Posts by MR.NooB

درود بر اهالی سرور 1

من همیشه بیننده و خواننده هستم و زیاد اهل پست نوشتن در فروم نیستم

من آخرین برگم که با پاییز می جنگم

با سینه ای از درد وغم لبریز میجنگم

چنگال باد بی صفت بر باغ افتاده

از باغ بی برگی به دل ها داغ افتاده

با چشم خود دیدم درختی در خزان افتاد

هر لحظه برگی زرد گردید و از. آن افتاد

یاران من تا یک به یک در باد میرفتند

از بند این دنیا چنان آزاد میرفتند

آماده ام آماده ی پرواز خاموشی

فردا زمستان می‌رسد فصل فراموشی

شاید نبینم گرگ و میش صبح فردا را

تا باز گویم داستان ‌شام یلدا را

من میروم در باد اما زندگی جاریست

بعد از زمستان عاقبت هنگام بیداریست

زمستان در جریان باش !!!

این شعر چند سال پیش هست که به دلیل برداشت های سیاسی مجبور شدم حذف کنم از صفحه فضای مجازی خودم

دوستان عزیز مهم ترین چیز توی زندگی انسانیت هست

نه تنها توی زندگی، که حتی توی بازی تراوین

شک نکنید به همین زودی ها همه چیز مشخص میشه و رو سیاهی میمونه برای ...!

بنده حقیر وقتی فهمیدم که دوستانم دارن اینجا بازی میکنن، اومدم تحریبات سرور سه ایکس رو بهشون گفتم، توصیه و خواهش کردم بازی نکنید چون حتی اگر اتفاقی نیوفته، انگشت اتهام همیشه به سمت ادمین هست متاسفانه!!!

ولی به درخواست زاوش عزیز و دوست قدیمی اومدیم و تلاش هم کردیم که به جای خوبی برسیم ولی خب متاسفانه نشد که ادامه بدیم.

تیم شش نفری ما با چهار اکانت روز بیست و یک بازی وارد شدن

و امروز بعد از مسجل شدن تصمیم حذف دوستان عزیز در شمال غرب اکانت های ما هم رفت روی حذف

ممنون از همه دوستان مجموعه آکسفورد

و ارزوی موفقیت و شادکامی برای همه دوستان در این سرور

پ ن : غم از دست دادن پدر کمر من رو چند ماه پیش شکست، تسلیت میگم خدمت دو رقیب قابل احترام، امیدوارم قدر پدر و مادر و خانواده رو بیشتر بدونیم!

پ ن 1: یک سری از دوستان ما قراره ادامه بدن به بازی، بنا به هر دلیلی!!!

لطفا و خواهشا خروج این تیم از سرور رو فرار کردن ندونید!

واجازه بدین این دوستان به بازی خودشون ادامه بدن، چون در نبود این دوستان بازی تبدیل به سه ربع میشه و لذت ها از اون گرفته میشه!!!

پ ن 2: بهترین راه برای اینکه این سوتفاهم ها پیش نیاد اینه که خود لیدرهای محترم توافق کنند که کمتر با ادمین محترم سرور در ارتباط باشند، و اجازه بدن ایشون به مشکلات و کارهای روزانه رسیدگی کنه!

پ ن 3: به علت احترام به بازی بقیه دوستان و برای اینکه بازی کسی خراب نشه ما تصمیمی به لانج همر خودمون نداریم البته تا این لحظه.

پ ن 4: اگه یکی جاسوس باشه وقتی کار از کار گذشته که نیازی نداره خودش رو ثابت کنه به بقیه!

پ ن 5: آخرین لانج بنده امروز صبح انجام شد، خدا بخواد این بار هم رد میشم از تارگت بیرون بازی :) .

پ ن 6: ما هم خدایی داریم، دیدار به روز داوری !

پ ن 7: بودیم و کسی پاس نمیداشت که هستیم، باشد که نباشیم و بدانند که بودیم!

پ ن 8: امیدوارم سرور خوبی داشته باشید.

و من الله توفیق

امیرعباســــــــــــــ

سلام خدمت اهالی سرور 1

قرار نبود این سرور رو در خدمتتون باشیم ولی مثل اینکه شیطان اجازه زندگی سالم رو به ما معتادین تراوین نمیده و از امروز به صورت رسمی در خدمتتون هستیم البته رو اکانت یکی از دوستان که قبلا هم سرش بحث و جدل بوده ظاهرا.

