Posts by Naser.storm

با سلام و درود فراوان

والا من ی بحثی رو باز کردم و تا اینجا فقط خواستم تامل بر گفته های دوستان کنم و ببینم که تصمیمات و گفته ها تا کجا پیش میره .

اولین موضوع که بد تو ذوق میزد این بود که اقا مازیار بد جور یکی به نعل و یکی به میخ و یکی بر سندان میکوبد ، برادر درست درسته ، چه اینجور درصت چه اینجور درثت . اینکه شما راه درست رو بری و کار درست رو انجام بدی ی مساله اس اینکه کار درست به نتیجه ختم میشه یا نه ی مساله دیگه و اندر خم این مساله نقد های فراون در برتری یکی نسبت دیگری و رجحان دیگری بر یکی هست که در این زمان نمیگنجه . بقول مسعود کیمیایی شریف زندگی کردن تاوان داره ، تاوان اینکه مولتی بازی نکنی هم اینه که شاید نبری چه نیم درصد چه ۹۹ و نیم درصد ، ولی تو کار درست رو انجام دادی . البته اینم بگم این مساله پاکبازی هم شده کلیشه ای ولی کلیشه اش هم قشنگه. این نوع گفتار هم از ی پلیر قدیمی بعیده گویا قباحت مولتی بازه از بین رفته و این از بین رفتن، رو شما هم تاثیر داشته .

در مورد اقا یوسف بگم که تیر غیبِ رو هوا رها شده رو گرفته دوباره در چله کمان گذاشته میخواد رها کنه اینکه به کدام سمت میره خودش و نوع کنشش مشخص میکنه سرانجامش چی میشه . اگر هم یک شعار رو پی گرفته ، شعار قشنگیه . متاسفانه من جز اس ای جای دیگه پلی ندادم اما اگر بر صراط مستقیم استوار باشه این سیستم ، و اگر به جمع بندی برسیم احتمالا ما هم باشیم .

موضوع بعدی خطاب به ادمین و سایر دوستانه که به هوش باشن که هانتر گرامی ابدوخیار نیست این وسط که هر کی هر چی خواست مولتی بکشه و هانتر و ادمین فقط نگاه کنن و بگن خب اینا بی مولتیان، اونا با مولتیا خودشون خواستن و وایسه نگاه کنه نمیشه که ، هانتر جان این وسط فِسقِل ندی برادر من . درسته ی سری از دوستان پوستشونو کلفت کردن که جلو مولتی بازا وایسن دیگه شما پوستشونو نباس بکنی که .

از اونجایی که همیشه مبشرا و نذیرا بودم اذعان میدارم به بچه هایی که میخوان سالم بازی کنن بشارت میدهم که درست بازی کنید بهتون خوش میگذره و حالشو میبرید و میترسونمتون از اینکه اگر از مسیر منحرف بشید بدترین بازی عمر تراوینیتون میشه که دیگه اسم این بازی میاد حالتون بهم بخوره . و از هر کاری که بوی نفاق و دو دستگی میده پرهیز کنید .

پ ن : اگر موفق بشم بچه ها رو جمع و جور کنم مصطفی فلفلی ، سعید استاکر ، محسن سالسن ، مهدی بلک و سروش و اگر خیلی تلاش کنم علی ۲۱ و مانی پارتیزان و اگر بازم بشه محسن توپک که رقیب دیرینه ماست رو که تا حالا باهاشون صحبت هم نکردم اما از اونجایی که به سلامتش معتقدم رو سعی میکنم بیارم. نشدم که ایشالا سرورای اتی در خدمتتونم البته اگر این کمپین پا بر جا باشه .

پ ن ۲ : ببخشید که پ ن ۱ انقدر طولانی شد.

با تشکر

ناصر

با سلام خدمت فروم نشینان عزیز

طی چند روز گذشته ی سری اتفاقاتی رخ داده لب مرز اس دبلیو و اس ای ، جایی که اکانت ما تو اون ناحیه مستقر هستش که این اتفاقات منجر به ی سری تصمیم گیری ها شد که ذیل همین پست بهش اشاره میکنیم

اینکه اکانت mkmjوارد اس ای شده و دهکده هایی رو داخل اس ای زده که طبق اسکاتی که از یکی از این دهکده ها شد ، تروپی توش مشاهده شد

aaco_11.png

در همین اثنا سه خونه ای کپ ما ی اکانت سبز شده که تازه ثبت نام کرده و تحت حمایت هستش و در اتحادهای اس دبلیو حضور داره طی نامه نگاری هایی که بچه ها انجام دادن اینجور نشون میده که طرف دست چپ و راستش رو هم نمیدونه و جالبه که تفاوت کتیبه هیرو با کتیبه هایی که توسط ناتار ازاد میشه رو نمیدونه ولی میدونه ۱۵ کراپ گرفتن یعنی چی و برای چی ی اکانت برای کپش نیاز به ۱۵ کراپ داره . بگذریم اکانت مذکور با سرعت نور و پوش سنگین داره میاد بالا کاری که واقعا ما با رید اول سرور نتونستیم با این سرعت انجام بدیم .

ttiw_22.png

در همین حین که داره این اکانت کپش رو بالا میاره ، و واحه مشترک با کپ من داره ، دقیقا از دو تا واحه مشترکمون اسکات میخوره نه از سه تا واحه ام .

rpzs_33.png

13s5_44.png

با رایزنی که با مولتی میشه که ۱۵ روز مونده به کتیبه ها چرا باید ثبت نام باز باشه و ... و با صحبت ها و کش قوس های فراوان که هانتر مشکل رو از خودشون دونستن و توضیحات که اصلا باید حذف شن و اگر نمیشن حمایت ۱۲ روزه ینی چی ، حمایت رو بعد ی هفته ی چند روزی کاهش دادن .

