Posts by T!rDaD

یه چیز دیگه میخواستم بگم که الآن یادم اومد(پستهای من همش شده روضه خونی و اندرز ؛ پس با صدای اون روباهه بخونید که تو شهر قصه ، ملّا بود 😀)

اصلا و ابدا هم حرفم مخاطب خاصی نداره و این رو دارم خیلی کلی میگم .

چند جا اون جمله معروف "میتونم و میکنم" به چشمم خورد .

این قضیه دقیقا مثل شمشیر دولبه میمونه و همیشه احتمالش وجود داره که به خود گوینده ش هم ضربه بزنه و اگر تو سروری رسم شد ، هیچکس ازش در امان نیست .

اولین بار این جمله ( که در واقع یه نوع فرهنگ بازیه) حدود ۱۰ سال پیش وارد تراوین ایران شد ، و کسی هم که این فرهنگ لق رو اولین بار وارد تراوین ایران کرد ، فکر کنم الان داره تو سرور بغلی بازی میکنه.

نقل قول اورجینالش هم اینه :

موتونوم و موکونوم !

در ادامه همون سرور هم با همین استدلال خودش ، بلای بدی به سرش اومد و اکانت و زحماتش رفت رو هوا .

دلیلش هم اینه که طبق یه قانون قدیمی ، همیشه دست بالای دست بسیاره و هر حرفی میزنید ممکنه علیه خودتون بکار بره .

پس از همه خواهش میکنم اصلا و ابدا این سبک بازی رو تو این سرور باب نکنید چون بازی به کام همگی ما زهر میشه .

یه چیز که واسه خودم جالب بود هم بگم و روضه امروزم رو تموم کنم .

تو ۷ سروری که بازی کردم (این هشتمیه) ،همونطور که قبلا گفتم همیشه ش.ش و با نژاد رومن و بچه های کلاسیک بوده که این سرور کلا از بیخ همش تغیر کرده.

ولی یه تغیر بزرگش هم این بود که از شانس بد من ، تک تک اون سرورهای قبلی ، عملا چیزی به اسم ساید جنوب غرب نداشت و هر سرور اون ساید ، سوت و کور و بی بازیکن و نهایت در حد پارکینگ و مستعمره یکی از همسایه هاش بوده و در حقیقت سرور فقط ۳ ساید داشت .

اما این واقعا اولین باره دارم یه سرور بازی میکنم که جنوب غربش اینجوری پر رونق و پر بازیکن و در حد یه ساید تمام و کماله .

ولی ؛ (میگن وقتی تو جمله ای "ولی" بیاری ، یعنی هر چی قبلش گفتی کشکه :دی)

تو اتحادهای ج.غ یه اسم دیدم که اگر همون تیم قبلی باشه معنیش اینه ج.غ این سرور احتمالا کتیبه ها رو نمیبینه و یا دچار جنگ داخلی میشه و به شدت ریزش بازیکن خواهد داشت .

یه تیم به شدت تمامیت خواه و انحصارطلب و ساید خراب کن و همیشه درگیر با بقیه اتحادهای ساید خودش و سرشار از عقاید و شعارهای عجیب و غریب ، که گویا تراوین رو با فیلم سینمایی اشتباه گرفتن و خلاصه اینکه لیدرش فاز عجیبی داره (و البته خیلی هم دست به جیبه).

امیدوارم اشتباه کرده باشم و این گردی همون گردو نباشه و بالاخره یه سرور ببینم که جنوب غربش یه حریف جدی برای بقیه و اقتدار خالصه.

پ.ن : اشکان اگه میخوای بازم دل ضعفه و زخم معده بگیری ، از هفته دیگه استوری ها رو ببین :-)

ارادت ~ تیرداد

سلام و درود به ساکنین سرور ۱

یه موضوعی الآن به ذهنم رسید که البته کلا به بحثی که تو تاپیک جاریه بی ربطه اما به خود سرور ربط داره .

اینم مشابه همون مطلبیه که دو تا پست قبلتر مطرح کردم و گفتم معمولا کسی واسش تره خورد نمیکنه اما در طول سرور تبدیل به چالش و مشکل خواهد شد .

به نظر من یکی از مهمترین دغدغه های لیدرهای ۴ ساید این سرور ، حفاظت از اطلاعات خواهد بود !

