیام میدادم که اکانت رو بدون دردسر و با گرفتن پول گلدش تحویل بده ، بیاد اینور براش اکانت جور میکنم بازی کنه،
    اینرو واقعا صادقانه گفتم، چون همینکه اون اکانت از ربع شما کم بشه خودش کلی ضرر به شماست،
    اینکه دلش نمیاد همینطوری ول کنه بره، ممکنه لانچ کنه رو خودی یا جایی که به شما ضرر میزنه، آسیب به شمارو دو برابر میکنه و من یکی اصلا راضی نیستم شما از درون تخریب بشید، رقیب قدر دوست داشتنیه، حتی اگه تهش ببازیم

امیدوارم به یه نقطه مشترک برسیم، چون این موضوع اگرچه خلاف قوانین مکتوب تراوین هست، ولی خب برای حفظ پتانسیل ربعمون و حفظ جذابیت سرور اجباریه،

ارادت

لطفا ادب را رعایت کنید ارامش تون حفظ کنید یه لیوان اب داغ هم بنوشید کمی هم مراقب کرونا باشید سلامتیتون مهمتره دوست عزیز همونطور که لیدر هاتون بار ها هم اینجا فروم اعلام کردن که اکانت MKMJ همه سرورها اکانتش فروخته حتی اسم کسایی هم که فروخته بودیم میگفتن من که بی اطلاعم ولی خودشون انگار انقدر دروغ گفتن که باورشون شده و این داستان که توگروه هاشون تعریف کردن پلیر یا لیدر های خودجوش شرق اقدام به خرید اکانت کردن کل مدارک برای ادمین جان فرستاده شد اگه بخورد نکنه تا 24 ساعت من اکانت حذف میکنم شایدم فروختم :D;(:P;)

به عنوان آخرین ریپلای و آخرین بازی که پستت رو میخونم،
    1- من بی ادبی نکردم، گاو پیشونی سفید یه اصطلاح برای چیزهای تابلو هست، تازه اکانتت رو گفتم نه خودت ،
    2-اینکه فروش اکانتت تو همه سرورها ، جزو افتخاراتت هست و الان میخوای سنت شکنی کنی و حذف کنی، به نظرت برام مهمه؟
    3-منکه خونسردم، ولی دفعه بعد کسی رو خواستی با آب آروم کنی، بهش آب داغ نده :دی، حتی این چیزهارو هم یاد نگرفتی هنوز؟ آب داغ برای آرامش؟

تو زندگیت موفق باشی، در خوشبینانه ترین حالت احتمال میدم تو دهه دوم زندگیت هستی، دیگه این کل کل های اسپم طور بهم نمیچسبه ، سرور داره میره به سمت میدگیم، باید بحث هارو میدگیمی کنیم، که احتمالا تو همیشه این تایم سرور اکانتت رو فروختی و این تایم رو ندیدی :دی

یعنی تابلو تر از اکانت تو نبود که یکی بیاد بهش پیام بده برای خرید؟ =)))) اونی که همچین پول مفتی رو میخواد بده میاد گاو پیشونی سفید میخره؟ نه واقعا؟
    مثلا میخره چیکارش کنه؟ خودشو جای تو جا بزنه، بره آمار اتحاد رو دربیاره؟ یه چی بگو مرغ پخته خنده ش نگیره،
    با این سناریو جذابت فکر کنم انشا رو تو بچگیت هیچوقت 10 هم نشدی، البته اگه هنوز بچه نباشی،
    اونی که به تو پیام داد، جمعیتش هم زیر 50 هم بوده، احتمالا ایشون بوده:
    https://ts1.speedtra.com/spieler.php?uid=2
    ببین چیکار کرده بودی، بهت پیام داده تخلفت رو گوشزد کنه ،