در همین کش و قوس یکی دیگه میاد از اس دبل تو اس ای ده میزنه، از اتحادهای اس دبلیو بیرون میزنه ، اتحاد خودشو میزنه همنام با اتحاد های شرق ، و اسم دهکده رو میزاره زنده باد خاک مقدس جنوب شرق 

bnls_c7917316-a1cd-44d0-8e1c-9cf8b84ad7c7_(1).jpg

خب شاید کک کسی نگزه ، چون روی من اتکی نیومده ولی واقعیت اینه که بچه های ما سیب زمینی هم نیستن اون موارد قبلی انقدر فشار نیاورده بود بهمون اما اینمورد دیگه نوبره ، برای بچه های ما که هیچ سروری خارج از اس ای پلی ندادن ، اس ای یعنی تقدس و تعصب ، بنابراین مجموعه کارهای فوق باعث شد که پلن که نه ی اتکی بدیم تا ی سری چیزا رو تفهیم کنیم کلا این حرکت بیشتر جنبه نمادینش مطرح هست برای ما .

ناصر جان عزیز من عذر خواهی میکنم که پاسخت رو دیر دادم اما بسیار بسیار ادم صبوری هستم و پاسخت رو الان میدم .سوالت رو ایندفعه من بر عکس میپرسم. اگر یکی بیاد تو خاکت و پوش بشه از طرف ساید یا اشخاص یا اکانت خاص شما چکار میکنی ، انتحاری میزنی همرت رو یا چند جای دیگه رو میزنی ؟

من میگم بهت هر کس بخواد کثیف (معنیه لغویش با چرک یکیه ولی ناجوانمردانه مصطلح شده ) که نه اما چرک ( روش هایی که ناجوانمردانه نیست ولی عرف هم نیست ) بازی کنه مثلا واحه کپ بگیره، اکانت بسازه و تحت حمایت باشه منم شبیه بخودش بازی میکنم . اما شباهت کار ما کجا و این دوستان کجا ؟ با هم میبینیم .

از دو تا از دهکده های ام کا اسکات زده شد ،

p2k_131313.png

ezuh_141414.png

دوستمون فکر کرد که سه چیفر رو دیدیم ترس برمون داشته که بیاد چیفمون کنه خیالمون تخت بود که اونجا سه چیفر داره شک هم نداشتیم . ولی زدیم که ی شک تو دلش بندازیم و

بدونه که ما میدونیم . رو دوتا ده فیک هامون رو هماهنگ چیدیم و زدیم بسیار هم دقیق ، اما جایی که ریل بود رو بچه همر سید محمد ارتشبد رو زدیم جلو که رومنم هست ، خیال بنده خدا تخت بود که اونجا ریل نیست رومن رو کردن جلو زن یعنی؟ نه رومن جلو زن نمیشه و ...، اتک اول خورد که اگر به ناتار میخورد بیشتر لاست میداد و بعدش اتک ما و چیف و ... .

nce4_666.png

5hc3_8zf6_77.png

ceps_n4oo_88.png

هدفمون چی بود ؟ تو روز روشن و روز تعطیل زدیم که طرف باشه و ببینه میشه و میشه و میشه بدون این خباثت ها پلن رفت اونم با لینک سبز سبزه سبز، نیاز نیست اکانت بسازی و بیای چسب ی اکانت ده بگیری ، لزومی نداره ده بزنی تو ی ساید کتیبه بیاری ، زدی لزومی نداره اسم اتحادت رو عوض کنی ، کردی لزومی نداره برای ازار ی اکانت بخوای واحه اش رو بگیری ، گرفتی لزومی نداره یکماه پلن بری که سه چیفر بکشی تو خاک حریف بعد جرات زدن نداشته باشی خودت، تحت حمایت وارد داستان بکنی ی اکانت رو ، و در اخر بدونی که میشه خیلی واضح با حضور شمشیر قرمز روی دهکده طرف و اعلام اینکه من دارم میام بزنمت اهای بیاید و بدونید دارم میزنم میتونید دف کنید پلن زد ، و اینکه بدونی نیازی به غافلگیری نیست که ساعت ۵ صبح و ۴ صبح بزنی طرف خواب باشه فقط مهمه که درست برنامه اتو بچینی ، و مجدد برای اینکه بدونی و یاد بگیری شخصیت شناسی و شناخت حریفت ، مهمترین فاکتور اجرای پلنه ، خوب کلاهی سرت رفت جناب ام کا ، ای کاش قبل سیخونک زدن به بلک استورم از مصطفی فلفلی و ناصر خان میپرسیدی چقدر کینه ای هستیم و چجور پلیراییی هستیم .

نشون به اون نشون که شناختم از نحوه پلی دادنت بسیار بسیار کامله که انقدر غَرّه شدی بخودت که اسکات بعدی رو زدم که مرثیه ای باشه بر این ماجرا و تو رو مطمین کنم که جایی که فکر میکنی ریله ، که دیوار شد ، دوست داشتم ببینم دف کوردتون و خود دفسازت چقدر دف جمع کردی که نشد ، ولی نتیجه ای بهتر از آنچه انتظار داشتیم حاصل شد اسم دهکده ات رو قبل لند اتک کردی دیوار جنوبغرب  ، عجول نبودن تو این بازی یکی دیگه از پارامتر ها هست اینم بدونی بد نیست .

