Posts by Witcher

سلام به همه

خب خب

کلا ۳ تا پلن اومدید رو ne به جز پلن کتیبه

روی تنسر رد شدید به خاطر اشتباه پلیر رزومه دار خودتون که گفتیم همرتو بخوابون جلوش خنده تحویلمون داد

بیشترین مولتی مربوط به North empire بود

ای بابا تو چرا ول کن نیستی و فقط میای از دلاوریات میگی واسمون؟🙃

رد شدن بخاطر اشتباه محاسباتی سوپر استادتون که بدونه هماهنگی با من دفه دهارو پخش کرد و متاسفانه تارگت اصلی رو کمتر از دهایه دیگه پر کرده بودن

و سوتی بعدی هم پخش کردنه دف مولتیایه خودمون تویه جاهایی که نباید میبود و فقط به خاطر استفاده از سیستم اقا مانی که اتومات دفو ارسال کرده بود رویه تارگتایه دیگه با اینکه قبلش هم تاکید و گرفته بودن از سمته من

🙂

بازم اطلاعی نداری از چیزی ندو بیا اینجا یچیزی بنویس و برو

اصلا مگه اکانت داری تو این سرور؟میخوای گردن بگیریش یا نه بقوله ادی؟

اگه نمیترسی البته😆😆

خط اخرتم که مشخصه سبک بازیه همیشت

دو نفر ادم بدونه بات و دستی خیلی دیگه جالبه

بیشترین تعداد مولتی ساید رو داشته باشی 🙂🙂🙂

تویه پستایه قبلی گفتم شما فکر میکنید با دسته کورا طرفید🙂

دوستان هرکس نحوه ساخت دف ملیونی از ۱۲۰ اکانت توسط استاید رو خواست بدونه به ای دی ایشون پیام بدید لطفا حداقل بار علمیتون بالا بره

تضمینی بدونه بات و دستی🤭

را جع به این پستتم بگم که:

سطر اول

شرافتا؟

مرزایه راستگویی جا به جا شد

ما که از ب بسمالله داشتیم

شمارو هم خبر داشتم داشتین از همون اولش

قبل استارت سرور هماهنگیاش انجام شده بود🙂

دوستان دیگه هم از اول سرور داشتن تو بگو روز ۴ سرور استارتشو زدن خیلی دیگه با تخفیف

کلا شاید ۶ ۷ تا اکانت نداشتن

اونا هم پلیرایی بودن که منو یوسف اورده بودیم ان ای🙂

وقتی تو تیم رقیب کسی هست که از ریز و درشت ساید خبر دار بوده...

یه نصیحت از من به شما

شما یچی بیا بگو حداقل که حتی ینفرم ندونه و اطلاعی نداشته باشه

که حداقل خودت روت بشه بیای اینجا یه پست دیگه هم بزاری

سطر دوم:

اون پلیر یه شخص تازه وارد به سایدتون بوده که تهدید دیده ازتون و شروع کرده به زدنتون هیچ ربطی به تیم ما نداشته و برنامه ای از قبل تعیین شده نبوده که الان نقصی پیش اورده باشه شما باید سایدو پاکسازی کنید🙂

سطر آخر:

کدوم یکی از بچه ها دقیقا میشه اسم اکانت بگید؟

جسارت نباشه ها و احترام ویژه ای واسه بزرگان ان ای دارم که قابل احترامن و صحبته من با این اشخاص نیست به هیچ عنوان

ولی کسیو جز خودمون در این حد نمیبینیم که بخوایم دستی پلی دادن یاد بگیریم ازشون بیشتر از دونسته هامون🙂

البته شما خواستی واسه شما رایگانه کلاس🙂

فقط از قبل وقت بگیرید با تشکر

بی ار بی😜

مجید جانم

عزیزم

توشخصیتت انقدر دوست داشتنی و بالاس که دوست نداشتم قاطی شی و این جرقه به تو هم بخوره ولی متاسفانه مجبورم کردی بخوام جواب بدم پستت و امیدوارم تو هم جنبه بازی و کل کل داخلش رو داشته باشی

آقاااااا

اصن ما بدددددد

شما خوب

حل شد مشکل الان؟:))

راجع به تو خالی و اراجیف و شر و ور و ... که نسبت دادی به حرفام نظر لطفت بود به من دوستم:)

راجع به سوال اولت

یا تو هم در جریان نبودی و اینو داری میگی یا اینکه واقعا شما فکر کردید با دسته کور و کر و لالا طرفید؟

شبی که سهیل گرندپا زنگ زد به دوستتون من پیشش بودم و گفت برنامه کنسل شده و قراره پخش کنیم رو 3تا اکانت

این صحبت قبل از استارت سرور بود که قرار به این بود 180 تا مولتی تویه 3 فاز 60 تایی بکشن و 15 تا همر و چند میلم دف بدن

حالا جزئیات بیشترشو خواستی بگو تا بگم بازم:))

اون سرورم که داری میگی از کل کله اسکری (آخرشم نتونستم بگم بهت اسکری درسته نه اسکیری:))) )

اون حرکت پوش به دهکده هایه نزدیک و ریدشون واسه اینکه اختلاف کمی داشتیم و تو کله مولتیاتو انداخته بودی زیر رید و دستو پا میزدی نیایم بالاسرت:)) بچه ها گفته بودن یکم حرصت بدن اونم چند ساعته قبل از ریست تاپ:)) که انقدر مهم بود واست بعد از کلی نامه بازی با ادمین باعث شدی مدالت برگرده و ما بشیم دوم اونم با توتن نه هون:)

ماشالا کمترین مولتی بازی تویه شمال شرق 60 تا مولتیه بعد ادعا هم میکنی واسه من که تو کمتر از 25 تا مصری داشتی رید میدادی؟:)

یه اتحاد 60 تایی کامل مولتیات بود

نتیجه چی شد؟

8 همر واندر زن هون (نتیجه یه اتحاد 60 تایی مصری )

8 همر واندرزن توتن + فکر کنم 4 5 میلم دف توتن (نتیجه 25 تا مصری)

از نظر شما این دوتا برابرن حالا که من بخوام کل کلی داشته باشم با شما؟:))))))))))))

این سرور چی؟

دوتا از پلیرایه اسکری تو سرور هستن

من و مهدی کلت

مهدی که تنهاس با هون

ColT

من و عرفان و سامانم با هم 3 تا اکانت داریم بالا میاریم

D R.E R R O R

B O O M B

L O O T

حالا گرفتی یعنی چی ما یه سایدیم و منظور چی بوده؟

مولتی میبینی شما تویه این اکانتا؟

حالا جواب سوال دومت

استادت قبل سرور که میخواست باهاش تیم شم میگفت خدایی تو خیلی خیلی پلیر بهتر و خفنتری هستی به نسبت من این که اصلا شکی توش نیست:)

اینم تو بگیر برو تا تهش دیگه من وا نکنم قضیرو:))

اون بچرم خودت توجیهش کن که میگه توتن اومده زیر هون تو رید:)))))))))))) اینا عوارض استارت تراوین تو اسپیدتراس:دی

تو سرورایه ای ار گول ور میداشتی پلیر خفنیم بودی میومدی تو تاپ غارت میشدی اول با اون حجم از پلیر (15 20 هزارتا بود یادمه)