برات آرزوی آرامش و خونسردی میکنم، چون فکر کنم آرزوی دیگه ای روت کارساز نباشه،
    عزیزم، ما مسئول مذاکره داشتیم برای این اکانتهایی که دیگه نمیخوان تو مجموعه باشن و ممکنه با گرفتن هزینه ای که کردن با خیال راحت سرور رو ترک کنن و بازی بقیه رو خراب نکنن ، به همه خوارج یا حداقل به معقول هاشون پیام داده شده ، یه عده ای هم کنار اومدن، برای اکانتهاشون هم دنبال پلیر مورد اطمینان هستیم، قاعل ماعل چیه میگی؟
    هر صفحه فروم 800 خط تایپ میکنی، ول کن دیگه آسفالتمون کردی،
    میخوای بزنی؟ بزن
    میخوای بری؟ برو
    میخوای بفروشی؟ بفروش
    میخوای بمونی؟ بمون
    میخوای بازی مارو خراب کنی؟ خراب بکن،
    میخوای واسه جنوب غرب بازی کنی ؟ بازی کن،
    هی هرکی هرچی میگه ریپلای میکنی 800 خط تایپ میکنی، یه بار توهین میکنی، باز تو پست بعدی با ادب میشی و برای بقیه ارزش قائل میشی،
    گرفتی مارو؟ ما چیکار کنیم تو ولمون کنی؟ ما حذف کنیم تو بمونی تو شمال شرق خوبه؟ یا چی؟ بگو همونکارو بکنیم، فقط تو بیخیال این همه تایپ کردن شو، والا از هر ده نفر یکی پستت رو نمیخونه ، همون دوستات هم اگه لایک میکنن، نخونده لایک میکنن،

والا یکم صبر داشتی، یکم معقول بودی، الان یه گوشه کار شمال شرق رو دست گرفته بودی لذتشو میبردی، داشتی تو تیم اسپیک با بچه ها گل میگفتی، حالا یه ربعی رو میزدیم دیگه، اینور، اونور، چه فرقی داشت برای یه پلیر عادی؟ اومده یه همری بسازه، یه هیجان و دورهمی تجربه کنه، بازی رو ول کردی، تمام روز تو فروم داری تایپ میکنی، حیف وقتت نیست بخدا؟ مثلا فکر میکنی بچه هایی که الان تو آریانا هستن دیو هستن، بعد اونایی که تو دوسشون داری همه پری دریایی؟ خسته نشدی خودت؟

سلام ، افتخار آشنایی با شمارو ندارم، ولی از نحوه پست نوشتن مشخصه که قصدتون حاشیه نیست و اومدید مشکل رو حل کنید،
    این 2 موردش برام سوال بود، اگه صلاح دیدید یکم بازتر کنید،

در مورد2: این میزان فیک و ... که گفتید منظورتون همون فیک هایی هست که از جنوب غرب رو شمال شرق گذاشتن ، و اتفاقا اتفاقا این فیک ها هماهنگ با پلن خوارج شمال شرق بود، نحوه لانچ هم کاملا مشابه ،
    در این مورد توضیح میخواید که عکسشو بدم؟ اکانت Green بود از ده دیفالتشون ، اگه منظورتون فیک و تارگت دیگه ای هست که هیچی، چون متوجه نشدم کدوم فیک رو میگید،

در مورد 4: واقعا وقتی یه سری پلیر اتحاد به هر دلیلی دیگه نمیخوان بازی کنن و تنها مشکلشون با رفتن هزینه ای که کردن هست، بعد اتحاد پول جمع کنه و این اکانت هارو بخره و دنبال پلیر جدید بگرده براشون، جزو بازی کثیف محسوب میکنید؟ اونم در این حد که حالتون رو بد میکنه؟
    درسته طبق قوانین تراوین خلاف هست، ولی واقعا بازی کثیف؟ اونم در این حد که نوبر و حال بهم زن باشه؟ واقعا؟ یعنی الان مال خودتون بود میگفتید نمیخریم، یا حذف کن یا لانچ کن هرجا دلت میخواد؟ از شما که یه تیم 400-100 نفره دارید بعیده همچین دیدی،
    اگه شک دارید برای اکانت های خریداری شده دنبال بازیکن هستیم، من متن چتهامون رو بفرستم براتون؟ هرچند همینکارم خلاف قوانین هست،
    من فکر میکنم پشت این مورد 4 یه سیاست همراه با شیطنت هست با چاشنی حقوقی، حالا باز احتمالا مازیار عزیز میان و توضیح میدن (یا خصوصی یا عمومی)