چرا ؟

اولا ؛

وجود چیزی به اسم گروههای تلگرامی واسه اعضای هر ساید که نفوذ بهش به راحتی برای سایدهای دیگه مقدوره ؛ تحت عنوان : بازیکن فلان اکانت کوچول موچول ساید .

تو این گروه ها ، ناخواسته خیلی موضوعات حساسی مطرح میشه مثلا تایم لند کلینر اتک واسه کتیبه یا زمان رسیدن دف به فلان اکانت زیر حمله و خیلی چیزهای دیگه که خودتون حتما واقفید .

دوما ؛

تو این سرور اینجور که میبینم خیلی ها همدیگه رو میشناسن و سرورهای قبل همبازی یا هم اکانتی و هم سروری بودن ولی این سرور تو سایدهای مختلف هستن .

این ارتباط های دوستانه همیشه خواسته /ناخواسته باعث رد و بدل شدن اطلاعاتی میشه که نتیجه بدی واسه یکی از سایدها خواهد داشت.

سروری که الآن تو ذهنمه و یادمه که بخاطر همین ارتباطات دوستانه مشکلات اطلاعاتی زیادی پیش اومد و منجر به هک و نفوذ و دیوارشدن و کتیبه دزدی (تک هیرو) و ... شد ، همون سرور معروف ۲راند۳ هست که اونجا همین موضوع باعث خسارت زیادی واسه هر ۴ ساید شد .

خلاصه اینکه بازم پیشنهاد میدم واسه این مورد هم چاره ای پیدا کنید و البته شما بازم گوش نکنید .😀

پ.ن : سارنگ جان بابت توضیحاتت تو پ.خ ممنونم ، چیزی که هر دو بهش اشاره میکردیم صد در صد مشابه نبود ولی حداقل هشتاد درصد پلن ها شبیه هم بود ، که البته اصولا پلن عملیات ایذایی کنار واندر رقیب ، همیشه اساس و بنیان طراحیش یک جوره .

پسا.پ.ن : انگار بعد از تقابل فرومی ضربدری ، ایندفعه نوبت دو ساید شرقیه که از سر بیکاری تو سرور ، توی فروم کلکل کنن !

بازم یادآوری میکنم که این کلکل ها توی فروم تاثیر مستقیم میذاره روی بازی تو سرور و میتونه سرور خراب کن باشه .

پسین.پ.ن : از اونجایی که تو ۱۰ سال گذشته هر وقت بنا به بازی کردن بوده ، من و البرز روی یک اکانت بودیم ، اینبار هم هر کاری کردم نتونستم به البرز نه بگم و دارم بازی میکنم .

منتهی من که هرگز سایدی غیر از ش.ش نبودم و فقط با بچه های کلاسیک بازی کردم و همیشه اکانت رومن بوده ؛

اینبار تو ج.ش و اتحاد ورپریده آمرداد(:دی) و با نژاد مصری پرحاشیه هستم ، البته با البرز شرط کردم که فقط تو اکانت بشینم و نون و ماستمو بخورم و پاپ بازی کنم .

نه تو تلگرام و واتس اپ اتحاد هستم و نه نامه باز میکنم و نه کلا ارتباطی با اعضای ج.ش یا بقیه ساید ها دارم و خلاصه شما فرض رو بر همون نبودن بذارید( الکی ، مثلا خیلی هم حضور و ارتباطم مهمه 😁 )

https://ts1.speedtra.com/spieler.php?uid=143

چه شود 😂

ارادت ~ تیرداد

یه مقدار زیادی عجله واسه متا بستن. تو این تاپیک به چشمم میخوره و حتی بوی متاهای بسته شده قبل از شروع سرور به مشام میرسه وگرنه هیچ جور دیگه اینهمه کل کل رو اونم اول هفته سوم سرور نمیتونم تفسیر کنم.

تو پست قبلی هم پیشنهاد دادم که قبل پست گذاشتن تو فروم بهتره کمی فکر کنید چون خاصیت این فروم اینه که تاثیر مستقیم روی روند سرور میذاره و در لحظه ای معادلات رو عوض میکنه.

زیاد پیش اومده که مثلا بهترین حالت متا تو سروری برای بالانس و زیباتر شدن بازی (و در نتیجه لذت بیشتر بازیکنهای چهار ساید) ، متای فلان ربع با اون یکی ربع بوده ، ولی فقط و فقط بخاطر کل کل های بیخود و بی جهت و خصوصا از سر بیکاری اول سرور ، اون متا شکل نگرفته و اصلا سرور کن فیکون شده.

