Posts by TarYak

داری تند تند قفس میخری که حیون جمع کنی؟ ( من به بچه ها گفتم همه قفس ها رو قیمت بالا بزنن چون یکی هست مجبوره بخره به هر قیمتی شده )

پ.ن: یکی از کارهایی که الان میشه کرد اینه هرکی قفس داره بفروشه ، دژکوبی ها مجبورن با هر قیمتی که شده بخرن !!! اگه سکه کم دارید الان وقتشه

سلام مجدد

میبینم که حرف از هرقیمتی خریدن شد :))))

جهت اطلاع پمادی 1000 تومن پاتون اب خورده

چکش بزن سلطان xD

با دروود فراوان

اول از همه تبریک عرض میکنم به بچهای SE با اضافه شدن کپ امپریال به سایدتون توازن برقرار شد بالاخره :)))

احساس میکنم مولتیای بچه ها جوابگو نبود امدن سروقت مال شما xD

پ.ن:از شعبه جدید دانشگاه دعوت نامه فرستادن واسه کلاس حضوری لیدرای محترم بریم نریم؟

در ادامه فروم می‌بینیم که فضای ملتهب بین ساید غربی/شمال و ساید شرقی%جنوب رو به اروم شدن میره!

ایا مذاکراتی در جریانه!

و سکوت شمالشرق مثل همیشه ادم رو به فکر میبره

ایا این ساید درگیر مناقشات داخلیه و یا داره زیر. پتویی جلو. میره

با سلام خدمت شما دوست عزيز جا داره كه بگم اقاي فردوسي پور شما دنبال چي هستي دقيقاً؟ :))

تا جايي من ميدونم نه مذاكراتي در جريانه نه مناقشات داخلي دليل خوابيدن التهابم ماليدن پماد بوده يحتمل...

پ.ن:چندتا پست قبل ديدم بحث اينكه كي از كي ترسيده!

والا تا اينجاش تنها جايي كه ما ترسيديم و ديديم شما حرفي براي گفتن داريد توي حراجي بوده D:

شاد و پيروز باشيد

متاسفانه شما منظور بنده رو بد متوجه شديد دوست عزيز

اينكه معرفي نكردم واسه اينكه كسي مارو نميشناسه عرض كردم كه ما خاله بازي ميكرديم ;)

اينكه مولتي اكانت تعريف خاص خودشو داره حرفي توش نيست منتها چيزي كه سر صف تعريف ميشه تا ته صف ميرسه هزارجور تغيير ميكنه...

ما با اون تغييراتي كه كرده كار داريم اگرنه بر منكرش لعنت!

مورد بعد اينكه خدا از دهنت بشنوه رفيق اره واندرم ميشه لاك كرد منتها صحبت از لاك كردن تعدادي زيادي اكانت تو هفته دوم سرور بوده نه لاك كردن يك اكانت ته سرور xD

در اخرهم بنده جسارتي به رزومه شما نكردم به مولا! صد در صد عملكرد شما در دژكوب قابل تحسين بوده و هست ما كه نبوديم ببينيم متاسفانه فقط اسمشو شنيديم...

درباره تصميمات تيم هاهم والا من زياد اطلاعي ندارم كاره اي هم نيستم اما بنا به صحبت شما هرجور حساب ميكنم ٢٠ تا گرگ ٤ تا شير رو به خاك خون ميكشن!

بازم اگه صحبتي كرديم به كسي برخورده عذرخواهي ميكنم از همين تريبون!

شب و روزگار خوش

محسن جان عزیزم وضعیتی که شما با تصمیمات لیدری برای کراپ های سایدتون ایجاد کردید یک تصمیم داخلی هست و سود و ضررش هم مشخص خواهد شد در آینده نه چندان دور اینکه چرا این کار رو نکردیم یا دوستان ساید دیگه نکردند یک دلیل خیلی واضح داره با توجه به تیم هایی که وجود دارند در سایدها و سرور و نا آشنا بودن تیم ها با یکدیگر دلیلی برای خراب کردن بازی یک تیم دیگه وجود نداشته اول بازی ! گفتن این که میتونستید میکردید وجود نداره زیاد جالب توجه نیست به سرور سه ایکس همین سایت سری بزنی تا 20 در 20 ساپورت های واندر جنوب شرق لاک شده کار شاقی هم نیست تخصصی هم نمیخواد !