پ.ن: این قضیه خریدن اکانت های خودی که دیگه نمیخان ادامه بدن اینقدر چیز ساده ای هست که تو فروم گفتیم، نیازی به ارائه مدرک و عکس خاصی از طرف شما نیست، اینجا گفته شد که این موضوع حتی مسئول مذاکره داشته:
    نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

نمیدونم این طاها چند صفحه قبل که این رو دید چرا اینقدر بالا پایین نمیپرید، الان که یهو از جنوب غرب اومدن این مورد رو گفتن، تازه یادش اومد که ااااااااااااا ای کثیف های اکانت خودی بخر، مارا با شما چه، ای بی قانون ها ،

آخ آخ یادش بخیر =)))))
    یکی از عجیب ترین و شیرین ترین تیم هایی که تو تراوین دیدم و شنیدم بود،
    میگفتن میخواد کتاب چاپ کنه برای مریدانش، روش های دفاعی ،

بعد توجه کردی اینی که ریپلای کردی چی نوشته؟ نوشته:

" فک میکنین یه لینک قرمز بتونین از تو لانچای من در بیارین؟؟؟ "

یعنی این فکر میکنه اگه خوب لانچ کنی ،دیگه نمیشه دفاع کرد؟ اعتقادی به بخش پلن نداره، صرفا با قسمت لانچ داستان آشناست، مشخصه مستشار دیشب که جناب فلسفه باف فرستاده بودن کمک خوارج خودش بوده :دی خوب لانچ کرده بود، اما بدون هیرو و بدون پلن،

خیلی خوبن اینا، چه معجون سمی شده این سرور،

سلام یوسف جان

پس اون دوستمون به اشتباه در مورد حمایت لوجستیک و مستشاری بیانیه صادر کرد. چون اسمش هم تو این لیست سه نفره نهایی که اعلام کردید نبود.البته همزمان و هماهنگ با پلن عزیزان خوارج یکی از بچه های داخل اتحاد شما رو تارگت های که اونا لانج کرده بودن، اتک گذاشته بود.

ممنون از جواب صریحت، کاملا متوجه منظورت شدیم.

بزرگواری
    ارادت

بچه جان

حالا حرص میخوری، بخور، نوش جان ،
    ولی آخه فرشید = بچه؟؟
    یه گروه داریم پیرمردهای تراوین، بعد فرشید تو اون گروه از همه پیرتره =)))) حالا اینکه چرا " اشکان پسر" به "فرشید" میگه بچه جان رو فقط جوریاس یا ایوب میدونن =)))

خیر پیش،

خب خب خب، اول از همه یه تشکر ویژه از تیم دفاعی و پلنری زحمتکش شمال شرق، خیلی خیلی دمتون گرم :ایکس

1-دوستان خوارج (که با اتفاقات این دوروز به درجه مزدور جنوب غرب تنزل پیدا کردن) امیدوارم در آینده تو زندگیتون تصمیمات بهتری بگیرید، قدر جایی که هستید رو بدونید، طالبان بازی و خودزنی رو بزارید کنار، ولی ته تهش اگه قرار بود در قامت مزدور خرابکاری کنید، این کارتون حداقل با هیرو باشه :دی فکر میکنم ملت تو این سرور فکر میکنن هیرو فقط کارش ماجراجویی هست =)) حیف اون همه حمایت لوجستیکی ، البته احتمالا مشکل از مستشار بوده :دی

2- هرچند یه مقداری از پتانسیل شمال شرق از بین رفت ولی به فال نیک میگیریم، لازم بود یه مانور نظامی قبل کتیبه ها داشته باشیم، تا تیم پلنری و سطح تیم ورکمون محک بخوره و یه هیجانی تزریق بشه، هم اینکه یه همبستگی بالایی بین بچه ها ایجاد شد، این پتانسیل روز 64م سرور هیچی نیست، خیلی هم عالی،