هر وقت دیدید کاسبهای یه پاساژ دارن همدیگه رو میزنن و دعوا میکنن ، بدونید علتش اینه که بازار خرابه وگرنه اگه وضع بازار خوب باشه همه شون مشتری دارن و اصن وقت و حوصله دعوا واسشون باقی نمیمونه و فقط دنبال کاسبی هستن

حالا فروم هم همینه ، همیشه اون اوایل سرور که کار زیادی رو اکانتها نیست ، دعواهای بی مورد هم زیاده .

فقط مراقب باشید این جدالهای فرومی هزینه داره

یه نکته دیگه اینکه ، اصلا انتظار نداشته باشید تو فروم کسی علیه تون حرف نزنه !

این ذات فرومه و اسمش هم روشه :

سیاست و دیپلماسی

اونی زرنگه که بلد باشه جو فروم رو به نفع خودش بچرخونه وگرنه اعتراض کردن بی فایده ست

دو تا مطلب دیگه

اول اینکه ، فلسفه اینکه آثار هنری فقط دست ادمینه چیه؟

اینکه نشون بده میتونه و میکنه؟

،یا اینکه دلیل منطقی پشتش هست چون قبلا همون اثر هنری رو هیرو میوورد و فلان بازیکن کم بضاعت میتونست تو بازار به قیمت خوب بفروشه و با پولش هیروی پاپتیش رو میبرد پلوخوری ، ولی حالا انگار اثر هنری فقط دست آقا و آقا زاده ها میچرخه !

دوم اینکه :

پ.ن : پلن لاک کردن واندر (بهتره بگم ساپورت واندر) یه پلن سوخته محسوب میشه چون از سرور 3 ایکس به بعد همه ی ساید های دور واندر خودشون رو در اولین مرحله میگیرن :))) دلیل توضیحات کامل ـم هم همین بود.

پ.ن 2 : آرش و میثم خدا ازتون نگذره :D

با تشکر

فارغ از بحث طرز کراپ زدن ش.غ این سرور که راجع بهش هیچ نظری ندارم و به خودشون مربوطه

ولی

نمیدونم این رو درست متوجه شدم یا نه

اگر منظورتون اینه که این پلن رو اولین بار تو سه ایکس زدن ، که خب خیلی اشتباه کردید.

این داستان عملیات ایذایی و احداث و چیف ده دور واندر حریف مال زمان همون تیرکمون شاهه که قبلا گفتم و بچه های 3.6 اینکارو همون زمان انجام میدادن ، از جمله خودمون (اتحاد پارس در ش.ش) تو سرور ۲راند۲ و روی واندر ش.غ هم همین پلن رو رفتیم .

اینو گفتم صرفا بابت اطلاعات عمومی تاریخ تراوین آی.آر ، وگرنه میونه ای با منم منم کردن ندارم .

اون لیدر مذکور هم تنها نوآوریش در تراوین ایران همین بحث صنعتی بازی کردن بود

دیگه حالا اینکه نوآوری حسابش کنیم یا نه ،ولی مثلا سرجان ملکم هم زمان قاجار سیب زمینی رو وارد ایران کرد و با این نوآوری ملتی رو از قحطی نجات داد و اولین کسی که مخدرهای آمفتانین(قرص ایکس) رو وارد ایران کرد و ملتی رو بدبخت کرد هم نوآوری کرد !!!

ولی خب دیگه ، نوآوری داریم تا نوآوری...

پ.ن : اون قضیه پلن بدون کپ بازی کردن و سنگتراشی چه سمّی بود من خوندم !؟😂

پسا.پ.ن : آدم (پلیر فسیل کلاسیک) از هر چی بدش(آمرداد) میاد ، همون هم به سرش(پلیر آمرداد شدن) میاد 🤣

پسین.پ.ن : ایرج تو "فن" کار رو شنیدی ولی "فوت" کار رو بهت نگفتن ، پس اینقدر زنجبیل نخور وگرنه موتور می سوزونیا 😁

(اقا این از سال ۲۰۱۰ کپی رایت داره ها ! ،سلام و درود و اهالی سرور و ....میگید ، خلاصه صاحب داره)

صبح جمعه همگی بخیر

عرض کنم که من از زمان تیرکمون شاه قاجار یه عادتی دارم ، اونم اینکه وقتی به اینجای سرور رسیدیم(دید) یه پیشنهاد میدم که البته هیچوقت هم کسی واسه حرفام تره خورد نکرده ،😂 ، ولی خب ترک عادت موجب مرض است .