اصن یکی گول ور میداشت و ریدر میشد پیشه بقیه پلیرا میشد خداا:دی

توتن هیچ شانسی واسه رنک 1 شدن نداشت مگه اینکه مولتی بازی میکردی:)

حالا اون D R.E R R O R تو امضام هم گول رنک 1 غارت تو سرور ای ار بود:)

پ.ن:مجید 4 5 نفری حدودا 60 70 تا مولتی کشیدید تویه 5 ایکس؟ :O بعد فانم هست بازی واستون؟:))))))

میگم که معیارامون با هم متفاوته:) وگرنه شما هم درست میگید:))

بچه بیا پایین سرمون درد گرفت بخدا:))))

آقا من حوصله نداشتم نقل قول کنم همه پستاتو هر چند ارزشی هم نداره که بخوام ریپلای کنم

شما یا حافظه کمی داری یا واقعا خالی بندی عزیزم

اولا :

جسارت نباشه یوقت:))

خوده شما چه گلی به سر دوستات زدی که الان خودتو در حد فرهاد یا امام هومن میدونی که میگی اگه اونا ریپلای کنن جواب میدم واسه پلن و ...؟؟؟

افتخارات شما چیه امیر حسین؟ رید از مولتی تا اند گیم؟:))

همین عرفانی که داره ازت سوال میپرسه سرور پیش شده بود کابوستون بعد اینجوریم جوابشو میدی؟:)

دوما:

اکانت تنسر کلا قرار بود 4 تا واندر زن بسازیم و 4 تا جنگی (البته که اگه دسته صاحب ایمیل بود اکانت هیچوقت جرئت فکر کردن به 4 تا همر سزارو نداشت . باز خوبه اینم شد جز افتخاراتش که یه اکانت واسش ساختیم با سامان که الان اسمش اورده شه حداقل:))

و 8 تا 12 قرار بود فقط شوالیه ساخته شه واسه کلین واندرو ...

که یکی از اون 4تا واندرزن پرید و دوتایه دیگه هم بشدت زخمی شدن و لاست دادن و ...

حالا باقیشو شما از کجا اوردی؟؟؟؟

اکانت تارتاروس سرور پیش قرار بود بخاظر ادغام تیماشون بشه 15تا واندر زن که آخرشم گفتن کنسله پخشش میکنیم بین 3 تا اکانت:)

یا در جریان نیستی شما الکی داری تصوراتت و میریزی اینجا 4 نفرم که اطلاعی ندارن میگن ااا واقعا اینشکلی بوده؟یا اینکه فلش بک بزن به خط سوم این پست:)

در کل گفتم اگه اطلاعی نداری بری بپرسی

از قدیمیایه ان ای من بیشتر در جریان ساید بودم سرور پیش که اومدم ان ای

دیگه برو تا تهش خودت:)

سوما:

به چه همری میگن جنگی؟ بچه همری میگن واندر زن؟

روزه 60 بازی 5ک سزار میشه واندرزن؟؟؟؟؟

خدایا چه گناهی کرده بودم که اینروزارو دارم میبینم؟:)

سلام به همه عزیزان

چه جو معنوی گرفت فضا بعد از پستت یوسف جان😁

آقا واقعا کاش اینجوری میشد که میگی

منم به فکر اینکه کلا بشیم ۱۰ نفر تو سرور گفتم میایم یه عشقو حالی میکنیم نه مولتی بازی هست نه چیزی

ولی یهو دیدم اوه اوه

سلاطین مدعی و بزرگ ترین و حرفه ای ترین پلیرایه تراوین ای ار و ما قبل ای ار 😆😆😆😆

بازی بدون مولتی واسشون تعریف نشدس🙃

یاد یه خاطره ای از گذری افتادم

که میگفت اقا من عقده مدال دارم🤣دوس دارم اخر سرور اون مدال باشه جز افتخارات زندگیم🤭

نزدیک به ۹۰درصد پلیرا موافق بازی بدون مولتی بودن بخاطر تعداد کم و جذاب تر شدنه سرور

ولی متاسفانه تو بگو ۱ درصد به این فکر کنن که به نظر اکثریت احترام بزاریم

بگذریم

رید مولتیا شروع شده مثکه خوبم شروع شده

کاش ماام ازون داستانا داشتیم که واسمون اکانت میکشید بالا😏

اهم:)

دوباره سلام جمیعا

اقا خواستم فقط اشاره ای به اماره غلط و درست بکنم و برم:)

ایلیا 1 فرهنگی 1 حجوم سرور 1 رید اینارو عمو مهدی کجا دیده تو این سرور؟:))))))

بیا پیش B O O M B قربونت برم:ِدی

ولی جدا از کل کلا

اقا واقعا ان مولتی بازیو در نیارید خدایی

کله هم فکر کنم 40 نفریم تو سرور ولی 200 تا اکانت ثبت نام شده

یعنی واقعا بدونه مولتی نمیتونید بازی کنید؟؟؟

اگه قرار به مولتی بازی بود میگفتید از اولش ما هم تکلیفمونو میدونستیم اصن یا نمیومدیم یا دسته پر میومدیم:)

در کل

زده نشیم از بازی یوقت:)

یعنی عاشقتونم😆

سری کل کل راه افتاد بدونه هیچ دلیل خاصی🤣

آقااا همینو میخوایمااا

بقول ایلیا ۱ ماه سروره فقط میخوایم بزنییییم و بخوریم😜

به شخصه هیچ ارزشی برایه واندرایه بازی قائل نیستم تو این سرور🙂

بیاید اونچیزی که بهمون حال میدرو انجام بدیم شاید تراوین بیشتر مزه کرد بهمون بازم سرورایه بعدی بدوییم بیایم😆)من که دیگه غلط کنم بیام سمتش واقعا😐(

ما که تایم فوقالعاده کمی داریم و صرفا واسه دور هم بودنش میایم و عشقو حال تو زدو خورداش

اندبل در خدمت هستیم😋

بدرود تا بعد🫤

اوه اوه اوه

ببین چه خبره🤭🤭

سلااااااام به همه

۱ بی ادبا اومد😆😆

آقا ما هم بازی

اگه عمری باشه اگه قسمت باشه هستم در خدمتتون

فقط سریتر کارایه هماهنگیارو انجام بدیم ببینیم چی به چی میشه و کی کجا میره بازی میکنه تا تکلیف مشخص شه

پیام بدید فسیلا ببینیم چند چندیم

پ.ن:گفته باشمااا مملی نباشه نیستم🤣

سلام و عرض ادب!!!