3-از دوستان جنوب غرب درخواست میکنیم اعلام کنن چقدر گلد خریدن برای این مزدوران؟ :دی آخه بعضی از اینا قبلا به ما گفتن باید لیدرها برامون گلد بخرن تا بازی کنیم، حالا که برای شما بازی کردن، حتما بی دستمزد نبوده، بوده؟ بقول احمد ذوقی: بچه های مزدور اگه گلد نگرفتید نرید اونجور جاها، اونا گداین ، حداقل باغ ما انار داشت

4-عاشق حمایت های مستشاری و لوجستیکیتم فیلسوف :دی ببین چرچیل جانت از تو دیوار رفتن لوجستیکی چیزی نگفته که کپی کنی واسمون؟

5-ما همچنان منتظر موضع رسمی بزرگان جنوب غرب (نه فلسفه نویسان) تو این قضیه هستیم، چون این داستان اینجا تموم نمیشه (:

6-حاج حسین تازه رفته تو بیابون های شمال شرق 15کراپی 150 درصد گرفته =)))) این بشر عالیه،

چهره مستشار جنوب غرب بعد از دیوار شدن مزدوران :

منتظریم جهانگیر شاه خودشو نشون بده

البته فرضیه سوم هم اینه که این دوستان با هم بسته بودند مواردی رو و حالا رو شده دستشون ، از آقا یوسف عزیزی که من می شناسم ، این حرکت ناشایست بسیار بعید است ، ایشان شهره به اخلاق و صداقت دارند و این کارهای کثیف حتمن بدون اطلاع ایشان است

خب این میشه همون مورد اول که گفتم ، آقا یوسف بی اطلاع هستن و تصمیمات از یه لول پایین تر گرفته شده،

منتظر میمونیم از خودشون بخونیم

این نظر ساید شماست یا نظر شخص شما ؟

یوسف جان این با سیاست شما هماهنگ است یا ایشان هم خوارج هستند ؟

اتفاقا میخواستم اینم بنویسم، ولی خب دیدم دو حالت داره:
    یا یوسف جان لیدر معنوی هستن و تصمیمات اینطوری تو رده های پایینتر گرفته میشه،
    یا تصمیماتشون تغییر کرده ، هنوز فرصت نکردن اعلام رسمی کنن ،

در هرصورت نتیجه برای ما یکسان هست،

بر خلاف اینکه خودت فکر میکنی خیلی پیچیده، هنرمندانه ، پر محتوا همراه با فکت و نکات ادبی و فلسفی پست میذاری، از نظر من بیشتر ادا در میاری، امیدوارم یهو مثل این داف های اینستا و تیک تاک افکت ظاهرسازیت نپره که خیلی بد میشه ;)
    دوست نداشتم مستقیم ریپلای کنم ولی خب دیگه مجبور کردی،

الانم من تو پستم نگفتم "جناب دفکورد جنوب غرب چرا از پلیرهای آنتی ناروزن حمایت میکنی؟ " شما مختاری سوار افکت ادبیات و فلسفه و سخن بزرگان بشی و هرچی دوست داری بیای فروم دٌر نویسی کنی حال کنی، اینجور بگم که اصلا مخاطبم نبودی که بخوای خطابم کنی ،

بنده به اون دوستان خوارج (همون آنتی ناروزن شما :دی ) عرض کردم به نظرتون الان ما مستعمره امردادیم، یا شما بازیچه دفکورد جنوب غرب؟

البته بگم، واقعا من سیاستتون تو این سرور رو دوست دارم، سیاستی همراه با آرامش برای خودتون، سکوت در مقابل درگیری دو ربع، مظلوم نمایی مقابل متای شرق، در آخر هم حمایت مستشاری، لوجستیکی از خوارج شمال شرق، اگه نمیگیم دلیلش این نیست که نمیبینیم نازنین :*
    کلا بازی ایزی مود اصلا بهم نمیچسبه ، دوست دارم تو فروم، تو بازی، تو جاسوسی، تو جنگ داخلی ، تو اختلاف افکنی تمام تلاشتون رو بکنید، پیمان یه جمله قشنگی داره که میگه: مهم نیست ببریم یا ببازیم، مهم اینه بد نبازیم،
    حالا من میگم اصلا اصلا مزه نمیده راحت ببریم، اتفاقا خیلی حال میده اینبار همه چیز سخت سخت باشه، خوب باشیم، تهش نبردیم هم نبردیم، هرچی به برنده ها قرار بوده بدن قبلا گرفتیم، شما خوب هستی، عالی باش، ما حال عالی بودن شمارو میبریم.

