Posts by Witcher

سلام به همه

متاسفانه فرصت نبود بخوام پستی بزارم در این مورد

ولی تبریک میگم به ساید شمال غرب بابت دیوار کردن دوتا همره اضافی جنوب شرق😅

صحبت راجع به دهن کجی به صاحب اکانتای همر دار شد اون دوتا اتک که در حقشون فلان کردین و ...

خواستم بگم نه قربونت اکانت ما (KinG BalA)

و اکانت آقا رضا (rezaanzali)

هیچ کدوممون بدون هماهنگی و بی اطلاعی از سرانجام اون دوتا همر نگفتیم لانچشون کنیم

و اصلا قرارمون همین بود که توی اتک اول اینکارو میخواستیم بکنیم که متاصفانه برگشتن 😅😅

درسته پیر مرد تراوین زیاد داره تو هر ساید این سرور که همه هم استادن ولی معنیش نمیشه که بقیه نوبن و تمرین لازم😁

ArMaN

حاجی قصد توهین یا مسخره کردن نداشتم خودتم میدونی هم یو دوست دارم هم ممد هم هومن قصد من بالا رفتن سطح بازی ممد دارم عیب هاشو بهش میگم که رفعشون کنه گفتم ممد جوانه و جای پیشرفت زیادی داره:love::love:

من میگم داری خودتو گول میزنی نظر تو چیه ؟

Such a WooooOooooW8|8|8|8|8|8|8|8|

چقدر جالب شده

چه خوب سیاست اس ای و اس دبل و پیش بینی کردی داداش

دست خوش:D:D

نمیدونستم بچه های سایدهای شمالی انقدر باهوشن که هیچ پلنی ازشون مخفی نمیمونه;):D

عشقم طرف اومده داره میگه چندتا از همراتونو خفت کردیم و ... گیر دادی به اینکه سوپر همر از دیفالت در نمیاد؟؟

شما نمیتونین بقیه هم ناتوانن؟؟:D

راجع به اون فیدری هم که زدیم

اصلا زدیم که بگیم داریم مشکلیه؟؟؟

خلاصه که یاد بگیریم بالغانه رفتار کنیم 8o

با سلام خدمت همه ی عزیزای سرور چه توی ساید خودی ( SE ) و چه سایدای دیگه

خیلی وقت بود بعد از سرور 14 ای ار که تقریبا آخرین سرور بود نه تراوین بازی کردم نه فروم نویسی کردم

تا اینجای سرور که بد نبوده و داریم لذت میبریم

ولی نکته جالب توجه اینجا بود که هادی لیو هنوز داره بازی میکنه و هنوز همون شکلیه؟ :P (لات بازی تو فروم )

دور از شوخی خیلی خوشحالم که خیلی از بچه های قدیمی رو تو این سرور میبینم که دارن بازی میکنن

نیما گاد کیل می " هادی لئو " کارو جان و ... و امیدوارم تا آخر بازی دوستان بمونن و سرور و جذتبتر کنن واسمون

پ.ن:

12 سالم بود تراوین بازی میکردم؟ دمم گرم 😂😂😂😂

فرزاد یوری؟ من فقط این دوست عزیز رو راند اول تو بازی اسم اکانتشو یادمه عکسشم ندیدم چه برسه حضوری .

من توپولم؟ (خنده ی حضار)

فکر کنم منو باهات اشتباه گرفته :P

ولی 12 سالم نبودو فوقش بوده 18 سال;(

پ.ن: دوستان sw کسی از سعید توتال خبری نداره؟ ریدکال صفایی میکردیم هر شب:)))