بعد از چند صحفه گشت و گذار بعد اون وقایع جلب و خاله زنک بازیایه به ظاهر پرو پلیرایه تمایمه ادواره تراوین و ما قبل ای ار 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

دیگه هیچ پستی که نزاشتن کم کم شاهد تغییر لهن بزن بهادر شمال شرق🤣🤣🤣به لهن دوستون دارم و عاشقتونم و دستمال بدست شدنش هم هستیم

اقا جاااان

فکر نمیکنید دیگه بسشونه؟😕

واقعا خسته شدم از اینکه تو هر صحفه فقط لینکایه زدن کتیبه هایه منحصر یونیک )که البته که بهترین و دوستداشتنی ترین کتیبه بازیه🤭 (و ... دیدم😏

کیا یادشونه پستایه اخر سرور ۲ سرور پیش رو؟

یادمه یه نفر لینک گزاشته بود که بیاید تویه سرور تست و قدرت و هماهنگیه تیم شمال شرق و ببینید🙂

خواستم بگم دمت گرم دیدیم این سرور🙂

سزایه اعمال مدعیان نوب و نوب پرور چیزی بهتر از این نیست واقعا

بزرگان و دوستان حرفه ای و خفنی هم هستن تویه شمال شرق که خوشبختانه رابطم باهاشون بد نیست و قطعا این پست هیچ ربطی به اونا نداره❤

بقوله مهدی رونان: پلیرتون فقط ایلیاس بگین اون بیاد پست بزاره و بقیه خاموش🤫

که البته ایلیا هم به من لطف داشت بخاطر من اومد شمال❤

الانم دارم فکر میکنم اگه ایلیا هم نبود اوضاع چطور بود واقعا!!!🤣

ختم کلام

مهدی ، فرهاد ، متین ، ادی ، ممدنوب ، عرفان ،مانی ، و .... در کل همگی بچه هایه جنوب خسته نباشید همگی واقعا گل کاشتید❤

پ.ن:ممد کینگ بالا میدونی که جات همیشه تو قلب منه داداشم

تو و حسین کینگ بالا واقعا دلبزرگترین و با معرفتین ترین ها هستید😍❤

پ.ن:اخه رولبک تو خودت بخاطر وجود من تویه شمال شرق اومدی ان ای بعد الان رفتی تو تیم حریف؟🙂

پشیمونی از رفاقت با من؟🙂

دارم به کتیبه ای که اونسرور دوستات بهت اعتماد کردن و دادن که پسش بگیرن ولی دادیش به ان ای فکر میکنم

امید الحق که حق داشتی راش ندادی تو اس ای🙂و منم پشیمون که سر این موضوع یکم باهات بحث کردم که میخواست بیاد رو اکانت با تیم ما بازی کنه🙂

به پوسته خیار میفروشی دوستاتو🙂

با کیا هم، تیم شدی🤣پشماااام

اینم واسه یکی از هم تیمیات

اخه کدوم سرور و تا تهش رسوندی که الان راجع به بازی با من صحبت میکنی تریدرک🙂؟

هر سرور اومدی یا خفت شدی اونقدر زیاد که روت نشد بگی بازی میکنی یا ۴تا دمپایی کشیدی زدی واندر کلین کردی و واسه ۱۵ ۲۰ روز رنک ۱ مهاجمین سرورو گرفتی و رفتی😉

تو چی میگی؟؟!!

پ.ن:

منتظر بروز رسانیه اعداد هستیم همچنان ولی نزدیک به یکماهه که تغییری نکردن اعداد

امیدوارم سرور بعدی حداقل تغییر کنن😆

راستی

اون friendship امضایه منه تو موقعیت🤭

انقدر ماشالا سر میزنید و میزدید به اکانت که نفهمیدید اون هنوز اونجا نوشته شده که بخواید پاکش کنید یا عوضش کنید😆

الهی دیگه مدالم نگرفتین؟😭

پ.ن:

مزدورایه عقده ای😂 ۱ الی ۴

دمه همتون گرم خفن ترینایید 😍😍

درست از وقتی که دیگه تا حدودی 80% کارهارو آقا مانی:))))))))))))))))) ببخشید سیستم آقا مانی داره انجام میده چه مولتیا چه اکانت اصلی و واسه همون چند ساعتی هم که در روز باید وقت بزاری واسه اکانت و اون 2 نفری که ادعا دارن رویه اکانتن و مولتیاش و نمیتونن وقت بزارن و اکانت رو جمع کنن:)

حالا شما بگین که حق و ناس بوده یا چی؟:)

اینکارهایه طرف مقابل اسمش چیه؟

اعتماد کردم و میل و چنج کردم و بی اعتماد شدم آخرش این اسمش چیه؟

منم منم کردنه کسایی که 5 درصد کارایه اکانتو انجام ندادن و بیارزش کردنه وقت و هزینت

(هزینه که نباید مالی باشه من از کارم زدم کلی مشتری از دست دادم تویه اون چندوقته بازی کردن و حجم زیاده کار رویه اکانتا و الانم موقعیت شغلیم در خطره)

تخریب شخصیت به دروغ و ساختنه حرفایی که واسه اینکه پیش دوستام خراب شم اینا اسمش چیه؟

اینکه کلی اکانت رو مانی:)) ببخشید بازم سیستم آقا مانی:))) داره بالا میکشه و یه درصدش هم سایدایه دیگه نه میکنن اینکارارو نه اطلاعی دارن که اگه داشته باشن زودتر از اینها زمینه بازی رو جلویه شما که سرتاسر ادعا هستی و همه چیز رو به اسمه خودت تموم میکنی خالی میکنن که شما طبق گفته هات قبل استارت سرور میگفتی ما اهل چیت بازی نیستیم که دیدم اوه اوه دقیقا درست میگی اهلش نیستی خودشی دقیقا:)

تهشم بیای بگی من سایدو بالاکشیدم و مدیریت کردم و ... :))))

راجع به سامان گرس و سهیل گرندپا عزیزم بگم که بشدت زیر سلطه دارن این آقارو و امتیازاتی رو ازش گرفتن نمونش جنگ یونیک:)

فکر میکنم کافی باشه تا همینجا

اگر کسی هم شک داره تموم مدارک و اسناد موجود هستش بگه تا بدم بهش:)

در کل و حرف آخر

هیچکس از بازیه کثیف و بی ارزش شدنه زحماته شخص دیگه ای خوش حال نمیشه:)

ارجاعتون میدم به دیدنه فیلم JOKER

یه آدم ساده و مهربون و مامانی طی چه پروسه ای میشه ترسناکترین تبهکار شهر:)

طبل توخالی نباشیم:)

امیدوارم بهترین ها قسمت همتون باشه:)

قلم هایه انتقادی رو بزارید زمین قبل از هر جبهه گیری و با دقت متن بالارو بخونید یبار دیگه:)

پ.ن: اونموقع که جاسوس میفرستادی تویه مولتیا و دف میفرستادی روشون که لاست بگیری از Mr.ScarY اونموقغ بازی تمیز بود الان کثیف؟؟

پ.ن: یادتون باشه قبل از زدنه ده دوم حتما جی بی جی اس سطح 20 کنید که بتونید همر رنک دار بسازید:)))))))))))))))))))))))))))

پ.ن:تویه همه دها قصر بسازید و 3چیفر بسازید واسه چیف زدنه احمق کوچیک:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

پ.ن:یادتون باشه تویه کنفدراسیون کسی نمیتونه به هم اتحادیش اتک بده و حتما یه باگی اتفاق افتاده :ِدی

پ.ن: تاحالا کسی از من فحاشی فکر نمیکنم دیده باشه اینم میشه انگ بعدی که زدی:)

سلام به دوستان عزیزم

عجیب ترین سرور تمام دوران تراوینیه من !!!

از کجا شروع کنم؟!