ارادت

معنی مذاکره رو اشتباه برداشت کردی، مذاکره مادام العمر که نداریم عزیزم، و اینکه بحث هارو باهم قاطی نکن ، دو تا مذاکره داشتیم،
    - مذاکره اول برای اینکه همکاری کنید و همراه تیم باشید،که همه مذاکره ها تا قبل از اون mm خنده دار شما معتبر بود، بعد از اون ام ام و بعد از اون فحاشی تو گروهتون دیگه واقعا در هرجور مذاکره ای بسته شد،
    - مذاکره دوم ، بعد از خروجتون از مجموعه بود ، واسه این که به پتانسیل شمال شرق لطمه نخوره ، هم اینکه هزینه هایی که شما تواین مدت کردید جبران بشه،
    تازه همین که پیام دادن بخشی از هزینه تون رو جبران کنن و بدون درگیری بحث تموم بشه نشان از خوبیشون هست، کاش قبول میکردید.

اتفاقا 90 درصد حرفات ، نظر من هم هست، شدیدا با جنگ داخلی مخالفم، شدیدا با از بین رفتن پتانسیل های خوب در حد 250Grams مخالفم، اونم این سرور که ... فقط یه چیز مهمی باید به حرفات اضافه کرد و اونم اینکه خیلیییی با این تیم مذاکره شده و هیچ جوره حاضر نشدن همکاری کنن، از روی که یادم میاد هرروز بحث اختلاف با اینا بوده ،
    مختصر:

1-یه عده از این خوارج اولش معتقد بودن تیم لیدری موظف هست براشون گلد بخره! چراغ اول رو اینجا روشن کردن،

2-یه عده از اینا اعتقادی به رای اکثریت ندارن، خودشون رو اکثریت میدونن ، در حالی که الان با یه نگاه به جمعشون میشه دید باباجان شما اکثریت نیستید، پس نمیتونید رای خودتون رو به بقیه تحمیل کنید، حالا چه درمورد متا باشه، چه انتخاب توتال باشه، چه هر تصمیم دیگه ای، اصلا تصمیم برای اینه که شمال شرق مستعمره بشه، اکثریت تصمیم میگیره یا اقلیت؟

3-اینا معتقدن مازیار الان دیکتاتور هست و بقیه هم غلام حلقه به گوش، احتمالا تو ذهنشون هم اینطوریه که مازیار اکانت زده ، قلدری میکنه، بقیه هم ماهی یه مبلغی میریزن به حسابش، (این یه شوخیه با توجه به اونکه میگفتن گلد بخرید) ،

والا الان ، همین الان، تیم بندی شمال شرق اینطوری هست 1- مازیار به عنوان جمع کننده نظرات هست، نه اون دیکتاتوری که اینا تو ذهنشون ساختن و تو فروم جولان میدن، حداقل ده بار دیدم پرسیده فلان چیز رو چیکار کنیم بچه ها؟ و هرکسی نظرش رو داده 2- نفراتی مثل علیرضا و مملی وگنس و ایرج و مهدی عشقی و قندیل و جعفر ... چون شدیدا پای کار هستن و طبیعتا به همین دلیل نظراتشون مهمتره، 3- یه عده مثل من چون نمیرسن پای کار تیمی باشن و زحمت بکشن و رو اکانت خودشون بازی میکنن ، نظرشون درجه دو هست و طبیعتا یکی مثل من انتظار هم نداره به اندازه کسایی که پای کار دارن زحمت میکشن و از شرایط اطلاع دارن، حق تاثیرگذاری تو مجموعه رو داشته باشه، 4- یه عده هم نه پای کار هستن، نه بهشون اعتمادی هست، نه با تصمیمات موافق هستن، نه اکثریت هستن، تهش جدا شدن و تبدیل شدن به لویال ، یه روز میگن حذف میکنیم به امید پیروزی شمال شرق، فرداش میگن میزنیم نفت در بیاد، پسفردا باز خداحافظی پر افتخار بخاطر تعصب به شمال شرق، روز بعد دوباره سیگنال دهی به جنوب