در کل این برنامه ای که انجام شد رو جزو فتوحاتمون نمیدونیم و جز بچه پلن هایی هست که حتی امتیاز منفی برای خودمون میدونیم چون همر گردن کلفتی رو از بازی بیرون نکردیم ، و حتی اجراش رو واسه تیم بلک استورم کسر شان میدونم .

w4k0_284011d4-e7ec-4236-8c28-f33796df5160.jpg

بگذریم خواستم دهکده بزنم تو اس دبل دیدم حال نمیده ، حسش رو هم ندارم سورس بدم بالا منابع آپ کنم همر بکشم ، گفتم ناتار چیف کنم ، دیدم ریدتون خیلی کمه حالا ی ناتارم من چیف کنم پتانسیل سایدتون رو کمتر میکنم ، گفتم بذار اکانت دفسازشون رو بچیفیم که دستش بیاد با کی طرفه . اگر هم انقدر قدرتمند بودید فارمم کنید که به پتانسیل سایدتون افزوده میشه که ی دفسازی که جز شر هیچی نداشته بره و ی فارم تپل به مجموعه اتون اضافه شه .

ناصرخان کار به گفته بچه های اس ای ندارم اگر بلک استورم وارد جنگ با اس دبل شد فقط و فقط این اکانت مقصر هستش ، ۲ کی تیر انداز خفت کرد نوش جونش ، ی ۲۰ کی استپ خفت کردیم ی ۱۰ کی گرز . انتقاممون رو گرفتیم نشستیم . دوباره سیخونک زد این اقا بیخیال شدیم ، اینسری دیگه بازی بازی با خاک مقدس جنوبشرق بازی ؟ نه دیگه راه رو اشتباه اومده باید یاد بگیره که احترام بذاره به سر حدات ی ساید . اگر احترام نذاره، هم به سر حدات سایدش هم به سر حدات خودش احترام نمیذاریم .

امیدوارم یاد گرفته باشه .

پ ن : احتمال حذف تیم ما وجود داره اگر یسری از مشکلات حل نشه .امیدوارم که مشکلاتمون حل بشه .

روز و روزگار خوش

Black Storm Team

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

کسی رو ریپلای نمیکنم چون باید یه ۱۰ تا نقل قول بیارم .

یکی از دوستان فرمودند که ناصر زارازورا فلان کرد برای لیدری ، بدبوی یا گودبوی فلان کرد که لیدر بشه مرد حسابی هر کی خودش لیدر بوده باشه میفهمه لیدری یعنی شر ، یعنی بحث ، یعنی جدل ، یعنی بعضی جاها از خودت گذشتن ، بعضی جاها سر ی بیگناه رو بریدن در جهت منافع ساید ، ی جاهایی باج دادن ، فکر نمیکنم کسی خودشو بکشه برای لیدری هیچ کس مگر مغز خر خورده باشه طرف . مرد مومن من اس ای پلی میدم مگر دیوانه ام وقتی ی عده از من بهتر هم تایم میذارن هم پلی میدن هم پلن میدن من بگم بکش کنار ، من هستم و شر بپا کنم مگر در دل مرضی نهان داشته باشم ، الان تو اس ای دور از از جون دور از جون لیدرای من مگر جز حمالی کار دیگه میکنن از زن و زندگی و کار میزنن والا ته تهش هم ی اشتباه تو تارگت پیش بیاد بیان وسط فروم عذر خواهی از صعیر و کبیر اس ای بکنن ، یخورده بزرگتر فکر کنید ، نه سعید ملا نه بهنام و اشکان و... عشق است لیدری نیستن ، نه مازیار و .... و نه ناصر و ... ، اون کسی که منافع سایدش رو به فنا میده چه اونی که همر اریا مهر و چه اس پاور و چه هر اکانت دیگه ای رو میکوبه در و دیوار سادیسم داره ، انسان نیست و بویی از انسانیت نبرده .

متای شرق شکل گرفته چه من خوشم بیاد چه بدم بیاد ، اما اما اما و اما اگر متای شرق هم شکل نمیگرفت اس ای رو نمیدونم ولی فکر میکنم هم، هم نظر با من میبودن که ، اماده تقابل سه به یک هم میبودیم و چقدر قشنگتر میشد و لذتبخش تر برای خود بنده .

مثله ان ای باشید ، اوایل درگیری داخلی خیلی بحث میکردن با طرف درگیر ، اما بعدش کلا فقط میزنن پست میذارن ، بابا برای چی میای عربده میزنی حنجره جر میدی که فلانی بده فلانی نامرده ، بمن چه که فلانی بده خوبه ، تصمیم گیری من از شناخت افراد به گفته تو ربطی نداره و خیلی باید چیپ باشم که نطر تو نسبت به مثلا سعید یا ناصر یا مازیار یا ایکس و ایگرگ چیه ، بتمرگ بازیتو کن زدی پست بذار خوردی بگو خوردم . بس کنید این بازی مزخرفه ادم خراب کنی رو با حرفای صد من ی غاز .

در مورد مشکلات اس دبل همینجوریش خیلی بازی مسخره شده فکر نمیکنم اس ای دنبال دامن زدن به این موضوع باشه که اس دبل چخبره ، یا اندبل . سایدای دیگه صعیفتر بشن فکر کنم باید بشینیم تو اس ای خاله بازی کنیم . پس هیچ وصله ای به اس ای نمیچسبه که تو این قضایا و اون قضایا و کلا قضیه هایی که از مغز های کوچک زنگ زده ساطع میشه دست داره . شاید اوایل سروور بود چون امردادیا رو نمیشناختم میگفتم اره ممکنه ، اما الان نه ، هر کس هم با بنده پلی داده میدونه عمرا به هیچ صراطی مستقیم نیستم و کلا ادم ناراحتیم الاخص با لیدری که فکر کنم لایی میکشه اما خدایی امرداد هیچ گزکی دست من که کلا ادم گیری هستم نداده و بطور قطع و قاطع میگم بیشتر از اینکه حرف بزنن کار میکنن ، قدیمیا منو میشناسن هیچ سروری این هماهنگی رو ندیدم حتی سرورهایی که توش واندر صد کردم .