اولین سروری که هیچ فعالیتی تویه فرومش نداشتم!

هیچ فعالیتی!!

ولی تاپیک اعلام آمادگی قبل شروع سرور چی؟🙂

این‌فراز و نشیب دلیلش چی میتونه باشه؟🙂

دقیقا داستان از جایی شروع میشه که شما میبینی هر طرف و نگاه کنی ضرره واست

هر راهی بخوای انجام بدی میشه تهش ناراحتی و حس بد و ... واسه خودت

الاغش از پل گذشت!!

معنی پیدا کرد واسم بعد از ارتباطم با اشخاصی که به ظاهر دوست بودن🙂

خب داستان از اونجا شروع شد که قرار بود سرور خداحافظی من باشه این سرور و از طرف دیگه هم قرار بود بخاطر دوست عزیزم یوسف یه سرور کناره هم بازی کنیم

خب ما یه تعدادی پلیر داشتیم و یه تعدادی هم باهاشون به تازگی اشنا شدیم که قرار شد در قالب یک تیم هماهنگ وارد سرور بشیم که قبل از استارت سرور

زمانی که من واسه اعلام آمادگی پستم رو گزاشتم تویه تاپیک

شخص مملی پیام داد تویه واتسآپ که بیا ان ای منم گفتم باشه که با خنده نوشتم چه مکالمه سریعی!! اینجوری نمیشه شرایطی دارم که اگه اوکی باشه میام

که در میون گزاشتم و موافقت کرد و منم برنامه هام و رویه حضورم تویه شمال شرق بستم و با تموم دوستام نفری یکبار یه چلنج واسه شمال شرق رفتن یا نرفتن داشتم که شرمنده همشونم الان😕

من هرچی گشتم پیدا نکردم اون پستو ولی خال از لطف نبود که بزارمش اینجا و همگی ببینیدش از شناختی که دوست عزیزم میلاد 200T از شخض مملی داشت

پست یا اعلام آمادگیه سرور بود یا پستایه آخر سرور پیش بعد از تبریکا و ...

که گفته بود : دیدید گفتم این نیاد اس ای این سرور که الان برد و به اسمه خودش نزنه و !!!

من اینجا یه تلنگر بهم خورد ولی از طرف دیگه هم طرف بشدت زبون باز !

(تا موقع نیاز چاکرم نوکرم شما بهترینی و خیلی خفنی و من شیفته اخلاق و رفتارتم و ... بعد از گذشت الاغ از پل بشدت گستاخ و پرو و بچه صفت)

خام من شدی؟ ببخشید چی گفتم که خام شدی؟

شما که با من از جایگاه یه آدم همه چیز دون صحبت میکردی و به من یاد میدادی که تویه آدما فقط خوبی رو نبین و همه چیز رو ببین!!!

چی شد استاد؟!

یا اون هم جمله ای بود که گفتی واسه اینکه دستوری که بهت داده بودن و درست انجام بدی؟

دیگه فکر میکنم واسه همه رو شده باشه که همه تویه شمال شرق زیر نظر سامان گرس دارن بازی میکنن:))

بگذریم

خلاصه تیمی رو ما (من و یوسف عزیز) جمع کردیم و پیگیری کارهایه هماهنگیه تیم بودیم

سرور تست هم اتحاده HERMERS همین تیم بود در جنوب غرب که میخواستیم همگی شمال شرق بازی کنیم

سرتونو درد نیارم

صحبت رسید به اینجا که من وسامان لوت و یوسف و چند نفر دیگه قراره رویه یه اکانت بازی کنیم و اون اکانتو کنیم بهترین اکانت بازی از همه لحاظ

که یهو زنگ خطر مثکه تویه گوش مملی صدا کرد و پی وی من پیام داد که با یوسف تیم نشو!!!

گفتم چرا و یعنی چی؟منظورت چیه؟

گفت بری با یوسف دنبشو زیاد میکنی حاجی!

گفتم خوب تو میگی چیکار کنیم؟

گفت بیا با هم مرج شیم اگه قبول میکنی:)

که منم گفتم خوب چندنفرید و...؟ که قرار شد من و سامان فقط از تیم ما و مملی و جعفر و مسعود از تیمشون

بقیه پلیرایی هم که قول داده بودم با هم بازی کنیم هم شرمندشون شدم و حداقل 3نفر از پلیرایه همراهم حذف شدن روزایه اخر

:(

خوب قبل از استارت سرور جلسه ای گزاشتیم رویه این مضمون که همگی باید کار کنیم رویه اکانت و باید دفساز داشته باشیم و پلیر و ... خلاصه پلن و چیدیم!

نشون به اون نشون که گفت رویه من و جعفر میتونی سنگین حساب کنی که گفتم اوکی میبینیم! که فکر میکنم 3 هفته ای فرصت بود تا استارت سرور

و قرار شد کارایه رجیستر اکانت و 3 روز اول سرور من اکانت بزنم و بکشمش بالا و بعد میل رو اعتماد کنم چنج کنم و اسم و تغییر بدیم و ...

روزایه اخر گفت یه پلیر میشناسم 1 2 هفتس باهاش آشنا شدم به اسمه نمسیس که گفتم این همون ای اریه هست یا کپی از اونه؟که بنده خدا نمیدونست

قرار شد باهامون بازی کنه و فهمیدیم که لقمان انگشت کوچیکه طرف هم نمیشه طبق گفته مملی:)

خوب سرور شروع شد

این پرو پلیر که منو هم تهدید کرده به صفر کردن تویه هر سروری که باشم:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ح رو از ب تشخیص نمیداد و فقط کدنویسی بلد بود:)

خلاصه هرچی که نیاز داشت و از اول سرور تغذیش کردم از لحاظه فنی که کاش نمیکردم که الان خودم و تهدید نکنه ( :تا یکماه دیگه هم دی بزرگ )

یکبار اعتماد کردیم بهش

(البته یبار هم سر پست فروم و آنالیز آرمین نو مرسی عزیز بابته چیف شدنه ده لا به لایه کلونی قرار شد یه آنالیز سنگین بزاره که آرمین هم یاد بگیره آنالیز کردن:)) که اومدم فروم دیدم ااا قشنگ داره آماره مولتیایه اکانتو لو میده که آرمینم در جواب نوشت نمیدونستم اینهمه مولتی دارید:) )

در رابطه با کلونی سر پلن چیف زدن از چند خونه ای اکانت DOPAMIN که سامان(LOOT) میخواست پلن انجام بده که آقایه نخود هر آش (مانی) اومد و طبق روش قشنگش (زیرآب زدن بقیه واسه اینکه نشون بده من خوبم:) ) مارو قانع کرد که پلن و من بزنم و گفتیم اوکی و قرار شد دو شب بعدش عملی شه

که طبق روال بعد از دیدنه فروم سورپرایز شدم:))) فکر میکنم اون لانچ سیم سکند چیفرا معرف حضورتون هست:D

بسه یا بازم بگم از استاد 2؟؟

از اول سرور کسی (وگنس) که افتخار و رزومش فقط و فقط بودنه اسمش رویه پروفایل اکانت Masterpeace بوده و بقوله خودش یه لاگین هم نکرده بوده روش

رفت تو چلنج با من واسه اینکه بگه من بیشتر بلدم که دیدم داره ایراد میگیره از اینکه انتظارم خیلی بیشتر از این بود واسه اول سرور و باید رنک 1 میشدیم هفته اول با رومن!!!

