Posts by Majid.Persia

من اگه داداشی بودم رو پلن نالنجی نمیومدم وسط دیسکورد نیم ساعت بگم این ریله اخرش ادریس و جاوید دفو بریزن رو تارگت فیک واندرزن بزارید جلوش!

یک چیزی بگو که حداقل ذره ای به واقعیت نزدیک باشه‌.

بیش از اندازت داری دروغ میبافی.

پ.ن:تبریک به ج.ش بابت گرفتن واندرشون.اما چقدر زود:دی

پرهام گلم تو خیلی خوبی:دی

ته ته تهش یه سری زمین داشتین توش گوسفند میچروندین الان دارین تبدیلش می کنید به گلد

زدی تو خال

ما هم زیمین داریم هم گوسفند.میدونی الان همین کاسبی لاکچریه گلکم؟تویی که کاسب بازاری ته ته روزی چقد داری؟

باور کن از فروش 2 تا بز و میش و بزغاله من حقوق یکماهتو تو یه روز در میارم:دی

مشتی با بچه کاسب بازار تهرون صحبت می‌کنی

زخمیمون نکنی بچه طهرون

طهرونی بودنم لاکچریه؟=))))

تورو فارمت می‌کنه

به شدت استقبال میکنم.هرچند از توان عموتون خارجه=)))

تا جایی که یادمه از نوجوانی مولتی رید میدادی

حداقل میدونی عرضه همرسازیشم داشتم. فقط لب و دهن نبودم مثل کبیر بدبوتون:دی

بررو خدا روزیتو جای دیگه بده

حالا میفهمم بچه های شمال شرق می‌گفتن

مجید بنده خدا عقده کرده چی میگفتن

بچه های شمال شرق جیگرن

میدونی چرا؟

چون اصلا موجبات خنده ی روزمره اشون رو با عنایت بر نام و اراجیفی که از دهنت در میاد میگذرونند.

از ترس اینکه فارمشون کنیم گذاشت رو حذف

گلکم

اونیکه هر سرور در رفته تو بودی چه ای ار 1 که به خودم پناه اوردی چه این چند سرور اخیر.هنوز داغی نمیفهمی دروغ 13 چیه.از داغی زیادیه که ادریس 24ای روتون خیمه زده و بیشتر از چیزی که فکر میکردید داره از چپ و راست یکی میزنه زیر گوشتون تا یاد بگیرید اسم ش ش رو بخاید بیارید دهنتون رو اب بکشید و درمورد سایدی که بطور متوالی عنوان قهرمانی رو کسب کرده و این تیمی که مدافع قهرمانی(نقل قول از مرلین:دی) رو به هر نحوی مورد خطاب قرار ندهید.

توبه کن و یک سرور درخواست کن سعی میکنم تایید کنم تا در کلاس های اموزشی ش ش شرکت کنی تا بری به بدبوعه کبیر هم یاد بدی.

داد کام در خذمتیم

تو ای ار که چیزی ازت ندیدیم چه تو چه کبیرتون

تو اسپیدترا هم مثل تراکتور فقط یک اکانت میگ میگ داره از روتون رد میشه.

دات کام؟؟؟ جان ؟شیب ؟بام؟ برف؟ زرششششششششکککککک =)))

رو اسم تارتاروس بزن و ببین بعد درمورد فارمی تارتاروس گنده گویی کن.

تو و امثال تو اینجاهم پلیر نیستید چه برسه دات کام.

T A R T A R U S

دات کام هم شده دلیلی بر لاکچری بودن نوبهای فراری؟:دی

پ.ن:بدبو کبیر بعد از تارگتهای امروز که همه ریل بود و بدون فیک:

از اقاجاوید عزیز دعوت میکنم با ریپورتهای امروز روز 13امون رو زیبا و از جفنگهای پرهام به در کند.

ایام به کام.

--مجید پرشیا

سلام گلم

فرق ما با شما اینه:

ما تو اوج ممکنه حذف کنیم.

شما وقتی جیره مواجبتون ته کشید و کتک خورتون ملس شد حذف میکنید.

از سورنای 3 دهه چخبر؟

چوکور هرچقدرم بالا پایین پرید اول سرور و بعد از این هم بپره و به هر دلیل مسخره ای که مسافرتیم (همه هستند مگه شمال شرقیا استراحت نیاز ندارن و زن و بچه ندارن)

وفلان دست بزنه ته ته ته ته این تیم=کتک خوره شمال شرقه.

بدروود.

دروودی بی انتها به عزیزان در هر 4 ساید سرور

متاسفانه با رایزنی های فراوان و صحبتهای بسیاری که انجام شد تیم ما تصمیم گرفت از ادامه ی این سرور منصرف شده و با دکمه حذف اکانت و حتی تحویل ندادنش به ساید این سرور رو ترک کنه.