کلهم اجمعین اینکه فلانی فلان کرد تو سایدم فلانی فلان فحش رو داد ، فلانی به فولونی اتک داد ، فلان فلان شده دف بک داد ، فلانیه فلان فلان شده به فلونی این حرف روزد ، فلانی گفت متا کنیم من گفتم نه ، اما اون بی من متا کرد ، باید با اون متا میکرد رو ولش کن بشین بازیتو کن دیگه بزن بخور ، لذت ببر . انقدر اراجیف پشت هم نگین ،کری بخون بزنید بترکونید همو تو بازی انقدر جو فروم رو حموم زنونه نکنید .

در اخر همه نامهایی که بردم برای مثال بود چون حدس هم میزدم که جان مطلب رو درک میکنن ازشون نام بردم .

یا حق

سلام و درود بیکران خدمت فروم نشینان عزیز

سوالاتت خیلی کلی هست ، هر کدومش برای خودش شرح تفضیلی داره و اکثرا به شرایطی که پیش میاد بستگی داره و باید شرایط رو سنجید .

تاپ مدافعین و مهاجمین خوب یا بد ؟

خب بطور کلی تاپ مدافعین یا تاپ مهاجمین برای اتحاد یعنی نا ارامی برای اون اتحاد ، نا آرامی برای اتحاد یعنی نا آرامی برای ساید ، حالا این درگیری میتونه با ی ساید دیگه ، با ی اتحاد دیگه با چند اکانت یا ی اکانت یا با ناتار یا با طبیعت باشه .

الف- قطعا درگیری ها با ساید های دیگه و پلیر های دیگه در سایدی دیگه یعنی از دست رفتن پتانسیل های هر دو ساید ، اما اکثرا اجتناب ناپذیره و باید شکل بگیره تا پایه های ی ساید یا اتحاد رو محکم کنه معمولا این درگیری ها برای حفظ کیان ی ساید هست و بسیار بسیار بصورت تعصبی و غیرتی و حماسی دنبال میشه و معمولا بازگشت سرمایه مستقیم ندارن .

ب-درگیری های ی اتحاد با ی اتحاد دیگه معمولا جنگ درون سایدی هست و بسیار خطرناکتر از مورد اول هست که مهاجم دستش بازتره با توجه به بُعد مسافت و اشنایی بهتر به پلیر ها و پاشنه اشیل های ساید مطبوع ، و قطعا برای اتحاد های مدافع و مهاجم در اینوع درگیری ها بسیار بسیار نامطلوب و پوین منفی هست و هرگز بازگشت سرمایه نداره چه برنده بشی چه بازنده ، بازنده اصلی داستان هر دو طرف هستن چون پتانسیل ساید رو مستقیم نشونه میگیره .

ج- در درگیری های قدیم تراوین درگیری با پلیر و یا پلیر ها برای فارم کردنش بود شما تلاش میکردی یکیو فارم کنی ، و از فارم مورد نظر بهره برداری کنی و لازمه اون، نوع و شرایط حاکم بر اونموقع سرورها بود، رید دادن ناتار صرفه نداشت ، واحه ها هم که اصلا مقرون به صرفه نبود پس به ناچار ی زیانی رو میپذیرفتی که ی سری امتیازاتی رو مثل بدست اوردن ی فارم تپل ، بدست اوردن ی دفساز و زیر پرچمی ، ایجاد ترس با بدست اوردن پوینت هجومی خوب برای نفراتی که ممکنه شمارو به چشم فارم ببینن یا بالعکس بدست اوردن پوینت دفاع در برابر مهاجم و ایجاد حاشیه امن با بدست اوردن پوینت دفاع ، واما درگیری و ناارامی ها با ناتار و طبیعت چون شبیه به فارم هستند اینجا گنجونده شدن ، معمولا بازگشت سرمایه دارن و اصولا بر اساس روند سرور پیش میره مثلا کلین کردن واندر ، غارت ناتار (البته ناتارای اینجا رو شامل نمیشه ) که معمولا کسی که تو تاپ رید میبود تو تاپ مهاجمین هم میبود که دیگه گذشته ها رو باید به گذشته سپرد.

خفت دفاع ؟

والا خفت دفاع تو سرورای حاضر باب شده که هر پلیری میتونه همر بسازه ، و گندمش رو هم براحتی بده بدون اینکه ی دونه لاست بده تازه جی بی جی اس رو هم شارژ کنه اونم براحتی تا یک ماه و بعلت اینکه این انگیزه گرفته میشه که طرف دف بسازه و دفساز تخصصی باشه وقتی میبینه میتونه براحتی غارت کنه شارژ کنه ، و شاخ بشه و بعضا شاخ هم بشکنه ، خب چرا دف بسازه . در کل ارزشمند نبودن تروپ هجومی و فراگیری و همه گیر بودنش باعث تقویت این ایده میشه .

اگر پوینت دفاعیِ مدافعین تخصصی نژاد ها رو در نطر بگیریم خیر هرگز به صرفه نیست ، دیگه بهتر از اینکه شما با سزار به محافظ اتک بدی بهتر نداریم که یا با شمشیرزن روم بزنی به نیزه دار با توجه به پارامترهای متغیر و متنوع در دفاع مثل امتیاز دفاعی مورال ، امتیاز دفاعی دیوار ، امتیاز دفاعی هیرو و سلاحی که هیرو دستش میگیره و از این موضوع که دفاع میتونه از ۳۰ تا دهکده باشه ولی همر قطعا از ی دهکده هست و غیره و غیره و غیره اینها جمعا همه و همه اینو بما میگه که:

بسیار بسیار این تفکر اشتباهه.