یه مدال رنک 1 چه تو ای ار چه تو اسپیدترا گرفتی تاحالا ؟؟؟؟؟؟؟

به من داری میگی ؟:)

آقایه آنالیزور

شما ادعایه حساب کتابت میشه و همه جا هم که پر کردی پیش دوستات که آرمان و سامان یلخی بازی میکنن و حساب کتاب نمیکنن:)))

یه نگاه به رزومت بنداز تو ای ار یا اسپیدترا:) یه نگاهم به رزومه من بنداز تو جفتش:)

شما با 25 تا مولتی مجموعا 1 میل گرزی کشیدی تو اسپیدترا بهش افتخارم میکنی؟:)

با همون 25تا مولتی رزومه ای درست کردیم که تو خوابتم نمیبینی همچین اکانتیو:) (Mr.ScarY )

فقط 1میلو 200 300 دلاوراش بود:))))))))

4میل گرزو و 1میل و نیم تیکی و 2 3میل نیزه هم که ولش کن:)

بیشتر آدما دریایی هستن به عمق 2 سانت دوباره واسم اینجا معنا پیدا کرد:))

آرمین نو مرسیو مجید آخیلیوس و دانیالم که تو ای ار و اسپیدترا به گرد پایه تو نمیرسن به قول خودت و اینا پلیرایه تا قبل کتیبن و گوش بفرمان شما آره؟:)

رضا گاردم که معروفه تو ان ای به رضا گاو:)

اگه قرار به گفتن و حرف بردن ارودن باشه که استادش خودمم عزیزم:) شما شروع کنندش بودی این کارو که بنظرم از ضعف شخصیتی آدم میاد

و منم در جوابه شما دارم میگم

بگذریم

شروع کارمون با 70 مولتی و 5گول دفساز که زحماته گولارو سامان میکشید که اکانتایه خودش بودن و از قبل شروع سرور پلنشو چیده بودیم باهم دوتایی

و اکانت اصلی رومن که با اسمه RomaniumeN بازی کردیم تا قبل پاپ 500

مملی کجا بود؟!

درست حدس زدید

تویه دیسکورد داشت از دلاوریاش میگفت و رفته بود کال آف بازی کنه با دوستاش و مجموع تایمه آنلاینیه آقا از اول سرور تا روز 25 مجموعا 2تا 12 ساعت

به گفته خودش البته:) رویه اکانت لاگین داشت و 2 3 تا کارم انجام داده بود و فقط رویه اکانت اصلی وقت گزاشته بود همون چند ساعتو

که دیگه واقعا نه مغز مونده بود واسمون (من و سامان و در حد 4 تا کدنویسی هم مانی:) ) نه انرژی که دیگه غر غرام شروع شده بود از اینکه گفته بودم تابستونه و اوج کارمه و بهم اطمینان داده بود (مملی) که من و جعفر هستیم:) واسه همین نه پلیری اورده بودم بیشتر از خودم و سامان نه اینکه کسی هم جز خودمون هم وقت میزاشت:)

و از اینجا دیگه تیم شدنه مانی و مملی شروع شد:)

به این صورت که وقتی من نبودم پشته سرم بدگویی میشد و تخریب شخصیتی و زیرسوال بردنه بازیم

هم پیشه مانی و هم پیشه سامان دوست 14 15 سالم و همبازیه قدیمیم:) و هم پیشه کسایی که میشناختم مثل مهدی کلت و ادی و ...

و غافل از اینکه رفاقت آدم درست حسابیا معرفت و مرام هم توش هست:)

و روزه آخر هم با سامان به اتفاق حرفامونو زدیم و از گروه لفت دادیم و من خواستم برم تویه جی پیه عمومی ان ای و از همه بزرگترها( نمونش آقا مازیار عزیز) و کسایی که یه مدت گفتیم و خندیدیم و چیزی جز احترام ازشون ندیدم متن خداحافظی و تشکر بزارم و عذر خواهی به رسم ادب بابته حرف و شوخیایی که زده شد تویه اون مدت با دوستان

که دیدم استاد 1 :) اول منو تگ کرد و بی احترامی کرد و گفت اینجا من حق دارم همهچی بگم ولی تو حق ... هم نداری:)

و بعدشم از جیپی عمومی کیکم کرد که یوقت بازگو نکنم حقایق رو و یه طرفه باشه کلا که حق انتخاب راجع به درست بودن یا نبودن حرفاش نباشه واسه دوستاش:)

و بعد از اینم که شروع شد به دوستام پیام میداد و میگفت آرمان رو کیک کردم:) و آرمان فقط میومد رویه اکانت نگاه میکرد و ... :)

نمیای رویه اکانته من بازی کنی؟ :)

بازم غافل از اینکه پیاما مستقیم به جایی که نباید میرسید رسید:) و از طرف دیگه هم پیام میداد که ای وای خیلی بد شد و برو تویه فروم بگو که من پیام ندادم بهت:)

در کل میخوام بگم که خودتو خوب نشون دادی:)

بازم بگذریم:))

برسیم به اکانت T E N C E R:)

مسئولیت تموم کارایی که انجام شد از طریقه 10 تا مولتی مصری و 5تا گول همرو من به گردن میگیرم

چرا؟

نه بخاطر اینکه انقدر گستاخ شده باشم که بخوام از کار بدم طرفداری کنم

بخاطر اینکه دلم بشدت راضی بود از انجام اینکار چون خودمون زحمت صفر تا 100شو کشیدیم و الان کسه دیگه ای بیاد بگه من کردم و بخواد خودشو گنده کنه و هرجا میشینه به دروغ زحماتمون و بیارزش میکنه و سعی در خراب کردن شخصیت و رزومه من داره

خب دوستام دوباره سلام😁

خبر آمد خبری در راه هست😎

اقا چون پیاما زیاد شدن و گروها زیاد شدن واسه استارته این سرور و ماشالا حسابی همه دارن تیماشونو جم میکنن و یارکشیایه قبل استارت سرور😁

خواستم بگم این سرور با تیم میایم ولی هنوز اسمی واسه تیم انتخاب نشده و در حال تکمیل شدنه تیم

حسابیم جا داریم واسه هرکس دوس داشت این سرور بازی کنه ولی هنوز تیمی رو مشخص نکرده

این سرور قول میدم از این تیم خبرایه خوبی میشنوید😉

حالا تا بعد😘

سلام

باز هم یه سرور دیگه و باز هم پسته آخر فروم🥺

تبریک میگم به دوستانم در ساید اس ای بابته هماهنگی و برنامه ریزی خوبشون و برد شیرینشون

این سرور با اینکه وقت کافی واسه حضور نداشتیم و کلی مشغله و ...