پیروز و سربلند باشید.

سال نو رو هم با تاخیر تبریک عرض میکنم خدمتتون.

ارادت

--مجید پرشیا

پ.ن : دلیل این که شما داخل NE اکانت داری کم کاری یک مجموعه دیگه است .

ستون

شما بیا کل ان ای رو بدم دستت ببینم چه گوهری می افشانی

2 3 تا بچه مچه اومدید از جانب کی و چی دارید اراجیف تحویل ملت میدید.

بشینید سر جاتون اگه مشکلی هم دارید بگو گندتون بیاد نه 2 3 تا بچه سال بیان هرکدوم یه تیکه ای بندازن.

دروودی بی انتها به سروران و دوستان عزیزم

بنا بر تصمیم جمعی اساتید و سرورانم در ساید شمال شرق و اتفاقات ناخوشایندی که افتاده،

شخصا تا حل و فصل این جریان نه تمایلی به بازی دارم(هرچند قبلشم نداشتم) و نه تصمیم به بازی.حضور ما در این سرور و حتی سرورهای اینده منتفی هست.

اگر تیم کلا تصمیم گرفت بازی کنه بنده شاید در خدمت ساید باشم.

امیدوارم سرور خوب و مهیجی رو دوستان شاهد باشند.

ایام به کام

ارادتمند همگی

--مجید پرشیا

حالا که این بحث پیش اومده سوال میپرسم چند نفر واقعا حاضرن تو اون سرور کاملا بدون مولتی بازی کنن ؟

همینجا یه آمار بگیریم ببینیم چند چندیم با خودمون .

یا حق

یوسف ژیگول

عرض ادب یوسف جان

شخصا حاضرم در سرور کاملا بدون بات

بدون مولتی بازی

گیر دادن ادمین شدید ب ایپی مشترک حتی برای ۲ اکانت اصلی پلیردار

بازی کنم.

این اعلام حضور شخص من و حداقل ۱۰ ۱۵ نفر دوستان قدیمی هست که چندین سروره حتی بازی نمیکنند در اسپیدترا.

سلام خدمت دوست قدیمی روشنفکرم

اگه اشتباه نکنم یو ای دی من ۴ هست.

با تچکر

عرض ادب و احترام

ارمان عزیز

چنان پست توخالی و فریبنده ای نوشتی که ۱۰ بارخوندم ولی باز حجم فجیعی از تخیلاتت رو درک نکردم.

فقط اینکه تارتاروس روی ۳ اکانت پخش بشه و پلیرهاش که یکیش من بودم یا به عبارتی شخص من در راس پلنش بودم،کجا و کی گفته شده؟

و شما چطور در مسائل کلی ساید در جریان بودی؟

این حجم از شر و ور بی سابقست.

والله و تالله نگاه ب اینکه کسی از ما حرفی نمیزنه نکنید و هوس اینکه هر چرندیاتتون مبنای صداقت و حقیقته برندارید.

اولا ما حس و حوصله جواب سرور گذشته و خیلی از خزعبلات رو نداریم که اگه داشتیم تو همون سرور پیش عده ای بودند که بالا پایین میپریدن کسی محلشون نمیزاشت‌.

توی هر پستی که از سرور پیش گذاشتی سعی در تخریب شخصیت محمد علی داشتی.

یک مثالی برات بزنم که دست از این کار حقیر برداری:

یک سرور که مدارکش کامل و روشن موجوده در ثورتیکه یکنفر بگه کامل ارائه میدم ۸ نفر با نام مستر اسکیری که جمله ای خودشون گفته بودن پلیرهای این اکانت اسکیری یک ساید هستند و واقعا هم بودند و برای همشون حتی خودت ارمان احترام قلبی قائلم:

این ۸ نفر یک روز سعی داشتند اکانت تازتازوس رو به هر نحو کثیفی هم که شده یک هفته ۱ رید رو ازش بگیرند.اینکه چه بر سرشون اومد و چه تلخی بر زحماتشون نشست کار ندارم اما درگیری این ۸ونفر که یک ساید بودند با ۲ پلیر ساده از شمال شرق بود من و علی ویسی‌

ما ۲ نفر شاگردان محمد علی هستیم‌

سعی نکن خودت رو در هر پستی که گیر میاری ریپلی کنی سریع به یکی وصلش کنی طرف رو با چاشنی تخریب بکوبونی تا بگی ایها الناس، منو نگاه کنید منو ببینید من به مملی چیا گفتم.

در حدی هستید که این سرور هم که ۴ ۵ نفری که از ان ای اومده در حد فان هم بازی نمیکنند مثلا خودم اما شما تو این سرورم مولتی کشی میکنید:دی

بعد میگید ش ش مولتی باز.