شاید و ممکنه اینو بگیم دفاع ساید و یا رقیبمون رو پروندیم که پلن های بعدی و اصلیمون براحتی و بادرصد بالاتری به موفقیت برسه در اونصورت هم شما با ی اتک یا چند تا اتک یک نوع دف رو کلین یا کم نمیکنید بطور کلی اطلاق کلمه خفت در مورد تروپ دفاعی معنا و مفهومی نداری .

سورس یا رید ؟

بین علمای تراوین اختلاف زیاده بسته به شرایط سرور داره. غارت نمودار رشدش لگاریتمیه یعنی وقتی شما اوایلش فرضا با گرزی رید بزنی خب شاید دیوارای ناتار و تروپ سازیش به ضررتون باشه و اصلا نصرفه براتون رید دادن ، یا لاست دادن سر فارم کردن ی اکانت ، یا زدن واحه اما بعد از ی تایمی که رم و کاتا بالا بیاد، این زیان ها تماما به سود منتهی میشه اما بازم میگم شرایط سرور خیلی مهمه مثل نزدیک بودن چند اکانت ریدر به هم و سخت شدن شرایط و ... . اما از طرفی هم نباید از وجهه ای که این میزان غارت و پوینت هجوم و تعداد تروپی که ی اکانت داره به صاحب اون اکانت میده غافل شد که عملا اون پلیر رو ابرها سیر میکنه (معمولا ).

اما بطور کلی من خودم شخصا تو جاهایی که به واقعیت نزدیکه و به رفرنس این بازی نزدیکتر، قطعا کراپ میزنم بعد غارت رو شروع میکنم چون اثبات شده هست و بازگشت سرمایش قطعی و کاری به شرایط و انالیز سرور و یا تغییر اسلوبی که شما باهاش انالیز کردی و چارچوب مشخص کردی، نداره . مثل باباهامون که میگن پول داری ملک بخر، چون ی عمر زندگی پربارشون اینو بهشون اثبات کرده و قطعا سود اوره ممکنه کار دیگه ای هم وجود داشته باشه که سود اورتر باشه اما خرید ملک اما و اگر نداره .

چیف کردن ناتار ؟

چون معمولا پلیر ها بصورت کلونی فیدر میزنن حول محور کپ یا نانکپ یا نهایتا با فاصله ۱۰ ۲۰ خونه فیدر میزنن عملا ناتاری که چیف میکنن باید بهشون نزدیک باشه تا چیفش کنن خب برادر چه کاریه اون ناتار واسه خودته چون نزدیکته منابعش رو دونسته مال خودت بدون فقط سعی کن منابعت رو زود ب زود بری بگیری، از اونطرف هم ی فیدر اپ کن و منابعش رو بذار جیبت حالشو ببر ، درسته زحمت داره فیدر آپ کردن ولی بهترین کار اینه که ناتار رو چیف نکنی . اما چون یهو ۵۰۰ تا بعضا ۸۰۰ تا پاپ بهت میده و یهو رنکینگت رو ۳۰ ۴۰ بالا میبره حس خوبی میده بهمون و بدو بدو میریم چیف میکنیم .(فقط تو این سرور رو بررسی کردم چون سایت های رفرنس دیگه بهترین حالت ناتار ۷ ۸ تا مخفیگاه داره از سطح یک تا همه مدل ، سورس هاش هم ته تهش ۵ و ۶ و ۷ هست ی سربازخونه ۳ و ۴ و اصطبل ۲ و ۳ داره )

برتری خوارج ؟

من ندیدم خوارج به پیروزی برسن اما میتونید از تواریخ مصور تراوین بپرسید . اینم بگم اختلاف نطر عادیه اما اینکه به جنگ ختم بشه خب طبق بند های بالاتر اسیب زننده هستش .

آینده سرور ؟

شمالشرق قایله ای که توش گرفتار هست رو به پایان میرسونه اما با ی زخم بزرگ . کتیبه های استراتژیکشون توسط نفرات درگیر به معتمدینشون و کسانی که پشتیبانیشون میکنن میرسه، یا حتی حذف میشه ، طرف قویتر دعوا برای فرار از این موضوع سعی بر اتمام قایله داره که این مطلب رو پشتیبانان طرف ضعیفتر درگیری میدونن و طرف ضعیفتر هم میخواد خودشو حفظ کنه تا کتیبه ها که زخم خودشو بزنه ، طرف قویتر هم میاد که ماجرا رو تموم کنه ،پس قطعا درگیری شکل خواهد گرفت و همین امر باعث درگیری شدیدتری میشه و شمالشرق رو خیلی تضعیف میکنه ، مگر اینکه با دیپلماسی حل بشه موضوع ،امیدوارم اینطور بشه ، همین جوریش سرور از بالانس در اومده دیگه خیلی بی مزه میشه اینجوری .

شمالغرب : ریکاوری مناسب بعد از حذفیون ، و قطعا قاطی نشدن تو هیچ درگیری مستقیمی و فوکوس روی ساخت دفاع بسیار مناسب برای واندر و جنگ های اند گیمی و همرهای واندرزن و نه جنگی های زیاد، قطعا قویتر از شمالشرق و حتی جونبغرب خواهد بود اند گیم، حالا میگید چرا ؟ تا انتها بخونید متوجه میشید

جنوبغرب : به دنبال درگیری با جنوب شرق و زد و خورد سنگین به بن بست میرسه تنها سایدی که میتونه با مدیریت جلو اس ای بایسته جنوبغرب هست اما با استفاده از تئوری و اتخاد تصمیمات مناسب ،پتانسیلش رو دارن اما هدفمند حرکت و حمله نکردن و هدفمند هم دفاع نکردن اما بسیار ساید پر قدرتی هست. حس میکنم که تعدد افکار و عقیده توشون هست نه در مورد هدفشون ، در مورد چگونگی اجرا و رسیدن به هدفشون .