ولی چون قول داده بودیم سر قولمونم موندیم

دیگه بلاخره باید قبول کنیم که از سنه ما دیگه گذشته تراوین بازی کردن😅

ولی لامصب الان که دو روزه سرور تموم شده و منم سرم داره شلوغتر میشه از لحاظه کاری

همش ولع اینو دارم که زودتر شروع شه سرور بعدیو کلی برنامه ریزی و ...😁 دو سرور گفتم ترک میکنم ولی دیدم نه ازین خبرا نیست😂

خب

بریم سر اصل مطلب😁

M A D B O Y S

اکانتی که خیلی زحمت واسش کشیده شد تا رسید به اینجا

این همر قبل از سوتی اخر کامل نرسیدن نیروها و تو راه موندن😁 احمق تاثیرش شده بود چکمه ۲ ایکس منفی و رید فعال شد دوباره🥺 واسه همین لینکشو نمیزارم دیگه به بزرگی خودتون ببخشید😁😘

اینم باقیموندش که نرسیدن به تایمه لانچ و تو مسیر بودن 🙂

بجز اینا یک دمپایی واسه کلینه واندر بود که زدیم و یه همر جنگیه دیگه بود که تویه درگیریایه اول سرور از دست رفت بخاطر سهل انگاری😁

کمبود وقت و نبوده مولتی و رفتن یسری از بچه ها عواملی بود که اونچیزی که میخواستیم نشد

دروغ نگم نهایتا ۲۰ تا دیفالت بود از یه جایی از سرور که داشت رید میشد تا دو سه هفته اخر حدودا که فارمایه تپل سایدایه دیگه تویه لیست اضافه شدن😁 و دستشون درد نکنه خوب وقت گزاشته بودن واسشون بچه هایه همسایه🙂

اکانته هونی که همرش تا هفته هایه اول بازی رنک ۱ سرور بود و بخاطر شارژ نشدن (کمبود وقت) اخرِ سرور اگه اشتباه نکنم رنکه ۱۵ سرور بود قبل از لانچه همرایه سنگینتر

خسته نباشید میگم به همه ی دوستانه عزیزم که تا اخر این سرور همراهی کردن تا بازی جذابیت خودشو داشته باشه

رنگین کمون از آن کسانیست که تا اخرین قطره زیر باران میمانند😘

بریم واسه تشکرایه تیم

سامان L O O T

دوست عزیزم که از وسطایه سرور به جمعمون اضافه شد و حسابی بار از رو دوشمون ورداشت

پویا و علی

داداشایه گل که با داشتنه مشکلات زیاد بازم موندن و کلی وقت گزاشتن

اشکان آشوری عزیزم

که خیلی سرش شلوغ بود و با وقته خیلی خیلی کمی که داشت بازم تنهامون نزاشت ولی تو واتسآپ😂 مزاح بود😁

ادریس عزیزم که بازم لقب سلطان کرونا بهش تعلق میگیره😂

حسابی وقت گزاشت تا وسطایه سرور و نمیدونم اصلا چی شد که هی میرفت تو تعطیلات و میومد😆

خسته نباشید و دمه همتون گرم حسابی گل کاشتید😘

میرسیم به ساید N W

با اینکه حداقل ۱.۳ ۱۵ کراپایه ساید و من تقصیم کردم و ... و جزعی از تصمیم گیرنده هایه ساید بودم ولی متاسفانه دوستانم در تیم لیدریه ساید کم لطفی داشتن به من در حدی که اخرایه سرور بعد از رفتنه صادق عزیز و اقا رضا و ناصر عزیز هیچ کس نمیدونست منم جز لیدرایه ساید بودم و تیم لیدریه جدیدی واسه یه مقطع کوتاه تشکیل شد🙂

گله ای بود که واقعا ناراحتم کرد و ازتون معذرت میخوام که اینجا بیان شد😘

بگذریم

خسته نباشید میگم به همگی که حسابی زحمت کشیدید

اول از همه

ناصر کلاه بردار عزیز

ارتش یکنفره😁 که حسابی غر زدنایه منو تحمل کرد اخرایه سرور😍 و واقعا همصحبتی باهاش لذت بخشه جوری که اول سرور یه سوال خیلی خیلی جدی ازش پرسیدم و در کماله خونسردی و آرامش جوابی داد که فقط گفتم پشمااااام مگه میشه آدم انقدر حاضر جواب و باحال که بخوای نخوای مجبور میشی بخندی و حالت خوب میشه😁

صادق پارتیزان

که واقعا لذت بردم از بودن در کنارش و حسابی زحمت کشید و بنظرم اگه یسری مسائل پیش نمیومد( که کمرنگ شد و از یجایی نبود) و همون فرمون پیش میرفت تویه نتیجه کلی تاثیر بیشتری داشت

رضا سورنا عزیز

که حسابی لذت بردم در کنارش و جاهایی از سرور حسابی دلسوزی کرد و وقت گزاشت

محمد دیابلو

پسر باحال که کلی گفتیم و خندیدیم و استفاده کردیم از تحلیلایه فرومش😘

حامد و شهریار و عرفان تیم بولدوزر و کاماندر که هم وقت گزاشتن واسه اکانتاشون و هم دفکوردی ساید و بر عهده داشتن

ادی و لطیف عزیز

پدر و پسر دوس داشتنی و خفن

دمتون گرم واقعا وجودتون نعمته تو هر سایدی و باعث جذابتر شدنه سرور شدین

ای خدا هومن منو ببخش که فراموش کردم تورو دردت به جان برار❤

هومن مورس عزیزم

که همیشه لطفش به من بوده و هست و رفیقیه که داشتشت باعث خیال راحتیت میشه تو جاهایی که نیستی و میدونی که هواتو داره همیشه❤❤

میلاد تگزاس عزیز

ایمان و بابک گرتال

امیر فایتر و متین عزیز

علی ترامادول

ساید N E

با وجود تعداد کم ولی واقعا کیفیت خوبی نشون دادید از خودتون و باعث شدین هیجان بازی بیشتر شه

ایلیا عزیزم

دوست خوب و باحال که اوایل سرور با هم آشنایی پیدا کردیم و آخرایه سرور چند جا کمکایه اساسی کرد

سروش و محسن عزیز از تیم استورم و باقی بچه هایه استورم که همشون پلیرایه خوب و با تجربه و قابلی هستن و حسابی تا حد توانشون کمک کردن و سعی داشتن سرور و جذاب تر کنن

ساید S E

دوریتون سخت بود واسم این سرور و واقعا دوس داشتم این سرور هم کنارتون میبودم و همراهیتون میکردم ولی شرایط ایجاب میکرد که دور باشیم

امید x3x عزیزم لیدریه اس ای رو بر عهده داشت مثه همیشه

هومن و فرهاد و محمد نوب و رضا تیم bella ciao دوستایه عزیزم که بودنشون به سطح کیفیت سرورو بالاتر میاره

فرامرز F4RA عزیزم با اون دفش که آدم میترسه روبرویه سایدی باشه که فرامرزم هست😁

مهدی کلت عزیزم هم تیمی سابقم که آچار همه کاره سایده و این سرور تواناییشو حسابی نشون داد

اشکان سرلشکر عزیزم توپولیه دوس داشتنی(مثه خودم🤣) که دفکورد جنوب شرق بود و واقعا دمت گرم گل کاشتی رفیق

نیما و سجاد عزیز از اکانت Gaul teacher دمتون گرم شما هم گل کاشتید و ازتون کمتر انتظار نمیره