4-در مورد اینکه هر مجموعه ی جدیدی تا به هماهنگی بین اعضا برسه یه مدت زمان میبره و این وسط یه سری نواقص و درگیری پیش میاد شکی نیست، اما خیلی سعی شده اینا جذب مجموعه بشن ، خیلی صبوری به خرج داده شده، من فکر میکنم ایرج و مهدی عشقی به اندازه کافی صبور هستن و تلاششون رو کردن، گواهش اکانت حسین TNT که لیدر بزرگترین شاخه شمال شرق بود، مشکل اینه این دوستان با تنفر از امرداد وارد این سرور شدن و حس میکنن همه باید تو این تنفر سهیم باشن ، سیاست های ساید باید بر مبنای این تنفر باشه، داستان هادی لئو و درادیس به نظرم شبیه این مورد نیست، اونجا درادیس نیومده بود هرجور شده اکثریت رو به سمت خواسته اقلیت سوق بده ، یه سری اختلافات بود که تا حدی رفع شد،

5-یه عده شون مثل همین حاج حسین باور کن اصلا نمیدونن چرا خارج شدن از مجموعه ، یه دیکتاتور دیکتاتوری گفتن، یه مستعمره به نافمون بستن، فکر کردن یه باجی میگیرن و داستان همینطوری تموم میشه، یه بار به ایرج میگه من فقط تورو به عنوان توتال قبول دارم، یه بار تو مکالمه به مازیار میگه من با تصمیماتون موافق هستم، چندروز بعد میره جزو خوارج، یه روز 40 بار هم گفتن خدافظ، باز صبح تهدید کردن میزنیم، باز شب گفتن خدافظ، باز صبح تهدید کردن میزنیم، تا اینکه دیشب بدون هیرو رفتن تو دیوار،
    برو تو پست های همین طاها ، ببین تو این چندوقت چیا گفته، تناقضاتش رو ببین،

6-داستان اومدن و رفتن جناب تورج یه چیز طولانی هست که بهتره بازش نکنم، ولی خب ایشون با تایید ایرج برای بازی رو اکانت آیدین تشریف آوردن، حسابشون از این جماعت جدا بود، تو مدت حضورشون خیلی هم عالی بودن ، تو جلسات یه سری سوء تفاهمات پیش اومد که نشد به موقع و درست بهش پرداخته بشه ، یه تایمی ایشون کوتاه نیومدن، یه تایمی تیم لیدری شمال شرق، بعد این داستان هم یه برهه زمانی کوتاهی کم مونده بود مسیرشون با این دوستان خوراج یکی بشه که با هوشمندی راهشون رو جدا کردن و اکانت امانتی رو تحویل ایرج دادن ، از سرور خداحافظی کردن، همچنان احترامشون هم واجب

7-یه سری اکانت هم از بین اینها قابل برگشت به مجموعه بود، ولی واقعا دیگه اعتمادی بهشون نیست، اگه نظرسنجی بزارن برای برگشت اینها، من خودم شخصا رای منفی میدم ، چون دوست ندارم یه روز صبح بیدارشم ببینم لینک خودزنی اینا تو فروم هست. تو جنگ تر و خشک باهم میسوزن، چاره نیست واقعا،

8-در مورد اینکه لویال عقلش میکشید چیکار کنه یا نه، والا من نظرم اینه اینها خودشون هم دقیق نمیدونستن چی میخوان، چه برسه که براش پلنی داشته باشن، هنوز تو مجموعه بودن، هنوز تو تیم اسپیک در حال بگو بخند، هنوز تو گروه واتس آپ هستن، بخاطر اختلاف سلیقه یهو او MM مضحک رو میزنن و میرن یه اتحاد جدید درست میکنن، چیکار میشه کرد با اینا؟ جدی منم بی طرف میپرسم، چیکار میشه کرد با اینا؟ تازه الان که خط ارتباطیشون با جنوب وصل شده ، چاره ای جز زدنشون نیست
    من اینارو با امیرردی مقایسه میکنم، نه داستان هادی لئو و درادیس