جنوبشرق : چغر و بد بدن نشون دادن روزای سختی در پیش دارن ، عملا درگیری با جنوبغرب از صلابتشون کم میکنه بماند که باید پس از در گیری با اس دبلیو با ی اژدهای تازه متولد شده سرشاخ بشن بنام اندبلیو که بسیار بسیار هم براشون نا اشناس چون عملا ازشون اطلاعات مکفی ندارن بعلت درگیری های زیادشون وقت نکردن و ساید گمنامی هست براشون.

نظر نهاییم اینه که واندر یا تو اس ای❤️❤️ صد میشه یا اندبلیو😔😔😔 . اسدبلیو بعد از درگیری با اس ای به سمت اندبلیو گرایش پیدا میکنه چون توان مقابله کردن با اس ای رو به تنهایی نداره و جنگ نیابتیشون هم خاتمه یافته . شمالشرق هم زخمیه جنگ داخلی به تنهایی توان جنگیدن با اندبلیویی که تجدید قوا کرده و هرگز درگیر هیچ موضوعی نشده رو نداره و ضعیفترین ساید هست .

شمال غرب؟

توضیح دادم مید گیم تا اند گیم یکی از دو قطبی های قدرت هستند ، اما بدون جلب توجه .

کدام مهمتر ؟ دف یا همر؟

قطعا هر دو اما به کدام نسبت ؟

شما برای بردن تو این بازی نیاز به صد کردن واندر دارید و صد کردن واندر نیاز به مقادیر قابل توجهی دفاع هست ، اما همیشه شما برای بردن نیاز به دف کامل نداری اگر واندرت عقبتر باشه هی دف بساز به چه دردت میخوره پس قطعا همر هم واجبه . اما بنظر من مهم گل نخوردنه شما تو طول سرور وقت داری گل بزنی . برای اینکه میزان بردت افزایش پیدا کنه باید گلزنای(واندرزن) حریفو از بین ببری که نیاز به همر جنگی خوب داری ، برای گل نخوردنت هم نیاز به دف خیلی بهتر ، البته اگر با پلن جلو بریم.

واندرزن واجبه اما همر های جنگی هستن که برنده بازی رو مشخص میکنن نه تعدد همر واندرزن ، همرهای جنگی هستند که واندرزنا رو زمین گیر و بی دندون و یا صفر و یا خفت میکنن و عملا همرهای جنگی نقش سربازان جان بر کف رو دارن که همیشه در صحنه هستند و واندرزن ها بمب های هسته ای که وقتی کار بیخ پیدا کنه وارد بازی میشن و عملا رونمایی نمیشه ازشون . من حیث المجموع مقادیر دف و همر جنگی و واندرزن بستگی به سرور و نظر انالیزور یا لیدر با تجربه داره .

کلیه نظرات شخصیه به هیچ کس توهین و جسارت نباشه پیش بینیم هست از روند سرور . و قطعا اشتباه هست توش و فقط ی نطر ببینیدش و جهت دارش نکنید.

پینوشت : طبق معمول سلامتی همه رفقا و رقبا سایتون مستدام.

ناصر

با سلام درود خدمت اقا ناصر عزیز .

ارادت بنده به شما از سالیان داراز و متمادی دنباله داره . ی هفته ای میشه که میخوام پست بذارم که پایانی بر ی سری صحبت های تکراری تو فروم باشه ، این پست علیرغم میل باطنی و فلسفه شخصی بنده گذاشته میشه .

اکانت ام کا ام جی در کشا کش اتک های اندبلیو یکبار فیک رو شخص بنده رفتن ، یکبار ریل زدن که از قضا خفت هم کردند ۲ کی تیرانداز رو اکانت ما ، اما نه دلیلی بر توضیح و گفتنش هست و نه نیازی به انالیز که ایشون از قبل پلنی برای اینکه چون اس ای با اندبلیو درگیره خب الان بهترین موقعیته بزنم اینارو ، از نگاه من ایشون حتی در لحظه ای که این اتک رو داد به این موضوع فکر هم نکرده ، منم ادمی نیستم که بیام به تئوری توطئه و چرچیل در نظر گرفتنشون بپردازم چون نه من هر کدوم از شما تروپ ببینید ی جا پارکه وسوسه میشید خفت کنید وخیلی بر نفس اماره باید غالب باشید که نکنید اینکار رو . دو کی تیرانداز دیده زده خفت کرده نوش جونش از گوشت آهو حلالترش دستشم درد نکنه . بازی یعنی همین دیگه ، شما شایدم اصلا در جریان نبودید یا برنامه ای هم برای این موضوع نداشتید اما اتفاق افتاده دیگه فدای سرت ، انقدر خوردیم که این دو کی ها ارزنی در مقابلش نیست . اما ی موضوع اونم اینه که من ی میلی متر هم تو خاک شما نفوذ نکردم. فقط این رو گفتم که ی حرفی زده باشم لینکش رو هم امر بفرمایید خدمت دوست عزیزم آقا مصطفی فلفلی میدم .

و اما بعد

دوستان لطفا قضاوت نکنید دیگران رو

والا ی بنده خدایی هست که واقعا از نگاه من شخصیت ضعیفی داره ، در مورد همه نظر میده ، همه رو کثیف ، ی سریا رو تمیز ، ی سریا رو سیّاس، و ... میدونه .