همچنین آرمین ویچر عزیزم که آمدم دیدم رفته یه سایدِ دیگه! اما بهرحال I Still Have the Unicorn

ایرج اسلیم شیدی دوست عزیز و با شخصیت و دوس داشتنی

و مملی وگنس دوست عزیز و باهوشم و فامیله دور😁

به جرئت دارک ترین قسمته این سرور واسم بودنه این دو عزیز تویه ساید همیشگیم و نبوده من پیششون بود☹❤

ساید S W

یوسف ریتالین عزیز که این سرور سعی داشت جو و با رفتارش آروم کنه و رفتار حرفه ای رو نشون داد موقعی که همه پیکانها به سمته اس دبل اشاره رفته بودن

پرهام گرین با وجوده کل کلایی که داشتیم ولی خیلی دوس داشتنیه

امیر رولبک و توهمی که خیلی زود سرور و ترک کردن

احمد استراوات بد قول🤨

و باقی دوستانی که اسمشون اورده نشد و از قلم افتادن منو به بزرگی خودتون ببخشید

امیدوارم کسی دلخور نشه❤

من فراموش کردم اینم بگم

بصورت خیلی خیلی ویژه

ایلیا و ادی عزیزم

حضورتون تویه این سرور واقعا نعمتی بود و یکی از جذابیتایه سرور واسه من آشنا شدن با شما دوتا عزیز دوس داشتنی بود که حسابی کمکم کردید این اواخر❤ دمتون گرم و خسته نباشید واقعا

انشالا تویه همه ی مراحل زندگیتون پیروز و شاد باشید دوستان عزیزم

یا حق

سلام به همه

به به چقدرم عالی

چه اساتیدی اعلام حضور کردن و چه اسمایی تو لایکا دیده میشه🤪

طبق روال بنده هم این سرور حضور دارم😆

ولی همچنان در سایدی خارج از خانه(SE) که هنوز مشخص نیست

🥺

تا جایی که خبر دارم تیم همیشگی اس ای قرار نیست این سرور کامل حضور داشته باشه به همین دلیل هم باز هم سنت شکنی میکنیم😁

امیدوارم سرور هیجان انگیزی باشه واسه همه عزیزان❤

خب خب خب

😁🤪

سلااام به همه دوستان عزیزم

اقا چه خبره؟اینهمه صحبتهایه نا تمام و بی فرجام؟🙂

فروم این سرور چرا این شکلی شده؟🙄

یسریا از خودشون تعریف میکنن و میگن من انم که رستم ...

یسریا تهدید یسریا تمجید 🙂

در کل گفتم یه پست بدم از یادها نرم تو فروم😆

ولی جداً خیلی کم کارید تویه گزاشتنه لینکا یکم بیشتر لینک بزارید از دلاوریاتون لذت بیشتری ببریم🙂

مملی جان خبری نیستش داداشم تا جایی که من خبر دارم و اطلاع دارم نه متایی نه نپی از سمته ما و اس دبل نیست و سرورم که دیگه تموم شد و وقتش نیست قربونت😁

پ.ن:ایلیا ❤ ادی ❤ دمتون گرم خدایی خسته نباشین

پ.ن:حسین کینگ بالا و مهدی کلت یزیدتونو نیستیناااا 🙂

پ.ن:ایشالا تو پسته آخر😁

ببخشید شما؟؟😂😂😂

افتخاراتت چی بوده قربونت برم من ؟🙂

چرا این چند سرور اسپید ترایی که بازی کردم هنوز هیچی ازت نه شنیدم نه دیدم؟؟

جز اینکه یکی دو سرور پیش بود فک کنم اومدی کل کل کردی تو فروم آخرشم دیوار شدیو محو شدی تو افق🙂

جالب اینجاست که ای ارم نمیشناختمت🙂

یه مثالی میزنم برات بیشتر جا بیوفته قضیه واست

یادته بچیا رو یه فرش فوتبال بازی میکردیم؟دریبل و لاییم میزدیم تو اون فضا

الان که چند سالی گذشته واسه من ۲۰ سالی میشه از ده سالگی هم حساب کنی تورو نمیدونم بعید میدونم ولی انقدر باشه سنت بخاطر ادبیات و لفظت

الانم میتونی رو همون فرش ۹متری فوتبال بازی کنی؟

تو بزرگ شدی یا اون کوچیک شده؟؟

دیدم دنباله پلیر شاخص میگردی در صورتی که نه میشناسمت نه چی؟؟

چیزیم ازت نشنیدم😁

اصلا هم دوست نداشتم ریپلیت کنم که یوقت شاخص نشی عزیزم🙂 ولی امان از این دل مهربون

🙂

پ.ن:محمد توهمی تبریک بعد از چند سرور بلاخره سنت شکنی کردی و نوشتارتو درست کردی😘😁 دوست دارماااا همشهری با معرفت

پ.ن:میگن ناتارا بعد از سالیانه سال سکوت بلاخره صداشون در اومده🙂

شاکین از بچه هایه اس دبل میگن چرا به همه پیشنهاد متا دادین به ما ندادین؟😁

البته گفتم جایه نگرانی نیستا پاش بیوفته پیشنهاد میدن😆

اول از همه

سلام ناصر جان داداش امیدوارم دیگه غم نبینی و خدا به خودت و خونوادتون صبر بده

خب

سلاااام به همه دوستان عزیزم در هر ۴ ساید بازی

خب اینسرورم طبق صحبتهایی که شده بود قبل از سرور قرار به این بود که اینسرور در ساید محبوبم جنوب شرق نباشیم و همونطور هم شد

در ساید شمال غرب با نژاد هون و اکانت M A D B O Y S در خدمت دوستان هستیم

حقیقتش وقت فروم نبود بنظرم اول سرور تا اینکه یکمی بازی شکل جدی تری به خودش بگیره بخاطر همین تا الان پستی نزاشتم

ولی ازین به بعد در خدمتتون هستیم😁

یه توصیه بکنم به فعالین فروم

نشود که روزی برسد که از گفته خود پشیمان شوید😁

از آب گل آلودم ماهی نگیرید لطفا هنوز مونده تا وقتش برسه🙂

پ.ن:صادق یکم اروم تر بچه ها عادت ندارن😂

پ.ن:حسین و مهدی کجاییین که دلتنگتونم😕

پ.ن:نیماااااا😍 فرهاااااااد😍 امااااااام😍

این پ. ن رو هم گفتم که درسته تو یه ساید نیستیم ولی دلتون تنگ شه برام😁

من که دلم تنگ شده عجییییب واستون

پ.ن:علیرضا اونجر عزیزم با اینکه زحمت زیادی کشیدی و الان یکم دلخوری ولی منو تو یه قرارایی داریم و نمیزارم بری😁❤

سلام به همه ی عزیزانم در ۴ ساید بازی😍

خب این سرورم تموم شد و چیزی که تهش موند دوستی و رقابت و ... برایه سرور بعد😁

امیدوارم همه ی دوستان این قضیرو درک کرده باشن که این فقط یه بازیه و همه چیزش در غالب بازی بوده حتی فروم و کل کلاش

اول از همه

تبریک میگم به شمال شرق بخاطر برنامه ریزی و هماهنگیشون که بردشونو محقق کرد

مبارکتون باشه و حقتون بود

.

