Posts by W Ss

با سلام خدمت عزیزان

یکی از پلنر های بزرگ تراوین به ساید پنجم پیوست

عزیزان جهت پیوستن به ساید پنجم لطفا زود تر اقدام فرمایند

و در ادامه با ارسال منبع به این دهکده در جهت ساخت دریاچه ای در منطقه خاکستری و دیدن نیروی دریایی ما در ادامه سرور مارا یاری فرمایید

https://ts1.speedtra.com/karte.php?d=321588

سلام و عرض احترام به تمامی بازیکنان سرور

اتفاقات امروز فروم باعث شد یک پست دیگه بنویسم

خب عزیزان در ساید جنوب شرق سعی بر به حاشیه بردن فروم و جنوب غرب رو دارند که البته امید وارم بعد از خوندن این متن جنوب شرق در یک حرکت عاقلانه

در مورد حواشی به سکوت کردن فکر کنه .

1. جنوب غرب اگر بخواهد دهکده ای در ساید دیگه بزنه اکانت Green این کارو براش انجام میده

2. جنوب غرب اگر دهکده ای در ساید دیگه بزنه با 100 تا نیروی توتن دف نمیکنه

3.جنوب غرب توانایی پوش یک اکانت رو خیلی راحت داره با اون تعداد موج کاتا شما صفر نمیشه

4. مهم تر از همه اینه که جنوب غرب از ترسی از بیان حقیقت نداره

خب حالا کاری به جنوب غرب ندارم دیگه اما اگر ساید جنوب شرق به این گونه مسائل و حواشی در ادامه دامن بزنه با واکنش شدید تیم بنده روبرو خواهد شد

افرادی که در جنوب شرق بازی می کنند به خوبی بنده رو میشناسند و طی همکاری های گذشته که در سرور های پیشین داشتین فاصله حرف تا عمل بنده رو میدونند

لذا خواهشمندیم بازیتونو بکنید و دنبال حاشیه نباشید

پ.ن : چه به بیرون بازی ، چه به دشمنی داخل بازی باکی نیست

Parham Green

درود بر شما دوست عزیز

تا جایی که من میدونم از هم ایمی ها براش دف ارسال میشد و همه لینک های جاسوسی هست اگه خواستین

لطفا لینک هارو ارائه بدین چون مطمئنن اگر طبق خواسته ما باشه به راحتی نمیشه دهکده رو پاکسازی کرد

سلام اشکان جان به نظرم اولین حرکت جذاب سرور اتفاق افتاد هر چند که بنده خدا احتمالا اتفاقی بوده

از همین جا ظهور پنجمین ساید سرور رو در منطقه خاکستری اعلام می‌کنم عزیزانی که تمایل دارند با ساید پنجم بازی کنند پس از هماهنگی با اکانت Green میتونن به این ساید بپیوندن

لازم به ذکر است که منطقه خاکستری مال ماست

و کسانی که با سایر تیم ها ساید ها در این منطقه

بدون هماهنگی با بنده همکاری داشته باشند ازین منطقه پاکسازی می‌شوند

خب دوست عزیزم پرده آخرتم که هایلایتایی از اکانت بنده و آقا مجید عزیز هست

در هر صورت نمیدونم از کدوم ساید و کدوم اکانت هستین اما خوشحال میشم یوزر نیم اکانتتون رو همین جا ریپلی کنین ۸۰ ۹۰ روز‌ دیگه باز هم اینجا فروم میبینمت🇯🇵🇯🇵🇯🇵🇯🇵

ماشالله فروم انقد وجهه علمی پیدا کرده که آدم لذت میبره 😂

راستی قهرمان کجا میره ماجراجویی

کلا چیز با ارزشی نمیاره خداوکیلی شیپور ناتار هم نمیاره

همه پر انحصار سایت خب من با این موضوع انحصاری بودن وسایل کاملا مخالفم چرا که تاثیر

خرید گلد رو بازی خیلی زیاد میشه

وضعیت قیمت کتیبه ها و همینطور یک میلیون چکش روی کلاه خود گلادیاتور به همچین چیزی اشاره می‌کنه

بازی خوشی رو برای همتون آرزومند هستم

Pishva Team

Parham green