پیشنهاد میکنم حالا که لیدرهای چهار ساید معلوم شده و شالوده کوارترها شکل گرفته ، یه جلسه بذارید و حد مرز بازی کثیف رو معلوم و روش توافق کنید .

البته این سرور که ظاهرا خوشبختانه خبری از صنعتی بازی نیست ولی ؛

اکانت داشتن تو ساید رقیب

همر بلند کردن از ساید رقیب رو واندرشون

جاسوس داشتن تو اتحاد مقابل و دید زدن رنگ چراغ ها

کتیبه زدن و آوردن با تک هیرو

جاسوس داشتن تو گروههای تلگرام/واتس آپ/دیسکورد و ... رقیب

تعریف مولتی بازی و مولتی داشتن و چیف و غارت توافقی

خالی کردن دف واندر و .....

خلاصه همه مواردی که خودتون بهتر میدونید در ادامه کار باعث بروز مشکل میشه

میدونم بازم کسی توجهی نمیکنه ولی هم دیدم و هم دیدید که همیشه سر این موارد داستانها و مشکلات و دشمنی ها پیش میاد

پ.ن :در پست گذاشتن بدون معذورات مدیر تاپیک بودن لذتی است که در اسپم دادن هم هست .

پسا.پ.ن : این فروم جاییه که توش متاها بسته / گسسته شده و تارگتها انتخاب شده و رفاقتها و دشمنی ها شکل گرفته .

جدی بگیرینش و قبل پست گذاشتن کمی فکر کنید

پسین .پ.ن : مصری پر حاشیه ، هون مارموز ^^

ارادت ~ تیرداد

اشکان جان همین الآنش سرور " بالقوه " ۲ به ۱ علیه آمرداده ، واسه ۳ به ۱ شدنش عجله نکن ;)

کلا این لیدرهای " آمرداد کثیر القصور " یادمه از بچگیشون سیاست نداشتن ، برعکس ممد موکسی که هنوز سرور شروع نشده با هر ۳ تا ساید متا بسته بود و تازه محض احتیاط با سرور قبلی و سرور بعدی هم متا میکرد ^^

خلاصه گفتم که بعدا نگی چرا نگفتی

حامد طوطی تو یادشون بده <3

پ.ن : سینوهه جماعت تو دوران باستان هم پر حاشیه بودن :)

پ.پ.ن : یه جوری به پستهای آموزشی گیر میدن که انگار حالا سرور سراسر پلن و جنگ و هیجانه و همه پستهای آنالیز پلنها و همر و انویلها پشت در مونده :rolleyes:

پسا .پ .ن : ایرج دیدی گفتم نمیام !؟ ، میدونستم بازم لیو میدی و فقط میخوای منو بدبخت کنی که به حول و قوه الهی نتونستی

پسین.پ.ن : این بهنام وقتی پست میذاره حس میکنم رفتم مسجد محل و نشستم پای منبر بعد نماز جماعت :D

ارادت ~ تیرداد

سلام و درود به ساکنین سرور یک

راستش وقتی شنیدم باور نکردم که جماعت معتاد به ترا (نه اون یکی ترا ، همین ترا رو میگم) از فرط درد خماری ، بازم یه جایی رو پیدا کردن که دور هم جمع بشن ، گفتم حتما باید برم با چشمای خودم ببینم و در کمال تعجب دیدم که بله واقعیت داره .

تو این دو ، سه روز هم اینجور که خوندم تعداد قابل توجهی از دوستان/رقیبان قدیم هم حضور دارن که به معنی سرور جذابه .

از همه جالبتر این بود که دوستان گفتن واقعا یه سرور بی تقلب ران شده و دیگه خبری از همر و آنویل هفت میلیونی تو روز یازدهم سرور نیست :دی و منم ایمان آوردم که فیلها هم میتونن پرواز کنن .

بیش از این سرتون رو درد نمیارم و واستون آرزوی سرور جذابی دارم ؛

فقط لطفا فرومش رو هم جذاب کنید که امثال منم تو شادیتون شریک باشیم .

پ.ن : نمیام ( مخاطبین خاص :دی )

سپاس

تیرداد