.

خب

این افتخار و دارم که آخرین پست در رابطه با اکانته Mr.ScarY و من بزارم و خیلی سریع میرم سر اصل مطلب😁

اکانت Mr.ScarY متشکل از ۶ همر و ۲ رمر واندرزن و مجموع دفی به اندازه ۳.۵ تا ۴ میل

آمار تقریبیه دوستان😁 لطفا قلم انتقادتونو بزارین سر جاش در مورد این ارقام🤪چون یسریاش بیشتر هم بوده حتی و من حد تقریبیشو در نظر گرفتم

۴ میل گرزی

۳۴۰ ک تبری

۱.۱ میل تی کی

۹۵ ک رم

۱۳۰ک کاتا

۲.۳ میل نیزه

۱.۲ میل دلاور

که از اول قرار به این بود ۴ همر واندر زن و ۳ همر جنگی داشته باشیم و متناسب با اوضاع ساید و شرایط سرور اوضاع تغییر کرد و چیزی شد که در ادامه عکسهارو قرار میدم

این ۳تا همر آخرم که نصفه و نیمه و ناقص و دوتاشون بدونه هیرو لانچ شدن که فقط ترشی نشن🙂

این همر تبری هم سورپرایز اسکری بود که حسین کینگ بالا پیشنهادشو داد که یه همر تبری هم استارت کنیم از یکی دو هفته فکر کنم قبل از کتیبه ها اگه اشتباه نکنم

که حتی فکر میکنم یه اسکاتم ازش نخورد و لو نرفت تا قبل از دف ریختن تو فارما از سمته ساید رقیب😏

این همر آخر رنک ۴ سرور بود و قطعا اینی که الان تو عکس مشخصه نبوده و حدود ۱۰ک گرزیش کم شده و ۶ ک تی کی که تو رید بودن این دمه اخری واسه لانچ و جا موندن😆

و همینطور ۲۵ک کاتا

این نکترم بگم که این همرا بعد از کلی لاست به اینجا رسیدن نمونش

از تبریاش معلومه واسه ده تبریمونه یا بگم؟😂

و لاستایی که بخاطر دف ریختن تو فارما و ... دادیم

سیو منبع اکانت

وضعیت اکانت بعد از زدنه دوتا از همرها که تویه عکس مشخصه

رنک دفاعی اکانت بعد از زدنه همه ی تروپ حجومی

این عکسه آخریو به عشقه مملی گذاشتم که شد دوم دفاع سرور😆

حاصل زحمات شبانه روزیه اسکری تیم شد یک اکانت اصلی و یک اکانت کلینر کتیبه

البته با تشکر از امید عزیز بابت راهنمایی واسه قرار گیریه دهکده ها و هومن مورس عزیزم که تمومه زَحَماته اکانت belial رو کشید

و تعدادی اکانت ساپورتر واندر و دفساز و دو اسکاتر

کلام آخر

تشکر ویژه دارم از تمومه بچه هایه تیم که حسابی غرایه منو تحمل کردن😁

و حسابی زحمت کشیدن پایه اکانت و اکانتهایه وابسته که تهش دستاوردی شد که خدمتتون ارائه دادم

حسین کینگ بالا

مرد دوس داشتنی و مهربون و دوست عزیزم که بعد از سرورها این سرور قراره جدا باشیم از هم☹

آرش کاپیتان

کاپیتانه دوست داشتنیمون که مرد بیدار شبه و منت رو سر ما گذشت و این سرور با تمومه مشکلاتی که بود اومد و حسابی زحمت کشید

مهرشاد تک شاخ

مهرشاد عزیزم که با تمومه اختلاف نظرهایی که داشتیم با هم،این سرور حسابی به هم ثابت شدیم

هومن مورس عزیزم

این سرور افتخار اینو داشتیم که به جمعمون اضافه شه و کلی هم خوش گذشت کنارش😁و همینطور چند قسمت از سرور کمکهایه اساسی کرد

مهدی کلت

چشم سبزه بی اعصاب😁

کوچیکترین فرد اسکری تیم اگه اشتباه نکنم که از حق نگذریم بیشترین زمان و گذاشت واسه تیم

مهدی ترکس

یکی از دوس داشتنی ترینها که وقته کمی داشت این سرور ولی تا جایی که تونست کمک کرد

ادریس (برده کش😅)

دکترمون که کرونا ولش نمیکنه😂تا جایی که یادم میاد از وسطایه سرور تا اخر سرور بالایه ۵ بار کرونا گرفت😆

و در اخر هم

محمد کینگ بالا

دوست عزیز و سربازم

که فکر کنم تایمه انلاینیش تو سرور زیره ۵ دیقه بوده😂

و تشکر بعدی از تمومه دوستانم در ساید جنوب شرق

که در هم اسماشونو میبرم چون تقریبا ۴ ساعته دارم تایپ میکنم این پستو با گوشی😁و فقط میخوام تموم شه که بخوابم این لحظه😂

امید ۳ ایکس عزیزم که حسابی زحمت کشید این سرور

امااااام هومن عزیزم

فرامرز

اشکان سر لشکر توپوله دوس داشتنی(مثه خودم😂🤪)

محمد اولدارک عزیز

ارش افکت

سعید اس

فرهاد و رضا که جاشون خالی بود

محمد نوب عزیزم بسیار جاش خالی بود

و ...

کلی اسامیه دیگه که تک به تکشون جسابی زحمت کشیدن و بودن در کناره این تیم بمدته دوسال واقعا تجربه خوب و دلچسبی بود و حسابی گفتیم و خندیدیم در کناره هم❤ ممنونم از همتون که منو تحمل کردین تو این مدت و به احتمال ۹۹٪ سرور جدید کنارتون نیستم☹

داشتم فکر میکردم به سرور جدید که یاده حرف ایدین افتادم که میگفت ادم باید بدونه کی از سر سفره پاشه🙂

بگذریم

دوستانم در ساید اس دبل یوسف ریتالین و احمد استراوات و محمد توهمی عزیز و...

و دوستانم در شمال شرق

امیر رولبک، مملی ، مهدی عشقی ،و ...

یه عذر خواهی هم از کسایی که اسمشون اورده نشد بکنم و حق بدین خستگیه ذهن و خواب و ...😁

مرا سخن به نهایت رسید و فکر به پایان

هنوز وصفِ جمالت نمی‌رسد به نهایت مستر اسکری😆

فقط بچه هایه تارتاروس نیستن که بلدن شعر بگنا😆😆

اتمامه سرورو به همه ی عزیزان تبریک میگم امیدوارم تو همه ی مراحل زندگی واندرتونو ۱۰۰ کنین

پ.ن:

۱۱ نفر از کجا درومد خداییش؟😆😆

من تا الان نشمرده بودم وگرنه اینم جواب میدادم 😂

پ.ن:جداً دو سایدو نیم بسیج شدن واسه اینکه یه اکانت پوینت حجوم و دف کمتری بگیره؟😆

بابا رقیب که رقیب نبوده اینهمه زحمت نیاز نبود😆

پ.ن: خرمون از پل گذشت بازم بشناسیم همدیگرو🙂

پ.ن: اماااام😍😁

پ.ن:اس ای❤😩