بابا پاکباز ها.جنستون چیه ساقیتون کیه.

هر سروری که ما مولتی بازی کردیم

پا ب پای ما داشتید و بعضا بیشتر هم بوده.

عاروق روشن فکری پرهام و یادندای وا محمدای بقیتون

رنگ و بویی نداره.

اینقدر دم از گذشته نزنید چون ما شمال شرقیا بسیار تنبلیم.منتهی لزومی باشه ارشیو باز میکنیم و خاطرات تلخ شمارو با مدرک نه فقط حرفی که باد هواست رو میکنیم.

سوپر واندر زن رومنی که یک لول واندر رو نینداخت.

ایام ب کام.

ماهم مجدد ش ش ثبت نام نمودیم

رای اکثر بچه ها به ش ش خورد نه ج ش

بچه های ج ش هم که با هرکدوم صحبت کردم برای بازی اعلام نکردن ولی امبدوارم بیان و از بودنشون لذت ببریم

با صحبتی که پیرو عدم متا و این جینگولک بازیا شد موافقم و شدیدا هم استقبال میکنم صرفا نظر شخصی بندس و ربطی به ساید ش ش نداره.

سلامی به لطافت گل

به ظرافت شبنم

به سرمای زمستانی

به گرمای نفستون

و به مدیریت ، بخاطر‌این سرور ران کردنش

موافق صحبت عدم مولتی و سرور پاک هستم و آرزوی محیا کردن شرایط سرور تراوین ایرانی رو مثل ای ار میکنم.

اعلام حضور در سرور میکنم ساید انتخابی پیرو صحبتهای انجام شده جنوب شرق است ولی هنوز بچه ها قطعی نشدن.

امیدوارم همه از این سرور لذت ببریم و مشکلات زندگی و کشور رو ذره ای هم که شده برای چند صباحی کمتر بهش فکر کنیم.

تقاضا میکنم دوستان و رقبا و رفقا برای دور هم بودن اعلام حضور کرده و در سرور مفتخرمون کنند بازی کنیم.

رفیق یا رقیب

دوست یا دشمن

همتون عشقید

ایام به کام.

--ارادتمند همگی

مجید پرشیا

من دوستت نیستم گلابی (کسی که گلاب میفروشد)

ولی به به نطرم این اخر هفته که تعطیلیم یه سرور ۳روزه بزارید با سرعت بالا ببینیم چی میشه

اره منم موافق این نمکی(کسی که نمک ازش میباره)موافق سرور ران کردنم.

کنجکاوم بدونم این ایدی فیک مال کیه=))

سلام اساتید

امیدوارم حال دلتون خوب باشه

ادمین جان میشه یه سرور یک هفته ایی ران کنی با گلد رایگان و سرعت بالا

فکری به حال اعتیاد ما کن...

سلام

با این دوستمون موافقم

لطمه ای به سرور اصلی وارد نمیکنه و یک سرور جدیده برای هرکسی که میتونه و حوصله بازی داره.

درسته توی موقعیتی هستیم که دل و دماغ بازی برای هممون نیست اما همین بازی رو مگه قبلا با دل خجسته و دل خوش انجام میدادیم؟

خیر

قبلا اوضاع کشمشی بود مملکت رو هوا و گرونی بیکاری بیداد میکرد.

الان قشنگ خرتو خر شده. ادمین عزیز پاک نکن من بحث سیاسی نمیکنم فقط دارم مثال میزنم قبلا هم بهشت نبوده زندگیامون. فقط میگم که سرور جدید رو بزنید هرکسی بیکاره و میخاد بازی کنه برای سرگرم شدن خود و دور شدن از بدبختیهای فراوان ما ایرانی های بدبخت.

مجید جان الان لینک ها آسمان دفش مشخص نیست که فیلها پرواز میکردن یا رژه میرفتن داداش دلفیناشم فکر کنم شکار شدن فقط صدف هاش داران عزاداری میکنن اونم بدونه سینه زن

محمد جان عزیزم عرض ارادت و ادب خدمت شما دوست گرامی و منبر دوست پر و پا قرصی که به حدی میتونی گزافه گوی باشی که هم زحمات تیمت هم تلاش های رقیبت رو با تمسخر و صحبتهایی با چاشنی تحقیر زیرسوال ببری.