برادر من اگر هر کدوم از اینایی که میگید یکی از ماها این خصیصه رو داشتیم که چرا تراوین بازی میکردیم ؟ تراوین ی بازیه ساده با قوانین بسیار ساده ریاضی هست ، و قوانین علوم نجوم و فیزیک توش نیست ، این خصیصه هایی که شما به ی سری افراد میبندید رجال سیاسی مون هم ندارن که اگر داشتن این وضع مملکت نبود ، حضور تئوری دشمن فرضی توی تک تک سلولای ما رسوخ کرده و با ما اخت شده انگار ، ی کوچولو از اون پنجره ای که نگاه میکنیم فاصله بگیریم و ی جور دیگه به قضایا نگاه کنیم همه مسایل رو از جانب خودمون نسنجیم حل میشه خیلی از مشکلات ، اگر این پارامتر ها رو واقعا یکی از پلیر های این سرور که بهشون میبندیم داشتن قطعا باید جای وزیر خارجه میشستن .

در دنیا بیش از هزار دین وجود داره که همشون معتقدن دین انها برحق و درسته و بقیه باطل .

طبق همین گفته یک درصد تو گفته ها اگر این احتمال رو بدیم که ما مشرف بر تمام مسایل

نیستیم و ممکنه ما اشتباه کنیم ۹۰ درصد نوشته های این فروم تا بدینجا باید حذف شه .

ی سری از بحث ها هم که توی فروم میشه رد و بدل شدن چت دو نفره هست ، دوست عزیز ی شمای کلی از سایدت بدی ما را بس است ، اینکه اسرار درون سایدی رو اینجا برملا کنی نه برای ما جذابیت داره نه کس دیگه ای .

به بهلول گفتن تو که انقدر دانایی بیا به امر قضاوت بپرداز ، در پاسخ بهلول گفت نمیخواهم احمقی باشم نا اگاه بین دو کَس که خود آگاه به انچه رخ داده است هستند و منِ ناآگاه در این بین حکم کنم که حق با کیست . پس اصلا توضیحات بیش از حد اتفاقات و رخ دادهایی که بین دو نفر شکل گرفته اصلا و ابدا برای خواننده فروم مهم نیست و مطمئنباش که ما هم رای نمیخوایم بدیم که کی خوبه کی بد لطفا این دور باطل رو تموم کنید .

فراموش نشود که (این فقط یک بازیست) بسیار کلیشه ای شده این جمله . ی طور دیگه بهش نگاه کنید با ی دید بسیار ساده تر که واقعا واقعا واقعا ی بازی هست .

و در اخر اخر ادب مرد به ز دولت اوست .

یک پلیر ساده ساده نه خائن نه سیاستمدار نه کثیف نه پلنر ، نه لانچر ، نه قدرت طلب ، نه جنگ طلب و نه توطئه گر ناصر استورم

یا حق

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

در باب عدم پیگیری یا پیگیری توامان با فِس فِس از سوی مراجع ذیصلاح (هانتر و ادمین )

و مدل اداره جاتی طور همراه با کاغذ بازی ها و سِیر باطلی که دوستان دارن میرن و پابرجا چون دماوند بر این سیره و روششون استوارن و هرگز تلاشی جهت رفع نواقص موجود نمیکنن بگم که ی تکونی بخودتون بدید بد نیست .

این دوستانی که اینجا جمع شدند جهت بازی کردن ی سریاشون تو زندگی وقت سر خاروندن هم ندارن فقط به جهت اینکه ادعایی شده مبنی بر ران کردن سرور درست و درمون بدون مولتی از ی سری از مشغله های زندگیشون زدن و تشریف اوردند این سایت و این سرور پلی بدن . بقول آقام علی کریمی ، این دوستان نباشن شما هم نیستین ، ادمین کیه هانتر کیه ؟

این دوستان ی سریاشون اعتبار تراوین ایران هستند که منت گذاشتند اومدند ، و به طبع اعتبار سایت شما . به این امر هم واقفیم که شهر(کشور ) خوب پیدا کردنی نیست ساختنی هست و باید به دست همه مون ساخته شه ولی بشرطی که گوش شنوایی هم وجود داشته باشه . شما چهار نفر از اساتید این بازی رو جمع کردید دو تا فیدبک بگیرید که مشکلات سایتتون رو بهتون بگه ؟

مشکلات که کمم نیستن ماشالا ی چند تاییش که من دیدم با روزی دو ساعت پلی دادن ایناست پلیرای دیگه که قطعا ۵۰ تا باگ پیدا میکنن براتون .

اولیش اینه که نمیشه با قوانین ۱۰ سال پیش مولتی بازا رو خفت کرد صرفا اینکه آی پی نخورده باشن . مگه میشه بگی کارهایی بانکی رو مثه ۱۰ یا ۱۵ سال پیش انجام داد ، بری قبوض بانکی رو بانک پرداخت کنی ۳۰۰ نفر جلوتون و بگی قانون اینجوریه ، باید با توجه به پیشرفت جامعه شما هم اپدیت بشی ، یارو اکانت ساخته ی لاگین کرده ی اکانت رو جانشین کرده و الهی به امید تو هنوز که هنوزه اسم دهکده هاشو از دهکده جدید قلی عوض نکرده ، قبلا هم تازه قانون بهتر بود تا به ی پاپ خاصی نمیرسیدی که فک کنم ۵۰ یا هر چی بود ، نمیتونستی جانشین کنی کسی رو ، یارو میرفت سفر جانشین میکرد ی اکانتو بعد ۳ ۴ روز جانشینی میپرید تا وقتی که طرف مجددا با پسورد لاگین میکرد دوباره میشد جانشینی لاگین کرد ، الان بحثش تو تلگرام ساید بود که گویا نمیپره ، اینم مهم نیست ، اکانت داره هر روز پاپ میزنه روزی ۴۰ تا پاپش بالا میاد بعد داره روزی ۱۰۰ کی غارت میشه ، با ۵۰ تا موج ۲۰ تا ۲۰ تروپ روش خب مگه میشه بگی این مولتی نیست ، یارو میاد رو اکانت میبینه رید میخوره پاپش رو میکشه بالا و بی تفاوت به اتک ها لاگ اوت میکنه میره پی کارش ؟ ی روز دو روز میگی میخواد دف بسازه یهو دیوارش کنه نه ۲۰ روز که ، بعد بگیم مولتی نیست چون آی پی نداره ، بابا ۱۵ سال پیش ۱۰ سال پیش طرف با کارت اینترنت و سرعت ۵۶ کیلو بایت لاگین میکرد ، میگفتن با ای پی پیداش میکنن ، دی اس ال هر کسی نداشت ، برا تراوین با کلی اینور اونور ی دی اس ال با سرعت ۲۵۶ گرفتیم ، صِرف آی پی برای پیدا کردن مولتی بشدت عصر حجریه . حالا ی سری دسترسی دارید وقتی کتیبه گرفت طرف مثلا انبار مثلا جنگ ، مثلا احمقی که رو جنگ چرخیده رید توافقی رو باز میکنید تازه نه اونم برای هر کتیبه ای .