وسط بحث ها شاید این پست دیده نشه، ریپلای کردم که بگم حاج حسین و نوری و ... یاد بگیرید،
    با سیاست های یه ربع مشکل دارید؟
    1-اگه شما اکثریت هستید که اختیار ساید رو دست میگیرید و ادامه میدید، اما از ظاهر و تعداد همراهانتون مشخصه که اکثریت نیستید ،
    2-پس اگه میتونید زیر سایه سیاست های اکثریت بازی کنید، بمونید بازی کنید، اما ظاهر قضیه نشون میده که دیگه هیچ اعتمادی به شما نیست و این موضوع هم کنسله،
    3-پس حذف کنید، تا ربعی که روش تعصب داشتید آسیب نبینه (این عشق حاج حسین به شمال شرق منو زخمی کرده، دوستی خاله خرسه ست) ، که گویا اینکار رو هم نکردید،

میدونید نتیجه ش چی میشه؟
    نتیجه اینه که طرف میاد بعد از کلی داستان سرایی از شنل قرمزی و چرچیل و افلاطون و ارسطو و سخن بزرگان :دی و در غالب یه کادوی خوشگل و آب و لعابدار مینویسه:
    "از ول نکن های شمال شرقی درخواست داریم توتال خودشون رو به صورت رسمی اعلام کنند."

فکر میکنی این همون چیزیه که براش اومدی این سرور؟
    فکر میکنی 40-50 تا پلیر قدیمی شمال شرق با امرداد متا کردن و شدن زیرشاخه ی امرداد، اونوقت حتما شما رئیس‌علی دلواری هستی؟

یکم کاش فکر میکردید، همه مون رو یه وقتهایی جو میگیره، اما سخت نیست راه درست و غلط رو بفهمید، سخت نیست تشخصیش بدید که آیا امرداد داره از آریانا سواستفاده میکنه ؟ یا رفیق شنل قرمزیمون از لویال؟

التماس کمی تفکر

ارادت

گرامی

اولا از شمال سوال نکردم و بهتره خودشون بیان جواب بدند,و بهتره دفعات بعد وقتی شم مخاطب نیستی,خودتو وارد هر موضوعی نکنی و بری بشینی دفتو بسازی

ولی چون تازه اومدی تو سرور ؛برا دونستند جوابتو میدم ولی دفع بعد مخاطب نبودی,لطف کن چیزی ننویس

باشه دفمو میسازم ، چرا میزنی :دی ما دف سازهارو دور ننداز، ما اونقدرم بد نیستیم،

ولی خب نمیدونم چرا فکر میکنی حق داری بیای وسط فروم با توهین یه سوال اشتباهی رو بپرسی ، اساس و زمینه سوالت هم اشتباهه (حذف شمال غرب بخاطر دیوار شدن با دف شمال شرق ، در حالی که تمام پلیرهای شمال غرب ده بار گفتن حذفشون ربطی به همر و دیوار شدن نداره )
    اونوقت توتال موظفه بیاد جواب این سوال اشتباه تورو بده؟

پ.ن: قبلا میگفتم دوستان به هم دیگه توهین نکنید، با این پست حاج حسین باید بگم دوستان به خودتون توهین نکنید :دی چی میگی حسین؟

ولی شما دف دادید و کاری کردید عملا یه ساید از دور خارج بشه

میگم زشت نباشه اینو میگی، اینکه شمال غرب عملا بخاطر دفاع شمال شرق از دور خارج شد، زشت نیست؟
    چون خودشون یه ده باری گفتن کل اون همرها که دیوار شد عددی نبوده واسشون و علت حذف کاملا چیز دیگه ست، الان شما خلافش رو مینویسی میان شاکی میشن،