ترجیح میدم با عکس جواب تمسخرتو بدم پس شمارو دعوت میکنم به طنز زیر:

ساعت 3 کاتا کامل در بیس بدون اسکاتo.O

ساعت 5 همر کامل در بیس بدون اسکاااااااااات o.O O.o

ساعت 6:21 تعداد کاتا 1995 و اما:

ساعت 6:23 تعداد کاتا 1991= 4 عدد فیک.یعنی کیو زده فرمانده؟o.O

برای پلیر توشی کلاه از سر بر میدارم(جمله معروف ناصر عزیز)چونکه اسکات تو بیس داشتند اما همرشون رو فراموش کردند قایمش کنند=)))

فکرمیکردم مانی از فرت جراحت سنگین و فشار زیاد اولین ریپلی رو بکنه.ولی نگو محمد عزیز و دوست خوبم از اون هم که توی سرور اکانت نداره اما نفر اول فروم هست همیشه و زبانش خوب کار میکنه از اونم فشاری تر شده.

منکه بی طرف ب 2 طرف تبریک گفتم.ارام باشید.زدید دمتون گرم.همر زدید بقولتون باز دمتون گرم.ما راضی شما هم راضی.

فردا ساعت 17 منتظر پلن بعدیتون هستم.شما که راضی هستید باید اینقدر بزنید تا شمال حذف کنه این گوی و این میدان.

روزتون بخیر

دروودی بی انتها به متخیلین عزیز با نوای فریاد یا محمدا که سر از پا درازتر با توکل بر کتاب فیلها شنا میکنند و دلفین ها هم پرواز، اومدن برای دیستروی کردن یک همر رومن بنام اکانت نالنجی(تو روح علی ایران با اسم مزخرف اکانت:دی(پسورد اکانت که دیگه بماند چیه)).

فارغ از شوخی بالا با عزیزانم در جنوب شرق واقعا به تمامی لانچرها و کسانیکه در پلن ج ش به هرنحوی کمک رسانی کردن خسته نباشید عرض میکنم.تلاشتون برای شخص من قابل ستایش و احترام و مورد تقدیر است و انتقادی در آن ندارم و نخواهم داشت.صرفا به رسم ادب موظفم لینکهارو فقط ارائه بدم و همونطور که هم شمال میدونه هم جنوب ریل رو ساعت 5 صبح اعلام کردم روی نالنجی هست و تیم دفکوردی ما تمام تلاشش رو کرد و هرجور که صلاح دونست عملکرد نشون داد که از تمام پلیرهای شمال که در این راستا کمک رسانی کردن کمال تشکر و قدردانی رو دارم. 2 طرف دارید بازی رو برای هم جذاب میکنید دم همتون گرم.

منبر رو به منبر دوستان تحویل میدم و با ارائه ریپورت از حضورتون مرخص میشم:

اتک اول

اتک دوم

اتک سوم

اتک چهارم

اتک پنجم

اتک ششم

اتک هفتم

اتک هشتم

اتک نهم

به مهاجمین بابت ساخت تروپ های زیبا تبریک و به مدافعین بابت دفاع جانانه و زیباشون تبریک عرض میکنم.

شاد و پیروز و موفق باشید.

ایام به کام

--مجید پرشیا

عرض سلام و احترام خدمت عزیزان

امیر کیلر عزیز ،دوست با معرفت و با مرامم ،از طرف کل مجموعه شمال صمیمانه بهت تسلیت عرض میکنم امیدوارم بقای عمر شما و خانواده محترم و روح مرحوم شاد و قرین رحمت الهی باشه.مارو در غم خودت شریک بدون امیر جان.

مرسی ناصر عزیز... ممنون میشم با این مسیر دوستانی که بازی میکنن از سایدهای دیگه همراه بشن و از ادمین بخوان جلوی بازی کثیف باشه و عدالت رو برقرار کنه. پست بزارید و همچین چیزی رو بخواید.

پی نوشت: همین الان پرهام داره زنگ میزنه و فحش میده. حتی کوچکترین فحشی بهش ندادم.

شادزی

بازی کثیف همیشه محکوم بوده‌

و خب متقابلا هم یک عده ی نفهم ، همیشه بخاطر عقده های درونی دست به بازی کثیف زده اند.

تا جایی هم که میدونم شعار رسول و مدیریت این بازی مخالفت با بازی کثیف بوده.

بدلیل همین شعار با وجود اینکه من از شمال خداحافظی کردم و دیگه پلی نمیدم و یجورایی کل سرور هم میدونن

از جنوب شرق جنوب غرب و حتی دوستانی کا توی سرور هم حضور ندارن تقاضای اینو دارم دراین مورد نظر بدن و اگه موافق سالم بازی کردن هستند این حرکت چیپ رو محکوم کنند و با ریکاوری همرهای تنسر موافقت کنند.

همین بلا حتی ۱۸۰ درجه بدتر و سنگین‌تر سر من اومد یادم میاد کل امرداد و ش غ آکسفورد موافقت کردن همر بک بشه.

پلیرهای امرداد اکثرا همینجا هستند.