یک روز وقت گذاشتم پست های فروم رو بخونم ببینم بازی چند چنده، داور در چه حاله، مربی ها چی پوشیدن و الان توپ کجای زمینه!!!.

برام جالب بود که توی این سرور که در نگاه اول مولتی بازی وجود نداره و بات نمیشه استفاده کرد قطعا پشت هر اکانت حداقل یک نفر هست و داره با نون بازو زحمت میکشه و اکانت بالا میاره، حالا اگه مولتی میدونید اینو به نظرم این مولتی بازی ارزش داره قطعا به بات و وی پی اس و ...!!! که توی سرور اسپید با اوج ثروت در حال انجام هست!!!.

تشکر ویژه از آیدین عزیز که هر سرور در کنار یا رو به روش بودم یاد میگرفتم ازش ولی خب همیشه حرف هاش درست نیست ولی چون قشنگ مینویسه جالبه برام :)

پ.ن. یادش بخیر قبلاً ها تو فروم ملت دنبال «آنتی اسپم» می گشتن که پست شون حذف نشه! اینجا باید لای ربط کاملاً مستقیم به «شاخ بازی» بگردیم که مصدع اوقات کل کل های دونفره دوستان نشیم و نندازمون بیرون از تاپیک که ارث پدری شون هست! :)

ولی یک خواهش از همگی لطفا سعی کنید احترام همه حفظ بشه

کل کل هاتون در حد رقابت باشه که بتونه یه روز تبدیل به رفاقت بشه

دنیایی نیست!

به یک گلد ساپورت مثل همیشه نیازمندیم :)

خیلی از دوستان اگه اسم منو بدونن میشناسن پس نمیگم که ندونید :ِی

سلام به همگی

آقایون محترم و دوستان عزیز بنده حقیر توی این سرور بازی نمیکنم یعنی اومدم بازی کنم ولی اصلا حالم با این سرور و این مدل بازی کردنش خوب نبود و اکانت رو رسما تحویل دادم.

یادم میاد روز اولی که سرور تست اومد توی ایران بچه ها توی خوابگاه دانشگاه صنعتی اصفهان بهمون بازی یاد دادن اومدیم ببینیم چیه و ماندگار شدیم.

ولی از روزی که سرور های ایران فیلتر شد باید فاتحه تراوین رو میخوندیم.

این مدل بازی کردن واقعا نیاز به مهارت نداره، نیاز به پول داره!

سرور مجازی، پروکسی، بات و ...

کاملا مشخصه نتیجه ای به جز کل کل های سرشار از بی احترامی توی اون نیست

تراوین بازیه دوستان فراموش نکنید لطفا

اینکه توی این بازی چطور رفتار کنی به من و شما بستگی داره

چند روز پیش شماره یکی از دوستان رو با پسوند "ترا" ذخیره کردم. جالب این بود که هشتصد و سیزده اسم با این پسوند توی گوشی من بود این یعنی باقیمانده از 13 سال تراوین

خیلی ها رقیب خیلی ها رفیق ولی هردو با احترام

با خیلی هاتون هم حداقل یه سرور بازی کردم!!!

این روزهای فروم ما شده مثل بقیه فضاهای مجازی که اگه ادمین نداشت همون فحش ها رو هم به همدیگه میدادیم.

سیزده سال به تراوین گذشت ولی امروز شاید بدترین روز عمرم توی این بازی بود با دیدن این فروم!!!

یکی هم قافیه شیر رو مینویسه

یکی فحش ناموس میده

یکی ناراحت میشه و قهر میکنه که چرا خفت کردین ما رو

یکی میاد دور واندر ها رو لاک میکنه و بعد اینجا داد میزنه

در هر صورت موفق باشید دوستان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اون دوست عزیزی که با آی دی mr.nooob اومده بودن احتمالا فکر نمیکنم سن شما به آی آر قبل از فیلتر و سرور اول اسپید بوخوره و همبازی بوده باشیم

ولی اگر همبازی بودیم روی اکانت MR.NOOB بهم اطلاع بده بدونم چون اصولا این اکانت با ایمیل من ریجستر میشد همیشه. البته چون همه رو دوست داشتی گفتم منم دوست داشته باشی :)

پ ن: محمد کوماتسو دیدی دیگه بازی نمیکنم ؟؟؟!!!؟؟؟