اینکه بگیم اکانت مولتی نداریم شاید تعبیر بنده از مولتی با تعبیر شما از مولتی فرق کنه از نظر من هر اکانتی که بخواد با قفس منابع خالی کنه یا بره کنار یه اکانت ریدر کپ اوسیس بالا بگیره اسمش مولتی هست

مورد بعدی دوست ما اگه قابل بدونه ما رو دوستش حساب کنه جزو افتخارات تراوین ایران هست چندین پست هم تحلیلی گذاشت ولی در جواب پستهاش از در و دیوار و منظره صحبت شد به جای حرف نسبتا منطقی خودش هم قابل بدونه پاسخ پست شما رو میده

مورد بعدی من توی تیم لیدری نیستم سیاست های ساید رو هم دوستان مشخص میکنم ولی اینقدر میدونم مختصات مرزی سایدهای جنوبی نمیتونه جزو خاک شمال غرب محسوب بشه ولی متلک انداختن و شاخ پنداری و دری وری جواب دادن به یکی از لیدرهای خوب شمال شرق قطعا میتونه اعلام جنگ باشه

پیشنهاد میکنم از دوستان باتجربه تری مثل شایان که بغل دستتون هست استفاده کنید برای اتخاذ سیاست ها و پست گذاشتن تو فروم !

اول از همه سلام عرض ميكنم خدمت شما دوست عزيز كه بنده و امثال من رو مولتي خطاب ميكنيد :))

خواستم خدمت تمامي دوستاني كه همچنان درگير كپ هاي مصري و مولتي بازي و در مجموع پلن شمال غرب هستند عرض كنم كه عزيزان عده اي از رفقا مثل بنده قبل از شروع سرور كه مورد لطف دوستان قرار گرفتيم و دعوت شديم اعلام كرديم كه متاسفانه وقت زيادي براي بازي كردن نداريم براي همين قرار بر اين شد كه جهت تجديد خاطرات و كمك براي سايد به منظور دف سازي اكانت بزنيم حالا بنا به برنامه هاي كه ليدراي عزيز سايد چيندن تعيين نژاد و كپ گرفتنمون به اين صورت شد! اگر نه به مولا ما مولتي نيستيم O___O

و يه نكته كوچك كه تو چشم ميخوره يكم اين بحث لاك كردن و اين داستاناست!

فقط خواستم ياد اوري كنم اينجا دژكوب نيست عزيزان و پليرهاي جلوتون هم كف اي ار خاك خوردن متاسفانه :)))

درسته كه عده زيادي از دوستان تجربه بازيشون بالاي ١٠ ساله اما اينطور كه به نظر مياد بعضياشون مثل ما خاله بازي ميكردن وگرنه يه سري حرفا زده نميشد قاعدتاً

در مجموع ما دوستون داريم

موفق و سرزنده باشيد

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي دوستان فروم باز و فروم دوست چهار سايد

يه مدت پست هاي فروم رو ميخونم ميبينم عده اي جدا از تحليل هاي كاربردي و جذابي كه گذاشته شده سعي دارن بازي رو به حاشيه بكشونن! البته جذابي تراوين به همين حاشيه هاست تا جايي كه چهارچوبش حفظ شه

گفتنيارو ليدرهاي محترم سايد لطف كردند گفتند حرفي نميمونه! بنده به عنوان يك عضو كوچكي از شمال غرب در تاييد حرف دوستان چندتا نكته رو عرض ميكنم!

همينطور كه متوجه شديد اين سرور يه سري تغييرات داشته كه جدا از دو نژاد جديد براي كسايي مثل من كه يه مدت طولاني دور بوديم تازگي داره يه سري تغييرات كليدي ديگه هم صورت گرفته كه دونه دونه دارم و داريد متوجه ميشيد!

كليت كلام اينكه خوشحالم توي سايدي دارم بازي ميكنم كه ليدراش قبل شروع سرور اين نكات درنظر گرفتن و برنامه ريزي كردن براش! حالا يه عده كه عقب موندن از قافله امدن پلن سايدو ابدوغ خياري خطاب ميكنن :))

نه اقا درجريان باشيد همه پليرهاي شمال غرب نه تنها از اين پلن راضي بلكه خوشحالم هستند نتيجشم سر تايمش خواهيم ديد

شاد و سربلند باشيد

پ.ن:از محسن مصطفي زاوش میثم و مهدي عزيز تشكر و قدرداني ميكنم دوستون داريم