زشت نیست واقعا میری تعدیل بزنی توزیع رو نوشته توضیع ، تو تالار جشن کوچک رو داریم جشن کوچیک ، واقعا خنده داره این مسائل البته جلو مسائلی که مهمتره اینا هیچه .

صرف در امد زایی برای در اختیار داشتن اثر هنری واقعا دیگه اوج هنر نمایی هست و از اون بدتر نذاشتن لیمیت برای اون هست ، که دیگه غیر قابل قبول هست و اصلا هم نمیشه ازش رفع ابهام کرد حتی با مشتق گیری . دوستان عزیز بازم میگم این بچه هایی که اینجان اعتبار شما هستند ، نباید برای بدست اوردن این اعتبار قیمت گذاری کرد ، شما سرورای همین جوریتون با فول مولتی رو برگزار کردید پلیراتون مشخص هستند ، قابل قیاس با این سرور نیستن ، مطمئن باشید سرور بعدی بدون مولتی که ران کنین دوبل این پلیر جذب خواهید کرد . خواهشا به چشم ریالی به این سرور نگاه نکنین ، اینو اعتبار خودتون بدونین حتی به ضرر .

خیلی موارد دیگه هم بود که متاسفانه دیر وقت و فراموش کردم که مهم هم نیست چون اگر گوشی برای شنیدن باشه میتونین از دوستان پر سابقه و مطلع ، کسب اطلاعات کنید که با هم بسازیم این شهر رو ، الان دوستان رقص خوب این سایت رو به آواز بدش بخشیدن ، وای به روزی که رقص خوبی هم نداشته باشید ، فقط گفتن و ادعای بدون بات بدون مولتی ی سریا رو کشونده اینجا ، سایر نواقص رو در نظر نمیگیرن این رفقا ، ولی چقدر بدمیشه (برای اینده ) و یا بد هست (برای حال )که مبرهن بشه داریم نم نم از اون ادعای اصلی سرور بدون بات بدون مولتی دور میشیم .

پی نوشت : نداریم .

ناصر

سلام و درود و بیکران خدمت فروم نشینان محترم

با توجه به اطلاع رسانی دوستان و رفقا مطلع شدیم که سروری در حد سرورهای آی آر ران شده و پلیرهای قدیمی این بازی دور هم جمع شدن ، با توجه ب سایتهایی که طی این سالها ران شده بود ،و چنگی به دل نمیزدند خیلی خوشبین نبودیم که بیایم یا نه یه 4 5 روزی رو فقط اومدیم ببینیم و بر انداز کنیم که دیدیم اونقدر ها هم که ما انتظارشو مثل سایت های قبلی داشتیم بد نیست بلکه خوبم هست ولی تا ایده آل ها مون ی خورده راه داره .

از اونجایی که همواره طی سالهای پسا آی آر همواره با تیم خوب مهدی لوسیفر و آقا مصطفی بینام دوست و همشهری خوبم پلی داده بودم مزید بر علت شد که این سرور پلی بدیم اما متاسفانه هرگز سایدی غیر اس ای پلی ندادم وگرنه قطعا در کنار دوستان خوبم میبودم .

خیلی خوشحالم که تو این سرور پلیر های قدیمی و کار بلد این بازی حضور دارند از جمله امیر و سید و شاهین و تریبون ، علی آقا 21 (واسه ما فلوید نیستی همون 2113) که از رفقای دیرینه ما هستند تا نوید و رضاخان پلنر (مهدی لوسیفر شما نخند ) و الاخص بچه محل خوبم که سالهاس توفیق دیدار نایل نشده آقا شایان شانگفی همه و همه ی دوستانی که تازه آشنا شدم رفیق و برادر ما هستند چه همسایدی چه رقیب مرسی که هستید ، با توجه به سن و سال و و ذیغ وقت قطعا نمیتونیم مثل قبل پلی بدیم و انتظارات سالهای دور رو از خودم ندارم ، فقط طبق روال اکثر پلیر ها که اومدن با حضورشون مرهمی بر اعتیاد به این بازی زیبا باشند و لذت ببرن ما هم اومدم که از این قافله جا نمونیم و فقط در این سرور بودن مارا مکفی ست و اگر به برد انجامید فبها و اگر باختیم هم تجربه ای میشود شیرین .

تشکر ویژه هم از لیدر های سایدم اشکان ،آرمین ، بهنام ، سعید و سایر دوستان .

پ ن : محسن خان توپک داشت یادم میرفتت خوشحالم که شما هم حضور دارید .

سربازان ما ایستاده میمیرند .

ناصر استورم نه، دیگه بلک استورم